Uitslagenlijst Beekse Bosloop

Hilvarenbeek - Zondag 11 november 2001

MPUPC, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Spapens
Attila
5:09
JPUPC, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arthur Niessen
Scorpio
3:58
2
Niels Jansen
Attila
4:24
3
Ivar Jole
Berkel-Enschot
5:00
4
Olav Jole
Berkel-Enschot
5:13
MPUPB, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renate Gallé
Attila
4:02
2
Anoek Hoeven
Gloria
4:07
3
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
4:19
4
Van Grinsven
Spiridon
4:23
5
Danique van Schendel
Scorpio
4:32
6
Vivianne Faesen
Attila
4:34
7
Kaat Knevels
Gloria
4:37
JPUPB, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Nooren
Breda
3:43
2
Bart Spangenberg
Scorpio
3:49
3
Bob van Pelt
Attila
3:51
4
Max van Dooren
Scorpio
4:16
5
Teun Schrover
Attila
4:17
6
Sam Douma
Scorpio
4:26
7
Michael de Veer
Attila
4:28
MPUPA, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Achil '87
3:42
2
Kiek Gimbrère
Attila
3:49
3
Marlou Vissers
Atledo
3:49
4
Nikki Tromp
AV Oirschot
4:03
5
Christel Gallé
Attila
4:09
6
Jessica Faesen
Attila
4:12
7
Lisa Horsman
Attila
4:21
8
Laura Michielsen
Gloria
4:38
9
Maud Knevels
Gloria
4:39
10
Veroline Schoorl
Attila
4:46
11
Merel Bertens
Hilvarenbeek
4:54
12
Lisa Tijssen
Attila
4:56
13
Sanne van den Dries
Attila
5:02
14
Chantal Engel
Attila
5:04
JPUPA, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Peters
Gloria
3:35
2
Joeri Coolen
Attila
3:39
3
Matthew Haan
Attila
3:41
4
Bernie van 't Goor
Scorpio
3:43
5
Martijn van der Hulst
Scorpio
3:47
6
Dylan van Riel
DAK
3:48
7
Bob Peters
Attila
3:54
8
Martijn Marisael
Gloria
3:57
9
Koen Michielsen
Gloria
3:58
10
Ronald de Rooij
Achil '87
4:02
11
Kasper Coolen
Attila
4:10
12
Thijs Verschuren
Scorpio
4:11
13
Jeroen Simons
Attila
4:12
14
Niels Groenen
Hilvarenbeek
4:18
15
Rick van Gils
Attila
4:23
16
Max Spapens
Attila
4:27
17
John Verhoeven
Gloria
4:30
18
Jasper de Hoon
Scorpio
4:32
19
Joris van Pelt
Attila
4:57
20
Lex van den Broek
Attila
5:00
MJUND, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Attila
5:25
2
Aicha de Haan
Attila
5:27
3
Jamie Klaassen
Attila
5:45
4
Penny Vissers
Scorpio
5:50
5
Kyra van Eekelen
Achil '87
5:53
6
Claudia Lak
Attila
5:57
7
Nikki Hendrikx
Attila
6:05
8
Thari van Riel
Attila
6:09
9
Marte van de Wouw
Attila
6:09
10
Tessa Oomen
Scorpio
6:10
11
Saskia van den Broek
Attila
6:52
12
Jeske Groenen
Achil '87
7:27
13
Mariska Marisael
Gloria
8:10
JJUND, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tibor Peters
Attila
5:00
2
Thieu Wevers
AV Oirschot
5:08
3
Rutger van Oosterwijck
Achilles
5:12
4
Siebe Tijssen
Attila
5:13
5
Koen Weijters
Attila
5:18
6
Jesse Beks
Attila
5:28
7
Eric Szigetti
Attila
5:29
8
Stefan van Schendel
Scorpio
5:44
9
Bas Castelijns
Scorpio
5:46
10
Adriaan Vugts
Attila
5:49
11
Joris Bruurs
Gloria
5:56
12
Tim van Pelt
Attila
6:02
13
Frank de Hoon
Scorpio
6:03
14
Steven de Kok
Attila
6:04
15
Bob Bayens
Attila
6:06
16
Steijn Berens
Tilburg Road Runners
6:07
17
Sander van de Corput
Attila
6:08
18
Luc van de Ven
AV Oirschot
6:30
19
Dennis de Rooij
Achil '87
6:31
20
Jack Michielsen
Gloria
6:32
21
Remco Bekkers
Achil '87
7:08
MJUNC, 2000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Pooijé
Gloria
7:27
2
Yvet v.d. Sterren
DAK
7:40
3
Berdine van Dal
DAK
7:48
4
Anoek Vennix
Attila
8:02
5
Eveline Engel
Attila
8:10
6
Colinda van Beurden
DAK
8:12
7
Iris Swinkels
Attila
8:12
8
Juliette Veldhuis
Attila
8:13
9
Jorien v.d. Schaft
DAK
8:13
10
Kristel Weijters
Attila
8:39
11
Kellie Konings
Achil '87
8:40
12
Lieke Oude Egberink
Attila
8:52
JJUNC, 2000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Achil '87
6:29
2
Ron Szigetti
Attila
6:30
3
Bjorn de Laat
Achil '87
6:59
4
Michael Klaassen
Attila
7:02
5
Niels de Jong
Attila
7:06
6
Luuk Brouwers
Scorpio
7:11
7
Tom Michielsen
Gloria
7:15
8
Jesse Schreurs
Attila
7:17
9
Edwin Bruurs
Gloria
7:19
10
Jochem Braat
Scorpio
7:24
11
Mike Rasenberg
Attila
7:30
12
Freek Gerritsen
Scorpio
7:34
13
Wout van der Wouw
Attila
7:37
14
Sonny Coolen
Attila
7:42
15
Jeroen Stasse
Scorpio
7:50
16
Sander van den Hout
Attila
7:54
17
Sebastian Therou
Attila
8:12
MJUNB, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Bruntink
Scorpio
11:46
2
Margriet Hornikx
Attila
12:01
3
Veerle Daamen
AVV
12:03
4
Nicole Simons
Attila
13:32
5
Bieke Liefting
DAK
13:37
6
Wendy van Boxtel
Attila
14:58
JJUNB, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Vermond
DAK
9:40
2
Gijs Peters
Attila
9:40
3
Jordi Smilde
Attila
10:06
4
Rens Huyben
Attila
10:08
5
Tijs v Erve
Attila
11:03
6
Erwin Boschmans
Attila
11:07
JJUNA, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan de Laat
Achil '87
10:02
2
Sander van der Putten
PSV
10:18
3
Anton van der Vlut
Tilburg Road Runners
10:48
De jeugdloop is onderdeel van het Cross Circuit Midden Brabant.
Tussenstanden en informatie: www.uitslagen.nl/regio13
www.uitslagen.nl
11-11-2001 15:06