Uitslagenlijst Crosscompetitie

Ommen - Zaterdag 10 november 2001

M -9, 1.6 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Lanting
Hardenberg
7:26
J -9, 1.6 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marnix Woertink
Ane
8:59
2
Jeroen Dijk
Ommen
9:29
M -14, 4.0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nelleke Bosch
Bruchterveld
19:17
2
Sanne Woertink
Ane
19:50
3
Jolise Kreuger
Rijssen
20:42
4
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
21:34
5
Annet Feddes
Vinkenbuurt
22:08
6
Gerlin de Lange
Arrien
22:22
7
Paulien Poelarends
Arrien
23:50
8
Sabine Schulenburg
Rijssen
26:14
M +14, 4.0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lettie Lange
Ommen
28:35
2
B. Horst-van Harte
Ommen
28:35
J -14, 4.0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin Mannot
Ommen
16:59
2
David Dekker
Ommen
23:57
3
Armando Kleise
Vriezenveen
25:33
J +14, 4.0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valntijn Mellink
Hardenberg
31:24
D -34, 7.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerlinde Ligtenberg
Rijssen
33:55
2
J. Veneklaas
Rijssen
40:52
D +35, 7.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Dubbelman
Zwolle
34:37
2
Rona Meijer
Lutten
35:45
3
Els Kreuger-Post
Rijssen
40:04
4
Gerda Willems-de Lange
Ommen
41:03
5
Geertje Boelens
Zuidwolde
41:06
6
Cisca Gerner
Ommen
46:16
H -39, 7.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
25:32
2
Niek Linckens
Ommen
28:48
3
Bert Kelder
Den Ham
29:11
4
Henk Doorben
Assen
29:34
5
Henk Meppelink
Gramsbergen
30:34
6
Manfred Boer
Ommen
30:53
7
Henny Berends
Balkbrug
31:10
8
Gerard Rohof
Vriezenveen
31:38
9
Jan Schuurs
Den Ham
31:52
10
Rik Minkjan
Ommen
32:05
11
Jenco Tijmens
Staphorst
33:08
12
Henk vd Kolk
Lemelerveld
34:39
13
Arie Veltink
Bergentheim
34:44
14
Hans Odink
Ommen
38:12
15
Aart Ramaker
Marienberg
40:26
16
Franc ter Laat
Heino
40:46
H -45, 7.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R. de Jonge
Assen
27:38
2
Jan Beldman
Dalfsen
28:26
3
Frans Oonk
Almelo
28:45
4
Harry Martens
Hoogeveen
29:56
5
Jan Hankamp
Vroomshoop
31:28
6
Marco Vlaming
Almelo
31:49
7
Jan Kamphuis
Vroomshoop
32:41
8
Dirk Timmmermans
Heemse
32:52
9
Peter Boerhof
Heino
32:59
10
Hennie Gunnink
Enschede
33:03
11
Jan Timmermans
Heemse
33:13
12
Koop Post
Genemuiden
34:41
13
Dick Telman
Nieuwleusen
35:50
14
Van Beveren
Zwolle
36:44
15
H. Pluym
Wierden
37:30
16
Gerrit Dijk
Ommen
44:20
H +46, 7.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Kuilder
Vroomshoop
31:02
2
Jan Wessels
Vroomshoop
32:15
3
Jan van der Heide
Dedemsvaart
35:12
4
H. Veneklaas
Rijssen
36:31
5
Harry Klein Koerkamp
Zwolle
36:36
6
Johannes Kuilder
Almelo
37:20
7
Jos Werkhoven
Ommen
37:56
8
Gerrit Munneke
Zwolle
38:02
9
Nico Wassens
Dedemsvaart
39:13
10
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
42:17
11
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
46:26
D -34, 11.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els van Huizen
Wapse
55:47
D +35, 11.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
Borne
45:47
2
Bertha van t Hul
Oldebroek
52:25
3
Joke Lubberdink
Vriezenveen
53:56
H -39, 11.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Ramaker
Gramsbergen
41:24
2
Erik Post
Bergentheim
42:44
3
Martijn Dekker
Zwolle
43:53
4
Johan Blankhorst
Raalte
43:58
5
Siem Slot
Bruchterveld
44:02
6
Rudi ten Hove
IJsselmuiden
44:23
7
H. Breukelman
Hardenberg
46:37
8
Rene Marissen
Hardenberg
47:42
9
Klaas Compagner
Rouveen
47:45
10
Edwin Schonewille
Zuidewolde
47:52
11
Theo Ramaker
Marienberg
47:59
12
Edo Kuipers
Almelo
48:03
13
E. Kappert
Wijhe
48:44
14
Robert Kuipers
Almelo
49:09
15
Henk vd Kolk
Dalfsen
49:42
16
Martin Koggel
Ommen
51:08
17
A. Timmerman
Staphorst
52:11
18
B.J. vd Meulen
Zwolle
52:14
19
Rene Boer
Zwolle
53:15
20
Pieter Stoeten
Zwolle
53:19
21
Gerrit Alkema
Harderwijk
53:42
22
G. Linde
Hengelo
1:08:18
H -45, 11.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
45:30
2
Albert Holland
Staphorst
45:35
3
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
47:12
4
Bert de Lange
Hardenberg
47:59
5
Marinus Woertink
Ane
50:37
6
Jasper Klein
Dedemsvaart
51:25
7
Ton Wildenborg
Maarssen
51:44
8
Henk Logtenberg
Ommen
53:29
9
Gert Hoekman
Ommen
1:03:31
10
Piet Hersevoort
Ommen
1:07:45
H +46, 11.6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
43:31
2
Roel Stevens
Noordscheschut
45:34
3
Gerard Arends
Staphorst
46:28
4
Herman Bouwhuis
Den Ham
48:06
5
Cor Kooiker
Rouveen
48:13
6
Klaas Speets
Zwolle
48:47
7
Freek Vosjan
Hardenberg
50:13
8
Henk Doornebosch
Zwolle
51:19
9
Frank van t Hul
Oldebroek
52:05
10
Henk Bosch
Hardenberg
52:47
11
Jan Fransen
Hasselt
55:14
12
Fokke Wind
Den Kam
55:26
13
Gerard Koggel
Geesteren
55:26
14
Ebo Koster
Zwolle
55:56
De volgende bos- en crosslopen worden gehouden op
8 december 2001, 12 januari 2002 en 9 febuari 2002

Derde Halve Marathon van Ommen 6 april 2002

Uitslagen op www.uitslagen.com
Hoofdsponsor Touwen Tapijt en Gordijnen - Ommen
www.uitslagen.nl
10-11-2001 17:07