Uitslagenlijst Ganzenvenloop

Galder - Zondag 9 september 2001

DAMES, DAMES 6,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle Krijgsman
Breda
26:59
2
Rita van Aert
Minderhout (BEL)
3
Hilda Schoenmakers
Chaam
4
Marlies van Eekeren
Veteranen Nederland
5
Elss van Hooijdonk
DJA
6
Nanette Beunders
Breda
7
Corrie van Oosterwijk
Bavel AC
8
Lief Aerts
Minderhout (BEL)
9
Lianne Vermeeren
Zundert
10
Petra van Dongen
Hooge Zwaluwe
11
Addie Hamers
Terheijden
12
Karin van de Moer
Duffel (BEL)
13
Lisetee Marcelissen
Breda
14
Els Machielsen
Breda
15
Lia van Oorschot
Loopgroep Galder
16
Elly van Halteren
Road Runners Etten-L
17
Marie-Jose Jochems
Chaam
18
Anja Bastiaansen
Loopgroep Galder
19
Ingrid Mertens
Loopgroep Galder
20
May O'Neill
Loopgroep Galder
21
Monique Nous
Loopgroep Galder
22
Alia Hense
DJA
23
Francien Ermens-Tilbor
Loopgroep Galder
24
Miriam Naalden
Rijen
25
Patricia Osseweijer
VOAB
26
Jose vd Velden
Galder
27
Mieke de Hoon
Loopgroep Galder
28
Marion van Aert
Loopgroep Galder
29
Jose Jansen
Loopgroep Galder
30
Sjan de Hoon
Loopgroep Galder
39:15
31
Ria van Dun
Loopgroep Galder
39:33
32
Ria van Dun-Naalden
Galder
33
Laura Coveliers
Galder
34
Jose den Ronde
Loopgroep Galder
46:16
35
Hannie Hermans
Loopgroep Galder
46:16
36
Ria Daamen
Zundert
1:09:49
DAMES, DAMES 13 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Boomaars
Road Runners Etten-L
57:35
2
Peggy vd Velde
Breda
1:00:38
3
Johanne van den Broek
Loopgroep Galder
1:00:58
4
Ineke de Jong
Breda
1:01:29
5
Marlies Verheijen
Tilburg Road Runners
6
Els Voermans
Atledo
1:04:36
7
Ellie Jochems
Rijsbergen
1:06:52
8
Joke Vriends
DJA
1:06:58
9
Gemma van Wanrooij
Sprint
1:07:12
10
Sharon Horsthuis
Sprint
1:07:13
11
Trees Jacobs
Etten-Leur
1:07:18
12
Monique Gunther
Tilburg Road Runners
1:07:43
13
Addie Bastiaansen
Loopgroep Galder
1:08:00
14
Ada Aernouts
DJA
1:08:11
15
Jose van Aert
Meer (BEL)
1:09:45
16
Lia Jacobs
Rijsbergen
1:09:50
17
Jolanda van Hees
DJA
1:10:09
18
Maria van Nispen
Rijsbergen
1:10:20
19
Toos van Dun
Loopgroep Galder
1:11:32
20
Margriet Monden
DJA
1:12:19
21
Anita vd Velden
Loopgroep Galder
1:12:35
22
Corry Mathijssen
DJA
1:12:57
23
Carlo Nieman
Scorpio
1:13:12
24
Ann Smout
Road Runners Etten-L
25
Monica Roeling
DJA
26
Willy Verdaas
Sprint
27
Suzy Leysner
Galder
1:17:29
28
Elga Mohan
Breda
1:17:30
29
Esther van den Andel
Breda
1:18:36
HEREN, HEREN 6,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap van Hooydonk
Rijsbergen
22:29
2
Jeroen Maas
Sprint
23:00
3
Rob Soffers
Breda
4
Hein Besems
Loopgroep Galder
25:48
5
Ulrich Zwijsen
Scorpio
6
Edwin de Hoon
AVO 1983
7
Jeroen Boslooper
Breda
8
Kees Lanslots
Spiridon
9
Steven van Dun
Galder
10
Louis Vriens
Galder
11
Filip Douwen
Duffel (BEL)
12
Thijs Derks
Breda
13
Frits van Ravels
Breda
14
Jack Goossens
DJA
15
Corne Dam
Rijsbergen
16
Jaap Verhagen
Bavel
17
Ad Akkermans
Teteringen
18
Jack Bastiaansen
Galder
19
Albert Douwen
Noorderwijk (BEL)
20
Bert Grit
DJA
21
Marcel Oostvogels
DJA
22
Peter van Aert
Loopgroep Galder
23
Han van den Wijngaart
Loopgroep Galder
24
Jan de Hoon
Loopgroep Galder
32:26
25
Johan Kustermans
DJA
32:35
26
Frans Franken
Sprint
33:19
27
J Bogers
Ossendrecht
33:56
28
Johan van Aert
DJA
34:16
29
Gerard Wouters
Gloria
34:35
30
Jos de Roover
Loopgroep Galder
34:41
31
Nick Wouters
Breda
34:58
32
Kees Wouters
Breda
35:00
33
Cor Schaerlaeckens
Loopgroep Galder
35:07
34
Ronald Sträter
Breda
35:25
35
Marc Bink
Breda
35:25
36
Lion Rams
Atledo
38:02
37
Ed Pegel
Breda
39:01
HEREN, HEREN 13 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Adams
Loopgroep PK
45:46
2
Rob Huisman
Sprint
46:25
3
Julien Rayee
DJA
48:24
4
Arthur de Zoete
Breda
48:39
5
Dre Brosens
Gloria
49:31
6
Johan Heestermans
Ulvenhout
49:43
7
Hans Coremans
Achilles
50:07
8
Ad vd Heijning
Alphen Nb
50:45
9
Toon van Hooydonk
DJA
51:20
10
Aschwin vd Abeele
Breda
51:30
11
Dhr de Hoon
Sprint
52:02
12
Lans Bovenberg
Breda
13
Fons van de Heijning
Gilze
14
Peter Janssen
Breda
15
Huub Frijters
Bavel
16
Corné Hereijgers
Breda
17
Erik Oomes
Sprint
18
Jos Bruurs
Sprint
19
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
20
Wim Burger
Road Runners Etten-L
21
Frank Beljaars
Vlissingen
54:16
22
Luc Koijen
Meer (BEL)
54:27
23
Piet van Kaam
Veteranen Nederland
54:34
24
John Gommeren
Terheijden
54:54
25
Henk Hamers
Terheijden
54:55
26
Peter van der Wulp
Breda
54:59
27
Marc Oonincx
Breda
55:19
28
Henk Vissers
Sprint
55:36
29
Anton Coertjens
Veteranen Nederland
55:40
30
Johan Broers
Road Runners Etten-L
56:13
31
Rob Verwer
Sprint
56:27
32
Marius van Beek
Teteringen
56:44
33
Wil Aernouts
DJA
56:51
34
Peter Sebrechts
Prinsenbeek
56:53
35
Rinus Groot
Loopgroep PK
57:10
36
Bert Geilgens
Sprundel
57:12
37
Jan van der Linden
Rijsbergen
57:24
38
Marc Vloeberghs
Duffel (BEL)
57:30
39
Ad Vissers
Etten-Leur
57:54
40
Arnoud van Dorst
Breda
57:58
41
Kees Koevoets
Breda
58:10
42
Wim van Breugel
Ulvenhout
58:18
43
Ad Oostvogels
DJA
58:21
44
Jos van Rijckevorsel
Rijsbergen
58:21
45
Frans Boomaars
Road Runners Etten-L
58:34
46
Guillaume Ernst
Breda
58:38
47
Henk Walvoort
Bavel
58:44
48
Ad Nous
Breda
58:52
49
Martin vd Ven
Breda
58:53
50
Bert Oomen
Gilze
58:54
51
Cees de Leeuw
Alphen Nb
58:55
52
Joop Plukkel
Breda
59:05
53
Marc Engel
Breda
59:08
54
Fons van de Heijning
Gilze
59:13
55
Bert Herrijgers
Sprint
59:15
56
Ben Burgers
Bavel
59:29
57
Rien van Beek
Zundert
59:31
58
Fabio Miani
Breda
59:38
59
Ad Voermans
Atledo
59:51
60
Wallie Hakkens
Breda
59:57
61
Henk Nous
Breda
1:00:13
62
Peter de Hoon
AVO 1983
1:00:37
63
Ton van Loon
Sprint
1:00:43
64
Piet Hoogervorst
Moerdijk
1:00:45
65
Rien Ros
Road Runners Etten-L
1:00:51
66
Frank van Beek
Zundert
1:01:07
67
Anton Vissers
Zundert
1:01:21
68
Wil van Beek
DJA
1:01:30
69
Fons van de Heijning
Gilze
1:01:35
70
Johan van Opstal
Meersel-Dreef (BEL)
1:01:37
71
Ad Martens
Gilze
1:01:43
72
Gerard Sand
Rijsbergen
1:02:09
73
Theo Quaars
Sprint
1:02:24
74
Jan van Hooydonk
Rijsbergen
1:02:32
75
Maarten Winthagen
Tilburg
1:03:14
76
Daan van Schoonderwoer
Breda
77
Herman Hulshof
Breda
78
Rien van Vugt
1:03:49
79
Bart Huyps
Road Runners Etten-L
80
Jos Voesenek
Prinsenbeek
81
Mike in 't Groen
Rijsbergen
82
Jan Dictus
DJA
83
Arno Mureau
Breda
84
Lein de Kraker
Nieuw en Sint Joosla
1:04:39
85
Cees Coenen
Sprint
86
Pieter Pulleman
Breda
1:05:21
87
Hans Burgers
Breda
1:05:52
88
Harry vd Muijsenberg
Sprint
1:07:59
89
John Trommelen
Atledo
1:08:20
90
Sjef Jongeneelen
Achilles
1:10:51
91
Rob Huisman
Sprint
1:16:33
92
Andre de Jongh
Galder
1:18:44
93
Frans vd Veeken
Atledo
1:23:19
Vanwege technische problemen met de tijdprinter zijn helaas
niet alle tijden geregistreerd. Onze excuses hiervoor.
Uitslag op : home.wanadoo.nl/c.nuyten
Inlichtingen : 076 5650868
Uitslagen.nl
09-09-2001 00:00