Uitslagenlijst Munnikenslagloop

Rouveen - Donderdag 5 juli 2001

MAN10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Mbogo
Overschild
30:25
2
Daniel Rotich
Kenia
30:26
3
Lema Legesse
Brussel
30:28
4
Peter van Egdom
Loopgroep PK
30:48
5
Udo Zwijnenberg
Atletics Nijverdal
32:16
6
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
33:36
7
Arend Ramaker
Spurt '88
33:48
8
Jan Scheenstra
Start '78
33:55
9
Gertjan de Haan
HAC '63
36:15
10
Johan Bloemert
HAC '63
36:32
11
Jan Schra
De Sprinter
37:12
12
Harold Kruidhof
Staphorst
37:49
13
Eelco Visserman
Genemuiden
38:10
14
Harmen Veerman
Rouveen
38:24
15
Henk Korteschiel
Steenwijk
38:28
16
Klaas Compagner
Rouveen
38:30
17
Gert Ramaker
Marienberg
39:17
18
Jan Grissen
Spurt '88
39:23
19
Albert Mulder
Zwolle
39:27
20
Henny Berends
Spurt '88
39:40
21
Erwin Dol
Flevo Delta
39:50
22
Mark Oude Vrielink
Zwolle
40:29
23
Erik Kappert
Daventria
41:28
24
Bennie Akkerman
Rouveen
41:35
25
Henk Koopman
Hasselt
41:44
26
Gerard Beijer
Zwolle
42:16
27
Ronald Mulder
PEC 1910
42:41
28
Alex Klein
Hasselt
42:42
29
Huib Scheijbeler
Vitalis
42:49
30
Marc te Riek
PEC 1910
42:52
31
Andre van Zon
Zwolle
43:02
32
Erik Kwant
Spurt '88
43:10
33
Wim Knoll
Rouveen
43:39
34
Jan Bloemhof
Meppel
44:02
35
Henk Mulder
Zwolle
44:15
36
John de Reele
Vollenhove
44:35
37
Wilfred Brink
PEC 1910
44:40
38
Albert de Boer
Staphorst
44:43
39
Andre Barneveld
Zwolle
44:54
40
Remco Brink
Genemuiden
45:02
41
Rudi vd Kolk
Zwolle
45:20
42
Jenco Tijmens
Meppel
45:29
43
Henk Bakker
Hasselt
45:38
44
Maap van der Molen
Hasselt
46:26
45
Gert van Werven
Daventria
47:02
46
Arend Kamphof
Hasselt
47:09
47
Hiljo Damsma
Meppel
47:10
48
Ludy Winters
Vollenhove
47:24
49
Albert Mulder
Zwolle
47:37
50
Corne van Strien
NOP
47:38
51
Ronald Kip
Meppel
47:42
52
Ben Kok
Isala '96
48:35
53
Herwin Weststrate
Staphorst
48:53
54
Rob Gasthuis
Vollenhove
49:01
55
Herman Schoenmakers
Rouveen
49:38
56
Robert Ruesrink
Zwolle
49:54
57
Frank van Harten
Vollenhove
49:58
58
Klaas Oostra
Staphorst
50:22
59
Bernard Oosdijk
NOP
50:40
60
Koen Ramaker
Zwolle
51:09
M4010, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tupan Harry
AAC '61
32:34
2
Reinder de Jong
AAC '61
33:50
3
Auke Postma
Lionitas
35:03
4
Johnny Johnson
Triathlon
35:51
5
Henk Groen
Flevo Delta
36:21
6
Arie Prins
HAC '63
36:30
7
Sjaal ter Schure
Giethoorn
36:40
8
Albert Holtland
Staphorst
37:56
9
Gerard Jansen
Flevo Delta
38:03
10
Ge de Leeuw
Zwolle
38:23
11
Bert de Lange
Spurt '88
38:55
12
Gerard Arends
Staphorst
39:36
13
Jan van Elp
De Sprinter
39:53
14
Freek Vosjan
Spurt '88
40:36
15
Klaas Poolman
Rouveen
40:52
16
Ben Schimmel
Hasselt
40:54
17
Marinus Woertink
Ane
41:00
18
Jan van Veluwen
PEC 1910
41:30
19
Henk Akkerman
Staphorst
41:38
20
Jan Rens
PEC 1910
41:47
21
Marco Beumer
Zwolle
41:51
22
Roelof Sondaar
Staphorst
42:32
23
Harm van der Kamp
Flevo Delta
42:34
24
Wim Mouwer
Nunspeet
42:39
25
Klaas van Benthem
PEC 1910
42:58
26
Geert Christerus
Dalfsen
43:03
27
Gerrit Bekedam
Laag Zuthem
43:12
28
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
43:15
29
Henk Kisteman
Dalfsen
43:26
30
Iko Neef
PEC 1910
43:28
31
Albert Eissen
Meppel
44:41
32
Klaas Veerman
Nieuwleusen
45:01
33
Lambert Akkerman
Staphorst
45:16
34
Jan Maris
Hasselt
45:46
35
Henk Winkelaar
PEC 1910
46:30
36
Jan Witte
Meppel
47:12
37
Kees Regelink
Vollenhove
48:01
38
Ruud van Beveren
Zwolle
49:47
M5010, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Victor Mouliy
Haag Atletiek
32:26
2
Harm Bakker
Start '78
37:03
3
Henk Schoonhoven
De Gemzen
39:13
4
Joop Bosman
De Gemzen
39:21
5
Cor Kooiker
Rouveen
39:45
6
Ben Zuidersma
HAC '63
39:46
7
Ap Brands
PEC 1910
40:26
8
Piet de Wildt sr
Cialfo
40:53
9
Jan Akkerman
Staphorst
41:12
10
J van der Heiden
AV '55
41:42
11
Klaas Speets
Veteranen Nederland
42:07
12
Dick van Voorst
Hasselt
42:57
13
Jan Boschman
Hasselt
43:29
14
Joop Bomert
Start '78
43:59
15
Evert Akkerman
Friesland
44:17
16
Jan Stuiver
Zwolle
46:03
17
Jan Holterman
Veteranen Nederland
46:06
18
Jan Fransen
Hasselt
46:32
19
Abel Wildeboer
Hasselt
46:34
20
Wim van Riesen
Flevo Delta
46:38
21
Jaap Scholten
AV '55
47:31
22
Henk Toersen
Hasselt
49:02
23
Co van Schieveen
Nieuwleusen
49:37
24
Klaas Duits
Horror
50:31
25
Arie Boddeke
Zwolle
54:25
26
Wim Buwalda
Steenwijk
57:09
27
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
59:57
VRO10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bitjai Getacho
Assesse
36:53
2
Greetje Pekel
HAC '63
39:19
3
Hermie Drenth
PEC 1910
42:37
4
Minke Oord
Friesland
43:14
5
Carla Dubbelman
PEC 1910
44:40
6
Marianne Stukker
Zwolle
45:17
7
Wil Bouwhuis
Zwolle
49:14
8
Gea Offerein
De Sprinter
50:08
MAN 5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis van der Velden
Atletics Nijverdal
16:27
2
Richard Willem
ACO Touwen
16:29
3
Piet de Wildt jr
Cialfo
16:41
4
Willem Kreulen
De Sprinter
16:44
5
Erik Brink
Isala '96
16:54
6
Alfred Gerrits
Spurt '88
17:01
7
Arnold Jannink
SISU
17:06
8
Anton Costeris
Athlon Loopgroep Hee
17:18
9
Robert Hettinga
Athlon Loopgroep Hee
17:20
10
Herman Ten Kate
HAC '63
17:36
11
Bart Kuiers
Staphorst
18:02
12
Johan Domine
Rouveen
18:07
13
Gerrit van Olst
PEC 1910
18:17
14
Evert Spijkerboer
Loopgroep PK
18:30
15
Dennis Dunnewind
Nieuwleusen
18:44
16
Ronald Kruidhof
Staphorst
19:08
17
Henry Lindeboom
Genemuiden
19:20
18
Henri Domine
Rouveen
19:21
19
Klaas Visscher
Staphorst
19:26
20
Egbert Vink
Start '78
19:29
21
Martin Compagner
Rouveen
19:35
22
Harco Veerman
Hasselt
19:49
23
Theo Bolks
Rouveen
20:09
24
Gertjan Ubels
Staphorst
20:11
25
Pieter Bloemhof
Staphorst
20:14
26
Gerrit Pruim
Rouveen
20:23
27
Eedmund Mijnheer
Rouveen
20:26
28
Joop Schra
Rouveen
20:29
29
Janoah
Flevo Delta
20:36
30
Pieter Bloemhof
Staphorst
20:42
31
Freek van der Graaf
De Gemzen
20:50
32
Herman Westerman
Spurt '88
20:53
33
Arno Kruidhof
Rouveen
20:55
34
Benny Compagner
Rouveen
21:11
35
Martin Vos
Staphorst
21:29
36
Roland Voorhorst
Meppel
21:37
37
Dick Lindeboom
Rouveen
21:47
38
Jarnold Slager
Rouveen
22:09
39
Henk Schra
Rouveen
22:16
40
Andre Kuiper
Rouveen
22:20
41
Martin Post
Rouveen
22:22
42
Henk Hokse
Staphorst
22:26
43
Klaas Wesselink
Staphorst
22:36
44
Werner Bouwmeester
Rouveen
22:38
45
Wouter Kisteman
Dalfsen
22:44
46
Roelof Courtz
Zuidwolde
22:45
47
Bennie Boldewijn
Staphorst
22:48
48
Rob Wassens
Dedemsvaart
23:00
49
Albert Timmerman
Staphorst
23:03
50
Martin Kalle
IJsselmuiden
23:14
51
Richard Bossenbroek
IJsselmuiden
23:40
52
Egbert Kuiper
Nieuwleusen
23:45
53
Jeroen Elzinga
Nieuwleusen
24:01
54
Bennie Kok
PEC 1910
24:50
55
Hans Stapper
Hattem
26:00
MA540, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jan Tichelaar
PEC 1910
16:36
2
Klaas van der Veen
Start '78
16:42
3
Heerke Postma
Start '78
16:46
4
Jan Beldman
Dalfsen
17:23
5
Jos Lange
Loopgroep PK
17:58
6
Jan Vos
De Sprinter
18:47
7
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
19:11
8
Bram van de Boon
ACO Touwen
19:19
9
Willem Brinkman
Ansen
19:48
10
Wolter Schapelhouman
Start '78
20:00
11
Jan Troost
Staphorst
20:20
12
Markjam van Oene
Wezep
20:22
13
Hans Overduin
Warmond
20:35
14
Wietze Jonker
Athlon Loopgroep Hee
20:41
15
Robert Stekevee
De Gemzen
20:43
16
Derk Compagner
Rouveen
20:45
17
Henk Dokter
Veteranen Nederland
20:47
18
Henk ter Steege
Balkbrug
20:55
19
Evert Bisschop
Koekange
20:58
20
Jan Bloemers
ACO Touwen
21:06
21
Evert Bisschop
Koekange
21:09
22
Robert Stekevee
De Gemzen
21:15
23
Johannes Kuifden
SISU
21:31
24
Markjam van Oene
Wezep
22:17
25
Jan Compagner
Rouveen
22:31
26
Bats Koks
Spurt '88
22:51
27
Joop Prins
Blokzijl
23:06
28
Derk Knoll
Rouveen
23:51
29
Nico Wassens
Dedemsvaart
23:52
30
Klaas Buiter
Staphorst
23:56
31
Johan van Santen
Veteranen Nederland
24:31
32
Anne Steenbergen
Veeningen
24:36
33
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
25:05
34
Sjors Buupman
PEC 1910
25:09
35
Jan Hargsma
HAC '63
25:38
36
Joop Prins
Blokzijl
25:57
37
Rikus Eikema
PEC 1910
26:05
38
Piet Elninga
Nieuwleusen
26:23
39
Gerard Visscher
Rouveen
26:49
40
Jan de Wit
Apeldoorn
30:24
41
Wim Reidinga
Hasselt
31:25
VRO 5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine ten Kate
Ciko '66
20:13
2
Marleen Herbert
Spurt '88
20:44
3
Janita de Haan
Rouveen
22:21
4
Gea Plaggnmarsch
Bergentheim
23:10
5
Roelie Veerman
Rouveen
23:43
6
Hetty Koekoek
Amsterdam
23:55
7
Jannet Antonissen
PEC 1910
24:29
8
Hennie Luten
Staphorst
24:37
9
Linda Kruidhof
Rouveen
26:03
10
Jetty Groen
NOP
26:08
11
Tineke van Dalfsen
PEC 1910
26:14
12
Yvonne Grotepunt
Hasselt
26:21
13
Jinny Poolman
Rouveen
26:56
14
Jolanda Plaggenmarsch
Bergentheim
26:57
15
Froukje Laan
Rouveen
27:33
16
Jenny Compagner
Rouveen
27:33
17
Karin Ter Steege Haven
Balkbrug
28:24
18
Sietske van der Spoel
Zaandijk
30:16
De uitslag is ook te vinden op run.to/desprinter
en munnikenslagloop.nl
www.uitslagen.nl
05-07-2001 00:00