Uitslagenlijst Klepperstadloop

Hardenberg - Zaterdag 30 juni 2001

JONGENS 6-8 JAAR, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oldehinkel Roy
Radewijk
3:56
2
Knol Daan
4:00
3
Plaggemars Jourink
4:11
4
Vegt v.d. Daan
de Elzenhof
4:22
5
Knol Mats
4:26
6
Overweg Tim
Bergentheim
4:41
7
Woertink Marnix
Ane
4:42
8
Supheert Nick
Coevorden
4:46
9
Lennips Niek
Hardenberg
4:48
10
Lennips Niek
Hardenberg
4:51
11
Ramaker Kelvin
Gramsbergen
4:51
12
Plaggemars Jourink
4:55
13
Horstman Boudewijn
Hardenberg
4:57
14
Houtzagers Jery
Lutten
5:11
15
Supheert Jesse
Coevorden
5:25
16
Mulder Jonne
de Elzenhof
5:36
17
Beek van Emiel
Emmen
5:42
18
Oldehinkel Roy
Radewijk
5:49
19
Rutten Sander
de Elzenhof
5:54
MEISJES 6-8 JAAR, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lanting Pauline
Hardenberg
4:09
2
Hulzebos Marije
Zuidwolde Dr
4:17
3
Volkerink Joelle
de Morgenster
4:42
4
Tiekstra Marinda
Dalen
4:42
5
Meier Lynn
Hardenberg
4:48
6
Hulzebos Marije
Zuidwolde Dr
4:48
7
Hulzebos Annemiek
Zuidwolde Dr
4:54
8
Marissen Carmen
Hardenberg
4:59
9
Vogelaar Linda
de Morgenster
5:18
10
Eikelboom Charlotte
Hardenberg
5:22
11
Vogelaar Elles
de Morgenster
5:22
12
Odink Anouk
Bergentheim
5:26
JONGENS 9-11 JAAR, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brink ten Ron
Bergentheim
3:28
2
Deemter Jonathan
Hardenberg
3:35
3
Herbert Bas
Bergentheim
3:41
4
Houtzagers Dion
Lutten
3:43
5
Kollen Bastiaan
Hardenberg
3:44
6
Jakobsen Joeri
Amersfoort
3:48
7
Muis Dirk
Risaeusschool
3:50
8
Douw Mark
Risaeusschool
3:50
9
Tiekstra Gerben
Dalen
3:54
10
Breukelman Nick
Hardenberg
3:54
11
Vegt v.d. Aron
de Elzenhof
3:57
12
Odink Mark
Bergentheim
4:03
13
Schutte Erik
Bergentheim
4:04
14
Monsuur Rikkert
Risaeusschool
4:09
15
Hulzebos Koen
Zuidwolde Dr
4:12
16
Plaggenmarsch Carst
ds Doekesschool
4:13
17
Bos Arjen
Risaeusschool
4:15
18
Hoek van der Sander
Hardenberg
4:15
19
Lennips Stef
Hardenberg
4:16
20
Zagers Jan
ds Doekesschool
4:20
21
Brink Klaas
ds Doekesschool
4:21
22
Eikelboom Jasper
Hardenberg
4:23
23
Berends Marten
ds Doekesschool
4:24
24
Kiezebrink Dinand
ds Doekesschool
4:34
25
Schonewille Egbert
Hardenberg
4:34
26
Dijk Anne Geert
ds Doekesschool
4:37
27
Bosch Evert
ds Doekesschool
4:42
28
Vinne v.d. Pieter
ds Doekesschool
4:48
29
Schonewille Egbert
Hardenberg
4:48
30
Arkes Bryan
Slagharen
4:51
31
Rozemuller Patrick
ds Doekesschool
4:51
MEISJES 9-11 JAAR, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Woertink Sanne
Ane
3:50
2
Pal Nick
Dalen
3:58
3
Herbert Manon
Bergentheim
4:05
4
Zwarteveen Marleen
4:06
5
Boelens Amanda
Hardenberg
4:07
6
Hutten Linda
ds Doekesschool
4:25
7
Hutten Linda
ds Doekesschool
4:27
8
Odink Josien
Bergentheim
4:28
9
Nijhoff Narmada
Elburg
4:29
10
Hakkers Janica
ds Doekesschool
4:30
11
Hoek van der Jeanine
Hardenberg
4:32
12
Beek van Sarah
Coevorden
4:33
13
Reijenders Gerrinda
ds Doekesschool
4:37
14
Reijenders Gerrinda
ds Doekesschool
4:42
15
Trimp Janine
ds Doekesschool
4:48
16
Jonge de Bernadet
Vroomshoop
4:51
17
Kiezebrink Laura
ds Doekesschool
4:57
18
Bouwhuis Moniek
ds Doekesschool
4:59
19
Beuvink Bertine
ds Doekesschool
5:11
20
Smits Amanda
Risaeusschool
5:11
21
Meijer Matthea
Risaeusschool
5:11
22
Reijenders Gerrinda
ds Doekesschool
5:17
JONGENS 12-15 JAAR, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herbert Roy
Bergentheim
6:30
2
Giessen v.d. Jochem
Hardenberg
6:57
3
Grinsven v. Rob
Ruinen
7:00
4
Oldehinkel Edwin
Radewijk
7:01
5
Herbert Erwin
Hardenberg
7:07
6
Allema Ivar
Hardenberg
7:10
7
Vaneker Harmen
Losser
7:18
8
Wennemars Freddy
Dalfsen
7:24
9
Huisinga Bart
de Elzenhof
7:33
10
Beek v. Maarten
Coevorden
7:59
11
Slot Arjen
Risaeusschool
7:59
12
Odink Rick
Bergentheim
8:00
13
Hutten Erwin
Hardenberg
8:21
14
Klerse Armando
Vriezenveen
8:21
15
Broens Alexander
't Spectrum
8:41
16
Douw Marcel
Risaeusschool
8:43
17
Huisinga Gijs
de Elzenhof
9:02
18
Borghof Bram
't Spectrum
9:26
19
Doosje Leon
't Spectrum
9:42
20
Valkman Jaromir
't Spectrum
10:33
21
Pinkster Mick
't Spectrum
11:16
22
Reinders Anne
't Spectrum
11:18
MEISJES 12-15 JAAR, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schreurs Annet
Bergentheim
7:39
2
Nijhoff Amrita
Elburg
7:53
3
Deemter Anouk
Hardenberg
8:16
4
Nijhoff Tara
Elburg
10:07
5
Plaggenmarsch Janieke
ds Doekesschool
10:33
6
Maathuis Anniek
't Spectrum
11:07
7
Meijer Marloes
't Spectrum
11:20
8
Platzer Carlijn
't Spectrum
11:36
9
Portengen Kirsten
't Spectrum
11:36
10
Sterken Britt
Apeldoorn
11:49
11
Plaggenmarsch Marije
ds Doekesschool
12:23
12
Valkman Pauline
't Spectrum
12:46
HEREN SENIOREN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hulzebos Lanko
Zuidwolde Dr
16:21
2
Bakker den Jan
Ommen
16:37
3
Weerdt de Jacob
Wezep
16:47
4
Willems Richard
Ommen
16:56
5
Ribbink Jeroen
Epe
16:59
6
Blik Ruud
Coevorden
17:05
7
Gerrits Alfred
Rheezerveen
17:23
8
Scherphof Frank
Vriezenveen
17:37
9
Strik S.
Nijverdal
17:39
10
Ooms Rick
Bruchterveld
17:48
11
Boer Manfred
Hardenberg
18:32
12
Linckens Niek
Ommen
18:34
13
Olst van Gerrit
Oldebroek
18:41
14
Spijkerboer Evert
Wezep
19:04
15
Dunnewind Dennis
Nieuwleusen
19:27
16
Geessink Eddy
Hardenberg
19:59
17
Laar van Edwin
Hardenberg
20:24
18
Hutten Sander
Bruchterveld
20:26
19
Janssen Rick
Hardenberg
20:28
20
Janssen Erik
Hardenberg
20:37
21
Jonge de M.
Vroomshoop
21:21
22
Herbers Harry
Hardenberg
21:39
23
Schepers Robin
Kloosterhaar
21:40
24
Vaneker harmen
Losser
21:47
25
Bult Jaap
Hardenberg
22:08
26
Huisjes Martijn
Bruchterveld
22:16
27
Snippe Jasper
Beerzerveld
22:20
28
Reurink Martijn
Vriezenveen
22:20
29
Erends Jef
Hardenberg
22:31
30
Pragt Stefan
Hardenberg
22:31
31
Luisman Alexander
Bergentheim
22:33
32
Lamberink Gerald
Hardenberg
22:55
33
Cazemier Michiel
Hardenberg
23:08
34
Janssen Thomas
Hardenberg
23:14
35
Peters Albert
Marienberg
23:17
36
Kant Douwe
Lelystad
23:37
37
Schuurhuis Rolf
Heemserveen
23:40
38
Veltink Dinand
Sibculo
23:44
39
Hans Henk
Hardenberg
23:50
40
Kort Ginus
Zwolle
23:57
41
Stel Rene
De Krim
24:21
42
Timmer Henri
Hardenberg
24:24
43
Tromp H.
Hardenberg
25:38
44
Elzinga Jeroen
Nieuwleusen
26:33
45
Hoven van der Dennis
Lelystad
26:45
46
Ribberink herman
Hardenberg
27:26
47
Stegeman Gerben
Hardenberg
27:42
48
Bakker T.
28:06
49
Claessen Jasper
Hardenberg
30:58
50
Meijerink Albert
Bergentheim
32:05
DAMES SENIOREN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kate ten Martine
Balkbrug
21:00
2
Jong de Elvera
Klazienaveen
21:32
3
Herbert Marleen
Bergentheim
21:55
4
Wennemars Riette
Dalfsen
24:04
5
Leunk Susanne
Apeldoorn
24:09
6
Lange de Suzanne
Hardenberg
26:36
7
Boer de Hermien
Kloosterhaar
27:30
8
Schepers Margreet
Hardenberg
27:37
9
Petter Corine
Hardenberg
32:06
HEREN VETERANEN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veer van der Theo
De Klomp
16:05
2
Tichelaar Gert-Jan
Oldebroek
17:08
3
IJsselsteijn Wim
Gouda
18:43
4
Sterken Elmer
19:17
5
Wigmans Dirk
Vaassen
19:26
6
Nijhoff Flip
Elburg
19:32
7
Mars Ben
Coevorden
19:40
8
Weteringe Henk
Ommen
20:09
9
Leunk Evert
Apeldoorn
20:27
10
Oene van Markjan
Wezep
20:55
11
Fens
21:02
12
Meijlinnk Egbert
Hardenberg
21:17
13
Nijland Job
Staphorst
21:36
14
Jonge de Martin
Vroomshoop
21:42
15
Bakker den Jaap
Ommen
23:04
16
Kremer
Hardenberg
23:12
17
Grinsven van Ernst
23:19
18
Nieuwenhuyse Ph.
Delft
23:29
19
Haandrikman Tonny
Gramsbergen
24:04
20
Wassens Nico
Dedemsvaart
24:34
21
Borgman P.
Dedemsvaart
24:43
22
Rink Jan
Hardenberg
25:09
23
Meijerink Tinus
Zwolle
25:36
24
Timmer H.
Hardenberg
26:24
25
Elzinga Piet
Nieuwleusen
29:15
26
Lennips G.W.
Hardenberg
30:45
27
Schreurder Berend
Zweeloo
30:49
28
Winter Reint
Bergentheim
31:56
29
Zandman E.
Hardenberg
32:22
DAMES VETERANEN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vaneker Anny
Losser
22:03
2
Ruysenaar Jaqueline
Hardenberg
23:28
3
Nijhoff Ans
Elburg
26:11
4
Overink Els
Hardenberg
32:07
HEREN SENIOREN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Voortman Gerrit
Coevorden
32:31
2
Zwijnenberg Udo
Lemelerveld
32:39
3
Beekhuizen
's-Gravenhage
32:47
4
Martens Harm Jan
Hoogeveen
32:50
5
Bruinsma Peter
Nijverdal
33:32
6
Deemter Adri
Hardenberg
33:48
7
Ramaker A
Gramsbergen
35:03
8
Timmermans Theo
's-Gravenhage
35:23
9
Uitslag H.
Oldebroek
35:51
10
Nijboer Wim
Sibculo
36:04
11
Veltkamp Harry
Epe
36:43
12
Ramaker Theo
Marienberg
37:20
13
Groot Jan
Hardenberg
37:24
14
Jakobsen E.D.
Amersfoort
37:39
15
Kate en Herman
Balkbrug
37:41
16
Kelder Bert
Den Ham Ov
37:57
17
Benjamins Eric
Gramsbergen
38:47
18
Rijke Johan
Dronten
39:55
19
Ramaker Theo
Marienberg
40:12
20
Meerwijk John
Coevorden
40:15
21
Grissen Jan
Westerhaar-Vriezenv
40:34
22
Korbl Siegfried
Rijssen
40:40
23
Willems Gerrit
Bergentheim
41:03
24
Kerssies Wesley
Delft
41:03
25
Wubs Wim
Hardenberg
41:31
26
Westerman Herman
Gramsbergen
43:07
27
Eikelboom Arjan
Hardenberg
43:44
28
Kwant Erik
Gramsbergen
44:26
29
Lantinga Fred
Maassluis
44:36
30
Afman Kees
Zuidhorn
44:38
31
Greupink A
Coevorden
46:25
32
Grootemarink Alex
Ommen
47:00
33
Lennips Dick
Hardenberg
47:11
34
Lichte van der
Gramsbergen
47:28
35
Ramaker Wim
Marienberg
47:40
36
Veltink A
Bergentheim
48:15
37
Odink Hans
Ommen
49:09
38
Hutten Albert
Hardenberg
50:41
39
Abrahamse Gerrit
Kampen
51:16
40
Stadman W.
Hardenberg
54:13
41
Stadman P.
Hardenberg
54:13
42
Nillesen
Raamsdonk
57:08
DAMES SENIOREN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beuving Cynthia
Vriezenveen
47:38
2
Wesselink Zwanette
's-Gravenzande
52:44
3
Bouwhuis Dieneke
Bergentheim
54:05
4
Nijeboer-Muis Jeanette
Bruchterveld
1:05:36
HEREN VETERANEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Weerdt de W
Hattem
32:56
2
Hendriks G.
Ruurlo
33:34
3
Willemsen Co
Amerongen
33:46
4
Cate ten Jan
Hollandscheveld
34:12
5
Vries de T.
Oldebroek
35:50
6
Renkema Jacob
Nijverdal
36:17
7
Hutten R.
Bruchterveld
36:26
8
Beek v. Bertho
Emmen
37:15
9
Jurens Gerrit
Vriezenveen
37:27
10
Groot Ton
Hardenberg
38:14
11
Holtland Albert
Staphorst
38:41
12
Zwarteveen Arend Jan
Zuidhorn
38:58
13
Lange de Bert
Hardenberg
39:23
14
Mepschen Jan
Hardenberg
39:25
15
Oldehinkel Henk
Dedemsvaart
39:46
16
Arends Gerard
Staphorst
40:28
17
Carsouw Johan
Zuidwolde Dr
40:28
18
Biglaar Teun
Westerhaar-Vriezenv
40:28
19
Oldehinkel Albert
Radewijk
40:44
20
Slimmen Dirk
Vollenhove
41:38
21
Woertink Marinus
Ane
41:53
22
Valke Kap
Emmen
42:10
23
Timmerman Dirk
Hardenberg
42:53
24
Kamp v.d. Harm
Hardenberg
43:13
25
Timmermans Jan
Hardenberg
43:15
26
Overduin Hans
Warmond
43:23
27
Dokter Henk
Heerde
43:54
28
Bouwhuis Herman
Bergentheim
44:03
29
Steketee
Nunspeet
44:03
30
Mouwer Wim
Nunspeet
44:12
31
Kampman Jan Henk
Hardenberg
44:28
32
Logtenberg Hans
Ommen
44:56
33
Huis in't Veld A
Sibculo
45:01
34
Westerbeek
Hardenberg
45:10
35
Holleboom Tommy
Broekland Ov
45:28
36
Janssen Bob
Hardenberg
45:43
37
Scholten D.J.
Hardenberg
46:33
38
Cazemier Hans
Hardenberg
48:03
39
Wind A.
Hardenberg
48:21
40
Keulen van Rudy
Zwolle
48:36
41
Bouwhuis E.
Bergentheim
49:27
42
Wildenberg Antoine
Lutten
49:28
43
Luisman Gert
Hardenberg
49:36
44
Huzen Hendrik Jan
Nieuwleusen
51:05
45
Santen v Johan
Nunspeet
52:20
46
Otte Jan
Nieuwlande
59:39
DAMES VETERANEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Prigge Ingrid
Borne
37:31
2
Bouwes Godelieve
Dronten
43:14
3
Hul van 't ertha
Oldebroek
43:38
4
Sijtsema Maaike
Wierden
44:35
5
Meijer Rona
Lutten
47:58
6
Vegt v.d. Jenny
Hardenberg
48:33
7
Velden van Sylvia
Voorschoten
49:40
8
Scheurwater Gerda
Den Ham Ov
58:51
9
Jong de Gerda
Den Ham Ov
59:11
10
Scholten Jennie
Hardenberg
1:01:01
11
Freie H.
Nijverdal
1:01:52
12
Okken Henny
Slagharen
1:06:20
HEREN VETERANEN 50+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schootman Theo
Neede
36:07
2
Broekroelofs Jan
Zwolle
38:57
3
Horsman Albert
Nijverdal
39:21
4
Zuidersma Ben
Hoogeveen
39:56
5
Bouwhuis Herman
Den Ham Ov
40:00
6
Beijer de Jan
Malden
40:01
7
Sijtsema Koos
Wierden
41:13
8
Amerongen v. Joop
Amerongen
42:21
9
't Hul van Frank
Oldebroek
42:23
10
Scheuneman Frans
Hoogezand
42:52
11
Kasanmoehamat Kasan
Amsterdam
43:52
12
Berende Piet
Dronten
46:11
13
Brinke en Jan
Hardenberg
46:30
14
Freie H.
Nijverdal
46:50
15
Oelen G.J.
Vroomshoop
47:24
16
Cate ten Gerrit
Beetgumermolen
48:13
17
Woudstra Sietse
Hardenberg
48:15
18
Schanssema Toli
Hoogezand
48:39
19
Duits Klaas
Sneek
51:48
20
Visser Siebren
Den Ham Ov
52:40
21
Kleinjan Jan
Vroomshoop
53:45
22
Bode de Frans
Gouda
54:13
23
Hilkhuijsen Hans
Deventer
57:51
24
Slingerland Kees
Hardenberg
58:51
25
Eerbeek Van Dieks
Dalfsen
1:04:23
Wij vonden het leuk dat je er was en wie weet zien we je terug bij de crossen
die wij organiseren op 6 oktober '01, 24 november '01 en 23 februari '02
Uitslagen.nl
30-06-2001 00:00