Uitslagenlijst Haagse Beemdenloop

Breda - Zondag 6 mei 2001

H SEN, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norddine Amrani
BelgiŽ
30:56
2
Alex v Tilburg
THOR
31:57
3
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
32:03
4
Ruud Moelands
Sprint
32:33
5
John vd Vlies
Spirit Oud Beijerlan
32:42
6
Anton van Overveld
THOR
33:00
7
Twan Adams
Loopgroep PK
34:39
8
Ronald Ovaa
DJA
34:44
9
Arie Lucas
Scorpio
35:08
10
Jaap van Hooydonk
Achilles
35:12
11
Wilfried van Meer
Scorpio
35:12
12
Deny Blom
DJA
35:48
13
Rob Huisman
Breda
35:58
14
Marcel de Jager
Groene Ster
36:10
15
Hans Coremans
Achilles
36:54
16
Arno Herrewegh
Sprint
37:28
17
Peter Woestenberg
AVR '90
37:35
18
Peter Loose
Atledo
37:36
19
Peter Ramstijn
Dynamica
37:37
20
Ron Schop
Parthenon
37:44
21
Hendrik Smit
Parthenon
37:56
22
Wesley Zonneveld
DAK
38:08
23
Gerard van Eijnatten
Scorpio
38:15
24
Taco Jansen
Scorpio
38:23
25
Tini de Rooy
AVR '90
38:35
26
Leo van Gent
Sprint
39:16
27
Edwin Spangenberg
Achilles
40:53
28
Arjan de Jong
Achilles
41:14
29
Ron Oltmans
Leiden Atletiek
42:12
30
Frank Blom
DJA
42:15
31
Johan de Bloeme
Achilles
43:16
32
Nico van de Bergh
Zevenbergen
44:31
33
Hans v Klaveren
Energie
44:44
34
Hans Stieltjes
OSS-VOLO
45:15
35
Tian Beekers
Scorpio
45:49
36
Maikel Reniers
Groene Ster
47:10
37
Jorrit Rovers
Groene Ster
47:16
38
Ferry Mulders
Groene Ster
47:46
39
Peter de Haas
Scorpio
47:49
40
Peter Overzier
Groene Ster
48:29
41
Johan de Hoon
Sprint
57:30
H 40, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bennie Ceulemans
BelgiŽ
32:06
2
van Dongen
Liempde
34:10
3
Ernest Kox
DES
34:12
4
Farid Bourjila
Veteranen Nederland
34:46
5
Tini de Laat
Drunen
35:11
6
Cor de Jongh
Scorpio
35:14
7
Ton van 't Veer
Sprint
35:37
8
Jelle Vrijsen
Sprint
35:38
9
Henk van Pelt
Parthenon
36:09
10
F van Strien
Scorpio
36:18
11
Kees Tak
Parthenon
36:28
12
Ad Boeren
AVR '90
36:40
13
Willem Hol
PAC
36:47
14
Antoon vd Made
Scorpio
36:51
15
J Rayee
DJA
37:05
16
Piet v Hooijdonk
DJA
37:13
17
Peter de Jongh
Sprint
37:34
18
Rini Verhoeven
Achilles
37:37
19
Gerard Wouters
Spiridon
37:50
20
Andre de Schipper
THOR
37:50
21
Toon Antens
AVR '90
37:54
22
Arnold Siemons
Scorpio
38:14
23
Jan de Jong
Parthenon
38:17
24
Frans Smits
DJA
38:58
25
Huug Sala
Veteranen Nederland
40:00
26
Hein Besems
Galder
40:19
27
Frans v Exsel
Veteranen Nederland
40:28
28
Jan Mathon
Scorpio
40:58
29
Ad Prinsen
Scorpio
41:02
30
Toon Paulissen
Groene Ster
41:02
31
Toine Kerstes
Achilles
41:15
32
Rene Leenhouts
Typhoon
41:21
33
Ad Oomen
Sprint
41:57
34
Adrie Loonen
Scorpio
42:10
35
Ben van Loon
Achilles
42:13
36
Bert Jansen
Scorpio
42:21
37
Frits van Ravels
Sprint
42:23
38
Han de Veth
Sprint
42:32
39
Henk Verschuren
Scorpio
43:45
40
Kees Peemen
Prinsenbeek
43:58
41
Peter Sanders
Achilles
44:58
42
Hans Palings
Groene Ster
45:17
43
Ger Naber
Scorpio
45:28
44
Chris Strous
Sprint
46:04
45
Ton Schuijbroek
Etten-Leur
46:43
46
Henny Wijnands
Veteranen Nederland
46:44
47
Ben Cornel
Groene Ster
47:55
48
Christ de Bruijn
AVR '90
48:31
H 50, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Timmers
Scorpio
35:14
2
Jac Beekers
Achilles
37:25
3
Stefan Laros
Tilburg Road Runners
39:23
4
Kees van Endschot
Loopgroep PK
39:50
5
Willem van der Emden
Sprint
40:10
6
Piet van Kaam
Veteranen Nederland
40:25
7
Jan-Willem Bogerd
Kimbria
40:30
8
Rinus van Konlil
DJA
40:34
9
Jan Pleune
Achilles
41:33
10
Kees Vissers
Scorpio
42:29
11
Johan vd Made
Prinsenbeek
42:41
12
Aad Winkelman
Atledo
43:02
13
John Musterd
Sprint
43:53
14
Martin vd Ven
Scorpio
44:36
15
Christaan Mettrop
Spark
44:53
16
Harm Kuipers
Kimbria
45:43
17
Jan Lievens
Olympia Halsteren
47:14
18
Jan de Bruijn
Spiridon
48:12
19
Rien van der Aa
Sprint
50:51
H 60, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Wagemakers
Veteranen Nederland
42:23
2
Thomas Heijnen
Sprint
42:31
D SEN, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Vlek
Sprint
43:54
2
Claudine van Vlimmeren
Achilles
45:16
3
Caroline Tak
Loopgroep PK
46:55
4
Marjan de Kok
VOAB
47:32
5
Anita van Dorst
Achilles
47:33
6
Mariska Bervoets
Groene Ster
57:05
7
Claudia Horsten
Groene Ster
59:22
D 35, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne van Velzen
Sprint
40:29
2
Loes van Ginneken
Scorpio
41:25
3
Gerda Nouws
DJA
43:46
4
Gesina Brooymans
Sprint
44:01
5
Anita Beekers
Scorpio
44:31
6
Mieke van Hoof
No-Limits
44:54
7
Jacqueline van Gils
Achilles
45:41
8
Veronica Jansen
Spado
46:23
9
Marlies van Eekeren
Veteranen Nederland
46:51
10
Ina Gommers
DJA
48:47
11
Ada Aernouts
DJA
51:05
12
Annie van Oyen
DJA
51:30
13
Mirjam Mulders
Groene Ster
52:50
14
Lisette Marcelissen
Breda
53:10
15
Michelline Heezen
Groene Ster
59:16
16
Thea Verhoef
Groene Ster
59:23
17
Jantje Visser
Groene Ster
1:00:56
18
Elma Ripmeester
Groene Ster
1:02:01
19
Gre Zevenbergen
Groene Ster
1:02:01
H REC, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Burgers
Moergestel
35:01
2
Anton Janssen
Breda
37:17
3
Paul de Kort
Alphen Nb
37:19
4
Marcel Bezemer
Dordrecht
37:50
5
Dirk Moerman
Spijkenisse
37:55
6
Tommy Hartman
Breda
38:16
7
john Marijnissen
Breda
38:40
8
Frank Adams
Chaam
38:52
9
Wil Lips
Rijen
38:58
10
Paul Theeuwes
Rijen
39:13
11
J. Vermeulen
Breda
39:19
12
Ben Groot Hemmink
39:25
13
Ton van Son
Breda
39:35
14
Hans Vugts
Breda
39:41
15
Frank Knevels
Chaam
39:46
16
Freek van Tetering
Oosterhout Nb
39:56
17
John Gyzen
Roosendaal
40:00
18
Jan Wouters
Hulten
40:12
19
Willem-Jan Willemen
Breda
40:23
20
Maurice de Theije
Terheijden
40:25
21
RF Wiersma
Breda
40:59
22
Corne Hereijgers
Breda
40:59
23
Rene Dielemans
Fijnaart
41:11
24
Peter Janssen
Breda
41:23
25
Marc Oonincx
Breda
41:25
26
Koos Polak
Breda
41:34
27
Huub Frijters
Bavel
41:42
28
Ton Kroes
Breda
41:52
29
Kees van Gool
Breda
42:03
30
Pascal Voels
Terheijden
42:09
31
A de Jong
Ulicoten
42:14
32
Bas Smits
Hank
42:20
33
Louis Reijnhout
Goes
42:22
34
Marc Bussmann
Breda
42:27
35
Piet van Bragt
Made
42:28
36
Jan van Schendel
Raamsdonksveer
42:29
37
Jim Hoorn
Sint Willebrord
42:33
38
Hans Vloedgraven
Breda
42:50
39
Jan van der Weerd
Breda
42:52
40
Wim Jongeneelen
Roosendaal
42:58
41
Peter van Eekelen
Breda
43:06
42
Rinus Groot
Breda
43:11
43
Ben Verstraeten
Breda
43:14
44
Jurgen Trouw
Etten-Leur
43:17
45
Henk Ketelaar
Breda
43:21
46
Richard Reijnhout
Goes
43:40
47
Jan Martens
Sint Willebrord
43:46
48
Wim Bervoets
Prinsenbeek
43:52
49
Hans van Driel
Bavel
44:09
50
Leen Gelijns
Hoeven
44:13
51
Jos Jochems
Etten-Leur
44:17
52
Bert de Ruiter
Breda
44:18
53
Andre Klooster
Breda
44:23
54
Ron Lambregts
Etten-Leur
44:26
55
Dick v.d. Kolk
Breda
44:28
56
Cees van Leest
Etten-Leur
44:31
57
Ton Blok
Etten-Leur
44:42
58
Jack vd Velde
Breda
44:43
59
Marcel Loomans
Breda
44:45
60
T Wolters
Breda
44:48
61
Rens Rossi
Breda
44:57
62
Rien vd Beemt
Etten-Leur
45:07
63
Corne van Dorst
Etten-Leur
45:12
64
Ton Kavelaars
Rijen
45:15
65
Jos Blom
Zeist
45:26
66
Alwin Krijgman
Breda
45:26
67
Hans Melis
Etten-Leur
45:27
68
K Mol
Etten-Leur
45:28
69
Ad Blom
Breda
45:30
70
George Hamel
Prinsenbeek
45:31
71
Wim de Vooght
Etten-Leur
45:45
72
Gul
Breda
45:46
73
Gerrit Vermeulen
Prinsenbeek
45:53
74
Edwin Visser
Teteringen
46:00
75
Bertus van Eekelen
Etten-Leur
46:01
76
Robbert van der Kolk
Breda
46:02
77
Louis vd Horst
Breda
46:05
78
Milan de Maat
Breda
46:06
79
Frank van Steen
Bavel
46:08
80
Hans Dietz
Breda
46:08
81
John vd Linden
Breda
46:11
82
Gre van Loenhout
Etten-Leur
46:13
83
Jaap Nat
Papendrecht
46:19
84
Peter Verdonk
Breda
46:21
85
Hennie Weeterings
Oosterhout Nb
46:22
86
Michel v d Berssdaan
Breda
46:24
87
Paul van Dongen
Etten-Leur
46:25
88
Lucien Klerkx
Breda
46:27
89
Christ Nelemens
Breda
46:28
90
Stefan Gosens
Breda
46:30
91
Ronald Wolthuis
Breda
46:32
92
Joost vd Konijnenberg
Breda
46:34
93
Ad Gobens
Breda
46:37
94
Ed Botermans
Dorst
46:39
95
Hans Nous
Breda
46:40
96
Ruud Berkeljon
Rijen
46:40
97
John Kerstens
Standdaarbuiten
46:41
98
Wout Jansen
Breda
46:45
99
Frank Hessels
Breda
46:57
100
Peter Wijnands
Hillegom
46:58
101
Dirk Klapwijk
Breda
47:07
102
J Machielsen
Prinsenbeek
47:11
103
Coen Krijnen
Breda
47:19
104
Marius Vincenten
Breda
47:20
105
Wim Punt
Oosterhout Nb
47:28
106
Dolf Spoelstra
Breda
47:32
107
Louis vd Westen
Breda
47:43
108
Frits Bakx
Breda
47:47
109
Hans van Oosterhout
Breda
47:48
110
Edwin Suk
Breda
47:50
111
Ben Burgers
Bavel
47:52
112
Michael Frijters
Bavel
47:53
113
Geert Stappers
Breda
47:55
114
John Klein
Breda
47:56
115
Theo Quaars
Breda
48:01
116
Cees Sins
Oosterhout Nb
48:03
117
Arno Vriends
Breda
48:06
118
Gerard van Raalte
Dordrecht
48:06
119
Frank Vergeer
Breda
48:09
120
Koos Geerts
Breda
48:11
121
Jack Vissers
Prinsenbeek
48:14
122
Wim v Gurp
Breda
48:17
123
Dick Willenen
Breda
48:18
124
Kees Seuntjens
Breda
48:25
125
Harry Bouwhuis
Breda
48:28
126
Mark vd Bruggen
Rijen
48:30
127
Aad Roelengs
Zevenbergen
48:31
128
Frans Balemans
Breda
48:39
129
Peter Korthals
Breda
48:39
130
Ruud Hundersmunk
Breda
48:43
131
Sven de Langen
Breda
48:43
132
Henk Stok
Breda
48:49
133
Frank van Gelder
Breda
48:50
134
Ton van Loon
Breda
48:51
135
Alex Lambregts
Breda
49:03
136
Auke de Vries
Breda
49:17
137
Vries de Ward
Breda
49:22
138
Robert Versteeg
Breda
49:22
139
Wilfred Vogelpoel
Breda
49:25
140
Jean-Pierre Barverat
Breda
49:26
141
Arno Willemsen
Breda
49:31
142
Henk Stevens
Breda
49:31
143
Harry Thijssen
Amstelveen
49:40
144
Ruud Pompe
Breda
49:42
145
Nico Scheffers
Breda
49:46
146
Kees Diepstraten
Breda
49:47
147
Rob Adolphs
Bavel
49:49
148
Wim Meijer
Etten-Leur
49:50
149
Ron Hendrikx
Breda
49:50
150
Jan Bakx
Etten-Leur
50:12
151
Joop Calsbeek
Breda
50:14
152
Hans Busman
Breda
50:18
153
Walter van Steen
Breda
50:20
154
Ruud de Block
Teteringen
50:21
155
Jan Pieter Kind
Breda
50:22
156
Marc Hulleman
Breda
50:23
157
Willem Schets
Breda
50:24
158
Anton Vissers
Zundert
50:33
159
Bram Jagt
Breda
50:34
160
Steef Claus
Breda
50:36
161
Piet Klerkx
Breda
50:37
162
Jan Pleun Lens
Breda
50:37
163
Guus Hšdicke
Breda
50:44
164
Loe de Jonge
Breda
50:48
165
Trees v Boxel
Oosterhout Nb
50:50
166
Ad de Hoon
Goirle
50:53
167
Jim Bruel
Breda
50:55
168
Ad vd Corput
Prinsenbeek
50:56
169
Peter Vermeulen
Breda
50:57
170
Cees Coenen
Breda
50:57
171
Christ Huijben
Prinsenbeek
50:59
172
Fred de Bruijn
Breda
51:03
173
Michel Frijters
Breda
51:04
174
Ad Nooijen
Rijen
51:09
175
Ed Oud
Breda
51:17
176
A Oonincx
Breda
51:19
177
Ad Hessels
Oosterhout Nb
51:20
178
Peter Ripzaad
Oosterhout Nb
51:23
179
Ard-Jan Moerdijk
Breda
51:26
180
Ivo Cuppens
Gilze
51:28
181
Henk Oprel
Breda
51:29
182
Marcel de Klerk
Breda
51:32
183
Patrick van Weerd
Breda
51:33
184
Marco Provoost
Rotterdam
51:34
185
Joep Simmelink
Breda
51:36
186
Lex van Heel
Breda
51:37
187
Jan v Loon
Hulten
51:38
188
Harry Kuilema
Breda
51:45
189
Harry vd Muysenberg
Breda
51:49
190
A Kandel
Dordrecht
51:52
191
Jan Korver
Andijk
52:08
192
Albert Huyps
Etten-Leur
52:10
193
Johan van Dongen
Breda
52:12
194
Johan Peeters
Sprundel
52:13
195
Floran Peeters
Sprundel
52:15
196
Rob Schluter
Breda
52:20
197
Ardie Haghorst
Breda
52:22
198
Wim v Dalen
Breda
52:25
199
Selwin Gras
Almelo
52:25
200
Wim Zeegers
Breda
52:26
201
G de Zwart
Oosterhout Nb
52:33
202
Peter Veraa
Etten-Leur
52:34
203
Ruud Struijs
Oosterhout Nb
52:36
204
Leandor Jonkers
Breda
52:36
205
Onno Hansum
Prinsenbeek
52:37
206
Henk Bank
Breda
52:39
207
Frans Jaspers
Dordrecht
52:40
208
Rene Baremans
Rijsbergen
52:40
209
Harry Keulemans
Prinsenbeek
52:42
210
Gert Traa
Rijsbergen
52:44
211
Barry de Vooght
Rijsbergen
52:46
212
Matty van Helst
Breda
52:49
213
Henk van Nispen
Rijsbergen
52:49
214
Reggy van Oers
Breda
52:54
215
Pieter van Ochten
Barendrecht
52:58
216
E van Boxel
Oosterhout Nb
53:04
217
Geogre Kingma
Breda
53:07
218
John Rijken
Breda
53:08
219
Bob Weehuizen
Breda
53:08
220
Hennie Robbesom
Breda
53:16
221
Mischa Luykenaar
Breda
53:24
222
Arthur Faessen
Dordrecht
53:37
223
Pieter Pulleman
Breda
53:40
224
Hans van Hooff
Breda
53:42
225
Anton Buys
Breda
53:43
226
Johan Manders
Rijen
53:48
227
Cees Molenaar
Breda
53:58
228
Wilko Boogert
Breda
53:59
229
Theo Mattie
Leimuiden
54:01
230
Ruben Walgaard
Breda
54:02
231
Wim Kuijpers
Etten-Leur
54:03
232
Dennis Hooft
Breda
54:05
233
Glenn van Dongen
Breda
54:05
234
Danker Smallegange
Oud Gastel
54:06
235
Henk van Bennekum
Oosterhout Nb
54:12
236
Karel van de Wiel
Breda
54:13
237
Jan Flipse
Breda
54:16
238
Ad Veraa
Tilburg
54:26
239
Jan C Wouters
Breda
54:28
240
A van Dongen
Breda
54:30
241
Ad Struys
Breda
54:32
242
Jeroen Schortemeijer
Breda
54:36
243
Sjef Jongeneelen
Etten-Leur
54:39
244
Duncan Contes
Breda
54:40
245
Gert Postelmans
Breda
54:46
246
Naldo Peverelli
's-Gravenhage
54:53
247
Antoon Roks
Breda
54:59
248
Hans van Snik
Oosterhout Nb
54:59
249
Dorus Lamet
Breda
55:02
250
E Suter
Breda
55:05
251
Bert Baar
Breda
55:09
252
Bert Franke
Etten-Leur
55:12
253
Hugo Bakker
Raamsdonksveer
55:14
254
Dion vd Bogaert
Breda
55:16
255
Bart Poppelaars
Breda
55:26
256
Jos van Moorsel
Breda
55:37
257
Con Arnouts
Etten-Leur
55:52
258
Martijn Reijs
Bavel
55:53
259
Hans Reuns
Bavel
55:55
260
Jac Krijnen
Breda
55:56
261
Jac Comperen
Breda
55:57
262
Henny Zwanen
Rijen
56:01
263
Bart van Oortmerssen
IJsselstein Ut
56:11
264
Okke Goos
Breda
56:13
265
Siem Tegenbosch
Breda
56:20
266
Ivo Stolk
Breda
56:32
267
Sjef van Dongen
Bavel
56:39
268
Ton Stolk
Rotterdam50
56:40
269
Vincent Smits
Rotterdam
56:41
270
Ruud de Bruyn
Breda
56:45
271
Paul Alberts
Breda
56:46
272
Sietske Keum
56:47
273
Guido Jonkers
Breda
56:47
274
Jac Lambregts
Etten-Leur
56:50
275
Andries van der Vegt
Breda
56:53
276
Nico Naalden
Breda
56:57
277
Frank van Blerk
Breda
57:02
278
Henk vd Corput
Breda
57:06
279
Jelle Bousema
Breda
57:07
280
John Damen
Terheijden
57:11
281
Hans Kampers
Uden
57:26
282
Hans de Jongh
Tilburg
57:29
283
Jan Willem Stalpers
Breda
57:29
284
Rene Boeren
Prinsenbeek
57:33
285
Gert-Jan Stolk
Breda
57:36
286
Laurens Verheggen
Breda
57:37
287
Frans Dijkgraaf
Breda
57:47
288
Nick van Tellingen
Breda
57:51
289
Ad Broekaans
Terheijden
58:15
290
Erik Reinders
Breda
58:43
291
Charles de Vries
Nootdorp
58:43
292
Johan van Bavel
Breda
58:46
293
Ewoud vd Heuvel
Breda
58:49
294
Frans van der Watering
Breda
59:08
295
Theo Oomen
Prinsenbeek
59:10
296
Leo Kind
Breda
59:36
297
Ohne de Vries
Breda
59:40
298
Piet Walgaard
Breda
59:55
299
J G H van Reijen
Prinsenbeek
1:00:07
300
Theo Weterings
Dorst
1:00:13
301
A J E van Reijen
Breda
1:00:40
302
Kees de Gouw
Prinsenbeek
1:00:50
303
Sjef Embregts
Breda
1:01:01
304
Dim vd Maagdenberg
Breda
1:01:06
305
Han Romijn
Zevenbergen
1:01:14
306
Thomas KŁpper
Breda
1:01:17
307
Theo Broekhoff
Etten-Leur
1:01:20
308
Marko Pijnenburg
Teteringen
1:01:51
309
Jeroen Swaan
Breda
1:02:20
310
Jan-Paul Campman
Breda
1:03:15
311
C Claassen
Roosendaal
1:03:26
312
Arie Huisman
Hoogvliet Rotterdam
1:03:56
313
Frans v.d. Velden
Breda
1:04:05
314
Thomas van der Looy
Veldhoven
1:04:44
315
Antoon Vermeeren
Breda
1:05:06
316
Jorg Thomassen
Breda
1:05:08
317
Hans van Dijk
Breda
1:05:21
318
John Peeters
Etten-Leur
1:05:21
319
Erik Plessius
Breda
1:05:52
320
Ronald van den Hert
Oosterhout Nb
1:05:58
321
Bob Gouka
Oosterhout Nb
1:05:58
322
Toon van Sheppingen
Waalwijk
1:08:27
323
Peter de Jongh
Breda
1:10:22
324
Tom Keehnen
Breda
1:10:23
325
Henk Stolk
Breda
1:12:28
326
Adje Clarijs
Prinsenbeek
1:12:47
327
Anne Mart Mastennbroek
Schiedam
1:18:34
D REC, BREDA 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angele de Maagt
Breda
44:31
2
Sofie Hamers
Terheijden
45:30
3
Margriet van Vliet
Teteringen
46:48
4
Miranda Leendertse-Pla
Klundert
47:02
5
Gemma van Wanrooy
Breda
47:19
6
RIanne van Gool
Breda
48:18
7
Lia Frijten
Terheijden
48:29
8
Joke Broekhoff
Etten-Leur
48:56
9
Peggy de Ryke
Breda
49:07
10
Erna van Oirschot
Terheijden
49:34
11
Yvonne van Eijck
Rijen
49:45
12
Yvonne Eskes
Breda
50:30
13
Jacqueline Meijer
Etten-Leur
50:32
14
Brechtje Brugman
Breda
50:35
15
Ellen Verhorst
Dordrecht
50:52
16
Tamara Rooimans
Breda
51:13
17
Anthony Oonincx
Breda
51:20
18
Ria Klaasen
Rijen
51:24
19
Marieke Nouwens
Breda
51:29
20
Jose vd Goorbergh
Breda
51:45
21
Trees Jacobs
Etten-Leur
51:46
22
Bets de Hoon
Rijsbergen
52:04
23
Alessandra Piras
Rotterdam
52:09
24
Bep Havermans
Breda
52:13
25
Elly Labťe
Rijen
52:18
26
Netty Mol
Etten-Leur
52:18
27
Jeannette N Wouters
Amsterdam
52:19
28
Judith Geerts
Breda
52:22
29
Thea Klapwijk
Breda
52:27
30
Karin Bonhof
Breda
52:50
31
Lia Jacobs
Rijsbergen
52:51
32
Maria van Nispen
Rijsbergen
52:54
33
Rian Jonkers
Breda
53:18
34
Offringa
Breda
53:18
35
Helma van Tetering
Oosterhout Nb
53:29
36
Regina van Bennekum
Oosterhout Nb
53:47
37
Els van Exsel
Prinsenbeek
54:01
38
Rita Bousema
Breda
54:05
39
Irma Gelton
Breda
54:08
40
Ingrid van Vuuren
Breda
54:11
41
M op de Beek
Breda
54:34
42
Astrid van Meel
Breda
54:53
43
Renee van Oosterhout
Breda
54:54
44
Jacqueline Winkelman
Breda
54:55
45
Cobi Michielsen
Breda
55:01
46
Anja van Leeuwen
Breda
55:04
47
Ria Nous
Breda
55:10
48
Liesbeth den Hartigh
Breda
55:21
49
Karin Broeders
Breda
55:27
50
Jessica van Kerkhoven
Breda
55:35
51
Dominique Hassing
Oosterhout Nb
55:39
52
Hennie van Geffen
Breda
55:50
53
Suzy Leijsner
Galder
56:24
54
Louisa Bastings
Rotterdam
56:41
55
Petra v 't Klooster
Breda
56:43
56
Annie v Bavel
Gilze
56:57
57
Monique Bink
Gilze
56:59
58
Collette Berge
Breda
57:08
59
Ella Bastiaansen
Etten-Leur
57:14
60
MarieJose Poppelaars
Ulvenhout
57:25
61
Adje Jochems
Etten-Leur
57:27
62
Sanne Copal
Breda
57:30
63
Marieke Akkermans
Teteringen
57:36
64
Resi vd Beemt
Etten-Leur
57:37
65
Robyn Bruggeman
Hellevoetsluis
57:39
66
Elly van Helmond
Prinsenbeek
57:52
67
Dea Angerman
Breda
57:56
68
P. Stuifmeel
Prinsenbeek
57:58
69
Jeannette van der Lind
Prinsenbeek
57:59
70
Carla van Bekkum
Breda
58:09
71
Carina v.d. Scheer
Hoeven
58:46
72
Tessa van Eil
Breda
59:03
73
Margo van Gils
Breda
59:49
74
Joke Matto
Breda
59:50
75
Rina de Leeuw
Made
59:52
76
Margret Keijzer
Breda
59:53
77
Rita Dubbelt
Dordrecht
59:58
78
Els Scheepers
Breda
1:00:05
79
Chantal Verduijn-Casan
Terheijden
1:00:11
80
Ria van Ginneken
Etten-Leur
1:00:29
81
Jane Patandin
Dordrecht
1:00:46
82
Marja Winter
Breda
1:01:11
83
Els Marijnissen
Breda
1:01:23
84
Ellen Stoppelburg
Breda
1:01:24
85
Monica Slijkhuis
Dordrecht
1:01:33
86
Jooze van der Looy
Breda
1:01:35
87
Ineke Heijdenrijk
Hillegom
1:01:50
88
Erica van Gorp-Gommers
Dongen
1:02:00
89
Marieke Hinfelaar
Breda
1:03:00
90
Jenneke BŁlner
Breda
1:03:03
91
Lisette Copal
Breda
1:03:50
92
Marina Rijken
Breda
1:03:51
93
Jeanet Notten
Breda
1:03:58
94
Edith Janssen
Breda
1:04:41
95
Gemma van Meersbergen
Breda
1:05:36
96
Jeannie Hšdicke
Breda
1:05:36
97
Siska Arts
Breda
1:05:55
98
Jolien Geursen
Breda
1:06:03
99
Elly van de Beemt
Prinsenbeek
1:06:04
100
Silvia Ytsma
Breda
1:06:05
101
Marleen Verhulst
Breda
1:07:23
102
Centia Guit
Breda
1:08:23
103
Bea van Baar
Breda
1:08:25
104
Joke Graumans
Breda
1:08:34
105
Corina Dieleman
Breda
1:08:35
106
Roos Kind
Breda
1:10:55
H SEN, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilaire N Trampeba
Burundi
43:09
2
Daniel Andrea
Tanzania
43:46
3
Guy Fays
BelgiŽ
43:56
4
Wim de Keijser
BelgiŽ
46:12
5
Jan BLockx
BelgiŽ
46:33
6
Pavel Klimes
TsjechiŽ
46:33
7
Peter vd Velden
PSV
47:21
8
Stein vd Velden
BelgiŽ
47:32
9
Huub Maas
THOR
48:02
10
Steven Ingelbrecht
Kapellen (BEL)
52:42
11
Johan Verbist
Kapellen (BEL)
54:32
12
Wilko de Vos
AV '56
55:32
13
van Hofslot
Sprint
56:09
14
Fred van Rossum
Loopgroep PK
57:27
15
Sander Oosterom
Dynamica
57:29
16
Berry Blankers
Scorpio
57:52
17
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
58:50
18
Jon Muller
Sprundel
59:29
19
Andre Janssen
Tilburg Road Runners
1:05:50
20
Johan Vissers
Achilles
1:08:43
21
Johan vd Put
Breda
1:16:15
H 40, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc vd Hoeven
BelgiŽ
47:58
2
Victor Maliy
Haag Atletiek
49:18
3
Jan van Rijthoven
LADB
49:42
4
Co Willemsen
Loopgroep Aart Stigt
50:57
5
Brand van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
51:24
6
Philippe Jansen
Kappellen (BEL)
52:06
7
Henk van Haperen
Achilles
52:53
8
Jack van Ginneken
Scorpio
53:05
9
Erik Bockstael
BelgiŽ
54:17
10
Harry Broere
Sprint
54:57
11
Marcel Duijvensteijn
AV Standdaarbuiten
57:22
12
P Wingerden
Veteranen Nederland
58:23
13
Ad Bosters
Sprint
58:43
14
Cor Ripzaad
Groene Ster
59:23
15
Kees Verplanke
Sprint
59:54
16
Drť Brosens
Gloria
1:00:54
17
Marcel Cools
Sprint
1:01:29
18
Erik Oomes
Sprint
1:01:57
19
Johan de Haan
Sprint
1:02:01
20
Henk Garama
Parthenon
1:03:46
21
Jos van Kaam
THOR
1:03:57
22
Harrie van Velthoven
Scorpio
1:05:32
23
Rene van Belzen
Loopgroep PK
1:06:01
24
Vincent vd Weiden
Veteranen Nederland
1:06:33
25
Arle Troost
Loopgroep PK
1:06:40
26
Cees van Opstal
DJA
1:09:21
27
Frits van Straten
's-Gravenhage
1:10:13
H 50, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjef Somers
BelgiŽ
54:09
2
Cees Schaap
Sprint
57:29
3
Arnold Verschuren
Scorpio
59:13
4
Anton van Oerle
Achilles
1:01:22
5
Jos van Velthoven
Scorpio
1:01:50
6
Henny Ruedisueli
Sprint
1:01:54
7
Jac Reijnaars
Sprint
1:02:07
8
Toon Berk
AVO 1983
1:02:30
9
Henk Vissers
Sprint
1:02:55
10
Johan van Iersel
Tilburg Road Runners
1:04:07
11
Ad van Limpt
DES
1:04:15
12
Toon van Venrooij
DAK
1:04:27
13
Johan de Wit
Veteranen Nederland
1:04:57
14
Ad Nous
Sprint
1:06:09
15
Michel vd Sanden
Zundert
1:06:28
16
Harry Kemperman
THOR
1:07:24
17
Rob Hughes
Scorpio
1:07:47
18
Henk Duizer
Veteranen Nederland
1:08:31
19
Bert Herrijgers
Sprint
1:08:44
20
Henk Walvoort
Sprint
1:09:26
21
Rinus Broere
Sprint
1:11:19
22
Gerard Sint
Spark
1:14:28
23
Piet Hoogervorst
Sprint
1:14:59
24
Eric van Damme
Scorpio
1:17:50
25
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
1:18:38
H 60, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
59:26
2
Jan Otsen
Hollandia
1:06:12
3
Wim Deenen
Achil '87
1:09:46
4
Rudy Mol
Veteranen Nederland
1:11:20
5
Gerard de Keizer
Veteranen Nederland
1:18:38
D SEN, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Kwambai
Kenia
49:18
2
Hawa Hussein
Tanzania
50:00
3
Petra Drajzajiltova
TsjechiŽ
50:52
4
Petra Maak
Duitsland
53:05
5
Jane Jebiwott Rotich
Kenia
53:45
6
Marina Radchenkova
Rusland
54:43
7
Barbara Kamp
PAC
55:11
8
Connie vd Ouweland
LADB
57:01
9
Mirka Hanakova
TsjechiŽ
58:27
D 35, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Raasveld
Sprint
1:01:47
2
Leny Rockx
Sprint
1:08:14
3
Carla Ruedisueli
Sprint
1:12:48
4
Elly van Leeuwen
Sprint
1:15:41
BEDR, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rabo-Bank
58:19
2
Gebroeders KIN
Rijen
1:06:25
3
Holland Casino team 1
Breda
1:09:15
4
Baronie College
Breda
1:10:41
5
Gamma
1:11:23
6
Sateliet Meubelen
Breda
1:18:15
7
Bergler team 1
Breda
1:19:46
8
Bergler team 2
Breda
1:19:46
9
Bergler team 3
Breda
1:31:08
H REC, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arthur de Zoete
Breda
56:46
2
Jack Vermonden
Breda
56:58
3
Wim van Benthum
Made
57:41
4
Jaques van Kleef
's-Gravenhage
58:26
5
Robert-Jan Gras
Almelo
59:00
6
Hans Mies
Nijmegen
1:00:24
7
Jeroen Vermeulen
Breda
1:01:10
8
Ton v Peer
Etten-Leur
1:01:22
9
Fons van de Heijning
Gilze
1:01:51
10
Rene vd Velde
Breda
1:03:18
11
Leo van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
1:03:27
12
Wim de Leeuw
Teteringen
1:03:37
13
Maarten vd Pool
Utrecht
1:03:44
14
Frank Koningsveld
Breda
1:04:09
15
Cees Biemans
Breda
1:04:30
16
Pascal van Bentum
Prinsenbeek
1:04:31
17
Koos van Gils
Breda
1:05:23
18
Albert van Dijk
Monster
1:05:47
19
Kees Wouters
Breda
1:05:49
20
Joost van der Made
Prinsenbeek
1:05:50
21
Kees Koenraads
Breda
1:05:55
22
Paul SalawanBessie
Etten-Leur
1:06:32
23
Hans van Alphen
Oosterhout Nb
1:06:48
24
John Gommeren
Terheijden
1:06:52
25
Henk Hamers
Terheijden
1:06:52
26
Henk van Pelt
Loon op Zand
1:06:53
27
Ad Goos
Dorst
1:06:58
28
Peter Kin
Breda
1:07:07
29
Ed Voeten
Breda
1:07:27
30
Wim van der Made
Breda
1:07:28
31
Gabe van Dodewaard
Breda
1:07:36
32
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:07:53
33
Toine Dingemans
Breda
1:07:59
34
Thijs Torroman
Breda
1:08:07
35
Arnoud van Dorst
Breda
1:08:08
36
Kees Koevoets
Breda
1:08:18
37
Hans van Velder
Breda
1:08:24
38
Arthur Vlijm
Breda
1:08:38
39
Toine Machielsen
Breda
1:08:45
40
Robert Smith
Terheijden
1:08:52
41
Gerard Floor
Rotterdam
1:08:53
42
Boetje Pattirane
Breda
1:09:04
43
Peter Driessen
Ulvenhout
1:09:16
44
K. Willemsen
Prinsenbeek
1:09:27
45
Gijs Driesprong
Breda
1:09:29
46
Jack Stuifmeel
Prinsenbeek
1:09:31
47
Pieterjan de Graaf
Breda
1:09:57
48
R vd Staak
Wernhout
1:09:58
49
Jan Peeters
Prinsenbeek
1:10:01
50
Ben Oude Meijers
Breda
1:10:10
51
Jan Joosen
Waalwijk
1:10:16
52
Renso v Nijnanten
Terheijden
1:10:20
53
Bram Keller
Breda
1:10:30
54
Chiel de Vetter
Breda
1:10:37
55
Kees Passen
Drunen
1:10:38
56
Marcel Kerstens
Breda
1:10:45
57
Tonny Engels
Oosterhout Nb
1:10:47
58
Gerard Sand
Rijsbergen
1:10:50
59
Marcel Mies
Utrecht
1:10:53
60
Rob Bogers
Roosendaal
1:10:56
61
Jack Gobbens
Etten-Leur
1:11:06
62
Johan Quik
Nieuw Lekkerland
1:11:30
63
Fabio Miani
Breda
1:11:31
64
Ad vd Beemt
Bavel
1:11:39
65
Fer Benoist
Breda
1:11:42
66
Arthur van Pelt
Dongen
1:11:44
67
Guillaume Ernst
Breda
1:11:46
68
Joop Plukkel
Breda
1:11:47
69
Ad Goos
Breda
1:11:51
70
CL Snoeijs
Breda
1:12:22
71
Gerrit Langenberg
Halsteren
1:12:27
72
Nico Koevoets
Breda
1:12:27
73
Clemens vd Rijke
Breda
1:12:31
74
Jos Backx
Oosterhout Nb
1:12:34
75
Renť van Geest
Hillegom
1:13:06
76
Gerard van den Houdt
Breda
1:13:08
77
Jos v Gith
Breda
1:13:15
78
Rob vd Weel
Hoogvliet Rotterdam
1:13:23
79
Ad Bakker
Breda
1:13:28
80
Ben Joosse
Breda
1:13:34
81
Johan van Zeelt
Breda
1:13:39
82
Wouter Mout
Breda
1:13:45
83
Louis de Koning
Rijsbergen
1:13:46
84
AJ van Buel
Breda
1:13:47
85
Walter in 't Veld
Harderwijk
1:13:51
86
Keith Reichgelt
Breda
1:14:01
87
Ad Heeman
Amsterdam
1:14:11
88
Henri van Ravels
Breda
1:14:12
89
Reinier van Loo
Ulvenhout
1:14:13
90
Jan Dirk Uyl
Breda
1:14:15
91
Cees van Gils
Breda
1:14:19
92
Adri Loose
Breda
1:14:20
93
Frank Engel
Breda
1:14:21
94
Henk Bakker
Breda
1:14:25
95
Daan van Schoonderwoer
Breda
1:14:25
96
Lex Donker
Terheijden
1:14:31
97
Willem Wagenaars
Breda
1:14:35
98
Jos Voesenek
Prinsenbeek
1:14:47
99
Wiek JR Noldus
Breda
1:14:51
100
Gerard Neger
Breda
1:14:55
101
Franch Ploum
Breda
1:15:02
102
Bernard Kruitwagen
Breda
1:15:07
103
Erik Havinga
Roosendaal
1:15:07
104
Addy Geerts
Breda
1:15:19
105
Jan Boomars
Breda
1:15:21
106
J van Manen
Rotterdam
1:15:37
107
Johan van Opstal
Meersel-Dreef (BEL)
1:15:38
108
Lein de Kraker
Nieuw en Sint Joosla
1:15:38
109
Rob Linsen
Rijen
1:15:43
110
Hans Voets
Breda
1:15:52
111
Frans van Gils
Breda
1:16:10
112
Henk van Loon
Breda
1:16:38
113
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
1:16:45
114
Mario Damen
Ulvenhout AC
1:17:04
115
Will van Broek
Zundert
1:17:21
116
Johan Vriends
Breda
1:17:31
117
Roeland Pauwels
Breda
1:17:43
118
Toon Rekkers
's-Hertogenbosch
1:18:05
119
Rinus Pijnappels
Helvoirt
1:18:17
120
Peter Kailuhu
Breda
1:18:28
121
Erik Brakkee
Breda
1:18:46
122
Farhad Hosseinion
Breda
1:20:36
123
Richard v d Horst
Standdaarbuiten
1:21:00
124
Jan Nooren
Breda
1:21:06
125
Vincent Brosens
Breda
1:21:21
126
Jos Goedkoop
Mijnsheerenland
1:21:49
127
Leo Everts
Oosterhout Nb
1:22:06
128
Henry Mirck
Breda
1:22:19
129
Rob van Halm
Ridderkerk
1:22:58
130
Anthony Richardson
Dordrecht
1:23:09
131
Cor Hoekman
Prinsenbeek
1:23:15
132
Rene Vaandrager
Ulvenhout
1:23:59
133
John Verheijen
Breda
1:24:30
134
Appie van der Kooij
Breda
1:25:04
135
Kees Bloemsaat
Oosterhout Nb
1:25:23
136
Maurits vd Corput
Breda
1:25:41
137
Peter Joosse
Geertruidenberg
1:25:56
138
Ronald Tilius
Breda
1:29:43
139
Rinus Filius
Breda
1:30:32
D REC, GAMMA-LOOP 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigitte Tuinzaad
Made
1:06:05
2
Sonja van Beers
Steenbergen Nb
1:09:30
3
Louise Leest
Breda
1:16:08
4
Loes Walvoort
Breda
1:16:57
5
Wilma Vermolen
Breda
1:17:22
6
Copine den Ronde
Terheijden
1:17:34
7
Joke de Kock
Steenbergen Nb
1:18:00
8
Greet Langenberg
Halsteren
1:19:09
9
Ellie Oomen
Bavel
1:20:25
10
Carla Nieman
Oosterhout Nb
1:21:58
11
Willie Verdaas
Bavel
1:22:46
12
Liesbeth van Beemen
Voorburg
1:23:31
13
Berna Rekkers
's-Hertogenbosch
1:23:45
14
Annemarie Geerts
Oosterhout Nb
1:23:45
15
Anja Jansen
Oosterhout Nb
1:23:45
16
Angely van Gool
Oosterhout Nb
1:23:46
17
Wil Snelders
Breda
1:33:10
Weersomstandigheden:
Droog, matig tot krachtige wind, circa 12 graden.



Tot ziens op 5 mei 2002 !
GAMMA Breda, Stad met Karakter GAMMA
www.uitslagen.nl
06-05-2001 00:00