Uitslagenlijst 32e Kapelleloop

Kapelle - Zaterdag 7 april 2001

MSEN, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Vermeulen
AV '56
49:42
2
Kees van Helmond
Scorpio
50:48
3
Wim Vos
Dynamica
51:48
4
Niels Koole
Dynamica
52:16
5
Wilko de Vos
AV '56
52:34
6
Bart de Koster
Dynamica
53:10
7
Jos de Kock
RK HAV
54:14
8
Marius Besuijen
Dynamica
55:03
9
Jan Ars
AV '56
55:28
10
Ario Kokx
Scorpio
55:56
11
Peter Vader
Delta Sport
56:02
12
Jos den Hollander
AV '56
56:25
13
Marc Augustijn
AV '56
57:47
14
Laurens vd Haven
AV '56
58:12
15
Ronald de Rijke
Dynamica
1:01:31
16
Antoine van Goethem
AV '56
1:04:32
M40, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan de Bart
AV '56
50:17
2
Adrie Faes
Dynamica
50:44
3
John Overweel
Dynamica
52:33
4
Johan de Vlieger
Dynamica
52:39
5
Hennie Franke
Dynamica
52:53
6
Cor de Jongh
Scorpio
54:18
7
Antoon van de Made
Scorpio
54:30
8
Han van Achterberg
Veteranen Nederland
54:54
9
Lion van Luijk
Dynamica
55:48
10
Ron Dellebeke
Dynamica
56:27
11
Wim Besuijen
Dynamica
57:03
12
Ko Eversdijk
AV '56
57:08
13
Jan van Berlo
Dynamica
57:52
14
Wim Kramer
Dynamica
58:38
15
Wim Roose
AV '56
59:03
16
Peter Sonneveld
Veteranen Nederland
1:00:40
17
Adrie Drijdijk
AV '56
1:01:26
18
Tiny van Terheijden
1:01:38
19
Jack Smits
Dynamica
1:02:45
20
John Guequierre
Dynamica
1:03:03
21
Acronius Kramer
AV '56
1:03:33
22
Eddy Heerschop
Dynamica
1:07:56
23
Marius Leendertse
AV '56
1:08:57
M50, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fons Warrens
Veteranen Nederland
54:05
2
Pieter van Horssen
Dynamica
54:41
3
Frans Bekers
Sprint
56:13
4
Kees vd Pol
AV '56
56:54
5
Jan Geense
AV '56
57:43
6
Willy Verbist
Dynamica
1:00:57
7
Eddie Pekaar
AV '56
1:01:18
8
Piet Beijer
Dynamica
1:02:34
9
Karel vd Gruiter
Dynamica
1:03:52
10
Hugo Poortvliet
Dynamica
1:04:25
11
Wim Sies
Dynamica
1:09:48
12
Jan Roose
AV '56
1:11:49
13
Jan Wiedenhoff
Veteranen Nederland
1:12:30
14
Loek Westveer
Veteranen Nederland
1:16:29
15
Janus Karelse
Veteranen Nederland
1:18:38
16
Machiel Sinke
Veteranen Nederland
1:27:11
M60, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinus Joosse
AV '56
1:01:19
2
Anton Schoenmakers
Dynamica
1:06:25
3
Cor Muller
Delta Sport
1:08:40
4
Kees Zuydervelt
Veteranen Nederland
1:09:24
5
Bram de Rijke
Dynamica
1:09:50
6
Jan Kloet
Veteranen Nederland
1:13:17
7
Gilles de Witte
AV '56
1:23:31
VSEN, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel Verbeek
Dynamica
1:00:15
2
Chantal Maat
NSAV 't Haasje
1:03:07
V35, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaan Maartense
AV '56
1:03:45
2
Hannie de Jager
AV '56
1:06:26
3
Ellie Westerweele
Dynamica
1:06:30
MTRIM, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Schildmeyer
57:13
2
Hans Geus
57:33
3
Wim van Sparrentak
58:45
4
Wessel de Leeuw van We
1:01:22
5
Eugene Louwerse
1:03:24
6
Tonny Eykelenboom
1:04:01
7
Willem Posthumus
1:10:32
8
Herman Abbink
1:13:02
9
Frank Witkam
1:14:33
10
Charles Blom
1:25:01
VTRIM, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lia vd Dries
1:19:00
2
Agnes Westerhuis
1:32:28
3
Margo in 't Veld
1:35:23
ABAB accountants-belastingadviseurs-juristen sponsor AV'56
Dagsponsor fruitbedrijf Ko Eversdijk.
Uitslagen.nl
07-04-2001 00:00