Uitslagenlijst Den Inkelloop

Kruiningen - Zaterdag 3 maart 2001

MSEN, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Vermeulen
AV '56
54:13
2
Jack Govers
THOR
56:08
3
Jan Ars
AV '56
57:26
4
Remy Vasseur
Dynamica
58:29
5
Jos den Hollander
AV '56
1:00:45
6
Laurens van der Haven
AV '56
1:03:56
7
Dick Kuijsters
Spiridon
1:04:16
8
Erik Poppe
Dynamica
1:04:53
9
Danny Duinhouwer
Delta Sport
1:08:10
10
Seth Dijkstra
Loopgroep PK
1:10:55
M40, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Woord
THOR
53:09
2
Jan de Bart
AV '56
55:01
3
Ren? Lambregts
THOR
55:11
4
Adrie Faes
Dynamica
56:39
5
John Overweel
Dynamica
57:18
6
Jan van Hassent
Flakkee
57:23
7
Hennie Franke
Dynamica
58:51
8
Johan de Vlieger
Dynamica
1:00:56
9
Ron Dellebeke
Dynamica
1:01:22
10
Wim Wouters
AV '56
1:01:40
11
Wim Vroegop
Olympia Halsteren
1:01:45
12
Jan van den Brand
THOR
1:01:57
13
Rinus Stevens
THOR
1:02:18
14
Rens Bostelaar
Dynamica
1:03:26
15
Andr? de Schipper
THOR
1:04:15
16
Wim Roose
AV '56
1:04:27
17
Wim Besuijen
Dynamica
1:05:15
18
Adrie Koole
Dynamica
1:06:19
19
Bram Visser
Dynamica
1:08:52
20
Andr? Berwald
AV '56
1:09:12
21
Kobus Botman
Dynamica
1:10:48
22
Cor Schipper
Dynamica
1:11:41
23
Jos van Kaam
THOR
1:14:06
M50, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Dijk
Flakkee
58:47
2
Eddy Smit
Delta Sport
58:52
3
Jan Geense
AV '56
1:02:40
4
Kees van den Pol
AV '56
1:03:01
5
Freek Boers
THOR
1:04:55
6
Eddie Pekaar
AV '56
1:05:57
7
Wim Linskens
Dynamica
1:07:28
8
Joop Lasseur
Delta Sport
1:07:28
9
Jan Bostelaar
Dynamica
1:07:41
10
Piet Beijer
Dynamica
1:08:12
11
Karel vd Gruiter
Dynamica
1:08:22
12
Wim de Jonge
AV '56
1:08:28
13
Rini Marijnissen
THOR
1:08:39
14
Hugo Poortvliet
Dynamica
1:11:07
15
Piet Verbeek
AV '56
1:12:46
16
Hans van Sluijs
Dynamica
1:16:55
17
Jan Roose
AV '56
1:17:16
18
Kees de Waal
AV '56
1:17:41
19
Paul Blom
AV '56
1:20:14
20
Loek Westveer
Veteranen Nederland
1:21:53
21
Rob Duym
Dynamica
1:21:54
M60, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinus Joosse
AV '56
1:05:58
2
Anton Schoenmakers
Dynamica
1:15:22
3
Bram de Rijke
Dynamica
1:16:59
4
Kees Zuydervelt
Veteranen Nederland
1:17:08
5
Gilles de Witte
AV '56
1:32:09
V35, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Terese van Lare
De Wielingen
1:07:39
2
Sjaan Maartense
AV '56
1:08:27
3
Marianne de Schipper
THOR
1:08:38
4
Hannie de Jager
AV '56
1:13:02
5
Ellie Westerweele
Dynamica
1:13:16
6
Huguette Declercq
Dynamica
1:14:54
MTRIM, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Minderhoud
Westkapelle
1:02:07
2
Gerard Schuren
oost-Souburg
1:03:28
3
Hans geus
Heinkenszand
1:04:21
4
Wessel de Leeuw vanWee
Kruiningen
1:07:29
5
Eric van Remortel
Goes
1:07:30
6
Johan Dekker
Middelburg
1:07:52
7
Eugene Louwerse
Middelburg
1:09:17
8
Ronnie Kock
Souburg
1:10:19
9
Rob Jongeneel
Middelburg
1:11:28
10
Cor Labruyere
Nieuwdorp
1:12:22
11
Hans van der Welle
Middelburg
1:12:23
12
Sjacco Vermeulen
Heinkenszand
1:13:36
13
Jan Willem de Wolf
1:14:54
14
Kees van Moolenbroek
Westkapelle
1:15:40
15
Jack Klijs
Goes
1:16:23
16
Lou Raas
Lewedorp
1:16:51
17
Wim Govers
Kwadendamme
1:18:00
18
Chris Tange
Lewedorp
1:26:20
19
Mangroet Hessels
Goes
1:26:31
weer: 3 graden, droog, Windkracht 4
AV'56 wordt gesponsord door ABAB accountants
Uitslagen.nl
03-03-2001 00:00