Uitslagenlijst 1-1-2 loop

Arnhem - Zondag 11 februari 2001

SEN., 11,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Brandts
Pol. Gld. Midden
38:08
2
Serge Fransen
Brw. Breda
42:22
3
Herman Renting
Brw. Haarlemmermeer
43:34
4
Frank Verweij
Brw. Philips
45:02
5
Bob Leermakers
Brw.Boxtel/Liempde
47:17
6
Carlos van der Vleuten
Brw.Boxtel/Liempde
48:35
7
Peter Glerum
Brw. Den Haag
49:10
8
Eric Sloof
GGD Hart voor Braban
49:24
9
Arnold Res
Brw. Castricum
50:01
10
Ron v.d. Linden
Brw. Wateringen
50:24
11
Wout de Groot
Brw. Landerd
50:28
12
Mathijs Metselaar
Pol. Gld. Midden
51:19
13
Bouwe Verlaan
Brw. Tilburg
52:19
14
John Hermsen
Brw. Apeldoorn
53:02
15
Mark v.d. Mark
Brw. Diemen
53:13
16
Edwin van de Wetering
Brw.Boxtel/Liempde
53:26
17
Ruud ter Brugge
Brw. Den Helder
53:28
18
Albert-Jan Giethoorn
Brw. Hoogeveen
53:54
19
Hennie Engelen
Brw. Beuningen
54:00
20
René Timmer
Brw. Muiden
54:11
21
Henk Balk
GGD Hart voor Braban
54:35
22
Theo de la Ruelle
Brw. Beuningen
54:57
23
Durk Veenstra
Brw. Leeuwarden
55:03
24
Karel Balten
Brw. Oostzaan
55:35
25
Nick Broekman
Brw. Hoogeveen
55:38
26
Joost Boogerd
Brw. Amstelveen
56:18
27
Michel Zuiderwijk
Brw. Honselersdijk
56:40
28
Marco van Santen
Brw. Honselersdijk
56:55
29
Camillo Schure
Nibra
57:09
30
John Pothmann
Brw. Bussum
57:41
31
Bart Damen
Brw. Castricum
57:41
32
Dennis Lind
Brw. Castricum
57:49
33
Mourik Schijffers
Brw. Diemen
58:58
34
Sander van Gils
Brw.Boxtel/Liempde
59:09
35
Peter Metselaar
Pol. Gld. Midden
59:11
36
Gerrit Kuiper
Brw. Oostzaan
59:33
37
H.H. van Hulten
Brw. Waalwijk
1:00:00
38
Jos Marsman
Brw. Raalte
1:00:45
39
Dick van Culenborg
Brw. Dronten
1:00:55
40
Douwe Kuperus
Brw. Dronten
1:00:56
41
Henry Bols
Brw. Hoogeveen
1:06:51
42
Marco Nadorp
Brw. Wateringen
1:07:32
43
Kees Splinter
UMC Utrecht
1:07:57
VET., 11,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Jongeneel
Brw. Alblasserdam
37:51
2
Willy Claessen
Brw. Neerkant
38:10
3
Harry uit het Broek
Pol. Twente
40:12
4
Jan Piet van Beek
Reg. Pol. Gelderl. M
40:29
5
Herbert Doeve
Brw. Enschede
44:35
6
Sjir Boesten
Brw. Diemen
46:08
7
Leo Groeneweg
Brw. Oud-Beijerland
46:18
8
Jos Cleijsen
Brw. Loon op Zand
46:27
9
Willy Plante
Brw. Apeldoorn
46:38
10
Manus Borst
Brw. Castricum
47:25
11
Bert Rutgers
Brw. Bemmel
48:25
12
Aad Stuivenberg
Brw. Rotterdam
48:39
13
Cyriel Janse
Brw. Goirle
48:57
14
Jos Le Coq
Brw. Goirle
49:12
15
Bert Brink
Brw. Dronten
49:44
16
Ton Berkeljon
Pol. regio Utrecht
50:00
17
Ben Ruiter
Brw. Raalte
51:03
18
Harrie van Rossum
Brw. Raalte
51:22
19
Bas van Riel
Reg.Brw.Flevoland
51:49
20
Nico van Schaik
Kema
51:53
21
Marten van Oorspronk
Brw. Apeldoorn
51:58
22
Peter Paul Lucker
Pol. regio Utrecht
51:59
23
Johan Croese
Brw. Diemen
52:22
24
Cor Kraaijenhagen
Brw. Utrecht
52:24
25
Jim de Groot
CRI Driebergen
52:32
26
Henk Nieuwenhof
Brw. Hoogeveen
52:53
27
Frand van den Ende
Brw. Wateringen
53:28
28
Wim Derksen
Brw. Hoogovens
53:37
29
Otto Wijma
Brw. Muiden
54:11
30
Frans Jansen
Brw. Zaltbommel
54:26
31
Hans Edelenbos
Brw. Rotterdam
54:39
32
Peter van Lochem
Nibra
54:44
33
Rinus Loof
Reg.Brw.Flevoland
54:47
34
Kees Suurmond
Brw. Castricum
55:19
35
Jan Beerse
Brw. Castricum
56:23
36
Tiny Dortmans
Brw. Landerd
56:37
37
Ad van Asch
Pol. regio Utrecht
56:44
38
Paul Verlaan
Brw. Tilburg
56:52
39
Marien Overmars
Brw. Raalte
57:17
40
Henri Hoekman
Brw. Raalte
57:23
41
Jan Oostendorp
Brw. Raalte
57:27
42
Wim Teunissen
Brw. Bemmel
57:52
43
Hans Minkhorst
Brw. Bemmel
57:52
44
Hans Brandts
Pol. Gld. Midden
58:30
45
Ernst Beckx
Brw. Hilversum
58:48
46
Bert Kip
Brw. Hoogeveen
59:03
47
Ger Dijkers
Brw. Diemen
59:42
48
Cor van der Vliet
Brw. Waalwijk
59:43
49
Hans Lantinga
GGD Hart voor Braban
1:03:07
50
Theo de Boer
Brw.Mantgum Littense
1:03:11
51
Henny Ebben
Brw. Bemmel
1:03:12
52
Peter van Gils
Brw.Boxtel/Liempde
1:04:17
53
Willem Steenbergen
RAV IJssel-Vecht
1:06:10
54
Maarten van Leeuwen
Brw. Hilversum
1:07:58
DAMES, 11,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne van Wanrooy
Brw. Loon op Zand
47:57
2
Jacoline Groeneweg
Brw. Oud-Beijerland
51:53
3
Melanie Lochte
Brw.Boxtel/Liempde
52:24
4
Nancy van Houcke
Brw. Apeldoorn
57:14
5
Netteke Oosterbroek
Brw. Muiden
57:43
6
Eline Paap
Reg.Brw.Flevoland
59:14
7
Sylvia Besteman
Brw. Castricum
1:01:17
8
Catja Sanders
Brw.Boxtel/Liempde
1:04:42
9
Henny Engels-Willems
Reg. Pol. Gelderl. Z
1:04:49
10
Anneke Eekela
Brw. Diemen
1:09:01
11
Romy Dijkers
Pol. Amstelland
1:09:05
12
Erna Stevens
Brw. Warmond
1:19:45
Zwaar bewolkt, zwakke zuid-westenwind, 10 graden Celsius
Tot ziens bij de 7e Nibra 1-1-2 loop, zondag 10 februari 2002
Uitslagen.nl
11-02-2001 14:58