Uitslagenlijst Crosscompetitie

Ommen - Zaterdag 13 januari 2001

M -10, 1.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pauline Lanting
Hardenberg
7:32
2
Fleur Bosch
Bergentheim
7:43
3
Manon Herbert
Bergentheim
8:00
4
Annemieke Vlaming
Nagele
8:11
5
Michelle Eikelboom
Hardenberg
9:39
J -10, 1.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Eikelboom
Hardenberg
8:14
2
Jery Houtzagers
Lutten
11:05
M -14, 4.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Herbert
Bergentheim
17:45
2
Tara Houtzagers
Lutten
20:04
3
Nelleke Bosch
Bergentheim
20:10
4
Annet Feddes
Vinkenbuurt
20:30
5
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
20:44
6
Jelina van de Meulen
Balkbrug
21:03
7
Paulien Poelarends
Ommen
22:12
8
Gerlin de Lange
Arrien
24:02
9
Krista Tjerkstra
Ommen
24:02
J -14, 4.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Kerkdijk
Hellendoorn
13:41
2
Rik Minkjan
Ommen
15:02
3
Roy Herbert
Bergentheim
15:10
4
Jochem van de Giessen
Hardenberg
15:46
5
Justin Mannot
Ommen
16:45
6
Bertwin Kampman
Hardenberg
17:08
7
Pascal Schonewille
Ommen
19:03
8
Bart Veneman
Ommen
19:13
9
Martijn Huiskes
Zuidwolde
20:46
10
David Dekker
Ommen
23:27
J +15, 4.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Eikelboom
Hardenberg
15:56
2
Elmar Mannot
Ommen
17:20
3
Kees Span
Vriezenveen
23:35
D -34, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martine ten Kate
Balkbrug
34:44
2
Cijnthia Beuving
Vriezenveen
38:18
3
Cisca Gerner
Ommen
46:20
D +35, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Dubbelman
Zwolle
31:10
2
Ditta Schreuder
Zwolle
41:04
3
Geertje Boele
Zuidwolde
41:14
4
Marry de Lange
ArriŽn
45:05
5
Yvonne Hoekman
Ommen
48:28
H -39, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Willems
Ommen
25:49
2
Stefan Schlepers
Vriezenveen
27:14
3
Jan den Bakker
Ommen
27:49
4
Bert Kelder
Den Ham
28:10
5
Arie Reurink
Balkbrug
29:31
6
Andrew Thomson
Hasselt
30:32
7
J Schuurs
Den Ham
30:53
8
Marco Vlaming
Almelo
31:05
9
Peter Boerhof
Heino
31:13
10
Gerhard Rohof
Vriezenveen
32:09
11
Andrť Broekhof
Nijverdal
34:31
12
Wilt Julian Pomper
Hoogeveen
35:14
13
Johan Makkinga
Ommen
37:15
14
Joop van de Kolk
Ommen
40:13
H +40, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Beldman
Dalfsen
28:46
2
Gerrit Kuilder
Vroomshoop
29:53
3
Harry Martens
Hoogeveen
30:01
4
H Schipper
Sibculo
30:45
5
Hans Oldenhof
Zwolle
31:10
6
Pieter - Jan Vlaming
Nagele
31:12
7
Lody Scheve
Zwolle
31:32
8
Wouter Couprie
Zwolle
32:13
9
Jan Leunk
Zwolle
32:33
10
Dirk Timmermans
Heemse
32:42
11
Wim Scheve
Zeist
32:50
12
Henk Dokter
Heerde
33:11
13
Van Beveren
Zwolle
33:18
14
IJsbrand Reyneveld
Zwolle
33:22
15
Jan Timmermans
Heemse
33:27
16
Jan Fransen
Hasselt
34:20
17
J.G. Otten
Nieuwleusen
34:25
18
E Bouwhuis
Bergentheim
34:32
19
Gerrit Dekker
Nieuwleusen
35:00
20
Jan Bloemers
Ommen
36:30
21
G Munneke
Zwolle
36:38
22
K Buiter
Staphorst
37:13
23
Jeroen Beckers
Zwolle
38:29
24
Bertus Schlepers
Vriezenveen
43:56
25
R Gaasbeek
Ommen
46:20
26
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
46:31
D +35, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke Lubberdink
Vriezenveen
50:56
H -39, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
40:27
2
Alfred Gerrits
Rheezerveen
42:09
3
Jan Schra
Staphorst
44:17
4
Theo Ramaker
MariŽnberg
44:20
5
Harry Breukelman
Hardenberg
44:28
6
Rene Marissen
Hardenberg
45:10
7
Henk Meppelink
Gramsbergen
46:23
8
Klaas Compagner
Rouveen
46:45
9
Frank Salet
Zwolle
46:59
10
Wim Wubs
Hardenberg
48:54
11
Jasper Klein
Dedemsvaart
49:29
12
Henk Bosch
Hardenberg
49:38
13
Rob Beker
Zwolle
52:08
14
Henk vd Kolk
Lemelerveld
52:16
15
Gert Jan Pullen
Zwolle
52:27
16
J Hersevoort
Zwolle
55:04
17
Van der Lichte
Anerdijk
55:04
H -44, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Verstappen
Deventer
42:49
2
AJ Oldehinkel
Radewijk
44:30
3
Johan Willems
Ommen
44:49
4
A de Lange
Hardenberg
47:18
5
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
48:42
6
Hans Lochtenberg
Ommen
50:29
7
Roelof Sondaar
Staphorst
50:33
8
A. Timmerman
Staphorst
55:04
9
PA Hersevoort
Ommen
1:13:22
H +45, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees Meijer
Hoogkarspel
43:06
2
Bram vd Boon
Ommen
46:47
3
F Vosjan
Hardenberg
48:17
ATLETEN BEDANKT VOOR DE SPORTIEVE INZET

UITSLAGEN OP DE VERNIEUWDE WEB SITE
HTTP://MOVE.TO/ACO

DERDE TOUWEN HALVE MARATHON OP 7 APRIL 2001
HOOFDSPONSOR is TOUWEN TAPIJT en GORDIJNEN
KLEDINGSPONSOR is INTERSPORT JACK HUTTEN
www.uitslagen.nl
13-01-2001 22:08