Uitslagenlijst Crosscompetitie

Ommen - Zaterdag 9 december 2000

M -10, 1.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Woertink
Ane
7:26
2
Manon Herbert
Bergentheim
7:49
3
Fleur Bosch
Bergentheim
8:13
4
Pauline Lanting
Hardenberg
9:15
J -10, 1.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Pekkeriet
Holten
6:14
2
Tom Minkjan
Ommen
6:52
3
Jery Houtzagers
Lutten
10:38
M -14, 4.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Herbert
Bergentheim
17:23
2
Susan Dekkers
Wierden
18:55
3
Annet Feddes
Vinkenbuurt
20:06
4
Maaike Hutten
Bergentheim
20:08
5
Tara Houtzagers
Lutten
20:08
6
Nelleke Bosch
Bergentheim
20:14
7
Jelina van de Meulen
Balkbrug
20:25
8
Suzanne de Lange
Hardenberg
20:52
9
Gerlin de Lange
Arrien
21:12
10
Paulien Poelarends
Ommen
21:13
11
Xiomara van der Zon
Bergentheim
21:15
12
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
23:04
J -14, 4.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Kerkdijk
Hellendoorn
14:28
2
Roy Herbert
Bergentheim
15:10
3
Rik Minkjan
Ommen
15:40
4
Martijn Dekkers
Wierden
16:42
5
Justin Mannot
Ommen
17:16
6
Pascal Schonewille
Ommen
19:24
7
Bart Veneman
Ommen
19:25
8
Jarno Beuving
Vriezenveen
20:58
9
David Dekker
Ommen
26:33
J +15, 4.0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elmar Mannot
Ommen
17:10
2
Kees Span
Vriezenveen
23:44
D -34, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martine ten Kate
Balkbrug
34:19
2
Els van Huizen
Wapse
36:38
3
Cijnthia Beuving
Vriezenveen
38:20
4
Jolanda Nijboer
Vroomshoop
39:48
5
Edith Braakman
Ommen
46:30
D +35, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Dubbelman
Zwolle
31:05
2
Rona Meijer
Lutten
37:10
3
Geertje Boele
Zuidwolde
40:02
4
Grietje Bosch
Bergentheim
41:45
5
Grť Alink
Vriezenveen
42:38
6
Yvonne Hoekman
Ommen
47:26
H -39, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Willems
Ommen
26:36
2
Stefan Schlepers
Vriezenveen
27:05
3
Han Smook
Dalfsen
27:39
4
Jan den Bakker
Ommen
28:03
5
Niek Linckens
Ommen
28:49
6
Laurens de Wit
Aadorp
30:16
7
Henny Berends
Balkbrug
30:42
8
Elmer Sterken
Apeldoorn
30:57
9
Jan Grissen
Westerhaar
31:03
10
Gerhard Rohof
Vriezenveen
31:22
11
J Schuurs
Den Ham
31:26
12
Marcel Oosterhuis
Wanneperveen
31:41
13
Peter Boerhof
Heino
32:04
14
Bertus Stegeman
Vriezenveen
32:48
15
Koop Post
Genemuiden
35:40
H +40, 7.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
R H Reekers
Westerhaar
28:37
2
Jan Beldman
Dalfsen
29:29
3
Marinus Woertink
Ane
30:44
4
Harry Martens
Hoogeveen
30:48
5
Jan Wessels
Vroomshoop
30:52
6
Jasper Klein
Dedemsvaart
31:25
7
Lody Scheve
Zwolle
31:34
8
Hans ter Horst
Zwolle
31:56
9
Hans Klein
Dedemsvaart
32:14
10
IJsbrand Reyneveld
Zwolle
32:57
11
Dirk Timmermans
Heemse
33:11
12
Wouter Couprie
Zwolle
33:12
13
E. Bokma
Zwolle
33:26
14
Jan Timmermans
Heemse
33:28
15
H. Boom
Nieuw Heeten
33:42
16
Hans Oldenhof
Zwolle
33:47
17
Wim Scheve
Zeist
33:48
18
Jan van der Heide
Dedemsvaart
34:18
19
Van Beveren
Zwolle
34:18
20
B Kok
Hoogenweg
34:45
21
J.G. Otten
Nieuwleusen
35:23
22
E Bouwhuis
Bergentheim
35:28
23
E.V. Bos
Vriezenveen
35:48
24
Jan Fransen
Hasselt
36:31
25
Johannes Kuilder
Almelo
36:33
26
Jan Bloemers
Ommen
37:10
27
Sake Pol
Hoogeveen
37:10
28
G Munneke
Zwolle
37:29
29
Jan Haagsma
Hoogeveen
39:14
30
Bertus Schlepers
Vriezenveen
43:30
31
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
47:04
D +35, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke Lubberdink
Vriezenveen
52:35
H -39, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juriaan Galavazi
Almere
39:57
2
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
40:21
3
Reinder de Jonge
Assen
42:36
4
Alfred Gerrits
Rheezerveen
43:13
5
Siem Slot
Bruchterveld
43:33
6
Jan Schra
Staphorst
43:46
7
Mark Saathof
Nijverdal
44:37
8
Rene Marissen
Hardenberg
45:15
9
Harry Breukelman
Hardenberg
45:19
10
Henk Meppelink
Gramsbergen
45:28
11
Theo Ramaker
MariŽnberg
47:20
12
Hans vd Kolk
Dalfsen
49:02
13
Wim Wubs
Hardenberg
49:12
14
Herman Westerman
Gramsbergen
50:47
15
Rob Beker
Zwolle
53:06
16
Theo Oldehinkel
Hardenberg
54:11
17
Andre van Zon
Zwolle
56:12
H -44, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Nij Bijvank
Haarle
43:20
2
Ronald Verstappen
Deventer
43:35
3
Marco Beumer
Zwolle
44:15
4
AJ Oldehinkel
Radewijk
45:05
5
Albert Holtland
Staphorst
45:30
6
J.H. Hutten
Radewijk
46:03
7
Roelof Hutten
Bruchterveld
46:13
8
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
46:19
9
Johan Willems
Ommen
46:50
10
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
48:14
11
A de Lange
Hardenberg
48:48
12
Andre Sasbrink
Nijverdal
50:16
13
Hans Lochtenberg
Ommen
51:35
14
Roelof Sondaar
Staphorst
52:09
15
Wim Voorthuis
Almelo
53:30
16
Henrie Reuvekamp
Zwolle
54:05
17
PA Hersevoort
Ommen
1:10:28
H +45, 11.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
43:06
2
Cees Meijer
Hoogkarspel
43:32
3
Dinant Henning
Raalte
44:35
4
Cor Kooiker
Rouveen
47:40
5
Herman Bouwhuis
den Ham
48:37
6
F Vosjan
Hardenberg
49:19
7
M Strijker
Zwartemeer
50:30
8
Sietse Woudstra
Hardenberg
54:47
9
Tonny Hollebaan
Broekland
55:16
10
A. van der Kolk
Heino
1:02:15
ATLETEN BEDANKT VOOR DE SPORTIEVE INZET EN
TOT ZIENS OP DE 4DE EN LAATSTE BOSLOOP VAN
13 JANUARI 2001
DERDE HALVE MARATHON VAN OMMEN 7 APRIL 2001

UITSLAGEN: WWW.UITSLAGEN.COM
HOOFDSPONSOR is TOUWEN TAPIJT en GORDIJNEN
KLEDINGSPONSOR is INTERSPORT JACK HUTTEN
www.uitslagen.nl
09-12-2000 19:50