Uitslagenlijst Beekse Bosloop

Hilvarenbeek - Zondag 12 november 2000

MPUPC, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Derks
AV Oirschot
4:28
2
Valentin Herrera
Keulen Duitsland
4:47
3
Michael de Veer
Attila
4:48
4
Clarissa Hajek
Keulen Duitsland
6:06
VPUPC, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renate Gallé
Attila
4:21
2
Bregje van Grunsven
Spiridon
4:48
3
Vivianne Faesen
Attila
4:56
MPUPB, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cedric Vos
ACW '66
3:50
2
Matthew de Haan
Attila
3:54
3
Bram Derks
AV Oirschot
3:55
4
Kasper Coolen
Attila
4:15
5
Rick van Gils
Attila
5:03
VPUPB, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Tijssen
Attila
4:29
2
Lisa Horsman
Attila
4:39
MPUPA, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siebe Tijssen
Attila
3:29
2
Jesse Beks
Attila
3:35
3
Rens Peters
Gloria
3:39
4
Joeri Coolen
Attila
3:52
5
Bernie van 't Goor
Scorpio
3:57
6
Rob van Agt
AV Oirschot
4:02
7
Simon Poort
Attila
4:04
8
Sander van de Corput
Attila
4:05
9
Stefan van Schendel
Scorpio
4:05
10
Hauke Hajek
Keulen Duitsland
4:05
11
Martijn Marisael
Gloria
4:09
12
Koen Michielsen
Gloria
4:10
13
Bob Peters
Attila
4:12
14
Tom van de Velden
Achil '87
4:29
15
Jeroen Simons
Attila
4:30
16
Jeroen Franken
Scorpio
4:45
VPUPA, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Attila
3:36
2
Karin Timmermans
AV Oirschot
3:44
3
Admay van Oevelen
Achil '87
3:54
4
Sanne Derks
AV Oirschot
3:58
5
Nikki Tromp
AV Oirschot
4:05
6
Kiek Gimbrère
Attila
4:12
7
Karen Vermeer
Attila
4:12
8
Thari van Riel
Attila
4:12
9
Jessica Faesen
Attila
4:28
10
Christel Gallé
Attila
4:31
11
Jeske Groenen
Achil '87
4:54
12
Chantal Engel
Attila
5:38
MJUND, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thieu Wevers
AV Oirschot
7:14
2
Niels de Jong
Attila
7:19
3
Tibor Peters
Attila
7:21
4
Luuk Brouwers
Scorpio
7:24
5
Koen Weijters
Attila
7:39
6
Jesse Schreurs
Attila
7:40
7
Felix Herrera
Keulen Duitsland
7:43
8
Edwin Bruurs
Gloria
7:53
9
Sonny Coolen
Attila
7:54
10
Nico Swinkels
Attila
8:03
11
Sander van de Hout
Attila
8:05
12
Sander van Hooff
AV Oirschot
8:12
13
Mike Rasenberg
Attila
8:20
14
Rob Baijens
Attila
8:34
15
Adriaan Vugts
Attila
8:36
16
Jeroen van de Ven
AV Oirschot
8:40
17
Bart van Leent
Attila
8:45
18
Bas Castelijns
Scorpio
9:35
VJUND, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Weijters
Attila
8:13
2
Evelien Engel
Attila
8:16
3
Claudia Lak
Attila
8:21
4
Aicha de Haan
Attila
8:23
5
Kyra van Eekelen
Achil '87
8:35
6
Penny Vissers
Scorpio
8:46
7
Nienke Walsma
Scorpio
8:58
8
Nikki Hendrikx
Attila
9:11
9
Kellie Konings
Achil '87
9:12
10
Kim Rasenberg
Attila
9:33
11
Mariska Marisael
Gloria
11:51
MJUNC, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Vermond
DAK
6:30
2
Boy Coolen
Attila
6:45
3
Jordy Smilde
Attila
6:53
4
Maikel van Eekelen
Achil '87
6:57
5
Ron Szigetti
Attila
6:59
6
Walter Daamen
ACW '66
7:18
7
Rens Huijben
Attila
7:23
8
Joost van de Heuvel
Generaal Michaelis
7:24
9
Benjamin Herrera
Keulen Duitsland
7:29
10
Amaro Maduro
Tilburg Road Runners
7:39
11
Arthur van Duijn
Attila
7:40
12
Bjorn de Laat
Achil '87
7:41
13
Bart van Amelsvoort
Scorpio
7:42
14
Freek Gerritsen
Scorpio
7:52
15
Tom Michielsen
Gloria
7:58
16
Jochem Braat
Scorpio
7:59
17
Wilbert Anijs
Scorpio
8:10
18
Mirko Hajek
Keulen Duitsland
8:13
19
Derek Vissers
Scorpio
8:33
20
Martijn Hendriks
Gloria
8:44
21
Michael Klaassen
Attila
9:10
22
Joris Vischer
Achil '87
9:30
VJUNC, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Pooye
Gloria
7:43
2
Margriet Hornikx
Attila
7:48
3
Anoek Vennix
Attila
8:02
4
Kristel Weijters
Attila
8:36
5
Jeanet van Loon
ACW '66
8:45
6
Lionne Koens
Attila
8:46
7
Iris Swinkels
Attila
8:48
8
Ingeli Engst
Scorpio
8:54
9
Jade Oudejans
Attila
8:58
10
Laura Heijmans
Scorpio
9:21
MJ BA, 3000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Peters
Attila
10:17
2
Stefan de Laat
Achil '87
10:27
3
Davey Danyluk
Atledo
10:38
4
Rob Reijrink
Tilburg Road Runners
10:39
5
Jose Alberto Maduro
Tilburg Road Runners
10:41
6
Paul Stoel
Tilburg Road Runners
10:57
7
Yves Vos
ACW '66
11:04
8
Anton van der Vlugt
Tilburg Road Runners
11:28
9
Jorg van den Hurk
DAK
12:40
VJ BA, 3000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Bruntink
Scorpio
12:47
2
Nicole Simons
Attila
13:42
Uitslagen van de Beekse Bosloop vindt U op internet.
www.wegwed.com/achil87
De jeugdwedstrijden over 1,2 en 3 km maken deel uit van het Cross-circuit
Midden Brabant. Zie ook www.wegwed.com/regio13
www.uitslagen.nl
12-11-2000 00:00