Uitslagenlijst ZAZ-loop
Zuidlaren - Zaterdag 14 oktober 2000
D2/8, D 2,7 KM 6-8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Anouk van Schaick
Waterburcht
15:52
8
Fleur Recourt
O.B.S. Anloo
16:38
10
Mariska van Dam
Jong Laren
16:49
11
Marije Gringhuis
Lichtkring
16:52
12
Mirjan Hingstman
De Eshoek
17:04
14
Ellen Lenting
Schuilingsoord
17:35
17
Natascha Hoek
Schuilingsoord
17:50
18
Cynthia de Groot
Schuilingsoord
17:51
20
Jeanine Mollema
Lichtkring
17:57
22
Jeanne van der Werff
De Tol
18:13
24
Katinka van der Werff
De Tol
18:18
25
Annelies Rijstenberg
Stroomdal
18:24
26
Amarins Nonhebel
Schuilingsoord
18:26
27
Renate Offeringa
Schuilingsoord
18:28
28
Meike Klaibeda
Schuilingsoord
18:29
29
Janita van Timmeren
Schuilingsoord
18:31
30
Nadine van der Zande
Schuilingsoord
18:35
34
Petra Scholtens
Schuilingsoord
18:51
35
Sterre Recourt
O.B.S. Anloo
18:59
36
Femke Lensink
O.B.S. Anloo
19:01
37
Nadie Degenhart
Winschoten
19:37
39
Tessa van der Tweel
Jong Laren
19:42
41
Floor van der Ploeg
De Tol
20:00
42
Margreet Holsappel
Lichtkring
20:01
44
Carola Venema
Schuilingsoord
20:12
45
Marjon Schipper
Lichtkring
20:17
49
Iris Nijenbanning
Schuthoek
22:31
H2/8, H 2,7 KM 6-8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Thomas Woldendorp
Waterburcht
12:56
18
Rick Schreuder
O.B.S. Anloo
16:33
21
Milan Hartlief
Schuilingsoord
16:50
22
Djoerd Huizinga
Lichtkring
16:55
25
Zander van Schaick
Waterburcht
17:29
27
Simon Buiten
Schuilingsoord
17:38
29
Alwin Tammenga
Schuilingsoord
17:53
30
Nick Hagedoorn
Schuilingsoord
17:58
35
Romadhon Janssen
Lichtkring
20:44
D2/12, D 2,7 KM 9-12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephanie Heyenga
Zuidlaren
10:13
10
Stephanie Kleingeld
De Eshoek
13:24
13
Rowanne Degenhart
Winschoten
13:43
14
Coby Lammerts
O.B.S. Tynaarlo
13:52
16
Xenia van Baalen
Schuthoek
13:56
20
Mariette Zoer
Schuilingsoord
14:15
21
Natasja van der Wal
O.B.S. Rieshoek
14:17
22
Marlien Kolle
O.B.S. Rieshoek
14:19
24
Henriek Brinkman
O.B.S. Anloo
14:57
26
Susan Lenting
Schuilingsoord
15:04
28
Annemiek Kleefman
Zuidlaren
15:08
30
Vera Kuipers
Schuilingsoord
15:16
32
G Wieldraaijer
O.B.S. Anloo
15:24
33
Kristel vd Eerenbeemt
Schuilingsoord
15:28
34
Pauline Gringhuis
Lichtkring
15:32
36
Sharleen Koers
Schuilingsoord
15:43
39
Anke Lotte Jorna
Schuilingsoord
15:57
40
Marloes Bartelds
Schuilingsoord
15:59
41
Kelly Hagendoorn
Schuilingsoord
16:01
42
Lyanne Buiten
Schuilingsoord
16:02
44
Natascha Langenhuizen
De Eshoek
16:07
46
Willemijn Spaling
Schuilingsoord
16:21
47
Carolien Kuyper
Schuilingsoord
16:23
48
Willeke de Kleine
Schuilingsoord
16:27
49
Bianca de Groot
Schuilingsoord
16:29
50
Sanne Hamstra
Schuilingsoord
16:32
51
Brendy Bouwma
Schuilingsoord
16:54
54
Marijn van der Ploeg
De Tol
17:06
56
Tamar Feunekes
Schuilingsoord
17:13
67
Wendy Tammenga
Schuilingsoord
18:08
69
Nikkie Klaibeda
Schuilingsoord
18:15
71
Margriet Scholtens
Schuthoek
18:38
73
Marianne Nijenbanning
Schuthoek
18:48
75
Simone Offeringa
Schuilingsoord
19:16
82
Theresia Tuinman
Jong Laren
21:25
H2/12, H 2,7 KM 9-12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Jan Erik Lanting
Zuidlaren
11:05
11
Mathijs Hoster
Schuilingsoord
11:08
21
Thomas Kuipers
O.B.S. Rieshoek
11:38
22
Dennis Hoster
Schuilingsoord
11:39
23
Victor Leuning
Schuilingsoord
11:41
27
Jasper Swieringa
Schuilingsoord
11:53
28
Jelle Bartelds
Stadskanaal
11:57
29
Mirko van Vliet
Zuidwester
12:03
33
Christiaan Zijlstra
Borger
12:18
35
Erik Kuyper
Schuilingsoord
12:36
36
Casper Kranenborg
De Eshoek
12:44
45
Bert-Jan Jipping
De Eshoek
13:12
51
Niels Kuipers
Schuilingsoord
13:27
52
Xander Buining
Schuilingsoord
13:29
53
Yvo Timmerman
Schuilingsoord
13:30
54
Matthijs Grozema
Schuilingsoord
13:32
55
Reinout van der Linde
Lichtkring
13:35
57
Erwin Meijer
Schuilingsoord
13:45
58
Roy Buitenkamp
Schuilingsoord
13:46
59
Niels van Hoorn
Annerveensche Kanaal
13:48
61
Marnick vd Zande
Schuilingsoord
13:58
62
Stefan Bezema
O.B.S. Tynaarlo
14:00
67
Jarno Spaling
Schuilingsoord
14:20
70
Fokkojan Huizenga
Lichtkring
14:34
73
Jarno Swijghuizen
De Eshoek
14:39
86
Vincent van Garderen
De Tol
16:04
89
Aldwin Boer
Schuilingsoord
16:25
90
Jeroen Steenbergen
Lichtkring
16:37
95
Marnix van Baalen
Schuthoek
17:07
96
Mark Rijstenberg
Stroomdal
17:21
98
Martijn van Garderen
De Tol
17:37
103
Robbert Jan Goris
De Eshoek
18:55
D5/J, D 5,0 KM JUN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marieke de Jonge
Annerveensekanaal
22:50
5
Janneke van Grinsven
Ruinen
24:01
10
Eline Groenewold
Zuidlaren
33:28
H5/J, H 5,0 KM JUN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Michel van Kruchten
Zuidlaren
18:27
4
Jan Stuursma
Kiel Windeweer
19:49
9
Ricky Wildeboer
Noordbroek
23:03
D5/S, D 5,0 KM SEN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Berdien ten Napel
Groningen
22:49
11
Ebelien Nieboer
Middelstum
25:58
12
Wilma Enting-Beijer
Grolloo
26:27
15
Janet Degenhart
Winschoten
27:26
22
Greetje van der Heide
Meeden
29:13
28
Jannie Degenhart
Winschoten
30:50
31
Annemiek Oterdoom
Groningen
31:18
35
Joke Baarda-Zwart
Zuidlaren
31:33
39
Louise de Hoog-Wiersma
Glimmen
33:52
41
Henriette van Geel
Glimmen
33:55
H5/S, H 5,0 KM SEN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Jacob vander Meulen
Groningen
16:40
6
Sebastiaan Boertien
Groningen
17:50
7
Hidde van der Bijl
Haulerwijk
19:10
11
Mark Dijkhuizen
Appingedam
21:30
16
Stephan Scholten
Groningen
23:32
18
R E van der Meij
Appingedam
23:50
21
Arthur van Leeuwen
Groningen
24:13
28
Marcel Visscher
Schildwolde
26:01
37
Marcel Bieleveld
De Groeve
27:40
D10/S, D 10,0 KM SEN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sakia Meijers
Frieschepalen
38:06
2
Annemiek Watermulder
Hoogezand
41:56
6
Dimhy de Sevren Jacque
Ansen
48:46
10
Antoinette van der Til
Groningen
51:57
11
Karin van der Linde
Hoogezand
55:31
12
Tirza van der Molen
Berlijn
56:22
16
Natascha Thackray
Zuidlaren
59:08
H10/S, H 10,0 KM SEN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Daniel Kimani Kanan
Apeldoorn
32:30
3
David Knoppstein
Winschoten
33:14
6
Mark Grimmiks
Nieuwe Pekela
36:19
12
Hilko Beishuizen
Wildervank
38:22
16
Sebastiaan van der Haa
Zuidlaren
38:57
45
Henk Scheerhoorn
Uithuizermeeden
43:40
58
Matthijs de Boer
Hoogeveen
45:58
64
Wijnand van der Schee
Zuidlaren
47:02
80
Klaas Oostenbrink
Zuidlaren
49:30
88
Jeroen Gaasterland
Groningen
50:54
90
Anton Steenbergen
Paterswolde
51:02
92
Hendrik Hilbrands
Zuidlaren
51:18
100
Robert Degenhart
Mijnsheerenland
54:54
104
Johan Reinier de Groot
Vries
57:22
108
Sander Oldenburger
Winschoten
1:04:57
D10/V, D 10,0 KM VET.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
J Zwanenburg-v d Werf
Schipborg
47:46
9
A Muller van der Berg
Paterswolde
48:50
10
Dinette van Timmeren
Zuidlaren
49:16
12
Triny van der Ploeg
Zuidlaren
49:57
13
J de Vos Lindeman
Zuidlaren
49:59
15
Hanneke Rijstenberg
Zuidlaren
50:30
17
Bert de Jonge ABN/AMRO
Huis ter Heide Dr
50:52
24
Gea Leemstra-Hinrichs
Zuidlaren
52:36
30
Bernadette Nienhuis
Groningen
53:14
31
Grietje de Lange
Fochteloo
53:24
32
Femmy van Riezen-Smidt
Ravenswoud
53:25
41
J G A Langeland-Timmer
Zuidlaren
56:10
42
Martje de Groot
Appingedam
56:33
47
Bets Tjakkes-Paas
Oosterwolde Fr
58:18
54
Ineke van Leeuwen
Zuidlaren
1:00:09
66
Aly van der Duim-Wekem
Zuidlaren
1:07:31
H10/V, H 10,0 KM VET.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
34
Loek Carabain
Nieuw Amsterdam
44:15
41
Johan Christoph Hummel
Assen
45:26
54
Jan Weersing
Nieuwe Pekela
46:10
55
Leo van Sint Maartensd
Zuidlaren
46:12
57
Hendrik Vrieling
Zuidlaren
46:32
58
Hendrik de Jonge
Zuidlaren
46:34
63
Klaas van sder Molen
Appingedam
46:59
65
Frits Plaggenborg
Musselkanaal
47:32
69
Willem Hesseling
Zuidbroek
48:01
74
Sjaak Doornekamp
Kropswolde
49:20
91
Harmannus Scheper
Zuidlaren
50:39
101
Anne van Riezen
Ravenswoud
52:03
107
Frederik Leemhuis
Sappemeer
52:22
108
Frederik Gaasterland
Zuidlaren
52:29
120
Herman Hogenhorst
Schipborg
53:58
121
Bert Batting
Wehe den Hoorn
54:05
151
Tjakko Tjakkes
Oosterwolde Fr
1:04:26
Wij danken onze sponsors: Pharma Bio Research, Wigwam, AVA,
De Gezonde Zaak, Makelaardij Zuidlaren, Apotheek Zuidlaren,
ABN-AMRO, Data Case, Notariaat Zuidlaren, Unive,
Cafe De Drentsche AA
Uitslagen.nl
14-10-2000 00:00