Uitslagenlijst De 30 van Almere

Almere - Zondag 1 oktober 2000

H10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Juriaan Galavazi
Almere
33:56
33:07
2
Lars Zeegers
Almere
35:32
35:31
3
Mimoun Yacoubi
Almere
37:19
37:16
4
Richard Keizer
Spijkenisse
37:43
37:39
5
Rob van Heerden
Almere
39:01
38:54
6
Ward Al Feraar
Almere
39:13
39:10
7
Klaas vd Veen
Almere
40:24
40:14
8
Kees Matthijssen
Almere
41:07
40:56
9
frank van der Laan
Almere
41:03
40:58
10
Leo van Essen
Almere
41:44
41:35
11
Ton Dessing
Almere
44:20
44:04
12
Renevan Rouendal
Almere
46:37
45:50
13
Rowdy Leedeman
Amersfoort
46:44
46:21
14
Wim Nordemann
Almere
47:01
46:38
15
Nobuaki Sugiura
Lelystad
46:52
46:40
16
Hans Blaauwgeers
Bussum
48:18
47:25
17
Edwin Bernard
Amsterdam
48:10
47:26
18
Niko Mulder
Lelystad
47:56
47:43
19
Michael van Caspel
Almere
48:30
48:28
20
Tjeerd Hof
Almere
49:27
48:28
21
Maarten Lafebre
Almere
48:41
48:32
22
Fred de Jong
Amsterdam Zuidoost
49:53
49:10
23
Roy van der Heijden
Amsterdam
50:08
49:12
24
Nico Busker
Almere
50:31
50:01
25
H.G. Kappel
Amsterdam
51:17
50:22
26
Michael Wolfe
Almere
50:44
50:28
27
Ruud Horn
Almere
51:33
50:59
28
Wouter Ritstier
Almere
51:50
51:18
29
Erwin Zegeling
Almere
51:48
51:34
30
Jayand Baladin
Almere
52:57
52:08
31
Paul v.d. Berg
Almere
52:43
52:18
32
Richard H.I. van Grins
Almere
53:22
52:33
33
Fred van der Schuijt
Almere
53:09
52:35
34
A. Boog
Almere
53:10
52:38
35
Kees de Zeeuw
Almere
53:25
52:52
36
Jan Hof
Almere
53:53
52:55
37
Dick Hattenberg
Almere
53:27
53:01
38
Henk Lodder
Nieuwegein
53:35
53:13
39
Roy van Hees
Almere
54:38
53:36
40
Kenneth Hokke
Almere
54:17
53:43
41
Leo Esveld
Almere
55:08
54:21
42
Maikel Tenniglo
Almere
55:21
54:49
43
Jan van Meijeren
Castricum
55:49
55:06
44
Marcel Kuit
Amstelveen
56:45
56:01
45
Chris Dik
Swifterbant
57:12
56:31
46
Tom den Hertog
Almere
57:37
56:49
47
Rob Veersma
Almere
57:40
57:00
48
Peter Heuvink
Almere
59:40
59:07
49
Henk Lammers
Almere
59:48
59:40
50
Rob Dreuning
Almere
1:05:23
1:04:23
51
Chris van Rooy
Almere
1:07:32
1:06:53
52
P. Dijkshoorn
Amsterdam
1:10:18
1:09:56
53
Rob Biemond
Zeewolde
1:14:02
1:13:00
D10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Teus Slagboom
Almere
38:52
38:50
2
Helma Oussoren
Almere
52:43
52:18
3
Linda Lampe
Almere
54:55
53:56
4
Louise Voermans
Almere
55:22
54:28
5
Coby Smits
Almere
55:42
54:44
6
Anja Geurts
Almere
56:05
55:08
7
Gieta Veersma
Almere
57:24
56:43
8
Hilda van Beusichem
Almere
57:58
57:19
9
Herman Hollander
Almere
58:39
57:44
10
Hennie Feldman
Almere
58:49
57:46
11
Sandra Hagman
Amsterdam
58:46
57:50
12
Margo de Jonge
Almere
1:00:20
59:33
13
Cynthia Plein
Rotterdam
1:01:25
1:00:27
14
Clara Zandt
Almere
1:04:26
1:03:36
15
Ingrid van Raalte
Almere
1:04:20
1:03:56
16
Bia Livestro
Almere
1:04:57
1:04:09
17
Sylvia Dreuning
Almere
1:05:23
1:04:24
18
Elly Rademaker
Almere
1:07:35
1:06:34
19
margot Witte
Almere
1:07:35
1:06:34
20
Yvonne Polet
De Meern
1:07:32
1:06:49
21
Natasha Kasan
Almere
1:13:21
1:12:23
22
Ariette Schats
Zeewolde
1:14:02
1:13:00
H15KM, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Menno van de Meer
Almere
53:54
53:52
2
Gerrit Jan Tichelaar
Olderberoek
55:00
54:58
3
Wanno Friderichs
Almere
57:16
57:13
4
A. Aar
Duivendrecht
57:21
57:18
5
Jan Annink
Borne
58:54
58:51
6
Jeroen van Geelen
almere
59:05
58:57
7
Nico Rawee
Huizen
59:09
59:00
8
Jeroen Veldman
Deventer
1:00:23
1:00:18
9
Ron Stobbe
Almere
1:00:32
1:00:30
10
Victor Molenaar
Vught
1:01:09
1:01:06
11
Michel Smit
Almere
1:01:46
1:01:07
12
Barend Janbroers
Amsterdam
1:02:52
1:02:48
13
Mike van der Linden
Almere
1:05:19
1:04:56
14
Sander Eijpe
Almere
1:05:47
1:05:05
15
Henk Ypenburg
Amsterdam
1:06:24
1:06:01
16
Aart van den Brink
Almere
1:07:05
1:06:26
17
Ronald Ederveen
Amersfoort
1:07:33
1:06:54
18
Theo Voermaas
Almere
1:08:11
1:08:04
19
Robbert-Paul Wolvetang
Huizen
1:08:34
1:08:05
20
Nicolaas Bliek
Almere
1:10:04
1:09:29
21
Rien Dekker
Almere
1:10:09
1:09:50
22
Luc Klaassen
Almere
1:11:03
1:10:00
23
Simon de Birk
Almere
1:11:27
1:10:40
24
John Tier
Almere
1:11:37
1:10:44
25
Willem Rijk
Blaricum
1:11:27
1:11:10
26
Con Pauws
Volendam
1:11:54
1:11:39
27
Laurens van der Klugt
Almere
1:12:02
1:11:40
28
Johan van der Groen
Almere
1:12:17
1:11:41
29
C.M. Houtenberg
Amsterdam
1:12:40
1:12:23
30
Harry van Gorkum
Almere
1:13:14
1:12:36
31
Hans Pamer
Amsterdam
1:13:38
1:12:47
32
Cor van Dorp
Almere
1:13:53
1:13:08
33
Peter van Heijningen
Almere
1:13:30
1:13:11
34
Jos van Buuren
Zwaanshoek
1:13:55
1:13:15
35
Etienne Gmelich Meijli
Almere
1:13:59
1:13:22
36
Freek Bezuijen
Almere
1:13:45
1:13:38
37
Marcel Spoelder
Almere
1:13:58
1:13:42
38
Patrick van Amstel
Koog aan de Zaan
1:14:47
1:13:54
39
Hans Oostindien
Baarn
1:14:12
1:14:03
40
Jos Beukeboom
Weesp
1:15:10
1:14:33
41
Hans van Raalte
Almere
1:15:46
1:14:52
42
Frans van Gorkum
Amsterdam
1:15:56
1:15:07
43
Gerrit Goosen
Almere
1:16:08
1:15:14
44
Theo de Dood
Almere
1:15:34
1:15:16
45
Michael Niemans
Almere
1:15:48
1:15:20
46
Giel Spaans
Purmerend
1:15:45
1:15:21
47
Frans van de Toorn
Almere
1:16:43
1:15:49
48
Kees Poland
Almere
1:16:12
1:15:54
49
Oscar Schotman
Almere
1:16:21
1:16:00
50
Marco Verbeek
Zoetermeer
1:16:35
1:16:01
51
Aziz Essayah
Almere
1:16:47
1:16:02
52
Rene Nanninga
Almere
1:16:58
1:16:04
53
Richard Mulder
Almere
1:16:50
1:16:05
54
R. van Ewijk
almere
1:16:46
1:16:18
55
Diego van de Kamp
almere
1:16:46
1:16:18
56
John de Vink
Almere
1:17:34
1:16:59
57
Jaap den Hartog
Almere
1:17:29
1:17:11
58
Pietro Barnasconi
Almere
1:18:18
1:17:32
59
Ruud Voskes
almere
1:17:57
1:17:50
60
Hans de Goede
Amsterdam
1:18:32
1:18:02
61
Joop de Vries
almere
1:18:35
1:18:03
62
Henk Bouma
Amsterdam
1:18:30
1:18:08
63
Rob van Heerwaarden
Almere
1:18:27
1:18:08
64
Henk Groenewoud
Emmeloord
1:19:14
1:18:28
65
Frans Kelders
Amsterdam
1:19:21
1:18:29
66
Frans Dieleman
Almere
1:19:23
1:18:32
67
Henk Breunesse
Driebergen
1:18:48
1:18:36
68
Ben van Rooij
Almere
1:19:31
1:18:57
69
Erik Spierenburg
Almere
1:19:43
1:18:58
70
Marcel Lof
Purmerend
1:19:46
1:19:06
71
Rien Otten
Almere
1:19:35
1:19:11
72
Henny Vis
Almere
1:19:33
1:19:15
73
Henk Veldman
Lelystad
1:19:22
1:19:16
74
Gertjan de Haan
Almere
1:20:22
1:19:32
75
Frans van der Starre
Almere
1:19:48
1:19:37
76
Alex Baltus
Almere
1:20:28
1:19:51
77
J Lampe
Almere
1:21:07
1:20:09
78
Frans Vuik
Almere
1:20:58
1:20:12
79
Gerard Koeleman
Almere
1:20:43
1:20:19
80
Rob Jodha
Almere
1:20:49
1:20:29
81
Stephan de Koning
Almere
1:22:05
1:21:14
82
Louis Tolkamp
Almere
1:22:18
1:21:23
83
Kees Boutkan
Almere
1:22:19
1:21:23
84
Jan van den Broeke
Haarlem
1:21:56
1:21:36
85
Wim Janssen
Bussum
1:22:13
1:21:37
86
Hans van Nijnatten
Almere
1:22:22
1:21:50
87
Bart Takker
Almere
1:22:52
1:22:00
88
German Ruiz Munoz
Almere
1:22:43
1:22:24
89
Jan Cees Visser
Almere
1:23:32
1:22:38
90
Eric Verleg
almere
1:23:09
1:22:38
91
Martin Mewies
almere
1:23:09
1:22:39
92
Willem Woudenberg
Almere
1:23:32
1:22:58
93
Paul van der Heijden
Almere
1:23:30
1:23:08
94
Eppo Visser
Almere
1:23:50
1:23:11
95
Peter Heije
Almere
1:23:24
1:23:15
96
Jasper Buis
Bussum
1:24:01
1:23:34
97
Harm Hoen
Almere
1:23:49
1:23:36
98
Douwe Feenstra
Almere
1:24:39
1:23:42
99
Paul Steenvoorden
Almere
1:26:07
1:25:38
100
Gerard Meijssen
almere
1:26:45
1:25:48
101
Jan van Galen
Almere
1:26:41
1:25:48
102
Gert Magielsen
Almere
1:26:46
1:26:18
103
Bart Heijenbrock
Almere
1:26:54
1:26:23
104
Henk Hermsen
Almere
1:27:33
1:26:57
105
Johan Hogeveen
Almere
1:28:56
1:28:35
106
Cor Weppner
Almere
1:29:42
1:28:40
107
Rob Heeneman
Amsterdam
1:30:55
1:30:33
108
Leo Boezaart
Almere
1:31:12
1:30:46
109
Hans Lap
Almere
1:32:25
1:31:38
110
Luigi Milone
Almere
1:33:02
1:32:20
111
Marc Berghuis
Ermelo
1:33:51
1:32:52
112
Frans Boersma
Drachten
1:34:01
1:33:20
113
Fred Bouman
Almere
1:37:35
1:36:43
114
Cees Harinck
Maarssen
1:38:21
1:38:05
115
Jan Dunnink
Veenendaal
1:38:24
1:38:12
116
Ludwig van Nuss
Almere
1:40:39
1:40:03
117
Mario Zuijderduijn
Almere
1:40:45
1:40:09
118
Marcel van Surksum
Almere
1:43:16
1:43:04
119
Moerenhout
Almere
1:47:31
1:47:18
120
J.L. de Beer
Almere
2:19:32
2:19:24
D15KM, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Elly Verlaan
Kudelstaart
1:11:18
1:11:08
2
Petra Rainbolt
Almere
1:17:24
1:16:35
3
Esmeralda Veldkamp
Almere
1:19:25
1:19:09
4
Manoes Groot
Haarlem
1:20:34
1:20:13
5
Eline Paap
Almere
1:21:48
1:20:44
6
Ineke Kok
Amsterdam
1:21:34
1:21:05
7
Liliane Kieft
Abcoude
1:23:00
1:22:30
8
Linda Visser
Almere
1:23:49
1:23:09
9
Ester Heije
Almere
1:23:24
1:23:15
10
Susanne Mooij
Almere
1:25:57
1:24:57
11
Elly van Rath
Almere
1:26:43
1:25:41
12
Henriette van den Berg
Almere
1:29:04
1:28:11
13
Miranda Roskam
Almere
1:28:35
1:28:13
14
Henny van Veen
Almere
1:29:07
1:28:15
15
Nathalie van Es
Barendrecht
1:29:48
1:29:36
16
Magna van Dooren
Almere
1:30:34
1:29:44
17
Loes Moolenaar
Amsterdam
1:30:25
1:29:55
18
Ivy Hasnoe
almere
1:30:55
1:30:39
19
Ellis van der Stoel
Almere
1:31:58
1:31:11
20
Elisabeth Martens
Amsterrdam
1:33:46
1:33:19
21
Corinne van Senten
Vleuten
1:36:50
1:36:07
22
Louise Terpstra
Almere
1:37:35
1:36:36
23
Citta Terpstra
Almere
1:37:35
1:36:36
24
Jaqueline de Jong
Amersfoort
1:41:54
1:41:16
H30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Said Kanfanoui
Gouda
1:39:26
1:39:26
2
Jan-Willem Schaar
Bleskensgraaf
1:42:31
1:42:29
3
Rachid Mohammadi
Amsterdam
1:44:01
1:44:00
4
Sacha Muhlebach
Monnickendam
1:44:15
1:44:12
5
Gerard van Rijn
Almere
1:46:57
1:46:56
6
Maurice Winterman
Apeldoorn
1:50:02
1:49:59
7
Edwin Fey
Amsterdam
1:50:32
1:50:30
8
Lahcen Ait Naceur
's-Gravenhage
1:53:14
1:53:11
9
Peter van Vuuren
Heemskerk
1:54:13
1:54:10
10
Theo Haverkamp
Haverkamp
1:54:57
1:54:55
11
Krijn Kroezen
Lelystad
1:55:19
1:55:13
12
Iwan van Kooten
Veenendaal
1:56:27
1:55:38
13
John Blokker
Beverwijk
1:56:53
1:56:50
14
Cees van Leenen
Heemskerk
1:56:55
1:56:51
15
Henk Landman
Baarn
1:58:38
1:58:28
16
Guus Claessens
Amsterdam
1:58:52
1:58:49
17
Pieter Borst
Kudelstaart
1:58:54
1:58:51
18
Jan Mulder
Badhoevedorp
1:58:57
1:58:52
19
Wim den Blanken
Baarn
1:59:14
1:59:06
20
Jos Hakvoort
Baarn
1:59:20
1:59:12
21
Johan van Rijn
Almere
1:59:25
1:59:23
22
Ron Zaal
Apeldoorn
1:59:37
1:59:31
23
Gerrit Geurtsen
Berlicum
2:00:15
2:00:03
24
Erwin Noorman
Lelystad
2:01:59
2:01:10
25
Richard Koot
Baarn
2:05:25
2:05:17
26
Wim Vessies
Oterleek
2:05:44
2:05:41
27
Harm Peters
Waalre
2:05:53
2:05:49
28
Hans Lampe
Almere
2:06:41
2:06:37
29
Ron Lechner
Badhoevedorp
2:07:53
2:07:49
30
Ruud v.d. Laan
Almere
2:08:19
2:08:12
31
Hans Koppelman
Almere
2:08:19
2:08:13
32
Bert de Graaff
Almere
2:08:19
2:08:14
33
Fokke Bos
Amsterdam
2:08:43
2:08:40
34
Peter van Vliet
Almere
2:09:15
2:08:49
35
Marc Nieuwenhuizen
Baarn
2:09:40
2:09:32
36
Kees Venselaar
Utrecht
2:09:43
2:09:39
37
Marc Jansz
Almere
2:09:46
2:09:44
38
Simon Luckett
Haarlem
2:10:13
2:10:08
39
Jan van den Berg
Kampen
2:10:35
2:10:32
40
Mark Hafkenscheid
Almere
2:11:34
2:10:55
41
Lammert Meijer
Almere
2:12:45
2:12:09
42
Jan Boer
Maarssen
2:12:32
2:12:12
43
Jos Schaper
Oosterblokker
2:12:21
2:12:19
44
Pieter Betjes
Velserbroek
2:12:45
2:12:40
45
Richard van der Klis
Zoetermeer
2:13:40
2:13:30
46
Teun van Bruggen
Amersfoort
2:13:37
2:13:31
47
Paul Nijveldt
Almere
2:14:03
2:13:54
48
Ronald Pieloor
Amsterdam
2:14:19
2:14:14
49
Jack Visser
Almere
2:14:57
2:14:16
50
Erik van 't Hof
Limmen
2:15:28
2:14:44
51
Tom de Kivet
Almere
2:15:33
2:15:08
52
Wijnand Weijman
Ede Gld
2:15:52
2:15:37
53
Leo de Voor
Lelystad
2:16:01
2:15:58
54
Henk Slijkhuis
Apeldoorn
2:16:15
2:16:10
55
Dolf Bartels
Lelystad
2:16:20
2:16:15
56
Klaas Scheffer
Almere
2:16:29
2:16:22
57
Kees Elsinga
Diemen
2:16:39
2:16:25
58
Tim Steenbergh
Amsterdam
2:16:42
2:16:37
59
Chris Fakkeldij
Almere
2:16:52
2:16:44
60
Dick de Vre
Amsterdam Zuidoost
2:17:54
2:17:31
61
Joop Kluft
Oosterblokker
2:18:04
2:18:00
62
Frank Proost
Lelystad
2:18:35
2:18:17
63
Jan Otsen
Hoorn Nh
2:18:39
2:18:29
64
Danny Jaspers
Amsterdam
2:19:08
2:18:38
65
Pieter Stegman
Papendrecht
2:18:51
2:18:39
66
Rik Bulten
Amsterdam
2:19:30
2:19:17
67
Jos Akkermans
Hoofddorp
2:19:47
2:19:35
68
Marcel Kloosterman
Almere
2:20:42
2:20:36
69
Roelof Plender
Kampen
2:20:54
2:20:50
70
Rob Stofberg
Zegveld
2:21:31
2:21:14
71
Hans Vente
Woerden
2:21:43
2:21:28
72
Ton Blijleven
Almere
2:21:54
2:21:37
73
Dennis Bos
Amsterdam
2:22:12
2:21:49
74
Dieter Rzidky
's-Gravenhage
2:22:44
2:21:56
75
Jaap Reerink
Amsterdam
2:23:21
2:22:25
76
Herbert Kuyvenhoven
De Meern
2:22:37
2:22:28
77
Michiel ter Borg
Amsterdam
2:22:40
2:22:29
78
Fred van Kuik
Utrecht
2:22:53
2:22:33
79
Richard Pennink
Utrecht
2:22:53
2:22:39
80
Peter van Goor
Almere
2:22:53
2:22:47
81
Henk Neerings
Amsterdam
2:23:15
2:23:00
82
Frist van der Valk
Hierden
2:23:38
2:23:05
83
John Bosch
Dodewaard
2:23:50
2:23:15
84
Barto Janssen
Dodewaard
2:23:51
2:23:16
85
Thijs de Haan
Pernis
2:24:08
2:23:17
86
H.A.M. Kremer
Loerbeek
2:23:47
2:23:18
87
Hajo v.d. Berg
Linschoten
2:23:42
2:23:26
88
Rob Steyger
Zaandan
2:23:59
2:23:31
89
Jos van Amerom
Amsterdam
2:24:10
2:23:42
90
Jan Aland
Almere
2:25:28
2:24:45
91
Henk Biezebos
IJsselmuiden
2:25:07
2:25:03
92
Dik van de Stelt
Nieuw-Vennep
2:25:47
2:25:42
93
Jan Zwaan
Huizen
2:26:10
2:26:02
94
Paul Zuijdervliet
Almere
2:26:31
2:26:12
95
Wim Broekhuizen
Wognum
2:26:33
2:26:22
96
Eric Verkaik
Almere
2:27:07
2:26:53
97
Kasanmoehamat Kasan
Amsterdam
2:27:56
2:27:40
98
Pieter Monne
Zeewolde
2:29:39
2:28:36
99
Robert Schuiten
Lelystad
2:29:43
2:28:53
100
Robert de Freitas
Den Dolder
2:29:18
2:28:57
101
Andre Paff
Lisse
2:29:16
2:29:09
102
Nico Baas
Wognum
2:29:28
2:29:16
103
Theo van der Laan
Badhoevedorp
2:29:28
2:29:21
104
Leo Swaan
Badhoevedorp
2:29:28
2:29:21
105
Henk Claasen
Zeist
2:29:59
2:29:21
106
Fred van Driel
Maarssen
2:29:52
2:29:34
107
Marco de Wit
Amsterdam
2:30:02
2:29:50
108
Edward Moeskops
Velserbroek
2:30:22
2:30:17
109
Adri van der Voort
Heerhugowaard
2:30:35
2:30:18
110
Adri Deykers
Amsterdam
2:31:21
2:30:32
111
Michael Nuberg
Almere
2:31:55
2:31:03
112
Charles Jansen
Velserbroek
2:31:19
2:31:14
113
Evert Woutersen
Almere
2:31:59
2:31:19
114
Ron Baltus
Almere
2:31:58
2:31:21
115
Roelof Stijne
Naarden
2:32:42
2:32:02
116
Douwe Brouwer
Amsterdam Z.O.
2:33:12
2:32:11
117
Harry Nieman
Tienhoven
2:32:57
2:32:44
118
Marcel Ruwiel
Amstelveen
2:33:18
2:33:08
119
Tom van der Kroon
Duivendrecht
2:33:29
2:33:20
120
Anton Euverman
Zwolle
2:33:46
2:33:24
121
Gijs Honing
Blokker
2:33:59
2:33:31
122
Roelof den Drijver
Amstelveen
2:34:16
2:33:48
123
Wim Zandvliet
Kuddelstaart
2:34:09
2:33:58
124
Paul Bakker
Badhoevedorp
2:34:21
2:34:15
125
Frank Paff
Lisse
2:34:41
2:34:35
126
Jan van Raalte
Almere
2:35:15
2:34:55
127
Peter Kramer
Amersfoort
2:37:06
2:36:05
128
Gert-Jan de Zwart
Leiderdorp
2:36:51
2:36:40
129
Ferry Kalfsvel
Utrecht
2:37:33
2:37:12
130
Mike van den Breul
Almere
2:37:51
2:37:42
131
Frans Greve
Coevorden
2:39:15
2:38:26
132
Eelco Troost
Amsterdam
2:39:05
2:38:41
133
Albert Callenbach
Almere
2:39:02
2:38:53
134
Bas Buddingh
Amsterdam
2:39:49
2:39:25
135
Marco Twisker
Huizen
2:40:21
2:39:57
136
Frank Spreekmeester
Amsterdam
2:40:28
2:40:14
137
Jan Koopstra
Rijsenhout
2:41:08
2:40:23
138
Anne Wiebe de Boer
Uitwijk
2:41:03
2:40:26
139
Ronald Hommes
Haarlem
2:41:02
2:40:40
140
Adri van der Sluis
Aalsmeer
2:42:13
2:42:02
141
Theo Weppner
Zwaagdijk
2:43:17
2:42:16
142
Egbert de Baan
Rutten
2:43:00
2:42:43
143
Duminda Wickramasingha
Amsterdam
2:44:36
2:43:08
144
Cor Schirmann
Almere
2:43:48
2:43:15
145
Willem Buddingh
Hilversum
2:44:00
2:43:36
146
Anton Kruiderink
Warnsveld
2:44:20
2:43:54
147
Johan Saalmink
Zutphen
2:44:20
2:43:54
148
Alexander J Dekker
Lelystad
2:44:36
2:44:16
149
Jan Kalsbeek
Stiens
2:47:02
2:46:11
150
Henk Schutte
Zuidlaren
2:47:01
2:46:12
151
Geert Kop
Almere
2:47:02
2:46:20
152
Jos van der Velden
Almere
2:47:01
2:46:36
153
Jan M. Bosch
Almere
2:50:26
2:49:23
154
Rick van der Kraan
Amsterdam
2:50:39
2:49:53
155
Joop Bruns
Almere
2:50:57
2:50:15
156
Rien Geerking
Uithoorn
2:52:28
2:51:27
157
Tiny Peters
Zeeland
2:52:17
2:51:46
158
Albert van der Meer
Woerden
2:52:31
2:52:04
159
Hans Bakker
Aalsmeer
2:52:40
2:52:30
160
Ad Karel
Zwolle
2:53:37
2:53:04
161
Thor Ivar Hellesoy
Delft
2:53:29
2:53:09
162
Martin Vriens
Huizen
2:54:38
2:54:21
163
Mick van Kooten
Almere
2:55:54
2:55:17
164
Rene Hiddingh
Maarssen
2:56:19
2:56:04
165
Jos Biegstraten
Maarssen
2:57:58
2:57:45
166
Eric Edens
Almere
2:58:21
2:57:49
167
Bart Lauret
Amsterdam
2:59:37
2:59:11
168
Frits Wijburg
Muiderberg
2:59:35
2:59:12
169
Robert Jan Kwakkel
Almere
2:59:45
2:59:41
170
Hans van Randen
Almere
3:00:12
2:59:54
171
Alfred van Steenveldt
Almere
3:02:12
3:01:27
172
Jolle Dijkstra
Maarssen
3:03:50
3:03:35
173
Henk van Paasschen
Doesburg
3:07:06
3:06:11
174
Rob van Schaagen
Diemen
3:07:07
3:06:54
175
Hans Havinga
Almere
3:09:42
3:08:38
176
Steven Keizers
Almere
3:13:28
3:12:56
D30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Homminga
Weesp
1:56:03
1:56:01
2
Agnes Hijman
Mijdrecht
1:58:39
1:58:36
3
Marijke Krutzen
Emmeloord
2:05:59
2:05:55
4
Thea Winnips
Alkmaar
2:16:41
2:16:28
5
Gerda v.d. Kolk
IJsselmuiden
2:20:54
2:20:50
6
Estella Klouth
Utrecht
2:21:03
2:20:59
7
Marian Baas
Wognum
2:21:37
2:21:26
8
Jose Willemse
Leidschendam
2:28:29
2:28:25
9
Tonny Peters-Santegoet
Zeeland
2:37:34
2:37:03
10
Mariska den Drijver
Amstelveen
2:40:12
2:39:43
11
Loes Kunst
Avenhorn
2:41:00
2:40:49
12
Yvonne den Enting
Amsterdam
2:47:02
2:46:31
13
Sandra van der Velden
1316HV
2:47:01
2:46:36
14
Natalie Peeters
Utrecht
2:49:18
2:48:12
15
Margot Baars
Houten
2:48:57
2:48:43
16
Rieke Harinck
Maarssen
2:49:59
2:49:45
17
Marja v.d. Sluis
Aalsmeer
2:50:55
2:50:45
18
Corry den Rooyen
Maarssen
2:52:11
2:51:56
19
Truus Bijman
Woerden
2:52:31
2:52:04
20
Ada Groeneveld
Ede
2:52:54
2:52:42
21
Klazien Jansma
Meppel
2:53:37
2:53:05
22
Jolanda Lagerwey
Aalsmeer
2:56:51
2:56:41
23
Jeanette Gazzah
Alkmaar
3:00:36
2:59:47
24
Gepke Visser
Zeist
3:00:36
3:00:12
25
Annie van Heiningen
Leidschendam
3:01:51
3:01:47
26
Marijke Boersma
Peize
3:10:55
3:10:14
27
Rita Etienne
Almere
3:13:28
3:12:34
Wedstrijd mogelijk gemaakt door:Van Rooij Makelaardij, Gemeente Almere,
Cor Schulting Tweewielers, Studio 86, Drukkerij Visser, De Gezonde Zaak
www.uitslagen.nl
01-10-2000 00:00