Uitslagenlijst Dorpsloop Teteringen

Teteringen - Zondag 27 augustus 2000

H, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Etten-Leur
29:38
2
Huub Maas
THOR
30:40
3
Benny Ceulemans
Kessel(Belgie)
32:38
4
Frans Reuvers
Diomedon
33:18
5
Jan Willemse
Alphen nb
33:30
6
Toin van den Broeck
Sprint
33:37
7
Gerry van Helmond
Spiridon
34:12
8
Arie Lucas
Scorpio
34:52
9
Arjan van der Pijl
Hank
36:47
10
Arthur de Zoete
Breda
37:16
11
Peter Loose
Dongen
37:29
12
Peter Scheutjens
Marvel
37:49
13
Huub Romgens
Terheijden
38:17
14
T. Crul
Breda
38:18
15
Pascal Vankan
PAC
38:22
16
Peter van Gils
Sprint
39:40
17
Ton van Son
Breda
39:54
18
Gert-Jan van Beckhoven
Breda
41:36
19
Guillaume Ernst
Breda
41:47
20
Peter Potting
Sprint
42:00
21
Bas Franken
Breda
42:25
22
Robert Smith
Terheijden
43:14
23
Ad van Overveld
Teteringen
43:24
24
Rene Theunis
Scorpio
43:26
25
Hans van Alphen
Scorpio
43:34
26
Peter Paul vanden Heuv
Breda
43:52
27
Sven van den Berg
Dorst
43:52
28
Jan de Haan
Teteringen
44:06
29
Vart Snoeren
Oosterhout Nb
44:44
30
Hans Hermens
Breda
44:50
31
Kees Koevoets
Breda
44:56
32
Daan van Schoondwerwoe
Breda
45:23
33
Edwin Visser
Sprint
46:13
34
X
46:15
35
Richard Embregts
Breda
46:16
36
Ruud Verwierd
Teteringen
46:55
37
Addty Geerts
Breda
47:38
38
Pieterjan de Graaf
Breda
47:39
39
Ruud Kastelijns
Oosterhout Nb
47:43
40
Wim Puna
Oosterhout Nb
47:45
41
Bart van Amelsvoort
Scorpio
47:51
42
Frits Smit
Scorpio
48:38
43
Gert Jan Verschuren
Oudenbosch
49:05
44
Jaco Balemans
Breda
49:44
45
Henry Mirck
Breda
50:11
46
Ad de Hoon
Sprint
51:50
47
Erik Voskamp
Breda
51:57
48
Jan van Lierop
Oosterhout Nb
52:20
49
John Godschalk
Made
52:41
50
Henk vd Corput
Breda
56:19
51
A. van Marle
Oosterhout Nb
56:58
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ludo Vanderheyden
Zoutleeuw (B)
31:45
2
Victor Maliy
Den Haag
32:19
3
Co Willemsen
Loopgroep Aart Stigt
33:32
4
Ton van 't Veer
Veteranen Nederland
34:52
5
Jack van Ginneken
Scorpio
35:50
6
Willem Hol
PAC
36:48
7
Bas v.d. Bosch
Lage Zwaluwe
38:47
8
Ad Kieboom
Scorpio
39:17
9
John Musterd
Sprint
39:31
10
Marcel Cools
Sprint
39:35
11
Jos Lanters
Teteringen
39:37
12
Ben Blom
Breda
40:05
13
Henk Garama
Parthenon
40:34
14
Erik Oomes
Sprint
40:40
15
Ad Laming
Scorpio
40:52
16
Wim van Haperen
Achilles
40:58
17
Huub Frijters
Bavel
41:00
18
Ad Oomen
Sprint
41:56
19
Hans Kool
Scorpio
42:32
20
Eric van Hooydonk
Teteringen
42:34
21
Han de Veth
Sprint
42:53
22
Ad Goos
Dorst
42:58
23
Bert Jansen
Scorpio
43:03
24
Brieck van Waes
Breda
43:14
25
Wil goossens
Achilles
43:17
26
Hans Palings
Groene Ster
43:32
27
Harrie Velthoven
Scorpio
44:17
28
Wim van den Made
Breda
45:04
29
Christ de Bruijn
Sprundel
45:24
30
Jos Koevoets
AVR '90
45:26
31
John v.d. Linden
Breda
45:36
32
Ad Akkermans
Teteringen
45:39
33
Henk Ligtvoet
Goirle
45:43
34
Renso van Nijnanten
Terheijden
45:47
35
Far Witkamp
Scorpio
45:47
36
Erik van den Berg
Breda
46:08
37
Wouter Kwakernaat
Sprint
46:14
38
Henny Wijnands
Typhoon
46:25
39
Huub Gerritsen
Teteringen
46:30
40
Ben Burgers
Bavel
46:39
41
Leon Slootjes
Oosterhout Nb
46:46
42
Dirk Klapwijk
Sprint
46:47
43
Huub van Meggelen
Wagenberg
47:06
44
Hans Wolf
Breda
47:14
45
Kees van den Velden
Oosterhout Nb
47:28
46
Jeroen van Kooten
Geertruidenberg
47:36
47
Jan van Amelsvoort
Teteringen
47:57
48
Hams Stadhouders
Oosterhout Nb
48:08
49
Hans de Jong
Veteranen Nederland
48:29
50
Anton Vissers
Zundert
48:52
51
Cees Sins
Oosterhout Nb
49:18
52
Far Witkamp
Scorpio
49:24
53
Henk van Gammeren
Road Runners Etten-L
50:09
54
Cor van den Elshout
Made
50:13
55
Guus Hadicke
Sprint
50:28
56
Riny Pijnappels
Helvoirt
50:31
57
Maurits v.d. Corput
Breda
52:59
58
Paul Rockx
Terheijden
54:20
59
Cees Bruggink
Breda
54:50
60
Nico Leemans
Teteringen
54:59
61
Frans v.d. Velden
Breda
57:30
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Hopmans
Spado
34:10
2
Dim Timmers
Achilles
37:30
3
Piet Blom
Achilles
39:08
4
Ulrich Zwijsen
Scorpio
40:16
5
Ton van Exsel
Ulvenhout
41:02
6
Ko van Kuijk
Sprint
41:15
7
Jos van Velthoven
Scorpio
41:17
8
Anton van Gils
Scorpio
41:29
9
Kees Verhoeven
VOAB
41:55
10
Rinus Groot
Breda
42:49
11
Christ Machielsen
Achilles
43:06
12
Ad Luijten
Scorpio
43:14
13
Martin v.d. Ven
Scorpio
43:39
14
Mari Kastelijns
Scorpio
43:45
15
Henk Walvoort
Sprint
43:57
16
Guus Koelman
Rotterdam
44:43
17
Patrick Stassen
PSV
44:46
18
Piet Joosen
Terheijden
45:04
19
Frans Jonkers
Spiridon
45:08
20
Jos Schel
Dordrecht
45:45
21
Eric Schroder
Scorpio
45:47
22
Nico Garritsen
Breda
46:17
23
Jack Stuifmeel
Sprint
46:28
24
Henk van Loon
Breda
46:52
25
Ad van Hees
Breda
48:06
26
Kees vam der Vos
Scorpio
51:09
27
Piet Heijen
Rotterdam
1:00:52
D, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Hofmans
Sprint
35:14
2
Selina Bosters
Loopgroep PK
39:30
3
Jeanette Weeber
Haag Atletiek
40:47
4
Caroline Tak
Geertruidenberg
50:01
5
Louise Leest
Sprint
50:16
6
Jessica van Kerkhoven
Breda
53:13
7
Corrie van Amelsvoort
Teteringen
54:56
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
Etten-Leur
37:24
2
Linda Coppens
Moorsel
38:40
3
Ideen Jansen Melse
Spado
42:05
4
Leny Rockx
Sprint
44:17
5
Dimphy Blom
Achilles
45:26
6
Margriet van Vliet
Teteringen
45:41
7
Annie de Jong-Joosen
Scorpio
48:24
8
Ingrid van Vuuren
Sprint
51:26
9
Therese Sprangers
Scorpio
55:01
10
Ria Stuifmeel
Sprint
55:32
11
Marlies Leemans
Teteringen
57:35
12
Irene Harteveld
Scorpio
59:58
H, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Hopman
Spado
15:26
2
Piet Wagemakers
THOR
15:50
3
Theo Braat
Scorpio
15:58
4
Gerard Lensvelt
Typhoon
16:19
5
Michiel van Nispen
Sprint
16:27
6
Ruud Brosens
Sprint
16:49
7
Roel Timmers
Made
16:54
8
Jeroen Maas
Sprint
17:00
9
Marco Keijsers
Scorpio
17:18
10
Jan Menssen
Spiridon
17:23
11
Taco Jansen
Scorpio
17:29
12
Leo van Wanrooy
Oosterhout Nb
17:41
13
Wouter Schelvis
Sprint
18:12
14
Jose-Alberto Maduro
Tilburg Road Runners
18:37
15
Wout Graafmans
Spiridon
18:42
16
Johan Maes
Teteringen
18:50
17
Ron Franken
Scorpio
18:52
18
Rinie Verhoeven
Sprint
18:59
19
Ad Biemans
Spiridon
19:02
20
Richard Ahl
Breda
19:08
21
Berend Mansens
Spiridon
19:10
22
Christ Smulders
Scorpio
19:52
23
Toon Luijten
Road Runners Etten-L
19:57
24
Piet van Bragt
Made
20:04
25
Thijs Derks
Breda
20:05
26
Marius van Beek
Teteringen
20:15
27
Adrie de Jong
Scorpio
20:15
28
Reg Otten
VOAB
20:49
29
Mark Buiks
Rijsbergen
20:50
30
Bram van Pelt
Teteringen
21:01
31
Frank Rops
Teteringen
21:02
32
Martin van Doornmalen
Oosterhout Nb
21:19
33
Goof Damen
Raamsdonksveer
21:32
34
Henk Wintermans
Hank
21:38
35
Hubert Thiele
Breda
21:48
36
Mario Meeuwissen
Scorpio
21:49
37
Mark Pijpers
Rijen
21:55
38
Fabian Verdaas
Scorpio
22:04
39
Edwin van Gurp
Sprint
22:29
40
Hugo Renne
Dorst
22:31
41
Frank van der Hulst
Scorpio
22:35
42
Micha de Jong
Roosendaal
22:45
43
Theo Groenenboom
Teteringen
22:50
44
Rinus Schalk
Veteranen Nederland
23:01
45
Henk michielsen
Breda
23:10
46
Martijn Damen
Teteringen
23:18
47
Freek Gerritsen
Scorpio
23:22
48
Jack Pijpers
Rijen
23:25
49
Ad Hessek
Oosterhout Nb
23:56
50
Michel Tonino
Breda
24:10
51
Stijn Akkermans
Sprint
24:15
52
Theo Mattie
Leimuiden
24:53
53
Koos Schipperen
Veteranen Nederland
24:57
54
Theo Zijlmans
Raamsdonksveer
25:08
55
Henk Vonsee
Teteringen
25:30
56
Freek vd Bergh
Sprint
25:36
57
J.P.M. Voesenek
Breda
25:53
58
Johan Merks
Breda
25:54
59
Marko Pijnenburg
Teteringen
26:58
60
Rob van der Klaauw
Breda
27:50
61
Kees van Kalmthout
Roosendaal
28:09
62
Jos Swenne
Teteringen
28:17
63
Geerten de Jong
Roosendaal
28:48
64
Ad Damen
Sprint
30:07
D, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eugele Goorden
PSV
19:43
2
Anita Beekers
Scorpio
20:52
3
Marlies van Eekeren
Veteranen Nederland
22:20
4
Marian Neefs
Scorpio
24:12
5
Marieke Akkermans
Sprint
24:16
6
Evelien Backx
Sprint
25:17
7
Sanne Copal
Sprint
25:21
8
Nina Geurds
Nijmegen
25:40
9
Aare Bames
Teteringen
25:54
10
Thirza priems
Tilburg
26:48
11
Gerrie Damen
Teteringen
27:11
12
Gonnie Franken
Scorpio
27:12
13
Erny van den Broek
Teteringen
27:18
14
Ria van Ginneken
Achilles
27:53
15
Jeanne Hullenmans
Achilles
27:54
16
Trudy Geurds
Nijmegen
28:18
17
Rina de Leeuw
Made
28:26
18
Dorien Das
Breda
28:41
19
Cora Pannekeet
Tilburg
29:12
20
mariella Korse
Scorpio
29:13
21
Noortje Huisman
Teteringen
29:35
22
Jeannie Hadicke
Sprint
29:50
23
Lisette Copal
Sprint
29:52
24
Patricia van Meersberg
Sprint
30:08
25
Marian Hofmans
Dussen
30:58
26
Linda van de Heuvel
Breda
30:59
27
Marie-Lou Straatman
Breda
31:01
28
Gemma van Meersbergen
Sprint
31:03
29
Ann Smout
Galder
31:04
30
Sylvia Pinatsis
Teteringen
31:37
31
Yvonne Brabander
Sprint
31:39
32
Nel Kieboom
Raamsdonksveer
31:39
Wij danken onze hoofdsponsors:
Rabobank Oosterhout Midden in de samenleving
Restaurant Boschlust
Ton Cornelissen meubelen
Runnersworld Jos Koniuszek
Het Inboedeltje BV antiek/meubelhal
Bedankt voor Uw deelname en graag tot volgend jaar !
www.uitslagen.nl
27-08-2000 00:00