Uitslagenlijst Beekse Torenloop

Hilvarenbeek - Zaterdag 29 april 2000

MINPV, 1000M V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renate Galle
Attila
4:25
PUPCV, 1000M V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Bertens
Achil '87
5:00
PUPBV, 1000M V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Achil '87
3:50
2
Sanne Derks
AV Oirschot
4:05
3
Christel Galle
Attila
4:40
4
Anne van Gestel
Hilvarenbeek
4:48
PUPAV, 1000M V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Attila
3:44
2
Diana Buijlinckx
Achil '87
4:06
3
Winke Abrahams
Achil '87
4:07
4
Maud van Rossum
Achil '87
4:24
5
Jeske Groenen
Achil '87
4:28
JUNDV, 1000M V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lonne van Esch
AV Oirschot
3:56
2
Madalon Braber
Hilvarenbeek
4:09
3
Anouk Pouwelse
Hilvarenbeek
4:12
MINPM, 1000M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willem van Baar
Achil '87
4:28
2
Wout Vonk
Hilvarenbeek
4:28
3
Adri van Gestel
Hilvarenbeek
4:29
4
Bram Soffers
Breda
4:36
5
Bob Brankaert
Tilburg
4:43
6
Michael de Veer
Attila
4:44
7
Koen Wessels
Hilvarenbeek
4:58
8
Luuk Wessels
Hilvarenbeek
5:03
PUPCM, 1000M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Soffers
Breda
4:03
2
Hugo Buijlinckx
Achil '87
4:25
PUPBM, 1000M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Ros
OSS-VOLO
4:02
2
Sander van Esch
AV Oirschot
4:08
3
Gijs Peeters
Hilvarenbeek
4:12
4
Ronald de Rooij
Achil '87
4:14
5
Niels Groenen
Hilvarenbeek
4:23
6
Stefan Brankaert
Tilburg
4:40
PUPAM, 1000M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Heeren
Hilvarenbeek
3:42
2
Dennis de Rooij
Achil '87
4:03
3
Derek Noordermeer
Hilvarenbeek
4:05
4
Rob van Agt
AV Oirschot
4:05
5
Marijn van Baar
Hilvarenbeek
4:13
JUNDM, 1000M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Achil '87
3:16
2
Amaro Maduro
Tilburg Road Runners
3:34
3
Nick van Rijswijk
Hilvarenbeek
3:40
4
Pim de Weert
Hilvarenbeek
4:00
5
Joris Vischer
Achil '87
4:02
6
Tim van Rijswijk
Hilvarenbeek
4:37
JUNCM, 1000M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jose Maduro
Tilburg Road Runners
3:10
2
Paul Stoel
Tilburg Road Runners
3:11
3
Sander de Weert
Achil '87
3:14
5KM V, 5 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy van Raak
Tilburg Road Runners
21:25
2
Judith Vrijsen
AVR '69
23:25
3
Anja Mangnus
s'Hertogenbosch
26:08
4
Kellie Konings
Hilvarenbeek
27:00
5
Lysanne Merkestein
Achil '87
27:20
6
Debbie Hoeks
Achil '87
27:20
7
Maaike Dejonckheere
VOAB
27:22
8
Trix Buylinckx
Diessen
27:42
9
Suzan Vrijsen
AVR '69
30:10
5KM M, 5 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joal Maduro
Tilburg Road Runners
16:42
2
Stefan de Laat
Achil '87
17:09
3
Frans van Strien
Raamsdonk
17:30
4
Rob Huisman
Breda
17:48
5
Jose Maduro
Tilburg Road Runners
18:18
6
Rob Soffers
Breda
19:03
7
Dion de Bruin
Hilvarenbeek
19:12
8
Sjors Stokmans
Tilburg
19:53
9
Louis van Rijthoven
Hooge Mierde
20:37
10
Stijn Rutten
Atledo
20:48
11
Danny Schellekens
Tilburg
22:17
12
Geert Scholtens
Tilburg
22:26
13
Rene Pouwelse
Hilvarenbeek
23:57
14
Sander Pauwelse
Hilvarenbeek
24:20
15
Ben Buylincks
Diessen
24:27
16
Frank van Eijk
Tilburg
27:05
17
Hendrik Dejonckheere
VOAB
27:22
10KMV, 10 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny van de Ouweland
LADB
35:29
2
Lydia Klessens
Friesland
38:00
3
Paulina Rath
Tilburg Road Runners
40:08
4
Marjon de Kok
Goirle
41:37
5
Mieke van Hoof
No-Limits
41:54
6
Jorainne Maduro
Tilburg Road Runners
45:08
7
Lenie Vlemmings
Attila
46:04
8
Annie Geerts
Veteranen Nederland
46:12
9
Van Zon
Attila
46:56
10
Annegret Hoyer
Olympia Eindhoven
47:04
11
Nel Adriaansen
Lage Mierde
51:42
12
Racha Smolders
Hilvarenbeek
51:43
13
Corinne Luijk
's-Hertogenbosch
54:33
14
Carla van Erp
Waalwijk
54:33
15
Karin Caspari
Tilburg
54:45
16
Koosje de Vries
Achil '87
54:45
17
Carolien Ritsema van E
VOAB
54:53
18
Elly Galle'
Tilburg Road Runners
56:06
19
Verona vd Wouw
Attila
58:05
20
Inge Vlasveld
Tilburg Road Runners
1:00:09
21
Greet Allnach
Loopgroep PK
1:08:54
10KMM, 10 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Beek
AV '47
33:08
2
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
34:39
3
Henk Hoekman
Friesland
34:57
4
Henk Galle
Attila
36:10
5
Wenzel Zeegers
Attila
37:29
6
Lucien Smulders
Tilburg Road Runners
37:51
7
Gerard Pasmans
LADB
38:54
8
Jos van Zundert
Attila
39:08
9
Claus van Teeffelen
Achil '87
39:14
10
Harry Rath
Tilburg Road Runners
39:55
11
Jan Smits
AV Oirschot
40:54
12
Johan Storkel
Attila
41:04
13
Bastiaan Schellekens
Bladel
41:35
14
Corne de Brouwer
Diessen
41:46
15
Paul van Dongen
Tilburg
42:00
16
Hans Komings
Hilvarenbeek
43:03
17
Jan Horsten
Tilburg Road Runners
43:45
18
Harrie van Hoof
Diessen
44:28
19
Albert van den Brand
Udenhout
45:03
20
Sjef Stokmans
Tilburg
45:14
21
Peter de Weert
Hilvarenbeek
45:34
22
Ad Brekelmans
Tilburg
45:42
23
Ronald Kloeg
Tilburg Road Runners
45:44
24
Michel van Eijkelenbur
Attila
45:51
25
Henk vd Velden
Tilburg Road Runners
45:56
26
Richard de Werd
Tilburg
46:14
27
Pieter Vlemmings
Attila
46:16
28
Nico Prince
Attila
46:28
29
Josef van der Meer
Hilvarenbeek
46:54
30
Sander Smit
Hilvarenbeek
47:07
31
Peter Nanning
Tilburg Road Runners
47:07
32
Theo Baan
Goirle
47:28
33
Boudewijn Caspary
Alphen aan den Rijn
48:08
34
Paul Stegehuis
Amsterdam
48:17
35
Corne van Dongen
Tilburg Road Runners
49:00
36
Piet Witlox
Udenhout
49:02
37
Cees vd Weegen
Tilburg
49:23
38
Martin Verbeeten
Tilburg Road Runners
49:37
39
Lob Caspary
Hazerswoude Dorp
51:17
40
Sjaak Bonten
barendrecht
54:39
41
Jan Driesser
Achil '87
54:42
42
Theo de Klaver
tilburg
55:33
43
Toine Raats
Tilburg Road Runners
57:34
44
Hans Nouweland
Tilburg
59:30
45
Harry de Laat
Achil '87
1:02:50
46
Tom Haans
Attila
1:13:37
MSEN, 20 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toine van Leent
Scorpio
1:11:34
2
Geert Abrahams
Achil '87
1:13:32
3
Janus Kerkhofs
AVR '69
1:18:44
4
Joop Bolck
LADB
1:19:00
5
Bart Lavrijsen
AVR '69
1:23:48
6
Rene Dudok
Atledo
1:24:32
7
Rob Olikers
Tilburg
1:24:40
8
Cocky de Brouwer
Achil '87
1:24:50
9
Frank Blous
Tilburg
1:24:55
10
Jack van de Huygevoort
Biest Houtakker
1:26:00
11
Paul van der Heijden
Achil '87
1:26:54
12
Hans Veltman
Tilburg Road Runners
1:32:55
13
Jan Doorakkers
Vught
1:43:05
14
Armand Malais
Rotterdam
1:55:20
VVET, 20 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiny Rutten
Atledo
1:26:03
2
Paula Paus
Tilburg Road Runners
1:27:46
3
Joke van Gils
Atledo
1:29:41
4
Marion Kluijtmans
Achil '87
1:36:07
5
Irma van den Broek
Achil '87
1:39:15
6
Miek Noordermeer
Diessen
1:43:36
7
Nelly de Brouwer
Achil '87
1:49:29
MVET1, 20 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Philip Eijlander
Tilburg Road Runners
1:11:30
2
Frans Govers
Oss '78
1:11:57
3
Luud Rutten
Atledo
1:13:25
4
Jan vd Lee
DAK
1:15:55
5
Gerjan Diepstraten
Atledo
1:16:38
6
Jos Bierens
Duizel
1:19:14
7
Wim Machielsen
Atledo
1:19:21
8
Hans van den Hout
Attila
1:19:39
9
Sjef van Beers
AVR '69
1:22:56
10
Ton van Oosterhout
Tilburg Road Runners
1:23:04
11
Rinie Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
1:23:18
12
Jac Rombouts
Achil '87
1:24:18
13
Marc Terreur
hoogstraten
1:24:38
14
Leo van de Wassenberg
Achil '87
1:26:54
15
Reg Otten
VOAB
1:27:39
16
Bert Kolsteren
Attila
1:28:00
17
Hans van den Berg
Tilburg
1:28:43
18
Jos van Gils
Atledo
1:29:40
19
Toon Westerburger
Tilburg Road Runners
1:34:38
20
Theo Hendriks
Tilburg Road Runners
1:34:38
21
Ton Wildenborg
Maarssen
1:34:38
22
Stan Favier
Achil '87
1:39:04
23
Wil Cools
Tilburg
1:39:06
24
Pieter Vriens
Achil '87
1:39:50
25
Frank van Otterlo
Taxandria
1:41:04
26
Cees Hufken
Achil '87
1:43:53
27
Joep van der Heijden
Zwolle
1:44:01
28
Ruud Konings
Achil '87
1:55:05
MVET2, 20 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Dieden
Attila
1:16:23
2
Frits Claassens
Attila
1:19:38
3
Jan van Beers
Achil '87
1:19:56
4
Jack van de Sande
Achil '87
1:20:14
5
Ad de Jong
Dongen
1:23:00
6
Ad de Bruijn
LADB
1:23:31
7
Mari Kastelijns
Scorpio
1:24:34
8
Ad Koster
Tilburg Road Runners
1:25:38
9
Ben Allnach
Loopgroep PK
1:28:06
10
Kees Loose
VOAB
1:29:02
11
Noud vd Bruggen
Tilburg Road Runners
1:29:08
12
Kees Verhoeven
VOAB
1:32:28
13
Gerard van der Heijden
Achil '87
1:33:48
14
Cees de Leeuw
Alphen
1:34:21
15
Ad van der Meijs
Tilburg Road Runners
1:34:38
16
Jac Naus
Achil '87
1:39:16
17
Jos Wilborts
Biest Houtakker
1:39:50
MVET3, 20 KM V+M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie Loyens
Achil '87
1:30:01
2
Nico Rasenberg
Attila
1:35:47
3
Joop van der Pas
Taxandria
1:41:51
4
Theo Malais
Goirle
1:49:31
5
Ko Torbijn
Leiden Road Runners
1:56:40
Hoofdsponsor: Rabobank Hilvarenbeek/Diessen
De Torenloop maakt deel uit van het Wegcircuit Midden Brabant.
www.uitslagen.nl
29-04-2000 00:00