Uitslagenlijst Scholierenbosloop

Harderwijk - Zaterdag 25 maart 2000

JG8, JG8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Adam
Chr BS de Wegwijzer
2:46
2
Marijn Delhez
RK BS de Zevenster
2:48
3
Annetom Pathuis
Vrijeschool Valentij
2:50
4
Sjoert van Polen
BS de Driemaster (IJ
2:56
5
Rick Boersma
Geref Bs Fontanus
3:00
6
Jogchum Zijlstra
Chr BS het Baken (vl
3:05
7
Dennis Groothuis
Chr BS Triangel
3:09
8
Timroy Leunis
BS de Veste (houtkam
3:14
9
Dennis Hop
Chr BS de Bron (bosb
3:19
10
Michiel van Limbeek
Chr BS Triangel
3:21
11
Jori Meulenbeld
BS Willem Alexander
3:23
12
Johan de Weerd
Pr Chr LOM de Spring
5:20
MG8, MG8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosalie Krijgsman
BS de Veste (houtkam
3:05
2
Bettina Vlijm
Chr BS de Bron (bosb
3:11
3
Leonie Pol
RK BS Pr Willem Alex
3:18
4
Jeany Roelofsen
Chr BS het Kompas (l
3:18
5
Lisette Schuddeboom
RK BS Pr Willem Alex
3:20
6
Iris Bouw
BS Willem Alexander
3:25
7
Annemiek Ammerlaan
Chr BS de Fontein(vo
3:32
8
Kirsty Klijnen
Chr BS Triangel
3:35
9
Jolanda van Schie
BS Willem Alexander
3:40
10
Jlona Brink
Chr BS de Wegwijzer
3:41
11
Bernice van der Kamp
Chr BS het Baken (vl
3:42
12
GŁlsen ÷zbek
BS de Delta (pootstr
3:56
13
Nathalie de Jonge
Chr BS de Wegwijzer
3:57
14
Sanaa Stroek
Vrijeschool Valentij
4:05
15
Renske Ruitenbeek
BS Willem Alexander
4:14
16
Yasemin Yigit
BS de Delta (pootstr
4:30
JG7, JG7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle Boes
BS de Veste (vliepad
2:48
2
Reinier Tromp
BS Willem Alexander
2:50
3
Marco de Meer
Chr BS de Bron (fran
2:50
4
Niels Otten
Chr BS de Bron (bosb
2:53
5
Roald de Vries
Prot Chr BS Kon. Jul
2:55
6
Dennis Hop
Prot Chr BS Kon. Jul
2:59
7
Mark Sniegowicz
BS de Driemaster (IJ
3:03
8
Roel Janszen
Chr BS het Baken (vl
3:09
9
Osman Zafav
BS de Delta (devente
3:10
10
Niels van Karsen
BS de Driemaster (IJ
3:10
11
Stephan Mulder
Chr BS Triangel
3:15
12
Vincent Bijsterbosch
Chr BS Triangel
3:16
13
Jeroen Veerman
BS de Driemaster (IJ
3:17
14
Damy van Dam
BS de Delta (franken
3:19
15
Arjen Gerretsen
RK BS Pr Willem Alex
3:20
16
Nick van Huenestein
Chr BS Triangel
3:22
17
Robin Jonker
Prot Chr BS Kon. Jul
3:31
18
Jelmer Tolsma
BS de Driemaster (tr
3:33
19
Daan Faber
BS de Driemaster (IJ
3:33
20
Adriaan Doppenberg
Vrijeschool Valentij
3:39
21
Jos Duitman
BS de Morgenster(bus
3:45
22
GŲkhan Koyuncu
BS de Delta (pootstr
3:46
23
Arjen de Boer
BS de Morgenster(bus
3:47
24
Dorian van Dalen
Beatrixschool
3:47
25
Bas Groenewoud
RK BS Dominicus Savi
3:52
26
Mustafa Yigit
BS de Delta (pootstr
3:59
27
Paul Voorburg
RK BS Dominicus Savi
4:21
28
Marko Stienstra
Geref Bs Fontanus
4:27
29
Arjan Overeem
BS Willem Alexander
4:37
MG7, MG7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annieke Bredemeijer
Geref Bs Fontanus
2:59
2
Marlous PieŽte
Chr BS het Baken (vl
3:02
3
GabriŽlla Denzel
Geref Bs Fontanus
3:06
4
Petra Schuddeboom
RK BS Pr Willem Alex
3:27
5
Judith de Weerd
Chr BS het Baken (vl
3:39
6
Iris Jansen
Chr BS de Bron (bosb
3:45
7
Melanie Maartens
BS de Veste (vliepad
3:49
8
Renske Bos
Chr BS de Bron (bosb
3:50
9
Yolentha Laan
Prot Chr BS Kon. Jul
3:56
10
Antonetta Craane
Chr BS de Fontein(vo
4:02
11
Yvonne Ros
BS Willem Alexander
4:02
12
Darshana Verstoep
Chr BS het Baken (vl
4:08
13
Chantal Mostert
BS de Brug (piethei
4:11
14
Evelina Hamstra
Prot Chr BS Kon. Jul
4:20
15
Keuser AkyŁrek
BS de Delta (pootstr
4:20
16
Martina Grotenhuis
Chr BS het Kompas (l
4:20
17
Kyra Brugman
Chr BS het Baken (vl
4:26
18
Esma Sariaslan
BS de Veste (vliepad
4:28
19
Aranka Bialek
RK BS Alfons Ariens
4:31
20
Desiree Spek
Prot Chr BS Kon. Jul
4:33
21
Maaike Foppen
BS Willem Alexander
4:38
22
Mieloe Freulings
BS de Driemaster (tr
4:39
23
Linda Knoop
BS de Driemaster (IJ
4:39
24
Leyla Genc
BS de Delta (pootstr
4:56
JG6, JG6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reijer Roelofsen
Chr BS het Kompas (l
3:00
2
Robert van Middendorp
BS de Veste (vliepad
3:03
3
Lars Kerver
Chr BS de Wegwijzer
3:05
4
Ruud Boevť
Chr BS het Kompas (l
3:07
5
Jonathan Eijssens
RK BS Pr Willem Alex
3:10
6
Wouter van Polen
BS de Driemaster (IJ
3:14
7
Arjan Verzijl
RK BS Dominicus Savi
3:16
8
Johan Craane
Chr Bs de Fontein (p
3:22
9
Ahmet Akijurek
BS de Driemaster (IJ
3:24
10
Lazlo Westerhof
BS de Driemaster (IJ
3:26
11
Dominique Denzel
Geref Bs Fontanus
3:27
12
Christiaan Roeterdink
BS de Driemaster (IJ
3:27
13
Kevin Hoogenberg
Chr BS de Wegwijzer
3:28
14
Jarno van der Ven
Chr BS de Wegwijzer
3:28
15
Giel Mulder
BS de Veste (vliepad
3:30
16
Morris van Beek-Bense
RK BS Dominicus Savi
3:31
17
Kong Reath
Geref Bs Fontanus
3:38
18
Arjen Kalkhoven
Chr Bs de Fontein (p
3:38
19
Anil Eryigit
RK BS Dominicus Savi
3:42
20
Arjen Houtman
Chr BS de Bron (bosb
3:43
21
Roelof Meijer
Geref Bs Fontanus
3:43
22
Crispijn Pellegrom
Chr BS het Baken (vl
3:46
23
Roland Bosselaar
Chr BS het Baken (vl
3:46
24
Erik Brandsen
Chr BS de Rank (bong
3:48
25
Ronald de Groot
Chr BS de Bron (bosb
3:52
26
Tim den Ouden
Chr BS de Bron (bosb
3:52
27
Bram Runhaar
Geref Bs Fontanus
3:53
28
Mark-jan Noorman
Geref Bs Fontanus
3:53
29
Jula Gerke Meijsen
RK BS Dominicus Savi
3:55
30
Michael Saiboo
RK BS Alfons Ariens
3:57
31
JoŽl van Beek
Geref Bs Fontanus
3:58
32
Christian Veldhuizen
Pr Chr LOM de Spring
4:07
33
Wesley Klaassen
BS de Driemaster (IJ
4:10
34
Faizal Afralie
BS de Driemaster (IJ
4:12
35
Joris Buitenveld
BS de Delta (franken
4:13
36
Furkan Erikci
BS de Veste (vliepad
4:15
37
Ronald van der Pol
Pr Chr LOM de Spring
4:17
38
LŠszlů Schouten
BS de Brug (piethei
4:20
39
Jasper van Veen
Geref Bs Fontanus
4:20
40
Mischa Porte
RK BS Pr Willem Alex
4:31
41
Sheldon Jung
RK BS Dominicus Savi
4:43
42
Jozdy Delwel
Geref Bs Fontanus
5:30
MG6, MG6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaske van der Horst
Geref Bs Fontanus
3:19
2
Esther Morren
Chr BS de Rank (bong
3:30
3
Myrte Lenting
Geref Bs Fontanus
3:33
4
Madelon Veldman
RK BS Alfons Ariens
3:37
5
Annemiek Luiting
Chr BS het Baken (vl
3:40
6
Moran Zalait
Chr BS het Kompas (l
3:43
7
Uxua Beorlegui
BS de Brug (piethei
3:43
8
Simonť Steenkamp
Chr BS de Wegwijzer
3:45
9
Leonie Hamstra
RK BS Dominicus Savi
3:49
10
Sofie Oosterwaal
RK BS Dominicus Savi
3:49
11
Elise Labots
Chr BS het Kompas (l
3:55
12
Yvonne Enserink
Chr BS de Wegwijzer
3:56
13
Samantha Spoelstra
BS de Brug (piethei
3:57
14
Moniek Hamstra
RK BS Dominicus Savi
3:59
15
Fenna Sikkes
RK BS Alfons Ariens
3:59
16
Judith van der Beek
Chr BS het Baken (vl
4:01
17
Willemijn Postma
Chr BS de Wegwijzer
4:10
18
Djamilla van Ojik
Chr BS de Rank (bong
4:14
19
Janine Vrijhof
Chr BS de Wegwijzer
4:15
20
Chantal Sterkenburg
BS de Brug (piethei
4:15
21
Lidy Roubos
Chr BS het Kompas (l
4:16
22
Lianne den Ouden
Chr BS het Kompas (l
4:16
23
Vera de Jong
BS de Driemaster (IJ
4:20
24
Fleur Bras
RK BS Dominicus Savi
4:33
25
Linda ter Elst
Chr Bs de Fontein (p
4:37
26
Anne van Rooijen
RK BS Dominicus Savi
4:37
27
Melanie den Ouden
BS de Veste (vliepad
4:38
28
Stephanie Descendre
Chr BS de Wegwijzer
4:44
29
Yvonne Mostert
BS de Brug (piethei
4:55
30
Joyce de Jong
Pr Chr LOM de Spring
4:57
31
Yasemin Karadavut
BS de Veste (vliepad
4:58
32
Mireille Loef
BS de Brug (wittenh
5:03
33
Marlous Verheul
BS de Veste (vliepad
5:05
JG5, JG5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Vink
Pr Chr LOM de Spring
3:06
2
Maurice van Plateringe
BS de Morgenster(bus
3:16
3
Sijmen van Merkestein
BS de Brug (piethei
3:20
4
Niek Vossebelt
BS de Veste (houtkam
3:26
5
Martijn Adam
Chr BS de Wegwijzer
3:30
6
Sven Fortuin
BS de Brug (piethei
3:31
7
Thijs Siblesz
BS de Driemaster (IJ
3:37
8
IsmaŽl Sialiti
BS de Brug (piethei
3:39
9
DaniŽl Dirksen
Chr Bs de Fontein (p
3:39
10
Dylan Mulder
BS de Veste (houtkam
3:39
11
Johan Fiddelaar
Prot Chr BS Kon. Jul
3:40
12
Benjamin Bouw
Chr BS het Baken (vl
3:41
13
Ruben van Beugen
BS de Veste (houtkam
3:43
14
Rob Bosch
Chr BS de Bron (fran
3:44
15
Leslie Knoop
BS de Driemaster (IJ
3:46
16
Ricardo van de Koot
BS de Veste (houtkam
3:49
17
Jeffrey Lenting
Geref Bs Fontanus
3:52
18
Frido Welker
BS de Delta (franken
3:53
19
Jordi Belt
BS de Veste (houtkam
3:54
20
Joost Faber
BS de Driemaster (IJ
3:56
21
Matthijs de Kleine
BS de Driemaster (IJ
3:56
22
Zovraria Benyod
Chr Bs de Fontein (p
3:57
23
Douwe de Vries
Chr BS de Wegwijzer
3:57
24
Joost van Wilgenburg
BS de Driemaster (IJ
4:01
25
Thierry van Dam
BS de Delta (franken
4:02
26
Maik Verhoef
BS de Veste (houtkam
4:04
27
Jurjen Proos
RK BS Dominicus Savi
4:06
28
Michel Eibrink
Chr BS het Baken (vl
4:07
29
Jan van Schoten
BS Willem Alexander
4:11
30
Max Tiel
Chr BS de Wegwijzer
4:13
31
Jens van den Brink
Chr Bs de Fontein (p
4:15
32
Bas van Lieshout
RK BS Dominicus Savi
4:16
33
Rik Visser
BS de Morgenster(bus
4:17
34
Roy Hamstra
BS de Veste (houtkam
4:18
35
Jelger Dijkstra
Chr BS het Baken (vl
4:19
36
Mark Reuvers
BS de Veste (houtkam
4:20
37
Hannes Vermanen
BS de Delta (franken
4:20
38
Nik de Groot
BS de Driemaster (IJ
4:28
39
Steven van der Kolk
BS de Veste (houtkam
4:29
40
Bob Siblesz
BS de Veste (houtkam
4:33
41
Dylan Brugman
Chr BS het Baken (vl
4:41
42
Jeroen de Bruijn
RK BS Alfons Ariens
5:02
43
Marc Evers
Chr BS de Rank (bong
5:56
44
William Verkijk
Chr BS de Fontein(vo
5:58
MG5, MG5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Luyer
BS de Driemaster (IJ
3:33
2
Lisanne Drost
Chr BS Triangel
3:34
3
Simone van Roon
Geref Bs Fontanus
3:35
4
Susan van der Meulen
BS de Driemaster (IJ
3:39
5
Trudy Pol
RK BS Pr Willem Alex
3:39
6
Melanie Smienk
BS de Morgenster(bus
3:39
7
Doreen Boersma
Geref Bs Fontanus
3:45
8
Patricia Balsma
Chr BS de Bron (fran
3:47
9
Aska Looman
Chr BS Triangel
3:50
10
Martine Maat
RK BS Dominicus Savi
3:52
11
Christel Doppenberg
Vrijeschool Valentij
3:52
12
Yvonne Kalkhoven
Chr Bs de Fontein (p
3:53
13
Jeanine Wessels
BS de Delta (franken
3:53
14
Vera Ammen
Chr BS het Baken (vl
3:54
15
Ilse Otten
Chr BS de Bron (bosb
4:03
16
Yvette de Bruyn
BS de Driemaster (IJ
4:06
17
Sanne de Mots
Chr BS het Baken (vl
4:09
18
Ciska Koelewijn
Prot Chr BS Kon. Jul
4:11
19
Rina Schipper
Chr BS Triangel
4:16
20
Mathilde Dijkslag
Chr BS de Bron (fran
4:18
21
Laurien Freulings
BS de Driemaster (tr
4:23
22
Steffie van Oostrum
BS de Veste (houtkam
4:26
23
Daphne Stad
Geref Bs Fontanus
4:27
24
Rosanne Groenewoud
RK BS Dominicus Savi
4:27
25
Irene Ruis
Prot Chr BS Kon. Jul
4:27
26
Tessa Schaap
RK BS Dominicus Savi
4:29
27
Stephanie van Heeren
Chr Bs de Fontein (p
4:37
28
Kikianne Beek-Bense
RK BS Dominicus Savi
4:38
29
Manouk Kertsen
BS de Veste (houtkam
4:41
30
Angela Vrijhof
Chr Bs de Fontein (p
4:42
31
Monique Schuddeboom
RK BS Pr Willem Alex
4:47
32
Rianne Kats
BS de Veste (houtkam
4:50
33
Regina Verburg
Chr BS het Kompas (l
4:56
34
Melissa Veldman
RK BS Alfons Ariens
5:01
35
Sabine Enserink
Chr BS de Wegwijzer
5:20
36
Selvinaz Karadavut
BS de Veste (houtkam
6:09
JG4, JG4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlo Grunder
Prot Chr BS Kon. Jul
3:12
2
Thomas Brands
Chr BS de Bron (fran
3:22
3
Rik Groothedde
BS de Driemaster (IJ
3:22
4
Friso Gerretsen
RK BS Pr Willem Alex
3:32
5
Niels Lanser
Prot Chr BS Kon. Jul
3:33
6
Tom Haanschoten
Chr BS Triangel
3:36
7
Jeroen Spoelstra
BS de Brug (wittenh
3:36
8
Tim Gunneweg
Vrijeschool Valentij
3:36
9
David Gunnenweg
Vrijeschool Valentij
3:37
10
Sander Bouw
BS Willem Alexander
3:40
11
Maurits vd Heide
Chr BS de Wegwijzer
3:43
12
Mark Saiboo
RK BS Alfons Ariens
3:43
13
Koen de Vries
Chr BS de Wegwijzer
3:44
14
Michael Roelofsen
Chr BS het Kompas (l
3:50
15
Bas de Ruigh
RK BS Dominicus Savi
3:51
16
Robbert-jan Verboom
Chr BS de Wegwijzer
3:51
17
Teunis Haklander
BS Willem Alexander
3:53
18
Cor Bouwmeester
Geref Bs Fontanus
3:54
19
Davey van Duinen
BS Willem Alexander
3:55
20
Abel Westerink
Chr BS het Kompas (l
3:56
21
Mike Ahrens
BS de Brug (wittenh
3:57
22
Mark Luiting
Chr BS de Bron (fran
3:57
23
Robin vd Horst
Geref Bs Fontanus
3:58
24
Jeffrey Michelsen
Chr BS de Fontein(vo
3:58
25
Marcel de Weerd
Chr BS het Baken (vl
4:00
26
Henk de Bruin
Chr BS de Bron (fran
4:00
27
Wiebe Tolsma
BS de Driemaster (tr
4:03
28
Bas van Loo
Chr BS de Fontein(vo
4:04
29
Onbekend
Prot Chr BS Kon. Jul
4:06
30
Stefan Schutte
Geref Bs Fontanus
4:07
31
Stefan Moinat
BS de Morgenster(bus
4:08
32
Michel Jonker
Prot Chr BS Kon. Jul
4:10
33
Laurens van Rooijen
Chr BS Triangel
4:12
34
Vincent de Jonge
Chr BS de Wegwijzer
4:15
35
Melvin Maas
RK BS Alfons Ariens
4:15
36
Koen Arends
Chr BS het Kompas (l
4:17
37
Wout Oosterheert
RK BS Dominicus Savi
4:19
38
Onno Duits
BS Willem Alexander
4:21
39
Jochem Roubos
Chr BS het Kompas (l
4:21
40
Sil Nitrauw
Geref Bs Fontanus
4:22
41
Michiel Bruinewoud
Chr BS Triangel
4:23
42
Rob Elzerman
Chr BS de Wegwijzer
4:25
43
Hayo Raaphorst
Chr BS de Bron (fran
4:30
44
Hugo van Dam
BS de Morgenster(bus
4:31
45
Maarten Keesman
BS de Delta (franken
4:35
46
Kevin Schreuder
RK BS Dominicus Savi
4:35
47
Tommy Meurs
Prot Chr BS Kon. Jul
4:44
48
Michel Evers
BS de Morgenster(bus
4:45
MG4, MG4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Morren
Chr BS de Rank (bong
3:34
2
Merl Jonker
Chr BS de Bron (fran
3:39
3
Elise Bijsteren
BS de Brug (piethei
3:56
4
Djura Sikkens
RK BS Alfons Ariens
3:59
5
Gisanne Noorman
Geref Bs Fontanus
4:00
6
Mirjam Vrijhof
Chr BS de Bron (fran
4:01
7
Mirthe Meijts
Chr BS het Baken (vl
4:04
8
Naomi Groenendaal
BS de Brug (wittenh
4:04
9
Daisy Hoeve
Chr BS de Bron (fran
4:05
10
Florentine Bijl
Chr BS het Baken (vl
4:06
11
Nienke Meussen
RK BS Alfons Ariens
4:08
12
Eleanora Maartens
BS de Veste (vliepad
4:09
13
Tami Welker
BS de Delta (franken
4:13
14
Vita van Glabbeek
RK BS Alfons Ariens
4:17
15
Margreet
Geref Bs Fontanus
4:19
16
Yvette Ruis
Prot Chr BS Kon. Jul
4:20
17
Umarsha Verstoep
Chr BS het Baken (vl
4:22
18
Desiree Roelse
Chr BS Triangel
4:23
19
Wendy Beuke
Chr BS de Fontein(vo
4:24
20
Milou Bauman
BS de Driemaster (IJ
4:24
21
Birgit Bunt
Chr BS de Fontein(vo
4:25
22
Rianne vd Pol
Prot Chr BS Kon. Jul
4:31
23
Desiree Hulzebos
Chr BS het Baken (vl
4:33
24
Valerie Salomť
Chr BS de Bron (fran
4:42
25
Vera Nywening
Chr BS de Bron (fran
4:44
26
Sharon Moes
Chr BS de Bron (fran
4:46
27
Iris Severijns
RK BS Alfons Ariens
4:46
28
Anouschka vd Bunte
BS de Morgenster(bus
4:50
29
Stacey Sneddon
RK BS Alfons Ariens
4:53
30
Judith Vrijhof
Chr BS de Bron (fran
4:58
31
Marianne Rozenberg
BS de Veste (vliepad
5:02
32
Anne lotte Mulder
BS de Veste (houtkam
5:15
33
Janine Jung
RK BS Dominicus Savi
5:17
34
MariŽlle Overeem
BS Willem Alexander
5:25
35
Lourien Meulenbeld
BS Willem Alexander
5:29
JG3, JG3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn den Besten
RK BS Alfons Ariens
3:31
2
Olaf van Plateringen
BS de Morgenster(bus
3:43
3
Chaim van Veen
Chr BS de Wegwijzer
3:44
4
Vincent de Smalen
RK BS Alfons Ariens
3:49
5
Ramon van Plateringen
BS de Morgenster(bus
3:58
6
Erik Stienstra
Geref Bs Fontanus
3:58
7
Maikel Ahrens
BS de Driemaster (tr
4:01
8
Bob Tiel
Chr BS de Wegwijzer
4:04
9
Ricardo Balsma
Chr BS de Bron (fran
4:07
10
Floris Dijkslag
Chr BS de Bron (fran
4:08
11
Hans Dobbe
Prot Chr BS Kon. Jul
4:09
12
Patrick Steijlen
RK BS Dominicus Savi
4:12
13
Steven van Sinderen
BS de Driemaster (IJ
4:15
14
Lars Boekelman
Chr BS de Bron (fran
4:16
15
Maikel van de Poppe
BS de Driemaster (IJ
4:18
16
Thijs van Reenen
Chr BS de Wegwijzer
4:20
17
Jeffrey Klaassen
BS de Driemaster (IJ
4:21
18
Aart Duel
Prot Chr BS Kon. Jul
4:23
19
Quicho an den Berge
Prot Chr BS Kon. Jul
4:24
20
Hein Doppenberg
Vrijeschool Valentij
4:24
21
Rogier Steyart
RK BS Dominicus Savi
4:26
22
Floris Verburg
Chr BS het Kompas (l
4:26
23
Mark Dikkema
Geref Bs Fontanus
4:27
24
Pascal Oosterveer
Pr Chr LOM de Spring
4:28
25
Bas Kooistra
Geref Bs Fontanus
4:35
26
Sander Venema
Chr BS de Bron (fran
4:36
27
Wouter Foppen
Chr BS de Bron (fran
4:39
28
Emiel Maat
RK BS Dominicus Savi
4:41
29
Youssef Raoudi
Chr BS de Fontein(vo
4:42
30
Ferran Meijering
BS de Veste (houtkam
4:44
31
Ramon Stegenga
Chr BS Triangel
4:46
32
Joep Kievits
BS de Veste (vliepad
4:50
33
Janic Boredu
RK BS Dominicus Savi
4:52
34
Ricardo van der Sanden
Chr BS de Fontein(vo
4:54
35
Kevin Michelsen
Chr BS de Fontein(vo
4:58
36
Sven Justus
RK BS Alfons Ariens
5:00
37
Robin van den Brink
Chr BS de Wegwijzer
5:01
38
Marc de Vos
Chr BS Triangel
5:02
39
Sander Kroon
Chr BS het Baken (vl
5:04
40
Martijn van Beek
BS Willem Alexander
5:07
41
Jordy Schreuder
Chr BS Triangel
5:07
42
Thijmen van Kooten
RK BS Alfons Ariens
5:39
43
Angelo Reijgersberg
BS de Brug (wittenh
5:56
44
Quint van Beek
BS Willem Alexander
8:11
MG3, MG3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Vlijm
Chr BS de Bron (fran
3:49
2
Kelly Reuvers
BS de Veste (houtkam
3:52
3
Chanel Trapman
Chr BS de Wegwijzer
4:09
4
Manon Schipper
Geref Bs Fontanus
4:10
5
Marlon van Duinen
BS Willem Alexander
4:14
6
Danike van beek-Bense
RK BS Dominicus Savi
4:14
7
Quiranda van Glabbeek
RK BS Alfons Ariens
4:17
8
Karen Boersma
Geref Bs Fontanus
4:23
9
Camilla Looman
Chr BS Triangel
4:28
10
Marijek Fiddelaar
Prot Chr BS Kon. Jul
4:29
11
Willeke Haanschoten
Chr BS Triangel
4:30
12
Evelienke Dijkstra
Chr BS het Baken (vl
4:31
13
Madelein Annen
Chr BS het Baken (vl
4:36
14
Renate Ipema
RK BS Dominicus Savi
4:38
15
Richelle Laurijsen
BS de Delta (franken
4:44
16
Kaylee Ypma
BS de Driemaster (IJ
4:45
17
Laura Boender
Geref Bs Fontanus
4:45
18
Tanja Runhaar
Geref Bs Fontanus
4:47
19
Melissa Nieuwenburg
Chr BS Triangel
4:48
20
Jessica Brust
Chr BS Triangel
4:50
21
Loraine van Huenestein
Chr BS Triangel
4:50
22
Karlijn Drost
Chr BS Triangel
4:51
23
Karlijn Zeeman
RK BS Dominicus Savi
4:55
24
Mandy Veldman
RK BS Alfons Ariens
4:59
25
Nicole Berkouwer
BS de Delta (franken
5:02
26
Ivanka Leunis
BS de Veste (vliepad
5:09
27
Sanne van Norden
Chr BS de Bron (fran
5:15
28
Nady Nagelhout
Chr BS de Bron (fran
5:16
29
Julia Guise
RK BS Alfons Ariens
5:16
30
Lieke Hartjes
Chr BS de Bron (fran
5:17
31
Pricilla Osegie
Chr BS Triangel
5:22
32
Romy Brinkman
Chr BS de Bron (fran
5:30
33
Laur Karssen
BS de Veste (vliepad
5:31
34
Peggy Verhoef
BS de Veste (houtkam
5:34
35
Kimberley Schutte
Geref Bs Fontanus
5:40
36
Tamara Verkerk
Chr BS de Fontein(vo
5:42
ASSURANTIE / ADVIESBURO HOP B.V.
www.uitslagen.nl
25-03-2000 00:00