Uitslagenlijst Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 8 juli 1998

JTM 9, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Petter
Rouveen
2:56
2
Erwin Gontbeek
Nieuwleusen
3:00
3
Jaap Roo
Rouveen
3:04
4
Ingo Roelofsen
Giethoorn
3:10
5
Berno Hoeve
Rouveen
3:11
6
Ruud Veerman
Rouveen
3:15
7
Andre Compagner
Rouveen
3:16
8
Wilrik Kuiper
Rouveen
3:18
9
Erik Compagner
Rouveen
3:20
10
Jarold Knoll
Rouveen
3:23
11
Rob Gontbeek
Nieuwleusen
3:24
12
Johan van Sluis
Staphorst
3:27
13
Ronald Vos
Rouveen
3:28
14
Niels Nijstad
Zwolle
3:29
15
Remko Veneman
Meppel
3:31
16
Gerald Compagner
Rouveen
3:33
17
Gilian de Vries
Rouveen
3:34
18
Marthijs Wijngaarden
Meppel
3:35
19
Derko Laan
Rouveen
3:38
20
Harold Nijboer
Rouveen
3:41
21
Erik Engel
Rouveen
3:42
22
Ferdi Korterink
Rouveen
3:44
23
Manuel Jonker
Rouveen
3:45
24
Jasper Dykema
Rouveen
3:46
25
Christos Keleperas
Rouveen
3:47
26
Tobias Huisman
Rouveen
3:48
27
Wesley Jonker
Rouveen
3:49
28
Harry Dykema
Rouveen
3:53
29
Robin Hager
Rouveen
3:54
30
Kevin Mulder
Rouveen
3:55
31
Alwin Kin
Staphorst
3:56
32
Maarten Petter
Rouveen
4:10
33
Sander Korterink
Rouveen
4:11
34
Niklas Hofstede
Rouveen
4:12
35
Stefan vd Veen
Rouveen
4:13
36
Marthijs Wijngaarden
Meppel
4:22
37
Martijn Kooiker
Rouveen
4:23
38
Peter Huisman
Staphorst
4:25
39
Gernand Vos
Rouveen
4:54
40
Glenn Visscher
Rouveen
4:54
41
Stefan Kruidhof
Rouveen
4:54
42
Klaas-Jan Poolman
Rouveen
4:54
43
Guillaume Vogelzang
Staphorst
4:54
44
Mark Schra
Rouveen
4:54
45
Klaas-Jan Poolman
Rouveen
4:54
46
Robert Knoll
Rouveen
4:54
MTM 9, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Spraakman
Meppel
3:11
2
Annelien Laan
Rouveen
3:12
3
Marielle Kruidhof
Rouveen
3:13
4
Annemiek Mussche
Rouveen
3:20
5
Jeannette Korterink
Rouveen
3:29
6
Jacquelien Mulder
Rouveen
3:30
7
Tamara Eissen
Meppel
3:33
8
Yvonne de Haan
Rouveen
3:35
9
Talitha Holtland
Staphorst
3:39
10
Denise Compagner
Rouveen
3:45
11
Gerlies Nijboer
Rouveen
3:46
12
Yvonne Mijnheer
Rouveen
3:49
13
Jennike Russcher
Rouveen
3:51
14
Ingrid Kooiker
Rouveen
3:51
15
Annelie Kuiers
Rouveen
3:53
16
Carolien Poepe
Rouveen
3:56
17
Tineke Kooiker
Rouveen
3:58
18
Talitha Volkerink
Staphorst
3:59
19
Emeline Vogelzang
Staphorst
4:00
20
Hellen Kirsten Knoll
Rouveen
4:02
21
Hermien Kooiker
Rouveen
4:04
22
Henriet Engel
Rouveen
4:07
23
Rosalie Bonte
Rouveen
4:10
24
Klarinda Russcher
Rouveen
4:11
25
Joanne Korterink
Rouveen
4:12
26
Renate Slager
Rouveen
4:13
27
Nadiah Holtland
Staphorst
4:14
28
Klaasje Mol
Rouveen
4:15
29
Marijke Pullen
Staphorst
4:16
30
Helen Buitenhuis
Rouveen
4:21
31
Linda Korterink
Rouveen
4:25
32
Carola de Boer
Rouveen
4:26
33
Marit van Lente
Rouveen
4:46
34
Ingrid Hooikammer
Rouveen
4:46
35
Suzan Poolman
Rouveen
4:54
36
Agnes Hooikammer
Rouveen
4:59
37
Alissa Ubak
Rouveen
5:22
38
Natascha Hoger
Rouveen
5:32
39
Astrid Poolman
Rouveen
5:33
J1012, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben de Kleine
IJsselmuiden
5:48
2
Tim Roelofsen
Giethoorn
5:56
3
Carlo Bonte
Rouveen
5:57
4
Wilco Korterink
Rouveen
6:02
5
Arjen Hart
Berkhout
6:04
6
Maarten Spraakman
Meppel
6:26
7
Janouk Bovenhuis
Dronten
6:32
8
Robert Huisman
Rouveen
6:34
9
Arjan Prins
Staphorst
6:35
10
Bert van t Hof
Oosterwolde
6:36
11
Elmer Brakke
Rouveen
6:40
12
Wim Korterink
Rouveen
6:52
13
Harry Visscher
Rouveen
6:56
14
Gerjan Bonte
Rouveen
7:11
15
Jeroen Troost
Staphorst
7:19
16
Koos Parlevliet
Den Haag
7:20
17
Robert Balder
Staphorst
7:27
18
Jeroen Elzinga
Nieuwleusen
7:38
19
Jacco Engel
Rouveen
8:29
20
Richard Konterman
Rouveen
8:32
21
Erwin vd Brandhof
Rouveen
8:58
M1012, 1600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Vrooyink
De Lutte
6:05
2
Lieke Winkeler
Kampen
6:08
3
Daphne Parlevliet
Den Haag
6:10
4
Erika Hoeve
Rouveen
6:33
5
Suzanne Knoll
Rouveen
6:49
6
Maaike Hofstee
Meppel
6:56
7
Rianne Kruidhof
Rouveen
7:04
8
Aranka Holtland
Staphorst
7:26
9
Hans de Graaf
Rouveen
7:28
10
Gera de Haan
Rouveen
7:29
11
Carolien Post
Rouveen
7:36
12
Annelie Buitenhuis
7:39
13
Angela Kooiker
Rouveen
7:40
14
Henrieke Korterink
Rouveen
7:41
15
Katinka Huisman
Rouveen
7:55
16
Marlies Wijngaarden
Meppel
8:01
17
Gerlinde Vreugdenhil
Staphorst
8:04
18
Marielle Bouwmeester
Rouveen
8:07
19
Annieke Nijboer
Rouveen
8:16
20
Anja Prins
Staphorst
8:23
21
Jose Korterink
Rouveen
8:28
22
Harmke Lindenholz
Rouveen
8:34
23
Jeanine Korterink
Rouveen
8:39
24
Jacomijn Korterink
Rouveen
8:41
25
Marjanna Prins
Staphorst
8:59
26
Elisa Wevers
Rouveen
9:01
27
Marleen Korterink
Rouveen
9:02
28
Karin Bouwma
Rouveen
9:02
J1315, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Arends
Staphorst
9:06
2
Robert Hettinga
Oudehaske
9:12
3
Theo Bolts
Rouveen
9:12
4
Hans Hengelaar
Ommen
9:32
5
Gerrit Pruim
Rouveen
9:47
6
Hendrik Wijngaarden
Oudehaske
9:49
7
Andre Mussche
Rouveen
10:00
8
Bert vd Laan
Ommen
10:10
9
Roelof Dunnink
Staphorst
10:15
10
Herman Schra
Rouveen
10:22
M1315, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danielle Eissen
Meppel
10:01
2
Erika Balder
Rouveen
10:46
3
Rosie Visscher
Rouveen
11:40
M 5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heerke Postma
De Blesse
16:10
2
Erwin Akkerman
Staphorst
16:46
3
Riet De Wildt
Vaassen
16:47
4
Frans Simons
Zwolle
16:50
5
Christian Roo
Rouveen
17:26
6
Jos Lange
Almere
17:36
7
Harold Kruidhof
Schoonstersland 20
18:03
8
Harmen Veerman
Rouveen
18:06
9
Nico Klappe
Steenwijk
18:07
10
Ronald Kruidhof
Staphorst
18:10
11
Wilco Steenwijk
Zwolle
18:11
12
Bennie Potjes
Nieuwleusen
18:24
13
Martin Compagner
Rouveen
18:28
14
Harco Wimmenhove
Staphorst
18:32
15
Gerard Vrooijink
De Lutte
18:33
16
Bram vd Boon
Ommen
18:33
17
Mathieu van der Veen
Ommen
18:36
18
Jan Vos
Meppel
18:37
19
Maurits Korterink
Rouveen
18:54
20
Henry Lindeboom
Genemuiden
18:54
21
Henri Crediet
Staphorst
18:54
22
Kees van de Wetering
IJsselmuiden
19:40
23
Edmund Mijnheer
Rouveen
19:46
24
Roelof Schra
Staphorst
19:47
25
Lennart Klooster
Ruinerwold
20:00
26
Jan Troost
Staphorst
20:00
27
Frans Parlevliet
Den Haag
20:03
28
Johan Steenbergen
Staphorst
20:15
29
Jaco Mulder
Rouveen
20:35
30
Jan Hulst
Punthorst
20:36
31
Henry de Haan
Rouveen
20:45
32
Albert Huisman
Rouveen
20:45
33
Arno Knoll
Rouveen
20:55
34
Gertjan Ubels
Staphorst
20:57
35
Joop Schra
Rouveen
20:58
36
Erwin Balder
Rouveen
20:58
37
Derk Compagner
Rouveen
20:58
38
Niek Westert
Staphorst
20:58
39
Henk Schra
Rouveen
21:06
40
Henk Hokse
Staphorst
21:07
41
Henk Vos
Rouveen
21:14
42
Albert Mussche
Nieuwleusen
21:16
43
Harm Bloemert
Staphorst
21:17
44
Geert de Witte
Staphorst
21:34
45
Harm Dunnink
Staphorst
21:36
46
Bennie Boldewijn
Staphorst
21:42
47
Harry Dunnink
Staphorst
21:47
48
Jan Otten
Nieuwleusen
21:51
49
Jos Keizer
De Wijk
22:00
50
Benny Compagner
Rouveen
22:11
51
Johan Steenbergen
Staphorst
22:28
52
Jans Renken
De Wijk
22:33
53
Klaas Wesselink
Staphorst
22:41
54
Klaas Buiter
Staphorst
22:48
55
Joop Prins
Blokzijl
23:12
56
Albert Kuilder
Almelo
23:50
57
Piet Elzinga
Nieuwleusen
24:17
58
Henk Vos
Zwolle
25:01
59
Jurrie Teeuwen
Elburg
25:52
60
Gerard Velthuis
Meppel
27:02
61
Hendrik Kruidhof
Rouveen
31:10
V 5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Godelive Bouwes
Dronten
20:22
2
Els van Huizen
Zuidwolde
20:34
3
Marleen Vrooijnk
De Lutte
20:39
4
Jaqueline van Os
Tholen
20:43
5
Janita de Haan Stegema
Rouveen
21:07
6
Tanke Chantelle
Dedemsvaart
23:39
7
Ellen Buiter
Staphorst
24:03
8
Jennie van der Linde
Rouveen
24:30
9
Jolanda Onderdijk
Zwolle
24:30
10
Jannet Lange
Almere
24:56
11
Margriet Middelveld
Meppel
25:26
12
Lydia van der Helm
Schoonebeek
25:46
13
Manon Mijnheer
Rouveen
26:20
14
Elie Akse de Vries
Meppel
27:32
15
Marijke de Vries
Rouveen
27:47
16
Caroline Ekkelenkamp
Hasselt
27:48
17
Joke Voerman
Hasselt
29:02
18
Angelique Bronsema
Groningen
29:11
19
Froukje Laan
Rouveen
31:10
20
Judith Nijk
Steggerda
31:20
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan ten Kate
AV '34 Apeldoorn
31:37
2
Didier Senay
Veendam
32:45
3
Andre Plette
Isala '96
32:51
4
Ernst Hulsman
PEC 1910
33:09
5
Arend Ramakers
Spurt '88
33:13
6
Jan van Ommen
De Gemzen
33:26
7
Hans Rawee
Triathlon
34:05
8
Jan Scheenstra
Start '78
34:13
9
Kees Huizenga
Veendam
34:26
10
Wim Opten
Sappemeer
34:27
11
Wolter van der Veen
Start '78
34:39
12
Jan Schra
De Sprinter
34:50
13
Harm Kooiker
Rouveen
35:13
14
Henk Veenstra
Start '78
35:30
15
Jean Paul vd Scheer
De Sprinter
35:31
16
Andre Miltenburg
Altis
35:33
17
Mark Westera
PEC 1910
35:50
18
Harry Veldkamp
Epe
36:15
19
Jan Willem Nieboer
Triathlon
36:24
20
Willem Kreulen
Flevo Delta
36:33
21
Jan Beldman
Dalfsen
36:35
22
Dik Verkuil
Hilversum
36:43
23
Gerard Jansen
Flevo Delta
36:43
24
Erik Kappert
Wijhe
37:01
25
Han Smink
Zwolle
37:03
26
Gerbert Tiemens
Cialfo
37:21
27
Gert Evers
AV '34 Apeldoorn
37:46
28
Jasper Klein
Dedemsvaart
38:11
29
Erwin van Duinen
Cialfo
38:28
30
Jean Seine
Zwolle
38:35
31
Erwin Scheve
PEC 1910
38:53
32
Henny Berends
HAC '63
39:03
33
Arjan Kluin
Cialfo
39:11
34
Henk Koopma
Zwolle
39:17
35
Klaas Compagner
Rouveen
39:24
36
Andre Meuleman
Loopgroep PK
40:18
37
Juul Onstweelde
Heerenveen
40:19
38
Frederik van der Graaf
Wezep
40:24
39
Bert Smit
Bruchterveld
40:43
40
Jan van der Horst
Nieuwleusen
41:52
41
Martens Barend
Meppel
42:23
42
Hans vd Belt
PEC 1910
43:05
43
Jacob Weideman
Ruinerwold
43:26
44
Alfred Ubels
Steggerda
43:37
45
Jelle de Vries
Staphorst
44:39
46
Gerrit Christoffels
IJsselmuiden
44:40
47
Horst Klooster
Hasselt
44:44
48
Jacco Smit
LAAC Twente
45:41
49
Henk Ekkelenkamp
Hasselt
45:54
50
Albert Timmerman
Staphorst
46:16
51
Wilfred Bloemink
Hasselt
46:44
52
John Klinge
Koekange
47:10
53
John Scholing
Hasselt
48:07
54
Ruud van Beveren
Zwolle
49:52
55
Hans van der Zalm
Assen
50:17
56
Maas van der Molen
Hasselt
51:50
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Cialfo
32:40
2
Tjibbe de Vries
Cialfo
33:33
3
John Fokkink
Runners Stadskanaal
33:53
4
Johnny Johnson
Triathlon
34:10
5
Klaas vd Veen
Start '78
34:20
6
Matthijs Lusthof
Horror
34:36
7
Willem Liefers
Apeldoorn
35:05
8
Lubbert Bovenhuis
Flevo Delta
35:08
9
Harry Kloppenburg
PEC 1910
35:54
10
Peter Mensink
Zwolle
36:06
11
Thijs Stienstra
Start '78
36:17
12
Piet Wassenaar
Loopgroep PK
37:15
13
Rijk van Essen
AV '34 Apeldoorn
37:17
14
Ge de Leeuw
Zwolle
37:35
15
Cor Kooiker
Rouveen
37:42
16
Klaas Poolman
Rouveen
37:43
17
Jaap Kooiman
Cialfo
37:55
18
Appie Kerssieps
LUTTEN
38:07
19
Jan Akkerman
Staphorst
38:08
20
Harry Coes
Nieuwleusen
38:34
21
Dirk Slimmen
Friesland
38:38
22
Roel Stevens
Noordseschut
39:00
23
Simon Vos
Tuk
39:20
24
Harry Harink
Rouveen
39:21
25
Peter Crediet
Staphorst
39:28
26
Henk Bosch
Hardenberg
39:50
27
Henk Akkerman
Staphorst
40:25
28
Bart Nijstad
Loopgroep PK
40:47
29
Hans ter Horst
PEC 1910
40:50
30
Klaas van Benthem
PEC 1910
41:25
31
Henk Dokter
Veteranen Nederland
41:31
32
Henk Mijnheer
Nieuwleusen
42:04
33
Jan Boschman
Hasselt
42:34
34
Hendrikjan Mijnheer
Rouveen
43:00
35
Albert Eissen
Meppel
43:06
36
Albert Vaartjes
Willemsoord
43:07
37
Jo Hobert
LAAC Twente
44:23
38
Jan Maris
Hasselt
45:00
39
Tanny Holleboom
Broekland
45:49
40
Henk vd Land
Friesland
47:25
41
Henk Frans
PEC 1910
48:21
42
Johan van Santen
Veteranen Nederland
48:36
43
Jan Smit
Noordscheschut
52:38
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Bakker
Start '78
35:12
2
Klaas Wytze Kooistra
Horror
35:53
3
Bert vd Saag
AV '34 Apeldoorn
36:27
4
Jan Broekroelofs
PEC 1910
36:27
5
Joop Bosman
De Gemzen
37:56
6
Wolter Schapelhouman
Start '78
37:58
7
Klaas Speets
Veteranen Nederland
39:29
8
Frank van t Hul
De Gemzen
40:35
9
Jan Scheers
Flevo Delta
41:23
10
Piet de Wildt
Cialfo
41:45
11
Piet Berends
Flevo Delta
41:58
12
Joop Bomert
Start '78
42:16
13
Jan Stuiver
Zwolle
43:04
14
Johannes Kuilder
SISU
43:07
15
Lody Scheve
PEC 1910
44:50
16
Wille Scheven
PEC 1910
46:52
17
Frans de Bode
Veteranen Nederland
47:45
18
Jaan Smit
LAAC Twente
48:27
19
Henk Juffer
Nunspeet
49:03
20
Wim Reidinga
Hasselt
54:38
21
Arie Opten
Annen
56:01
22
Dieks van Eerbeek
Dalfssen
56:04
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Toonstra
GAC Hilversum
35:35
2
Greetje Pekel
HAC '63
39:20
3
Karin Klaver
PEC 1910
40:34
4
Carla Dubbelman
PEC 1910
40:53
5
Anja van der Gugten
Triathlon
42:09
6
Marjan Spoelman
Loopgroep PK
43:29
7
Minke Oord
Friesland
43:38
8
Bertha van t Hul
De Gemzen
44:56
9
Margriet Koekoek
De Sprinter
45:32
10
Sylvia Christoffels
Isala '96
46:17
11
Rita Luten
Staphorst
47:11
12
Iny Hobert
LAAC Twente
47:28
13
Clarina Raue
Bruchterveld
49:03
14
Frea Greven
Ruinen
50:50
15
Mariane de Wolde
ACO
51:11
16
Geertje Boelen
ACO
51:52
17
Andrea Aaltje Willems
Ruinerwold
57:24
www.uitslagen.nl
08-07-1998 00:00