Uitslagen Evenementen Inschrijven Organisaties Inloggen Inloggen

Gebruikers

De volgende verenigingen en organisaties hebben zich bij Wegwed geregistreerd.
Het computerprogramma wordt al sinds 1993 succesvol gebruikt.

Geregistreerde gebruikers
OrganisatiePlaatsProv
Stg Dorpsloop TeteringenTeteringenNB
Stg Stratenloop 's Gravenmoer's GravenmoerNB
Stg Haagse BeemdenloopBredaNB
U-TrackUtrechtUT
Tilburg Road RunnersTilburgNB
AV CiflaNijmegenGE
ACO-van ElderenOmmenOV
Stichting ChaamloopChaamNB
Achil '87HilvarenbeekNB
Stg SOOSRaamsdonksveerNB
TZT '86NijeveenDR
NibraArnhemGE
Stg Tilburg Ten MilesTilburgNB
Loopgroep BiddinghuizenBiddinghuizenFL
FunrunnersSt. JansteenZE
Breda Runners for LifeBredaNB
Spurt '88HardenbergOV
AV SISUAlmeloOV
Stg Drentse VolksmarathonNoordscheschutDR
DuvariaSint AnthonisNB
Stg Trim Slim EvenementenAlmereFL
ARSV THORRoosendaalNB
Stg PosbankloopVelpGE
RCAAmsterdamNH
SportsupportHaarlemNH
AV HoltenHoltenOV
Loopgroep De Drentsche AaZuidlarenDR
BAVBaarnUT
ScorpioOosterhoutNB
AtledoDongenNB
De KempervennenWesterhovenNB
Maresia triathlonteamWaalwijkNB
ACW '66WaalwijkNB
AC TIONEnschedeOV
Stg 't is (voor) niksGeldropNB
Stg Montferland Run's-HeerenbergGE
TOFBredaNB
Stg St BavoloopRijsbergenNB
Recreatie Lopers VeenendaalVeenendaalUT
AV SpiridonGilze-RijenNB
AV DESEerselNB
AV AttilaTilburgNB
STBLandgraafLI
AVR '69ReuselNB
GAC GemertGemertNB
ASVEibergenGE
AV '56GoesZE
AV De SprinterMeppelDR
Gennep AtletiekGennepLI
AV de LiemersZevenaarGE
AV AthlosHarderwijkGE
AV AthlosHarderwijkGE
AV ZuidwalHuizenUT
AV IphitosLosserOV
AV HaaksbergenHaaksbergenOV
Avanti-WilskrachtGlanerbrugOV
AV MonnickendamMonnickendamNH
AV Isala '96KampenOV
De ReestrunnersDe WijkDR
Flevo DeltaDrontenFL
AV WijchenWijchenGE
AV TwenterandVriezenveenOV
Pallas '67WageningenGE
Swift AtletiekRoermondLI
SV FrieslandSt. JacobiparochieFR
DAV KronosEnschedeOV
Loopgroep GoirleGoirleNB
LOGOGeldropNB
Generaal MichaelisBestNB
NoordkopDen HelderNH
AAV '36Alphen aan den RijnZH
AV de SpartaanLisseZH
Hellas UtrechtUtrechtUT
AV SprintBredaNB
Atletiek MaastrichtMaastrichtLI
MSV & AV FlakkeeMiddelharnisZH
AV CastricumCastricumNH
GA & TV TyphoonGorinchemZH
HAC '63HoogeveenDR
De GrenslaupersStramproyLI
TAS '82SchagenNH
ARV ILION ZoetermeerZH
O.S.S.-Volo's-HertogenboschNB
Loopgroep RosmalenRosmalenNB
AV LycurgusKrommenieNH
AV De KoplopersDelftZH
Haag AtletiekDen HaagZH
SpiritOud-BeijerlandZH
DJAZundertNB
Veenendaalse Atletiek VerenigingVeenendaalUT
ADSV DynamicaVlissingenZE
Org Zwaluwse Zonzeel LoopHooge ZwaluweNB
Leiden AtletiekLeidenZH
Groningen AtletiekGroningenGR
AV Oss '78OssNB
DOKEVAnna PaulownaNH
AV GloriaBaarle-NassauNB
AV de WielingenOostburgZE
Voorne AtletiekBrielleZH
SpadoBergen op ZoomNB
AV MarvelBoxtelNB
Nationale Goudse Singelloop (GPSOV)GoudaZH
Marathon Pim MulierHengeloOV
Road Runners Etten-LeurEtten-LeurNB
Gooise Atletiek ClubHilversumNH
OSM '75MaarssenUT
PhoenixUtrechtUT
PSV AtletiekEindhovenNB
Gistelse Joggingclub vzwGistel (BEL) 
TaxandriaOisterwijkNB
Loopgroep BeilenBeilenDR
Stg Hoeksche Waard Runners's GravendeelZH
AV MaasrunnersEijsdenLI
HeraHeerhugowaardNH
AV SuomiSantpoort-NoordNH
KombijsportBadhoevedorpNH
Nijmegen AtletiekNijmegenGE
Achilles-TopKerkradeLI
CAV ClimaxEdeGE
A.V.O.'83OudenboschNB
HRRDen HaagZH
DAKDrunenNB
AV StartbaanAmstelveenNH
Stg Marathon BrabantEtten-LeurNB
Halve Marathon VlielandVlielandFR
AV HollandiaHoornNH
VV ViolaAlphenNB
Nedstaal B.V.AlblasserdamZH
Org Oude WeideloopWagenbergNB
NOPEmmeloordFL
Loopgroep GalderGalderNB
AV HaarlemmermeerHoofddorpNH
Gemini ziekenhuisDen HelderNH
PEC 1910ZwolleOV
Stg Loopgala 's-Hertogenbosch's-HertogenboschNB
ARV AchillesEtten-LeurNB
Org BerlaerloopKoewachtZE
AV NijkerkNijkerkGE
ParcivalTilburgNB
Nea VolhardingPurmerendNH
AV '47BoskoopZH
ZaklopersNisseZE
AV HorrorSneekFR
AV TriathlonAmersfoortUT
Atletiek OirschotOirschotNB
Seven Hills Running TeamNijmegenGE
Stichting Almere MarathonAlmereFL
SAVGrootebroekNH
AV PijnenburgSoestUT
DaventriaDeventerOV
AV ArcheusWinterswijkGE
Stg Bredase SingelloopBredaNB
AVONHeerlenLI
CIKO '66ArnhemGE
De Keien AtletiekUdenNB
Loopgroep DokkumDokkumFR
Atletiek LeudalHeythuysenLI
Org TweeStedenloopTilburgNB
PACRotterdamZH
AV AthletaGrouFR
AV HaarlemHaarlemNH
Trim- en Trainingsgroep WeespWeespNH
AV '23AmsterdamNH
AtleticsNijverdalOV
GVAVGroningenGR
AV GoudaGoudaZH
Loopgroep 88RuinerwoldDR
AV Lopersgroep DeurneDeurneNB
AV DEMBeverwijkNH
SV PuttenPuttenGE
Loopgroep TerheijdenTerheijdenNB
AtverniNieuwegeinUT
AV AtosAmsterdamNH
Org. Aqua KlimcrossSibculoOV
AAC '61AssenDR
StapHeerlenLI
HACHelmondNB
Loopsport LeekLeekGR
Loopgroep HoutenHoutenUT
SV SportlustJulianadorpNH
EnergieBarendrechtZH
Loopcircuit West-BrabantOudenboschNB
Jogging club DOWTerneuzenZE
ParthenonDordrechtZH
LAAC TwenteOldenzaalOV
De DelversDelftZH
CaesarBeek LI
Stichting 20 van AlphenAlphen aan den RijnZH
NOVAWarmenhuizenNH
No-LimitsBladelNB
Stg Marathon Z-O Drenthe KlazienaveenDR
School en SportZeistUT
AV WaterwegMaassluisZH
Stichting ParelloopBrunssumLI
Loopgroep SchoonebeekNieuw-SchoonebeekDR
AV VeluweApeldoornGE
Mr.T. vzwGent (BEL) 
AC OlympiaHalsterenNB
Triathlon HoltenHoltenOV
Enschede MarathonEnschedeOV
Run4funNeerpelt (BEL) 
LeeuwenboysZuidlandZH
Stichting City Run UtrechtUtrechtUT
Golazo Sports SXEindhovenNB
Golazo Sports SXEindhovenNB
Golazo Sports SXEindhovenNB
Golazo Sports SXEindhovenNB
Golazo Sports SXEindhovenNB
R.C.L.LieshoutNB
GGZ inGeestAmsterdamNH
Stg Sport Promotie Zeeuws VlaanderenTerneuzenZE
Triathlon ZundertZundertNB
Stichting Halve Marathon ZeewoldeZeewoldeFL
HulsterlooloopNieuw-NamenZE
AV '34ApeldoornGE
Piet Spruit memorialTerneuzenZE
ATC '75HarenGR
IZoDeventerOV
AV HylasAlkmaarNH
TVZZeewoldeFL
AV De GemzenHeerdeGE
Organisatie Kidney-RunEtten-LeurNB
AACAmsterdamNH
T.C. HeikantHeikantZE
GVACVeldhovenNB
Le ChampionHeilooNH
Trimclub RuinenRuinenDR
Loopgroep NienoordLeekGR
Tri-RunHilversumNH
Stichting Klap tot KlapStadskanaalGR
PassaatPapendrechtZH
Stichting GalgenloopBerkel-EnschotNB
DGLAAmsterdamNH
RunningteamMaastrichtLI
Stichting Bridge to BridgeArnhemGE
TVAAlmereFL
Stichting ZeebodemloopLelystadFL
De VeenlopersMijdrechtUT
Loopgroep De LutteDe LutteOV
Stg Zwitserloot DakrunGroesbeekGE
Running Athletic PointDe MeernUT
WaddenlopersGroningenGR
Meetjeslandse triathlon VerenigingLembeke (BEL) 
De rank-and-file-runnersAmsterdamNH
AV GelreDierenGE
ARO'88ObdamNH
MizzHoutenUT
Organisatie Seuterloop's-GravendeelZH
AV Sporting BoxmeerBoxmeerNB
WiezoloopWierdenOV
StokvisdennenDalfsenOV
KatarinajoggingTernat (BEL) 
Stg Marathon HeerlenHeerlenLI
Loopgroep BerkumZwolleOV
Sportboy's HardloopclubAlphen aan den RijnZH
General Electric PlasticsBergen op ZoomNB
Kempisch triatlon TeamNijlen (BEL) 
MpointSpijkenisseZH
Sport88JoppeGE
Loopgroep De BazuinAlmereFL
Arena AtletiekRhenenUT
C.S.V. ViosVaassenGE
AV LionitasLeeuwardenFR
TriathlonverenigingHasselt (BEL) 
Local HeroesNijmegenGE
GSBWGoirleNB
AV CialfoEpeGE
A.V.V.ValkenswaardNB
Noord Ned OrkestGroningenGR
AV WieringermeerWieringerwerfNH
VV WoudenbergWoudenbergUT
AKUUithoornNH
Org SevenaerrunZevenaarGE
A. V. Spirit LelystadFL
EAC De SperwersEmmenDR
Stg Van Berg tot BergraceWageningenGE
Road Running AxelAxelZE
De SchaatsTwiskNH
DK & AV HerculesDordrechtZH
SlachtemarathonSneekFR
A.V.R. Rucphen 90RucphenNB
Stichting Tri-AmblaAmelandFR
Cerberus Run-ATB-RunGroesbeekGE
Stichting UT-TriathlonEnschedeOV
Atletiek HeldenPanningenLI
AltisAmersfoortGE
AV HanzesportZutphenGE
Olympus '70NaaldwijkZH
AVA '70AaltenGE
Stg Triatlon LelystadLelystadFL
Stg Halve Marathon ZwolleZwolleOV
Stichting Stadsloop MaastrichtMaastrichtLI
Sportclub ReeuwijkReeuwijkZH
Oranje verenigingWijk bij DuurstedeUT
Albert Schweitzer ziekenhuisDordrechtZH
Stichting Triathlon DoetinchemDoetinchemGE
Hardloopcentrum Aart StigterAmerongenUT
VriledoVriesDR
Loopgroep Run-A-WayEindhovenNB
NPSBRhenenUT
Running TimeAvenhornNH
Lopersgroep Mierlo (LGM)MierloNB
Stichting Mergelland MarathonMeerssenLI
Loopgroep HoornHoornNH
Stichting Loopsport VoorthuizenVoorthuizenGE
Memorial Rik ClerckxLummen (BEL) 
S.V. Fortuna '67Sint-OedenrodeNB
TenacoRotterdamZH
Stg UtrechTrentDe MeernUT
RATV ScopiasVenloLI
Scholierenatletiek SneekSneekFR
Brandweervereniging AmstelveenAmstelveenNH
AV WeertWeertLI
Loopgroep HankHankNB
Black and WhiteOldenzaalOV
AV ZaanlandZaandamNH
Loopgroep KetelhavenKetelhavenFL
SV SpiritDriebergenUT
Prins HendrikVughtNB
HemmeromloopHemNH
Delta SportZierikzeeZE
AV ZeewoldeZeewoldeFL
Stichting Sylvestercross SoestSoestUT
AR & TV De AdelaarApeldoornGE
MTB Promotie NederlandBilthovenUT
AvantriSchoonhovenZH
Gemeente HoornHoornNH
AV RijssenRijssenOV
ArgoDoetinchemGE
Stichting Gerrit Voortman LemelerbergloopLemeleOV
OV FlevoAmsterdamNH
Stichting 'WheelerPlanet'SpaarndamNH
Sportevenementen.nlHilversumNH
Utrechts Running TeamUtrechtUT
AC TV TriathliemDidamGE
Loopgroep NuenenNuenenNB
Veldduathlon Etten-LeurEtten-LeurNB
v.v. D.V.C. '59Nieuw DordrechtDR
AV SallandRaalteOV
OrionVenloLI
AV ScheldesportTerneuzenZE
Sportclub TeugeTeugeGE
SV Groen Wit 62ApeldoornGE
J.S.C. BroeklandBroeklandOV
AMC-loopAmsterdamNH
Stichting RietplasloopEmmenDR
SportevenementenFrieslandDrachtenFR
RKHAVHulstZE
Run Bike Run BorneBorneOV
Stichting Duursportpromotie BalkbrugBalkbrugOV
Stichting Loopevenementen GoRunKaatsheuvelNB
Run Bike Run DeurningenDeurningenOV
Stg De Achterhoekse WandelvierdaagseDoetinchemGE
AV Standdaarbuiten 90StanddaarbuitenNB
TV DordrechtDordrechtZH
M&M Run EventsGramsbergenOV
SV DiomedonSteenbergenNB
Lenteloop EerbeekEerbeekGE
Stichting Duursport De WoldenZuidwoldeDR
OLC 93OotmarsumOV
Universiteit GentGent (BEL) 
Sportcentrum JuliënLiendenGE
Loopgroep ZuidwoldeZuidwoldeDR
Stg het Nationale Park de Hoge VeluweHoenderlooGE
Wijkvereniging Stroom EschBorneOV
Evean ZorgWormerveerNH
Stg Atletiek Evenementen Den HaagDen HaagZH
Stichting Heuvelrugloop MaarnMaarsbergenUT
AAAAlblasserdamZH
Stg Maas en Waalse DijkenloopBeneden-LeeuwenGE
Stg Maas en Waalse DijkenloopBeneden-LeeuwenGE
MidzomerrunWestervoortGE
Stichting Rondje BergenBergenNH
PheidippidesHuissenGE
WallenloopElburgGE
FC Schüttorf 09Schüttorf (GER) 
Loopgroep PKDodewaardGE
O.N.A.Slijk EwijkGE
AV'40DelftZH
Loopgroep TitusApeldoornGE
Loopgroep CodacCoevordenDR
Leontien Total SportsHazerswoudeZH
Ruitersport Vereniging DelfzijlDelfzijlGR
Stichting VenloopVenloLI
Stichting Venlo-Loopstad.comVenloLI
Triathlon Vereniging AlmereAlmereFL
Benevia RunHeinenoordZH
VU medisch centrumAmsterdamNH
Fit-Care RavijnloopNijverdalOV
Kids & RosesDordrechtZH
Zaratta Luxury Dance EventsEindhovenNB
Pallas 93HellevoetsluisZH
Rotterdam Marathon BVRotterdamZH
Stg sportevenementen Boshotel VlodropVlodropLI
EAV OlympiaEindhovenNB
Sportiva Gelrode v.z.w.Gelrode (BEL) 
AV FortunaVlaardingenZH
Start '78SteenwijkOV
Stichting Groningen Stad MarathonGroningenGR
Stichting Triathlon BodegravenBodegravenZH
Rozendaalse BedriegertjeslopersRozendaalGE
PeltercrossersOverpelt (BEL) 
PhanosAmsterdamNH
Almere '81AlmereFL
SSC-NL / Sledehonden Sport Club Nederland's-GravendeelZH
Finishtijd.nlGorinchemZH
Scheldorado-BodylineloopTerneuzenZE
Stichting Wieleractiviteiten Wim KempsValkenswaardNB
TempelrunnersAlbrandswaardZH
OLATSt. OedenrodeNB
Stichting Holland TriathlonAlmereFL
AC DeinzeDeinze (BEL) 
RKVV MeerburgZoeterwoudeZH
Duatlon van GeluweGeluwe (BEL) 
SC AntilopeWaddinxveenZH
Volharding StekeneStekene (BEL) 
Nordicwalking2daagseZuidlarenDR
HANKAN-MarathonArnhemGE
Canon JettersAmsterdamNH
Intercity Bree-PeerGrote-Brogel (BEL) 
De Tien van 't AogjeBredaNB
Run2dayrunners BarneveldBarneveld/ArnhemGE
AV SpartaVoorburgZH
ATV VenrayVenrayLI
Stichting SportchallengeLeidenZH
AV 't Jasper SportSomerenNB
Wandel Kring D.I.O.HaaksbergenOV
ESAV AsterixEindhovenNB
TartlétosWageningenGE
Club Atletiek LagfafLagfafNB
A.V. TempoBussumNH
Wandelcentrum FrieslandBurgumFR
De HardloperSchipluidenZH
Stichting Marathon ZeelandZoutelandeZE
Stichting Marathon ZeelandZoutelandeZE
Stichting Marathon ZeelandZoutelandeZE
5 van SchoorlSchoorlNH
SV VeendamWildervankGR
Senza CommunicatieGroningenGR
De KievitenBleiswijkZH
Loopgroep AstreaGroningenGR
Stichting Grand BallonHeerlenLI
Organisatie VerkerkloopZwijndrechtZH
FBK GamesHengeloOV
Runploug GarrelsweerGarrelsweerGR
Kamerikse WeteringloopKamerikUT
Stichting Oss on Classic WheelsOssNB
Fun4RunHeemskerkNH
Rondje SchoolmeesterZaandamNH
Rabobank Den Haag eoDen HaagZH
Wielercomité BurgumBurgumFR
Stem&wbTerheijdenNB
ZomerjoggingRavels (BEL) 
Loopsport ApeldoornApeldoornGE
Organisatie OldewierdenloopOpendeGR
Stg Nijmegen BruggenloopNijmegenGE
Stichting marathon Noord-West GroningenUlrumGR
Stichting Lenteloop Amsterdam ZuidoostAmsterdam ZuidoostNH
Stichting TerheijdenloopTerheijdenNB
AV-Olympus Land van CuijkRijkevoortNB
MBC Bar EndApeldoornGE
AV HeerenveenheerenveenFR
Loopgroep WijboschSchijndelNB
Stichting Buffer-RunBingelradeLI
RWV de SpartaanRijswijkZH
ASAV AquilaAmsterdamNH
Rekreatie Sport TwenteEnschedeOV
Kraftman Triatlon OrganisatieLanklaar (BEL) 
Triathlon Vereniging RoermondRoermondLI
Stichting Nordic Walking EventValkenburg aan de GeulLI
Runners VordenVordenGE
ReumafondsAmsterdamNH
Stg Politie Triathlon SpijkenisseSpijkenisseZH
AV ImpalaDrachtenFR
ShiversLeidenZH
vzw HercHasselt (BEL) 
SPARKSpijkenisseZH
RoadRunnerGilzeGilzeNB
Wielercomité Nieuw RodenNieuw RodenDR
VVVoRuinenDR
Stichting BreathCapelle aan den IJsselZH
AV TexelDen BurgNH
MTB KattenbosLommel (BEL) 
AV EdamEdamNH
LG De Spring-BokkenSon en BreugelNB
HetricGeel (BEL) 
Oranjevereniging RijnsburgRijnsburgZH
Sportpromotie LanakenLanaken (BEL) 
Stg Feestelijkheden AbcoudeAbcoudeUT
Stg Derde Kerstdag LoopArnhemGE
UnitasSittardLI
DiscoveryrunHoek van HollandZH
Run Bike RunBorneOV
Joggingclub AalterAalter (BEL) 
TriossOssNB
ZwinstedenloopSluisZE
De DijkrunnersDodewaardGE
TempelrunnersPoortugaalZH
Haagse politie sport verenigingDen HaagZH
AstylosTielGE
AstylosTielGE
Don Bosco halleHalle (BEL) 
Drentse Fiets 4Daagse / Outdoor DrentheDieverDR
StudentenVereniging KNVAArnhemGE
Stg Hoogeveense CascaderunHoogeveenDR
Stg Hoogeveense CascaderunHoogeveenDR
Atletico '73UlftGE
Kerstcross OpmeerOpmeerNH
EsakEssen (BEL) 
Albert Eising LoopDalenDR
Bos Bedden Loopgroep AG'85StaphorstOV
Golazo Noord NederlandGroningenGR
Oostermeent Triathlon HuizenHuizenNH
Driebergse ToerclubDriebergenUT
EerbeekseboysEerbeekGE
AV ClytoneusWoerdenUT
AV AalsmeerAalsmeerNH
Skate-en natuurijsver. Heumen (SNH)HeumenGE
BAMA-KerstcrossApeldoornGE
Marathon van LeeuwardenLeeuwardenFR
de SportraadAmsterdamNH
KaaienLoopOosterhoutNB
Tien engelse mijl van TwelloTwelloGE
GoldRush triatlonNijverdalOV
Inter-ActionGroningenGR
Loopgroep Noord Nederland KlazienaveenKlazienaveenDR
Unicef Loop BreukelenBreukelenUT
Bloeiend Zijpe't ZandNH
KAV HollandHaarlemNH
Interim SportAmsterdamNH
s.v.De LATAmsterdamNH
NSK-crossGroningenGE
Loopgroep OoijpolderMillingen aan de RijnGE
Stg Loopsportpromotie Noord Oost NederlandOmmenOV
Stichting Vestingloop's-HertogenboschNB
Land in ZichtHoornNH
Loopgroep RuinenRuinenDR
MondriaanHeerlenLI
Sportcentrum VUAmstelveenNH
VoorjaarsrunBeeselLI
Werkgroep sport t'veerkeOud GastelNB
AV Goor '75GoorOV
avVNHilversumNH
TNODelftZH
HU AmersfoortAmersfoortUT
Beuningen SportiefBeuningenGE
Stichting Innovatief Zijpet ZandNH
MarktstadrunPurmerendNH
Stichting Sportactiviteiten De Drie MaenenOuderkerk aan den IJsselZH
VV LinschotenLinschotenUT
TC de BerkelrijdersBorculoGE
Road Runners Zoetermeer (RRZ)ZoetermeerZH
Hankse Hardloop OrganisatieHankNB
Ariane Cross 2007 - NLRAmsterdamNH
Loopgroep Aart StigterLeersumUT
St. Buurtgroep Capelle WestCapelle a/d IJsselZH
Thermae Son DuoraceSonNB
Regio VVV/RBT ValleiEdeGE
PallietersLiedekerke (BEL) 
SportConnectionHaarlemNH
TWC HapertHapertNB
Kerstcorrida TieltTielt (BEL) 
Landense JoggingclubLanden (BEL) 
AV RijnsoeverKatwijk ZHZH
Loopgroep-ZuidRotterdamZH
Loopgroep VeeningenVeeningenDR
RavijnloopNijverdalOV
Delta Lloyd Groep RunningteamAmsterdamNH
Loopgroep WaalreWaalreNB
Eindejaarscorrida Stad LeuvenLeuven (BEL) 
Logo / Loopgroep OudewaterOudewaterUT
Loopsport SellingenSellingenGR
HOEZO!HaarlemNH
YmereAmsterdamNH
TC AntilopeRidderkerkZH
ATB-Vereniging 26 inchBladelNB
Christiaan Huygens CollegeEindhovenNB
Stichting Wielerevenementen Het Snelle WielBladelNB
My Time Sport TimingNuthLI
Nieuwjaarsloop Aalden RondommeAaldenDR
Fit Zeist - Atletiek/SurvivalZeistUT
Running RoerdalenPosterholtLI
Stg Evenementen Terschelling (Fjoertoer)Terschelling WestFR
Winterloop v.v. De Willy'sWilbertoordNB
Stichting Loopsport ZwolleZwolleOV
Stichting Hernense StratenloopHernenGE
KLM Catering ServicesSchipholNH
M3 SportDrontenFL
BechterewRotterdamZH
Spinningmarathon Maas en WaalDrutenGE
Loopgroep DKB De KrimDe KrimOV
Stichting Deventer SportevenementenDeventerOV
Waspik 750WaspikNB
Altena Road RunnersGiessenNB
AV Ron ClarkeWijk bij DuurstedeUT
Van Goghloop ZundertZundertNB
Nederlandse Politie AcademieApeldoornGE
Loopgroep BunnikBunnikUT
Stichting StuwwalloopOosterbeekGE
Fietsen ohne GrenzenCoevordenDR
Stichting Triatlon VlaardingenVlaardingenZH
vv K.G.B.BovenkarspelNH
Winter Step-One LoopBorneOV
Vereniging De Hessenrijders HummeloGE
RCU Unicef HoogeveenHoogeveenDR
Loopgroep de pasWijchenGE
GroenLinks's-GravenhageZH
Ten Broek CrossloopLemelerveldOV
Club PhysiqueLunterenGE
MetaVolante SportmanagementHaarlemNH
Stichting Marathon BarneveldBarneveldGE
Stichting Sportpromotie TwenterandVriezenveenOV
BibChip BeneluxRijkevorsel (BEL) 
Int. Warandeloop TilburgTilburgNB
Noordwijkerhoutse StrandlopersNoordwijkerhoutZH
TFC GietenGietenDR
AC WaterlandLandsmeerNH
Loppersumer JaarmarktLoppersumGR
DriedorpenloopKortenhoef
Stg Nelli Cooman GamesStadskanaalGR
College Salus NostraMol (BEL) 
Lopen doet HopenBlokkerNH
kikaAmstelveenNH
puur!AmsterdamNH
WUCC 2008NijmegenGE
Loopgroep CranendonckCranendonckNB
Stichting Wielerpromotie FryslânLeeuwardenFR
Stg Sportieve Recreatie BeegdenBeegdenLI
PlaspoelpolderloopRijswijkZH
Loopsport2000ZeewoldeFL
Loopsport2000ZeewoldeFL
Wielerspektakel DrutenDrutenGE
Loopclub RapidoBurgumFR
Stichting Loopsport ZwolleZwolleOV
Wandel 4-daagse ZuidwoldeZuidwoldeDR
Univé LoopcircuitOostwoldGR
Tentoonstellingsver. OostermoerGietenDR
Fiets Toer Club AlmereAlmereFL
PagedalloopSauwerdGR
VTK GentGent (BEL) 
SOC, Océ-Technologies B.V.VenloLI
Loopcircuit Noord GroningenMiddelstumGR
Hunze outdoor eventAnnnenDR
Gezondheidscentrum Diemen-zuiddiemenNH
St. Loop door HoutenHoutenUT
Stichting StrandvijfdaagseRoosendaalNB
AG '85StaphorstOV
Limbus ConsultingUtrechtUT
SG TaborHoornNH
Marathon AmersfoortAmersfoortUT
AV TRIASHeilooNH
Geldrop RunnersGeldropNB
Stg Sportwandelschool Hoorn / WestfrieslandHoornNH
Stg Stadsloop AppingedamAppingedamGR
RacetimerDordrechtZH
Lopersgroep Arcen Lomm VeldenVeldenLI
Stichting SamenloopArnhemGE
DionysosDenekampOV
Stichting de HoRaVenloLI
Sri Chinmoy Marathon TeamAmsterdamNH
KVV LosserLosserOV
AlmeerbuitenAlmere BuitenFL
Hunzerunners Loopgroep AnnenAnnenDR
Stg BergenBergenNH
Het Goede Doelen ElftalLarenNH
Stichting UltimarathonAerdenhoutNH
KlifrunnersOosterhout gem NijmegenGE
Vlaamse Triathlon en Duathlon LigaLeuven (BEL) 
Louis Persoons MemorialGenk (BEL) 
TCHORTKOWAntwerpen (BEL) 
Stichting sportend helpenRoermondLI
Sport-TrackLisseZH
v.v. DKBDe KrimOV
OpkikkerloopAlmereFL
L V JEnschedeOV
Martinair Holland N.V.SchipholNH
De viersprongEmmercompascuumDR
Runners StadskanaalStadskanaalGR
DRW Run Bike RunNijverdalOV
Sport Marketing Consultancy BVRotterdamZH
Rotterdam Marathon BVRotterdamZH
Rotterdam Marathon BVRotterdamZH
Rotterdam Marathon BVRotterdamZH
Sport Marketing Consultancy BVRotterdamZH
Sport Marketing Consultancy BVRotterdamZH
Sport Marketing Consultancy BVRotterdamZH
Sport Marketing Consultancy BVRotterdamZH
Rotterdam Marathon BVRotterdamZH
St. Kustloop VrouwenpolderVrouwenpolderZE
TrefpuntAmsterdamNH
Nieuwjaarsloop De WilpDe WilpGR
OranjeRunOldehoveGR
MTB-EsbeekEsbeekNB
FTC DobberiedersZuidlarenDR
Vrije SportersLangemark (BEL) 
Organisatie Thesinger RunThesingeGR
Loopvrienden UrmondUrmondLI
Cobra BVBredaNB
DRW FitnesscentrumNijverdalOV
Beach ChallengeDen HaagZH
U2SpeedEmmenDR
BSC Unisson/BoekelopersBoekeloOV
Stg Maastrichts MooisteMaastrichtLI
Right To PlayCapelle a/d IJsselZH
Stichting Wandelvierdaagse het GooiLaren NhNH
Stichting 3bergenLOOPDriebergenUT
HabiTaskDelftZH
Power(wo)man HollandVenrayLI
Roparun Team Rhoon 2000RhoonZH
RSV KranenbroekEchtLI
Stichting Hanze EventsGroningenGR
Stg Asperge fiets vierdaagse ArcenArcenLI
Haaren in BewegingHaarenNB
CorusRunnersVelsen-NoordNH
AV DOSDwingelooDR
ExcuusfeestenKortenberg (BEL) 
Stichting Dorpsfeesten TwelloTwelloGE
av SpartacusFranekerFR
DELTA Ride for the RosesGoesZE
PeelrunnersHorstLI
Kiwanis ZeewoldeZeewoldeFL
Adventure Race ZeelandGoesZE
Unicefloop LeidenLeidenZH
DMCDedemsvaartOV
TrainingslopenAmsterdamNH
Amsterdamse BosAmstelveenNH
Team 10AmsterdamNH
ProsportUtrechtUT
Eindhoven AtletiekEindhovenNB
Sporting HarderwijkHarderwijkGE
Batavus ToerclubHeerenveenFR
Run2dayHoogeveenDR
Crossloop TeteringenTeteringenNB
Stg Ronde van het Eindhovens DagbladEindhovenNB
Hogeschool Arnhem en NijmegenArnhemGE
Stg Avondvierdaagse 's-Hertogenbosch's-HertogenboschNB
Runners Oost GroningenWinschotenGR
Stichting Wandelen in VrijheidHeumenGE
JRC FoundationVenrayLI
Trimclub AngerenAngerenGE
WijckloopBeverwijkNH
Stg Survival en Adventure RaceNijverdalOV
Stichting ATB-SportNijmegenGE
Leiden Road Runners ClubLeidenZH
Leiden Road Runners ClubLeidenZH
Running AffairsBarendrechtZH
AV StatinaCulemborgGE
Get out and runExlooDR
GTC GelderlandWijchenOV
Wildini SportsNijmegenGE
Stichting ZevenheuvelenloopNijmegenGE
Stichting ZevenheuvelenloopNijmegenGE
Stichting ZevenheuvelenloopNijmegenGE
ZieOmmeZijdeGroningenGR
Amstelveens Vertaalburo BVAmstelveenNH
FlevOniceBiddinghuizenFL
Brandevoort in ActieHelmondNB
STG DrontenDrontenFL
Stichting Runningclub HeerdeHeerdeGE
Rotterdam AtletiekRotterdamZH
LWC de PaaschbergLochemGE
ThetraRaeren (BEL) 
VechtdalloopsportpromotieDalenDR
Stichting BlubberRunVordenGE
Running HollandAmsterdamNH
Bike 4 AllSt OedenrodeNB
IJsclub BaambruggeBaambruggeUT
Stichting Sportevenementen OssOssNB
AV AquiloWinschotenGR
Brüggen TenBrüggen (GER) 
PedaleursMaldenGE
EUR RoadrunnersRotterdamZH
ABS Batmen, afdeling TrimmenBathmenOV
Candea CollegeDuivenGE
Nordic Walk AmelandBuren (Ameland)FR
St. Antonius ZiekenhuisNieuwegeinUT
SV AuroraWerkhovenUT
PurmerrunnersPurmerendNH
KasteelloopHorstLI
MYLAPS Event Timing BVNijmegenGE
Politie Amsterdam-AmstellandAmsterdamNH
Loopgroep LeuvenheimLeuvenheimGE
Marathon Zeeuws-VlaanderenTerneuzenZE
VV HulsterlooNieuw-NamenZE
Loopgroep De KrimDe KrimOV
Nederlandse Toer Fiets UnieVeenendaalUT
UWOONHarderwijkGE
AtletiekunieArnhemGE
AtletiekunieArnhemGE
AtletiekunieArnhemGE
AtletiekunieArnhemGE
AtletiekunieArnhemGE
TTC De MerelDe Ronde VenenUT
HenkierunnersHoogvlietZH
Stichting Organisatie SportevenementenDen HaagZH
Nadine FoundationHoornNH
Stichting Accenture Zuidas RunAmsterdamNH
MC de PekelingeAagtekerkeZE
Stg VikingWeespNH
Kamerikse WeteringloopKamerikUT
TV WeertWeertLI
AlloraNijmegenGE
SporteilandAmelandFR
Tour du PortRotterdamZH
Stichting Ronde van DrentheHoogeveenDR
No Limits BikingBeuningenGE
Stichting Live Life MaxNieuw-BeijerlandZH
BreakfastrunHendrk-Ido-AmbachtZH
Stichting Familieloop SittardUlestratenLI
ProRunPoppel (BEL) 
Fit en BalanceNijmegenGE
Jansen Event SportmanagementsleenDR
SV HeetenHeetenOV
Event StoreRotterdamZH
TWC 't VerzetjeBemmelGE
Stichting Almere City RunAlmereFL
Titus LoopsportTwelloGE
Confesso BVAlkmaarNH
Feanster 40SurhuisterveenFR
Nederlandse Toer Fiets UnieVeenendaalUT
AV StartLekkerkerkZH
TC Zevenhuizen 80Zevenhuizen (Z-H)ZH
TWC OranjeHorstLI
Toerclub Voorne-PuttenSpijkenisseZH
Rond de Linde loopWolvegaFR
Nederlandse Toer Fiets UnieVeenendaalUT
mandigo GmbHMünchen (GER) 
Running Mates Maas en WaalBeneden LeeuwenGE
Stichting Skate Night VenloVenloLI
Stichting Baarlo Loopt!BaarloLI
Stichting Wielercomite Toerfietsers RijnmondRotterdamZH
Free Time ActionVenloLI
TC RijnmondSchiedamZH
Base ConsultancyDen HaagZH
Organisatie Rabobank Omloop FlevolandLelystadFL
Lunteren On The BeachLunterenGE
Theo de Rooij ClassicRijssenOV
ToerTocht VeenendaalVeenendaalUT
IJsclub OudendijkOudendijkNH
Gooische RunAmsterdamNH
ATV Ruiten DrieAlmeloOV
Stichting Midnigtwalk AssenAssenDR
SuperSportPoland (POL) 
LeeuwenloopBoven-LeeuwenGE
TC BarrhopoortBarendrechtZH
Buurtvereniging Haaswijk en de MorsebelOegstgeestZH
Loopgroep BergenBergen lbLI
Bekkema RunHarkstedeGR
Stg Running Events BurgumBurgumFR
Lionsclub ZevenhuizenZevenhuizenZH
RTC de VeluwerijdersDierenGE
Loopgroep NesselandeRotterdamZH
Stichting Behoud Gummaruskerk WagenbergWagenbergNB
SplitTime BVVlaardingenZH
Loopsport SellingenSellingenGR
Running Team Lauwe vzwLauwe (BEL) 
Bemels BesteBemelenLI
Weekbladpers Tijdschriften BVAmsterdamNH
Bake for LifeLeusdenUT
Sportdienst HerseltHerselt (BEL) 
Rijkevorsel-LeeftRijkevorsel (BEL) 
Delftse trim club.yscub bertusDelftZH
Rabobank LedenfietstochtGoesZE
Stichting Baronie Breda ClassicbredaNB
WV Het StadionNieuwegeinUT
Bewoners Overleg LunettenUtrechtUT
Molenhoeks MakkieMolenhoekLI
Vereniging voor Dorpsbelangen OdoornOdoornDR
Westfriese TourclubHoornNH
Stichting de Ultieme UitdagingErmeloGE
Ramselse RouteloopRamsel (BEL) 
Oostkerke SportiefOostkerke - Damme (BEL) 
WE-linkNijkerkUT
Stichting BastenrunOoijGE
Power of SportEindhovenNB
Stichting de LeyetochtHelvoirtNB
Gemeente OlenOlen (BEL) 
Capelse SchollebosloopCapelle aan den IJsselZH
WarmoesloopBrugge (Koolkerke) (BEL) 
Atletiekclub BREAKBrasschaat (BEL) 
IJsselstein ontmoet VianenIJsselsteinUT
Op de BiesLandgraafLI
Stichting Olst-Wijhe in BewegingOlstOV
Christa Mensert Memorial RideLeiderdorpZH
Stichting Venlo4LifeVenloLI
MudSweatTrails.nlDoorwerthGE
TV Zoetermeer '77ZoetermeerZH
WC HoogmadeHoogmadeZH
TC AvantiAlphen a/d RijnZH
R en TFC Delft '73DelftZH
FTC WestlandWateringenZH
AV-MTKKrimpen ad IJsselZH
FlevOniceBiddinghuizenFL
Stichting Loopevenementen Den HelderDen HelderNH
Triathlon Ver. TriadeZwolleOV
TLV De LangstraatWaalwijkNB
www.loopnu.nlAmersfoortUT
pec 1910zwolleOV
AVD crossDwingelooDR
IJsclub Eindhoven IJCEEindhovenNB
Organisatie WaterloopAmsterdamNH
Wellness Test & Training HeeschHeeschNB
SV GrenzlandLaar (GER) 
GTC GelderlandWijchenOV
Stichting Roermond City RunRoermondLI
Wielervrienden ParkstadLandgraafLI
ET-UtrechtHoutenUT
WTC GrenslandGeleenLI
Skivereniging Regio ZwolleZwolleOV
BernhezeloopBernhezeNB
EderunEdeGE
VVV Berkelland vestiging BorculoBorculoGE
Stg Sportevenementen AV SprintBredaNB
MedirunnersEtten-leurNB
Maria DommerMaarssenUT
Tourclub YsselsteynYsselsteynLI
BrabantWonen's-HertogenboschNB
Henk Angenent ClassicWoubruggeZH
Comm schoolsportCapelle a/d IJsselZH
Sportpromotion ZeelandRenesseZE
Stichting Hardenberg City-runHardenbergOV
Topsport for LifeEindhovenNB
Stichting All4SportMaastrichtLI
Running Promotion GelderlandArnhemGE
runforlifeMijnsherenlandZH
Stichting Duursport GendtGendtGE
Woonsfeer Heine CrossloopklazienaveenDR
Toerclub DalfsenDalfsenOV
Stichting Station tot Station LoopDalfsenOV
De 8 van Boven-EindBoven-LeeuwenGE
TV Het WestrakOude TongeZH
Greenrun GelderlandTwelloGE
Triatlon ZeelandVlissingenZE
WWBBeveren (BEL) 
LAC EUPENEupen (BEL) 
MudSweatTrailsDoorwerthGE
Loopgroep VisieErmeloGE
SchefferteamLeidenZH
Axa ValleirennersVeenendaalUT
OVC OLMENOlmen (BEL) 
Studenten Sport AmsterdamAmsterdamNH
Geelse TriathlonGeel (BEL) 
Binnenmaas RunForLifeMijnsherenlandZH
Atrium Rondje om EderveenEderveenGE
ProKwadraat Marketing & EventsLeidenZH
MeentRunAmstelveenNH
Lionsclub HilversumHilversumNH
Decathlon DuorunNiel (BEL) 
bertvogel4runningEibergenGE
Marathon van LeeuwardenLeeuwardenFR
FTC EmmenEmmenDR
de HardloperSchipluidenZH
Endura Toerclub MiddelburgMiddelburgZE
Stichting Oranjecomité Hoge HexelHoge HexelOV
Kraaijenbergse PlassenloopLindenNB
MTBskills4uEnschedeOV
CulpepperDen HaagZH
TFC 't KamradAssenDR
Sportcentrum de kloekMiddenbeemsterNH
AalsmeerFietstAalsmeerNH
TVAArnhemGE
GuterslohhalfmarathonGutersloh (GER) 
DIOSDen HoornZH
LUHV CurrimusLeidenZH
Stichting Kom naar de KernAppelternGE
Stg Wielerevenementen het Snelle WielBladelNB
Health CityEindhovenNB
Stichting Runningclub HeerdeHeerdeGE
Arcus CollegeHeerlenLI
Stichting Den Haag MarathonDen HaagZH
Stichting Zeister BusinessloopZeistUT
Avond 4 Daagse Oog in AlUtrechtUT
De 7 Kilometer van MartenshoekHoogezandGR
House of SportsOuderkerk ad AmstelNH
C.V. de BuurlandersEerselNB
Stg. Onspanningsvereniging Gemeente OssOssNB
Alve MarrrenHeegFR
Loopgroep OegstgeestOegstgeestZH
Sportconsulting.nlMeppelDR
Bweeg!UtrechtUT
TWC Oranje HorstHorstLI
LeidenladiesrunLeidenZH
CBFBBennekomGE
Run4NijmegenNijmegenGE
Stichting Projecten Junior Kamer Noord-West VeluweHarderwijkGE
loopgroep kazienaveenklazienaveenDR
ZwartewaterlandloopZwartsluisOV
Wijkvereniging Vogelwijkden haagZH
OHB LoopGroningenGR
Groene 10 mijl van BreeBree (BEL) 
Willem-Alexander KinderfondsLeidenZH
Rode Kruis TilburgTilburgNB
LaboriginalBarneveldGE
Kwart Thriathlon DeilDeilGE
Mom in BalanceHeemstedeNH
Gipmans planten KwaakerrunVenloLI
BavoschenkelloopCapelle aan den IJsselZH
Stichting Cultuur & Sport BelfeldBelfeldLI
Libertyloop Geldrop-MierloGeldropNB
ZOEVAmsterdamNH
Spieren voor SpierenBlaricumNH
Stichting Lopen Tegen KankerWarmondZH
Fit2MoveAmersfoortUT
TrechoVleutenUT
MaasrunLanaken (BEL) 
ScherpewoudScherpenzeelGE
Stichting WPRRotterdamZH
PlukDeventerOV
Stichting Keesloop BergschenhoekBergschenhoekZH
Splash AthleticsZierikzeeZE
Vlaamse Canicross FederatieZottegem (BEL) 
Zwemmen langs walcherenMiddelburgZE
Symposium TilburgNB
HUMAN-CAREPuttenGE
Stichting MaraThOONEindhovenNB
KNSBHooglandUT
Stichting Sportstimulering NoordenveldRodenDR
VacansoleilEindhovenNB
Chronotrack EuropeSoestNH
MySportsHilversumNH
TeamtinoBergen op ZoomNB
Thermae 2000Valkenburg a/d GeulLI
SALVOZoetermeerZH
Stichting Wielerronde RhenoyRhenoyGE
MC de PeelrijdersDe MortelNB
Bike ActionAlkmaarNH
Vzw De SpiegelKesssel-lo (BEL) 
Wiel in WielVichte (BEL) 
Stichting Run Rondje RhenoyBeesdGE
Lions Club Goes WilhelminaGoesZE
Stichting Duurzame Marathon ZwolleZwolleOV
V.V. LyraDe LierZH
Zaltbommel Dutch RunnersZaltbommelGE
Vechtloop MaarssenMaarssenUT
SantaRUN 2011NijmegenGE
DamwaldrinDamwoudeFR
Kerstmarkt IJsselsteinIJsselsteinUT
NSAV 't HaasjeNijmegenGE
Stichting OXNijmegenGE
Woonstichting VooruitgangSassenheimZH
Loopgroep LeeuwardenLeeuwardenFR
Tempress SolarRunVaassenGE
TFC FrisiaLeeuwardenFR
AfsluitdijkrunMidwoldaGR
Toerclub WageningenWageningenGE
Men´s Health UrbanathlonAmsterdamNH
IJsselsteinloopIJsselsteinUT
Weekbladpers TijdschriftenAmsterdamNH
Stichting Wandelsport ZevenhuizenZevenhuizen GNGR
Loopgroep GarderenGarderenGE
zwemloop Bergen op ZoomBergen op ZoomNB
Stichting Triathlon LimburgSteinLI
Seuterloop's-GravendeelZH
Loopsport MeierijstadSchijndelNB
BatavusHeerenveenFR
TCR ATB tochtenRijssenOV
Stichting Lochemse bergloopBarchemGE
Cycling LemelerveldLemelerveldOV
Loopgroep de ZandstuveVroomshoopOV
ABC Sport CircuitVelsenNH
Loopgroep Jan StrijkerBrummenGE
Sporting4AfricaAmsterdamNH
Run-DezvousNLHendrik-Ido-AmbachtZH
F.T.C. Toer '80BellingwoldeGR
Modest Automatisering BVCulemborgGE
AKRMUtrechtUT
Copini BuitensportKollumerpompFR
Stichting Rooise FietsvierdaagseSint-OedenrodeNB
GPS wedstrijdloopZwolleOV
Toerclub WageningenWageningenGE
Stichting CTV Zuid-HollandLeidenZH
Trimvereniging Quo VadisBunschotenUT
Amsterdam FitAmsterdamNH
WV Tour de ForceBarneveldGE
OpdieFietsMaarssenUT
Mud Masters B.V.UtrechtUT
SlufterloopRotterdamZH
Atletiekvereniging FivelstreekDelfzijlGR
MTB AssenAssenDR
HardloopterneuzenTerneuzenZE
b.o.d. De Sprinters BemmelBemmelGE
Het Stalen RosRavensteinNB
OWCOldenzaalOV
Stichting Onze BallonHengeloOV
RondehoeploopOuderkerk aan de AmstelNH
Valkenburgse WielerclubValkenburg aan de GeulLI
LIJFSTIJL Centrum Den HelderDen HelderNH
Stichting Naar de Top voor KiKaVenrayLI
Stichting Loopsport ZuidwoldeZuidwoldeDR
Stichting ladies for ladiesBredaNB
Losserse WielerclubLosserOV
Ladies Circle 52 aan ZeeKatwijkZH
Stichting Falcon WalkZwolleOV
Joggingclub Pegaus Tielt vzwTielt-Winge (BEL) 
Mencia de MendozaBredaNB
12-uursmarathonHeeschNB
TC de VolhardingNunspeetGE
Stichting GeparoDoesburgGE
Symfonie der StenenBrussel (BEL) 
ABN AMRO Bank N.V.AmsterdamNH
Ijsclub Voorwaarts Katwijk afdeling WielersportKatwijkZH
UWTCUithoornNH
MCOOssNB
MC BoekelBoekelNB
Doxa BVTilburgNB
Akersloter Marathon KlubAkerslootNH
Ev'HandsNijverdalOV
Voetbalvereniging Sportclub BrummenBrummenGE
Ladies Ride for the RosesNaaldwijkZH
Rode Neuzen RaceAmsterdamNH
St. Activiteiten Lions Zuid Oost VeluweEerbeekGE
Stichting Road4EnergyGroesbeekGE
KWB LeerbeekGooik (BEL) 
Stichting Zeeuwse WielerevenementenGoesZE
Loopgroep MakkumMakkumFR
Sportdienst MeiseMeise (BEL) 
Streetrace Berkel-EnschotBerkel-enschotNB
Running Center KatwijkKatwijkZH
't VersnellertjeOchtenGE
OUT!ZwolleOV
Stichting Wandelsport BoxmeerSint AnthonisNB
Holland TimingSoestUT
Get runningEindhovenNB
Centraal Bureau voor de StatistiekHeerlenLI
Amsterdam FitAmsterdamNH
TC KeiaosersKeijenborgGE
Callantsoog on WheelsCallantsoogNH
Werkt voor ouderenvlissingenZE
FreerunnersLeusdenUT
St. Fiets4daagse WesterborkWesterborkDR
Stichting ZeevangsloopMiddelieNH
GoudplevierrunNieuw-BalingeDR
OVG GarypGarypFR
Stichting Runningteam Julien/b-CatLiendenGE
Loopgroep OosterhesselenOosterhesselenDR
bd adminMaastrichtLI
7 van 7huizenZevenhuizen GnGR
IJsvereniging VoorwaartsBovensmildeDR
Le ChampionHeilooNH
Houdt de Ketting StrakEmstGE
T-RUN, Tienen looptVissenaken (BEL) 
Awec SandurEmmenDR
Bewegen tegen KankerLeidschendamZH
TFC De KettingTer ApelGR
LandlopersjoggingWortel (BEL) 
Capricorn MTBDen HaagZH
Narvik HomeParcsZutendaal (BEL) 
Stichting Toertocht NijmegenElstGE
Stichting Midden Brabant CircuitsTilburgNB
Coop DorpsloopDe KrimOV
ZuidhoekloopHeerhugowaardNH
Running HollandAmsterdamNH
Veluwezoom E-Bike HerfsttoertochtRozendaalGE
BoekweitloopZuiddorpeZE
Giant BeneluxLelystadFL
Stichting ChocolademelkloopBilthovenUT
M.F.A.C. LoppersumLoppersumGR
MTB sportiefNaardenNH
Team 20 Help een mensVlaardingenZH
Stichting DrutenloopDrutenGE
Werkgroep StrontraceloopWorkumFR
FTC GrupettoMeppelDR
Kerstdorp aan ZeeNoordwijk aan ZeeZH
OSC WaldnielSchwalmtal (GER) 
West Coast ChallengeIJmuidenNH
LooprunEdeGE
SV BurenBurenGE
Reinier van Arkel groepVughtNB
Sportservice ScholtenRosmalenNB
Stormvogels VeendamVeendamGR
Stichting WollebrandcrossMonsterZH
De Snelle RakkersHollandscheveldDR
Stg Kyokushin Budokai KrijgsmachtDen HaagZH
WinterwendeloopOud-BeijerlandZH
Maliskampse BosloopRosmalenNB
loopgroep RaitdaipRunnersSauwerdGR
Activiteiten Commissie ErflandenHoogeveenDR
Rondje Oud en NieuwAmsterdamNH
Lenting en PartnersUbbergenGE
Connect2CharityHilversumNH
Stichting Tegele LaefTegelenLI
Stichting Sportevenementen Noordoost FrieslandDokkumFR
AC LyraLier (BEL) 
Winter Student RunAmsterdamNH
Stichting LauwersmeermarsZoutkampGR
Bergse Runners ClubNederhorst den BergNH
TWC AstenAstenNB
Half Rond HoutemWalshoutem (BEL) 
Rabobank SnertloopDeventerOV
Voorthuizen LooptVoorthuizenGE
Action PlanetHalfwegNH
Strong Viking RunWijchenGE
WTV-AlphenAlphenNB
De SchuttaertjesGronau (GER) 
Stichting Lopen is LevenMedemblikNH
IJzeren Man WinterloopVughtNB
Prom'esMolenaarsgraafZH
Bokkenrijders Run NLLandgraafLI
Stichting Sport4LifeTilburgNB
Stichting TrinHarderwijkGE
Stichting Nijmegen Global AthleticsNijmegenGE
Organisatie WieringermeertrailHoornNH
LT Alsdorf-OstBaesweiler (GER) 
SportService AmsterdamAmsterdamNH
Roparun Team 106RotterdamZH
Survival Challenge ZeewoldeZeewoldeFL
Stichting Wielerevenementen GoirleGoirleNB
JavarunRotselaar (BEL) 
Strong Viking RunWijchenGE
Like2 Organize BVRotterdamZH
Like2 Organize BVRotterdamZH
KNSBUtrechtUT
CRT RaalteRaalteOV
QuintusloopHengeloGE
Run2Day FranchiseUtrechtUT
Stichting Corry BruijstEscharenNB
Fit Junior ChallengeZeistUT
KlifloopNijmegen-NoordGE
Rond Uit DordrechtDordrechtZH
AV FeniksAmsterdam ZuidoostNH
Tourclub RijssenRijssenOV
RehamRunZaamslagZE
SpoorbuurtloopAlkmaarNH
Sallands MooisteHaarle gem. HellendoornOV
Ying MediaSneekFR
MassacrossMaasmechelen (BEL) 
Stichting Zuiderzeestraatweg-runErmeloGE
DW4DOdoornDR
Erasmus MCRotterdamZH
FietsturfrouteGorredijkFR
SportvoedingWebshop Tecklenburg RundfahrtNijverdalOV
DWLoopschoolhattemHattemGE
Tough Ten MilesTilburgNB
Hogeschool Universiteit BrusselBrussel (BEL) 
Zeewolde EnduranceZeewoldeFL
Stichting EstafetteloopSpijkenisseZH
Stad GenkGenk (BEL) 
TurfrouteGorredijkFR
Trimclub RijlustWesterborkDR
Sponsorloop S.G. St. Ursula HornHornLI
IJsclub De AmstelbochtOuderkerk aan de AmstelNH
Stichting Run for JoyceHattemGE
Oranje Cothen/Fit RunnersCothenUT
Amsterdam RAIAmsterdamNH
Luhv CurrimusLeidenZH
St. Wielerpromotie RivierenlandTielGE
St. Wielerpromotie RivierenlandTielGE
Balk SupportBalkFR
chmoprinsLeeuwardenFR
STG Het ZwartewaterHasseltOV
Team RolfesMusselkanaalGR
Loopgroep Nieuw VennepNieuw VennepNH
Fietsfestijn Haren-HarenHarenGR
Innovative Student RunRotterdamZH
Fonds Emilie LeusGent (BEL) 
Dom Verdan LoopReutumOV
Ninos de GuatemalaAmsterdamNH
Vlaamse Canicross FederatieGibecq (BEL) 
GWC de AdelaarHilversumNH
Gert Jakobs B.V.TielGE
Gezelschap LeeghwaterDelftZH
Color BoostArnhemGE
MuddyMatesAmsterdamNH
DirtKings b.v.BreedenbroekGE
Fit Runners CothenCothenUT
Iedereen kan SportenVenloLI
Crazy River RunGorinchemZH
ToughDirtRunsVoFAmersfoortUT
Putten Power RunPuttenGE
Stichting DedemsvariaDedemsvaartOV
PartycrewOssNB
LbnKKockengenUT
Run2Day ZwolleZwolleOV
RTV de BollenstreekLisseZH
Stichting WPRRotterdamZH
Athletic Point EventsDe MeernUT
BB-lopersZwolleOV
LO/Sportorganisatie defensieDarpDR
Stichting Loopgebeur'n ZuidhornZuidhornGR
Raftteam Fl'eauEindhovenNB
KempenhaegheHeezeNB
FRoSDuivenGE
Running MattersAmsterdamNH
Omloop van LeiderdorpLeiderdorpZH
Diemer SponsorloopDiemenNH
SantaRunHoogeveenDR
Nijmeegse schaatsverenigingNijmegenGE
TrailrunwezepWezepGE
BernhovenUdenNB
Chalet BeyondAmersfoortUT
Ik FietsMoordrechtZH
Amsterdamse Bosbaan TriathlonAbcoudeUT
Reborn sportsPurmerendNH
BonjardimNijmegenGE
Team AlbrandswaardRhoonZH
Sport BeterHarlingenFR
Elite Off-Road ChallengeWeertLI
HCM EventsGroningenGR
Ravelse zomer marathonravels (BEL) 
RegenboogrunNumansdorpZH
Gelre ziekenhuizenApeldoornGE
4Daagse ApeldoornApeldoornGE
Loopgroep MedemblikMedemblikNH
WijkNogLeukerWIjk bij DuurstedeUT
A.T.B. Club Last GearEerbeekGE
Stichting Duurzaam OnderwegRaalteOV
Run-Inn UtrechtUtrechtUT
Achmea Health Center HoogeveenHoogeveenDR
VZW Kapelle LeeftSint Ulriks Kapelle (BEL) 
DeloitteRotterdamZH
Len Grootherder HardloopbegeleidingEerbeekGE
Stichting BeemstermastersZuidoostbeemsterNH
Regionaal Talentencentrum AtletiekBreda/VughtNB
NeijtoRotterdamZH
BosTheaterAmsterdamNH
SSOVMarkenbinnenNH
Run For Your LivesMillingen aan de RijnGE
NedereindsebergloopIJsselsteinUT
VenloStormtVenloLI
Beweging3.0Amersfoort/LeusdenUT
Amsterdamse Sportunie '11AmsterdamNH
LRTV SwiftLeidenZH
AV Groene SterZevenbergenNB
Bike2runVlissingenZE
Volendam DijkloopVolendamNH
Triathlon De LooërmarkBathmenOV
Stichting GO4mediaDe MeernUT
Jorien WeteringsAmsterdamNH
RunnersworldHoevelaken
TegenwindAmsterdamNH
Team SukerbietLemelerveldOV
Funqtio bakenbosloopTegelenLI
Start2SportApeldoornGE
De SchaapskooiBemmelGE
BryanHoudijkEventsMontfoortUT
TC VlijmenVlijmenNB
Dochterense VolkscrossLarenGE
EARTH ConceptsHellevoetsluisZH
Roparunteam Tref & CoRotterdamZH
Stichting Sportpromotie AmelandAmelandFR
Team 90HooglandUT
Dierenbescherming OverGelderKlarenbeekGE
Deining CastricumCastricumNH
Total Health SupportDen HelderNH
GO TO SPORTGibecq (BEL) 
Stichting Sport als StimulansLeeuwardenFR
Stichting Sport als StimulansLeeuwardenFR
Running ElstElstGE
Judovereniging HeumenHeumenGE
Stichting LeidscheRijnSportiefDe MeernUT
Stichting 10 Mijl van Zwolle ZuidZwolleOV
Stichting Rondje AmelandHollumFR
Back2School SportsSchoonebeekDR
De-AtleetNijmegenGE
CAIRN Trails & AdventuresVoorthuizenGE
Olympia '18BoxmeerNB
Roparun Team BollenstreekVoorhoutZH
Ultimate City ChallengeAlmereFL
Team zorg voor zorgBredaNB
Dirk Kuyt FoundationKatwijkZH
ElfmerenfietstochtSneekFR
Mijl van De WeereDe WeereNH
MarisheemrunnersEchtLI
Kastelenloop DiepenheimDiepenheimOV
Stichting Paosloup ZjwameSwalmenLI
BushBikersSleenDR
BeachEventBalkFR
shibBarneveldGE
Running WinterswijkWinterswijkGE
Hardloopavond4daagseAmsterdamNH
Wielervereniging WorkumWorkumFR
Stichting TeamNumansdorpNumansdorpZH
HaastrechtloopHaastrechtZH
SportOptimaalDoornUT
SelfkantlaufGangelt (GER) 
Stichting Promotie VijfhuizenVijfhuizenNH
MantelArnhemGE
FithealthZoetermeerZH
Ladiesrun OostlandBerkel en RodenrijsZH
Stichting CHECKPOINT.51GietenDR
Stichting Stedenband Haarlem-MutareHaarlemNH
LSV-InvictusOosterwoldeFR
Rotary overschieRotterdamZH
Biketour.WYzorg.nlOisterwijkNB
Xenios AmsterdamAmsterdamNH
St. OverbetuweloopElst (gem. Overbetuwe)GE
Stichting ALS WestlandHonselersdijkZH
Nuijten & Donkers FysiotherapieTilburgNB
Santpoort Helpt MadrasSantpoortNH
Stichting 024 SportNijmegenGE
Business Plus BVCastricumNH
Belgische Canicross FederatieBrussel (BEL) 
De Groene van AmsterdamAmsterdamNH
St. KolonieLoopFrederiksoordDR
Bekse BruggenloopVierlingsbeekNB
Sport en gezondheidscentrum ContouroldebroekGE
RegioFit NederlandBergschenhoekZH
Enjoy, Perfect PilatesStolwijkZH
Vitotality Run for LifeVeldenLI
Run2GoBarendrechtZH
SkutsjerunLangweerFR
CavemanrunValkenburgLI
LVA PlantarisKaag en BraassemZH
TrainingsmaatjesZaanstadNH
Limburgse SchaatsvriendenGeleenLI
Boretti B.V.WatergangNH
Vreugdenhil Concepts & EventsAbcoudeUT
Lopers Company NijmegenNijmegenGE
Avond4daagse NesselandRotterdamZH
St. Magisch Volksvermaak DrentheBeilenDR
Cycle TrendGroningenGR
Super 5WeertLI
PlayMakersHoofddorpNH
Stichting WielerPromotie AmersfoortAmersfoortUT
DijkenSport.nlBeneden-LeeuwenGE
ALS SpectrumloopSchijndelNB
Natuurloop SiddeburenSiddeburenGR
Mud Hero Survival RunHeinkenszandZE
Roendjen van ut HaventjenUrkFL
Vrienden van de HoopDordrechtZH
Loopgroep-kameleonUithuizenGR
Dorpsloop KesterenKesterenGE
Run in the SunAmsterdamNH
De Hoef SportiefDe HoefUT
Stichting Royal RunAmsterdamNH
Brandwonden StichtingBeverwijkNH
BRENDS EVENTSGroningenGR
Stichting Hart van Brabant RondeTilburgNB
RZCRenkumGE
Muskens Event- & SportmanagementLobithGE
Stichting Ede voor DuchenneEdeGE
SBEVeenendaalUT
Lionsclub De Bilt BilthovenDe BiltUT
Fjoertoer RenesseRenesseZE
EVM19MaurikGE
Alfa TrailSchinnenLI
Elimse DorpsloopElimDR
Stichting ATMAAmsterdamNH
M-runMolenschotNB
Stichting Venrayse SingelloopVenrayLI
ArtemisWinsumGR
Stichting Duo Marathon PuttenPuttenGE
De Vrije Slag Door ZutphenZutphenGE
Avondvierdaagse VeldenVeldenLI
Unicef EnkhuizenEnkhuizenNH
Zeloo's GravenmoerNB
Goois NatuurreservaatHilversumNH
Men of Steel RunCapelle ad IjsselZH
HoenderRunHoenderlooFR
Stichting Onderdijksrun KampenKampenOV
Omloop GrollooGrollooDR
MCD-runDwingelooDR
Epic Sports & BusinessRotterdamZH
De Ronde van de KroonSneekFR
Restaurant ZuiverUtrechtUT
City Swim ZwolleZwolleOV
NJOY EventsHengeloOV
Sportservice FlevolandLelystadFL
Radsportarena.NLMetelen (GER) 
Bootcamp-RunHoogwoudNH
Road Runners RucphenRucphenNB
Reuma WalkUtrechtUT
Start2FinishAlmereFL
Kermis Oranjevereniging HaarzuilensHaarzuilensUT
Fitness AalsmeerAalsmeerNH
LingezegenloopElst
Crazy colorrunAssenDR
4 mijl van ZweelooAaldenDR
Just Aap RunAlmereFL
Dorpsloop WilnisMijdrechtUT
Stichting TamaraTerwoldeGE
MaasRunningMastersDen BoschNB
De Stichting “Slach om ‘e Mar”BurgumFR
MTB Het Twentse RosOldenzaalOV
EHM-runBoxmeerNB
Stichting Activate & ExposureEerbeekGE
Staphorst RunStaphorstOV
Sportbdedrijf AlmeloAlmeloOV
Proef Rondje StroeStroeGE
WarandeclinicsTilburgNB
Organisatie ZombieRunBudelNB
Kiwanis GennepBergenNB
Werkhoven looptWerkhovenUT
Lopersvereniging GroenloGroenloGE
Vrijwillige Bloemendaalse ReddingsbrigadeBloemendaalNH
Park Run Den BoschDen BoschNB
Wijkgroep GroenewoudSpijkenisseZH
Derp BikersEgmond aan ZeeNH
KrollenloopVeghelNB
LG SiebengewaldSiebengewaldLI
Stratenloop GotemGotem (BEL) 
Unica FoundationHoevelakenGE
Lopers Company By Berry'sBredaNB
mtb beachbattle wijk aan zeeBeverwijkNH
Dierenambulance AmsterdamAmsterdamNH
MTB Groep LelystadLelystadFL
Strandrace BrouwersdamSommelsdijkZH
Stichting De Halve van de HaarHaarzuilensUT
Rondje KuukstuuveCuijkNB
stichting AirForYouNunspeetGE
DE KADE bedrijfssport en gezondheid's-HertogenboschNB
The Lighthouse Sports FoundationAaltenGE
Stichting Chance for a ChildRotterdamZH
Equipe SportmarketingAmsterdamNH
adam & eventsGietenDR
Sportvereniging NieuweroordNieuweroordDR
SportsCom.nlWinsumGR
Stichting Toerfiets Evenementen UtrechtUtrechtUT
UltrarentHoofddorpNH
Janbe Running WaySmildeDR
Bewegingscentrum NorgNorgDR
Big BossAlmeloOV
P-services Run by Night BarneveldBarneveldGE
Loopgroep gRUNNGroningenGR
Stichting Duursport HaaksbergenHaaksbergenOV
Back2School SportsSchoonebeekDR
WV SnitsSneekFR
Zilverberg-RunOverasseltGE
Stichting Ultraloop SteinSteinLI
Merel Event Group B.V.NieuwendijkNB
Stichting Loopsport NorgNorgDR
ZilverbergrunOverasseltGE
Oosterhoutse TrailOosterhout NbNB
Stichting Foras!HeerlenLI
Vughtse IJsclubVughtNB
Boretti BVWatergangNH
Jongerencentrum De Poort's-HertogenboschNB
The Longest Day UdenhoutUdenhoutNB
Zilverberg RunOverasseltGE
VV NeterselNeterselNB
Stichting SnikkerunHaulerwijkFR
Feest van LichtHeilig LandstichtingGE
Kuijkse StratenloopNieuwkuijkNB
EilandspolderloopDe RijpNH
Sport And Charity EventsNijmegenGE
Luitjens FitnessAxelZE
Gemeente HoogeveenHoogeveenDR
Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray e.o.HorstLI
Capelse DijkloopCapelle aan den IJsselZH
Stichting Sportieve Activiteiten BronckhorstZelhemGE
De 5 van BavelBavelNB
Central Events B.V.UtrechtUT
Rondom de LeeEnterOV
Kerstcross VlielandVlielandFR
J GetFitepeGE
Nederlandse Politie SportbondLeusdenUT
KWF Velsen 14381VelsenNH
Halve van OostvoorneOostvoorneZH
Stichting Hulst voor elkaarHulstZE
Ronde tafel 165Krimpen aan den IJsselZH
Sportclub Go4FitWijchenGE
WTC De HellenGoirleNB
Team SukerbietLEMELERVELDOV
CV de TurfrrappersLangeveenOV
Rotary ZeewoldeZeewoldeFL
Stichting Triathlon DeventerDeventerOV
Otterlo Challenge RunOtterloGE
CAKPijnackerZH
Loop Fiets Proef Marathon DrentheWesterborkDR
Ironmanagers NederlandOosterhoutNB
JCI Heerhugowaard CityrunHeerhugowaardNH
Rondje OudorpAlkmaarNH
Fit op MaatZuid-ScharwoudeNH
Trailrun BrunssummerheideHeerlenLI
WSV De Laatste LoodjesZaanstadNH
Team LangedijkNoord-ScharwoudeNH
Stichting Beweegtuin MillMillNB
Lisse Loop KasteelhoeveLisseZH
Stichting Special SkillsHattemGE
Avonturen crossGilzeNB
MSM sport en voedingscoachingStaphorstOV
HellrunHelmondNB
Zeloo's GravenmoerNB
Hardlooptrainers NederlandBussumUT
Beach Obstacle Run TexelTexelNH
Stichting Midzomer NachtfeestDorstNB
Loopgroep SurhuisterveenSurhuisterveenFR
Sleen4LifeSleenDR
Avond4daagse HoltenHoltenOV
Roparun team 141TilburgNB
Herts' Sport LokaalRotterdamZH
Anders LopenHasselt (BEL) 
ZandMotorCrossDen HaagZH
DOL-Olympia CombinatieNieuw Amsterdam/VeenoordDR
Omloop van EmpelEmpelNB
NDD-ARGODoetinchemGE
ARNHEM LOOPTVelpGE
Wielercomite 't Zand nh't ZandNH
BB70BorgerDR
Ontdek MillMillNB
Talent Support personal trainingVlissingenZE
Loopacademie Easy RunBornerbroekOV
Corsogroep Vledderveen VledderveenDR
Sleenerzand-CrossSleenDR
MTB AssenAssenDR
Red Dress Run NederlandEmmeloordFL
MeerwandelenHoofddorp - HaarlemmermeerNH
Duurzaam Sporten, Gezond OntspannenUtrechtUT
OHG BuurtloopAmsterdamNH
Color the ForestBredaNB
GeuldalloopBerg en TerblijtLI
Beach ChallengeDen HaagZH
PesserrunPesseDR
Poldersport de KwakelDe KwakelNH
AC PaulusschoolAbcoudeUT
Muziektheater LangweerLangweerFR
Stichting Triatlon AbbekerkAbbekerkNH
Sportrecreade Ten BoerTen BoerGR
Comité Triatlon WitmarsumWitmarsumFR
WV H&F Schilders/ Toerclub VolendamVolendamNH
Como Obstacle RunNoordwijkerhoutZH
WV de RouleursUlvenhoutNB
Stichting Sport en Bewegen TwenteVriezenveenOV
Stichting Omloop BeekBeek MontferlandGE
Stichting Biesbosch ChallengeMadeNB
Bij Ons In De VinexVleutenUT
WS Running & BootcampMuntendamGR
MTB XperiencePaterswoldeDR
Meerhoven24EindhovenNB
WEMBarneveldGE
Combi WesteinderAalsmeerNH
Swim-in LeidenLeidenZH
Laakdalse atletiekverenigingLaakdal (BEL) 
CBS TabithaHoofddorpNH
Sportcentrum De TritsBaarnUT
Stichting ZzinNHIlversumNH
Gezondheidscentrum ParkzoomBergschenhoekZE
Actief Bodembeheer de KempenEindhovenNB
Stg PosbankloopVelpGE
Jan van de Pol VoorjaarsloopRhenenUT
Beach ChallengeDen HaagZH
Zeeland Sport en LeisureVlissingenZE
Jan Willem NicolayGroningenGR
Stichting Oranjerun.nlOldehoveGR
TVS'90SpijkenisseZH
TV KrimpenerwaardKrimpenerwaardZH
Stratenloop BoekelBoekelNB
Stichting sportevenementen HeinoHeinoOV
NVHPV toerligfiets verenigingAlphen a/d RijnZH
Stichting Centrumloop SchijndelSchijndelNB
Zwem4daagse ZwolleZwolleOV
Enofprint / Jeroen Reintjes Sports's-HeerenbergGE
Week van HatertNijmegenGE
Meuln LoopTen PostGR
LoopLekkerZoetermeerZH
Safari-JoggenArnhemGE
Venneper RunNieuw VennepNH
WV TourmaletBaarle-NassauNB
Biesbosch ChallengeMadeNB
Echt MooiStaphorstOV
ASV EllewickVreden - Ellewick (GER) 
Wim Lebbink HerfstlopenWehlGE
IJsbaanvereniging 'Nooitgedacht'BergentheimOV
RunvisionWinterswijkGE
Stichting Sport en Bewegen LiemersZevenaarGE
Stichting The WalkthroughGroningenGR
Univé Klompenfeest KleurenrunTwelloOV
Brandweer ZottegemZottegem (BEL) 
Prutrace De WeereDe WeereNH
Erwin Mulder ProjectmanagementBovensmildeDR
BrouwRotterdamZH
Stichting ToerwielrennenZwanenburgNH
Stichting Wehls Cross EventWehlGE
Maxima loopgroepHarderwijkGE
Sportcentrum Body ActionWehlGE
Stichting Breskens SailingBreskensZE
NK MTB PolitieAllmaarNH
KlompenfeestTwelloGE
EventurousHengeloOV
Stichting Flame Games AmsterdamAmsterdamNH
Binnenmaas Run for LifeStrijenZH
LachRunUtrechtUT
Wandelstichting AduardAduardGR
High Mierd RunHooge MierdeNB
Bike for LymeZevenaarGE
Vechtdal Cross CompetitieVroomshoopOV
MidsummerrunBosschenhoofdNB
PersonalsbestNoord-ScharwoudeNH
Social MileArnhemGE
Dutch CAA FoundationRotterdamZH
Nationale PolitieSevenumLI
Stichting Kleine MatthäusHaarlemNH
Bekse BruggenloopVierlingsbeekNB
Achterhoekse MolentochtDoetinchemGE
Outdoor MadnessBergschenhoekZH
Katwijk FietstKatwijkZH
Rokkeveense DekkerloopZoetermeerZH
Hulst by LightrunHulstZE
TrailXperienceRozendaalGE
Om OdijkOdijkUT
Zandvoort LooptZandvoortNH
CV turftrappersLangeveenOV
Fontys EXPO-32EindhovenNB
Exact RunDelftZH
Obstacle Run ZandpolZandpolDR
CAK PartnershipDordrechtZH
Residentie Triathlon VerenigingDen HaagZH
Beerschot Vrienden Atletiek ClubAntwerpen (BEL) 
De Trillende SpakenKerkdrielGE
Run 4 JusticeZaltbommelGE
Sportschool TeamFitnessEnterOV
Avondvierdaagse Leidsche RijnUtrechtUT
Sportief OostDeventerOV
HolterbergClassicNijverdalOV
Run4BodyAndMindDriebergenUT
Drukkerij PrimairRosmalenNB
Strongher's GravenmoerNB
De Vrolijke LoperLeidschendamZH
KwintelooyenwinterrunVeenendaalUT
Bootcamp GamesVeenendaalUT
Stichting Loopvrienden DanikerbosloopgeleenLI
Stichting MTB Gelderland ZuidNijmegenGE
SmokkelaarstrailTilburgNB
Run2Day EindhovenEindhovenNB
Stichting Geen GetrutRotterdamZH
sc KlarenbeekKlarenbeekGE
lakebike24EindhovenNB
Bourgondische Santarun Bergen op ZoomBergen op ZoomNB
VV NeterselNeterselNB
Waagh-ALS loopOldenzaalOV
VV ClingeClingeZE
Mudrun BerltsumBerltsumFR
TV de SchieterSoestUT
Start to trailHellevoetsluisZH
Stichting EnveloopDinxperloGE
Stichting AuxiliumBalkbrugOV
SHBODen HaagZH
Soroptimistclub Vught LumineusVughtNB
Duurloop AlmereAlmereFL
Jan van de Pol VoorjaarsloopVeenendaalUT
Cios BredaBredaNB
Ladie's Circle 40/45BrielleZH
EducAIDedGroningenGR
DololympiaNieuw Amsterdam/VeenoordDR
Stichting Alkmaarse City SwimAlkmaarNH
AppelloopOlstOV
KollumerkatloopKollumFR
reuniecommissie 100 jaar nw wisselseschoolepeGE
Kulturhus WekeromWekeromGE
by DizHardenbergOV
Dijkencross PannerdenPannerdenGE
Colorrun GilzeGilzeNB
HELLRUNHelmondNB
Battle4lifeHoornNH
Stichting Social Service Tafelronde 92 VeenendaalVeenendaalUT
IJsvereniging PijnackerPijnackerZH
Duo halve Marathon LelystadLelystadFL
Kustloop VrouwenpolderVrouwenpolderZE
Stichting Survival VlaardingenVlaardingenZH
Zwem- en waterpolovereniging d'ELFTDelftZH
VAC IdunaUtrechtUT
Woningbouwstichting De GemeenschapNijmegenGE
VRIJ EventsDen HaagZH
Programmabureau SportasAmsterdamNH
Stichting Road4EnergyGroesbeek (2)GE
Wijkvereniging BergermeerAlkmaarNH
De Vrije Slag door GrolleGroenloGE
Indoorcycling-omniumGoesZE
Bewonersorganisatie ReitdiepwijkGroningenGR
Hardloopclub EngelenEngelenNB
WePublish MediaTielGE
Rotaryclub ZeewoldeZeewoldeFL
Polderchallenge StanddaarbuitenStanddaarbuitenNB
Fit&FrijHeegFR
Stichting BSBBeuningenGE
De N'Oop loopNispenNB
Stichting ISA SporteventsCuijkNB
Blauwe Plons NijmegenNijmegenGE
Taxi Bakker RunnersBarendrechtZH
Lionsclub OoststellingwerfOosterwoldeFR
Stichting LonnekerbergEnschedeOV
Parelloop VasseVasseOV
Sportdienst HoogstratenHoogstraten (BEL) 
Runners Club WoerdenWoerdenUT
Running4HopeRouveenOV
Dronterland TriathlonDrontenFL
Stichting Night Ride VenloVenloLI
Rotterdam Running CrewRotterdamZH
Dorpsbelangen HarkstedeHarkstedeGR
WV EemlandAmersfoortUT
Didam op SteltenDidamGE
Stichting RoermondStormtRoermondLI
RunnersworldAmersfoortUT
Jeugd avondvierdaagse WaalwijkWaalwijkNB
Jeugdsoos 't KeldertjePesseDR
Lokaal OogstenBeek (Berg en Dal)GE
OostermoerHunze wandeltochtZuidlarenDR
New en UnitedAmersfoortUT
STG ZaanstreekZaanstadNH
ZomeravondcupAlmeloOV
City Swim MeppelMeppelDR
Sport StoriesEindhovenNB
Stichting SISSleenDR
Together in Action VOFDen HaagZH
Stichting 18 septemberEindhovenNB
Challenge108Den HaagZH
crazy fun run HavelteHavelteDR
Oranjevereniging OudenhoornOudenhoornZH
Stichting Het Drentse LandschapAssenDR
ZPC TwenhaarsveldHoltenOV
Activity FoundationSneekFR
Stichting Enjoy RunningHoogeveenDR
Lopers CompanyAmsterdamNH
Stichting OutdoorchallengeEindhovenNB
SEPPDoetinchemGE
The Running Academy NLAlmeloOV
City BootcampNijmegenGE
2BFit SportcoachingNijkerkGE
Redhead Days BiesboschDrimmelenNB
Stichting Bruisend BafloBafloGR
HulckesteijnloopNijkerkGE
HighFiveRotterdamZH
EventurousLarenNH
Stichting Single-RunUtrechtUT
PSGPurmerendNH
Lawyers for LawyersAmsterdamNH
Kiwanis Duo MarathonHorst aan de MaasLI
Schutsloop XLNoordscheschutDR
Ride for the RosesHaarlemNH
Bubbels BewegenZwolleOV
Stichting Battlerun MaasbreeMaasbreeLI
Eva vzw sportpromotieOud-turnhout (BEL) 
adam & eventsGietenDR
IJlst 750 Walk & RunIJlstFR
Paardrijvereniging DuyksehoefKaatsheuvelNB
HeiderunEdeGE
GreunloopDenekampOV
WognumRunWongumNH
De Ruigste Run van de VeenkoloniënSappemeerGR
Campus Obstacle RunEnschedeOV
HeteRUNHeterenGE
Nijmeegse roadrunners club MIEPNijmegenGE
Stichting Triatlon DwingelooDwingelooDR
BEE sportsRuinerwoldDR
Ugandan Community in NetherlandsAmsterdamNH
KemVeldloopTilligteOV
10 km runsittardLI
SamenKunnenWeAllesSint AnnaparochieFR
Operatie MobilisatieEmmeloordFL
Rondje om de KoepelLunterenGE
Stichting De Halve van de HaarHaarzuilensUT
Stichtse Vecht marathonmaarssenUT
Runnersworld Bergen op ZoomBergen op ZoomNB
Up & Running BVBorculoGE
Stichting Kenya KinderenEpeGE
Trail for CharityOuddorpZH
Run2day ArnhemArnhemGE
Sportrusten Leidsche RijnVleutenUT
Stichting ISA SporteventsCuijkNB
Macro RhenenRhenenUT
IJsclub OtwegBoskoopZH
RUNDERGROUNDMiddelburgZE
11 Steden WandeltochtWommelsFR
ArneventsRidderkerkZH
Doelgericht WandelenOudehorneFR
deRoostermakersEindhovenNB
010 Swim ExperienceRotterdamZH
Sportclub MeddoWinterswijk-MeddoGE
Stichting S.P.A.WerkendamNB
Achilles29GroesbeekGE
Scouting van MaasdijkOranjewoudFR
Schoolsportcommissie BasisonderwijsCapelle aan den IJsselZH
Ijsvereniging ALIJVAbbekerkNH
Sport2eventsArnhemGE
Stichting TwinsAllroundLeusdenUT
Rotary VeendamVeendamGR
S.C.V. La Granota InternationaalRotterdamNH
Golazo Cycling NL B.V.RotterdamZH
Voetbal vereniging VurenVurenGE
TWR Terlet Winter Run voor KiKaHaarlemNH
MBC de zeven heuvelenGroesbeekGE
Lange Afstandslopers BolswardBolswardFR
AV MarathonPlusDeventerOV
BroekloopUlvenhoutNB
Decathlon BredaBredaNB
High Tech Campus MTB & Run ChallengeEindhovenNB
Stichting HeerlenStormtVenloLI
Stichting MadMen Running ZeelandVlissingenZE
stichting IJrunIJsselsteinUT
Langedijker SportunieOudkarspelNH
Rondje ZegveldZegveldUT
De AsserstadsloopAssenDR
Stichting A Sister's HopeAmsterdamNH
Vera's Vettige VijfHorstLI
Koos Moerenhout ClassicSteenbergenNB
Viking Adventure SportsDoesburgGE
Cave RunRiemst - Kanne (BEL) 
Wandele naor SchandeleVeldenLI
Stichting AntesRotterdamZH
Asopos de VlietLeiderdorpZH
Stichting Triatlon NijmegenNijmegenGE
jeugdloopgroep.nlArnhemGE
Team Regenboog Alpe d'HuzesAaltenGE
Kruisberg TrailrunDoetinchemGE
Run for FreedomTilburgNB
J GetFitHeerdeGE
Wandelsportvereniging Ons Genoegen SchaijkSchaijkNB
De Ronde Venen MarathonMijdrechtUT
Turfloop SchijfSchijfNB
Stichting aktiviteiten Lionsclub Etten-Leur e.o.EttenLeurNB
Gerwen Nederwetten LoopNuenenNB
Koningsloop RaamsdonksveerRaamsdonksveerNB
Runnersworld HoogeveenHoogeveenDR
BikeRunBoZBergen op ZoomNB
ExactDelftZH
Clinics triathlon HoltenHoltenOV
WTC CoevordenCoevordenDR
Scarabee TrailrunshopValkenswaardNB
Triathlon GorsselGorsselGE
VenloStormtVenloLI
Skûtsje kuierLangweerFR
VDFTzummarumFR
Stichting Oranje Hart Den HamDen HamOV
CitogalaOssNB
HarkemaRunHarkemaFR
Stichting Adventurerace DrentheDrouwenerveenDR
Run Rondje RoparunBeesdGE
WZK Tri-TeamWassenaarZH
SPORTEVENTSBaarle-NassauNB
LoopwijzerAmsterdamNH
Polderrun KlaaswaalKlaaswaalZH
DecathlonBestNB
4 mijl van PapendrechtPapendrechtZH
Werken voor NicaraguaKapelleZE
Sponsorloop Roparun team 286 BeesdBeesdGE
Oranjevereniging HeerdeHeerdeGE
Stichting Leidsche Rijn FietstDe MeernUT
MeerstadMeerstadGR
Nuenen West BVEindhovenNB
Lichtstadloop GramsbergenGramsbergenOV
HavenstederRotterdamZH
Wandelweek ValkenswaardValkenswaardNB
Stichting frieseLeeuwardenFR
Wielercomite NijeveenNijeveenDR
EGVVGelselaarGE
Lopersgroep '90LichtenvoordeGE
AsecErmeloGE
Loopgroep LemsterlandLemmerFR
Sportevents - 10km van BelgiëOrtho (BEL) 
Stichting PinkwalkWesterborkDR
SaeftinegherunPaalZE
Stichting Voorne's Duin TrailOostvoorneZH
MijzenpolderloopAvenhornNH
Wandelstichting AduardAduardGR
JvSA4DCastricumNH
Trainingscentrum de bosapenEmmeloordFL
CRT ZwartemeerZwartemeerDR
Stad MortselMortsel (BEL) 
Lionsclub De LiemersZevenaarGE
Survivalrun Boven-LeeuwenBoven-LeeuwenGE
Ondernemersvereniging VijfhuizenbergVijfhuizenbergNB
ThorrunZwolleOV
HT MudRaceHempensFR
Korfbalvereniging DTSSurhuizumFR
WTC RuinenRuinenDR
Stichting Oostermoer BorgerBorgerDR
Triathlonvereniging PurmerendPurmerendNH
ProfielloopGemondeNB
Stichting triatlon CastricumCastricumNH
SWO De Wolden HoogeveenHoogeveenDR
Stichting Lions AktieVeendamGR
De Sterkste van TwenteLonnekerOV
Stichting Supporters MarleMarle (gemeente Hellendoorn)OV
Bijmanloop en helslootrunPurmerendNH
WS Running & BootcampVeendamGR
TC de LiemersZevenaarGE
Maas en Waalse SpelenDrutenGE
Clue CreativeGroningenGR
Voshaar Outdoor & EducationEibergenGE
TriadeGroningenGR
SISSleenDR
StaatsbosbeheerLelystadFL
Stichting BerkumloopZwolleOV
Run for the Message OldebroekOldebroekGE
AC D'Olde KarkeEchtenDR
Stichting SportService ZwolleZwolleOV
Woellust RunWildervankGR
Rûnom MantgumMantgumFR
WandelvierdaagsePrinsenbeekNB
CIOS GoesTriatlonZE
KrekenlopersSint-Laureins (BEL) 
TV TRIOS '88BorneOV
Jong gelreVordenGE
Hunze Outdoor weekendBorgerDR
Nachtkuier HolwerdHolwerdFR
The Blind RunDoornUT
WorkumerLopenWorkumFR
Kindervakantieweek HarkstedeHarkstedeGR
Stichting Graaf Obstacle RunLochemGE
WIJ OosterparkwijkGroningenGR
Unica FoundationHoevelakenGE
Bol LunettenUtrechtUT
OostermoerfeestBorgerDR
Running Promotion GelderlandArnhemGE
KoggenloopBerkhoutNH
Stichting Activiteiten StaphorstStaphorstOV
wct Ouwe Seun HarlingenHarlingenFR
Vita eventMiddelburgZE
Stichting Green RaceAmerongenUT
Stichting DommelcrossDen DungenNB
De 10 van CuijkCuijkNB
8erhoektrailDoetinchemGE
JAV AthloiHarmelenUT
Loopgroep03HaarlemNH
Runners United nlAlmereFL
A.V.V.ValkenswaardNB
Stichting Bigi Broki WakaParamaribo, Suriname
Oldtimertreffen LanakenLanaken (BEL) 
JCI de BetuweTielGE
Cube design museumKerkradeLI
InventionsDen HaagZH
hart2hart.nlGiesbeekGE
Obstacle WorldRijenNB
voetbal- vereniging OVVOostvoorneZH
MudSweatTrails StoreZoetermeerZH
Stichting Runningteam Altijd Eentje TeveelHalsterenNB
D.S.T.V. AlohaEnschedeOV
ATB vereniging OldebroekOldebroekGE
MovingCenter De EikSlagharenOV
Stichting Stadstriathlon WeertWeertLI
Stg. Reinier van ArkelVughtNB
Hardloop.EventsLeidschendamZH
Blue Bear Adventure Race BerlicumBerlicumNB
Klaucke NightrideAssenDR
PiterRunLippenhuizenLippenhuizenFR
Stichting Sportevenementen OssOssNB
10 van NoordwijkNoordwijkZH
Ren voor hun leven crossHeerdeGE
Gemeente ZwijndrechtZwijndrechtZH
DDBYSWesterborkDR
Night Trail Run Zombie EditionGenk (BEL) 
Runnersworld haarlemHaarlemNH
Bouwdorp BrakkensteinNijmegenGE
Bali RunnersOirschotNB
Runnersworld OssOssNB
Stichting Volksfeesten BaarloBaarloLI
Voorschoten 97VoorschotenZH
NHB Run-ArcheryLichtenvoordeGE
Jévè EventsMaastrichtLI
Stichting Rebel RunKaatsheuvelNB
Taki eventsDeventerOV
Oudervereniging DriekoningenschoolDe MeernUT
Allround Sport EindhovenEindhovenNB
EasterSimmerOosterzeeFR
Stichting JaydenGoesZE
The Bootcamp FactoryHengeloOV
Rotaryclub Goes-de BevelandenKatsZE
Mountainbikeclub OssOssNB
Nobel RunAlmereFL
Run2Day BredaBredaNB
Teteringse ladiesrunTeteringenNB
() 
Stichting de WoldenestafetteHoogeveenDR
Run2GO de Elliptigo specialistPuttenGE
Stichting RunlimitedBerghemNB
Extra LeisureMaastrichtLI
Stichting FloreshuisGroningenGR
LWV de Friesche LeeuwLeeuwardenFR
Stichting Ladies RideBerkel en RodenrijsZH
Sv WodanseckWolfhezeGE
Toerisme vzwLanaken (BEL) 
Stichting Energy4AllNijmegenGE
Regiocross zuidoostHeumenGE
stichting zwembad De WaterlelieZuidwoldeDR
Stichting SnikkerunHaulerwijkFR
Stichting Tri-eventsMookLI
Obstacle run BolswardBolswardFR
Stichting wielersport NijkerkNijkerkGE
IveasBergen op ZoomNB
Stichting Ronde van KralingenRotterdamZH
SCC Den BolderWaspikNB
Sportbedrijf DeventerDeventerOV
MS Cycle EventsNoordwijk ZhZH
Stichting Lattrop in BewegingLattropOV
Red BullAmsterdamNH
OR Basisschool Het VeerDuivenGE
Avondvierdaagse HooglandHooglandUT
Stichting Stadion Run TilburgTilburgNB
Vrienden van de 3e BerkelcompagnieAlmenGE
Trailrunning SchoorlHoornNH
Triatlon Groep VoorneBrielleZH
Gemeente BredaBredaNB
Loopmeesters.nlHaarlemNH
42195 BredaBredaNB
Team HollanderAalsmeerNH
Avondvierdaagse Bunnik Odijk WerkhovenBunnikUT
Schietvereniging Baarn & OmstrekenBaarnUT
Hardloopevent HarmelenHarmelenUT
PoldertochtRijpweteringZH
WSVEerbeekGE
4 Mijl van AssenAssenDR
Stichting Rotary Haarlem KennemerLaatHaarlemNH
Vrouwe Sjouwe EventsGroningenGR
WarmlopersZwolleOV
Zwembad de KoerbeltRijssenOV
Run 4 Fun ZevenhovenZevenhovenZH
Holland Ultratour 2109AmsterdamNH
SportaalEnschedeOV
Lus van AkkrumAkkrumFR
Highwood StreetcrossHoogwoudNH
KNWU district LimburgLimburgLI
Top Motion GelderlandTondenGE
Wcl Midden LimburgPanningenLI
Zwefilo GorredijkGorredijkFR
Volkshuisvestersloop 2018ZeistUT
VENOseloopVollenhoveOV
Heel Hattem HoltHattemGE
Stichting Marathon ApeldoornApeldoornGE
Sportservice VeenendaalVeenendaalUT
Sûn AmelandNes, AmelandFR
CV De WurmensoppersBergharenGE
Luuk van der Helm MemorialWolvegaFR
stichting Trekkertrek Nieuw WehlNieuw-WehlGE
HerinnerRUNRotterdamZH
Herberg de GriffioenWolphaartsdijkZE
Billy de klimmersBitgummoleFR
Royal Smilde RunHeerenveenFR
Blokkie UmmeBergentheimOV
Central EventsUtrechtUT
SurvivalbrothersGenemuidenOV
WK BiatlonNaaldwijkZH
DATO TrainingBodegravenZH
Stichting Brabant Outdoor TrialsOssGE
Rondom de Heerlijkheid Eck en WielEck en WielGE
GeVo-PSTHengelo GldGE
Run Bike Fun LemeleLemeleOV
ANV VockestaertSchipluidenZH
SZMK, locatie De Hoge WeideLochemGE
AdrendumZwolleOV
Stichting Sportief WillemstadWillemstadNB
Fysiotherapie RijnkadeArnhemGE
Zeil- Surfcentrum BrouwersdamOuddorpZH
De Stugge Veer CrossWichmondGE
Motor Enduro Vereniging ZeelandKoudekerkeZE
Oudejaarsloop HeerlenHeerlen
Back2School SportsKlazienaveenDR
MC de StoomfietsSteenwijkOV
Stichting GraancirkeloplooOplooNB
JongLUMCLeidenZH
Showkorpsen IRENE EdeEdeGE
Karnavalsstichting De KloorianenKloosterzandeZE
EDS Event Data ServiceGorinchemZH
Wandelsportvereniging Het Gouden BoltjeDen BurgNH
Stichting Off Road MarkeloMarkeloOV
Stichting Epic Cycling Tours i.o.MaarssenUT
Runnersworld LeidenLeidenZH
Betuwse OliebollenrunTielGE
VV DEOBorculoGE
Running Media BVRotterdamZH
Stg Atletiek Regio Dordrecht (StARD)DordrechtZH
Avondkerstloop NispenNispenNB
Tafelronde 199 WijchenWijchenGE
Desire 2 MoveRotterdamZH
Hart voor YsbrechtumYsbrechtumFR
Runnersworld HoornHoorn NhNH
Runnersworld ZoetermeerZoetermeerZH
Zwembad MeekeneschLichtenvoordeGE
Otterlo TrailOtterloGE
UdikloopKlijndijkDR
FitbycoachingAlkmaarNH
CIONET NederlandHaarlemNH
Stichting Welzijn AlbrandswaardRhoonZH
Kuijkse StratenloopNieuwkuijkNB
ALS bosloopNijmegenGE
Oliebollenloop IJsclub HaarlemHaarlemNH
LoopLekkerZoetermeerZH
Eindejaarsloop 2019ZeerijkGR
Stichting Sterk StaaltjeZwijndrechtZH
Tourclub DSEEtten-LeurNB
Anytime Fitness MaasgouwMaasbrachtLI
Vereniging Wijkraad Bornsche MatenBorneOV
Decemberloop PeizePeizeDR
MM RunS for researchEMMENDR
Stichting Running EventsGemertNB
Carl van EkelenburgMakkumFR
Stichting Liemers KlumpkeDuivenGE
RunX ZaandamZaandamNH
Loop LeeuwardenLeeuwardenFR
Stichting Medemblik SportWervershoofNH
AldenhofparkloopHoensbroekLI
Runnersworld Amsterdamse BosAmstelveenNH
vv HulshorstHulshorstGE
Stichting WildmanrunSleenDR
Kinder Spel en BouwAbbekerkNH
MolenloopRotterdamZH
RunBikeFunLemeleOV
Lekker lekker Lope's-HertogenboschNB
Loopvereniging LVEEderveenGE
Stichting SchelfhorstparkAlmeloOV
wv Voor de WindOostburgZE
Avondvierdaagse Den HelderDen HelderNH
Auenland Adventure RaceLahntal (GER) 
MAC de HolterbergHoltenOV
Stichting Oranje Comité RaamsdonksveerRaamsdonksveerNB
De DurpsRun KoudekerkeKoudekerkeZE
Kiekendief MarathonSwifterbantFL
De DurpsRun KoudekerkeKoudekerkeZE
St. Trail & Running club Utrechtse HeuvelrugGem. Utrechtse HeuvelrugUT
PentatlonSupportEmmenDR
BusbrugloopZwolleOV
MoveToo Personal TrainingBredaNB
KiekendiefmarathonSwifterbantFL
Stichting LefRaalteOV
CrazytrailsVelserbroekNH
Stichting Team 240 Leef!Bergen op ZoomNB
RundeloopZwartemeerDR
Haagsche Rugby Club's-GravenhageZH
HUGO BOSS letterenloopHaarlemNH
Ron for Run MaasvalleiloopMaastricht-BorgharenLI
Urban Fun Run & Walk SchaijkSchaijkNB
Molenloop SkadiRotterdamZH
Surfplas Ice SwimmersReeuwijkZH
De Thoolse MijlSint MaartensdijkZE
YourrideVasseOV
RSV FauquemontValkenburg aan de GeulLI
Bootcamp DrentheEmmer CompascuumDR
Ik Loop HardAmmerstolZH
Obstacle run 4 othersVrouwenpolderZE
City Sports EventsSchiedamZH
Rotaryclub Zuidlaren-AnlooZuidlarenDR
Hart voor hardlopenSon en BreugelNB
Ride for the RosesTerneuzenZE
OERdroprunUreterpFR
Outdoor ValleyBergschenhoekZH
De 4 daagse van GironaGirona (ESP) 
BootcampElspeetElspeetGE
Kramp RunVarsseveldGE
BIS Management ConsultantsBLADELNB
Avondvierdaagse NobelhorstAlmereFL
Mini Downhill CupNijmegenGE
Wijkvereniging Pagnevaart oostOudenboschNB
Runnersworld EindhovenEindhovenNB
Avond4daagse LandgraafLandgraafLI
Speelweek GietenGieten
BeLEEF SCHAIJK - FIFA 2019 CUPSchaijkNB
Business Club N.V.'t HardeGE
Stichting 40MijlDen HamGR
Stichting Amsterdam DuursportAmstelveenNH
Running Team EindhovenEindhovenNB
Wine and dine buitenpepersDen BoschNB
Ouderraad bs BrakkensteinNijmegenGE
Optisport B.V.MijdrechtUT
Sightseeingrun VeendamVeendamGR
Atletiek CromstrijenKlaaswaalZH
Oranjevereniging OudenhoornOudenhoornZH
Lus van BeckumBeckumOV
Stichting Avondvierdaagse FranekeradeelFranekerFR
LEGiO-runGrootegastGR
SV Saturnus '72RidderkerkZH
Total OutdoorHardenbergOV
BibChip BeneluxRijkevorsel (BEL) 
Running 4 CliniClownsOssNB
Het Oude StationDalfsenOV
ARNHEM.RUNArnhemGE
1Limburg4KikaLimbrichtLI
Triathlon WommelsWommelsFR
Loopgroep GroningenGroningenGR
Euregio Gravel rideHaaksbergenOV
Royalbarzz Calisthenics OrganisatieVeldhovenNB
S.V. Oranje ZwartDoornspijkGE
Stichting Sportieve Activiteiten BronckhorstZelhemGE
Kraaienrun RijsoordRijsoordZH
Clubke van NixValkenswaardNB
Hans en Lisanne LangerijsKlazienaveenDR
Hotel Nassau BredaBredaNB
Running Friends companyVlaardingenZH
Stichting Wielersport MarkeloMarkeloOV
RW RottemerenBergschenhoekZH
Stichting Wijkse dijkenloopWijk bij DuurstedeUT
Stichting Fundraising Rotary IJmondVelsenNH
Stichting 18 SeptemberEindhovenNB
Sabbinge LoopWolphaartsdijkZE
Obstacle parcours MheenparkApeldoornGE
Halve marathon van TholenTholenZE
Halve Marathon GoudaGoudaZH
RTC De MolenrijdersWouwNB
Lopersgroep BrandevoortHelmondNB
Christiaan DrenthStadskanaalGR
Stichting Tante LenieNieuw-BergenLI
FormupgradeArnhemGE
Hel van CreilCreilFL
D'n Bikse TriathlonHilvarenbeekNB
Hardloopvereniging De DijkrunnersDodewaardGE
Nachtkuier WaldseinWoudsendFR
Stichting Tour d'OospelOspelLI
Zwembad 't WillaerScherpenzeel GldGE
Wetter- en WillerunBurgumFR
Stichting Hilversumse MeentHilversumNH
Wielervereniging UrkUrkFL
Rotaryclub VeendamVeendamGR
ILV Sportregio GetevalleiGlabbeek (BEL) 
Bosse Pielen LoopVogelwaardeZE
MTB GulpenGulpenLI
Bewonersplatform Wouwse PlantageWouwse PlantageNB
TC SwollandZwolleOV
StrandvijfdaagseRoosendaalNB
Dongemond Soccer CenterGeertruidenbergNB
Stichting SNLZwolleOV
Langlaufvereniging BedafUdenNB
NCK DrontenDrontenFL
DCLAKessel-Lo (BEL) 
PotlodenschoolEssen (BEL) 
MSV De PrikkedamMakkingaFR
ScherpewoudScherpenzeelGE
Stichting LinschotenloopLinschotenUT
Spieren aan de WandelScherpenzeelGE
MCC GeldermalsenGeldermalsenGE
Go!uda SportGoudaZH
Aantal organisaties: 2308