| | | | | Uitslagenlijst Drunense Duinen Cross
Drunen - Zondag 5 november 2017
MSEN, MANNEN SEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
28:14
2
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
28:25
3
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
28:31
4
Erik van der Heijden
Parcival
30:57
8
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
33:43
9
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
35:50
10
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
38:06
M35, M35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kas van Veen
Prins Hendrik
30:01
3
Eric Aarts
Eindhoven Atletiek
32:16
5
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
32:33
7
Steven van Bunningen
Sprint
33:16
8
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
33:47
M45, M45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
29:45
3
Toine van Beckhoven
Attila
32:51
4
Louis van den Dungen
Spiridon
34:10
5
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
34:25
9
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
35:57
14
Jacques Hameleers
Spiridon
37:51
16
Ronnie van Bladel
Haarsteeg
38:41
M55, M55
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
26:20
12
Frank van den Akker
Atledo
30:32
VSEN, VROUWEN SEN MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
25:03
5
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
28:22
10
Shinouk Wientjens
Spiridon
34:57
11
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
40:22
V35, VROUWEN SEN MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
27:39
2
Chantal van Oudheusden
Sprint
28:11
4
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
29:25
5
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
30:27
V45, VROUWEN SEN MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sandra Laros-Hofmans
Scorpio
26:35
4
Monique van Beurden
Spiridon
28:34
JJUNA, JONGENS JUN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
25:50
JJUNB, JONGENS JUN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Atledo
14:13
2
Mojalefa Kloprogge
U-Track
14:19
5
Jasper van Laarhoven
Atledo
15:18
7
Daniel van Noordenne
Energie
15:54
12
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerland
18:35
JJUNC, JONGENS JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
11:07
10
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
11:40
MJUNA, MEISJES JUN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJUNB, MEISJES JUN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van der Lee
Taxandria Atletiek
8:03
4
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
9:33
MJUNC, MEISJES JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lotte van Lieshout
Energie
7:23
7
Zoe Reuvekamp Gille
ACW '66
8:43
JJUND, JONGENS JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:49
MJUND, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
8:09
10
Renee Lebbink
Taxandria Atletiek
8:17
11
Meike van Ravenstein
ACW '66
8:25
JPUPA, JONGENS PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Barney van den Broek
Gloria
3:45
6
Stanley van den Broek
Gloria
3:52
8
Jelle van Laarhoven
ACW '66
3:55
10
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
4:03
11
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
4:07
13
Merijn van der Veek
ACW '66
4:21
MPUPA, MEISJES PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Robin-Lynn Modderman
Sprint
3:51
9
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
3:54
11
Moniek van den Biggelaar
Scorpio
3:58
14
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:01
22
Florien van Pinksteren
Gloria
4:13
23
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
4:23
JPUPB, J_M PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Bram van Wagtendonk
Sprint
3:50
5
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
4:01
6
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
4:16
10
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
4:43
MPUPB, J_M PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPUPC, J_M PUP C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:14
9
Sam stroucken
Taxandria Atletiek
4:18
13
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
4:34
16
Giel van den mosselaar
Atledo
4:43
19
Jens Hendriks
Taxandria Atletiek
5:23
MPUPC, J_M PUP C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:33
5
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
4:39
8
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
4:59
MSPEC, M_V SPEC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lars van Ravenstein
ACW '66
3:31
5
Hans van den Broek
ACW '66
4:43
VSPEC, M_V SPEC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M_T84, M_TRIM_8400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Dave van Baarle
Tilburg Road Runners
33:45
18
Maarten Bastiaens
Tilburg Road Runners
43:19
M_T63, M_TRIM_6300M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel Rooijackers
Terheijden
27:56
4
Norbert Veringmeier
Waterweg
30:30
M_T42, M_TRIM_4200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
16:59
4
Antoine van der Sanden
DAK
17:15
7
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
24:52
M_T21, M_TRIM_2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V_T63, V_TRIM_6300M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
31:53
4
Carla Kloeze
Taxandria Atletiek
35:24
6
Catharina Peekstok
Waalwijk
38:11
7
Joyce van Schouwen
Terheijden
40:17
V_T42, V_TRIM_4200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
20:48
V_T21, V_TRIM_2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
9:10
2
Emily van Dijk
Taxandria Atletiek
9:42
M65, M65
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
28:44
6
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
31:05
EPBC, PUP B_C_ESTAFET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atledo BC pup team 2
Atledo
12:59
2
Atledo BC pup team 1
Atledo
13:24
EJCD, JUN C_D_ESTAFET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
EPA, PUP A_ESTAFET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atledo A pup team 1
Atledo
11:00
2
Atledo/DAK A pup team 2
Atledo
11:20
3
ACW'66 A pup team 1
ACW '66
12:24
Uitslagen.nl
08-11-2017 16:00