Uitslagenlijst 22e Bouwbedrijf Beverwijkloop
Balkbrug - Vrijdag 26 mei 2017
M-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naëll Huijsmans
Lemelerveld
2:54
3
Julynn Huijsmans
Atletics Nijverdal
3:29
8
Lisette Ten Kate
Set Up Volleybal
3:58
11
Annemarie Reinink
Balkbrug
4:02
12
Madelien Jansen
Zuidwolde Dr
4:09
13
Lize Calis / Set Up
Balkbrug
4:13
17
Loueann Huijsmans
Lemelerveld
4:33
J-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jasper Extercatte(Set Up)
Balkbrug
3:18
9
Cas Leusink
SC Balkbrug Voetbal
3:49
11
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
3:59
M1012, 0,75 MIJL TM 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Naëll Huijsmans
Lemelerveld
4:44
4
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
4:59
5
Rilana Lamberink
Gramsbergen
5:35
9
Jasmijn Witten(Set Up/B)
Balkbrug
6:19
10
Dakota Bouwhuis (Set Up/B
Balkbrug
6:44
12
Amber Klunder (Set Up/B)
Balkbrug
6:48
J1012, 0,75 MIJL TM 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Ruben Eefting
Hollandscheveld
4:37
DSEN, 3 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Madelief Logtenberg
Balkbrug
23:23
7
Marieke Dijk
ACO Van Elderen
25:57
8
Sharlie van der Heide
Groningen
29:07
9
Sylke van der Heide
Groningen
29:08
DVET, 3 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HSEN, 3 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
16:05
3
Willem van eeken
ACO Van Elderen
16:36
4
Sander Kloosterziel
PEC 1910
16:38
14
Christian Baarslag
Hardenberg
22:27
15
Robert van Marle (KIKA)
Balkbrug
22:50
HVET, 3 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:04
2
Eric Kloosterziel
PEC 1910
18:29
5
Gert van de Belt
Hardenberg
23:07
9
Henny Biemans
Loopgroep De Krim
29:36
DSEN, 4 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
23:13
4
Leonie van der Kolk
Balkbrug
31:50
5
Chantal van der Molen
Rheezerveen
34:59
DVET, 4 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:35
4
Cora Kloosterziel
PEC 1910
29:26
7
Jannette Zantingh
Loopgroep Avereest
31:35
9
Ina Berends
Loopgroep Avereest
39:18
10
Grady van Bremen
Dedemsvaart
39:19
12
Sonja Koolstra
Dedemsvaart
39:22
HSEN, 4 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
20:59
2
Bastian Zandbergen
HAC '63
21:26
8
Lambert Russcher
Staphorst
25:42
9
Martin de Haan
Dedemsvaart
29:09
H40+, 4 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
22:38
9
Everard Hagedoorn
Balkbrug
28:48
11
Jan van der Molen
Rheezerveen
32:26
12
Richard Tempelman
Dedemsvaart
33:32
H50+, 4 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
23:40
7
Roelof van der Velde
Daarlerveen
28:16
10
Jan Lip
Alteveer gem De Wolden
31:54
11
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
32:24
16
Frans Scheuneman
Hoogezand
36:10
17
Dirk v.d. Wetering
Loopgroep Avereest
37:25
www.duursportpromotiebalkbrug.nl
Uitslagen.nl
30-05-2017 21:12