Uitslagenlijst Rietplasloop
Emmen - Zondag 21 mei 2017
MSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel-Jan Lensen
Groningen Atletiek
53:08
53:07
3
Anne Gert Venema
Carmelcollege Emmen
1:04:48
1:04:42
7
Stefan Schneiden
Klazienaveen
1:08:33
1:08:30
17
Jan Jaap Middel
Schoonoord
1:23:42
1:23:42
M35, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Vincent Zwemmer
De Sperwers
1:04:45
1:04:40
7
Wilfred Lepelaar
Nijverdal
1:19:43
1:19:28
M40, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Moesker
Emmer-Compascuum
55:34
55:33
4
Sander Kijk in de Vegte
Klazienaveen
1:08:16
1:08:12
5
Daniël van den Broek
Emmen
1:13:22
1:13:18
M45, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
1:01:02
1:01:00
6
Eddie Bleijswijk
Genodigden
1:12:14
1:12:10
7
Antonio Walstra
Hardlopen.nl
1:12:14
1:12:09
M50, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Gerrit Voortman
Genodigden
1:00:56
1:00:55
4
Henk Meppelink
Gramsbergen
1:05:58
1:05:57
7
Albert van der Scheer
Schoonebeek
1:08:32
1:08:27
9
Edwin Meulenbelt
Genodigden
1:11:28
1:11:22
20
Frans Suelmann
Klazienaveen
1:27:54
1:27:53
22
Jan Sorgdrager
Klazienaveen
1:36:38
1:36:35
VSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Nienke Overweg
Carmelcollege Emmen
1:13:39
1:13:37
11
Chantal van der Voort
Klazienaveen
1:25:57
1:25:47
V35, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
1:03:57
1:03:55
5
Marlene Gorzeman
De Sperwers
1:15:19
1:15:08
6
Jacqueline Westerhof
Emmer-Compascuum
1:21:43
1:21:36
9
Christina Smit
Schöninghsdorf
1:25:12
1:25:02
12
Ineke van der Salm
De Sperwers
1:28:00
1:27:48
14
Ina Peters-Kroene
Klazienaveen
1:36:57
1:36:45
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Frans Andeweg
Oldenburger Fritom
44:28
44:24
12
Mats Dale
Oldenburger Fritom
44:32
44:26
15
Milko Dale
Oldenburger Fritom
46:11
46:06
17
Thomas van Mensvoort
Oldenburger Fritom
46:43
46:36
19
Marchel Kamies
Opgeven is geen optie
48:42
48:16
20
Bas Scholte-Aalbes
Emmer-Compascuum
50:14
50:01
25
Kevin Scheepstra
Nieuw-Dordrecht
52:20
52:06
27
Edwin Neef
Emmer-Compascuum
53:05
52:52
28
Jasper Scholten
Carmelcollege Emmen
53:25
53:22
35
Rutger Mensen
Carmelcollege Emmen
58:07
57:58
37
Marchel Kamies
Opgeven is geen optie
58:22
57:58
40
Duncan Schuurman
Carmelcollege Emmen
1:07:09
1:07:01
M35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Yntze Wardenburg
De Sperwers
38:41
38:39
7
Vincent Coljé
Hardlopen.nl
43:55
43:53
8
Sjoerd Terpstra
De Sperwers
44:19
44:14
10
Michel Verhagen
Emmer Compascuum
45:47
45:45
11
Jos Rijblijwijs
De Sperwers
46:14
46:02
16
Rene Spijkers
Klazienaveen
48:56
48:39
23
Gilbert van de Velde
Emmen
50:49
50:13
25
Arjen van der Ziel
Coevorden
51:28
51:01
31
Johan Lek
Opgeven is geen optie
52:05
51:44
34
Mark Snijders
Nieuw Amsterdam
52:28
52:21
45
Reint Koning
Nieuwe Pekela
55:57
55:34
51
Peter van den Boogaard
Emmen
58:00
57:33
55
Jaap Lubbers
Nieuw Amsterdam
1:02:25
1:01:46
56
Johan van de Meer
Klazienaveen
1:02:39
1:02:19
57
Bart Bazuin
Emmer-Compascuum
1:02:50
1:02:17
58
Jaap van Veen
Carmelcollege Emmen
1:03:27
1:02:58
59
Henry Wardenburg
Klazienaveen
1:03:54
1:03:42
60
Meint Terpstra
De Sperwers
1:04:15
1:03:51
63
Jan Westerman
Opgeven is geen optie
1:08:24
1:08:00
66
Albert Teekens
Opgeven is geen optie
1:16:13
1:15:49
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Iris Kramer
Carmelcollege Emmen
53:04
53:00
6
Shanice Jansen
Emmer-Compascuum
54:25
54:20
7
Simone Veldhuijzen van Za
Amsterdam
55:18
55:12
18
Nienke Tip
Nieuw-Amsterdam
1:04:40
1:04:11
21
Anna Kornatowska
Barger Compascuum
1:08:24
1:07:57
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Anita van Veen Bodaan
Aalden
58:23
58:12
14
Roelie Weggemans
Carmelcollege Emmen
1:03:27
1:02:58
15
Sandra van Veen-Hendriks
Roden
1:03:39
1:03:10
16
Marjolein Perdok
Amersfoort
1:03:43
1:03:24
21
Janine de Jonge
Klazienaveen
1:08:24
1:07:57
22
Jannet Dijck
Opgeven is geen optie
1:08:24
1:08:01
24
Jacoline Hilgenga
Opgeven is geen optie
1:08:24
1:08:02
25
Leonie Enting
Carmelcollege Emmen
1:08:28
1:07:57
26
Martina van der Veen
Emmen
1:10:26
1:09:51
27
Liesbeth Medenblik
Opgeven is geen optie
1:10:41
1:10:16
29
Reina Terpstra
Opgeven is geen optie
1:16:13
1:15:50
31
Rita Wolters
Opgeven is geen optie
2:22:35
2:22:10
MSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
Aco van Elderen
17:13
17:12
4
Gilles Stormezand
Groningen
18:54
18:51
5
Thom Hulshof
Carmelcollege Emmen
19:02
19:01
6
David Westra
Carmelcollege Emmen
19:06
19:05
7
Yorick Zweerink
Carmelcollege Emmen
19:17
19:16
12
Bram Voors
Carmelcollege Emmen
20:17
20:16
15
Justin Kuipers
Carmelcollege Emmen
20:44
20:42
16
Ivor Feunekes
Carmelcollege Emmen
20:49
20:48
23
Erik van der Heide
Carmelcollege Emmen
21:30
21:05
24
Marius Murtezovski
Carmelcollege Emmen
21:38
21:35
33
Wesley Kuilder
De Sperwers
22:36
22:30
34
Joran van den Bosch
Klazienaveen
22:38
22:26
35
Sander Dijkstra
De Sperwers
22:47
22:38
43
Finn Hendriksen
Lisdodde 1
23:04
23:00
44
Luís Kardol
Carmelcollege Emmen
23:09
22:45
45
Jeroen Speelman
Lisdodde 1
23:20
23:18
54
Bertus Veenstra
De Sperwers
24:26
23:59
69
Stijn Spithoven
Lisdodde 1
25:30
25:25
72
Willem Verhaar
Klazienaveen
25:33
25:27
76
Xander Bloeming
Lisdodde 1
25:52
25:29
77
Wilmer van der Vaart
Emmen
25:52
24:06
81
Daan vd Berg
Carmelcollege Emmen
26:17
23:53
82
Thijs Lingenaar
Zwartemeer
26:19
25:46
92
John Sikken
EAC de Sperwers
27:10
26:44
95
Wout d Vries
Carmelcollege Emmen
27:22
24:57
97
Thijs Wittendorp
Stadskanaal
27:28
24:53
100
Albert Jan de Groot
Nieuw-Amsterdam
27:43
25:14
101
Sibren Hoekstra
TTL Veenstra
27:49
25:36
103
Alexander Kammerman
Lisdodde 1
28:00
27:55
104
Sebastiaan Boersma
Hoogezand
28:03
26:56
108
Waldermar Greveling
Lisdodde 1
28:13
27:42
114
Peter van der Weide
Schoonebeek
29:03
27:09
119
Lars Hemme
Carmelcollege Emmen
29:22
24:19
123
Julien Martijn Lanting
Emmen
29:36
27:18
126
Lars Oude Egberink
Carmelcollege Emmen
30:11
24:23
139
Dirk van den Merkhof
Emmen
32:26
30:43
144
Erwin van Wijk
Klazienaveen
35:44
34:28
147
Maarten de Graaf
TTL Veenstra
36:50
34:09
149
Erin van der Veen
Lisdodde 1
37:03
36:20
M35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Yntze Wardenburg
Klazienaveen
19:39
19:32
8
Henk van der Hoek
EAC de Sperwers
21:26
21:00
12
Sjoerd Terpstra
De Sperwers
23:22
22:55
17
Manfred Poelman
De Sperwers
24:16
23:38
19
Gert Dubbelboer
De Sperwers
24:27
24:06
21
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
24:31
24:25
23
Mark ten Berge
Oosterhesselen
25:01
23:48
29
Dennis Huisman
's-Hertogenbosch
25:29
24:22
35
Marco Wittendorp
Stadskanaal
25:59
23:25
39
Frank van Ruiten
Neugnadenfeld
26:39
25:31
45
Harm Jan Rozema
Gehandicapten Sportclub Emmen
27:24
27:04
51
Koos Weisbeek
Nieuw-Amsterdam
28:09
27:40
66
Willem Andriessen
Hoogezand
29:22
27:16
67
Ronny Lasker
Emmer-Compascuum
29:23
28:25
77
Klaas Siersema
Emmer Compascuum
30:34
28:23
80
Christian Roufs
Klazienaveen
31:00
29:09
95
Eric Klaassens
Nieuw-Amsterdam
32:22
31:41
115
Harm-Jan Wieringa
Opgeven is geen optie
38:19
36:55
116
John Scheve
Opgeven is geen optie
38:36
37:15
117
Gezinus Keurs
Opgeven is geen optie
39:02
37:45
121
Albert Teekens
Opgeven is geen optie
39:51
39:51
122
Meik van Wittling
Westoverledingen
43:11
40:49
123
Jan Millekamp
Opgeven is geen optie
43:59
42:32
124
Johan Lek
Opgeven is geen optie
43:59
42:30
125
Robbert van Don
Opgeven is geen optie
44:05
42:39
129
Ritsert van Draanen
Andijk
49:07
43:37
VSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Melissa Uiterwijk Winkel
De Sperwers
23:23
22:56
6
Maaike Eisen
Nieuw-Amsterdam
24:42
24:40
17
Okki Poortvliet
Carmelcollege Emmen
26:42
26:17
18
Annemarie Scholten
De Sperwers
27:06
26:30
27
Sanne Burger
Carmelcollege Emmen
28:16
26:47
32
Melissa Bosma
Nieuw-Weerdinge
29:09
28:13
36
Daniek Bloemink
Carmelcollege Emmen
29:23
29:05
40
Marcella Scheper
Schoonoord
29:33
29:33
42
Carolien Abheiden
Amsterdam
29:49
28:37
46
Marije Smale
Nieuw-Amsterdam
30:09
29:57
49
Suzan Binnenmars
Carmelcollege Emmen
30:20
28:19
51
Rianne Prummel
Nieuw-Amsterdam
30:23
30:11
53
Joucke Rink
Nieuw-Amsterdam
30:26
28:01
54
Anke van den Merkhof
Emmen
30:43
29:01
67
Jente Westerhof
Lisdodde 1
31:24
30:53
71
Charelly van Klinken
Veenoord
31:34
29:07
73
Donna Nederhoed
Lisdodde 1
31:39
31:16
82
Marijke Berken
Barger-Compascuum
32:28
29:57
85
Céline Schonewille
Nieuweroord
32:32
30:18
104
Marlinde van der Vaart
Emmen
34:20
32:33
110
Melanie Klaassens
Klazienaveen
34:58
33:53
112
Annemieke Mulder
Lisdodde 1
35:02
34:13
115
Maron Oude Groeniger
Emmen
35:25
33:20
118
Eveline Hoogland
De Sperwers
35:55
33:09
120
Rachida Schut
Klazienaveen
36:09
34:11
122
Pia Jongstra
Opgeven is geen optie
36:18
34:53
124
Inge van der Velde
Nieuw-Dordrecht
36:19
34:42
127
Sayenna Schonewille
Lisdodde 1
36:21
36:16
131
Yvonne van der Veen
TTL Veenstra
36:50
34:09
136
Chantal Posthuma
EAC de Sperwers
37:31
32:12
142
Danielle Veenstra
Nieuw-Amsterdam
37:49
36:18
147
Sharon de Vries
Nieuw-Amsterdam
39:03
36:54
150
Greet Teekens
Opgeven is geen optie
39:31
38:02
153
Monique Wemhoff
Opgeven is geen optie
39:51
38:24
154
Suzanne de Vreeze
Nieuw-Amsterdam
40:35
39:39
158
Elleander Paans
Wageningen
41:46
39:25
160
Jacqueliene Hendrikse-Everts
Emmen
42:52
41:44
161
Lianne Kemna-Lasker
Klazienaveen
43:55
42:57
162
Stefanie Benraadt
Nieuw Dordrecht
46:08
44:31
V35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Carina Herbers
Klazienaveen
25:08
25:00
3
Moniek Bouwhuis
De Sperwers
26:35
26:00
9
Johanna Schrijvers
Roswinkel
27:18
25:56
14
Jantje Fieling
Nieuw-Amsterdam
29:00
27:55
16
Janneke Schonewille
Coevorden
29:15
26:54
26
Jolanda Marsman
Nieuw-Amsterdam
30:15
29:50
28
Miranda Roufs
Klazienaveen
30:30
28:35
32
Jessica Veltrop
Klazienaveen
30:57
29:01
37
Enisa Mahmotovic
Nw Amsterdam
31:31
30:52
39
Winda Levelink
Nieuw-Schoonebeek
31:36
29:36
42
Ina Peters -Tubben
Klazienaveen
31:48
29:55
43
Charissa Jansen
Emmer-Compascuum
31:59
31:34
63
Titia van der Laan
Genodigden
33:38
32:06
66
Jolanda Boekholt
De Sperwers
33:53
32:08
67
Jolanda Engelkes
Klazienaveen
33:58
32:06
69
Cindy van der Pal
Klazienaveen
34:10
31:40
79
Beate Klingenberg
Nieuw-Amsterdam
34:46
33:15
80
Ryanne Veninga
Schoonebeek
34:49
32:54
81
Ingrid ten Hoor
Genodigden
34:49
32:44
83
Annemiek van der Vaart
Emmen
34:54
33:07
85
Miranda Geraats
Nieuw Weerdinge
35:00
34:39
87
Esther Schonewille
Nieuweroord
35:06
32:50
89
Mischa van Tiel-Timmer
Emmen
35:18
34:20
95
Sietske van Oenen
De Sperwers
35:55
33:09
105
Corrie Kardijk
Opgeven is geen optie
36:18
34:53
106
Mirjam Ravesteijn
Opgeven is geen optie
36:23
35:00
110
Marrianne Flick
TTL Veenstra
36:50
34:09
114
Viona Hegeman
Klazienaveen
37:28
37:01
120
Danielle Moorman
Nieuw-Schoonebeek
38:34
36:34
121
Bianca Tardy
Opgeven is geen optie
38:35
37:15
122
Ans van Zanten
Opgeven is geen optie
38:35
37:09
124
Berdieke Wierenga
Opgeven is geen optie
38:36
37:16
127
Naomi Heeling
Opgeven is geen optie
39:00
37:42
128
Ramona ten Heuvelhof
Opgeven is geen optie
39:02
37:45
129
Mirjam van der Weerd
Emmen
39:21
36:45
131
Liana Groenheyde
Opgeven is geen optie
39:30
38:01
132
Jolanda Smelt
Opgeven is geen optie
39:30
38:01
133
Esther Veenstra-Galema
Nieuw-Amsterdam
39:31
38:01
135
Jannie Vos
Emmer Compascuum
39:34
37:48
138
Karin Strijker
Opgeven is geen optie
39:49
38:23
139
Angelien Wemhoff
Opgeven is geen optie
39:51
38:24
140
Saskia Bos
Nieuw-Amsterdam
40:45
38:37
144
Annita Post - de Haan
Nieuw-Amsterdam
41:24
39:35
145
Gerda Westerman
Opgeven is geen optie
41:37
40:12
147
Trea Remmes
Westoverledingen
42:55
40:33
148
Dinie Keurs
Opgeven is geen optie
44:04
42:42
149
Jannie Ipema
Opgeven is geen optie
44:04
42:41
J6+7, 1 KM 6+7 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Leander van der Vaart
PCB Het Anker
4:51
4:49
6
Niek Imming
Nieuw-Schoonebeek
4:51
4:48
12
Niels Eefting
Hollandscheveld
5:20
5:16
13
Jens Snijders
Nieuw Amsterdam
5:22
5:20
18
Jaydin Bijkerk
Kardinaal Alfrinkschool
5:30
5:26
19
Pepijn Engelbertink
OBS De Lisdodde
5:31
5:24
24
Quinn Wijnands
OBS De Lisdodde
5:34
5:24
26
Guus IJkens
OBS De Lisdodde
5:35
5:25
27
Mauro Sikken
KBS De Diedeldoorn
5:37
5:32
29
Jack Monkhorst
OBS De Vlonder
5:39
5:27
30
Maxime Pijnaker
OBS De Vlonder
5:39
5:29
32
Yoren Nijmeijer
OBS De Lisdodde
5:41
5:25
33
Damian Beganovic
PCB De Regenboog
5:43
5:41
34
Michel van den Broek
PCB Het Anker
5:45
5:43
37
Samuel van de Vegte
Overig
5:51
5:40
40
Matthijs Veldthuis
OBS De Lisdodde
5:53
5:51
43
Liam Witting
OBS De Lisdodde
5:58
5:50
46
Tycho Bakker
OBS De Lisdodde
6:06
6:02
52
Lars Meijer
CBS Het Talent
6:14
6:08
53
Luca Caria
OBS De Lisdodde
6:14
6:03
54
Teun Lubberman
OBS De Lisdodde
6:16
6:08
55
Roan van Os
OBS De Lisdodde
6:18
6:12
58
Thijs van Lottum
OBS De Vlonder
6:22
6:11
59
Melle Post
OBS De Lisdodde
6:26
6:13
61
Finn Askes
OBS De Lisdodde
6:36
6:23
65
Wessel Tichelaar
OBS De Lisdodde
6:37
6:22
68
Jelle Dragtstra
OBS De Vlonder
6:48
6:40
71
Giel de Vries
PCB Het Anker
7:21
7:06
74
Bas Duinkerken
OBS De Lisdodde
7:35
7:23
76
Jonatan MooibroekMensinga
OBS De Lisdodde
7:50
7:37
M6+7, 1 KM 6+7 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Annemarijn Boelens
Kardinaal Alfrinkschool
5:30
5:27
13
Iva Prins
Kardinaal Alfrinkschool
5:38
5:32
16
Seline Welsink
OBS De Vlonder
5:45
5:32
19
Kaylie Eijlander
OBS De Lisdodde
5:50
5:47
20
Veerle Weersing
OBS De Vlonder
5:52
5:43
24
Marlies Harms
OBS De Lisdodde
5:59
5:52
25
Lizz Schimmel
CBS Het Talent
6:00
5:57
33
Linde Bakker
Kardinaal Alfrinkschool
6:14
6:05
34
Jasmijn de Jong
OBS De Lisdodde
6:15
6:08
36
Floor Veldman
PCB Het Anker
6:16
6:12
40
Inge Flach
KBS De Diedeldoorn
6:18
6:11
41
Jenthe Misker
OBS De Lisdodde
6:20
6:14
45
Merel van der Woerd
OBS De Lisdodde
6:29
6:20
49
Noraly Bruins
Nieuw-Schoonebeek
6:39
6:36
52
Chayènna Gerdes
OBS De Lisdodde
6:50
6:42
53
Jolijn Wever
OBS De Lisdodde
7:08
6:59
54
Roos van de Velde
OBS De Lisdodde
7:10
7:03
56
Lorena Locci
Kardinaal Alfrinkschool
7:15
7:06
59
Meagan Kikkert
CBS Het Palet
7:24
7:14
61
Anouk van Deursen
OBS De Vlonder
7:29
7:18
62
Fem Tempel
OBS De Lisdodde
7:30
7:23
63
Lieke Sterkenburgh
OBS De Lisdodde
7:39
7:29
67
Aimee Monkhorst
OBS De Vlonder
7:57
7:42
J8, 1 KM 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Koopman
Klazienaveen
4:11
4:10
3
Romi Kikkert
CBS Het Palet
4:25
4:24
4
Hugo Kip
Kardinaal Alfrinkschool
4:39
4:37
5
Thijs Wessemius
OBS De Lisdodde
4:43
4:38
6
Micha Koster
OBS De Lisdodde
4:51
4:49
7
Matthijs Beukers
Kardinaal Alfrinkschool
4:53
4:51
8
Sander Bloeming
KBS De Diedeldoorn
4:57
4:52
10
Ruben Katerberg
OBS De Lisdodde
4:59
4:55
12
Tristen Streur
OBS De Lisdodde
5:01
4:58
13
Bastiaan Sanders
Kardinaal Alfrinkschool
5:07
5:05
14
Stan Tichelaar
OBS De Lisdodde
5:09
5:05
16
Bobby Blank
Kardinaal Alfrinkschool
5:12
5:09
17
Rowan Groen
OBS De Lisdodde
5:17
5:13
19
Dion Meinders
OBS De Lisdodde
5:29
5:24
24
Storm Wieringa
OBS De Lisdodde
6:03
5:57
26
Giel Stekelenburg
Kardinaal Alfrinkschool
6:28
6:25
27
Yaro Hendriksen
OBS De Lisdodde
6:31
6:28
28
Benjamin Hamilton
Kardinaal Alfrinkschool
6:34
6:32
M8, 1 KM 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Rebecca Zwemmer
CBS Het Talent
4:40
4:40
5
Iris van den Berg
OBS De Lisdodde
4:48
4:47
6
Tessa Flach
KBS De Diedeldoorn
5:01
5:00
7
Felien Wever
OBS De Lisdodde
5:05
5:04
8
Nienke Veldthuis
OBS De Lisdodde
5:13
5:11
9
Roos Spithoven
OBS De Lisdodde
5:18
5:17
10
Mirte Bakker
OBS De Vlonder
5:18
5:16
11
Rosalie Holsboer
OBS De Lisdodde
5:21
5:16
12
Jasmijn Kuik
OBS De Lisdodde
5:22
5:17
13
Tamar Dronkert
PCB Het Anker
5:24
5:22
14
Safira van den Berg
PCB Het Anker
5:27
5:26
15
Anouk van den Broek
PCB Het Anker
5:28
5:26
17
Jolijn Idema
OBS De Vlonder
5:56
5:52
18
Nynke Overbeek
CBS Het Palet
6:00
5:58
19
Lotte Dragtstra
OBS De Vlonder
6:16
6:12
20
Jorieke Tuin
OBS De Lisdodde
6:34
6:33
21
Liz Murgioni
OBS De Vlonder
6:40
6:37
22
Maya Perdok
KBS De Diedeldoorn
6:45
6:44
24
Carmen Spoor
OBS De Vlonder
6:59
6:53
25
Lian Engbers
OBS De Vlonder
7:04
7:01
26
Demi Oppers
OBS De Lisdodde
7:10
7:07
J9+10, 1 KM 9+10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Ruben Eefting
Hollandscheveld
3:46
3:44
8
Damiën van der Scheer
Emmen
4:03
4:02
11
Wilmer van der Vaart
Emmen
4:09
4:07
23
Levi Stroeve
OBS De Lisdodde
4:45
4:45
29
Jarno Herbers
Klazienaveen
5:01
4:58
32
Jean-Julien Kroezenga
Emmen
5:04
4:57
36
Yannick van der Spoel
Emmen
5:07
4:59
38
Maik Imming
Nieuw-Schoonebeek
5:17
5:10
M9+10, 1 KM 9+10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
3:55
3:53
34
Vlinder van Oosterom
Emmen
5:34
5:26
39
Kim ten Velde
Klazienaveen
5:48
5:45
J1112, 1 KM 11+12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
19
Calvin van der Spoel
Emmen
4:45
4:44
M1112, 1 KM 11+12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
13
Laura van der Scheer
Emmen
5:08
5:03
JONGE, 1 KM G-G
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Joël Spanninga
Nieuw-Weerdinge
4:00
3:59
3
Stephen Hilbrands
Oosterhesselen
4:06
4:00
6
Danick Hekhuis
Nieuw-Amsterdam
4:31
4:29
8
Wesley Bruins
Klazienaveen
5:00
5:00
9
Guido te Nijenhuis
Zandpol
5:01
5:00
10
Bas Hollander
Klazienaveen
5:02
4:58
16
Christopher Wubs
Schoonoord
6:36
6:34
24
Rafael van der Putten
Nieuw-Schoonebeek
7:23
7:20
MEISJ, 1 KM G-G
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Sandra Benjamins
Coevorden
6:51
6:48
11
Sarah-Anna Witteveen
Emmen
7:17
7:10
12
Lucca Klunder
Klazienaveen
7:32
7:29
MAN, TRAILRUN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan van der Weide
Klazienaveen
48:30
3
Detlev Riemer
Klazienaveen
52:29
7
Roderick de Vries
Nijmegen
55:57
9
Ronald Strijken
Nieuw-Buinen
56:25
13
Harm-Jan Postmus
Vierhuizen
1:00:51
15
Pascal ten Velde
Klazienaveen
1:02:54
21
Bas de Vries
's-Gravenhage
1:09:40
VROUW, TRAILRUN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Petra Riemersma
Nieuw-Amsterdam
56:18
5
Marloes Gaastra
Alphen aan den Rijn
1:01:42
7
Avril Mulder-Fitzpatrick
Emmen
1:05:57
13
Annabel van Gageldonk
's-Gravenhage
1:14:37
MANC, 5 KM CARMEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Aalderink
Carmelcollege Emmen
21:01
20:51
2
Vincent de Munnik
Carmelcollege Emmen
21:07
21:05
3
Jeremiah Ridderbusch
Carmelcollege Emmen
21:08
21:06
4
Tim Kocks
Carmelcollege Emmen
21:11
20:46
5
Dennis Oude Egberink
Carmelcollege Emmen
21:12
21:03
6
Koen IJpelaar
Carmelcollege Emmen
21:24
21:22
7
Finn Berends
Carmelcollege Emmen
21:28
21:26
8
Merlin de Jonge
Carmelcollege Emmen
21:31
21:28
9
Tom Ottens
Carmelcollege Emmen
21:53
21:50
10
Thijmen Niebuir
Carmelcollege Emmen
22:01
21:59
11
Jordy Egberts
Carmelcollege Emmen
22:25
22:12
12
Sjoerd Peters
Carmelcollege Emmen
22:33
22:21
13
Jesper Scherpen
Carmelcollege Emmen
22:34
22:22
14
Alessandro Bijkerk
Carmelcollege Emmen
22:35
22:28
15
Tim Lemmen
Carmelcollege Emmen
22:36
22:20
16
Mark van Vilsteren
Carmelcollege Emmen
22:52
22:29
17
Sem Kremers
Carmelcollege Emmen
22:53
22:47
18
Davey Slomp
Carmelcollege Emmen
22:59
22:57
19
Tim Rolleman
Carmelcollege Emmen
23:04
22:09
20
Damiën Zwikker
Carmelcollege Emmen
23:07
22:54
21
Max Jipping
Carmelcollege Emmen
23:11
22:45
22
Florian Zeqiri
Carmelcollege Emmen
23:12
22:54
23
Thijs ten Caat
Carmelcollege Emmen
23:23
22:29
24
Frank Boer
Carmelcollege Emmen
23:33
23:32
25
Jelle Hospes
Carmelcollege Emmen
23:38
23:35
26
Matthijs van Bemmel
Carmelcollege Emmen
23:38
22:57
27
Dylan Koopmans
Carmelcollege Emmen
23:39
23:36
28
Twan Steffens
Carmelcollege Emmen
23:57
23:34
29
Ryan Snijder
Carmelcollege Emmen
24:02
23:39
30
Floris Buitenhuis
Carmelcollege Emmen
24:10
23:46
31
Twan Schlepers
Carmelcollege Emmen
24:14
23:40
32
Diederick Ebbinge
Carmelcollege Emmen
24:16
24:00
33
Mathijs Arends
Carmelcollege Emmen
24:17
24:02
34
Edwin den Boer
Carmelcollege Emmen
24:21
23:28
35
Mark Goeree
Carmelcollege Emmen
24:24
24:18
36
Danny Hemel
Carmelcollege Emmen
24:25
24:22
37
Dean Hendriksen
Carmelcollege Emmen
24:26
24:02
38
Youri Braker
Carmelcollege Emmen
24:27
23:28
39
Tom vd Velde
Carmelcollege Emmen
24:28
24:20
40
Daan Heijne
Carmelcollege Emmen
24:39
24:32
41
Remco Huser
Carmelcollege Emmen
24:39
24:09
42
Bas Siebring
Carmelcollege Emmen
24:49
24:45
43
Jorrit Muller
Carmelcollege Emmen
24:50
24:29
44
Stefan van Ballegooijen
Carmelcollege Emmen
24:54
24:35
45
Ronny Bonder
Carmelcollege Emmen
24:56
24:05
46
Daan Horstmann
Carmelcollege Emmen
24:56
24:06
47
Kas Lamberink
Carmelcollege Emmen
25:01
24:59
48
Freek Tempelman
Carmelcollege Emmen
25:01
23:55
49
Frank Wiegers
Carmelcollege Emmen
25:01
24:51
50
Melvin Falke
Carmelcollege Emmen
25:01
23:55
51
Milan Schepers
Carmelcollege Emmen
25:24
24:31
52
Jorden Jongejan
Carmelcollege Emmen
25:28
24:39
53
Ruben Kugel
Carmelcollege Emmen
25:33
24:38
54
Bas Gepken
Carmelcollege Emmen
25:34
25:04
55
Oryan Lie-a-Lien
Carmelcollege Emmen
25:38
24:26
56
Milan Tromp
Carmelcollege Emmen
25:43
24:47
57
Sen Schoonewille
Carmelcollege Emmen
25:44
25:40
58
Lars Meijer
Carmelcollege Emmen
25:46
25:28
59
Mats Root
Carmelcollege Emmen
25:46
24:56
60
Sem Rozeveld
Carmelcollege Emmen
25:47
25:38
61
Vincent Kruizinga
Carmelcollege Emmen
25:48
25:06
62
Tobias Tuik
Carmelcollege Emmen
25:48
25:39
63
Piet Teuben
Carmelcollege Emmen
25:50
25:19
64
Twan Katoele
Carmelcollege Emmen
25:50
24:50
65
Finn Huberts
Carmelcollege Emmen
25:51
25:28
66
Merijn Bron
Carmelcollege Emmen
26:00
25:27
67
Sten Boerrigter
Carmelcollege Emmen
26:02
25:29
68
Stein Jansen
Carmelcollege Emmen
26:10
25:21
69
Max Seldenthuis
Carmelcollege Emmen
26:10
25:04
70
Nordin Plaatje
Carmelcollege Emmen
26:12
25:37
71
Harmen Fuhler
Carmelcollege Emmen
26:23
26:12
72
Tycho Verhoef
Carmelcollege Emmen
26:24
26:10
73
Koen Hermans
Carmelcollege Emmen
26:24
25:15
74
Deniz Sertyürek
Carmelcollege Emmen
26:30
26:08
75
Bronne Blaak
Carmelcollege Emmen
26:30
26:15
76
Sen Vroling
Carmelcollege Emmen
26:31
26:08
77
Sem Poelman
Carmelcollege Emmen
26:35
25:25
78
Theo Smit
Carmelcollege Emmen
26:36
25:13
79
Jens Datema
Carmelcollege Emmen
26:36
26:09
80
Stijn Scherpen
Carmelcollege Emmen
26:45
25:36
81
Ruben Savenije
Carmelcollege Emmen
26:45
25:36
82
Roan Lambers
Carmelcollege Emmen
26:48
25:56
83
Miquel Sas
Carmelcollege Emmen
26:59
26:52
84
Mart Koop
Carmelcollege Emmen
27:10
27:01
85
Sem Schurink
Carmelcollege Emmen
27:11
26:16
86
Yorick t Caat
Carmelcollege Emmen
27:23
26:15
87
Lorenzo Knol
Carmelcollege Emmen
27:30
27:05
88
Jorrit Oosterijk
Carmelcollege Emmen
27:30
26:41
89
Bram Löbker
Carmelcollege Emmen
27:35
27:09
90
Marc Kuperus
Carmelcollege Emmen
27:47
27:41
91
Jim Holman
Carmelcollege Emmen
27:57
26:42
92
Rick Speckle
Carmelcollege Emmen
28:01
27:13
93
Isa Broersen
Carmelcollege Emmen
28:02
27:38
94
Djairo Fik
Carmelcollege Emmen
28:07
27:58
95
Dylan van Huizen
Carmelcollege Emmen
28:11
27:02
96
Ruben Vos
Carmelcollege Emmen
28:21
27:56
97
Bas van Tol
Carmelcollege Emmen
28:28
27:24
98
Maurits Murtezovski
Carmelcollege Emmen
28:29
28:06
99
Viktor Kostadinov
Carmelcollege Emmen
28:29
27:40
100
Rick Dijks
Carmelcollege Emmen
28:33
27:34
101
Bart Lukkien
Carmelcollege Emmen
28:37
27:44
102
Matz Wesseling
Carmelcollege Emmen
28:39
27:25
103
Robin Jalving
Carmelcollege Emmen
28:46
28:36
104
Ramon Locci
Carmelcollege Emmen
28:47
27:44
105
Sven Eberhard
Carmelcollege Emmen
28:47
28:37
106
Joris Vredeveld
Carmelcollege Emmen
28:48
27:43
107
Bram Vuuregge
Carmelcollege Emmen
28:48
28:39
108
Rodney Oosting
Carmelcollege Emmen
28:51
28:00
109
Mayson Gautier
Carmelcollege Emmen
28:52
28:01
110
Justin Karsten
Carmelcollege Emmen
28:56
27:42
111
Iwan Bos
Carmelcollege Emmen
29:13
28:10
112
Leon Koning
Carmelcollege Emmen
29:29
29:07
113
Alex Uiterwijk Winkel
Carmelcollege Emmen
29:30
29:11
114
Yaëll Schoonbeek
Carmelcollege Emmen
29:31
29:00
115
Teijs Reijnders
Carmelcollege Emmen
30:41
29:44
116
Ruben Jansen
Carmelcollege Emmen
31:08
30:11
117
Bas Heijnen
Carmelcollege Emmen
31:13
30:17
118
Jeroen van Ommen
Carmelcollege Emmen
31:15
30:12
119
Freelo Blaauw
Carmelcollege Emmen
31:16
30:11
120
Damiën Ladinõ
Carmelcollege Emmen
31:24
30:06
121
Jeffrey Klement
Carmelcollege Emmen
31:25
30:50
122
Kaj Wolken
Carmelcollege Emmen
31:36
31:27
123
Bram de Boer
Carmelcollege Emmen
31:44
30:47
124
Boaz Dobben
Carmelcollege Emmen
32:18
31:16
125
Jurre van der Staaij
Carmelcollege Emmen
32:26
31:43
126
Gert Middeljans
Carmelcollege Emmen
32:38
31:39
127
Sem Oost
Carmelcollege Emmen
32:41
31:41
128
Olaf ten Brink
Carmelcollege Emmen
33:10
32:22
129
Thijs Wolters
Carmelcollege Emmen
33:10
32:28
130
Stan Rozema
Carmelcollege Emmen
33:17
32:50
131
Guus ten Have
Carmelcollege Emmen
33:30
33:09
132
Sem Veenstra
Carmelcollege Emmen
33:57
33:01
133
Storm van den Berg
Carmelcollege Emmen
34:00
33:39
134
Jetze Smit
Carmelcollege Emmen
34:20
33:05
135
Frank Kleinheerenbrink
Carmelcollege Emmen
34:30
33:32
136
Tijmen van Veen
Carmelcollege Emmen
34:31
33:33
137
Jonah Katteler
Carmelcollege Emmen
34:52
33:54
138
Boris Swierts
Carmelcollege Emmen
34:52
33:55
139
Bart Kuhne
Carmelcollege Emmen
34:58
33:46
140
Jordi Faber
Carmelcollege Emmen
35:21
34:54
141
Bowe Koolwijk
Carmelcollege Emmen
36:20
35:04
142
Dennis Hazelhoff
Carmelcollege Emmen
36:34
35:18
143
Sil Ras
Carmelcollege Emmen
36:42
35:26
144
Nathan Siepel
Carmelcollege Emmen
36:45
35:28
145
Jasper Plante
Carmelcollege Emmen
36:55
36:23
146
Mark Hoogeveen
Carmelcollege Emmen
37:21
36:46
147
Robbie d Beuse
Carmelcollege Emmen
37:54
37:48
148
Jean-Max Vewenda
Carmelcollege Emmen
38:01
37:10
149
Nick Anbergen
Carmelcollege Emmen
38:07
37:46
150
William Lesterhuis
Carmelcollege Emmen
41:58
41:08
151
Danny Gerrits
Carmelcollege Emmen
42:13
41:37
152
Emre Yurttas
Carmelcollege Emmen
46:49
46:49
153
Floris van Schijndel
Carmelcollege Emmen
46:49
45:58
154
Jordy Neef
Carmelcollege Emmen
48:03
46:46
VRWC, 5 KM CARMEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel Heijne
Carmelcollege Emmen
23:20
23:03
2
Merijn Brandjes
Carmelcollege Emmen
24:01
23:59
3
Frederique Epping
Carmelcollege Emmen
24:50
24:32
4
Lois Klein
Carmelcollege Emmen
24:50
24:27
5
Manon Hendriks
Carmelcollege Emmen
24:55
24:31
6
Carmen Visser
Carmelcollege Emmen
24:59
24:32
7
Lisa Bos
Carmelcollege Emmen
25:08
24:45
8
Iris Boxem
Carmelcollege Emmen
25:14
24:57
9
Tessa Helder
Carmelcollege Emmen
25:14
24:56
10
Sara Hendriks
Carmelcollege Emmen
25:55
25:35
11
Jolien Kleine Deters
Carmelcollege Emmen
26:03
24:56
12
Tessa Grummel
Carmelcollege Emmen
26:05
25:27
13
Mila Wijnands
Carmelcollege Emmen
26:06
25:28
14
Indy Schoonbeek
Carmelcollege Emmen
26:06
25:26
15
Sil Ras
Carmelcollege Emmen
26:13
25:43
16
Floor Schevers
Carmelcollege Emmen
26:19
26:16
17
Lotte Wessels
Carmelcollege Emmen
26:23
26:12
18
Ismay Lichtendonk
Carmelcollege Emmen
27:02
26:33
19
Lonneke Ringers
Carmelcollege Emmen
27:05
26:32
20
Maud Vonder
Carmelcollege Emmen
27:08
26:30
21
Marit Eijgenraam
Carmelcollege Emmen
27:12
27:06
22
Amber Migo
Carmelcollege Emmen
27:14
26:43
23
Rifka van Mispelaar
Carmelcollege Emmen
27:15
27:14
24
Anouk Bruins
Carmelcollege Emmen
27:30
26:51
25
Silke Oost
Carmelcollege Emmen
27:31
26:53
26
Indi Kerstens
Carmelcollege Emmen
27:34
27:25
27
Carly Verhaar
Carmelcollege Emmen
27:36
27:20
28
Linsey Kuipers
Carmelcollege Emmen
27:40
27:00
29
Dewi Fijlstra
Carmelcollege Emmen
27:41
27:32
30
Vera ten Velde
Carmelcollege Emmen
27:41
27:05
31
Anouk Scholte Albers
Carmelcollege Emmen
27:41
27:05
32
Esmee Huser
Carmelcollege Emmen
27:50
27:04
33
Manon Koop
Carmelcollege Emmen
27:51
26:34
34
Fleur Stiekema
Carmelcollege Emmen
27:53
27:18
35
DaphneLuchies
Carmelcollege Emmen
27:53
27:19
36
Iris Lucas
Carmelcollege Emmen
27:53
27:16
37
Manon Kramer
Carmelcollege Emmen
27:54
27:21
38
Floor Maats
Carmelcollege Emmen
27:57
27:23
39
Jolien Scholte Albers
Carmelcollege Emmen
28:10
28:04
40
Tristan Schonewille
Carmelcollege Emmen
28:13
27:48
41
Sophie Niewijk
Carmelcollege Emmen
28:15
27:09
42
Julie de Vries
Carmelcollege Emmen
28:20
27:13
43
Femke Nijboer
Carmelcollege Emmen
28:22
27:39
44
Marith de Beer
Carmelcollege Emmen
28:29
27:49
45
Iris Bouma
Carmelcollege Emmen
28:30
28:04
46
Famke Rolfes
Carmelcollege Emmen
28:33
28:00
47
Dagmar Hospes
Carmelcollege Emmen
28:36
28:17
48
Nairobi Jonker
Carmelcollege Emmen
28:36
27:44
49
Sienna Heinhuis
Carmelcollege Emmen
28:36
27:44
50
Jill Jansen
Carmelcollege Emmen
28:50
28:16
51
Bo de Vries
Carmelcollege Emmen
28:55
27:49
52
Leonie Voorn
Carmelcollege Emmen
28:59
27:58
53
Annemiek Brink
Carmelcollege Emmen
29:02
28:57
54
Sofie de Bruijn
Carmelcollege Emmen
29:04
28:25
55
Anouk Zuidema
Carmelcollege Emmen
29:06
28:06
56
Carmen Evers
Carmelcollege Emmen
29:06
28:06
57
Isa Jansen
Carmelcollege Emmen
29:36
29:19
58
Danique Rocks
Carmelcollege Emmen
29:37
29:33
59
Tessa Prinsen
Carmelcollege Emmen
29:45
29:14
60
Baukeline Hietland
Carmelcollege Emmen
29:45
29:13
61
Angel Houdane
Carmelcollege Emmen
29:46
29:38
62
Tessa Boxem
Carmelcollege Emmen
29:54
29:10
63
Kira Wesseling
Carmelcollege Emmen
30:03
29:26
64
Jasmin Heijnen
Carmelcollege Emmen
30:06
29:22
65
Natsja Jansen
Carmelcollege Emmen
30:29
29:48
66
Gladys Turksema
Carmelcollege Emmen
30:49
29:57
67
Lyanne Hummel
Carmelcollege Emmen
30:57
30:39
68
Yasmine Casimiri
Carmelcollege Emmen
30:58
30:20
69
Nikki Kos
Carmelcollege Emmen
30:59
30:23
70
Anne Bruin
Carmelcollege Emmen
30:59
30:50
71
Lotte Verweij
Carmelcollege Emmen
31:00
30:19
72
Chiara Hiemstra
Carmelcollege Emmen
31:00
30:53
73
Sahera Bruinsma
Carmelcollege Emmen
31:01
30:09
74
Nena Boers
Carmelcollege Emmen
31:18
30:38
75
Merije Burger
Carmelcollege Emmen
31:19
30:38
76
Lenneke van Dijk
Carmelcollege Emmen
31:26
30:25
77
Daniéla Pruim
Carmelcollege Emmen
31:26
30:44
78
Samira Jagt
Carmelcollege Emmen
31:28
31:26
79
Maud Vos
Carmelcollege Emmen
31:30
30:54
80
Veerle van Rhijn
Carmelcollege Emmen
31:32
30:31
81
Denise Dost
Carmelcollege Emmen
31:36
30:36
82
Anna Plass
Carmelcollege Emmen
31:42
30:59
83
Feline Langenberg
Carmelcollege Emmen
31:42
30:59
84
Sierra Sikkema
Carmelcollege Emmen
31:49
31:02
85
Roos Hartman
Carmelcollege Emmen
32:07
31:19
86
Kyra Herwijnen
Carmelcollege Emmen
32:29
32:21
87
Merel Wessels
Carmelcollege Emmen
32:31
31:37
88
Nicole Meerstadt
Carmelcollege Emmen
32:34
32:23
89
Asmara Ekkel
Carmelcollege Emmen
32:39
32:18
90
Shannon van Briemen
Carmelcollege Emmen
32:40
32:19
91
Yinx Menzen
Carmelcollege Emmen
32:41
32:04
92
Danisha Logtenberg
Carmelcollege Emmen
32:49
32:35
93
Anouk Meijer
Carmelcollege Emmen
33:01
32:03
94
Aukje Lobker
Carmelcollege Emmen
33:08
32:55
95
Ella Wilts
Carmelcollege Emmen
33:08
32:54
96
Anne-Jet Siekman
Carmelcollege Emmen
33:09
32:58
97
Joyce Veenema
Carmelcollege Emmen
33:09
32:58
98
Emma Huisman
Carmelcollege Emmen
33:09
32:13
99
Iris Visser
Carmelcollege Emmen
33:10
32:23
100
Eline Döpp
Carmelcollege Emmen
33:10
32:13
101
Cato Wolters
Carmelcollege Emmen
33:15
32:41
102
Tessa van Schaik
Carmelcollege Emmen
33:16
32:43
103
Merel Ophof
Carmelcollege Emmen
33:38
32:56
104
Britt Post
Carmelcollege Emmen
33:52
33:36
105
Isa Roelofs
Carmelcollege Emmen
33:52
33:36
106
Denise Bergmeester
Carmelcollege Emmen
33:52
32:50
107
Naomi Dillerop
Carmelcollege Emmen
33:53
32:51
108
Nathalie Horstman
Carmelcollege Emmen
33:53
32:52
109
Lotte Hein
Carmelcollege Emmen
33:53
32:52
110
Loraine Rass
Carmelcollege Emmen
33:56
33:27
111
Laura Brijan
Carmelcollege Emmen
34:01
33:47
112
Laura Post
Carmelcollege Emmen
34:04
33:18
113
Isa van Wakeren
Carmelcollege Emmen
34:16
33:33
114
Sanne Meerlo
Carmelcollege Emmen
34:16
33:32
115
Noortje Frieling
Carmelcollege Emmen
34:23
34:04
116
Bo de Jong
Carmelcollege Emmen
34:25
33:56
117
Donna Hauptmeijer
Carmelcollege Emmen
34:25
33:56
118
Iris Jonker
Carmelcollege Emmen
34:28
33:11
119
Eva ten Velde
Carmelcollege Emmen
34:28
33:48
120
Loes Hake
Carmelcollege Emmen
34:35
34:23
121
Roos Wijnia
Carmelcollege Emmen
34:46
34:14
122
Marin Riemersma
Carmelcollege Emmen
35:06
34:11
123
Loïs Dries
Carmelcollege Emmen
35:07
34:54
124
Judith Hofman
Carmelcollege Emmen
35:08
34:54
125
Fleur Beijk
Carmelcollege Emmen
35:09
34:14
126
Iris Lambers
Carmelcollege Emmen
35:37
35:16
127
Mayrene Staats
Carmelcollege Emmen
35:37
35:23
128
Brooke Hegeman
Carmelcollege Emmen
35:54
35:48
129
Demi Botter
Carmelcollege Emmen
36:08
35:53
130
Gaby van der Veen
Carmelcollege Emmen
36:48
35:41
131
Tessa Heijnen
Carmelcollege Emmen
37:05
35:54
132
Danique Fuhler
Carmelcollege Emmen
37:14
36:00
133
Yasmine Brandjes
Carmelcollege Emmen
37:46
37:21
134
Danique de Boer
Carmelcollege Emmen
37:53
36:59
135
Malou Schrik
Carmelcollege Emmen
37:57
37:56
136
Alissa Kiers
Carmelcollege Emmen
38:00
37:07
137
Tessa Zuidema
Carmelcollege Emmen
38:07
37:21
138
Zascha Leegte
Carmelcollege Emmen
38:09
37:30
139
Daniëlle Schuttrups
Carmelcollege Emmen
38:13
37:34
140
Lynn Kramer
Carmelcollege Emmen
38:35
38:31
141
Isa Lange
Carmelcollege Emmen
38:36
38:32
142
Naomi Braker
Carmelcollege Emmen
38:36
38:32
143
Elifnur Kocabas
Carmelcollege Emmen
38:38
38:10
144
Natasha van der Hak
Carmelcollege Emmen
38:38
38:10
145
Anna van der Loo
Carmelcollege Emmen
38:38
38:10
146
Quincy Bekman
Carmelcollege Emmen
39:35
38:22
147
Anne Bakker
Carmelcollege Emmen
39:36
38:23
148
Yasmin Aroepa
Carmelcollege Emmen
40:38
39:31
149
Fleur van Wieren
Carmelcollege Emmen
40:57
40:18
150
Sanneke Holewijn
Carmelcollege Emmen
41:05
39:57
151
Finette de Groot
Carmelcollege Emmen
41:11
40:25
152
Caithlyn Boer
Carmelcollege Emmen
41:22
41:09
153
Jorinde Tigelaar
Carmelcollege Emmen
41:25
40:29
154
Isolde Sturing
Carmelcollege Emmen
41:36
40:22
155
Mirte Kajim
Carmelcollege Emmen
41:36
40:22
156
Amber van Draanen
Carmelcollege Emmen
44:07
43:38
157
Roos Hobers
Carmelcollege Emmen
45:36
44:25
158
Jade Neal
Carmelcollege Emmen
46:00
45:15
159
Leonie vd Molen
Carmelcollege Emmen
46:21
45:10
160
Annelies Meerlo
Carmelcollege Emmen
46:21
45:11
161
Cecile Richetti
Carmelcollege Emmen
46:52
46:15
162
Nienke Verwer
Carmelcollege Emmen
46:53
46:16
163
Thirza de Lange
Carmelcollege Emmen
48:50
48:05
164
Penny Maynard
Carmelcollege Emmen
49:13
48:27
165
Annelie Tapper
Carmelcollege Emmen
49:13
48:28
Uitslagen VB/G-groep en jongens en meisjes
11-12 jaar zijn toegevoegd aan de uitslagen.
Excuus voor de vertraging.
Uitslagen.nl
29-05-2017 15:46