Zoek

Uitslagenlijst Lenteloop Almere

Almere - Zondag 19 maart 2017

 
2,5 M, 2.5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lars Molenkamp2005Almere818:52 
2Nariño Renfurm2007Almere819:18 
3Marcello van den Heuvel2005Almere9:21 
4Bas van Groenestein2005Almere9:30 
5Luciano van den Heuvel2005Almere9:32 
6Thom Uittenbosch2002Almere819:44 
7Teun Merckx2007Almere819:48 
8Bo Schraven2005Almere9:51 
9Bret Groot2005Almere9:58 
10Senna Plasschaert2006Almere8110:05 
11Simon Mol2005Almere10:09 
12Maxx Bogaert2006Almere10:18 
13Bjorn Engel2007Almere8110:24 
14Nassim Bakhcha2002Almere10:30 
15Gijs Merckx2009Almere8110:42 
16Hugo Schrave2005Almere10:44 
17Melle Scheefhals2005Almere10:45 
18Joris Withagen2007Almere11:06 
19Mathijs Bakker2008Almere8111:12 
20Levy Scholsberg2008Hoorn Nh11:36 
21Boujamaa Yahyaoui1976Almere11:40 
22Luca Bonomo2004Almere11:42 
23Jayten Ramautar2004Putten11:50 
24Noud Verbauwen2009Almere11:56 
25ONBEKEND  11:59 
26Siegfried HArnai1964Almere12:01 
27Steven Koenis2006Almere8112:02 
28Xander Rosier2005Almere12:11 
29Jasper vd Grift2007Almere8112:13 
30Kyan Snellings2005Almere8112:16 
31Senna Heijl2005Almere12:26 
32Jesse Nieuwenhuisen2009Almere8112:28 
33Koray Yandi2007Almere12:29 
34Tygo Groen2005Almere12:49 
35Beau de Ruiter2005Almere12:50 
36Michael Kroese2007Almere12:51 
37Gijs Kremers2009Almere12:54 
38Jelany Majem2004Almere13:01 
39Jesse Hougarm2006Almere13:05 
40Caspar Kruijf1965Almere13:06 
41Sam Stobbe2007Almere13:16 
42Sven Hoeksema2006Almere13:17 
43Tim Vermeulen2005Almere13:25 
44Micha Waterval2007Almere13:26 
45Jerrel Waterval1962Almere13:27 
46Jens van der Werf2004Almere13:29 
47Tygo Ridderbos2007Almere8113:52 
48David Pot2009Leiden14:12 
49Marijn Klaver2002Almere8114:17 
50Jesse Munster2005Almere14:19 
51Shawn Wilmink2004Almere14:20 
52Dimitri Nas2005Almere14:24 
53Teun Kil2011Almere14:25 
54Victor Titzing1971Almere14:39 
55Jeroen Staartjes1967Almere14:44 
56Rafet Inanc1973Almere14:58 
57Issam Essaghir2003Almere15:05 
58Mike Link2010Almere8115:16 
59Jelle Duvekot2005Almere15:26 
60Youp Grundel2005Almere15:28 
61Christiaan Pepermans2006Almere8115:37 
62Daan van den Boogaard2006Almere15:52 
63Jurre Camardese2006Almere8116:10 
64Rowy Onderwater2004Almere8116:18 
65Marwan Idihya2003Almere17:02 
66Justin Croese2007Almere8117:22 
67Lars van der Werf2008Almere17:45 
68Tim Hop2008Almere17:53 
69Kido Touw1989Amersfoort17:54 
70Francisco Perez1970Almere18:01 
71Niels van der Werf1979Almere18:04 
72Thijs Jagerman2009Almere18:15 
73Uberto Scholsberg1971Hoorn Nh29:15 
74Marley Scholsberg2013Hoorn Nh29:20 
 
2,5 V, 2.5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Merel Veltman2005Almere819:24 
2Shantell Egbon2005Almere10:02 
3Raisa Ellensburg2005Almere10:05 
4Savienne Asikende2006Almere8110:20 
5Demi Engel2004Almere10:32 
6Maaike Speetjens2005Almere10:52 
7Femke Leguit2005Almere11:09 
8Noa Wever2005Almere11:22 
9Inaya Yahyaoui2008Almere8111:38 
10Elisha Kwofie2005Almere11:52 
11Alexandra Koenis2009Almere8112:07 
12Laurenne van den Berg2007Almere12:14 
13Amira de Mees2005Almere12:14 
14Tess Kroese2008Almere12:17 
15Lisanne van de Grift2005Almere12:30 
16Ruby Tol2005Almere12:31 
17Pleun van Raaij2005Almere12:32 
18Chiara Debije2006Almere8112:35 
19Sterre Bentvelzen2007Almere8112:36 
20Rosalie Franken2007Almere8112:45 
21Lidiya de Jong2005Almere8112:51 
22Bente Duvekot2005almere12:55 
23Noel Gijsberti Hodenpijl2005Almere13:00 
24Robin de Wit2005Almere13:02 
25Eva van Lammeren2009Almere8113:03 
26Noena van den Berg2009Almere13:04 
27Maud Bonhof2005Almere13:30 
28Roosmarijn van Dijkhuizen2005Almere13:31 
29Mila Zwartjes2008Almere8113:37 
30Louise Staartjes2007Almere8113:38 
31Nikita Blaauboer1999Almere13:54 
32Riley Wijdenbosch2005Almere13:58 
33Matilda Evoli2008Almere8113:58 
34Dante van der Heijden2005Almere13:59 
35Sascha de Ligt2008Almere8114:01 
36Florimond Heerema2008Almere8114:21 
37Merah van Rest2005Almere14:25 
38Aylana Majem2007Almere8114:35 
39Julia Titzing2006Almere14:38 
40Rosalie van der Haar2007Putten14:47 
41Jiska Stockschen2008Almere8114:55 
42Houda2008Almere15:06 
43Nadesia Deekman2008Almere15:22 
44Ayse Gul Ozturk1979Almere15:23 
45Julia Spijker2004Almere16:15 
46Melissa Pot2009Leiden16:19 
47Fleur Deusing2007Almere16:59 
48Lotte Deusing2005Almere16:59 
49Lucia van der Linden2009Almere8117:46 
50Saskia van de Laar1979Almere18:00 
51Ise van der Werf2007Almere18:03 
52Renske Jagerman2004Almere18:09 
53Aniek van der Linden2007Almere18:15 
54Lianne Stroomberg2005Almere8119:03 
55Erica Preuter1973Almere20:38 
56Abigail van de Logt1960De Kwakel20:56 
57Esra Kahyaoglu2008Almere21:28 
 
5 M, 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Morris van der Minnen2001Almere19:07 
2Michel van Liempdt1973Loopgroep Aart Stigter19:24 
3Max van Liempdt2003Almere8119:25 
4Richard Touw1959Amersfoort19:25 
5Eric Houben1969Almere19:26 
6Shai Walhain2001Amsterdam19:58 
7Rogier Strobbe1980Almere20:06 
8Damian Florek1987Hilversum20:12 
9Donald de Soet1973Almere20:39 
10Dave van Lammeren1976Almere20:55 
11Maël Plasschaert2003Almere8121:26 
12Brahim Ashili1994Almere21:38 
13Marco Weisbeek1985Almere21:41 
14Djimon de Groot2003Almere8122:24 
15Pascal Munniks1998Almere8123:18 
16Jasper Takens2003Almere8123:49 
17Mike Hobo 2004Almere24:14 
18Ron Wijnands1961Almere24:32 
19Sander Dronkers1977Almere24:53 
20Herman Kui1972Almere25:19 
21Jort Monteban2003Almere25:32 
22Bas van de Kant2002Almere25:53 
23Thijs de Vries2001Almere26:34 
24Gert Brusee1964Running 200026:44 
25Ivan van Harskamp1990Almere26:46 
26Tim de Vries1998Almere26:52 
27Sam van den Boogaard2003Almere27:06 
28Peter Doeswijk1945Almere27:34 
29Edwin Koenis1971Almere27:49 
30Martin Dijkstra1967Almere27:57 
31Niels Heijnis1988Almere28:07 
32Raymond van Oosten1988Weesp28:11 
33Roy Kuijpers1985Almere28:35 
34Spion Lilt1976Almere29:09 
35Ab Agterbos1957Almere29:19 
36Wessel Ekelmans2004Almere8129:31 
37Pascal Ekelmans2006Almere8129:34 
38Cor Leenstra1963Almere29:37 
39Alex de Cuba1976Almere29:40 
40Jan Willem Dijkhuizen1979Almere29:50 
41Mika van DerTak2001Almere8129:52 
42Ricardo Klerks2001Almere8129:55 
43Colin Kui2005Almere30:19 
44Harry van der Starre1954Almere31:04 
45Pepijn van Oostveen2005Almere8131:17 
46Rivko Kleijne Snuverink2001Almere8131:43 
47Bas Bonhof1970Almere31:47 
48Michael Hiemstra2003Almere31:57 
49Maikel Spijkerman1985Almere32:00 
50Chris Mastenbroek2003Almere32:47 
51Tom Lonnee1995Almere32:59 
52Sem Hop2006Almere33:04 
53Mo Kasan1945Amsterdam33:06 
54Jamie Sesay2004Almere8133:12 
55Johan van Santen1953AvVN33:21 
56Tom Regeer1971Almere34:13 
57Peter van Leeuwen1959Almere37:09 
58Melvin Gessel2003Almere37:22 
59Lucien Moritz2003Almere8137:26 
60William Siemons1964Almere39:09 
 
5 V, 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tamar Veltman2003Almere20:14 
2Laila Yahyaoui2006Almere8121:45 
3Robin Dreyling2002Almere21:47 
4Isa van Heezik2002Almere8122:46 
5Jo-Ann Kruijer2000Tuitjenhorn23:51 
6Yvette Kars1992Almere24:00 
7Samira Yahyaoui1977Almere24:36 
8Merel van Blitterswijk1973Almere25:44 
9Nadine de Leeuw2000Almere8126:27 
10Wendy Breure1984Almere26:42 
11MIchelle Klerq1995Almere28:04 
12Aurora Leutscher1995Weesp28:10 
13Evita Meyer1987Almere28:12 
14Wendy Oosten1985Almere28:43 
15Wendy de Paus1976Almere28:52 
16Eveline Dalebout1962Almere28:52 
17Annelies Boonstra1975Almere28:54 
18Bo Külman2007Almere28:57 
19Marloes Knol1985Almere29:00 
20Sandra Oudshoorn1977Almere29:42 
21Jessica Tax1999Almere29:47 
22Irene Weststrate1985Weesp29:53 
23Marian Philips1965Almere29:58 
24Yulan Berends1986Almere30:14 
25Bianca Fortuin1989Almere30:22 
26Annabelle de Gast1987Almere30:25 
27Josephine Cheung1978Almere30:29 
28Lobke Moniot1993Almere30:32 
29Sharon Nieuwstadt1969Almere30:46 
30Jildau van der Meulen1995Almere30:59 
31Querine ten Dolle1978Amsterdam Zuidoost31:01 
32Suzanne Vrijens1970Almere31:06 
33Amber Siemons1994Almere31:10 
34Marieke Tegelaars de Lang1984Almere31:14 
35Angelique van Galen-v d B1967Almere31:22 
36Mariska Bosman1991Almere31:24 
37Michèle Groenhuijzen1966Almere31:25 
38Nienke Jager1981Almere31:39 
39Ivanka Rosenboom1974Almere31:54 
40Anita van de Weerd1983Almere32:02 
41Jackie Leppers1967Hoorn Nh32:03 
42Emmy Tammes1978Almere32:25 
43Airne van Dam1962Almere32:36 
44Danitsja Scharn-Koster1984Almere33:23 
45Simone Wolfe1985Almere33:28 
46Gabrielle Mastenbroek1977Almere33:31 
47Yvonne van der Kooij1963Almere33:40 
48Wendy Visser1971Almere33:56 
49Claudia Boonstra-Seegers1976Almere33:59 
50Evelien Scholsberg1969Beverwijk34:02 
51Louise Franke1986Almere34:32 
52Geri de Leeuw1966Almere34:38 
53Jeanne Davies1961Almere34:41 
54Yola Sol1986Almere34:42 
55Maike Rijkaard1949Amsterdam35:06 
56Margriet v Broekhoven1994Almere35:12 
57Simone Beerlage1994Almere35:14 
58Marjanne Toepoel1961Almere35:20 
59Johanna Staartjes1971Almere35:26 
60Amy Hop2006Almere35:43 
61Nicole Ebing1986Almere35:59 
62Colette Scholsberg1972Almere36:23 
63Anita Schipper1973Almere36:25 
64Marjolein de Gast1988Almere37:03 
65Natasja Kielema1969Almere37:29 
66Bianca van Eijden1970Almere37:44 
67Chantal Benabou1966Almere37:47 
68Cindy Henneman1981Almere38:00 
69Annelies Schotman1962Almere38:03 
70Marja Lonnee1963Almere38:24 
71Marieke Hoeksema1977Almere38:33 
72Corry Huffels1950Amersfoort38:36 
73Ine Verschut1954Almere41:11 
74Renee Bosboom1990Almere41:15 
75Cockie Siemons1966Almere41:21 
76Rianne Berkhout1959Almere44:46 
77Irene Kempers1981Almere44:50 
 
10 M, 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cain Rutgers1999Almere8135:07 
2Tom de Leeuw1997Almere8135:53 
3Luc Velzeboer1998Almere8136:34 
4Martijn Boot Almere36:41 
5Ruud Vos1980Almere37:39 
6Jonatan Samoocha1976Amersfoort38:32 
7Matthijs Horlings1989Leiden38:36 
8Tomasz Majkowski1985Hilversum39:10 
9Tim Meijer1982Almere39:38 
10Rene van Eden1974Loopgroep Aart Stigter39:58 
11Raymond Bentvelzen1975Almere40:57 
12Jeroen Mazereeuw1979Almere42:53 
13Jurr Jurriaans1985AV'2343:22 
14Remco Plasschaert1970Almere43:34 
15Richard den Brok1973Almere43:36 
16Marc Helder1979Almere43:38 
17Yannick Hartman1995Almere43:42 
18Dj Lingers1975Almere44:00 
19Arvid Smits1977Amersfoort45:06 
20Dolf van der Leden1976Almere45:26 
21Sjoerd van Gastel1996Almere45:39 
22Fred Havinga Almere46:15 
23Lucas Wolfe1986Almere46:30 
24Jos Wieleman1962Almere46:56 
25Wim de WIt1969Almere47:05 
26Joost Wijbenga1979Almere47:28 
27Robert Schnitker1984Almere47:48 
28Peter de Leeuw1968Almere8147:55 
29Roald Otten1987Almere48:13 
30Rick Groot1978Almere48:24 
31Frank Agricla1971Lelystad48:36 
32Paul de Bakker1986Almere48:59 
33Tim Zittersteijn1983Almere49:22 
34Mathias Zuur1980Zeewolde49:22 
35Harry Takens1972Almere49:31 
36Sander Verkade1999Almere49:34 
37Peter van Wijlick1960Almere50:04 
38Jeroen RUIjs1980Almere50:10 
39Jeffrey vd Dungen Bille1987Almere50:14 
40J diender1978Almere50:19 
41Stan Steffen1995Almere50:27 
42Robert Hommes1968Almere50:29 
43Thijs Meijaard1999Almere50:30 
44Remko Bijlsma1973Almere50:37 
45Fons van der Ham1964Almere50:42 
46Ruud Janssen Almere50:48 
47Stephan van Schaik1983Almere50:52 
48Melvin Robijn1984Almere50:58 
49Marco Roos1967Almere51:03 
50Mike Langes1996Almere51:08 
51Ton ten Broeke1968Almere51:21 
52Michael Ruberg1977Almere51:22 
53Bas Fukkink1970Almere51:24 
54Hans Tijhuis1964Amersfoort51:29 
55Rene Veldkamp1961Almere51:30 
56Rody van der Zalm1981Almere51:42 
57Joop Lauwers1978Almere51:43 
58Remy Snel1964Almere51:51 
59Jan Dirk de Vries1970Almere51:54 
60Martijn Janssen1983Almere51:56 
61Koert Meijaard1969Almere51:57 
62Arthur Willems1964Almere51:58 
63Dennis Djojosoetirto1983Almere52:05 
64Eeuwe Schot1961Groningen52:16 
65Erik Leutscher1966Almere52:25 
66Tim Veen1982Almere52:49 
67Michael de Weerdt1967Almere52:53 
68Peter Rodenburg1966Almere52:54 
69Casper Groenen1968Almere53:12 
70Ruben Neijenhuijs1986Almere53:32 
71Harry Steenbreker1959Almere53:50 
72Erik van Aurich1983Almere53:52 
73Sander Hawinkels1983Almere53:56 
74Maurice van der Linden1977Almere54:05 
75Raymond Höhle1968Almere54:07 
76Bas Berkelmans1959Almere54:20 
77Bart Dijkshoorn1963Almere54:20 
78Jeroen Graaf1965Almere54:21 
79Jeroen Vreeling1981Almere54:28 
80Lucas Suringer1957Almere54:37 
81Gerben Kiel1974Almere54:42 
82Ronald van Gastel1962Almere54:45 
83Carel Klop1956Almere8154:54 
84Peter Haikens1969Swifterbant54:59 
85Robin Niessink1989Almere55:02 
86Eddy van den Brand1965Almere55:16 
87Tom Becker1982Almere55:22 
88Richard de Vre1980Almere55:23 
89Wilbert de Groot1991Amersfoort55:35 
90Kees de Lange1958Almere55:39 
91Jos Proost1957Almere55:50 
92Peter van Uden1961Biddinghuizen55:51 
93Freek Okkes1958Almere56:45 
94Marcel Hazewindus1967Almere56:47 
95Henry Nederveen1948Almere57:05 
96Emile Nossin1974Lelystad57:26 
97Frans Dieleman1958Almere57:29 
98Dennis Kleefman1973Almere57:31 
99Sander Kerkhof1971Kortenhoef57:40 
100Remon van Rijn1971Almere57:41 
101Jeroen van Schaik1970Almere57:43 
102Casper Hoogzaad1975Gouda57:43 
103Jan Loot1963Almere57:49 
104Ruud van der Hulst1954Almere57:50 
105Theo Jansen1965Almere8158:01 
106Louis Ebbinkhuysen1955Almere58:10 
107Sander Jansen1980Almere58:13 
108Jean pascal Huigen1972Almere58:13 
109Sander Andriessen1987Almere58:34 
110Bert Boerboom1963Almere58:50 
111Roland Bornhijm1968Almere59:16 
112Jason op den Akker1973Almere8159:23 
113Vincent Jagerman1971Almere59:26 
114Rene Louman1954Almere59:30 
115Johan Link1958Almere59:54 
116Peter Velthuis1954Almere1:00:00 
117Kees Boutkan1953Almere1:00:39 
118Leo Schelvis1960Almere1:00:40 
119Marijn Bouwhuis1978Almere1:00:56 
120Hans Voortwist1959Almere1:01:04 
121Luuk Visscher1966Almere1:01:10 
122Eddy van de Plas1986Huizen1:01:17 
123Robert Takken1973Huizen1:01:18 
124Nico Busker1964Almere1:01:41 
125Bert Appelo1968Almere1:01:43 
126Maurice Bokma1982Almere1:02:06 
127Ruud de Jong1961Lelystad1:02:50 
128Joey Schrager1991Almere1:03:07 
129Niels Wieffer1976Almere1:03:09 
130Jan Vogel1959Almere1:03:38 
131Bertjan Soetevent1965Almere1:03:56 
132Kees Busker1969Almere1:04:20 
133Marten Niessink1955Almere1:04:34 
134Ton van Meerten1962Almere1:05:14 
135Mo Oussoren1948Almere1:05:18 
136Sander Verlaan1986Almere1:05:26 
137Richard Ritsma1956Almere1:05:32 
138Marc Melein1982Amsterdam1:05:49 
139Dirk Rijnenberg1958Almere1:06:00 
140Rob Koortens1958Almere1:06:05 
141Thom Boogaard Almere1:06:15 
142Bart Knauff1955Almere1:06:23 
143Phillip Tetteroo1974Almere1:07:23 
144Hans Koolen1968Almere1:07:47 
145Peter van Heijningen1954Almere1:07:54 
146Simon Booij1989Houten1:09:57 
147Matthias Preuter1971Almere1:10:18 
148C. Melein1972Hoek van Holland1:15:08 
149Ton Cats1965Almere1:23:32 
 
10 V, 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marleen Vos Leleystad43:54 
2Esmeralda Veldkamp1968Almere45:49 
3Kirsten Kremers1980Almere46:01 
4Doris Gritsch1972Almere46:46 
5Anita Withagen1977Almere48:40 
6Nynke Boutkan1989Wageningen48:57 
7Cynthia Kluitmans1965Almere49:28 
8Helmi Kocken1986Eindhoven49:57 
9Debbie van Buuren1976Leiden50:13 
10Kim Tower1989Almere51:07 
11Myrte Tijhuis1990Almere51:27 
12Everdien van der Leek1987Leiden52:31 
13Astrid Haverkamp1967Almere8152:31 
14Marloes Staartjes1983Almere52:58 
15Ankie Kooij1969Swifterbant54:04 
16Judith ras-Schrijvers1978Emmeloord54:25 
17Petra Onderwater1971Almere55:12 
18Gerrie van der Klugt1955Almere55:19 
19Sandra Ijsebrand1968Almere55:55 
20Jose van Laar1961Almere56:44 
21Vera Baltus1971Almere56:53 
22Simone Diender Almere56:58 
23Tiny Hessels1953Almere57:03 
24Joke Weesie-van der Aar1962Almere57:06 
25Edith Staartjes1956Almere57:08 
26Alex Baltus1962Almere58:03 
27Kim Hageman1980Almere58:18 
28Carla van Zandvoort1960Almere58:20 
29Miranda Schipperijn1966Almere58:26 
30Jorieke Wolterink1979Almere58:32 
31Elsie Lindeboom1967Almere58:45 
32Anja Schagen1973Lelystad58:47 
33Gonny van Dalen1962Almere59:21 
34Marieke Visscher2000Almere59:25 
35Astrid Snel1981Almere59:49 
36Annemiek Kuiper1982Almere59:50 
37Agnes van den Dijssel1960Spirit Lelystad1:00:00 
38Iris Plukker1986Almere1:00:52 
39Patricia Caron1966Almere1:00:53 
40Margaret Oosterwijk-Dumay1967Dronten1:01:00 
41Kim de Jonge1987Almere1:01:00 
42Monique Loot1972Almere1:01:14 
43Jeanet Benningshof1968Almere1:01:20 
44Ellen Steenbreker1966Almere1:01:31 
45Marlies Waanders1979Almere1:01:55 
46Marjolein Ruijs1981Almere1:02:21 
47Anneke Keizer1963Swifterbant1:02:30 
48Bianca IJdens1978Almere1:02:48 
49Ellen de Jong1967Lelystad1:02:49 
50Roshnie Gena1982Almere1:03:01 
51Melissa Schrager1989Almere1:03:05 
52Marlies ten Haaf1963Almere1:03:08 
53Esther Bekkers1976Almere1:03:33 
54Anneke Schenk1968Swifterbant1:03:37 
55Meerthe vd Voort vd Kley1978Huizen1:03:54 
56Miriam Bellemakers1961Almere1:04:03 
57Anita van den Berge1960Almere1:04:04 
58Celita Beernink1962Almere1:04:17 
59Milly Judistira1971Almere1:04:36 
60Leanda Sam-Sin1973Almere1:05:13 
61Annette Ariaans1967Almere1:05:13 
62Anaïs Willequet1992Almere1:05:28 
63Judith Ritsma1959Almere1:05:33 
64Frieda Visser1964Hilversum1:05:35 
65Wendy Mertens1981Almere1:05:45 
66Grace Izuegbunam1980Almere1:05:59 
67Sylvia Carmejoole1971Almere1:06:13 
68Gabrielle Wijker1971Almere1:06:15 
69Silvin Knauff1958Almere1:06:22 
70Monique van Brummelen1967Almere1:06:26 
71Monique van der Werf1981Almere1:07:23 
72Marianne Vrijsen1962Almere1:07:55 
73Sylvana van der Blom1982Almere1:08:08 
74Caterina Clapdorp1969Almere1:08:35 
75Ellen Bovenschen1961Almere1:08:47 
76Henna Wielzen1965Almere1:08:50 
77Daniella Groeneveld1969Almere1:10:37 
78Megan Kouwenhoven2001Almere1:11:10 
79Karin Bartens1968Almere1:11:14 
80Desiree Huilmand1962Almere1:11:15 
81Karin Basseluer1970Almere1:11:57 
82Chantal Wieffer1978Almere1:12:00 
83Audrey Houben1974Almere1:12:41 
84Suzanne Kerkhof1973Almere1:12:48 
85Jacqueline Ayuso1965Almere1:15:07 
86Margie Cats1966Almere1:23:32 
87Margo Adriaanse1997Almere1:26:01 
88Diana Verhage1964Almere1:26:02 
 
20 M, 20KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Youri Severin1983Almere1:13:14 
2Stefan Staartjes1983Almere1:21:41 
3Bas Klaassen1972Almere1:27:51 
4Alwin Beekers1970Almere1:29:49 
5Jos van de Ven1960Almere811:31:24 
6Roland Vos1980Almere1:31:49 
7Jörgen Schagen1970Lelystad1:32:20 
8Frank Aarts1975Amsterdam1:32:35 
9Michael Mcloughlin1971Almere811:33:08 
10Paul Lebouille1970Almere1:33:37 
11Mohamed Akrachi1967Almere1:33:42 
12Jesse van der Tak1994Almere1:34:20 
13Ronald Koch1964Almere811:35:02 
14Gerco Pon1961Amersfoort1:37:18 
15Sergio Felter1973Phanos1:37:24 
16Danny Sijtzel1985Almere1:40:45 
17Martijn Dijkman1971Almere1:42:16 
18Jurgen van Avermaete1966Almere1:42:34 
19Jan Aland1960Almere1:44:30 
20Rick Kostelijk1978Almere1:45:17 
21Gert van den Velden1965Almere1:46:42 
22Mike Diender1975Almere1:46:50 
23Arno Ridderbos1983Almere1:47:04 
24Jasper van Amstel1964Almere1:48:24 
25Egbert Smit1978Leusden1:49:02 
26Gerhard Munniks1947Almere811:49:56 
27Feije Jan vd Meulen1969Lelystad1:50:59 
28Hans Oostindiën1946BAV1:53:32 
29Jan Bruine de Bruin1956Amstelveen1:54:39 
30Roel Heijmering1956Almere811:54:50 
31Robert Nieuwboer1969Almere1:57:36 
32Martin Rooth1974Amsterdam1:58:16 
33J. Thiel1967AV Zeewolde1:58:39 
34Frank Kruijer1968Tuitjenhorn2:14:23 
 
20 V, 20KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Irene de Ruijter1965Almere1:36:13 
2Pia Soetebier1963Almere1:39:03 
3Ingrid Ravelli1973Almere1:41:24 
4Marieke vd Schaft1974Almere1:46:27 
5Sandra Zwartjes - Bauw1979Almere1:48:00 
6Laura van den Velden1989Almere1:48:46 
7Kitty Verburg1966Almere1:53:08 
8Margriete Bouma1981Almere1:53:35 
9Ingrid Timmer1965Flevo Delta1:56:46 
10Katrien Jansen1972MonsterRhauderfehn1:56:54 
11Karina Oomkes1962Zeewolde1:57:36 
12Cindy Uneken1971Almere2:00:52 
13Rienke Veldhuis1960AV Zeewolde2:01:25 
14Debby van Rest1975Almere2:05:28 
15Maartje Em1982Castricum2:06:36 
16Susanne Mooij1954Almere812:08:40 
17Anita Siemerink1964AV Zeewolde2:09:45 
18Annemiek Kruijer1964Almere2:10:14 
19Nadine Lokkerbol1990Amsterdam2:10:43 
20Annemarie de Haan1973Almere2:12:19 
21Petra Fokker1960Monster2:13:46 
22Marjan Meijlink1976Hilversum2:18:10 
23Sandra van Klink1965Almere812:38:44 
 
30 M, 30KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gabriele Fantasia1985Amsterdam1:53:55 
2Anthonie Dam1972Almere2:04:43 
3Petrus Lenes1967Running 20002:05:52 
4Robert Monteban1973Running 20002:05:54 
5Egbert Dokter1971Hoevelaken2:06:08 
6Henrie van Valkengoed1974Nijkerk Gld2:07:06 
7Marcel van Geijn1981Rhoon2:07:25 
8Tim Baas1981the Hague Road Runners2:08:31 
9Jordy Stoelwinder1986Almere2:09:59 
10André Kramer1971Zwolle2:10:38 
11Sam Springer1996De Koplopers2:11:16 
12Mathijs Wiggers1992Haarlemermeer2:12:42 
13Arvid Janssen1970Amsterdam2:13:28 
14Micha de Kromme1974Lelystad2:16:09 
15Rene Dreyling1968Almere2:16:53 
16Vincent Weening1984Almere2:22:26 
17Bas Lacroix1966Almere2:25:05 
18Gerry vd Sande1955Almere2:26:50 
19Gilbert van de Grift1975Almere2:27:24 
20K.J. vd Kaaden Zeewolde2:27:49 
21Hans Bosman1971Almere2:27:55 
22Marten Bouma1979Almere2:28:40 
23Pieter Riley1970Almere2:31:13 
24Mark de Boer1974Bussum2:33:33 
25Joost Krijnen1977Loosdrecht2:34:06 
26Robin Kruythoff1977Almere2:34:19 
27Niels Lankreijer1975Almere2:34:56 
28Mark Berkelaar1981Almere2:35:07 
29Martijn Stoffer1985Almere2:35:15 
30Chiel Soeter1989Amsterdam2:35:30 
31Hans van Solt1965Huizen2:36:27 
32Patrick Matthiesen1974Almere2:37:38 
33Ramon Holdorp1984Almere2:38:06 
34Joachim Snoeks1982Hilversum2:38:08 
35Frans van Trigt1972Amersfoort2:38:10 
36Darryl Tjin-A-Lim1967Amstelveen2:38:13 
37Naomi Pel1985Almere2:38:43 
38Wilco Kleefsman1964Almere2:39:06 
39Hans Nuijts1959AvVN2:39:19 
40Sebastien Boulle1973Amsterdam2:41:56 
41Cor Vegterlo1965NOP2:42:26 
42Jeroen Jansen1968Bussum2:44:04 
43Hillart Corstiaensen1969Almere2:44:07 
44Erik Brouwer1965Almere2:44:45 
45Christiaan Kleczewski1972Amsterdam2:45:11 
46Kees Sosef1951Zuidwal2:46:51 
47Dominic Bravenboer1979Lelystad2:47:38 
48Jeroen Jansen1969Almere2:47:45 
49Hans Zevenhoven1963Ter Aar2:48:53 
50Arno Bos1969Almere2:48:56 
51Andre Overmars1956NOP2:50:11 
52G. vd Brink1952Veluwe2:51:02 
53Robert Vis1968Loopgroep PK2:51:10 
54Richard Treffers1989Almere2:51:13 
55Dick van Doorn1956Almere2:52:38 
56Johan Voorhorst1971Veluwe2:52:53 
57Peter de Vries1965Almere2:54:05 
58Bram Maertens1948Almere2:54:45 
59E. Woutersen1955Almere812:55:43 
60Patrick Ariaans1967Almere2:55:55 
61Jasper Nijkamp1981Amsterdam2:57:45 
62Ferdi Posno1976Almere2:57:48 
63Wim van Brummen1949Almere2:58:05 
64René de Wit1974Utrecht2:59:09 
65Tjeerd Glastra1962Purmerend3:01:29 
66Jan-Willem Aikens1972Almere3:02:54 
67Ruud Verberne1966Amstelveen3:05:21 
68Gilles van der Windt1957Almere3:07:01 
69Jan Bosch1951Almere813:21:15 
70Claudio Tagliola1976Bussum3:28:56 
71Marijn Demarteau1977Uithoorn3:56:37 
 
30 V, 30KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Samantha de Knijff1988Almere2:17:06 
2Eef Goedhart1980Wassenaar2:20:51 
3Karin van Gorp1968Sparta2:23:24 
4Tina Alenfors1975Almere2:35:32 
5Caroline Berk1977Almere2:35:55 
6Trudy Fijma1960Almere2:44:48 
7Sarah Fencott1983Haarlem2:45:00 
8Nynke de Groot1984Amsterdam2:45:12 
9Kitty Twisk1974Amsterdam2:49:14 
10Dalva Hubert1966Almere2:49:37 
11Jo-Ann Veldhuizen1983Amsterdam2:49:44 
12Lara Catshoek1977Amsterdam2:49:45 
13Kimja Schouten1976Amsterdam2:49:52 
14Nicole van Batenburg1993Amsterdam2:50:38 
15Marion Meerwaldt1959's-Gravenhage2:51:08 
16Cindy Castricum1976Amsterdam2:56:56 
17Eva Boomgaard1979Almere2:59:43 
18Els Barria Almere2:59:44 
19Loesje Kalkema-Sprenger1982Hillegom3:03:26 
20Suzanne Kortekaas1983Almere3:04:51 
21Esther Aikens1974Almere3:05:09 
22Chequita Elmzoon1964Almere3:07:01 
23Ellen Veenemans-van Weel1971's-Gravenhage3:14:41 
24Rachel Edwards1968Tempo3:40:10 
 
Mede mogelijk gemaakt door Run2Day, Saucony, De Mix, Jeveka en vele
enthousiaste vrijwilligers.
 
www.uitslagen.nl20-03-2017 19:27