Zoek

Uitslagenlijst Rondje Goutum

Leeuwarden - Zondag 5 maart 2017

 
J-15, 1 KM KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ids Waanders2007Lionitas  
2Luc van der Wal2006Lionitas  
3Nick Jellema2007Franeker  
4Jakob Zeijl2009Lionitas  
5Quinten Geleynse2006Lionitas  
6Koen Scherpenzeel2009Lionitas  
7Stein Boringa2008Lionitas  
8Merlijn Rosier2009Lionitas  
9Jayden van Zandvoort2009Lionitas  
10Yanco Zuidema2007Lionitas  
11Jelmer Teppema2009Lionitas  
12Hessel Pijlman2008Lionitas  
13Delano van Zandvoort2009Lionitas  
14Matthijs Galema2009Lionitas  
15Hidde Mosterman2009Leeuwarden  
16Yens Goffe van der Schaaf2008Lionitas  
17Jesco van Gelder2009Lionitas  
18Jort Jellema2007Lionitas  
19Minne Wijbenga2008Lionitas  
20Ivo snitker2010Leeuwarden  
21Jasper Peereboom2010Leeuwarden  
22David Andres Jaspers2008Lionitas  
23Thomas Jaski2012Leeuwarden  
24Mads Jellema2010Lionitas  
25Jasper van Lien2008Lionitas  
26Silvan Jaski2014Leeuwarden  
27Ids Douma2012Leeuwarden  
 
M-15, 1 KM KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Yara de Boer2006Horror  
2Néya Schuhmacher2007Lionitas  
3Rixt Drenten2007Leeuwarden  
4Mayke Ruige2006Lionitas  
5Tineke Osinga2007Berltsum  
6Silke de Bruin2006Lionitas  
7Marleen de Roos2006Leeuwarden  
8Shanara van Zandvoort2006Lionitas  
9Vera Klijnsma2008Leeuwarden  
10Alanis Jorna2006Lionitas  
11Dione van Gelder2007Lionitas  
12Rhodee Steenwelle2008Lionitas  
13Isa Bootsma2009Lionitas  
14Hanna de Vries2009Lionitas  
15Famke Douma2011Leeuwarden  
16Lotte Rosanna Roelie Bruins2007Leeuwarden  
17Marlieke de Vries2011Leeuwarden  
18Emke vd Schaaf2010Leeuwarden  
19Manon Weiland2009Lionitas  
20Yfke Scherpenzeel2012Leeuwarden  
21Manouk Dijkstra2012Goutum  
 
J-15, 2.5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Glenn de Vries2001Lionitas9:15 
2Melle Ketellapper2004Lionitas9:27 
3Mats  10:47 
4Bodhi Vreugdenhil2006Leeuwarden10:59 
5Joeri Oosterhof2005Lionitas11:01 
 
M-15, 2.5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Renske Drenten2005Lionitas10:21 
2Eline Ruige2004Lionitas10:47 
3Esmay de Jonge2004Lionitas11:12 
4Bernice Frank2006Lionitas11:17 
5Lisca van Gelder2005Lionitas12:45 
6Naomi Teppema2005Lionitas12:50 
7Luna Rietveld2005Leeuwarden12:54 
8Elza van der Meulen2006Lionitas12:59 
9Tessa de Roos2006Lionitas13:14 
10Jade Rietveld2003Leeuwarden13:20 
11Mirthe van der Wal2008Leeuwarden14:34 
12Sophie Kuiken2005Lionitas15:04 
 
VROUW, 2.5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Vera Kuiken1978Leeuwarden15:06 
 
MAN, 4 MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter Prins1985Friesland23:51 
2Steven Koffijberg1994Lionitas24:06 
3Marco Kingma1988Sneek24:21 
4Marco v/d Brug1990Impala24:30 
5Sander van Hoorn1986Lionitas24:39 
6Stev van der Wal1970Impala25:49 
7Jeroen Vels1970NOP25:56 
8Marco Verkade1986Leeuwarden26:27 
9Pasquale Vittorioso1984Meppel26:48 
10Bart Huizinga1987Leeuwarden27:00 
11Jildert1989Leeuwarden27:56 
12Remy Borawitz2000Lionitas28:22 
13Harmen Dijkstra1978Lionitas28:22 
14Jente Talsma1991Loopgroep Hugo Veenker28:30 
15Gerko Riedstra1967Leeuwarden28:33 
16Ruben Korte1999Lionitas28:57 
17Rinze Hallema2002Leeuwarden28:58 
18Pieter Hallema1972Leeuwarden29:09 
19Rinze vd brug1960Impala30:57 
20Pieter van der Bij1957Athleta31:24 
21Rudolf Kuipers1983Lionitas31:58 
22Jeroen v.d. Brug1964Impala32:38 
23Sybe de Vries1960Leeuwarden32:50 
24Uif van Driel1970Leeuwarden33:02 
25Martijn de Haas1981Leeuwarden33:04 
26startnummer 515  33:14 
27Willem Lautenbag1969St.-Annaparochie33:14 
28Henk Nuis1963Leeuwarden33:52 
29Klaas van der Schaaf1982Leeuwarden34:06 
30Sjoerd Slagter1993Leeuwarden35:04 
31Douwe Schermer1985Leeuwarden35:20 
32Marten Kingma1960Friesland35:33 
33Geert de Lange1964Broeksterwald36:13 
34Douwe van der Bij1999Jirnsum37:10 
35Jeffrey Poort 1975Gorredijk38:24 
36Gerard Huizinga1960Winschoten38:39 
37Stefan Klein2001Nieuwleusen39:05 
38Wouter tabbers2000Nieuwleusen39:05 
39Willem van der Horst1959Leeuwarden40:01 
40Wim van der Meulen1970Leeuwarden40:07 
41Ian op de Weegh1988Leeuwarden40:28 
42Theo Runia1965Friesland41:11 
43Erik-Jan Molenaar1963Leeuwarden41:43 
44Thijs Hofstra1946Friesland42:03 
45Martien Pannekoek1962Leeuwarden42:23 
46Anco Buning1969Goutum44:42 
47Jesse Versteegh1979Loopgroep Leeuwarden46:20 
48Klaas Duits1944Horror47:15 
49Jan van der Hoek1951Friesland55:19 
 
VROUW, 4 MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marlous Zwaan1996Leeuwarden28:35 
2Rosa Los2000Lionitas29:01 
3Rianne Nyenhuis1999Lionitas29:34 
4Charissa Zijlstra1994Friesland30:32 
5Shakuntala Hoogendoorn1979Leeuwarden33:11 
6Saskia Ploegh1958Leeuwarden33:14 
7Kim Dekker1988Friesland33:36 
8Jaey Land1983Leeuwarden34:16 
9Kelly van Den Heuvem1988Steenwijk34:55 
10Diantha Selvius1991Grou34:55 
11Femke de Vries1992Leeuwarden35:04 
12Eveline Heeringa1996Leeuwarden36:22 
13Esther Boskma1996Hurdegaryp37:07 
14Britt de Lange2000Broeksterwald37:10 
15Henny Engbrenghof1984Leeuwarden37:27 
16Martha Buning1970Goutum37:30 
17Femmie Tamminga1987Leeuwarden37:52 
18Paulien Lamsma1965Leeuwarden37:52 
19Anja Dijkstra1957Loopclub Burgum37:55 
20Renée Huizinga1990Leeuwarden38:26 
21Geeske Hooghiemstra1982Drachten40:17 
22Leny Oosterkamp1990Leeuwarden40:34 
23Esther Aagtjes1990Stiens42:18 
24Manon de jong1994Goutum42:27 
25Ivana de Jong1993Leeuwarden42:27 
26Helma Pruiksma1975Loopgroep Berlikum42:32 
27Lucy Hoekstra1987Hurdegaryp42:58 
28Audrey van Gelder1975Leeuwarden43:25 
29Coba de Vries1966Warffum43:25 
30Thea Boskma-Algera1967Hurdegaryp43:35 
31Geertje Zijlstra1961Leeuwarden43:37 
32José Ekkers1974Leeuwarden45:39 
33Ankie Jagersma1955St.-Annaparochie46:22 
34Mirjam Steensma1978St.-Jacobiparochie48:15 
35Catrien Schade-Melein1962Leeuwarden51:10 
36Meilana Wijnia1980Stiens53:52 
37Marijke Kooistra1982Stiens53:52 
 
MAN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Victor Plomp1969Leeuwarden38:48 
2Reinier Hitzert1983Friesland40:23 
3Gerben de Hoop1983Horror42:04 
4Daan van de Geest1962Friesland42:22 
5Maarten Kloppenburg1981Leeuwarden42:55 
6Aalzen Alma1981Impala43:04 
7Marco Pietersma1970Leeuwarden43:50 
8Jildert Boersma1987Scharnegoutum44:11 
9Erik Bijma1981Berltsum44:57 
10Eldert Berends1980Leeuwarden45:12 
11R. Stilleboer1998Goutum45:18 
12Stefan ter wijlen1984Emmeloord45:47 
13Piet Rienstra1986Oudemirdum46:13 
14Peter de Jong1972AV Heerenveen47:13 
15Chiel Aaij1980Lionitas47:16 
16Siart Snit1973Leeuwarden47:28 
17Jacco Vroegop1975Leeuwarden47:37 
18Elger Spijksma1980Loopgroep Leeuwarden47:41 
19Heino van der Meer1979Lionitas47:42 
20Sytse Jansma1980 47:47 
21Erik Willekus1970St.-Annaparochie47:52 
22Keimpe de Jong1979Drachten47:54 
23Cor van Sluis1949Friesland47:54 
24Andries Meijer1978Leeuwarden47:57 
25Piet van der Heide1958Ingelum48:06 
26Robin Boor1979Leeuwarden48:20 
27Ferry van Laar1983BB lopers48:48 
28Paul van Eeden1977Baaium48:48 
29Arie Namminga1974Kollum49:08 
30Joop Andringa1956Reduzum49:13 
31Richard Spoelstra1980Lionitas49:21 
32Jacob Dijkstra1959Friesland49:24 
33Jurjen van der Weg1966Leeuwarden49:26 
34Pim Rasing1982Leeuwarden49:33 
35Marcel Perdu1971Leeuwarden49:43 
36Erik Vogelaar1977Tzum50:17 
37Klaas-Tette Galema1976Leeuwarden50:57 
38Lykle Algra1974Heerenveen51:06 
39Bauke van der Loon1957Lionitas51:09 
40Eeuwe Schot1961Groningen Atletiek51:13 
41Kees Oosterbaan1955Lionitas51:40 
42Arnold Jaspers1975Stiens51:46 
43Robin Telgenhof1980Lionitas51:53 
44Rudy Douma1963Leeuwarden51:57 
45Mile Pajic1955 52:25 
46Martin van den Burg1963Sneek52:32 
47Richard Stilleboer1962Goutum52:34 
48Piet Struiksma1958Lionitas52:35 
49Casper de Kievit1953Dronryp52:55 
50Edo Eisma1958Goutum53:25 
51Louis Bakker1955Friesland53:45 
52Tim ter Berg  53:45 
53Guido Groen1969Impala53:51 
54Jeroen Boshuijzen1982Hollandscheveld53:56 
55Nico v Zandvoord1971Leeuwarden54:20 
56Ralph Zuidema1975Leeuwarden54:32 
57Sije Boskma1966Hurdegaryp54:38 
58Martin Boomgaardt1969Leeuwarden54:41 
59Dennis Dijkstra1972 54:59 
60Bauke de Jong1955Goutum55:11 
61Jefta Bogaard1968Lionitas56:00 
62Jan Hooghiemstra1955Loopgroep Leeuwarden56:03 
63Raymond van Dongelen1976Loopgroep Leeuwarden56:05 
64Willem de Beuker1958Leeuwarden57:00 
65Berend de Jong1972Leeuwarden57:19 
66Jan Miedema1956Friesland57:45 
67Niels Veenstra1976Leeuwarden58:08 
68Johan Zijlstra1960Leeuwarden58:09 
69Djurre J. van der Schaaf1951Friesland58:34 
70Roelf Bus1964Leeuwarden58:40 
71Eric Nab1965Hallum58:45 
72Auke Flapper1951Berltsum59:06 
73Koos Pietersma1938Lionitas59:37 
74Gerard hendriksma1959Lionitas59:42 
75André Hartmann1966Lionitas1:00:26 
76Theo Van der Zee1963Stiens1:01:02 
77Jelle bralts1963Menaam1:01:06 
78Carel Harkema1950Friesland1:01:20 
79Domien Adema1948Menaam1:01:28 
80Fedde Beukema1988Leeuwarden1:01:44 
81Klaas Nieuwhof1968Loopgroep Berlikum1:02:05 
82John Monincx1947Friesland1:02:32 
83Jelle de Haan1968Haskerhorne1:04:23 
84Jan Kalsbeek1946Friesland1:06:02 
85Meindert Roosjen1943Friesland1:08:27 
86Joop Boonstra1944Friesland1:12:45 
87Jippe Bokma1999Friesland1:12:45 
88Herman Hoekstra1952Friesland1:12:45 
89Reinder Sinnema1958Lionitas1:12:45 
 
VROUW, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Vera Keidel1989Impala43:55 
2Inge Kools1959Friesland47:56 
3Jacinta Fancel1963Leeuwarden47:58 
4Jantine Tilstra1978Goutum48:19 
5Jacoba Grietje van Klaarbergen1979Loopgroep Hugo Veenker49:35 
6Anita Reitsma1972Tzum50:15 
7Jolanda Muizer1976Friesland52:37 
8Jelma wassenaar1975Loopgroep Berlikum53:02 
9Ymie Kamsma1981Leeuwarden53:09 
10Rinyanne Dirksma1983Leeuwarden53:17 
11Bettie Koops1961Lionitas53:23 
12Hennie Tromp1985Leeuwarden54:04 
13Jelly Haarsma1977Ternaard54:18 
14Anita de Vreeze1974Leeuwarden55:54 
15Corrie Terpstra1978Ternaard56:10 
16Hillegien Tol1970Leeuwarden56:19 
17Saskia Scholtens1979Lionitas56:31 
18Yvonne Volbeda1972Leeuwarden56:46 
19Trea Walstra1966Menaam56:46 
20Jenny de Groot1957 57:17 
21Miranda Flapper1978Berltsum57:19 
22Marike Galama- Schrage1983Leeuwarden57:25 
23Corrie Pars1966Loopgroep Berlikum57:30 
24Nellie Dijkstra1974Friesland57:30 
25Irene van Elteren1964Leeuwarden58:09 
26Ilse Jellesma1980Leeuwarden58:58 
27Willy de Jong1967Leeuwarden59:05 
28Anna de Ruiter-Knegtering1970Leeuwarden59:09 
29Riek van der Meulen1947Lionitas59:22 
30Jelly Koopmans1949Lionitas59:37 
31Selena Ypma1981Easterwierrum59:53 
32Rina Berends1963Gytsjerk1:00:27 
33Fiona Boonstra1969Gytsjerk1:00:27 
34Annemieke Fortuin1979Leeuwarden1:00:46 
35Tina Fijsma1979Overijse1:00:52 
36Mariëlle de Haan1976Stiens1:01:02 
37Joyce Beukema1991Leeuwarden1:01:04 
38Minke Oord1956Friesland1:01:20 
39Magreet Wind1970Leeuwarden1:01:53 
40Ekelien Steensma-Beimers1977Jirnsum1:02:24 
41Maaike Adema1975Warten1:03:02 
42Helga Boekhout1964Lionitas1:03:51 
43Yfke Poortman1963Lionitas1:03:55 
44Sjoukje de Boer1979Leeuwarden1:04:14 
45Sandra Lok1982Leeuwarden1:05:12 
46Klaske van der West1959Joure1:05:12 
47Grietje Stoker1965Wirdum Fr1:05:40 
48Anne Houttuin1958Loopgroep Leeuwarden1:06:12 
49Tineke Dijkstra1959Friesland1:06:45 
50Cindy van der Kooi1974Leeuwarden1:08:22 
51Anneke Sijtsma1952Friesland1:08:49 
52Anja Wielinga1979Harlingen1:10:48 
53Anneke Regnerus1975Friesland1:12:45 
54Ienskje van der Weg1971AV Heerenveen1:12:45 
55Anneke Bonnema1958Harlingen1:14:11 
 
MAN, 10 ENGELSE MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willem de Boer1977Lionitas55:15 
2Wilco Kooistra1979Leeuwarden1:01:08 
3Roelof de Roos1978Lionitas1:03:14 
4Peter Jesse Sijbrandij1989Friesland1:05:54 
5Remco Schraa1973Loopgroep Leeuwarden1:06:22 
6Roelof Burghoorn1974Wytgaard1:06:57 
7Johannes van der Veen1957Lionitas1:08:35 
8Henk van Eldik1960Lionitas1:08:35 
9Theo Borawitz1959Leeuwarden1:09:12 
10Edwin Voorwinde1973Grou1:09:42 
11Reinier Vos1991Andel1:10:08 
12Menne Valk1983Leeuwarden1:10:37 
13Menno Cramer1968 1:10:43 
14Piet Scholten1956Leeuwarden1:10:50 
15Siebe de Vries1971Drachten1:11:18 
16Johan de Witte1969Makkum Fr1:11:57 
17Tjerk Bruinsma1965Friesland1:11:57 
18Arno Miedema1985Leeuwarden1:12:36 
19Bernhard Bouma1973Oldeholtpade1:13:53 
20Alex van Zurk1962Friesland1:13:57 
21Joop Scherpenseel1970Leeuwarden1:14:11 
22Gjalt Weistra1968Drachten1:14:17 
23Arnold Hager1969Leeuwarden1:14:25 
24Abel Reitsma1987Leeuwarden1:14:31 
25Adrie Abma1972Leeuwarden1:15:20 
26Hans Groenewoud1953Lionitas1:15:26 
27Nico Hoekstra1962Lionitas1:15:26 
28Willem Biemolt1966Friesland1:15:33 
29Aldert Cuperus1967Lionitas1:15:40 
30Jaap Baulbergen1960Dokkum1:16:51 
31Tjeerd-menno Douma1977Lionitas1:17:06 
32Edwin Haasdijk1971Leeuwarden1:17:41 
33Wessel de Vries1977Leeuwarden1:17:51 
34Tjebbe Hettinga1984Deinum1:17:55 
35Erwin Krikke1976Leeuwarden1:18:07 
36Wiep van der Heide1967Drachten1:18:17 
37Jens van de Waten1977Overijse1:18:42 
38Johannes1970Wytgaard1:19:07 
39Jacob Munneke1977Leeuwarden1:19:11 
40Tjipke1968Ryptsjerk1:19:24 
41Otto de Boer1955Friesland1:19:29 
42Jan Sikke Postma1966Loopgroep Leeuwarden1:20:11 
43Muhamed Abas1976Oldenzaal1:20:20 
44Rinke De jong1971Loopgroep Leeuwarden1:20:24 
45Mario Postma1991Leeuwarden1:20:32 
46Rien Diepenbroek1963Grou1:21:03 
47G. Meijwaard1969Feanwalden1:21:17 
48Peter Hoekstra1966Leeuwarden1:21:47 
49Klaas de Ruiter1969Leeuwarden1:22:08 
50Chris Vreugdenhil1971Leeuwarden1:23:12 
51Jasper de Noord1979Lionitas1:23:15 
52Hendrik-Jan Meulenaar1972Burgum1:23:22 
53Jan Nanninga  1:23:24 
54Jos Bruin1957AV Heerenveen1:23:24 
55Marco van der Wal1978Lionitas1:23:28 
56Peter Nijholt1964Leeuwarden1:23:38 
57Rikus van Wijk1974Lionitas1:24:04 
58Jochum Prins1971Lionitas1:24:10 
59Damiano Ramalli1969Lionitas1:24:11 
60Sytse Wagenaar1970Leeuwarden1:24:13 
61Johannes van der Schaaf1972Lionitas1:24:59 
62Arjan Hegge1979Artemis1:25:09 
63Hein Riewald1976Dronryp1:25:27 
64Paul Neven1958Leeuwarden1:25:50 
65Bouwe Hiddinga1968Lionitas1:25:55 
66Rik Troostheide1975Leeuwarden1:26:05 
67Marinus de Haan1978Hurdegaryp1:26:25 
68Jouke Dykstra1989Leeuwarden1:26:45 
69Geert Peereboom1951Tytsjerk1:28:01 
70Siebe Gerritsma1961Franeker1:28:17 
71Bor Iwga1976Leeuwarden1:29:11 
72Jeen Bruinsma1958Katlijk1:29:51 
73A. Hettinga1952Deinum1:30:12 
74Karst Anema1946Friesland1:31:32 
75Leo van der Meulen1955Sneek1:31:55 
76Gerben Brouwer1950Sneek1:31:56 
77Wybe Sierksma1960Marrum1:32:28 
78Rudolf Knegtering1979Leeuwarden1:32:59 
79Jan Boersma1943Friesland1:33:08 
80Alex Kramer1973Stiens1:33:46 
81Jaap Wit1948Haag Atletiek1:33:47 
82Johan Zwerver1949Friesland1:33:54 
83Wim Manshande1958Lionitas1:34:44 
84Sieds Brouwer1963Lionitas1:34:52 
85Jan Panhuis1946Friesland1:35:17 
86Han Lansink1962Enschede1:35:26 
87Willem Reitsma1954Leeuwarden1:35:33 
88Benjo Pelder1961Leeuwarden1:35:59 
89Henk-Jan Westra1958Leeuwarden1:35:59 
90Sebastiaan Verlaan1980Leeuwarden1:36:23 
91Frans Hoitinga1949Leeuwarden1:38:29 
92Harm Postma1953Friesland1:38:53 
93Startnummer 801  1:39:46 
94Rense Zwerver1952Leeuwarden1:40:33 
95Edwin Deelstra1949Friesland1:42:20 
96Herman Wassens1960Lionitas1:42:24 
97Hannie Bouma1960Leeuwarden1:44:00 
98Gerard Houbein1947Spartacus1:44:28 
99Rob Kelder1973Ryptsjerk1:44:40 
100Femme de Bruin1953Friesland1:44:48 
101Patrick Dijkhuizen1972Horror1:53:40 
 
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jacolien Ruizendaal1983NOP1:09:02 
2Sanne Heidinga1976Rolde1:11:32 
3Femke Hemstra1993Leeuwarden1:13:57 
4Inge van Schaick1961Lionitas1:15:10 
5Michelle van Hooft1992Ede Gld1:17:02 
6Simone van Dijk1978Lionitas1:18:08 
7Anita Flapper1975Berltsum1:18:42 
8Berber Akkerman  1:23:24 
9Anita v.d. Wal1971Friesland1:24:18 
10Gerrike de Vries1986Leeuwarden1:25:15 
11Bianca de Vries1980Leeuwarden1:26:45 
12Wilma Hemstra1966Weidum1:30:16 
13Tjitske van Lien1975Lionitas1:31:00 
14Grietje Palstra1983Bolsward1:31:59 
15Maaike Heidinga1974Eppenhuizen1:33:23 
16Anke Peterson1950Lionitas1:33:47 
17Renske Postma1978Leeuwarden1:34:44 
18Linda Dekker1970Lionitas1:34:52 
19Margreet dijkstra1973Lionitas1:35:10 
20Inge Helder1955AV Heerenveen1:35:57 
21Jannie Ydema1976Lionitas1:36:30 
22Gerda Ydema1954Leeuwarden1:37:45 
23Petra Lok1972Lionitas1:37:45 
24Hikmet Yigit1974Leeuwarden1:38:29 
25Kim Boonstra1980Leeuwarden1:38:58 
26Marrit Burghoorn1975Wytgaard1:40:20 
27Ina Veenstra1961AV Heerenveen1:40:46 
28Carla Buurman1959Lionitas1:42:24 
29Marjan Hoexum1968Lionitas1:42:24 
30Pietrik Janne van der Mei1989Leeuwarden1:42:30 
31Ineke Scheffer1958avVN1:42:52 
32Tine visser-groenhof1948Leeuwarden1:43:02 
33Adrie van den Berg1951Leeuwarden1:43:44 
34Therese Wester1968Lionitas1:44:16 
35Sam Kelder1992Ryptsjerk1:44:38 
36Wendelien Schalij1959Leeuwarden1:44:39 
37Mettje Elzinga1962Leeuwarden1:44:40 
38Karin Andersson1971Leeuwarden1:45:57 
39Jeannet Huitema1960Lionitas1:47:28 
 
MAN, 30 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Riekele Kobes1986Friesland1:48:28 
2Jan Venhuizen1968Lionitas1:54:25 
3Henri Veldman1962AV Heerenveen1:57:07 
4Harry Wiersma1972Lionitas1:57:44 
5Rémon van Lunzen1969Lionitas1:58:30 
6Johannes Postma Lionitas1:58:44 
7Anne Wiersma1974Climax1:58:48 
8Douwe Nauta1977Lionitas1:59:06 
9Mechiel Zantema1986Friesland1:59:27 
10Stefan van der Pal1980Friesland1:59:44 
11Steven Hemstra1995Weidum2:05:23 
12Mark Peereboom1977Loopgroep Leeuwarden2:05:55 
13Egbert Allema1986Lionitas2:06:40 
14Wim Douma1983Lionitas2:07:31 
15Dik Vries1973Appingedam2:10:22 
16Thomas vd Wal1973Klazienaveen2:11:48 
17Klaas van Heeringen1962Lionitas2:12:03 
18Saco Hemstra1968Friesland2:12:03 
19Pieter Talsma1983Athleta2:13:45 
20Wolter de Lange1979Steenwijk2:14:03 
21Tom Pietersma1986Goutum2:15:50 
22Dorus Wolthekker1987Loopgroep Nienoord2:16:09 
23Richard de Graaf1981Mantgum2:16:32 
24Martijn Schmit1973Grou2:17:30 
25Richard van der Wal1966Lionitas2:17:48 
26Wouter den Dekker1976AV Heerenveen2:19:07 
27Ytsen de Boer1966Steenwijk2:19:30 
28Harrie Wetterhahn1967Lionitas2:20:18 
29Chris Draijer1955Impala2:21:20 
30Oeli Reitsma1954Horror2:21:20 
31Gearard Posthumus1984AV Heerenveen2:21:43 
32Richard Aalders1969Nietap2:24:21 
33Edward Pechler1965Loopgroep Bedum2:24:36 
34Bert Velkers1971AV Heerenveen2:25:37 
35Henk Reinderink1958Bolsward2:25:44 
36Jos Dijcker1976Gytsjerk2:25:52 
37Hayco van der Velde1976Heerenveen2:25:55 
38Bob van der Weg1968AV Heerenveen2:26:16 
39Jan Sietsma1984Drachten2:26:23 
40Rienk de Vries1957Lionitas2:26:57 
41Jort van Ast1963AV Heerenveen2:28:00 
42Jacob van der Leg1958Leeuwarden2:28:03 
43Frank de Ruiter1965Friesland2:28:31 
44Martin Jan Visser1966Mildam2:28:42 
45Jeroen Fey1970Leeuwarden2:29:14 
46Heine Sietsma1988Boornbergum2:29:31 
47Johannes de Boer1963 2:29:38 
48Jan van der Meij1962Friesland2:29:44 
49Kees Visser1961AV Heerenveen2:30:08 
50Watze Hobma1963AV Heerenveen2:30:08 
51Tjitte de Vries1968AV Heerenveen2:30:08 
52Harmen Jorritsma1968AV Heerenveen2:30:08 
53Ferry Wijngaarden1979Leeuwarden2:31:54 
54Mark Jansen1976AV Heerenveen2:32:49 
55Sietze Braaksma1959Loopgroep Leeuwarden2:33:30 
56Harry Papjes1964Loopgroep Hugo Veenker2:34:46 
57Freek Schonewille1966Impala2:34:53 
58Pieter Miedera1986 2:34:55 
59Hans Breuker1961Loopgroep Leeuwarden2:35:34 
60Marco Vijver1969Franeker2:36:23 
61Lars Nomden1993Leeuwarden2:37:26 
62Catrinus Vroom1971Lionitas2:38:15 
63Andries van Dijk1963Loopgroep Aart Stigter2:38:50 
64Ype Boelens1961Burgum2:38:50 
65Arie van der Steen1964AV Heerenveen2:39:52 
66André Jellema1969Lionitas2:40:14 
67Dennis van Raalte1970Lionitas2:41:26 
68Jeffery Robbers1963Friesland2:41:33 
69Aise Bouma1962Friesland2:43:06 
70Hessel de Boer1955Leeuwarden2:43:12 
71Roelof Kedde1955AV Heerenveen2:44:39 
72Johan Vlugt1974Balk2:45:54 
73Paul Pultrum1973Luxwoude2:45:56 
74Fekke Fekkes1969Koudum2:46:22 
75Gerrit de Vries1962AV Heerenveen2:46:24 
76Johan van Noordenburg1949AV Heerenveen2:46:45 
77Henk Depenbrock1974Zuidhorn2:46:51 
78George Diepenmaat1969Leeuwarden2:47:03 
79Rinke de Jong1962Friesland2:47:08 
80Luut de Jong1966Woudsend2:47:23 
81Alfred Knobbe1960Lionitas2:48:03 
82Rob Weidema1959Leeuwarden2:49:31 
83Wieger van Keulen1959Friesland2:49:49 
84Klaas de Groot1977Leeuwarden2:50:14 
85Pieter van Dijk1956AV Heerenveen2:50:14 
86Durk Douma1962Horror2:52:00 
87Gerard Schade1960Leeuwarden2:55:32 
88Roelof Houttuin1958Loopgroep Leeuwarden2:55:51 
89Frans van der Molen1961Spartacus2:57:32 
90Harry Meijer1951Leeuwarden3:10:42 
91Meinte Buwalda1964Horror3:11:46 
 
VROUW, 30 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jikke van den Berg1969AV Heerenveen2:26:16 
2Ylona Kruis1973Horror2:27:39 
3Marjan de Ruiter - Abma1967Friesland2:28:31 
4Tineke van de Wal1985AV Heerenveen2:37:41 
5Anja van Zutphen1987Lionitas2:37:41 
6Lieneke de Jong1973Athleta2:38:45 
7Lonneke Eedens1977Leeuwarden2:40:06 
8Wytske Kok1972Joure2:40:41 
9Kristie Hoeksma1988AV Heerenveen2:45:03 
10Wilma van Galen1962Start '782:46:22 
11Jannie Bijma1963AV Heerenveen2:46:24 
12Janine Does1972Heerenveen2:47:18 
13Anneke Heijnis1966Horror2:47:23 
14Lisanne Versteeg1994Leiden2:48:54 
15Josine Sporrel1979Loopgroep Leeuwarden2:51:10 
16Anke de graaf1979Balk2:53:10 
17Marja van der Werf-Zoer1963AV Heerenveen2:55:32 
18Ingrid Prins1971Loopgroep Leeuwarden2:55:51 
19Startnummer 787  2:59:33 
20Sandra Knop1989West-Terschelling2:59:33 
21Grietje van der Schaaf1976Lionitas3:00:10 
22Marianne Haijma1970Lionitas3:00:10 
23Roelie Plantinga1969AV Heerenveen3:07:45 
24Siska Folkertsma1963AV Heerenveen3:07:45 
25Aafje de Graaf1968Wijckel3:09:03 
26Sjoukje de Glee1968Horror3:11:35 
27Vanessa Wuijster1979Loopgroep Bedum3:14:36 
28Eppie de Haan1974AV Heerenveen3:14:36 
 
Totaal 615 inschrijvingen.
Opmerkingen over uitslag naar wocweg@lionitas.nl
De uitslag van de 1 km volgt later ivm problemen
registratie.
 
www.uitslagen.nl16-03-2017 23:04