Zoek

Uitslagenlijst Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden

Leeuwarden - Zondag 5 februari 2017

 
J-15, 1 KM KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jakob Zeijl2009Lionitas4:09 
2Luc van der Wal2006Leeuwarden4:15 
3Nick Jellema2007Franeker4:17 
4Stein Boringa2008Lionitas4:21 
5koen scherpenzeel2009Lionitas4:24 
6Jayden van Zandvoort2009Lionitas4:33 
7Yanco Zuidema2007Lionitas4:39 
8Hessel Pijlman2008Lionitas4:39 
9Delano van Zandvoort2009Lionitas4:43 
10Yens Goffe van der Schaaf2008Lionitas5:03 
11Jelmer Teppema2009Lionitas5:04 
12mees de roo2010Leeuwarden5:07 
13Hidde Mosterman2009Leeuwarden5:13 
14Jasper Peereboom2010Leeuwarden5:13 
15Mads Jellema2010Lionitas5:28 
16Jesco van Gelder2009Lionitas5:31 
17Hidde Sjoerd vd Zee2011Leeuwarden5:34 
18Thom Vellema2011Leeuwarden5:52 
19Jelle Mosterman2011Leeuwarden6:13 
20yme van dr zee2013leeuwarden6:13 
21Niek Boringa2011Leeuwarden6:13 
22Ivo snitker2010Leeuwarden6:49 
 
M-15, 1 KM KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne Pultrum2007AV Heerenveen4:04 
2Néya Schuhmacher2007Lionitas4:11 
3Rixt Drenten2007Leeuwarden4:14 
4Suze Posthumus2007Lionitas4:41 
5Marleen de Roos2006Leeuwarden4:45 
6Tineke Osinga2007Berltsum4:47 
7Julia Bastmeijer2010Woerden4:55 
8Shanara van Zandvoort2006Lionitas4:55 
9Rixt Ankonides2009Rottevalle4:57 
10Nynke Slager2009Marrum5:01 
11Vera Klijnsma2008Leeuwarden5:05 
12Rhodee Steenwelle2008Lionitas5:19 
13Alanis Jorna2006Lionitas5:26 
14Dione van Gelder2007Lionitas5:27 
15Lyske de Vries2007Suwald5:51 
16Emke van der Schaaf2010Leeuwarden6:02 
17Isa Bootsma2009Lionitas6:05 
18Marlieke de Vries2011Leeuwarden6:06 
19Yfke Scherpenzeel2012Leeuwarden6:29 
20Femke Slager2011Marrum6:47 
21Marc Slager2012Marrum6:50 
22Manon Weiland2009Lionitas6:51 
 
J-15, 2.5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Einar Kuiper2002Lionitas9:17 
2melle ketellapper2004Lionitas9:32 
3Sven Pultrum2005Luxwoude9:59 
4Joeri Oosterhof2005Lionitas11:04 
5B de Bies2006Leeuwarden11:47 
 
M-15, 2.5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Renske Drenten2005Leeuwarden10:08 
2Esmay de Jonge2004Lionitas11:16 
3Bernice Frank2006Lionitas11:54 
4Naomi Teppema2005Lionitas12:03 
5Anna Cats2005Leeuwarden12:05 
6Lisca van Gelder2005Lionitas12:05 
7Elza van der Meulen2006Lionitas12:59 
8Tessa de Roos2006Lionitas13:15 
 
MAN, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter Prins1985Friesland17:57 
2roeland broekema1990Vitalis18:30 
3Kornelis de Vries1975Lionitas19:25 
4Matthijs Pultrum2003Luxwoude20:15 
5Rinze Hallema2002Leeuwarden20:40 
6Glenn de Vries2001Lionitas20:47 
7Gerko Riedstra1967Leeuwarden21:14 
8stefan van lunzen2003Franeker21:15 
9Goos Bies Leeuwarden21:35 
10Jan Paulus van der Meulen1989Hallum22:05 
11richard van lunzen1966Franeker22:24 
12Pieter Hallema1972Leeuwarden22:51 
13Remy Borawitz2000Lionitas23:11 
14Sijbren Kuiken1989Ferwert23:20 
15Rudolf Kuipers1983Lionitas23:43 
16Fokke Draaijer1963Lionitas23:49 
17Anco Buning1969Goutum24:26 
18Meine Stegenga1971Leeuwarden24:52 
19Henk Nuis1963Leeuwarden25:10 
20Sybe de Vries1960Leeuwarden25:20 
21Klaas van der Schaaf1982Leeuwarden25:33 
22Ids Stegenga2007Leeuwarden26:05 
23Reinier Reinders1995Leeuwarden26:51 
24andries hofstra1982Leeuwarden26:55 
25Wim van der Meulen1970Leeuwarden27:06 
26Jouke de Jong1973Tzum27:34 
27Daniel Schmidt1971Dronryp27:58 
28Roald Schmidt1981Dronryp28:00 
29Thijs Groen2002Drachten28:54 
30Ben Groen2008Impala28:56 
31Martien Pannekoek1962Leeuwarden30:57 
32Johan Koning1948Leeuwarden31:29 
33Thijs Hofstra1946Friesland31:40 
34luuk feitsma1953Lionitas31:42 
35Jan van der Hoek1951Friesland40:45 
 
VROUW, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lianne van de Belt1995Vitalis18:24 
2Renée Huizinga1990Leeuwarden20:51 
3Lisa Snoek1993Leeuwarden21:17 
4Marlous Zwaan1996Leeuwarden21:57 
5Rosa Los2000Lionitas22:56 
6Lianne Zijlstra1992Loopgroep Bedum23:34 
7Kim Dekker1988Friesland24:26 
8Shakuntala Hoogendoorn1979Leeuwarden25:26 
9Inge Bokma1993Leeuwarden26:12 
10Eveline Heeringa1996Leeuwarden26:48 
11Jaey Land1983Leeuwarden27:00 
12Henny Engbrenghof1984Leeuwarden27:37 
13Paulien Lamsma1965Leeuwarden27:59 
14Esther Boskma1996Hurdegaryp28:15 
15Inex Jonker1972Leeuwarden28:25 
16Martha Buning1970Goutum28:35 
17elly zwart1964Friesland28:35 
18Sandra Lok1982Leeuwarden28:48 
19Sabine Boer1978Leeuwarden29:08 
20Nynke baron1979Leeuwarden29:13 
21Anja ten Berge1964Leeuwarden29:15 
22Geeske Hooghiemstra1982Drachten29:50 
23Sandra de Ruiter1978Leeuwarden30:01 
24Marijke Ham1982Leeuwarden30:11 
25Etty Haantjes1947Leeuwarden31:48 
26simone dijkstra1978Bitgummole31:50 
27Joke Hoftijser1947Lionitas31:55 
28Iris Frankruijter2001Bedum32:01 
29Petra Tuithof1966Leeuwarden32:11 
30Geertje Zijlstra1961Leeuwarden32:31 
31Audrey van Gelder1975Leeuwarden32:35 
32Coba de Vries1966Warffum32:35 
33Esther Aagtjes1990Stiens32:35 
34Thea Boskma-Algera1967Hurdegaryp33:10 
35Marian Rutten1963Leeuwarden33:11 
36Ankie Jagersma1955St.-Annaparochie35:17 
37Catrien Schade-Melein1962Leeuwarden38:04 
 
MAN, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Bolding1983Start '7835:20 
2Marten-Jan Ernst1980Damwald36:43 
3Karel Nieukoop1998Groningen Atletiek36:47 
4Steven Hemstra1995Friesland37:45 
5Marco Kingma1988Sneek38:36 
6geert sieerd vd zee1975Lionitas39:50 
7Gerrit Gildemacher1977Leeuwarden40:02 
8Hilbert Dijkstra1988Utrecht40:35 
9Selmar Pigge1981Wolvega41:24 
10meine jongedijk1980Leeuwarden41:35 
11Reinier Hitzert1983Friesland41:52 
12jan van der veen1972Loopgroep Leeuwarden42:15 
13bert kobus1978Leeuwarden42:23 
14Abel Reitsma1987Leeuwarden43:09 
15Booyen Nicolay1962Lionitas43:12 
16Adrie Atsma1972Leeuwarden43:21 
17Nico Hoekstra1962Lionitas43:31 
18Martijn Roolvink1982Leeuwarden43:55 
19Mario Postma1991Leeuwarden44:01 
20Maarten Kloppenburg1981Leeuwarden44:02 
21Marco Pietersma1970Leeuwarden44:08 
22Jacob Munneke1977Leeuwarden44:11 
23Sietze Vis1980Leeuwarden44:20 
24Jacob Tichelaar1961Friesland44:48 
25Erik Dost1963Leeuwarden44:59 
26Klaas Jan Huizing1964Lionitas45:48 
27Hans Groenewoud1953Menaam45:58 
28Sander Groenewoud1987 45:58 
29cor wetting1953Lionitas46:07 
30keimpe de jong1979Drachten46:14 
31Cor van Sluis1949Friesland46:42 
32Otto de Boer1955Friesland46:46 
33Richard Spoelstra1980Lionitas46:53 
34Peter Boersen1964Friesland47:03 
35Peter Hoekstra1966Leeuwarden47:16 
36gerben ellerie1970Loopgroep Berlikum47:18 
37rein postma1980Leeuwarden47:21 
38Jacco Vroegop1975Leeuwarden47:32 
39Marcel Perdu1971Leeuwarden47:43 
40Gertjan Vierling1971the Hague Road Runners47:55 
41arnold kooiker1980Marsum48:00 
42Lelouch Lamperouge1991Leeuwarden48:07 
43piet vd steeg1971Leeuwarden48:10 
44Robin Telgenhof1980Lionitas48:21 
45Paul Pultrum1973Luxwoude48:23 
46Erik Visser1979Leeuwarden48:25 
47Willie-Jan Veltman1975Lionitas48:27 
48Erik Willekus1970St.-Annaparochie48:34 
49Alex van Zurk1962Friesland48:39 
50chris vreugdenhil1997leeuwarden48:46 
51Daniël Hooghiemstra1983Drachten48:47 
52Jurjen van der Weg1966Leeuwarden48:48 
53rob verveer1977Lionitas49:09 
54Robin Boor1979Leeuwarden49:19 
55Ruurd Veenstra1949Friesland49:21 
56Fokke Postma1970Leeuwarden49:22 
57Tom Westra1980Drachten49:23 
58Heino van der Meer1979Lionitas49:25 
59Rik Troostheide1975Leeuwarden49:29 
60Jacob Dijkstra1959Friesland49:47 
61Kees oosterbaan1955Lionitas49:59 
62hein riewald1976Dronryp50:07 
63Alex Kramer1973Stiens50:09 
64Hessel de Boer1955Leeuwarden50:18 
65Hendrik Dijkstra1970Bitgum50:40 
66Marinus de Haan1978Hurdegaryp50:45 
67Johannes van der Schaaf1972Lionitas51:26 
68Uif van Driel1970Leeuwarden51:27 
69Sije Boskma1966Hurdegaryp51:40 
70Harrie Moerings1967Leeuwarden51:41 
71Jan Hooghiemstra1955Loopgroep Leeuwarden52:17 
72Tamme Draager1981Leeuwarden52:25 
73Marco Tuithof1986Leeuwarden52:27 
74Erik Piekema1985Leeuwarden52:36 
75Louis Bakker1955Friesland52:38 
76tim ter berg1961leeuwarden52:59 
77Bauke van der Loon1957Lionitas53:00 
78Martin de Roos1966Leeuwarden53:03 
79Dick Wielenga1962Leeuwarden53:05 
80Klaas-Tette Galema1976Leeuwarden53:07 
81Jaap Bruinzeel1963Lionitas53:26 
82Sieds Brouwer1963Lionitas53:37 
83Edo Eisma1958Goutum53:41 
84Karst Anema1946Friesland53:48 
85Fokke Hoeksma1967Friesland53:49 
86Jan Hoogland1985Bitgummole53:51 
87Egbert Geertsma1961Groningen53:59 
88Jefta Boogaard Lionitas54:21 
89Guido Groen1969Impala54:36 
90Jaap Jongsma1972Leeuwarden54:47 
91Dirk van der Meij1973Leeuwarden55:12 
92Jan van der Ploeg1960Loopgroep Stiens55:47 
93Ralph Zuidema1975Leeuwarden55:59 
94Niels Veenstra1976Leeuwarden56:15 
95Wybe Sierksma1960Marrum56:18 
96Djurre J. van der Schaaf1951Friesland56:36 
97Ronald Spoor1980Leeuwarden56:41 
98Eldert Berends1980Leeuwarden56:41 
99jan feenstra1941Friesland56:59 
100Harm Postma1953Friesland57:10 
101Frans Hoitinga1949Leeuwarden57:13 
102Johan Zijlstra1960Leeuwarden57:21 
103Jaap Wit1948Hera57:22 
104Johan Zwerver1949Friesland57:26 
105Han Lansink1962Enschede57:47 
106André Hartmann1966Lionitas57:53 
107Dick Schiere1963Waalwijk57:53 
108Rense Zwerver1952Leeuwarden58:34 
109Jan Panhuis1946Friesland58:39 
110Wijbrand de Groot1956Feanwalden58:39 
111Marten Kingma1960Friesland58:43 
112Eric Nab1965Hallum59:02 
113Carel Harkema1950Friesland59:21 
114arie roest1953Lionitas59:30 
115John Moninex1947Friesland59:35 
116Herman Wassens1960Lionitas59:45 
117Theo Van der Zee1963Stiens1:00:20 
118Domien Adema1948Menaam1:00:48 
119Koos Pietersma1938Lionitas1:00:55 
120Klaas Nieuwhof1968Loopgroep Berlikum1:01:46 
121Jan Kalsbeek1946Friesland1:04:21 
122Michel van Luntreren1976Leeuwarden1:05:50 
123Meindert Roosjen1943Friesland1:12:13 
124Joop Boonstra1944Friesland1:18:16 
125Herman Hoekstra1952Friesland1:18:16 
126jippe bokma1949Friesland1:18:16 
127Reinder Sinnema1958Lionitas1:18:16 
 
VROUW, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1linda werner1974Lionitas42:54 
2Marinka Pultrum1976AV Heerenveen44:28 
3Femke Hemstra1993Leeuwarden45:11 
4Simone van Dijk1978Lionitas45:25 
5Anita Bouma1987Leeuwarden46:21 
6Grietje van der Schaaf1976Lionitas49:31 
7Bettie Koops1961Lionitas50:17 
8Belinda Abbing1975Leeuwarden52:20 
9Ymie Kamsma1981Leeuwarden53:08 
10Jelma wassenaar1975Loopgroep Berlikum53:10 
11Hillegien Tol1970Leeuwarden53:26 
12Liesbeth Mulder1967Spartacus53:31 
13Wilma Hemstra1966Friesland53:56 
14Jelly Haarsma1977Ternaard54:06 
15mariette mengerink1965Lionitas55:23 
16Corrie Pars1966St.-Annaparochie55:36 
17Trea Walstra1966Menaam55:53 
18wike bruinsma1961Lionitas56:21 
19Wieke de Haan1959Lionitas56:22 
20Nellie Dijkstra1974Friesland56:23 
21Irene van Elteren1964Leeuwarden56:34 
22Gerda IJdema1954Lionitas56:35 
23Marike Galama- Schrage1983Leeuwarden56:44 
24Anita de Vreeze1974Leeuwarden56:52 
25Yvonne Volbeda1972Leeuwarden57:13 
26Anke Peterson1950Lionitas57:22 
27Riek van der Meulen1947Lionitas57:35 
28Tea Busstra1964Lionitas57:36 
29Linda Dekker1970Lionitas57:49 
30Marian van der Harst1969Leeuwarden58:07 
31Jelly Koopmans1949Lionitas58:11 
32Jetty Sinnema1962Lionitas58:16 
33Dieuwke vd Honing1953Lionitas59:02 
34Annemieke Fortuin1979Leeuwarden59:41 
35Carla Buurman1959Lionitas59:45 
36Sjoukje de Boer1979Leeuwarden1:00:13 
37Inge Kools1959Friesland1:00:13 
38Ekelien Steensma-Beimers1977Jirnsum1:00:17 
39Mariëlle de Haan1976Stiens1:00:20 
40Minke Oord1956Friesland1:00:35 
41Maaike Adema1975Warten1:02:05 
42Magreet Wind1970Leeuwarden1:02:48 
43Jerannet Huitema1960Lionitas1:03:29 
44Tineke Dijkstra1959Friesland1:05:18 
45Linda Hofman1970Leeuwarden1:05:24 
46Josine Sporrel1979Loopgroep Leeuwarden1:05:50 
47liset veltman1992Dronryp1:06:31 
48Wietske Hoitema1987Franeker1:08:22 
49Pietrik Janne van der Mei1989Leeuwarden1:08:28 
50yvonne kassenberg1974Lionitas1:18:16 
51Willy de Jong1967Leeuwarden1:18:16 
 
MAN, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Venhuizen1968Lionitas1:15:55 
2Maarten van Dijk1987HAC '631:17:54 
3Stefan van de Pal1980Friesland1:18:43 
4Johannes Postma1973Lionitas1:20:08 
5Harry Wiersma1972Lionitas1:20:21 
6Douwe Nauta1977Lionitas1:20:44 
7Wilco Kooistra1979Leeuwarden1:22:47 
8Mechiel Zatema1986Friesland1:25:25 
9Roelof de Roos1978Lionitas1:25:25 
10henk piek1976Impala1:26:16 
11Saco Hemstra1968Friesland1:27:38 
12Richard Aalders1969Nietap1:29:14 
13Theo Borawitz1959Leeuwarden1:29:45 
14Roelof Burghoorn1974Wytgaard1:29:54 
15Jacob van der Ley1958Friesland1:30:19 
16Edwin Voorwinde1973Grou1:30:45 
17Andries Damstra1965Loopgroep Dokkum1:31:06 
18Piet Scholten1956Leeuwarden1:31:28 
19Siebe de Vries1971Drachten1:32:46 
20Martijn Schmit1973Grou1:33:10 
21Rienk de Vries1957Lionitas1:34:02 
22Gerben Groenewoud1969Loopgroep Leeuwarden1:34:03 
23Heine Sietsma1988Boornbergum1:34:30 
24Jan Sietsma1984Drachten1:36:33 
25Willem Biemolt1966Friesland1:36:57 
26jan van de meij1962Friesland1:37:34 
27Arnold Hager1969Leeuwarden1:38:31 
28Henk Miedema1959Leeuwarden1:40:22 
29diederick niehof1983Leeuwarden1:40:46 
30Ferry Wijngaarden1979Leeuwarden1:41:56 
31Gjalt Weistra1968Drachten1:42:31 
32Freek Schonewitte1966Impala1:42:43 
33Aldert Cuperus1967Lionitas1:42:53 
34Startnummer 830  1:43:19 
35Wiep van der Heide1967Drachten1:43:55 
36erwin krikke1976Leeuwarden1:43:58 
37Herman Geritz1959Friesland1:44:24 
38Catrinus Vroom1971Lionitas1:44:30 
39Harrie Wetterhahn1967Lionitas1:44:31 
40Sytse Wagenaar1970Leeuwarden1:45:36 
41Tjiphe1967Ryptsjerk1:45:48 
42Alko de Jong1964Friesland1:46:35 
43rob weidema1959Leeuwarden1:46:53 
44Sienk Wennen1971Goutum1:47:01 
45André Jellema1969Lionitas1:47:13 
46Johannes Althuisius1981Franeker1:47:20 
47Gerard Schade1960Leeuwarden1:48:10 
48Wessel de Vries1977Leeuwarden1:48:15 
49Alfred Knobbe1960Lionitas1:48:18 
50Wieger van Keulen1959Friesland1:48:38 
51chris de vries1980Lionitas1:48:57 
52Rinke De jong1971Hempens1:49:03 
53Bernard Wilkens1961Ureterp1:49:19 
54Rene Bruinsma1959Tijnje1:50:16 
55marco vijver1969Franeker1:50:54 
56Meine auke van der molen1975De Wilgen1:51:15 
57Duco Zijlstra1957Friesland1:51:27 
58Leo van der Meulen1955Sneek1:51:41 
59Klaas de Groot1977Leeuwarden1:53:19 
60Tjeerd Visser1954Friesland1:54:20 
61siebe gerritsma1961Spartacus1:57:00 
62ben staal1961Groningen1:57:42 
63Arjan Hegge1979Artemis1:57:48 
64hans top1961hoogkerk1:58:01 
65laurens snoek1978Leeuwarden1:58:01 
66Jeen Bruinsma1958Katlijk1:58:09 
67Tjebbe Hettinga1984Deinum2:00:13 
68Bouke Fennema1962Friesland2:00:39 
69jan zondag1949Friesland2:00:48 
70Harry Meijer1951Leeuwarden2:03:54 
71Damiano Ramalli1969Lionitas2:04:38 
72Rob Kelder1973Ryptsjerk2:05:49 
 
VROUW, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1berdina seinstra1968Leeuwarden1:31:28 
2Sanne Heidinga1976Rolde1:33:36 
3Tessa Boot1984Friesland1:36:54 
4Cathelijne Snijders1977Leeuwarden1:39:59 
5Anita v.d. Wal1971Friesland1:42:00 
6Inge van Schaick1961Lionitas1:47:06 
7Jolanda Muizer1976Friesland1:51:40 
8berder akkema1982wommels1:53:29 
9anja van zutphen1987Lionitas1:53:29 
10Carla Frankruijter1971Loopgroep Bedum1:53:40 
11Bianca de Vries1980Leeuwarden1:57:22 
12Maaike Heidinga1974Eppenhuizen1:58:06 
13Tjitske van Lien1975Lionitas1:58:45 
14annechien van de veen1961Lionitas1:58:50 
15Manja Zuiderveld1979Leeuwarden2:03:14 
16Karin Machiela1970Leeuwarden2:03:15 
17Wendelien Schalij1959Leeuwarden2:05:49 
18Marrit Burghoorn1975Wytgaard2:16:19 
19Karin Andersson1971Leeuwarden2:16:57 
20Tine visser-groenhof1948Leeuwarden2:26:17 
21Klaske van der West1959Joure2:39:51 
 
Opmerkingen over uitslag naar wocweg@lionitas.nl
 
Totaal aantal deelnemers 452.
 
www.uitslagen.nl07-02-2017 11:37