Uitslagenlijst 3e AV Horror Winterloop
Sneek - Zondag 8 januari 2017
MAN, WINTERLOOP 8.9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Freek Welbedacht
Groningen
32:19
32:18
13
Marten Conradie
Scharnegoutum
34:11
34:08
14
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
34:26
34:23
42
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
38:28
38:26
43
Henk Ferwerda
Scharnegoutum
38:33
38:30
48
Jildert Boersma
Scharnegoutum
38:41
38:38
55
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
39:06
39:00
70
Johannes van Diggelen
Sneek
40:26
40:17
75
Wiebe van Diggelen
Nijland
40:42
40:37
84
Sytze Hilbrand Boschma
IJlst
41:32
41:23
88
Hendrie van der Werf
Bolsward
42:00
41:44
90
Symen van der Velde
Waaksens gem Litt
42:06
42:02
92
Maurice van Veldhoven
Den Helder
42:11
41:49
101
Ruurt-Alle van der Sluis
Sneek
42:37
42:21
107
Nanne van der Veer
Elahuizen
42:52
42:47
109
Pieter van der Bij
Jirnsum
43:02
42:59
120
Bouba Kande
Pineda de Mar (Sp)
43:57
43:56
121
Martin Vissers
Uitwellingerga
44:23
44:18
132
Ysbrand Valkema
Ysbrechtum
45:16
44:58
135
Michiel Osinga
Oudega Sudwest-Fryslan
45:26
45:21
162
Jasper van der Sluis
Sneek
48:24
48:11
163
Jappie Wijnja
Scharsterbrug
48:25
48:12
174
Albert Jan van Houten
IJlst
50:18
50:13
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Immie Auck Kersbergen
Wommels
34:24
34:23
4
Liesbeth Steenbergen
Sneek
38:35
38:34
6
Evelien van Leeuwen
Utrecht
40:27
40:23
15
Lucia van der Bijl
Bolsward
43:51
43:44
17
Saakje Regnerus
broeksterwoude
44:27
44:01
27
Hinke Stellingwerff
Workum
46:47
46:38
29
Lisa Catharina Ottens
's-Gravenhage
46:59
46:54
32
Geartje van Lingen
St. Nicolaasga
47:34
47:18
33
Mariëlle Scheltinga
Bolsward
47:43
47:37
34
Margreet Osinga
Oudega Sudwest-Fryslan
47:46
47:42
37
Antsje Smeding
St. Nicolaasga
48:13
48:04
38
Klaske Portena
St. Nicolaasga
48:13
48:05
40
Chantal Valkema
Oppenhuizen
49:00
48:41
43
Ernestine Stipkovits
Sneek
49:17
49:04
44
Sandra Postma
Sint Nicolaasga
49:19
49:03
46
Tietsje Abma - de Roos
Hommerts
50:37
50:31
57
Jacqueline Schouten
Den Helder
51:20
50:59
66
Janny Bulthuis
Scharnegoutum
53:28
53:15
67
Ina Veenstra
St. Nicolaasga
53:29
53:16
70
Annie Zijlstra
Sint Nicolaasga
54:33
54:23
71
Anneke Ypma-Zijlstra
Hartwerd
54:38
54:27
83
Titia Bouwer- Kamstra
Sneek
56:26
56:01
90
Ingrid Grote
Scharnegoutum
57:11
56:43
92
Wietske Cnossen
Easterwierum
57:26
56:57
98
Erik Geertsma
Easterwierum
58:34
58:06
99
Pytsje Reinderink
Bolsward
58:35
58:17
104
Grietje Stoker-Annema
Wirdum Fr
1:00:14
59:44
JPUPM, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MPUPM, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JPUPC, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MPUPC, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JPUPB, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MPUPB, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JPA1, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MPA1, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JPA2, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Pieter Kramer
Bolsward
4:18
4:15
MPA2, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JJUND, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Sjirk Osinga
Oudega Sudwest-Fryslan
5:31
5:27
MJUND, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Annamarijn van Ginneken
Makkum
4:14
4:13
JJUNC, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MJUNC, JEUGDLOOP 1.0
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
Opmerkingen? : uilke@avhorror.nl
Uitslagen.nl
10-01-2017 18:38