| | | | | Uitslagenlijst Lidocross/Brabantse kampioenschappen
Waalwijk - Zondag 18 december 2016
MRECR, MANNEN RECREANT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jos den Hollander
23121954
22:16
8
Niels van der Pluijm
Waalwijk
32:07
9
Gijs Pijnenburg
Tilburg Road Runners
32:21
14
Kees van den Brand
ACW '66
35:41
16
Pieter van Aarle
Sint-Michielsgestel
38:51
22
Pim van Grinsven
Fortuna '67
42:40
24
Paul de Graauw
Hoogerheide
43:34
28
Franklin van Tuijl
ACW '66
45:04
35
Mark van der Wildt
ACW '66
54:04
VRECR, VROUWEN RECREAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
22:41
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ralph van Houwelingen
Prins Hendrik
30:18
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:58
4
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
31:14
5
Niek den Exter
Scheldesport
31:29
7
Robbert van der Wouw
Parcival
33:24
13
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
35:31
15
Erik van der Heyden
Parcival
37:20
18
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
41:25
19
Joris Sauve
Tilburg Road Runners
45:47
M35, MANNEN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean Pierre Hoeboer
Sprint
33:21
4
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
35:25
6
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
37:05
11
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
38:42
M45, MANNEN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter van der Velden
Eindhoven Atletiek
33:07
3
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:13
4
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
34:18
5
Stefan van Marrewijk
Scorpio
34:30
6
Armand van de Smissen
Tilburg Road Runners
35:06
12
Toine van Beckhoven
Attila
37:41
13
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
37:53
28
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
49:24
M55, M55/M60 (7110 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
29:05
7
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
30:28
9
Cees Bongenaar
Prins Hendrik
31:58
13
Frits van der Velden
Atledo
37:29
M65, M55/M60 (7110 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
30:16
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
De Langstraat
26:47
2
Iris van Dalen
Tilburg Road Runners
29:15
3
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
29:56
4
Marloes van Loon
Pallas '67
30:08
5
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
31:09
V35, VROUWEN SENIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
29:02
3
Fannie van Bree
GAC Gemert
30:51
5
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
33:02
V45, VROUWEN SENIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
30:38
JJUNA, JONGENS A (5040
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Antoine van der Sanden
DAK
20:01
MJUNA, MEISJES A (3360
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Noortje van der Mast
ACW '66
15:49
JJUNB, JONGENS B (3360
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lars Harmsen
Eindhoven Atletiek
11:24
4
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
11:26
5
Peer Voesenek
Loopvereniging TOF
11:36
8
Laurens te Booij
Prins Hendrik
12:28
9
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
12:36
MJUNB, MEISJES B (3360
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Robin van Leijsen
Spiridon
13:14
4
Karlijn Bongenaar
Prins Hendrik
13:25
5
Myrthe Kouwenberg
Prins Hendrik
13:29
6
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
14:10
8
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
14:22
11
Anne-Wil Snepvangers
Atledo
17:21
JJUNC, JONGENS C (2370
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Atledo
7:46
2
Guus Winkelman
't Jasper Sport
7:47
3
Ids van Korven
Eindhoven Atletiek
7:48
5
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
8:00
7
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
8:09
8
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
8:12
9
Tom van Schijndel
Generaal Michaelis
8:17
12
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
8:47
13
Kai van Tilburg
Prins Hendrik
8:50
14
Gijs Houtman
Prins Hendrik
8:57
15
Jasper van Laarhoven
ACW '66
9:00
16
Tom Michielsen
Generaal Michaelis
9:11
19
Daan Steenbergen
Tilburg Road Runners
9:29
23
Rik Spelthan
Prins Hendrik
10:06
24
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
10:20
26
Thijmen van Alphen
ACW '66
10:53
MJUNC, MEISJES C (2370
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
8:34
3
Safira den Oudsten
Spiridon
9:01
4
Sanne Diepen
Prins Hendrik
9:03
5
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
9:26
6
Lotte van Lieshout
Energie
9:32
8
Nienke Meubermans
Prins Hendrik
9:48
13
Lotte Weevers
Prins Hendrik
10:27
JJUND, JONGENS D (1680
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
5:49
2
Lans Timmermans
Prins Hendrik
5:50
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
6:02
8
Ivar van der Sanden
Fortuna '67
6:13
9
Max de Kruijf
Prins Hendrik
6:15
11
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
6:19
15
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
6:23
20
Sven Grooters
Prins Hendrik
6:40
23
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
6:42
25
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
6:47
29
Luc de Kruijf
Prins Hendrik
7:06
39
Scott van IJzendoorn
Atledo
8:14
MJUND, MEISJES D (1680
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
6:05
6
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
6:37
10
Dana van der Lee
Taxandria Atletiek
6:41
11
Jessica Sluiter
Prins Hendrik
6:44
12
Iris Verheij
Prins Hendrik
6:51
13
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
7:01
15
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
7:15
22
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
7:42
JPUPA, JONGENS PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ruben van Geenen
Prins Hendrik
4:19
9
Nick van Bree
Generaal Michaelis
4:35
12
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
4:43
13
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:44
15
Tobias van Opstal
Eindhoven Atletiek
4:53
25
Orlando Louwers
Generaal Michaelis
5:08
31
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
5:18
32
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
5:21
35
Jelle van Laarhoven
ACW '66
5:27
39
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
5:55
MPUPA, MEISJES PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
4:22
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
4:26
7
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
4:41
8
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:46
12
Yara van der Heijden
Sprint
4:58
17
Renee Lebbink
Taxandria Atletiek
5:07
18
Gaby van Sluisveld
Generaal Michaelis
5:14
20
Maartje Grotenhuis
Prins Hendrik
5:19
23
Merel Bronkhorst
Nijmegen Atletiek
5:32
27
Benthe van Laarhoven
ACW '66
6:01
JPUPB, JONGENS PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Mathijs Tebbens
Generaal Michaelis
4:39
11
Jur van der Heijden
Sprint
4:48
MPUPB, MEISJES PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marly Swinkels
Eindhoven Atletiek
4:18
3
Sanne Olieslagers
Generaal Michaelis
4:41
4
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
4:44
5
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
4:45
10
demi de Vaan
Taxandria Atletiek
5:03
11
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:04
14
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
5:47
JPUPC, JONGENS PUP C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
4:24
3
Bram van Wagtendonk
Sprint
4:47
4
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
4:47
7
Vince van Esch
Taxandria Atletiek
5:16
8
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
5:18
MPUPC, MEISJES PUP C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nova van der Schoot
Tilburg Road Runners
5:02
6
Joyce van Sluisveld
Generaal Michaelis
5:32
JPUPM, JONGENS MINIPUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MPUPM, MEISJES MINIPUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:27
VB, VB-ATLETEN (950
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
19-12-2016 21:31