| | | | | Uitslagenlijst 10 van Drachten
Drachten - Zondag 5 oktober 2014
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Ben Stellingwerf
SV Veendam
32:33
32:32
3
Riekele Kobes
AV Heerenveen
32:41
32:41
4
Joris Kampen
Groningen Atletiek
34:18
34:17
7
Jan Sytze Jonker
AV Heerenveen
34:44
34:42
11
Joost IJsselmuiden
Lionitas
39:54
39:53
13
Remko van der Heide
Impala
44:56
44:54
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Foppe van der Heide
Impala
36:58
36:57
6
Ronald op der Heijde
Loopgroep Aart Stigt
38:53
38:50
8
Jouke-Atze Posthumus
Rottevalle
40:12
40:11
9
Jacob v.d. Ploeg
Friesland
40:20
40:19
11
Richard van Lunzen
Lionitas
44:27
44:25
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henri Veldman
AV Heerenveen
37:00
37:00
2
Johannes van der Veen
Lionitas
37:50
37:49
6
Theo Groenendijk
Ravenswoud
39:17
39:16
14
Bauke van der Loon
Lionitas
46:31
46:29
17
Pieter van der Bij
Athleta
53:42
53:29
VROUW, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
35:38
35:37
2
Ydwine van der Veen
AV Heerenveen
38:02
38:01
3
Jelly van der Kloet
Impala
38:33
38:31
4
Lizette van der Vegt
Groningen Atletiek
39:42
39:41
11
Esther van Vroonhoven
Groningen Atletiek
42:42
42:40
15
Kristie Hoeksma
AV Heerenveen
49:07
49:01
MSEN, 10 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roderick Riesenkamp
Impala
37:38
37:33
5
Niels Nagelhout
St. Nicolaasga
41:13
41:12
10
marco van der Brug
Drachten
43:22
43:16
16
Warner Kalis
Loopgroep Nienoord
44:49
44:44
18
Benno Heuven
Beetsterzwaag
45:54
45:47
28
Wouter van der Poel
Drachten
48:46
48:35
29
Pieter Andries van der
Surhuisterveen
48:58
48:49
33
Robert Jan Heizenberg
Lionitas
49:51
49:43
36
Christiaan Hallers
Leeuwarden
50:12
50:02
38
Roben Matahelumual
Drachten
50:33
50:27
39
Sven de Haan
Beetsterzwaag
51:34
51:31
44
remko van der Heide
Drachten
54:35
54:23
50
Klaas Veenstra
Surhuisterveen
58:17
58:02
M40, 10 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Wieberen Jan de Jong
Drachten
42:00
41:58
5
Wouter van der Meer
Lionitas
42:45
10
Abe Glazeman
AV Heerenveen
43:59
43:50
11
Harold van Wieren
Drachten
44:07
44:00
12
S. van der Wal
Boelenslaan
44:16
44:14
13
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
44:21
44:19
14
Wiep van der Heide
Drachten
44:33
44:31
15
Steffen van der Wal
Drachten
46:59
46:44
21
Martin van Zoelen
Drachten
49:28
49:14
23
Tjitte Folkertsma
Surhuisterveen
49:49
49:47
24
Simon van Dijk
Surhuisterveen
49:59
49:49
25
Klaas Tjibbe Knobbe
Gersloot
50:09
49:54
30
Klaas Struiving
Loopgroep Surhuister
52:48
52:33
32
Harry Kussendrager
Drachten
53:52
53:46
37
Rimmer Grondsma
Rottevalle
56:19
56:05
44
Albert marinus
Loopgroep Surhuister
1:06:57
1:06:44
M50, 10 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Roeland van der Wijk
Impala
46:32
46:28
5
Gerrad Postma
Koufurdenige
46:37
46:32
15
Henk van der Heide
Boornbergum
49:19
49:14
19
Henk Groen
Loopgroep Sneek
51:48
51:44
21
Jurgen Reiker
Scharnegoutum
52:38
52:29
27
Bertus Zwerver
Boornbergum
54:42
54:30
31
Auke jan kirkenier
Drachten
58:00
57:49
32
Ruben van Noordennen
Drachten
58:48
58:43
VSEN, 10 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije van der Kooij
AV Heerenveen
44:26
44:16
6
Derkina Elzinga
Surhuisterveen
50:14
49:58
9
Miranda Tehubijuluw
Drachten
50:50
50:45
11
Seeske Riemersma
Loopgroep Surhuister
52:48
52:34
12
Sandra Faber
Beetsterzwaag
53:48
53:34
13
Deanne Elzinga
Surhuisterveen
55:13
54:57
15
Femke v.d. Velde-Giebe
Drachten
55:59
55:52
19
Anneke vd Heide
Leeuwarden
57:49
57:48
20
Marije van der Veen
Leeuwarden
57:55
57:47
25
Annelies Hofstra
Loopgroep Surhuister
1:00:47
1:00:35
27
Franciska Hofstee
Makkinga
1:01:17
1:01:06
29
Debby van der Woude
Leeuwarden
1:02:52
1:02:44
31
Marrit Grondsma
Rottevalle
1:04:12
1:03:59
32
Sanne Kreijtz
Dutch Runners
1:05:43
1:05:27
V40, 10 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jikke van der Berg
AV Heerenveen
47:01
46:51
4
Wieja Talman-Hofstra
Jonkerslan
50:38
50:34
5
Agnes Wester
Drachtstercompagnie
51:42
51:30
6
Ingrid van der Poel
Beetsterzwaag
51:55
51:43
12
Aukje Simonides-Holwer
Impala
58:55
58:43
16
Janny Bulthuis
Scharnegoutum
1:04:42
1:04:27
17
Carla Droogers
Surhuisterveen
1:06:07
1:05:52
18
Sietske Grenzenberg
Loopgroep Surhuister
1:06:07
1:05:52
V50, 10 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
margriet Postma
Koufurderrige
47:51
47:46
4
Mieke Holtrop
Blenhem Nieuw-Zeelan
54:40
54:25
MAN, 5.2 KM RECREATI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
16:30
16:29
6
Michel Beukers
Scharnegoutum
18:22
18:20
9
Stefan Klijn
Scharnegoutum
19:11
19:10
11
Sikke van Bruggen
Surhuisterveen
19:33
19:31
14
Pieter de Jong
Lytsewierum
20:22
20:22
15
Sven Kalsbeek
Scharnegautum
20:26
20:26
16
Remco Zeilstra
Scharnegoutum
20:38
20:36
20
Anne Koopmans
Scharnegoutum
23:03
23:03
23
Piet Alma
Loopgroep Surhuister
24:14
24:10
26
Marco Droogers
Surhuisterveen
25:28
25:26
28
Jan Willem Drenten
Leeuwarden
26:20
26:17
29
Morris van der Leij
Drachten
32:00
31:56
VROUW, 5.2 KM RECREATI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Harmsen - De Bo
Drachten
18:05
18:04
3
Marinka Pultrum
AV Heerenveen
20:27
20:27
4
Theuny reiker
Scharnegoutum
20:45
20:45
5
Danique Bolt
Scharnegautum
21:29
21:29
6
Tjitsk Weening
Loopgroep Surhuister
21:58
21:57
8
Gwenda Struiving
Loopgroep Surhuister
22:00
21:58
10
Robin Zwette
Scharnegoutum
22:42
22:40
13
Wytske van der Kooi-Po
Burgum
23:23
23:20
15
Tineke van Berkum
AV Heerenveen
24:02
24:01
17
Jildou Struiving
Loopgroep Surhuister
24:43
24:39
18
Gerda de Vries-Bijlsma
Drachten
25:47
25:43
19
Ingrid van der Wal-Hut
Drachten
26:15
26:12
20
G. van der Hoek
Twijzelerheide
26:16
26:13
21
Eefje van wieren Hoven
Drachten
26:18
26:15
23
Sjoerdsje Akkermans
Lippenhuizen
28:07
28:03
24
Amarins Kruizenga
Drachten
28:15
28:12
25
Jantsje Veenstra
Drachtstercompagnie
29:15
29:12
26
Janneke roorda
Surhuisterveen
29:26
29:23
31
Pietje Struiving
Loopgroep Surhuister
31:04
31:01
32
Ilse Plantinga
Drachtstercompagnie
31:27
31:22
33
Sietske plantinga
Drachtstercompagnie
31:28
31:23
35
Tamara van der Leij
Drachten
32:00
31:56
36
Kim marinus
Surhuisterveen
32:02
31:59
38
Siska roorda
Surhuisterveen
32:26
32:23
41
Jantsje van Vilsteren
Wergea
33:37
33:33
J-11, 1.1 KM RECREATI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Wouter roorda
Surhuisterveen
5:13
5:01
J-15, 1.1 KM RECREATI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Finn van Pijkeren
Middelstum
4:19
4:11
4
Bard Pultrum
Surhuisterveen
4:28
4:20
M-11, 1.1 KM RECREATI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Anna-Bo van der Wal
Impala
5:33
5:20
15
Maud Stellingwerf
Onderdendam
9:00
8:47
M-15, 1.1 KM RECREATI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
Uitslagen.nl
07-10-2014 21:50