| | | | | Uitslagenlijst Kramp run
Varsseveld - Zaterdag 13 september 2014
J-9, KIDSRUN 1 KM JE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn van Klooster
Varsseveld
3:42
3:41
3
Wes van Klooster
Varsseveld
3:54
3:52
17
Julian van Erkelens
AVA '70
4:30
4:28
21
Joost Kleinbussink
AVA '70
4:43
4:41
22
Jake Diepenbroek
Varsseveld
4:44
4:42
28
Ciske Eversteijn
Dinxperlo
5:27
5:22
35
Kees Klompenhouwer
Varsseveld
5:51
5:43
49
Ricardo Aaldering
Varsseveld
8:56
8:54
M-9, KIDSRUN 1 KM JE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Meike Koenders
Breedenbroek
4:44
4:42
9
Aimée Hoftijzer
Varsseveld
5:03
4:58
13
Naomi Masselink
Varsseveld
5:49
5:43
14
Merle Vinkenvleugel
Varsseveld
6:02
5:55
15
Juliet Masselink
Doetinchem
6:08
6:00
17
Madelief van Erkelens
Varsseveld
6:10
6:04
20
Feline Hoftijzer
Varsseveld
6:25
6:19
J1015, KIDSRUN 2 KM JE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
12
Douwe Kleinbussink
AVA '70
7:56
7:54
16
Kasper Weijkamp
Atletico '73
8:19
8:18
18
Storm Woltering
Varsseveld
8:21
8:19
19
Tijmen Hendriksen
Westendorp
8:31
8:29
20
Steyn van der Veen
Heelweg
8:43
8:41
23
Patrick Weikamp
Varsseveld
9:03
9:01
M1015, KIDSRUN 2 KM JE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marit Kleinbussink
AVA '70
8:24
8:22
7
Charlotte van den Bran
Varsseveld
9:25
9:22
9
Lis van klooster
Varsseveld
10:13
10:10
10
Lotte Reuterink
Varsseveld
10:37
10:34
MAN, RECREANTEN 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Vincent te Brake
Multicycle 2
18:15
18:05
5
Jorik Huizinga
Iselinge Hogeschool
18:25
18:10
6
Clemens Wekenborg
DE LOPER
18:27
18:24
8
Emiel Reukers
Klaassen Groep
18:28
18:10
9
Koen Fransen Iselinge
Iselinge Hogeschool
18:28
18:13
10
Arjen ter Heide
Rensa Techn Handelsb
18:29
18:13
14
Rudi Ruesink
Kaak Nederland b.v.
18:33
18:33
17
Frank Buesink
Lichtenvoorde
18:46
18:30
18
Marcel Wienholts
Euro Planit
18:47
18:47
20
Raymond Schuurman
Enveloprint B.V. 1
18:51
18:51
24
Andries van Ooijen
Harrie Arendsen 1
19:02
18:46
25
Maarten Hengeveld
De Heurne
19:04
18:47
26
Sander Hilferink
Rensa Techn Handelsb
19:05
18:36
28
Pieter Hubers
Harrie Arendsen 1
19:09
18:53
29
Erik Ormel
Rotaryclub Aalten Wi
19:12
18:55
31
Rudi Bolwerk
Heezen mode m/v 1
19:14
19:14
32
Dennis Jansen
Harrie Arendsen 1
19:15
18:59
35
Bálint Vekerdy
Multicycle 2
19:30
19:13
36
Robin Wubbels
Ottevanger Milling E
19:34
19:16
38
Miel Heusinkveld
Enveloprint B.V. 1
19:34
19:14
39
Geertjan van Erkelens
Varsseveld
19:35
19:19
40
Joris Heusinkveld
Varsseveld
19:36
19:20
43
Dimitri Louwet
Kramp Marketing BNL
19:44
19:17
44
Patrick Ikink
Klaassen Groep
19:45
19:29
45
Kylian Klein Hesselink
RTA
19:46
19:45
46
Peter Weinans
Harrie Arendsen 1
19:46
19:30
51
Roel Verwer
AV Haaksbergen
20:00
19:28
52
Michael Weigand
Harrie Arendsen 1
20:03
19:45
55
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
20:05
19:46
57
Paul Bisseling
NPM Capital N.V.
20:10
19:43
58
Bram Tiggeloven
Kaak Nederland b.v.
20:11
19:52
61
Oscar Mulling
Kaak Nederland b.v.
20:18
20:00
63
Jelmer Zwarts
Kaemingk B.V. 2
20:21
20:02
66
Marnix Wubbels
Iselinge Hogeschool
20:29
19:55
67
Marco Franke
Kramp Germany
20:30
19:43
68
Mark Geesink
Kaak Nederland b.v.
20:32
20:14
69
Martijn Buesink
Lichtenvoorde
20:37
20:20
70
Mohammed Jeilani
RunVision
20:38
20:18
71
Freek Spanbroek
De Liemers
20:40
19:25
72
Niek Reijmer
Randstad Payroll Sol
20:40
19:59
74
C.G.J. Elferink
Licotec Daklicht B.V
20:42
20:21
78
Peter ten Broeke
Fit in Varsseveld 1
20:47
19:14
81
Bas Cruijsen
Kaak Nederland b.v.
20:50
20:31
84
Edwin Bruens
Rabobank Graafschap-
20:54
20:35
85
Erik Vink
Apotheek Benraad
20:56
20:39
87
Hans Aarrntzen
Harrie Arendsen 2
21:00
20:34
88
Frank Salet
Iselinge Hogeschool
21:00
20:42
91
Robbie Jansen
Westerveld en Vosser
21:03
20:45
92
Teun Pouw
Ten Brinke Groep 6
21:06
20:06
93
Wytze Kaastra
Enveloprint B.V. 1
21:07
19:59
96
Vincent Messing
Varsseveld
21:15
20:46
97
Roy Holweg
Kaak Nederland b.v.
21:16
20:51
99
Rene Ansink
Kaak Nederland b.v.
21:18
20:59
100
Joop Wevers
Kaak Nederland b.v.
21:18
20:58
101
Corne van Beek
Inteqnion BV 1
21:20
21:01
102
Martijn van Os
Randstad Payroll Sol
21:21
20:42
103
Martijn van den Heuvel
NPM Capital N.V.
21:25
20:53
104
Maarten Angenent
Breedenbroek
21:26
21:01
106
Eddy Grootnibbelink
Enveloprint B.V. 1
21:39
20:59
108
Mika van de Werken
Iselinge Hogeschool
21:42
20:25
111
Jochem Bruggink
Heezen mode m/v 1
21:45
21:29
112
Herman Fransen
Harrie Arendsen 2
21:46
21:23
116
Ernst Jan de Heer
Harrie Arendsen 2
21:50
21:26
119
Mark Scholten
Kaemingk B.V. 2
21:56
21:32
120
Jasper Alblas
Iselinge Hogeschool
21:57
21:38
122
Rob te Brummelstroete
Archeus
21:59
21:42
123
Carel Lueb
De Hoop Mengvoeders
22:01
21:08
124
Martin Elburg
Enveloprint B.V. 3
22:03
19:26
125
Alfons van Lith
Lichtenvoorde
22:04
21:42
132
Jonnie Wissing
Klaassen Groep
22:14
21:50
133
Martin te Grotenhuis
Dinxperlo
22:16
21:27
134
Ron Wisselink
Lichtenvoorde
22:17
21:54
135
Henk Mengers
Kaemingk B.V. 1
22:19
21:00
136
Dik Stemerdink
Kaak Nederland b.v.
22:19
21:56
137
Stefan Wisselink
Coop Varsseveld
22:19
20:07
139
Hans Huzen
Heezen mode m/v 2
22:20
21:59
140
Chiel van der Laan
Arendsen Staalbouw B
22:21
21:15
141
Mark Nijenhuis
Kaak Nederland b.v.
22:22
21:58
142
Roy Krajenbrink
Kaak Nederland b.v.
22:25
22:07
143
Kees de Ruiter
Ten Brinke Groep 4
22:26
21:51
146
Henk van Zantvoort
Arendsen Staalbouw B
22:29
21:24
147
Udo Klompenhouwer
Heezen mode m/v 1
22:30
22:10
148
Gerard van Ballegoy
Harrie Arendsen 4
22:33
22:30
149
Bram Kraayenbrink
Coop Varsseveld
22:36
20:29
151
Hans Berendsen
Ter Horst Groep
22:37
22:07
152
Eric Kersten
Licotec Daklicht B.V
22:37
22:00
155
Marniq Ratering
Claymount 1
22:41
22:01
157
Jan Willem te Beest
Svedex
22:43
22:23
158
Herman te Lindert
Sinderen
22:44
22:18
159
Jose Cubo
NPM Capital N.V.
22:45
22:13
162
Iwan Smit
Harrie Arendsen 4
22:50
21:30
165
Koen Kraaijvanger
Iselinge Hogeschool
22:52
22:20
166
Jurgen van Ampting
Harrie Arendsen 4
22:53
22:16
168
Andres Moreno
Kaak Nederland b.v.
22:56
22:33
169
Roland Knipscheer
Dinxperlo
22:56
22:32
170
Bart Manschot
Kaak Nederland b.v.
22:59
22:33
171
Jeroen Lammers
Rotaryclub Aalten Wi
23:01
22:24
172
Bart Holthausen
Kaak Nederland b.v.
23:03
22:44
173
Michel Massop
Breedenbroek
23:04
22:06
174
Marcel Reusink
Rabobank Graafschap-
23:06
21:13
175
Mark Gebbinck
Ten Brinke Groep 4
23:07
22:33
176
Erwin Oldenburg
Harrie Arendsen 4
23:07
21:56
178
Martijn Veltkamp
Kaak Nederland b.v.
23:08
22:42
179
Jorn Konings
Enveloprint B.V. 2
23:08
20:37
180
Dirk Maatman
Heezen mode m/v 1
23:08
22:50
182
Bert Willems
Kramp PGM/RB/AM
23:12
21:40
183
Rene Westerveld
Kaemingk B.V. 3
23:15
22:52
184
Pim de Jong
Fit in Varsseveld 1
23:15
21:45
188
Pim Verbij
Iselinge Hogeschool
23:18
22:51
189
Bert Gerritsen
Kaak Nederland b.v.
23:18
22:53
190
Martijn Melten
Enveloprint B.V. 1
23:20
22:11
191
Emiel Koops
Wassink Autogroep
23:22
20:53
192
Hans van de Noort
Varsseveld
23:22
23:04
193
Inno Spekschoor
Varsseveld
23:25
23:08
194
Ed van Ditshuizen
Claymount 1
23:25
23:08
195
Sander Meyerman
Lichtenvoorde
23:26
23:01
196
Erwin Lensink
Winterswijk Meddo
23:27
22:48
197
Jamie Lieftogt
Iselinge Hogeschool
23:27
22:58
199
Michael Austgen
Kramp Germany
23:28
21:37
203
Rik ten Dolle
Heezen mode m/v 1
23:30
23:13
204
Jeffrey ten Holte
Enveloprint B.V. 1
23:32
22:09
206
Henri Geerdink
Westerveld en Vosser
23:36
22:20
207
Andre Steintjes
De Hoop Mengvoeders
23:37
22:43
208
Leo van der Laan
Arendsen Staalbouw B
23:37
22:32
210
Niels Balduk
Ottevanger Milling E
23:40
22:44
211
Rutger Ruigrok
NPM Capital N.V.
23:42
23:10
212
Ritchy Kleinnibbelink
Varsseveld
23:42
21:56
214
Maico Lansink
Rabobank Graafschap-
23:46
21:49
215
Dominik Lunz
Kramp-Logistiek
23:51
21:36
216
Anko van Erkelens
Doetinchem
23:52
23:29
219
Marnix Flikweert
Graafschap College
23:56
22:23
220
Clemens Holtslag
Claymount 1
23:58
23:42
223
Rico Kleinnibbelink
Varsseveld
24:01
22:15
224
Jochem Migchelbrink
Ten Brinke Groep 3
24:04
22:58
225
Wolfgang Kadur
Kramp-Logistiek
24:04
23:43
226
Jeroen Vosser
Fit in Varsseveld 1
24:05
23:44
228
Harrie Wijnroks
Varsseveld
24:06
23:23
231
Maarten Bolwerk
Enveloprint B.V. 2
24:11
22:47
233
Derk ter Horst
Kaemingk B.V. 1
24:18
23:52
240
Jotan Wijnholds
Varsseveld
24:28
22:37
241
Branco Scheening
Fit in Varsseveld 2
24:30
22:58
243
Alonzo Bulluck
Kramp Germany
24:32
22:10
244
Wiljo Bussink
Loopgroep De Zandlop
24:33
23:23
245
Arjan Klein-Geltink
De Hoop Mengvoeders
24:34
23:39
247
Kees Heidemann
Bocholt (GER)
24:35
22:00
250
Jan Willem Pothof
Kramp-The Good
24:37
23:40
252
Thijs van Erkelens
Dinxperlo
24:39
24:17
253
Teun Aalbers
Coop Varsseveld
24:42
22:35
255
Stefan Hoebink
Hengelo Gld
24:43
22:42
256
Bennie Pothoff
Arendsen Staalbouw B
24:44
23:36
257
Frank Arendsen
Harrie Arendsen 4
24:53
24:32
259
Robin Bruggink
Coop Varsseveld
24:56
22:48
262
Kevin Nieuwenhuis
Enveloprint B.V. 2
25:04
22:32
264
Ted Zwetsloot
Harrie Arendsen 4
25:10
23:16
265
Marco Polman
Kaak Nederland b.v.
25:14
24:52
267
Robert Hulsken
Kramp-Logistiek
25:15
23:42
268
Freddie Lieftogt
Iselinge Hogeschool
25:18
24:49
270
Theo Neerhof
Loopgroep De Zandlop
25:22
24:46
271
Martijn Schurink
Kaak Nederland b.v.
25:25
24:57
272
Patrick Ketterink
Flexovit
25:26
23:42
273
Rens Mulder
Ottevanger Milling E
25:27
24:37
274
Robert Willemsen
Ten Brinke Groep 4
25:30
24:04
275
Sander Rosmuller
DK Coiffure
25:31
23:48
278
Mick Geerits
Rabobank Graafschap-
25:34
23:20
279
Rigo Heldoorn
Graafschap College
25:37
22:49
280
Freddy ter Horst
Kramp Dreamteam
25:39
25:20
283
Eric Buunen
Kaak Nederland b.v.
25:45
25:00
284
Wouter Stegerhoek
Multicycle 2
25:45
23:55
285
Leon Visser
Ottevanger Milling E
25:46
24:51
286
Wouter Masselink
Varsseveld
25:47
24:32
287
Bernd Nijman
Loopgroep De Zandlop
25:47
24:26
290
Coen Grutters
Rotaryclub Aalten Wi
25:54
25:07
292
Jan Slotboom
Ter Horst Groep
25:59
24:36
294
Daniel te Hoonte
Inteqnion BV 1
26:02
24:21
295
Marco de Moor
Kramp Dreamteam
26:04
25:42
297
Emiel Kobessen
Kaak Nederland b.v.
26:09
25:26
298
Guido Eleveld
Westerveld en Vosser
26:12
25:27
299
Jeroen Schotman
Kaak Nederland b.v.
26:12
25:45
300
Roy van Ingen
Kramp-Inkoop
26:14
24:41
301
Mark van Schriek
Ten Brinke Groep 4
26:14
24:47
302
Dave Jansen
Ter Horst Groep
26:15
24:30
303
Richard van den Toorn
Kramp-The Ugly
26:17
25:12
305
Sjoerd Helmink
Ten Brinke Groep 2
26:20
25:13
308
Arjan Everink
Kramp-The Bad
26:22
25:24
310
Jordi Nieuwland
Hengelo Gld
26:23
24:52
311
Andree Beekhuizen
Hengelo Gld
26:24
25:06
312
Marco te Hennepe
Kramp PGM/RB/AM
26:25
24:04
313
Bart Egberts
Kaemingk B.V. 2
26:25
23:50
314
Albert ten Brinke
Ten Brinke Groep 6
26:26
25:24
315
Martin Kolsté
Multicycle 1
26:26
24:29
316
Michel Geerdink
Ten Brinke Groep 3
26:26
25:26
317
Martien te Molder
Klaassen Groep
26:28
25:04
318
Mark Smeenk
Inteqnion BV 1
26:28
25:06
322
Gerrit Nauta
Iselinge Hogeschool
26:34
25:59
323
Jos Geerits
Rabobank Graafschap-
26:37
24:23
325
Sebastian Ziehe
Wassink Autogroep
26:41
24:06
326
Harm te Kaat
Arendsen Staalbouw B
26:42
25:34
327
Erwin Mulders
Atletico '73
26:44
25:57
328
Ton Knoef
Alfa Accountants en
26:47
24:43
329
Sybrand Brouwer
Kramp-Simplex
26:48
26:18
332
Geert Hilferink
Boerderij Het Liesse
26:53
24:22
333
Stephan Buitenhuis
Harrie Arendsen 2
26:54
24:41
335
Lucas Breukelaar
Ottevanger Milling E
26:55
24:55
337
Patrick Kramer
Atletico '73
27:01
25:46
338
Felix Monasso
Rensa Techn Handelsb
27:02
26:21
341
Rick Witteveen
Kramp-Inkoop
27:09
25:24
342
Niels Stemerdink
Kramp-The Ugly
27:10
26:09
343
Thimo Dusseldorf
Kramp-The Good
27:12
26:13
344
Rogier Hoftijzer
Westerveld en Vosser
27:14
26:00
348
Peter Wentink
De Hoop Mengvoeders
27:24
26:29
349
Thomas Tolkamp
Aalders bv.
27:25
25:52
350
Ton Scholing
Boerderij Het Liesse
27:26
27:05
353
sander Luymes
Fit in Varsseveld 1
27:30
25:51
354
Arne teunissen
Aalders bv.
27:36
25:41
355
Joris Elbers
Rabobank Graafschap-
27:37
25:29
359
Jelle Vister
Iselinge Hogeschool
27:42
26:25
360
Rudi Schreurs
Heezen mode m/v 2
27:42
27:23
362
Bertjan Piest
Licotec Daklicht B.V
27:44
25:24
363
Jan Wolsink
Ottevanger Milling E
27:45
25:56
364
G. Steintjes
Licotec Daklicht B.V
27:45
27:07
365
Peter Rondeel
Alfa Accountants en
27:47
25:46
369
Leroy ten Dolle
Claymount 1
27:50
26:14
371
Gerald Heijdermann
Flexovit
27:53
26:14
372
Ewoud van Dijk
Kramp Dreamteam
27:53
27:33
373
Theo Jansen
Licotec Daklicht B.V
27:54
25:26
376
Erik Beltman
Heezen mode m/v 2
27:57
27:35
379
Maries Streppel
Kramp PGM/RB/AM
28:00
26:24
380
Marco Güthlein
Kramp Germany
28:02
25:41
382
Jeroen van Stokkum
Warnsveld
28:05
25:34
383
Edwin van Huet
Wassink Autogroep
28:09
25:33
384
Albert Mulders
Kaak Nederland b.v.
28:11
27:28
385
Theo Lurvink
Ten Brinke Groep 3
28:13
27:12
386
Jan Roelof Meeuwes
Kramp-The Bad
28:14
27:14
387
Pascal Bolwerk
Enveloprint B.V. 3
28:14
25:37
388
Henk Bol
Ottevanger Milling E
28:15
26:22
390
Geert Grievink
Loopgroep De Zandlop
28:16
26:32
391
Thomas Krabbenborg
Wassink Autogroep
28:21
25:50
393
Gerben Peet
Kramp-The Ugly
28:21
27:46
394
Koos Nederlof
Enveloprint B.V. 2
28:21
25:48
395
Alexander van Weelden
Oosterhout Nb
28:23
25:52
396
Marcel Koenders
Breedenbroek
28:30
27:20
397
Ronnie Zweers
Kramp-The Bad
28:45
27:44
400
Andre Diepenbroek
Varsseveld
28:47
27:40
401
Richard Obbes
Licotec Daklicht B.V
28:47
26:32
402
Johnny Geurkink
Hengelo Gld
28:55
26:36
403
Sebastiaan Schoemaker
Randstad Payroll Sol
28:56
28:14
404
Ruud Kempers
Fit in Varsseveld 2
28:57
27:19
409
Jan Willem van Zoomere
Westerveld en Vosser
29:15
27:09
410
Bram van Stokkum
Warnsveld
29:16
26:34
413
Sander Hengeveld
Enveloprint B.V. 2
29:20
26:41
414
Anton Navis
Enveloprint B.V. 3
29:24
26:43
415
Sander Abbink
Kramp-The Good
29:25
27:46
416
Robert Berendsen
Alfa Accountants en
29:26
27:24
418
René Ottevanger
Inteqnion BV 1
29:29
27:48
419
Gerard Abbink
Alfa Accountants en
29:31
27:29
421
Edwin Koskamp
Enveloprint B.V. 3
29:34
26:58
423
Hans le Roux
Rabobank Graafschap-
29:35
27:08
426
Marcel Benes
Inteqnion BV 1
29:48
27:22
427
Jurgen Vossers
Ter Horst Groep
29:53
28:28
428
Donny Bleumink
Winterswijk
29:57
27:15
429
Sander Hannink
Ten Brinke Groep 6
29:59
28:39
430
Jeroen Dekker
Ten Brinke Groep 4
29:59
28:31
431
Cees Boonman
Licotec Daklicht B.V
30:00
27:34
432
Bjorn Rensen
Boerderij Het Liesse
30:01
27:40
434
Christoph Fackeldey
Ten Brinke Groep 6
30:05
29:05
435
Ernst Jan Lievers
cgdewingerd
30:06
29:15
436
Bert Braakhekke
Enveloprint B.V. 2
30:09
27:33
437
Robert Veenstra
Rabobank Graafschap-
30:11
27:57
438
Charles Peters
Kaak Nederland b.v.
30:13
29:30
439
Wessel Westerveld
Varsseveld
30:15
27:29
441
Martin Jansen
Kramp-The Good
31:02
28:45
444
Lodewijk van der Borg
Kaak Nederland b.v.
31:07
30:20
445
Felix Boekelder
Westerveld en Vosser
31:09
29:04
449
Eddy Aerts
Kramp Marketing BNL
31:30
29:39
451
Wouter Vaags
Inteqnion BV 1
31:31
28:53
453
Harmen Brandsma
Boerderij Het Liesse
31:32
29:11
455
Rob Leuverink
Ten Brinke Groep 3
31:41
30:14
456
Bert Rensen
Boerderij Het Liesse
31:44
29:22
460
Paul Becks
Kaemingk B.V. 1
32:29
31:58
462
Sybren de Vries
Ten Brinke Groep 6
32:44
31:43
463
Mike van Eijk
Wassink Autogroep
32:49
30:15
464
Ferdinand Luimes
Doetinchem
33:03
31:15
466
Hanneke Penning
Rabobank Graafschap-
33:22
31:02
467
Erik Hartman
Licotec Daklicht B.V
33:39
31:14
469
Fokke Kromkamp
Ten Brinke Groep 2
34:02
32:50
471
Gerrit-Jan Kreeftenber
Varsseveld
34:24
33:32
473
Patrick Vinkenvleugel
Boerderij Het Liesse
35:35
33:05
474
Roy Freriks
Boerderij Het Liesse
35:37
33:07
475
Gijs Hakfoort
Boerderij Het Liesse
35:47
33:20
476
Fabian Kobessen
Boerderij Het Liesse
35:47
33:20
477
Erik Slagman
Kaak Nederland b.v.
35:50
35:06
479
Koen Nieuwenhuis
Ter Horst Groep
36:04
34:19
480
Henk Bockting
Atletico '73
36:12
33:54
481
Alfons Giesen
Kramp Dreamteam
36:18
36:00
482
John Janssen
Apotheek Benraad
36:27
33:46
483
Jos Eijsink
Kaak Nederland b.v.
36:36
35:48
484
Nino Moreno Mueller
DK Coiffure
37:09
35:12
486
Martijn Schlief
Kramp-The Bad
38:41
37:38
487
Alexander Hirskorn
Kramp Germany
39:07
36:23
488
Peter Hendriks
Kramp-The Ugly
39:20
38:16
489
Ashley Morris
Kaak Nederland b.v.
39:32
38:55
490
Thomas Schubart
Kramp Germany
39:49
37:06
VROUW, RECREANTEN 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa te Molder
Iselinge Hogeschool
18:54
18:38
2
Katja Demkes
Fit in Varsseveld 2
20:16
19:58
9
Astrid Wijnands
Harrie Arendsen 3
23:10
22:49
10
Yvonne Ketelaar
Kaak Nederland b.v.
23:11
22:48
11
Christine Schellevis
Harrie Arendsen 3
23:12
22:51
14
Ingrid van Zolingen
Svedex
23:44
23:18
15
Noortje Gijsbertse
Rabobank Graafschap-
23:57
22:00
20
Gerdie Hoornenberg
Graafschap College
24:26
22:56
21
Diana ter Maat
Rensa Techn Handelsb
24:30
23:48
22
Trudy Westerveld
Kaak Nederland b.v.
24:39
24:04
25
Mirjam Wildenbeest
Breedenbroek
24:44
23:55
26
Mariska Kruisselbrink
Multicycle 1
24:56
23:04
27
Alena Banser
Apotheek Benraad
24:58
23:53
30
Hendrien Vriezen
Loopgroep De Zandlop
25:22
24:47
31
Marieke Heijink
Varsseveld
25:24
24:29
32
Esther Schut-Kuster
Harrie Arendsen 3
25:26
24:49
34
Henrike Heerink
Loopgroep De Zandlop
25:39
24:57
37
Anja Straub
Harrie Arendsen 3
25:46
25:09
38
Saskia Wielers
Iselinge Hogeschool
25:46
25:16
39
Lucie Schuurman
Varsseveld
25:46
24:03
40
Henrike Beltman
Heezen mode m/v 2
25:48
25:27
42
Judith Arendsen
Harrie Arendsen 3
25:56
25:19
44
Sabine Peters
Licotec Daklicht B.V
26:03
23:39
45
Vera te Grotenhuis
Süderwick-Bocholt (G
26:03
24:21
46
Natascha Jacobs
Doetinchem
26:03
24:50
48
Anita Hubers
Apotheek Benraad
26:31
25:22
49
Martine lubbers
cgdewingerd
26:35
26:12
50
Anke Looman
Licotec Daklicht B.V
26:43
24:19
52
Anja Kastein
Kaemingk B.V. 3
26:50
25:30
57
Yvonne Schuurman
Varsseveld
27:06
26:11
59
Mirjam ten Brinke
Ten Brinke Groep 6
27:11
26:11
64
Marjan de Greef
Graafschap College
27:26
25:26
65
Samantha Zegers
Iselinge Hogeschool
27:26
26:49
68
Natascha Leyenaar
Apotheek Benraad
27:37
26:31
69
Iris Lueb
De Hoop Mengvoeders
27:40
26:43
72
Chantal Geerdink
Randstad Payroll Sol
27:47
26:15
75
Anne Weikamp
Nijmegen Atletiek
27:48
25:59
78
Laurian Heijerman
Rotaryclub Aalten Wi
27:51
26:58
79
Daphne van Woudenberg
Kaemingk B.V. 1
27:54
27:09
81
Susan Terbraak-Visser
Doetinchem
27:58
25:53
82
Mariska van den Berg
Kinderopvang Bambi
28:01
25:22
83
Annalotte Ossen
Iselinge Hogeschool
28:02
27:34
84
Chantal te Pas
Euro Planit
28:03
27:32
85
Dayenne Smeenk
Harrie Arendsen 3
28:05
26:12
86
Annet te Grotenhuis
Dinxperlo
28:06
26:23
87
Rianne Reukers
Atletico '73
28:08
26:46
88
Maurien Reesing
DK Coiffure
28:09
26:20
89
Debby Rosmuller
DK Coiffure
28:09
26:20
90
Ursula te Hennepe
Heezen mode m/v 2
28:09
27:48
91
Wanda Fles
Kaemingk B.V. 3
28:15
27:30
93
Carmen Keuper
Wassink Autogroep
28:18
25:49
94
Kim Boerakker
Atletico '73
28:20
25:47
95
Viola Knoppen
Loopgroep De Zandlop
28:20
27:42
96
Yvonne Willemsen
Kramp PGM/RB/AM
28:20
27:24
97
Christel van Langen
Aalders bv.
28:26
26:30
98
Annemarie Hijink
Loopgroep De Zandlop
28:28
27:50
99
Diana Schulingkamp
AVA '70
28:45
27:15
100
Heidi Scholten
Rabobank Graafschap-
28:47
26:43
102
Edith Lensen
Iselinge Hogeschool
28:53
28:16
103
Rosanne Berendsen
Varsseveld
28:56
27:41
104
Anita Eeltink
Dutch Runners
28:58
28:17
105
Malon Baakman
De Hoop Mengvoeders
29:02
28:11
106
Jolynn Bollen
Iselinge Hogeschool
29:05
28:31
108
Martine Wensink
Loopgroep De Zandlop
29:13
28:35
109
Inge Weenink
Graafschap College
29:18
27:08
111
Jessica van Erkelens
Varsseveld
29:24
28:31
113
Bianca van den Berg
Kinderopvang Bambi
29:27
26:48
118
Ursula Winters
Claymount 2
29:39
27:53
119
Lianne te Winkel
Graafschap College
29:43
27:35
120
Rochelle Driesen
Iselinge Hogeschool
29:43
29:10
121
Laura Prinsen
Dutch Runners
29:49
27:43
123
Ankie Lammers-Radstake
AVA '70
29:51
27:52
124
Anja de Roos
Rabobank Graafschap-
29:53
27:50
125
Harmke Gussinklo
Westerveld en Vosser
29:55
27:49
126
Leontien Wolters
Randstad Payroll Sol
29:59
28:27
128
Marjan Berendsen
Varsseveld
30:04
28:49
129
Carmen van Oort
Kaemingk B.V. 1
30:04
29:04
131
Ineke Kraan
Fit in Varsseveld 1
30:04
28:22
133
Monique Koenders
Breedenbroek
30:11
29:01
139
Marjon Römer
's-Heerenberg
30:28
28:46
142
Monique Schalks
Rabobank Graafschap-
30:39
28:24
143
Moniek Bruens
Rabobank Graafschap-
30:39
28:24
146
Astrid Tutert
Randstad Payroll Sol
30:52
29:20
148
Mirjam Teerink
Atletico '73
30:55
29:33
149
Gerdien Hoftijzer
Loopgroep De Zandlop
30:55
29:54
150
Karin klein Bluemink
Aalten
30:58
29:45
152
Danielle Meijnen
Kinderopvang Bambi
31:01
28:22
153
Anneke Kraaijenbrink
Varsseveld
31:02
28:52
156
Katja Saalmink
Kinderopvang Bambi
31:07
28:27
157
Anne Marie van der Lin
Argo
31:10
29:30
160
Janneke Assink
Heezen mode m/v 2
31:13
30:52
161
Riette te Geershuis
Loopgroep De Zandlop
31:15
29:11
163
Ilse onland
Fit in Varsseveld 2
31:21
29:45
164
Bianca Klijnsma
Loopgroep De Zandlop
31:23
29:09
165
Cristel Sloetjes
cgdewingerd
31:27
30:36
166
Johanneke te Lindert
Zeddam
31:27
29:00
167
Yvette Westhoff
Kaemingk B.V. 2
31:33
30:50
168
Demi van Egteren
Nederland
31:34
29:04
169
Mariska Prinsen-Klande
Ten Brinke Groep 6
31:35
30:30
170
Suzanne Lichtenberg
Kramp Marketing BNL
31:35
30:02
171
Arianne Heijink
Varsseveld
31:39
30:45
172
Joanne Diersen
Loopgroep De Zandlop
31:40
30:40
173
Carline van Weelden
Dinxperlo
31:46
29:18
174
Marion Wissink-Geerdin
Varsseveld
31:47
29:58
175
Susanne Boes
Kramp-Logistiek
31:47
30:13
176
Nathalie te Kamp
Boerderij Het Liesse
31:50
29:30
179
Judith te Molder
Marienvelde
32:12
30:18
181
Anneke de Haan
Claymount 2
32:16
30:29
182
Carmen Vreeman
Enveloprint B.V. 2
32:18
29:40
183
Evelien brethouwer
Beverwijk
32:20
30:25
184
Ellen Derksen
Breedenbroek
32:22
29:45
185
Clementine Bollen
Bredevoort
32:23
30:29
186
Carolien Schuttevaar
Boerderij Het Liesse
32:25
30:07
187
Liesbeth Geerits
Rabobank Graafschap-
32:27
30:10
190
Nicole van Stokkum
Winterswijk
32:31
29:49
192
Mariëlle Bonenkamp
Multicycle 1
32:33
30:14
193
Henrike van der Velden
Multicycle 2
32:33
30:15
194
Esra Geurink
Loopgroep De Zandlop
32:34
31:54
195
Anita Seinhorst
Varsseveld
32:36
29:52
196
Marleen ten Pas
Aalders bv.
32:37
30:41
198
Melanie Vinkenvleugel
Groenlo
32:38
31:39
199
Annemieke Stulp-Hollem
Didam
32:46
30:23
203
Miranda Berkelder
Enveloprint B.V. 3
32:52
30:11
209
Marianne van Kooten
Doetinchem
33:20
31:37
210
Marja Mellendijk
Fit in Varsseveld 1
33:24
31:42
213
Marieke Messink
Enveloprint B.V. 3
33:30
30:56
215
Wilma Burghardt
Fit in Varsseveld 2
33:32
31:57
216
Gondy Heijerman
Boerderij Het Liesse
33:33
31:14
219
Ines Bulsink
Boerderij Het Liesse
33:39
31:19
220
Janneke te Brake
Kinderopvang Bambi
33:43
31:03
221
Karin Roes
Boerderij Het Liesse
33:51
31:32
222
Sonja ten Brinck
Kaak Nederland b.v.
34:09
33:23
224
Debby Jansen-Geven
Dinxperlo
34:10
31:45
225
Cindy Jansen
Enveloprint B.V. 1
34:12
31:34
226
Carine Eelderink
Atletico '73
34:25
32:12
227
Irina Fleischhauer
Kramp Germany
34:32
32:10
228
Monique Prinsen-Geven
Dinxperlo
34:38
32:11
230
Chantale Moons
Kramp Marketing BNL
34:45
33:11
232
Lobke Hofs
Coop Varsseveld
34:48
32:38
233
Ingrid Lukassen
Atletico '73
34:50
32:38
234
Jeannet Jansen
Alfa Accountants en
34:54
32:54
235
Odette Keurentjes
cgdewingerd
34:57
34:06
238
Gerda Te Grotenhuis
Dinxperlo
35:31
33:06
239
Marijn Hilferink
Doetinchem
35:33
32:53
242
Debby Smits
Kaak Nederland b.v.
35:41
34:54
243
Mieke ter Horst
Coop Varsseveld
35:44
33:36
245
Jeanette Liebrand
Atletico '73
35:50
33:34
246
Jennifer Demeijer
Atletico '73
35:50
33:34
247
Lotte Beltman
Fit in Varsseveld 2
35:51
34:14
248
Evelien Schuurman
Alfa Accountants en
35:57
33:57
249
Marjolein Bodde
Doetinchem
35:58
33:52
252
Trees Bockting
Atletico '73
36:11
33:54
254
Esther Slutter
Apotheek Benraad
36:27
33:47
255
Wilma Luymes
Fit in Varsseveld 1
36:31
34:52
259
Anja Hoogerbrug
Kaemingk B.V. 3
37:08
35:56
261
Rosanne Florissen
DK Coiffure
37:09
35:12
262
Jenny Braaksma
Kramp Marketing BNL
37:37
36:03
263
Elke van Praet
Kramp Marketing BNL
37:38
36:01
264
Yvonne Willemsen
Varsseveld
37:47
36:44
266
Monique van Lith
Dinxperlo
37:51
35:49
267
Saskia Zaalmink
Doetinchem
38:28
37:15
268
Kitty Tolkamp
Rabobank Graafschap-
38:38
36:20
269
Maaike Wieskamp
Kaak Nederland b.v.
38:41
37:55
271
Tessie Robben
Kramp Marketing BNL
39:57
38:13
274
Geralda van Zoelen
Varsseveld
43:20
42:17
VROUW, TOPRUN DAMES 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marije Peters
Seven Hills Running
17:14
17:14
5
Eline de Jong
Craftrunningteam
18:42
18:42
8
Bregje Sloot
Craftrunningteam
19:05
19:05
11
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
20:43
20:43
MAN, TOPRUN HEREN 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Yannick Michiels
Runningconnect (BEL)
14:33
14:32
3
Hendrik Pfeiffer
TV Wattenscheid (GER
14:38
14:38
4
Mohammed Berok
Runningconnect (BEL)
14:46
14:45
5
Abdellah Dacha
Runningconnect (BEL)
14:50
14:49
6
Ruben Scheurwater
Parthenon
14:56
14:54
7
Maikel van der Steen
Prins Hendrik
14:57
14:56
10
Bjorn Koremans
Runshopteam
15:15
15:14
11
Ramdan Snoussi
Runningconnect (BEL)
15:18
15:17
12
Jan Hense
TV Wattenscheid 01
15:18
15:17
14
Lauran Beijens
Runshopteam
15:21
15:19
15
Ralph van Houwelingen
Prins Hendrik
15:27
15:26
18
Jop van der Steen
Runshopteam
15:35
15:33
19
Edwin Wissema
Craftrunningteam
15:43
15:41
21
Stefan Ritte
W+F Munster (GER)
15:46
15:44
22
Maico Suijkerbuijk
NSAV 't Haasje
15:49
15:48
24
Jelmer van der Linden
Statina
15:59
15:58
26
Bjorn de Laat
Utrecht's Runningtea
16:01
15:59
29
Stefan Stroik
W+F Munster (GER)
16:08
16:06
30
Jordi van de Sanden
Runshopteam
16:09
16:07
34
Jelmer van Leeningen
Veluwe
16:26
16:24
35
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
16:45
16:43
Uitslagen.nl
29-09-2014 18:17