| | | | | Uitslagenlijst Wiezoloop
Wierden - Zaterdag 5 juli 2014
J-6, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Hessel Joosten
De Widerode
4:19
4:17
7
Tijmen Mulder
De Touwladder
4:39
4:37
9
Zeb Wermink
Kluinveenschool
4:46
4:45
12
Wensong Schipper
Sjaloomschool
5:04
5:00
14
Marijn Huisken
Sjaloomschool
5:10
5:08
16
Mikolay Palyanov
Hengelo Ov
5:12
5:10
20
Jelle Tijhof
De Morgenster
5:18
5:16
24
Bram Stokkingreef
Het Galjoen
5:21
5:19
25
Ruben Kostelijk
Immanuelschool
5:23
5:19
27
Roan Voorbergen
Immanuelschool
5:27
5:24
29
Simon Bekhuis
Immanuelschool
5:33
5:30
32
Thijs van Engelen
Het Galjoen
5:47
5:44
33
Bren Buisman
De Morgenster
5:55
5:53
34
Joshua Overweg
De Morgenster
5:58
5:56
37
Julian Voorbergen
Immanuelschool
6:10
6:07
40
Nino Wassink
De Morgenster
6:28
6:22
49
Nick Borkent
De Morgenster
6:59
6:56
51
Michiel Kostelijk
Immanuelschool
7:05
7:00
M-6, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Susanne Hofman
Mariaschool
4:50
4:48
7
Fleur Lucassen
Het Galjoen
5:01
4:58
8
Amber Slaghuis
De Widerode
5:10
5:06
9
Sophie de Haas
Grootebroek
5:10
5:08
10
Evelijne Schrijver
De Morgenster
5:24
5:22
11
Eefke Sportel
Westerhaar-Vriezenv
5:30
5:28
19
Rosalie Dikkers
De Widerode
5:54
5:48
21
Maureen Lubbers
Sjaloomschool
5:59
5:55
22
Sjarel Vossebeld
De Morgenster
6:02
6:02
23
Sylke Meijer
Kluinveenschool
6:04
6:00
24
Elisa Mengerink
Mariaschool
6:06
6:03
26
Benthe Oosterhof
De Morgenster
6:21
6:21
27
Femke Hegeman
De Morgenster
6:23
6:23
29
Alise Vinkers
De Morgenster
6:31
6:29
35
Lotte Nijland
De Morgenster
6:46
6:44
36
Naomi Nijveld
Immanuelschool
7:05
6:59
38
Tessa Koppelman
De Morgenster
7:46
7:44
39
Juliet Stokkingreef
Het Galjoen
7:53
7:48
J7-8, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Lars Krabshuis
Het Galjoen
3:53
3:52
7
Nigel Groenewald
Mariaschool
4:08
4:07
9
Seth Bekhuis
Immanuelschool
4:10
4:08
14
Jesse Gelten
De Touwladder
4:18
4:16
19
Milan Voorbergen
Immanuelschool
4:23
4:22
20
Ties Buitink
Kluinveenschool
4:23
4:20
25
Jasper Huisken
Sjaloomschool
4:33
4:33
31
Jasper de Bruin
De Widerode
4:40
4:39
33
Bjorn Velnaar
Sjaloomschool
4:44
4:40
34
Luun Lodeweges
Immanuelschool
4:45
4:41
36
Valentijn Zuur
De Widerode
4:48
4:48
38
Jesse Nijland
De Morgenster
4:52
4:48
42
Sebastiaan Paarhuis
Overig
5:03
4:59
43
Thijmen Zandvoort
Het Galjoen
5:07
5:05
44
Mees Meijer
Kluinveenschool
5:12
5:09
55
Jorik Koppelman
De Morgenster
6:26
6:21
M7-8, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Kristina Palaynova
Marathon Pim Mulier
4:26
4:23
6
Zoë Spenkelink
Het Galjoen
4:44
4:42
12
Joy Slettenhaar
De Morgenster
4:53
4:51
13
Babette Schrijver
De Morgenster
4:55
4:52
14
Hinke Vinkers
De Morgenster
5:01
4:59
15
Nalien Buisman
De Morgenster
5:03
5:02
19
Veerle Jansen Eupe
Rijssen
5:10
5:08
20
Nikki van Steeg
Sjaloomschool
5:10
5:05
22
Evelien Lubbers
Sjaloomschool
5:13
5:10
23
Jasmijn van Sermondt
Vriezenveen
5:15
5:13
24
Annerieke Timmerman
De Morgenster
5:17
5:14
25
Eline Waaijer
Immanuelschool
5:17
5:16
26
Meike Landuwer
De Morgenster
5:19
5:15
29
Noah Overweg
De Morgenster
5:24
5:21
30
Marleen Verver
De Widerode
5:26
5:22
31
Charel van Haarst
Mariaschool
5:26
5:25
32
Noralin de Boer
De Morgenster
5:32
5:29
33
Marit Mengerink
Mariaschool
5:33
5:29
36
Annefleur Ekkelenkamp
Wierden
5:36
5:32
38
Willeke Sluiskes
De Morgenster
5:37
5:34
41
Linde Hegeman
De Morgenster
5:40
5:39
43
Bente Sportel
Westerhaar-Vriezenv
5:41
5:41
44
Kailie Schipper
Sjaloomschool
5:54
5:50
46
Sarah Overweg
De Morgenster
6:02
5:58
51
Lotte Scherphof
De Widerode
6:33
6:28
52
Lisa Timmerman
De Morgenster
6:38
6:36
53
Roos Wentink
Immanuelschool
6:47
6:42
J9-10, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Wouter Seppenwoolde
Overig
3:33
3:31
7
Zarras Labobar
De Touwladder
3:40
3:35
10
Jorrit Oude Roelink
Rijssen
3:49
3:45
19
Levi van der Linden
Overig
4:12
4:07
22
Manuel Vossebeld
De Morgenster
4:21
4:19
29
Stef van Haarst
Mariaschool
4:46
4:44
31
Thijs Timmerman
De Morgenster
5:30
5:26
M9-10, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Maria Palyanova
Marathon Pim Mulier
3:53
3:51
12
Gelieke Tempert
Kluinveenschool
4:30
4:27
15
Iris Krabshuis
Het Galjoen
4:43
4:40
16
Milou Laroussiyen
De Widerode
4:46
4:43
20
Anne Koppelman
De Morgenster
4:53
4:50
23
Noëlle de Boer
De Morgenster
5:06
5:02
25
Loes Wentink
Immanuelschool
5:13
5:09
28
Sanne Velnaar
Sjaloomschool
7:01
6:57
J1112, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Erjan Tempert
Kluinveenschool
3:19
3:16
5
Frank Seppenwoolde
AV Rijssen
3:20
3:18
6
Lars van Putten
De Morgenster
3:26
3:24
12
Simon Buitink
Kluinveenschool
3:38
3:36
13
Maikel Tjipjes
De Morgenster
3:54
3:52
14
Thomas Briene
De Morgenster
4:00
3:57
16
Thijs Landuwer
De Morgenster
4:09
4:06
17
Sjoerd van den Hemel
Wierden
4:15
4:12
18
Quinten van den Berg
Overig
4:16
4:13
20
Douwe Bokdam
Immanuelschool
4:24
4:22
22
Nathan de Boer
De Morgenster
4:32
4:29
M1112, 1K RABO-KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sofieke Weening
Sjaloomschool
3:19
3:16
3
Annabelle den Breejen
De Widerode
4:00
3:57
6
Ellemieke van der Veld
Sjaloomschool
4:40
4:36
J-16, 2.5 KM (T/M 16
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
7:45
7:45
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
8:50
8:50
5
Philip van Horssen
Rijssen
9:20
9:18
7
Arvid Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
9:49
9:47
9
Matthijs Woolderink
Tubbergen
10:24
10:24
13
Jasper van Savooijen
Wierden
11:23
11:23
14
Victor van Savooijen
Wierden
11:38
11:38
M-16, 2.5 KM (T/M 16
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marouscha Nijland
Lelystad
11:51
11:50
14
Amber Oude Voshaar
Geesteren Ov
15:51
15:49
15
Anne Sportel
Westerhaar-Vriezenv
17:32
17:30
MSEN, WAYPOINT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Hilco Huisjes
Plaggemars Makelaars
16:52
16:52
6
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
16:59
16:59
7
Jelmer Lenstra
Marathon Pim Mulier
17:07
17:07
8
William van Eeken
Spurt '88
17:13
17:13
12
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
18:08
18:00
16
Wilco Wolfs
Plaggemars Makelaars
18:43
18:42
19
Andre Seppenwoolde
Rijssen
18:47
18:46
20
Gerco Schuitemaker
Rijssen
18:50
18:48
22
Rene Kamphuis
Carintreggeland 3
18:53
18:52
24
Harold van den Enk
Rabobank Noord Twent
18:59
18:58
27
Minnard Berkhoff
Vriezenveen
19:04
19:02
31
Erjan Lohuis
Paauwe Installaties
19:27
19:23
32
Anatoliy Palyanov
Marathon Pim Mulier
19:28
19:26
35
Robbert Kenkhuis
Rabobank Noord Twent
19:39
19:36
36
Sjoerd Stegeman
Hengelo Ov
19:42
19:41
38
Arno Luby
Marnix SIgn Reclame
19:51
19:45
41
Pavel Palyanov
Marathon Pim Mulier
19:58
19:55
43
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
20:02
19:58
46
Bernard Teunis
Plaggemars Makelaars
20:06
20:01
50
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
20:21
20:20
61
IJsbrand ter Horst
Paauwe Installaties
20:54
20:50
69
Reggy Schotman
Witte van Moort 1
21:21
21:19
70
Frank Stegeman
Vriezenveen
21:27
20:57
73
Gerard Kwintenberg
Rijssen
21:38
21:32
76
Andy van der Stouw
Rijssen
21:43
21:34
77
Niels Beltman
Kotter Advocaten
21:45
21:13
83
Wouter Bos
Marnix SIgn Reclame
21:57
21:50
86
Stefan Groote Stroek
Wierden
22:02
21:44
93
Sander ten Wolthuis
Rijssen
22:08
22:02
98
Leon Kamphuis
Praktijk van Iersel
22:31
22:24
109
Jeroen te Broeke
Witte van Moort 3
22:46
22:31
110
Roelof Huisjes
Witte van Moort 1
22:48
22:33
111
Harno Korblet
Witte van Moort 1
22:50
22:34
112
Rick Stevens
Gemeente Wierden
22:50
22:24
114
Seine Meulman
Van Goor Schuurman N
22:51
22:43
115
Anton Bekendam
Paauwe Installaties
22:56
22:51
116
Paul Osenga
Witte van Moort 2
22:57
22:41
121
Sjaak Zandbergen
Vriezenveen
23:02
22:55
122
Jeroen Schoppink
Marienberg
23:03
22:12
123
Jeroen Spijkerman
Nijverdal
23:03
22:33
129
Martijn Verhoeven
Maarssen
23:13
22:57
131
Hermen van Nijen
Hellendoorn
23:15
23:11
137
Rutger Olthof
Paauwe Installaties
23:25
23:21
138
Remco Bos
Westerhaar-Vriezenv
23:25
23:19
142
Valentijn Velten
Sensata 2
23:29
22:06
143
Laurens van der Lugt
Wierden
23:30
22:59
145
Harold van Goor
Vroomshoop
23:35
23:04
148
Bram Langbroek
Hellendoorn
23:37
23:27
149
Roel Alferink
Rabobank Noord Twent
23:40
23:34
151
Thijs Munter
Carel Lurvink Runnin
23:44
23:24
153
Rudy Platenkamp
Vriezenveen
23:50
23:40
158
Lennard Croce
Praktijk van Iersel
23:54
23:08
164
Kasper Hendricks
Beuningen Gld
24:00
23:32
168
Frank Smelt
Rabobank Noord Twent
24:09
23:40
172
Thijs Braamhaar
Bornerbroek
24:16
23:20
178
Jan-Ruben Kreijkes
Rijssen
24:28
23:08
182
Wouter Bentvelsen
Nootdorp
24:45
24:05
187
Olaf Oosterveld
Bornerbroek
24:50
23:55
188
Marcel Schutten
Marnix SIgn Reclame
24:50
24:39
190
Patrick Kelder
Vriezenveen
24:52
24:33
199
Stefan van Gelder
UwKachel.nl
25:03
24:15
202
Wilfried Loman
UwKachel.nl
25:10
24:19
209
Rien Platenkamp
Bornerbroek
25:16
24:19
211
Gerrit-Jan Ligtenberg
Kotter Advocaten
25:24
24:52
220
Harrold ten Broeke
Wierden
25:38
24:34
221
Ernst-Jan Hinsenveld
HP Valves
25:39
24:45
222
Michel Seppenwoolde
Rijssen
25:41
24:30
223
Martijn van Huffelen
Nijverdal
25:42
24:32
226
Benjamin Pattiasina
Wierden
25:54
25:17
230
Mark Chrisstoffels
Loopgroep Het Lageve
25:59
25:23
239
André Busger op Vollen
Enter
26:21
25:07
243
William Voortman
Carintreggeland 2
26:30
25:42
254
Jeroen Groot Roessink
Markelo
26:51
26:23
258
Marwin Bartelink
Nijverdal
26:59
26:01
259
Laurens Zandbergen
Rijssen
26:59
26:48
280
Robert Reimert
Vriezenveen
28:07
27:07
293
Dinand Stuifzandt
Carel Lurvink Runnin
28:50
28:29
294
Bjorn Albersen
Carel Lurvink Runnin
28:50
28:29
300
Jan-Thijs Vlaskamp
Rijssen
29:11
28:44
303
Martijn Scharphof
Nijverdal
29:54
28:43
307
Martijn ten Harkel
Wierden
30:22
29:45
M40, WAYPOINT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
17:43
17:42
2
Anton ter Elst
LAAC Twente
19:03
19:02
3
Emilio GIl
Rabobank Noord Twent
19:04
19:01
6
Wilfried Lucassen
Plaggemars Makelaars
21:05
21:01
8
Jan Schuurs
Loopgroep De Zandstu
21:28
21:14
10
Jeroen Spenkelink
Loopgroep Het Lageve
22:03
22:00
14
Erik Koops
Witte van Moort 1
22:30
22:17
16
René Gerner
ACO Van Elderen
22:47
22:39
18
Peter van Rossum
ActiveRunning
22:50
22:26
20
Bertus Smit
Witte van Moort 2
22:56
22:41
21
Jan Scherphof
Brinks Metaalbewerki
22:59
22:50
24
Han Klinkien
Witte van Moort 2
23:25
23:09
26
Jörgen de Vries
Carel Lurvink Runnin
23:26
23:12
27
Leonard te Wierik
Witte van Moort 2
23:26
23:13
28
Michiel Harwig
Vriezenveen
23:43
22:50
31
Marcel Zwarteveen
Carel Lurvink Runnin
24:36
24:16
34
Gerbert Koppelman
Marnix SIgn Reclame
24:53
24:40
37
Marten Hinsenveld
HP Valves
25:01
24:07
43
Raymond Roeloffzen
Wierden
25:22
24:56
48
Alex Vrielink
Loopgroep Het Lageve
25:43
25:06
63
Erik jan Harbers
Van Goor Schuurman N
26:51
26:40
68
Marc ten Kate
Rabobank Noord Twent
27:29
27:21
71
Wilfred Wijnhoff
Hoge Hexel
27:44
27:30
74
Jules van Straaten
Loopgroep Het Lageve
27:51
27:28
82
Erik van Jaarsveld
Wierden
28:44
27:56
86
Erik Maassen vd Brink
Wierden
29:00
28:19
90
Michel Quentemeijer
Rijssen
29:18
28:35
91
Tim Kleinhaarhuis
DS Smith
29:43
28:46
92
Richard Kortenhoeven
Twenterand
30:16
29:33
93
Dick Roessink
Gemeente Wierden
30:22
29:53
97
Rudy van Goor
Van Goor Schuurman N
31:08
30:57
98
Daan Meijerink
Witte van Moort 3
31:47
31:34
M50, WAYPOINT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Sluys
Plaggemars Makelaars
18:07
18:07
7
Henk Aalderink
Witte van Moort 1
21:22
21:20
8
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
21:28
21:14
11
Jan Schuttevaar
Witte van Moort 2
23:26
23:11
12
Paul van Iersel
Praktijk van Iersel
23:41
23:35
13
Bert van Lankveld
Loopgroep Het Lageve
24:03
23:38
25
Ferdinand Bonhof
Nijverdal
26:13
25:33
28
Kees Kramer
Loopgroep Het Lageve
26:29
26:06
30
Henk van Triest
Gemeente Wierden
26:42
26:15
35
Johan Kippers
Loopgroep Het Lageve
27:28
26:52
36
Paul Meulenbroek
LAAC Twente
27:34
27:10
40
Dirk Kissing
Dutch Runners
28:04
27:28
41
Jan Wiltvank
Witte van Moort 3
28:05
27:51
44
Wieb Lageveen
Loopgroep Het Lageve
28:29
27:44
59
Dennis Ligtenberg
Enschede
29:46
29:20
64
Alex Meier
Loopgroep Het Lageve
30:11
29:10
66
Henk Schulenburg
AV Rijssen
30:16
29:45
72
Gerrit Diepeveen
Loopgroep Het Lageve
33:12
32:24
76
Max van Beurden
Loopgroep Het Lageve
35:18
34:31
VSEN, WAYPOINT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Henrieke Krommendijk
Atletics Nijverdal
19:35
19:35
5
Marlies Groenewold
BB lopers
20:17
20:17
6
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
20:35
20:35
8
Linda Eektimmerman
wierden
21:00
20:56
9
Sabine Wassink
Carintreggeland 1
21:31
21:30
12
Moniek van Buren
Rabobank Noord Twent
22:32
22:26
16
Margreet Nijboer
Westerhaar-Vriezenv
23:20
23:13
18
Maartje Kurvink
Carintreggeland 2
23:43
23:31
20
Henrieke Huisjes
Daarlerveen
23:54
23:53
23
Willeke vd Schootbrugg
Vriezenveen
24:00
23:42
29
Jeanine Huisjes
Kloosterhaar
25:10
25:02
33
Janet van de Schootbru
Vriezenveen
25:25
25:08
36
Rachelle Klink
Hellendoorn
25:42
25:28
38
Rolinde Middeljans
Wierden
25:44
25:13
41
Tirza van der Neut
Rijssen
25:49
25:43
46
Elsbeth Boeschen Hospe
Daarle
26:02
25:47
47
Chantal Elzinga
Praktijk van Iersel
26:07
25:59
48
Marijke Nieboer
Amstelveen
26:07
25:28
51
Liesbeth Veldhuizen
Zwolle
26:27
25:49
60
Christel Winkels
Vriezenveen
27:01
26:19
70
Marloes van Brussel
Rijssen
27:25
26:20
75
Ilse Meulenbroek
Deurningen
27:33
27:11
80
Merlissa Zandbergen
Rijssen
27:51
27:39
87
Monique van Haarst
Hoge Hexel
27:57
27:40
88
Marieke Folbert
Vriezenveen
27:58
27:46
90
Joyce Schabbink
Bornerbroek
28:02
27:43
91
Lisette Schoppink
Dutch Runners
28:06
27:14
92
Stephanie Spenkelink
Rijssen
28:15
27:38
94
Claudette Vrugteveen
Wierden
28:21
27:16
96
Heidi van Nistelrooij
's-Hertogenbosch
28:27
28:03
97
Charlotte Gasman
Vriezenveen
28:34
28:06
98
Heike van Schaik
Maastricht
28:34
27:53
101
Shanna Peterman
Nieuwegein
28:38
27:31
109
Annelies Lindeboom
Vriezenveen
28:59
28:16
110
Ilka van de Werve
Amsterdam
28:59
28:44
112
Annemiek uit het Broek
Vriezenveen
29:01
28:32
113
Liset Veneklaas
Bornerbroek
29:11
28:47
115
Mirella Jasper
Westerhaar-Vriezenv
29:15
29:08
124
Hannah van der Stouw
Nijverdal
29:59
28:50
129
Simone Oude Luttikhui
Enschede
30:17
29:26
130
Anne-Will Haverkorn
Praktijk van Iersel
30:18
30:10
131
Amber Berkhof
Tui Nederland
30:23
29:49
136
Anke Sanderman
Marnix SIgn Reclame
30:29
30:16
141
Evelyne aan de Stegge
Goor
30:51
30:03
142
Annelous Stiggelbout
Leiden
30:55
30:34
149
Susan Bentert
Haarle gem Hellendoo
31:17
31:13
154
Fredrike Keijzer
Vriezenveen
31:30
31:14
156
Milou Vlaskamp
Tui Nederland
31:32
30:57
159
Emmely Hoek
Carintreggeland 1
31:43
30:56
160
Jessica Vogelzang
PEC 1910
31:43
31:16
167
Annemarie Slot-Fikkert
Wierden
32:03
31:23
168
Leonie Vloedgraven
Haarle gem Hellendoo
32:03
30:56
169
Anouk Laing
Haarle gem Hellendoo
32:04
30:57
170
Loes Eshuis-Nijmeijer
Kotter Advocaten
32:05
30:55
174
Céciel Vloedgraven
Haarle gem Hellendoo
32:10
31:04
175
Linda van der Hauw
Wierden
32:13
31:33
182
Emma van't Spijker
Vriezenveen
32:39
31:37
189
Joliene Middeljans
Wierden
32:58
32:27
192
Melle van Schaik
Leeuwarden
33:09
32:28
195
Debbie Broekhuis
Vriezenveen
33:33
32:40
201
Danielle van den Noort
Rijssen
33:47
32:56
202
Jolanda van der Steege
Hasselt
33:49
32:58
203
Marloes Middelkamp
Haarle gem Hellendoo
33:52
32:44
204
Suzanne Hartgers
Nijverdal
33:55
32:53
208
Anne Braakman
Loopgroep Het Lageve
34:04
33:18
209
Anne van den Noort
Rijssen
34:06
33:15
210
Andrea ten Wolthuis
WayPoint 2
34:08
32:59
226
Joanne Tijhof
Carintreggeland 3
35:36
34:49
230
Sylvia van Tellingen
Almelo
36:48
36:22
V35, WAYPOINT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
ACO Van Elderen
19:29
19:29
5
Ineke Nawijn
ACO Van Elderen
23:13
23:09
7
Nicole Timmerman
Hengelo Ov
23:39
23:33
9
Ellen Morshuis
Rabobank Noord Twent
23:41
23:36
12
Danielle Harmsen
Van Goor Schuurman N
24:47
24:38
16
Marjan van de Werve
Wierden
25:30
25:22
17
Sandy Stamsnijder
Carintreggeland 2
25:41
25:33
18
Cisca Gerner
ACO Van Elderen
26:08
25:47
26
Esther Tukkers
Loopgroep Het Lageve
27:26
26:51
28
Yvonne Brands
Carintreggeland 1
27:34
27:22
29
Joke Wessels
Carintreggeland 1
27:38
27:36
30
Elise van Duffelen
Den Ham Ov
27:40
27:28
33
Marjolein van Sermondt
Vriezenveen
27:48
27:06
36
Chantal te Wierik
DS Smith
27:54
26:57
42
Yolande Oosterhof
Nijverdal
28:28
28:06
48
AnneMarie Broos
Carintreggeland 2
28:51
27:46
50
Jolanda Toeters - Jans
Twenterand
29:08
28:25
52
Léonie Ramaker-Slag
Wierden
29:25
29:11
56
Martine Engbers
Vriezenveen
29:37
28:55
64
Nicole Kenkhuis
Bornerbroek
29:48
29:25
67
Grace Beuvink-Hofmans
Nijverdal
30:06
29:48
70
Jolanda van der Zwan
Rijssen
30:27
29:23
72
Berdien Nijsink
Carintreggeland 3
30:32
29:28
76
Rolinda Brand
Brinks Metaalbewerki
30:39
29:28
78
Michal Voorbergen-Laar
Wierden
30:49
30:39
79
Lies van Engelen
Carintreggeland 3
30:54
30:44
82
Henriette Dresselhuis
Twenterand
30:57
30:13
84
Berlinda Bolink
Carintreggeland 3
31:07
30:57
89
Bianca Bastiaans
Nijverdal
31:48
30:55
92
Sietsanne Scheppink
Wierden
31:57
31:16
93
Jeanette Raben
Loopgroep Het Lageve
31:57
30:54
94
Van Dijk-Hofman Alda
Loopgroep Het Lageve
32:00
31:09
95
Veronique Ekkelenkamp
Tui Nederland
32:03
31:28
97
Marjan Wijnhoff
Hoge Hexel
32:07
31:10
99
Linda Koning
Loopgroep Het Lageve
32:20
31:33
100
Willemien Katier-Overb
Ambt Delden
32:20
32:02
102
Karina Stegeman
Loopgroep Het Lageve
32:26
31:50
103
Marjo Breteler
Bornerbroek
32:36
32:20
105
Marieke Scharphof
Nijverdal
32:54
32:20
106
Gerlinde Wessels
WayPoint 2
32:56
31:48
114
Annet van de Haar
Diepenheim
33:39
33:25
120
Petra de Vries
Tui Nederland
34:04
33:30
125
Els Cozijnsen
Loopgroep Het Lageve
34:41
33:53
136
Marianne ter Steege
Wierden
35:29
34:28
137
Tanja Hunneman
Carintreggeland 2
35:34
34:47
138
Anda Klinge-Botter
Brinks Metaalbewerki
35:59
34:47
139
Maike Langenberg
Apeldoorn
36:01
34:59
140
Carmen Kortekaas
Twenterand
36:32
35:47
142
Diana van Tellingen
Almelo
36:49
36:24
144
Jacintha Egberts
Vriezenveen
37:03
36:18
149
Monique Bloemendaal
Harbrinkhoek
39:37
39:20
150
Monique Quentemeijer
Rijssen
39:45
39:01
152
Henriette Braakman
Loopgroep Het Lageve
39:50
39:03
MSEN, 10K UNIVE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Retse van der Berg
BB lopers
39:15
39:14
4
Joël Timmerman
Dedemsvaart
39:45
39:43
8
Nick Zwienenberg
Nijverdal
40:27
40:27
9
Ruben Groote Stroek
Haarle gem Hellendoo
40:32
40:31
10
Peter Semmekrot
Bornerbroek
40:46
40:45
12
Kevin Klos
Westerhaar-Vriezenv
42:09
42:01
15
Jurriaan Seppenwoolde
Rijssen
42:28
42:20
16
Jan Hein de Wilde
Amsterdam
42:32
42:30
21
Roberto Cao Lopez el T
Almelo
42:58
42:58
23
Martin Bronsvoort
Nijverdal
43:20
43:14
27
Michel Ganzevles
Leimuiden
44:08
43:46
29
Sebastiaan Veldhuizen
Nijverdal
45:22
45:15
33
Joost van Egmond
Nijverdal
46:22
46:16
38
Marthijn Schottert
Rijssen
47:25
47:13
46
Tom Abma Rademaker
Wierden
48:12
47:51
52
Ruud Koerhuis
Broekland Ov
49:46
49:19
56
Jeffrey Kerkemeijer
Haaksbergen
50:00
49:47
58
Gerben Aijtink
Vriezenveen
50:41
50:22
59
Sebastiaan van de Riet
Wierden
50:45
50:32
60
Jorrit Posthuma
Amstelveen
50:53
50:27
61
Ruben van Kolfschoten
Utrecht
50:53
50:43
65
Jorn Klein Horsman
Wierden
51:21
51:08
66
Wesley van Pijkeren
Rijssen
51:46
51:23
67
Dennis van Leussen
Wierden
52:02
51:28
74
Dave Klos
Westerhaar-Vriezenv
53:28
53:13
75
Niek van der Meulen
Wierden
53:29
53:15
81
John van der Zee
Hellendoorn
55:03
54:44
85
Robbin ter Hedde
Nijverdal
56:12
55:47
92
Danny van Mourik
Vroomshoop
58:30
58:10
93
Martijn Geerdink
Haaksbergen
58:55
58:43
M35, 10K UNIVE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
38:12
38:11
5
Patrick Webbink
Vriezenveen
41:28
41:19
7
Jeroen van Duijn
Den Ham Ov
41:43
41:37
11
Ludwig Naberman
Genemuiden
44:04
43:58
15
Gerritjan Bannink
Nijverdal
47:52
47:46
17
Alexander Oosterveen
Ommen
48:47
48:32
26
Daniel Visscher
LAAC Twente
55:05
54:46
M40, 10K UNIVE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Maurits Hoonhorst
BB lopers
37:38
37:38
5
Eddie Vaanholt
Avanti-Wilskracht
43:23
43:20
6
Wilco Kienhuis
Loopgroep Het Lageve
44:35
44:30
12
Arjan van de Haar
Diepenheim
47:08
47:05
15
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
47:41
47:21
17
Stephan Zwijnenberg
Loopgroep Het Lageve
49:09
48:46
19
Dinand Kruimelaar
Nijverdal
51:31
51:17
23
Jeroen van Munster
Den Ham Ov
57:31
57:15
M45, 10K UNIVE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Redge Rumawatine
Amsterdam
42:52
42:41
6
Wilgert Kamp
Atletics Nijverdal
43:13
43:05
7
Koert Klos
Westerhaar-Vriezenv
43:55
43:46
19
Andre Gottemaker
Nijverdal
55:07
54:41
20
Marc Brandsma
AV Haaksbergen
55:23
55:04
25
Ronald Stinenbosch
Enschede
1:01:28
1:01:11
M50, 10K UNIVE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
46:39
46:27
12
Herman van den Berg
Aadorp
46:58
46:45
17
Dick Dubbink
Loopgroep De Zandstu
49:09
49:05
23
Gerrit Bultman
LAAC Twente
51:17
50:58
29
Gerard Vloedbeld
Loopgroep Het Lageve
53:14
53:04
31
Ben Dam Wichers
Loopgroep Het Lageve
53:28
53:19
34
Harry Kleinjan
Atletics Nijverdal
55:57
55:41
VSEN, 10K UNIVE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marleen van Elburg
Hellendoorn
47:53
47:49
7
Romy Ganzevles-Rietdij
Leimuiden
52:08
51:46
10
Maureen Onclin
LAAC Twente
54:14
53:56
11
Evelien Lozeman
Marienheem
55:24
55:19
12
Marliek Nijmeijer
Nijverdal
55:29
55:07
16
Nicole van der Laan
Wierden
56:44
56:30
17
Kitty Kleinherenbrink
Nijverdal
56:52
56:45
20
Kim Otter-Ehrenburg
Vroomshoop
59:26
59:03
21
Sophie Olde Scholtenhu
Oldenzaal
59:37
59:17
22
Rachel Griffioen
Alphen aan den Rijn
59:44
59:22
23
Annemieke Konijnenbelt
Enschede
59:56
59:48
29
Janneke Preuter
AV Rijssen
1:02:58
1:02:41
31
Esley Kleinherenbrink
Nijverdal
1:03:27
1:03:21
V35, 10K UNIVE-RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
41:56
41:56
5
Leonie Postma
Loopgroep Gemeente E
48:21
48:18
6
Miriam van Wanrooij
Ootmarsum
48:32
48:27
7
Jacqueline Broeze
Loopgroep Het Lageve
52:50
52:41
8
Brigitte hendriks Boer
Almelo
52:57
52:49
9
Monique Zwijnenberg
Rijssen
54:00
53:36
14
Chantal Geerdink
Haaksbergen
56:07
55:55
16
Tijske Blankestijn
Hengelo Ov
57:13
56:59
19
Joyce Leidelmeijer
Marathon Pim Mulier
58:34
58:18
20
Martine Wilbrink
Hengelo Ov
59:27
59:09
27
Petra Gulink - Kraima
AV '34
1:07:04
1:06:57
MSEN, 10 KM GALA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Scott Overall
Groot-Brittannië
30:09
30:09
7
Olfert Molenhuis
Nederland
30:46
30:46
12
Adriaan Franssen
Nederland
33:04
33:04
17
Lars Duistermaat
Nederland
34:16
34:14
23
Vincent Maalderink
Nederland
35:46
35:45
M35, 10 KM GALA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
M40, 10 KM GALA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan van den Broek
België
31:43
31:42
M50, 10 KM GALA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Pieter Mondria
Nederland
36:06
36:04
M60, 10 KM GALA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VSEN, 10 KM GALA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Diana Lebo Phalula
Zuid-Afrika
34:39
34:39
3
Jamie van Lieshout
Nederland
35:27
35:25
7
Anouk Lindenholz
Nederland
38:09
38:08
V35, 10 KM GALA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Arenda Scherpenkate
Nederland
41:27
41:25
Uitslagen.nl
21-07-2014 10:31