| | | | | Uitslagenlijst 3 LandenLoopLosser
Losser - Zondag 6 april 2014
H SEN, 25 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
1:31:38
3
Arnold Klieverik
LAAC Twente
1:32:33
6
Sven van Munster
Haag Atletiek
1:43:30
7
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
1:49:05
8
Stephan Schwarzer
Duitsland
1:57:39
11
Martijn Veenhuis
Oldenzaal
2:08:13
12
Richard Mast
Avanti-Wilskracht
2:08:36
13
Sjoerd Stegeman
Hengelo Ov
2:11:26
14
Rick Gerard Brouwer
Oldenzaal
2:11:26
17
Perry van der Heide
Amsterdam
2:15:32
H 40+, 25 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Andre Winkelhorst
Gronau-Epe (GER)
1:39:37
6
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
1:42:55
8
Ronnie Wargers
Loopgroep De Lutte
1:49:13
12
Marcel Pieter Bergsma
Purmerend
1:55:35
13
Henk van Benthem
Oldenzaal
1:55:46
14
Erik van der Knaap
Uelsen (GER)
1:57:47
15
Clemens Meuleman
LAAC Twente
1:59:19
19
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
2:04:04
26
Christian Hollanders
Hengelo Ov
2:15:55
28
Richard Volmbroek
Hengelo Ov
2:17:07
H 50+, 25 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martin Steenbeeke
LAAC Twente
1:48:45
4
Jan Lammers
AV Haaksbergen
1:49:26
8
Winand Schlattmann
Raesfeld (GER)
1:57:05
9
Simon Schilder
Loopgroep De Lutte
1:58:29
10
Ulli Hendker
Coesfeld (GER)
1:59:10
11
Klaus Schramm
Coesfels (GER)
1:59:51
14
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
2:04:36
15
Peter Olde Nordkamp
Avanti-Wilskracht
2:06:40
16
Henk Jan Meijer
Hardenberg
2:07:39
17
Gerard Visschedijk
Iphitos
2:12:34
22
Emile van der Zande
Iphitos
2:20:51
27
Jos Oude groote Beverb
Oldenzaal
2:29:08
28
Gerard Over
Raamsdonk (GER)
2:32:32
D 35+, 25 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Laura Kotte-Vogelzang
LAAC Twente
1:52:40
6
Miranda Bruins
LAAC Twente
2:12:03
10
Iris Ruinemans
LAAC Twente
2:15:54
12
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
2:19:54
TRIM, 25 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Harold Wolbers
Heerhugowaard
2:27:43
5
Renate van den Ham
Bentelo
2:27:44
HEREN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Herbert Wijnberg
Oldenzaal
1:02:25
8
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:07:21
12
Rochère Varenbrink
Gronau (GER)
1:08:53
18
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:10:23
22
Melvin van der Vegte
Almelo
1:11:10
29
Jeroen Bosch
Loopgroep De Lutte
1:12:37
34
Marcel Middelhuis
Eibergen
1:14:13
44
Michel Olde Benneker
Enschede
1:18:21
46
De groot Henri
Avanti-Wilskracht
1:18:29
48
Dennis Flokstra
Avanti-Wilskracht
1:18:41
49
Martin ter Horst
Marathon Pim Mulier
1:18:44
51
Gerrit Altena
Avanti-Wilskracht
1:19:03
54
Bennie Bouwman
Avanti-Wilskracht
1:19:46
58
Frans Koevoets
LAAC Twente
1:20:20
66
Hans Ruiterkamp
Dutch Runners
1:22:05
71
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:23:52
73
Willie Olde Scholtenhu
Oldenzaal
1:24:22
88
Nicolaas Hagen
LAAC Twente
1:29:30
DAMES, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Leonie Postma
Loopgroep Gemeente E
1:09:37
3
Chantal Luttikhuis
Iphitos
1:10:50
4
Christiane Roters
Gronau (GER)
1:13:02
6
Bianca Damme
Marathon Pim Mulier
1:14:28
9
Sandra Oude Velthuis
Oldenzaal
1:16:09
10
Saskia Kruse
Avanti-Wilskracht
1:17:36
13
Yvette Smeets
Avanti-Wilskracht
1:18:39
15
Maureen Schmidt
LAAC Twente
1:20:21
16
Sharon Oude Nijeweme
Denekamp
1:21:45
17
Carla Senger
Loopgroep De Lutte
1:23:20
24
MArgy Overklift
Hengelo Ov
1:28:36
25
Kirsten Postma
Loopgroep Gemeente E
1:29:19
29
Ann Kathrin van Spall
Oldenzaal
1:33:25
30
Sylvia van Eck
Freren (GER)
1:33:26
HEREN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Bas Eeftink
Atletiek Helden
37:53
7
Tom Hoefnagels
Marathon Pim Mulier
40:11
17
Anastasios Tzinoudis
Iphitos
44:20
32
Maurice Olde Heuvel
Losser
48:41
34
Martijn Borgmeyer
Enschede
49:31
38
Gert-Jan van Aalderen
Zandvoort
50:19
39
Robert Westerhof
Ootmarsum
51:10
46
Nic Bovenius
Avanti-Wilskracht
52:42
52
Adriaan te Riet
Hengelo Ov
55:29
57
Yke Scholten
Loopgroep De Lutte
58:32
59
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
59:05
DAMES, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ellen van der Sloot
Hengelo Ov
49:54
5
Lies van Langen
LAAC Twente
54:12
6
Aly Hendriksen
LAAC Twente
54:12
16
Brigitte Oude Kempers
Iphitos
58:21
33
Esther ten Bruggencate
Losser
1:05:36
34
Francis Kempers Schrad
Losser
1:05:38
36
Thea Kok
Marathon Pim Mulier
1:11:03
38
Carla Golbach Kortman
Losser
1:27:30
HEREN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
16:24
9
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
17:58
13
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
19:09
14
Lars Kolkman
Lichtenvoorde
19:25
15
Unutoliy Paluynov
Hengelo Ov
19:40
21
Stefan Loman
Avanti-Wilskracht
20:21
22
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
20:29
23
Albert van der Smissen
Enschede
20:57
26
Alexander Oosterveen
Ommen
22:03
36
Vincent Plentinger
AV Haaksbergen
24:27
38
Burgemeester V Pannen
Bad Bentheim (GER)
24:50
46
Burgemeester M Sijbom
Losser
26:29
47
Martijn Steghuis
Oldenzaal
26:31
51
Wim Delmte
clinic Losserhof
26:58
56
Burgemeester T Schoute
Oldenzaal
28:37
66
Marcel Krikke
clinic Losserhof
30:53
80
Dennis Riedemann
Duitsland
34:08
81
Remco ter Horst
clinic Losserhof
34:57
DAMES, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Laurien te Nijenenhuis
Borne
21:39
13
Iris van Nieuwkuijk
Losser
25:38
14
Mathilde Plentinger
AV Haaksbergen
25:43
18
Anna Maria Leuders
Duitsland
26:34
23
Anna Lena Herkling
Duitsland
27:16
25
Judith Bussink
Bentheim (GER)
27:31
26
Evelien van Nieuwkuijk
Losser
27:50
28
Yvonne Barelds
Loopgroep De Lutte
28:33
36
Merlinn van Nieuwkuijk
Iphitos
29:29
37
Jennifer Miehues
Duitsland
29:30
38
Marjolein Kienhuis
Enschede
29:34
39
Marieke Bouwhuis
Overdinkel
29:44
41
Sandra Hilbolling
De Martinus
30:04
42
Gisela van Langen
De Lutte
30:07
43
Albertine Haaman
Loopgroep De Lutte
30:28
48
Saskia Bouwmeester
clinic Losserhof
31:20
49
Erna Laarman
clinic Losserhof
31:22
52
Marjanne Varenhorst
Iphitos
31:54
70
Elise de Paauw
clinic Losserhof
34:57
J1215, 1 KM 12 T/M 15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Bjorn Knip
clinic Losserhof
5:31
12
Marcel Hesselink
clinic Losserhof
5:35
13
Maarten Kattier
clinic Losserhof
6:34
14
Kagan Bahar
clinic Losserhof
6:36
15
Martijn Brinks
clinic Losserhof
6:37
16
Wim Delmte
clinic Losserhof
6:55
17
Abraham Camyaran
clinic Losserhof
6:56
18
Henk Laarman
clinic Losserhof
7:00
M1215, 1 KM 12 T/M 15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Anhaeena Herking
Duitsland
4:52
9
Monique van de Zalm
clinic Losserhof
6:32
10
Elise de Paauw
clinic Losserhof
6:35
11
Jennifer Niehnes
Epe (GER)
7:41
J1-11, 1 KM T/M 11
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre van Nieuwkuijk
De Saller
3:24
2
Jochem Geerdink
Marathon Pim Mulier
3:41
3
Stijn Bonnes
De Verrekijker
3:41
6
Jesse ter Huerne
De Veldzijde
3:52
9
Hugo Severt
De Verrekijker
3:55
12
Dominique van Dinter
Losser
3:58
14
Jochem Scheffer
De Verrekijker
4:04
15
Ties Steenbeeke
De Martinus
4:06
17
Stijn Voortman
De Martinus
4:09
19
Joey Friedrich
De Wegwijzer
4:15
20
Ewan Nijmeijer
De Veldzijde
4:18
22
Justin Senger
Meestersnelschool
4:20
30
Marijn Scholtens
De Verrekijker
4:35
36
Christiaan Righaert
De Verrekijker
4:41
40
Luuk Mannebeek
De Veldzijde
4:49
41
Joost Severt
Meestersnelschool
4:51
43
Stijn Berghorst
Meestersnelschool
4:54
46
Thijmen Steghuis
Pax Cristi
5:16
47
Linus Vennekotter
Duitsland
5:17
48
Sven Monninkhof
De Martinus
5:18
49
Mika Heitbaum
De Veldzijde
5:19
50
Sem Schoppink
De Verrekijker
5:20
54
Hidde Mulders
Schutte's bosschool
5:25
55
Stan Nijmeijer
De Martinus
5:27
56
Pepijn Velthuis
St.Plechelmus
5:39
58
Stan Bergsma
De Bredeschool
6:07
59
Ruurd- Jan Schurink
De Saller
6:14
60
Bastiaan Velthyuis
St.Plechelmus
6:22
65
Jaap Stalenhoef
Pax Cristi
7:23
66
Milan Eulderink
Meestersnelschool
7:29
M1-11, 1 KM T/M 11
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herle Sundermann
Duitsland
3:31
4
Iris Nijmeijer
De Veldzijde
4:01
5
Madita Dinkelborg
Duitsland
4:02
11
Maud Steenbeeke
De Martinus
4:35
13
Mijntje Mulders
De Veldzijde
4:43
15
Liselott Velthuis
St.Plechelmus
4:55
16
Britt Bouwman
De Veldzijde
4:57
18
Amy Hilbolling
De Martinus
4:59
19
Isa de Kinkelder
De Imenhof
5:03
20
Rianne Stienstra
De Imenhof
5:05
23
Laurie Steghuis
Pax Cristi
5:15
24
Anniek Bergsma
De Bredeschool
5:21
26
Isabel Voortman
De Martinus
5:27
27
Robien Nijmeijer
De Veldzijde
5:28
29
Nienke Langendonk
De Martinus
5:36
31
Sofie Langendonk
De Martinus
5:38
33
Nikki Oude Hampsink
Losser
5:41
35
Aike Schiphorst
De Wegwijzer
5:46
38
Ellen Nina van Spall
Oldenzaal
5:55
40
Quinty Berns
De Bredeschool
5:58
42
Larissa Jonker
De Veldzijde
6:02
44
Tess Mannebeek
De Veldzijde
6:15
45
Nienke Severt
Meestersnelschool
6:17
46
Josephien Velthuis
St.Plechelmus
6:26
48
Mijke Merel Grakist
Pax Cristi
6:54
49
Vera van Dijk
Meestersnelschool
6:56
50
Kimi Broekhuis
De Verrekijker
7:24
51
Cassandra Toth
De Wegwijzer
7:42
52
Myrthe Kamstra
De Wegwijzer
8:01
Uitslagen.nl
07-04-2014 21:51