| | | | | Uitslagenlijst Kruidenloop
Wapenveld - Zaterdag 15 maart 2014
J-8, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Alexander Wagner
De Gemzen
2:20
2:19
16
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
4:03
4:01
M-8, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Elodie van Arken
De Gemzen
2:10
2:09
6
Britt van der Linden
Zwolle
2:13
2:13
7
Suusje Berkenbosch
De Gemzen
2:14
2:13
8
Britt Borger
ACO Van Elderen
2:22
2:21
16
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
2:53
2:52
17
Diane Wensink
't Loo Oldebroek
2:55
2:54
20
Jara Klink
Koninklijke Euroma
3:17
3:13
24
Tess van der Linden
Zwolle
3:49
3:43
J9-12, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs van de Wetering
Cialfo
3:39
3:38
9
Stefan Steenbergen
AV Rijssen
4:46
4:44
10
Ruth Steenbergen
AV Rijssen
4:52
4:50
14
Tieme van Oosten
De Gemzen
6:10
6:08
M9-12, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
15
Esmé Bastiaannet
De Gemzen
5:02
5:02
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Folkert van den Berg
Gersloot
18:56
18:55
12
Jurian Onderdijk
De Gemzen
19:12
19:11
14
Daniël van den Esscher
De Gemzen
19:32
19:31
35
Christiaan van Putten
Cialfo
22:26
22:23
46
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
23:29
23:25
49
Merijn Logtenberg
PEC 1910
23:58
23:55
53
Henk-Jan Schonewille
Zwolle
24:29
24:24
56
Jan-Hilbert vd Weterin
Cialfo
24:59
24:47
57
Patrick Hanekamp
Wapenveld
25:10
25:03
65
Barthil van Deelen
Doornspijk
26:16
26:11
69
Robin Welgraven Koorn
Apeldoorn
27:08
26:54
70
Alfred van de Beerecam
Heerde
27:25
27:14
71
Rolf Tempelman
Nieuwleusen
27:31
27:30
75
Roderick Bastiani
Wapenveld
27:58
27:55
77
Thijs Vester
Koninklijke Euroma
28:18
28:07
78
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
28:20
28:09
80
Janwillem Schiltman
Zwolle
28:48
28:35
81
Martijn van der Beek
Koninklijke Euroma
28:49
28:42
85
Niels Wessels
Koninklijke Euroma
29:52
29:45
88
Bert van Deelen
Doornspijk
30:22
30:17
93
Willem van Buren
De Gemzen
31:42
31:32
95
Steef van Alphen
Apeldoorn
32:36
32:28
96
Menno-Job Heukels
Koninklijke Euroma
34:16
34:08
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marlies Groenewold
BB lopers
20:09
20:08
6
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
20:54
20:53
11
Aafke Willemsen
Nieuw Heeten
22:08
22:07
14
Rianne Schonewille
PEC 1910
24:17
24:14
15
Erika Aan het Rot
Wapenveld
24:18
24:04
19
Jacqueline van der Sch
Heerde
24:43
24:40
21
Dorte Pedersen
Koninklijke Euroma
25:50
25:40
22
Natasja van Gelder
Veessen
26:06
26:02
29
Marielle Eghuizen
Apeldoorn
27:08
27:04
35
Maike Smeenk
Koninklijke Euroma
27:51
27:44
36
Mia Eilander-Colijn
Wapenveld
27:54
27:42
39
Jolanda van der Velde
Zwolle
28:07
28:03
47
Johanne Ros
Koninklijke Euroma
29:27
29:20
48
Agneta Fieten
Zuidwolde Dr
29:32
29:29
49
Marielle Huisman
De Gemzen
29:32
29:19
51
Marieke Eilander-v Mar
Wapenveld
29:48
29:35
52
Saskia Topfer
Koninklijke Euroma
29:52
28:31
54
Ineke Witte
Koninklijke Euroma
30:03
29:53
57
Jessica Oldenhof-Colij
Wapenveld
30:11
30:11
63
Hilde Zuidberg
Koninklijke Euroma
30:50
30:38
67
Jentina Seinen
Koninklijke Euroma
31:33
31:26
69
Gerola van Benthem
Koninklijke Euroma
31:54
31:48
72
Mariske van der Wall
Koninklijke Euroma
32:20
32:10
74
Jacqueline van Mierlo
Zwolle
32:33
32:23
75
Esther van de Plasse
Cialfo
32:38
32:31
81
Janien Westerink
De Gemzen
33:12
32:57
83
Zoë Kroon
Koninklijke Euroma
34:16
34:08
85
Daniëlle Praas
De Sprinter
35:44
33:26
88
Annette Fokkens
Nieuwleusen
39:27
39:16
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Peter Engelberts
Opheusden
37:35
37:33
13
Ruben Schoenmakers
De Gemzen
38:29
38:29
15
Jeol Timmerman
Dedemsvaart
39:53
39:51
17
Arnout Slijkhuis
Loopgroep Groningen
40:17
40:15
26
Timo Bomhof
Koninklijke Euroma
42:00
41:56
34
Dennis van den Belt
Flevo Delta
43:29
43:26
40
Edwin van Dommelen
Wapenveld
44:55
44:38
45
Willem Speksnijder
Isala '96
45:59
45:52
51
Martijn Wieberdink
Elspeet
46:16
46:13
54
Ernst Zwijnenberg
Koninklijke Euroma
46:45
46:29
57
Bjorn van den Brink
Apeldoorn
46:52
46:48
58
Dennie Meiberg
Koninklijke Euroma
47:18
47:02
64
Henk Jan van der Weerd
Zwolle
49:23
48:48
67
Marc Bomhof
Koninklijke Euroma
49:49
49:37
70
Jeroen Hollegien
Laar (GER)
50:27
50:06
71
Raymond van Weeghel
Zwolle
50:27
50:06
72
Andre de Zwaan
Loopgroep PK
50:27
50:00
79
Joost van den Brink
Heerde
54:25
54:03
80
Bastiaan Montfrooy
De Gemzen
55:26
55:05
M40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Schakelaar
BB lopers
36:53
36:52
2
Johan Steenbergen
AV Rijssen
36:53
36:53
4
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
37:10
37:09
8
Michel Blaauwgeers
BB lopers
39:13
39:12
12
Peter van Grootheest
Zwolle
40:20
40:07
17
Henri Plender
't Loo Oldebroek
41:55
41:52
18
Gert uit de Bulten
De Gemzen
42:17
42:12
21
Henri van der Linde
Hattem
43:20
43:12
26
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
44:22
44:13
28
Gerrit van der Veen
Zwolle
44:51
44:48
33
Rik Plakke
Loopgroep Jan Strijk
45:48
45:37
37
Everhard van den Hoek
Zwolle
46:22
46:08
48
Richard Everhardus
Dedemsvaart
49:32
49:29
55
Andrew van der Haar
Heerde
50:22
50:09
56
Jan Willem Hanekamp
De Gemzen
50:24
49:41
57
Pascal Vliegenthart
Apeldoorn
50:37
50:14
67
Bart Broekhuis
Brandweer Hattem
55:33
55:18
69
Dirk Wilem Hiemstra
De Sprinter
56:54
56:36
70
Bart Riezeweide
Brandweer Hattem
57:48
57:33
M50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jan Pieter Mondria
De Gemzen
36:54
36:52
15
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
46:39
46:26
16
Christiaan Sangers
Vaassen
47:25
47:19
21
Hendrikus v.d. Schootb
Oldebroek
48:03
47:44
24
Hubert Bögemann
PvdA Heerde
48:14
47:45
27
Adriaan van der Weide
Swifterbant
48:43
48:24
37
Jan Kroon
Koninklijke Euroma
50:21
50:11
40
Tonny Holleboom
Broekland Ov
50:49
50:20
53
Johan van der Kruk
Koninklijke Euroma
54:13
53:50
62
Joop Nieuwland
Koninklijke Euroma
59:24
58:47
63
Johan Nieuwland
Koninklijke Euroma
59:24
58:47
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Esther Veldhuizen
Wapenveld
45:45
45:34
7
Esmeralda Spek-Hovesta
Zwolle
47:37
47:25
8
Mariët van Petersen
De Gemzen
47:44
47:38
10
Palien van Boven
De Gemzen
49:17
48:48
13
Geertruida Brommer
Hattemerbroek
49:39
49:39
16
Jelly van der Brugge
D66 Groenlinks
50:27
50:06
17
Jacqueline Brouwer
Staphorst
51:33
51:30
18
Hester van Oene
Hattemerbroek
52:01
52:01
19
Lidewyde Melenhorst
Nijmegen
52:14
52:09
20
Natascha van Enk
De Gemzen
52:20
51:50
24
Anette Westerink
IJsselmuiden
53:39
53:31
25
Marjorie van den Brink
De Gemzen
54:09
53:47
27
Gillian Elliott
Dutch Runners
54:37
54:30
31
Annelies Breet
Flevo Delta
55:45
55:42
35
Dineke van 't Hul
Oldebroek
56:35
56:14
38
Miranda van Petersen
De Gemzen
58:15
57:49
39
Nicolette de Jonge
De Gemzen
58:59
58:32
V40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Annet Buitenhuis
De Gemzen
50:45
50:33
13
Inge Rozema-de Goede
Deventer
54:13
53:57
15
Jacqueline Dijkslag
De Gemzen
56:31
56:20
16
Inge van Raalten
Wapenveld
57:10
56:58
17
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
57:38
57:31
22
Adelien van Beek
De Gemzen
58:45
58:21
27
José Schilderinck
Isala '96
59:56
59:47
28
Alien Bijsterbosch
De Gemzen
1:00:03
59:37
29
Bertine Tijdhof
Koninklijke Euroma
1:00:08
59:43
32
Evelyn Nieuwland
Koninklijke Euroma
1:05:54
1:05:22
WHL M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Strijker
Gehandicapten Sportc
29:07
31:06
2
Henk Schaling
Gehandicapten Sportc
35:05
37:04
WHL V, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tanja Zomer
Gehandicapten Sportc
35:35
37:34
Uitslagen.nl
16-03-2014 14:54