Uitslagenlijst 11e Twenterand Run
Vriezenveen - Vrijdag 31 mei 2013
J-7, 1.5 KM BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Jonker
Rehobothschool
6:57
6:56
2
Sven Rohof
Sint Antoniusschool
6:57
6:55
3
Sven de Swart
Shalom school
7:12
7:11
4
Han Scherphof
De Regenboog
7:17
7:15
5
Erza van de Fliert
Eltheto school
7:24
7:22
6
Jaap Quaink
Sint Antoniusschool
7:24
7:22
7
Thom Bakhuis
Shalom school
7:28
7:26
8
Jesper Smit
Eltheto school
7:28
7:26
11
Tieme Dommerholt
Shalom school
7:44
7:40
12
Pieter Kleinhalle
Eltheto school
7:45
7:45
13
Steven Tijhof
Shalom school
7:48
7:44
15
Floris ter Steeg
Eltheto school
7:52
7:50
16
Alpay Berkhof
Eltheto school
7:53
7:49
18
Tijn de Lange
Shalom school
7:58
7:57
21
Finn van Haarst
De Regenboog
8:10
8:06
22
Bart Winkel
Eltheto school
8:14
8:13
24
Hanne Eshuis
Eltheto school
8:17
8:16
25
Bram Zagers
Rehobothschool
8:21
8:18
26
Joost Kenkhuis
Eltheto school
8:23
8:21
27
Erik Dasselaar
Shalom school
8:36
8:34
29
Diego Schipper
Eltheto school
8:38
8:37
31
Harmen Marsman
De Regenboog
8:39
8:33
32
Jens Kikkert
Shalom school
8:41
8:40
33
Kjell Stegehuis
Shalom school
8:43
8:42
36
Thijs Koenderink
Shalom school
8:47
8:41
40
Jurre Nijen Twilhaar
De Regenboog
9:10
9:08
41
Milan Nijenhuis
Rehobothschool
9:12
9:00
42
Jonathan Goossen
Rehobothschool
9:12
9:05
44
Matthijs Smelt
Shalom school
9:20
9:16
45
Corné de Boer
De Regenboog
9:22
9:22
46
Floris Winter
Shalom school
9:22
9:18
47
Jurrian Hardieck
Eltheto school
9:25
9:21
48
Jasper Verhoef
De Regenboog
9:25
9:23
49
Thijmen Schipdam
Eltheto school
9:27
9:25
50
Luan Scheffer
CBS De Pollen
9:28
9:21
51
Ryan Folbert
Shalom school
9:34
9:34
53
Job Timmers
Sint Antoniusschool
9:38
9:34
54
Jesse Ruiter
Eltheto school
9:42
9:39
55
Nout Ramerman
Eltheto school
9:44
9:40
56
Jarmen Hakkers
Eltheto school
9:51
9:45
57
Joris Lemans
Rehobothschool
9:53
9:50
58
Marijn Kippers
Eltheto school
9:57
9:53
60
Jesse Hakkers
Shalom school
9:59
9:58
61
Mees Jaspers
Eltheto school
10:07
10:05
62
Kevin van Stipriaan
Shalom school
10:08
10:07
63
Brian Reinink
Shalom school
10:09
10:08
64
Lucas de Vries
De Regenboog
10:12
10:09
65
Stijn Bakhuis
Shalom school
10:13
10:12
66
Mink van Haarst
De Regenboog
10:14
10:08
67
Jurre Fokke
Rehobothschool
10:15
10:01
73
Ruben Wessels
Shalom school
10:28
10:27
74
Milan Leushuis
Eltheto school
10:30
10:28
75
Teun Reimert
Shalom school
10:42
10:30
77
Ryan Vrielink
Shalom school
10:43
10:38
78
Marijn Jansen Eupe
De Regenboog
10:47
10:45
83
Hielke Schoemaker
De Weeme
11:05
10:56
84
Jan-Dirk Abbink
Rehobothschool
11:07
11:04
85
Siebe Nijen Twilhaar
De Regenboog
11:10
11:05
86
Raul Peeters
Shalom school
11:13
11:10
87
Erik Kroezen
Shalom school
11:20
11:13
89
Tygo Schipper
Sint Antoniusschool
11:31
11:29
91
Alec Oost
Sint Antoniusschool
11:33
11:19
92
Jesse Toeters
Shalom school
11:38
11:33
93
Justin Sanders
Shalom school
11:45
11:43
94
Keano Scheffer
CBS De Pollen
11:49
11:36
95
Joel de Graaff
Rehobothschool
11:51
11:45
96
Niels Dekker
Rehobothschool
11:53
11:48
98
Johan Abbink
Eltheto school
11:56
11:54
100
Stan Jonker
Rehobothschool
11:58
11:56
101
Sem Weultjes
Rehobothschool
11:58
11:56
102
Frederik Wessels
Shalom school
12:07
11:59
103
Naud Meulman
Shalom school
12:10
12:01
106
Thomas Dekker
Rehobothschool
12:16
12:10
108
Thomas Gijsbers
De Regenboog
12:34
12:27
109
Jelke Talsma
Sint Antoniusschool
12:48
12:42
110
Lorenzo Elstgeest
Sint Antoniusschool
13:32
13:28
111
Ties Stevens
Shalom school
13:41
13:36
113
Tim de Graaff
Rehobothschool
14:13
14:06
114
thijs van Dorth
Eltheto school
14:46
14:35
M-7, 1.5 KM BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kirsten Schaap
Eltheto school
6:58
6:58
3
Noortje Wessels
Eltheto school
8:04
8:02
4
Marie-Elise Visser
Shalom school
8:10
8:08
6
Lynn Dekker
Eltheto school
8:16
8:12
8
Emely Di Gregorio
Eltheto school
8:18
8:16
10
Naomi Nijkamp
De Regenboog
8:23
8:18
13
Mette Stoelhorst
Eltheto school
8:52
8:50
16
Isa Krommendijk
Eltheto school
8:59
8:53
17
Renske Wilharms
De Fontein
9:06
9:02
18
Noortje Lemans
Rehobothschool
9:16
9:14
19
Nienke Fokke
Eltheto school
9:18
9:18
20
Lieke Hesselink
De Fakkel Almelo
9:19
9:10
21
Manouk Schumer
Shalom school
9:20
9:18
23
Anika Rohof
Eltheto school
9:23
9:17
24
Wies Quaink
Sint Antoniusschool
9:27
9:26
25
Aimee van der Weide
De Weeme
9:30
9:28
26
Lienke Schoemaker
Shalom school
9:31
9:30
27
Jasmijn Smelt
Shalom school
9:31
9:29
28
Jette Eshuis
Eltheto school
9:32
9:30
30
Laurie Beuker
Shalom school
9:35
9:30
32
Camila Tempel
Eltheto school
9:37
9:33
33
Solène van der Kolk
Shalom school
9:38
9:32
34
Imre Nijland
Shalom school
9:38
9:37
36
Luna Mollink
Eltheto school
9:41
9:38
37
Maura Winkel
Shalom school
9:45
9:41
38
Madeline Pretty
Shalom school
9:45
9:41
41
Tessa Twiest
Rehobothschool
9:48
9:38
42
Jette van Losser
De Regenboog
9:53
9:49
43
Juliette Bom
Eltheto school
9:56
9:51
44
Jorisha Serkis
De Regenboog
9:59
9:54
46
Lieke Schipper
Shalom school
10:02
9:51
48
Jasmijn van Sermondt
Shalom school
10:06
10:04
49
Hilde Kleinhalle
Eltheto school
10:10
10:10
50
Indy Schoemaker
Shalom school
10:15
10:11
51
Nathalie van Poll
Eltheto school
10:18
10:07
52
Nadine Dasselaar
Rehobothschool
10:21
10:16
53
Puck Slaghuis
Shalom school
10:24
10:22
54
Priscilla
Sint Antoniusschool
10:28
10:28
55
Feline Jansen
Eltheto school
10:29
10:25
57
Bente Oudelaar
Shalom school
10:31
10:27
61
Fien Krommenijk
Eltheto school
10:36
10:31
62
Lieke Kienhuis
Sint Antoniusschool
10:37
10:35
63
lotte Van Sermondt
Shalom school
10:40
10:29
64
Saron Benyettou
Eltheto school
10:42
10:38
65
Angelina Neurink
Eltheto school
10:43
10:42
66
Lynn Botter
Eltheto school
10:43
10:31
67
Amber Kerkdijk
Eltheto school
10:44
10:39
68
Chantal Knol
Eltheto school
10:45
10:45
69
Zoe Vrielink
Shalom school
10:47
10:42
70
Sanne Lemans
Eltheto school
10:51
10:43
71
Renske ten Bergen
Shalom school
10:58
10:52
73
Sophie Heuver
De Regenboog
11:03
11:01
75
Marliek Eshuis
Eltheto school
11:08
11:06
77
Suzanne Jonkman
Shalom school
11:10
11:02
80
Sophie Zwiers
Sint Antoniusschool
11:14
11:12
81
Tessa de Vries
De Regenboog
11:18
11:16
82
Danique Dekker
Rehobothschool
11:19
11:16
84
Floor Slaghuis
Shalom school
11:21
11:19
85
Anouk van Stipriaan
Shalom school
11:26
11:24
86
Meike Meulman
Shalom school
11:27
11:25
87
Laura Di Gregorio
Eltheto school
11:28
11:24
88
Suze Hagedoorn
Eltheto school
11:40
11:36
89
Lynn Bijlstra
Eltheto school
11:40
11:38
90
Eline van de Riet
Shalom school
11:41
11:39
91
Marit van de Riet
Shalom school
11:41
11:40
92
Fabienne Evers
Shalom school
11:43
11:39
93
Maartje hoff
Shalom school
11:44
11:44
96
Nina Schoemaker
Shalom school
11:46
11:41
97
Kirsten van Stipriaan
Shalom school
11:50
11:48
98
Maartje Abbink
Rehobothschool
11:54
11:47
99
Floor Leemans
Rehobothschool
11:56
11:51
101
Anne De Jong
Sint Antoniusschool
12:07
12:03
102
Linde Kerkdijk
Willibrordusschool
12:08
12:04
104
Lieke Wessels
Shalom school
12:34
12:32
105
Jette Schottert
Shalom school
12:35
12:19
106
Feline Kenkhuis
Eltheto school
12:40
12:37
108
Famke Vugteveen
Eltheto school
12:52
12:46
109
Lieke Soeverijn
Eltheto school
12:53
12:45
110
Hanna Piksen
Shalom school
12:53
12:53
111
Tessa Kruiskamp
Shalom school
12:55
12:50
112
Merle Staal
Eltheto school
12:55
12:46
115
Aniek Dasselaar
Rehobothschool
13:08
13:02
116
Britt Dasselaar
Eltheto school
13:21
13:13
118
Karen Slettenhaar
Eltheto school
14:08
13:59
119
Laura Geugjes
Sint Antoniusschool
14:28
14:23
120
Valerie Beuker
Shalom school
14:43
14:37
121
Merel Kienhuis
Sint Antoniusschool
14:52
14:48
8+, 1.5 KM BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
AV Rijssen
6:52
6:51
J-12, 2.5 KM SCHOLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
9:17
9:14
3
Glenn Jansen
Shalom school
10:03
10:01
4
Frank Seppenwoolde
AV Rijssen
10:06
10:04
5
Wessel Dommerholt
Shalom school
10:20
10:19
7
Twan Brughuis
Shalom school
10:24
10:22
12
Diede Jansen
Eltheto school
10:33
10:33
13
Ronald Jurgens
De Smithoek
10:42
10:39
14
Quint Brughuis
Shalom school
10:42
10:36
15
Jochem Plegt
Sint Antoniusschool
10:43
10:41
16
Simon Meijerink
Shalom school
10:55
10:54
17
Niek Eshuis
Eltheto school
11:06
11:05
18
Sander Jaspers
Shalom school
11:08
11:06
19
Jillis Goudbeer
Shalom school
11:10
11:09
21
Joran Fliert
Eltheto school
11:21
11:20
24
Toon Quaink
Sint Antoniusschool
11:31
11:30
28
Jarno Rond
Sint Antoniusschool
11:47
11:39
29
Pascal Smelt
Sint Antoniusschool
11:47
11:39
30
Timo Jansen
Eltheto school
11:51
11:49
31
Tim de Lange
Shalom school
11:53
11:51
34
Lorijn Hofman
Sint Antoniusschool
11:57
11:53
35
Loic Hospers
Eltheto school
11:58
11:54
39
Matthijs Aalderink
Shalom school
12:02
11:57
40
Ramon Tijhoff
Eltheto school
12:03
11:57
42
Ernst Jan Otter
De Fontein
12:06
12:04
43
Mil Schipper
Eltheto school
12:07
12:06
44
Nathan Spenkelink
Rehobothschool
12:09
12:06
45
Gijs Hospers
Sint Antoniusschool
12:10
12:09
47
Jonas Visser
Shalom school
12:13
12:08
49
Rick Schuttevaar
Eltheto school
12:17
12:08
53
Michiel Hospers
Shalom school
12:19
12:13
55
Nick Snoeren
Sint Antoniusschool
12:21
12:18
56
Tom Braakhuis
Shalom school
12:21
12:17
57
Michael van het Laar
Shalom school
12:23
12:17
58
Quinten van den Berg
Vriezenveen
12:23
12:20
59
Matthijs Jonkman
Shalom school
12:25
12:23
60
Samuel Pretty
Shalom school
12:28
12:26
62
Sven Hospers
Shalom school
12:33
12:28
63
Glenn Stegeman
Eltheto school
12:35
12:34
64
Dirk Vugteveen
Eltheto school
12:36
12:36
65
Douwe Jansen Eupe
De Regenboog
12:38
12:36
66
Stefan Nijenhuis
Rehobothschool
12:39
12:32
69
Sam van Wijk
Eltheto school
12:43
12:41
71
Mathijs Eshuis
Eltheto school
12:45
12:42
73
Bo Schottert
Shalom school
12:45
12:41
74
Kevin Koops
Sint Antoniusschool
12:49
12:45
76
Marten de Jong
Sint Antoniusschool
12:52
12:44
77
Rick Dasselaar
De Regenboog
12:53
12:48
79
Niels Eshuis
Rehobothschool
12:54
12:51
80
Ewoud Nijkamp
De Regenboog
12:57
12:56
81
Olaf de Lange
Shalom school
12:58
12:52
82
Jesse Verheij
SO De Wissel
12:59
12:50
83
Kasper Meijerink
Vroomshoop
13:02
12:53
84
Stef Stegeman
Shalom school
13:08
13:03
85
Dani de Vries
Sint Antoniusschool
13:10
13:01
88
Nick Hesselink
De Fakkel Almelo
13:17
13:11
89
Daan Plaggenmars
Nieuwoord
13:18
13:18
91
Wouter Smelt
Shalom school
13:23
13:18
92
Mark de Jonge
Shalom school
13:28
13:21
93
Ruben v.h. Laar
Shalom school
13:28
13:21
94
Tom Zwiers
Sint Antoniusschool
13:38
13:36
95
Lucas Veldhoff
Shalom school
13:38
13:36
96
Sem Schipper
Eltheto school
13:39
13:38
99
Ivar Folbert
Eltheto school
13:44
13:38
101
Gijs Brinks
Eltheto school
13:49
13:43
104
Luuk Schoonewille
Sint Antoniusschool
13:55
13:47
105
Jorick Aalderink
Shalom school
13:55
13:51
106
Christian Meulenbeld
De Regenboog
14:00
13:59
107
Twan Kienhuis
Sint Antoniusschool
14:00
13:56
108
Niels Jonker
Rehobothschool
14:02
14:01
109
Jorn Ramerman
Eltheto school
14:08
14:05
110
Maarten Kleinhalle
Eltheto school
14:08
14:02
111
Gideon Snippe
Rehobothschool
14:09
14:07
113
Mark Maathuis
CBS De Pollen
14:15
14:05
115
Herbert Dasselaar
De Regenboog
14:21
14:20
116
Diederik ter Steeg
Eltheto school
14:32
14:23
117
Jorn Netters
Eltheto school
14:36
14:27
118
Chiel Meesters
SO de Wissel
14:41
14:32
120
Jeroen Dasselaar
Shalom school
14:46
14:44
121
Wesley Delder
Rehobothschool
14:50
14:44
122
Mart Scherphof
Eltheto school
14:52
14:43
124
Jelle Kalsbeek
Eltheto school
14:56
14:45
126
Soleyman Berkhof
Eltheto school
15:00
14:59
127
Leon Oudelaar
Shalom school
15:02
14:59
128
Noel Mollink
Eltheto school
15:03
15:01
131
Melwijn Huizeng
Shalom school
15:12
15:10
132
Thijs van Regteren
Shalom school
15:19
15:13
134
Nick Folbert
Shalom school
15:21
15:17
135
Sven Dekker
Eltheto school
15:22
15:13
136
Floris Winkel
Rehobothschool
15:34
15:29
137
Jurre Jansen
Shalom school
15:35
15:31
138
Merlyn Tienstra
Rehobothschool
15:36
15:29
140
Joep Marissen
De Regenboog
15:41
15:38
141
Remco Nijenhuis
Rehobothschool
15:43
15:42
143
Jesper Smoes
Rehobothschool
15:47
15:40
144
Esken Smoes
Rehobothschool
15:49
15:37
145
Mees Meintema
Shalom school
15:49
15:38
148
Rutger van Leeuwen
Sint Antoniusschool
16:10
16:05
149
Jurgen Smelt
Shalom school
16:12
16:08
150
Michel Hesselink
De Fakkel
16:19
16:12
151
Steven Hesselink
De Fakkel Almelo
16:20
16:13
152
Jelle Hulter
Shalom school
16:22
16:17
153
Daan Slaghuis
Shalom school
16:23
16:18
154
Maurits Meijer
Rehobothschool
16:28
16:21
156
Thijn Nijen Twilhaar
De Regenboog
16:49
16:46
157
Mathieu Beuving
Eltheto school
16:51
16:45
159
Bas Aalderink
Shalom school
17:05
16:57
162
Nick Schoonewille
De Kubus Almelo
17:16
17:06
163
John de Jong
Sint Antoniusschool
17:16
17:06
164
Wiljan Scherphof
De Regenboog
17:25
17:23
165
Stan Overmars
CBS De Pollen
17:42
17:32
166
Jesse Hulsegge
De Regenboog
18:12
18:06
168
Niek Tempert
Rehobothschool
18:32
18:26
169
Kevin Schipper
Eltheto school
18:46
18:35
170
Jorian Evers
Shalom school
18:53
18:46
171
Sebastiaan de Winter
De Sleutel
19:25
19:20
172
Twent Kleinjan
Shalom school
19:42
19:40
173
Pascalle Jonker
Sint Antoniusschool
20:31
20:22
M-12, 2.5 KM SCHOLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
Eltheto school
9:50
9:49
2
Mara Barkel
Eltheto school
10:47
10:44
4
Sanne Nijhuis
Rehobothschool
11:31
11:25
5
Daphne Tijhof
Shalom school
11:35
11:32
7
Jolien Laarman
Willibrordusschool
12:09
12:06
11
Lotte Prins
Eltheto school
12:36
12:35
14
Susanne Wessels
Eltheto school
12:56
12:49
15
Maartje Roelofsen
De Regenboog
13:00
12:58
16
Sarah van de Weide
De Weeme
13:10
13:05
19
Manouk Aman
Noordik Almelo
13:30
13:24
21
Mirthe van Losser
De Regenboog
13:45
13:43
22
Suzanne Smelt
Shalom school
13:46
13:45
23
Floor Wessels
De Regenboog
13:48
13:47
24
Arjana Brummer
De Regenboog
13:51
13:49
25
Tara Olthof
Eltheto school
13:51
13:48
26
Emma Roelofsen
De Regenboog
13:55
13:53
27
Iris Kerkdijk
Willibrordusschool
14:01
13:49
28
Eline van Losser
De Regenboog
14:19
14:10
30
Lenthe Smoes
Eltheto school
14:35
14:30
31
Merle Companje
Eltheto school
14:43
14:39
33
Roosmarijn Dijkstra
De Bron
14:45
14:35
34
Chantal Schoonewille
De Kubus Almelo
14:47
14:39
35
Anke Meijers
Shalom school
14:47
14:42
36
Elst Geest
Sint Antoniusschool
14:54
14:47
37
Daphne Smelt
Sint Antoniusschool
14:56
14:55
38
Anna Kleinjan
Shalom school
15:12
15:08
39
Nicole Alberts
Shalom school
15:14
15:12
40
Lisette Aalderink
De Regenboog
15:19
15:11
41
Emma Meijerink
Shalom school
15:20
15:14
42
Sanne van der Kruk
Shalom school
15:20
15:13
43
Silke Kalsbeek
Eltheto school
15:20
15:10
45
Estelle Noteboom
De Fontein
15:22
15:20
46
Mette Dommerholt
Shalom school
15:23
15:17
47
Charlotte Evers
Shalom school
15:29
15:24
48
Esmee de Jonge
Shalom school
15:30
15:25
49
Britt Jaspers Fayer
Eltheto school
15:31
15:28
50
Martha Pronczuk
Shalom school
15:31
15:25
51
Inette Bramer
Shalom school
15:32
15:24
52
Noa van Almelo
Shalom school
15:35
15:30
53
Milou Tienstra
Rehobothschool
15:38
15:33
54
Anique Olsman
Shalom school
15:39
15:37
56
Noelle Snippe
Rehobothschool
15:41
15:36
57
Elene Hospers
Eltheto school
15:45
15:38
58
Mirte Wilharms
Shalom school
15:48
15:41
60
Florien Bosman
Shalom school
15:53
15:44
61
Evie Stegehuis
Shalom school
15:53
15:51
62
Solande Scheffer
CBS De Pollen
15:54
15:44
64
Britt Hoekstra
De Regenboog
15:54
15:54
65
Lauren Nijland
Shalom school
15:56
15:48
68
Ilse Kleinjan
Shalom school
15:57
15:52
69
Esmeralda Pongers
SO de Wissel
16:00
15:51
70
jolein Geele
Shalom school
16:00
15:55
71
Annelin Aalderink
Eltheto school
16:04
15:59
73
Iris Jansen Eupe
De Regenboog
16:22
16:19
74
Marit Nijkamp
De Regenboog
16:31
16:31
76
Marlon Smelt
Sint Antoniusschool
16:36
16:33
77
Yvon Goosselink
Eltheto school
16:42
16:31
78
Marouscha Schipper
Eltheto school
16:46
16:40
79
Yinte Nijzink
Shalom school
16:48
16:42
80
Sterre van Haarst
De Regenboog
16:49
16:47
81
Donna Hospers
Shalom school
16:53
16:46
82
Janneke Pool
Shalom school
16:54
16:47
83
Lisa van der Kolk
Shalom school
16:54
16:48
84
Mirthe Soeverijn
Eltheto school
16:55
16:53
85
Anne-Jolijn Goosselink
Eltheto school
16:55
16:53
86
Lynn Brughuis
Shalom school
16:57
16:52
87
Annabel Einhaus
Shalom school
16:58
16:52
90
Sophie Einhaus
Shalom school
16:59
16:53
93
Anna Bootsma
Shalom school
17:03
16:52
94
Pleun Piksen
Shalom school
17:03
16:52
95
Sophia Schipdam
Eltheto school
17:03
16:59
96
Chantal Hulter
Shalom school
17:04
16:52
97
Maud Koorman
Shalom school
17:09
16:58
98
Noëy Wanschers
Sint Antoniusschool
17:13
17:03
99
Ilse Spenkelink
Rehobothschool
17:21
17:16
100
Marleen Twiest
Rehobothschool
17:22
17:15
101
Britt Loovers
Shalom school
17:28
17:24
102
Manon Hulsegge
De Regenboog
17:28
17:23
103
Sanne Keijzer
Eltheto school
17:34
17:30
106
Marit Zagers
Rehobothschool
17:48
17:47
107
Rozelien Dasselaar
Rehobothschool
17:49
17:49
108
Lissa Tempert
Rehobothschool
17:50
17:38
110
Robbin Geugjes
Sint Antoniusschool
18:03
17:53
112
Esmee Dekker
Eltheto school
18:28
18:21
113
Naomie Gijsbers
Eltheto school
18:28
18:21
115
Manouk Goosselink
Eltheto school
18:46
18:35
116
Lynn v.d. Cozijne
Shalom school
18:47
18:40
117
Danielle ten Elshof
Rehobothschool
19:04
18:54
118
Michelle Broekhuisen
Shalom school
19:06
18:54
119
Dionne Koops
Shalom school
19:14
19:02
122
Milou Jansen
Eltheto school
19:26
19:22
123
Sophie Horstman
Sint Antoniusschool
19:27
19:18
124
Rayèl Wanschers
Sint Antoniusschool
19:30
19:21
125
Kyra Verboom
Shalom school
19:31
19:20
126
Mirjam v. Tebberen
Eltheto school
19:49
19:46
128
Annemey Sauman
Shalom school
19:50
19:39
129
Joyce Jansen Smit
CBS De Pollen
19:52
19:42
130
Ashley ekkel
CBS De Pollen
19:52
19:42
131
Ilse Koorman
Shalom school
19:54
19:43
132
Anne-Lynn Dekker
Eltheto school
19:56
19:51
133
Suzan Aalderink
Eltheto school
19:56
19:51
134
Marlou Hospers
Shalom school
19:57
19:47
135
Cheyenne Jaspers Faije
Shalom school
19:58
19:47
136
Aurelie Slot
Eltheto school
20:02
19:52
137
Amke Menhorst
Shalom school
20:05
19:59
139
Myrthe Kerkdijk
Eltheto school
20:34
20:22
140
Marlou Eggengoor
Eltheto school
20:40
20:28
141
Sophie Hagedoorn
Eltheto school
20:40
20:36
142
Eliza Benyettou
Eltheto school
20:59
20:58
143
Jasmijn Kruiskamp
Sint Antoniusschool
22:07
21:57
144
Lisette Koops
Shalom school
23:15
23:07
145
Wietske Karsten
Rehobothschool
23:19
23:08
146
Tamia Molly
Rehobothschool
23:20
23:09
13+, 2.5 KM SCHOLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
HSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Stefan Stoiink
Borken-Gemen
16:07
16:06
3
Thijs Theunissen
Hengelo Ov
16:10
16:09
6
Michiel Snuverink
Hengelo Ov
16:41
16:40
12
Danny Koppelman
Hoge Hexel
17:09
17:08
13
Lucas Heming
Stadtlohn (GER)
17:10
17:09
16
William van Eelken
Bergentheim
17:46
17:44
19
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:00
17:59
22
Jorn Jansman
Kwekerij Berkhof
18:10
18:10
23
Lars Smit
Fysio Twenterand
18:14
18:13
24
Bastiaan van der Star
Hengelo Ov
18:27
18:25
26
Harold van den Enk
Rabobank - team 1
18:35
18:34
28
Quinten Landkroon
Vriezenveen
18:40
18:35
29
Dinand Hankamp
Gemeente Twenterand
18:56
18:53
32
Frank Leushuis
Vriezenveen
19:00
18:59
33
Edwin Berkhof
Kwekerij Berkhof
19:01
19:00
34
René de Jager
Kwekerij Berkhof
19:04
19:03
37
Peter Oldenhuis
Kwekerij Berkhof
19:16
19:14
42
Robbert Kenkhuis
Rabobank - team 1
19:32
19:20
46
Christian Hollanders
Hengelo Ov
19:51
19:50
49
Coen Hartendorp
Hengelo Ov
20:05
20:03
52
Jeroen Schoppink
Marienberg
20:12
19:51
55
Gerrald Eshuis
Vriezenveen
20:14
20:12
58
Marcel Smelt
Fysio Twenterand
20:19
20:17
62
Pascal Harmsen
De Vriezenhof
20:36
20:20
66
Jasper te Walvaart
Vroomshoop
20:41
20:37
68
Gerbrand Hessing
Westerhaar-Vriezenv
20:48
20:48
69
Martijn Kelder
Vriezenveen
20:49
20:47
71
Corné Bal
Gemeente Twenterand
20:58
20:53
72
Richard Zandbergen
Rijssen
21:03
20:44
74
Finn Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
21:12
20:52
78
Sander de Witte
CSG Het Noordik
21:20
21:11
79
Herjan Kerkdijk
Amersfoort
21:25
20:45
80
Niek Staarman
Gemeente Twenterand
21:35
21:23
81
Jeroen ten Broeke
Witte van Moort - te
21:39
21:21
93
Maikel Hammink
Vriezenveen
22:11
22:11
96
Andre Eggengoor
Falco - team 1
22:14
21:58
98
Dillen Gerrits
Vriezenveen
22:16
22:05
99
Hendry Snijder
Vriezenveen
22:19
22:11
100
Arvid Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
22:20
22:15
101
Paul Osenga
Witte van Moort - te
22:20
22:02
102
Harno Korblet
Witte van Moort - te
22:27
22:08
103
Wouter van Dijk
Vriezenveen
22:27
22:15
104
Koen Pikkemaat
Rabobank - team 1
22:27
22:13
105
Koen Staarman
Gemeente Twenterand
22:45
22:34
106
Peter Greven
CSG Het Noordik
22:47
22:03
107
Martijn Achterhoek
Rabobank - team 2
22:47
22:34
108
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
22:47
22:44
109
Sjonnie van Rijn
Vriezenveen
22:50
22:47
111
Frank Smelt
Rabobank - team 1
22:55
22:42
118
Remco Bos
Westerhaar-Vriezenv
23:03
22:55
121
Rolf Abbink
Fysio Twenterand
23:09
23:06
124
Stephan Jaspers Faijer
Vriezenveen
23:15
23:11
126
Rob Stoelers
Falco - team 2
23:23
22:53
129
Dylan Wiggers
CSG Het Noordik
23:32
22:49
130
Amoz van der Velde
Daarlerveen
23:32
23:27
131
Dennis Roelofs
Vriezenveen
23:35
22:55
132
Maurits de Jong
Vriezenveen
23:35
23:12
133
Steven van van Eck
Vriezenveen
23:35
23:20
134
Thomas van der Meer
Haarlem
23:35
23:23
136
Melvin Kemp
CSG Het Noordik
23:36
22:54
138
Floris Muckenheim
Hellendoorn
23:39
23:18
139
Onno Kunst
Witte van Moort - te
23:46
23:27
141
Henri Veneman
Clinics AV-Twenteran
23:50
23:37
142
Joost Hinnen
CSG Het Noordik
23:50
23:43
144
Marco Wilharms
Vriezenveen
23:56
23:17
146
Sjaak Zandbergen
Vriezenveen
24:00
23:41
150
Frank Dammers
Rabobank - team 2
24:05
23:41
153
Sander wessels
Vriezenveen
24:09
24:01
155
Jasper Fransen
Vriezenveen
24:15
24:00
157
Watse Vermaning
Vriezenveen
24:20
24:16
158
Henkjan Maneschijn
Nijverdal
24:24
24:01
162
Colin Bijleveld
CSG Het Noordik
24:33
24:25
166
Stephan Spenkelink
Vriezenveen
24:36
24:30
167
Marthijn Staarman
Gemeente Twenterand
24:36
24:29
170
Patrick van der Velde
Vriezenveen
24:40
24:22
177
Martin Scholten
Vroomshoop
25:05
24:56
179
Hugo Anthonijs
De Vriezenhof
25:08
24:50
180
Remco Scholten
Haaksbergen
25:11
24:45
181
Wesly Winter
CSG Het Noordik
25:18
25:09
184
Hidde Meintema
Vriezenveen
25:22
24:38
187
Anthony van Zaltbommel
CSG Het Noordik
25:32
25:23
188
Ruud Lubbers
Rabobank - team 2
25:40
25:26
189
Laurens Visser
Vriezenveen
25:41
25:26
196
Robin Geerdink
Rabobank - team 2
26:06
25:41
202
Marc Schoemaker
Vriezenveen
26:31
26:17
208
Maurice Dijkstra
Stopel Bedrijfsverz.
26:54
26:14
209
Michiel Geerink
Vriezenveen
26:56
26:24
210
Henkjan Schutte
Vroomshoop
26:57
26:45
211
Erik Achterhoek
Rabobank - team 3
27:04
26:40
213
Kristiaan ten Brinke
Vriezenveen
27:07
26:40
214
Wiljen Veldhuis
Vriezenveen
27:07
26:40
218
Kevin Wilharms
Vriezenveen
27:33
26:53
219
Stefan Hondebrink
Nijverdal
27:33
27:11
221
Lars van het Laar
Vriezenveen
27:57
27:23
223
Davey Jansen
CSG Het Noordik
28:08
27:26
225
Dani Winter
CSG Het Noordik
28:11
27:29
227
Vincent den Hartog
Stopel Bedrijfsverz.
28:15
27:35
232
Dean van het Laar
Vriezenveen
28:37
28:24
233
Jeroen Flapper
Haaksbergen
28:42
28:11
235
Laurens de Haan
Clinics AV-Twenteran
28:58
28:28
236
Floris-Jan Wasser
Vriezenveen
29:06
28:44
239
Barry Braakhuis
Vriezenveen
29:12
28:34
241
Arjan Laarman
Stopel Bedrijfsverz.
29:18
28:39
242
Joshua Valentin
Hengelo Ov
29:25
28:51
243
William Flim
Falco - team 2
29:28
29:06
244
Wouter Moelker
CSG Het Noordik
29:32
28:50
245
Thomas Tempert
Vriezenveen
29:33
29:09
246
Wilfred de Graaff
Vriezenveen
29:52
29:30
249
Daan Williams
CSG Het Noordik
30:22
30:14
251
Dennis Kroon
CSG Het Noordik
30:36
30:25
254
Niek Zomer
Berkhof Sport & Bewe
31:00
30:53
256
Johny Greveling
Leemans - team 2
31:35
30:55
257
Simon Westenberg
Vroomshoop
31:37
30:52
258
Jordy Buist
CSG Het Noordik
31:55
31:47
259
Joey Kreugel
CSG Het Noordik
31:58
31:48
260
Henri Leemans
Leemans - team 2
32:08
32:08
261
Arjan Leemans
Leemans - team 2
32:08
32:08
262
Hans Bennink
Leemans - team 2
32:08
32:08
266
Roy de Jager
Clinics AV-Twenteran
35:21
34:44
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
17:20
17:19
13
Emilio Gil
Rabobank - team 1
20:40
20:28
16
Rene Mentink
Falco - team 1
21:16
21:04
20
Bertrik Dekker
Witte van Moort - te
21:56
21:36
21
Gert Staarman
Gemeente Twenterand
22:01
21:55
31
Bertus Smit
Witte van Moort - te
23:00
22:42
32
Jan Logtenberg
Gemeente Twenterand
23:10
23:04
33
Jeroen Tempert
Vriezenveen
23:22
23:16
35
Gerrit Schoonewille
Vriezenveen
23:40
23:36
37
Arjan Smit
Rabobank - team 5
23:47
23:20
38
Erik Koops
Witte van Moort - te
23:48
23:04
39
Han Klinkien
Witte van Moort - te
23:51
23:33
41
Arjen Koopman
Rabobank - team 3
23:56
23:34
45
Jeroen Webbink
Raab Kärcher
24:11
24:09
46
Theo Mollink
De vriezenhof
24:17
23:53
49
Benno Landkroon
Vriezenveen
24:35
24:30
50
Tonnie Hospers
Raab Kärcher
25:00
24:25
51
Allard Meijerink
Gemeente Twenterand
25:20
25:14
52
Leonard te Wierik
Witte van Moort - te
25:24
24:39
57
Alexander Luisman
Bergentheim
26:17
25:35
59
Alex Vrielink
Witte van Moort - te
26:35
26:13
60
Arie Peters
Falco - team 2
26:35
26:06
64
Leo Langenberg
Rabobank - team 5
27:40
27:02
65
Jules van Straaten
Wierden
27:52
27:41
66
Zwier van Nuil
Clinics AV-Twenteran
27:55
27:48
67
Daan Meijerink
Witte van Moort - te
27:55
27:36
69
Bas Wolbers
Falco - team 2
28:11
27:37
70
Andre Companjen
Vriezenveen
28:11
27:56
71
Jan Schutt
Westerhaar-Vriezenv
28:27
28:15
72
Andre Nijen Twilhaar
Vriezenveen
28:50
28:23
73
Jeroen Gelderman
Vriezenveen
29:21
28:50
74
Arjan Scherphof
Clinics AV-Twenteran
29:33
29:28
75
Ron Eekels
Rabobank - team 4
29:33
29:10
76
Ernst-Jan Nijkamp
Witte van Moort - te
30:00
29:39
77
Klaas Vos
Maatsch. werk NO Twe
30:38
29:51
78
Gerwin Kroezen
Clinics AV-Twenteran
30:43
30:39
82
Corne van het Laar
Vriezenveen
31:32
30:58
83
Franz Friesacher
Falco - team 2
31:34
31:07
84
Richard van het Laar
Clinics AV-Twenteran
32:59
32:46
85
Wilco Brinkman
Clinics AV-Twenteran
33:41
33:29
86
Heini Veneberg
Vriezenveen
34:34
34:25
H50+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Klamer
Beuningen Ov
17:34
17:34
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:22
18:21
6
Geert Berkhof
Berkhof Sport & Bewe
20:05
20:01
7
Jan Hankamp
Gemeente Twenterand
20:09
20:06
9
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
21:12
21:09
11
Jos Oude Booyink
Deurningen
22:03
21:58
14
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
22:53
22:44
15
Jan Schuttevaar
Witte van Moort - te
23:00
22:42
17
Martin Reuvekamp
Falco - team 1
23:58
23:28
19
Chris Doldersum
Clinics AV-Twenteran
24:21
24:13
26
Jan Wiltvank
Witte van Moort - te
25:30
25:10
28
Alfons Kootstra
Rabobank - team 4
25:59
25:37
29
Wietze van Dalen
Clinics AV-Twenteran
26:14
26:00
35
Wietse Oldenhuis
Berkhof Sport & Bewe
27:04
26:53
36
Gerrit Schuurman
Vroomshoop
27:19
27:01
37
Herman Hulsegge
Clinics AV-Twenteran
27:20
27:10
51
Jan van Gils
Gemeente Twenterand
33:43
33:19
H60+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
emlichheim Duitsland
20:10
20:08
5
Henjo Lemans
Falco - team 1
23:47
23:35
8
Dick van der Stelt
Vriezenveen
26:17
26:00
11
Henk Aalderink
Witte van Moort - te
27:55
27:36
13
Ben Schokker
Clinics AV-Twenteran
30:22
30:08
15
Henry Wanrooij
Vriezenveen
32:16
31:58
17
Gerard Scherphof
Clinics AV-Twenteran
32:56
32:20
DSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse Pullen
Rabobank - team 7
18:35
18:33
2
Marlin Snuverink
Hengelo Ov
19:24
19:23
3
Karina Willems
Bergentheim
19:38
19:37
8
Gerben Aijtink
Berkhof Sport & Bewe
22:59
22:51
9
Sjoukje Berkhof
Berkhof Sport & Bewe
23:05
22:59
13
Marianne Kremer
Rabobank - team 6
23:28
23:00
14
Moniek van Buren
Rabobank - team 5
23:28
23:08
15
Kelly van den Heuvel
Bruna
23:41
23:21
17
Julian Vrugteveen
CSG Het Noordik
23:51
23:44
19
Marjan van der Star
Hengelo Ov
24:06
23:52
21
Janet van de Schootbru
Vriezenveen
24:26
24:09
23
Andrea Engberts
Berkhof Sport & Bewe
24:36
24:35
24
Lisette Oude Geerdink
Vroomshoop
24:37
24:18
25
Margreet Nijboer
Westerhaar-Vriezenv
24:41
24:33
29
Marisca de Jong
Amersfoort
25:12
24:29
32
Manon Meijerink
Vriezenveen
25:20
25:15
35
Rolinde Middeljans
Wierden
25:42
25:23
37
Susanne Spenkelink
Enschede
25:46
25:40
39
Jeanine huisjes
Kloosterhaar
25:46
25:31
40
Mawadee Haelom
Leemans - team 1
25:50
25:43
41
Hendrien ten Broeke
Wierden
25:52
25:10
43
Leanne Kruiskamp
Vriezenveen
25:59
25:16
47
Meike Vrielink
Vriezenveen
26:13
26:06
48
Sanne Aalderink
Vriezenveen
26:13
26:05
49
Lisette Schoppink
Marienberg
26:13
25:30
52
Elma Soeten
Berkhof Sport & Bewe
26:16
26:06
53
Marieke de Looff
Vlissingen
26:23
26:10
54
Marloes Krommendijk
Wierden
26:25
25:53
59
Ingrid Reinink
Vriezenveen
26:58
26:21
60
Maaike Brinkman
Vriezenveen
26:59
26:35
62
Marjolein Lambers
Vriezenveen
27:10
26:46
64
Marleen Matel
Leemans - team 1
27:19
26:50
65
Elsbeth Boeschen Hospe
Daarle
27:20
27:05
66
Annelore Krahwinkel
Vroomshoop
27:22
26:40
68
Lusanne ter Haar
Vriezenveen
27:24
27:11
71
Kirsten Spit
Leemans - team 1
27:29
27:00
73
Bernalien Kok
CSG Het Noordik
27:33
27:24
74
Eva Olde Hampsink
Vriezenveen
27:37
27:32
75
Sabine Bomba
Falco - team 3
27:48
27:27
76
Ellen Roggeband
Rabobank - team 3
27:50
27:24
79
Marell Wilharms
Vriezenveen
27:56
27:17
81
Suze Nijland
CSG Het Noordik
28:03
27:54
82
Marjolein Weerink
Rabobank - team 3
28:11
27:46
83
Sanne Schothuis
CSG Het Noordik
28:16
28:06
85
Annemiek Kunst
Leemans - team 1
28:32
28:25
88
Annemarie Smit
Fysio Twenterand
28:47
28:31
89
Jacquelien smelt
Westerhaar-Vriezenv
28:48
28:39
91
Saskia Swart
Clinics AV-Twenteran
29:03
28:33
94
Ramona Schipper
Vriezenveen
29:12
28:55
95
Esther Meijer
Leemans - team 1
29:15
28:45
101
Moniek Thomassen
Nijverdal
29:22
28:37
102
Samantha Soepenberg
Den Ham Ov
29:24
28:55
103
Sandra Bouwhuis
Westerhaar-Vriezenv
29:24
29:16
105
Corine Alberts
Vriezenveen
29:29
29:19
106
Veronique Hoppen
Berkhof Sport & Bewe
29:34
29:24
107
Karin Nieuwenhuizen
Clinics AV-Twenteran
29:36
29:06
108
Patricia Elsenaar
Hoogeveen
29:36
29:11
109
Ilse Berkhof
Berkhof Sport & Bewe
29:37
29:27
111
Marloes Lenters
Vriezenveen
29:39
29:13
112
Annemiek uit het Broek
Vriezenveen
29:40
29:01
113
Lianne Schoemaker
Vriezenveen
29:45
29:24
114
Fabienne Fokke
CSG Het Noordik
29:46
29:37
115
Suzan Bouwhuis
Hellendoorn
29:48
29:28
117
Nicolette Beumer
Berkhof Sport & Bewe
30:09
29:58
119
Karin Reimert
Clinics AV-Twenteran
30:19
30:11
120
Sanne Bonthuis
CSG Het Noordik
30:21
30:11
121
Maaike Holland
Vriezenveen
30:24
30:03
123
Folina Harmsen
Vriezenveen
30:27
30:08
125
Sylvia Braakhuis
Stopel Bedrijfsverz.
30:28
29:47
126
Susanne van Rijn
CSG Het Noordik
30:30
29:47
127
Laura de Lange
Vriezenveen
30:34
30:29
129
Nienke Talen
CSG Het Noordik
30:36
30:26
132
Daniëlle Smit
Clinics AV-Twenteran
30:52
30:43
135
Kim Jansen
CSG Het Noordik
30:54
30:11
137
Sasha Jansen
Clinics AV-Twenteran
31:02
30:52
138
Gonny Derks
Maatsch. werk NO Twe
31:03
30:17
139
Annemiek ten Harkel
Rabobank - team 6
31:05
30:32
140
Elise Voortman
Maatsch. werk NO Twe
31:06
30:20
141
Marlies Wassens
Dedemsvaart
31:17
30:31
142
Charon Vrielink- van L
Clinics AV-Twenteran
31:17
30:47
143
Marja Abbink
Clinics AV-Twenteran
31:24
31:15
146
Joliene Middeljans
Wierden
31:34
31:17
149
Annemarie Mulder
Vriezenveen
31:36
31:14
150
Simone den Hartog
Stopel Bedrijfsverz.
31:38
30:57
153
Marleen Schoemaker
Vriezenveen
31:49
31:35
154
Anouk van Hoeven
Hengelo Ov
31:52
31:16
155
Daphne Oude Luttikhuis
Tubbergen
31:53
31:21
156
Corine Dubbink
Vriezenveen
31:56
31:21
157
Mandy Scheepmaker
Rabobank - team 7
32:07
31:33
159
Mariska Keppelink
Vriezenveen
32:11
31:41
161
Marloes de Lange
Clinics AV-Twenteran
32:22
31:45
162
Inge van der Tas
Maatsch. werk NO Twe
32:23
31:36
165
Ilona Oelen
Clinics AV-Twenteran
32:44
32:36
168
Mariska Geerts
Vriezenveen
33:11
32:39
169
Henriette Tempert
Hoge Hexel
33:14
32:43
170
Marlieke Klieverik
Hengelo Ov
33:36
33:17
171
Lynn Jansen
CSG Het Noordik
33:39
33:28
172
Natasja Veldman
Vroomshoop
33:52
33:22
177
Dinette de Vries
Vriezenveen
34:43
34:36
179
Juriska Vrielink-Eshui
Clinics AV-Twenteran
34:43
34:13
182
Ilona Ribberink
Clinics AV-Twenteran
34:55
34:14
183
Kim Wagt
Clinics AV-Twenteran
35:28
34:48
186
Mirthe Jaspers Faijer
Almelo
36:27
36:13
189
Ellen Boertien
Clinics AV-Twenteran
38:26
37:46
190
Irma de Jager
Clinics AV-Twenteran
39:40
38:58
191
Sanne Schoemaker
Clinics AV-Twenteran
39:40
38:58
DVET, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Ruinemans
Beuningen Ov
20:05
20:03
6
Jeanet Reekers
Daarlerveen
23:46
23:42
9
Henriët van Nuil
Westerhaar-Vriezenv
25:29
25:24
11
Berdien Prins
Westerhaar-Vriezenv
25:50
25:45
12
Aletta Berkhof
Berkhof Sport & Bewe
25:52
25:45
13
Marike Nijzink-Kamerli
Clinics AV-Twenteran
25:54
25:36
14
Mirande Leferink
Rabobank - team 4
25:59
25:36
17
Martine Wilbrink
Hengelo Ov
26:44
26:36
18
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
26:52
26:20
20
Betsie Drent
Falco - team 3
26:58
26:37
24
Lenette Verhoef
Vriezenveen
27:26
26:53
25
Hannie Haverkort
Geesteren Ov
27:30
27:26
28
Mariska Scherphof
Vriezenveen
27:38
27:18
30
Evelien Berkhof
Berkhof Sport & Bewe
27:52
27:44
32
Dianne Jansen
Westerhaar-Vriezenv
28:30
28:19
35
Janet Bakhuis
Berkhof Sport & Bewe
28:41
28:32
37
Annette van de Weide
Vroomshoop
28:51
28:19
40
Monique Slingerland
Vroomshoop
29:07
28:26
43
Gerrie Netters
Vriezenveen
29:23
28:51
45
Hetty Looms
Gemeente Twenterand
29:32
29:20
46
Jolanda Toeters
Vriezenveen
29:36
29:16
47
Jeanet klinkien
De Vriezenhof
29:39
29:23
50
Femmy Schippers
Vroomshoop
29:50
29:32
56
Hanneke Kenkhuis
Vriezenveen
30:34
29:58
57
Yda Hoekstra
Maatsch. werk NO Twe
30:36
29:50
58
Finet Schrijver
Maatsch. werk NO Twe
30:38
29:52
60
Annemiek van Hecke
Gemeente Twenterand
30:45
30:31
61
Gerjo Groen
Maatsch. werk NO Twe
30:47
30:01
62
Sylvia Nijhuis
Rabobank - team 7
30:50
30:25
63
Evelien Tapper
Rabobank - team 3
30:51
30:17
65
Yvonne van het Laar
Vriezenveen
31:17
30:43
66
Sandra Schoenmaker
Vriezenveen
31:22
30:47
70
Ellis Geerink Kuipers
Falco - team 3
31:42
31:12
73
Alin Friesacher
Falco - team 3
31:47
31:24
74
Chantal Stokkink
Rabobank - team 5
31:52
31:19
75
Jacqueline Pronczuk
Vriezenveen
31:54
31:15
77
Henriette Dresselhuis
Wierden
31:55
31:23
78
Diana Eggengoor
De Vriezenhof
32:04
31:42
81
Erna Hulsegge
Rabobank - team 7
32:16
31:43
82
Annet Voortman
Vriezenveen
32:16
31:59
83
Marja te Walvaart
Vroomshoop
32:21
32:16
84
Thil Tolkamp
Maatsch. werk NO Twe
32:23
31:37
85
Marianne Timmerman
Wierden
32:25
31:48
86
Jennie Scholten
Hardenberg
32:28
32:07
89
Susanne Plasman
Clinics AV-Twenteran
32:36
31:59
91
Martine Engbers
Clinics AV-Twenteran
33:05
32:25
92
Anke Veltkamp
Rabobank - team 6
33:27
32:53
93
Sonja Nijeboer
Rabobank - team 7
33:27
32:52
94
Anja Gerritsen
Maatsch. werk NO Twe
33:28
32:41
95
Susanne Plasman
Clinics AV-Twenteran
34:15
34:08
97
Magda Dekker-mintjes
Vriezenveen
34:35
33:57
98
Hermien Slomp
Rabobank - team 6
34:40
34:05
102
Jacqueline van der Wal
Almelo
35:36
35:00
104
Linda Veldmate
Clinics AV-Twenteran
35:37
34:57
105
Petra van der Mark
Hengelo Ov
36:03
35:29
106
Jannie van den Heuvel
Bruna
36:07
35:44
107
Carmen Kortekaas
Clinics AV-Twenteran
36:46
36:04
109
Sabine Leemhuis
Clinics AV-Twenteran
36:46
36:05
110
Henriëtte Schoppink
Almelo
36:57
36:19
113
Dianne Kamphuis
Clinics AV-Twenteran
39:40
38:59
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Harald Huijssoon
Nijverdal
35:33
35:32
3
Raymon Kranenburg
Hengelo Ov
35:36
35:27
5
Sander Spijkerman
Nijverdal
36:57
36:57
7
Joël Timmerman
Dedemsvaart
38:27
38:24
11
Frank Wijnen
Sachsenheim (GER)
40:25
40:21
15
Mickel Zandink
Vriezenveen
41:25
41:18
19
Kees Kleinheerenbrink
Vriezenveen
42:17
42:12
26
Rene van der Beek
Hardenberg
42:45
42:44
27
Alex van Geldrop
Hengelo Ov
42:49
42:47
29
Henk Jan Otten
Westerhaar-Vriezenv
42:59
42:45
30
Stefan Pieterson
Manderveen
43:05
42:59
31
Michiel engberts
Groningen
43:26
43:23
34
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
44:08
44:02
35
Frank Schumacher
Dedemsvaart
44:15
44:08
42
Gerjan Kamermans
Vroomshoop
45:53
45:46
49
Sebastiaan Boertje
Westerhaar-Vriezenv
48:03
47:50
51
Bastiaan Hekhuis
Vriezenveen
48:55
48:54
54
Kevin Klos
Westerhaar-Vriezenv
49:23
49:13
55
Berry Reiber
Westerhaar-Vriezenv
49:23
49:14
58
Maarten Fikkert
Vriezenveen
50:22
50:20
59
Haico Eggengoor
Hardenberg
51:07
51:01
62
Sven Braamhaar
Vriezenveen
52:18
52:17
66
Joost Lekkerkerker
Vriezenveen
55:01
54:52
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Vincent Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
36:20
36:19
15
Arjan Lamberink
Hardenberg
43:46
43:40
19
Dinand Gerrits
Vriezenveen
45:32
45:31
20
Burgemeester Cornelis
Gemeente Twenterand
45:56
45:55
22
Maarten Koelman
Vroomshoop
47:13
47:09
28
Gert Poelman
Westerhaar-Vriezenv
48:48
48:40
29
G.Ruumpol
Westerhaar-Vriezenv
48:53
48:45
30
Koert Klos
Westerhaar-Vriezenv
49:23
49:13
33
Martijn van der Molen
Enschede
49:56
49:53
35
Tonnie Westerhof
Geesteren Ov
52:22
52:13
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Roelof van de Velde
Daarlerveen
39:25
39:24
5
André Somhorst
Haaksbergen
40:39
40:37
13
Hennie Jansman
Hellendoorn
45:23
45:18
17
Tonny Holleboom
Broekland Ov
50:16
50:05
18
Lucienne popma
Vriezenveen
50:19
50:12
21
Gemeentesecretaris Han
Gemeente Twenterand
51:52
51:49
22
Gerrit Kerkdijk
Vriezenveen
53:15
53:05
H60+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
41:57
41:55
2
Henk Aalderink
Vriezenveen
42:47
42:44
7
Jan Timmerman
Gemeente Twenterand
59:44
59:36
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Lotte Nitert
Mariaparochie
44:44
44:41
4
Lusanne ter Haar
Vriezenveen
46:23
46:22
5
Yvonne Meijerink
Westerhaar-Vriezenv
50:14
50:07
8
Corine Karsten
Daarlerveen
52:23
52:16
15
Shirley Wijnen
Sachsenheim (GER)
58:52
58:48
DVET, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marlies Schoonhoven
Step One
41:52
41:51
3
Saskia Mullink
Vriezenveen
47:26
47:18
5
Ninke van der Kooy
Enschede
51:57
51:52
6
Erna Jasper-sturris
Kloosterhaar
53:27
53:17
7
Marjan Laarman
Daarlerveen
54:02
53:56
10
Henriette Bosch
Vroomshoop
56:08
56:02
17
Gerda Rijpstra
Vriezenveen
57:56
57:47
18
Jolanda Jansen
Vriezenveen
58:53
58:47
G, 1 KM G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Nick Hentzepeter
Westerhaar
6:32
6:30
4
Yvonne Sieders
Vriezenveen
7:39
7:37
8
Danique Schumer
Vriezenveen
9:27
9:25
17
Linda Stamsnijder
Vriezenveen
13:49
13:45
19
Harma Steenbergen
Vriezenveen
14:09
14:01
Afstandsponsors:
Rabobank (1.5 en 2.5 km)
Witte van Moort ( 5 km)
Unive (10 km)
Step-One (bedrijvenloop)
Uitslagen.nl
06-06-2013 19:46