Uitslagenlijst THORCROSS
Roosendaal - Zondag 20 januari 2013
MSEN, MANNEN 10500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gerbert vd Biggelaar
AVO 1983
40:17
4
Evert van Nigtevecht
Sprint
40:36
5
Joris Warndorff
Standdaarbuiten
43:15
M35+, MANNEN 10500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
43:24
M45+, MANNEN 9000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hans van den Dungen
Achilles
38:57
3
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
39:21
M55+, MANNEN 9000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Hans van der Meer
Road Runners Etten-L
46:26
M65+, MANNEN 9000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, VROUWEN 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V35+, VROUWEN 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ingrid Zwets-Pelkmans
Sprint
27:32
3
Machteld Verdaasdonk
Spado
32:30
V45+, VROUWEN 4500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Phily Brooymans
Groene Ster
24:02
V55+, VROUWEN 4500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cia Smulders-Koetsenru
Achilles
24:52
2
Rosalie Sijben-Claesen
Achilles
25:04
3
Bep Tielemans-Broeders
Olympia Halsteren
27:33
JJUNA, JONGENS JUNA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Carliho Suijkerbuijk
Spado
24:34
JJUNB, JONGENS JUNB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Felix Warndorff
Loopteam Velocitas
17:13
9
Rick Bos
AV Standdaarbuiten
24:59
MJUNA, MEISJES JUNA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJUNB, MEISJES JUNB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PREST, PRESTATIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Eveline Besters
Roosendaal
34:20
21
Laurens Groenendijk
Oirschot
46:07
SM345, SCHOLIEREN M345
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Moïsha Spaeter
Cypressehof
5:49
5
Reza Noordegraaf
Fatmaschool
7:04
7
Marit de Hooge
Vondelschool
7:36
9
Iris Mangelaars
Rudol Steiner
7:47
SJ345, SCHOLIEREN J345
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jasper Matthijssen
Heiberg
5:48
4
Jarno Hollemans
De Klimroos
6:10
5
Bram Tersteeg
Jeroen Bosch
6:10
7
Milan Remesal van Mero
St. Joseph
6:19
9
Milan van Beurden
De Wingerd
6:20
19
Tren Mangelaars
Rudolf Steiner
7:26
22
Jamie-Lee Rinkel
De Saffier
7:32
24
Armin Lindeman
OBS De Singel
7:38
25
Tycho Hollemans
De Klimroos
7:40
28
Martin Rademakers
Klaverweide
7:49
30
Thomas Hopstaken
de Singel
8:53
SM678, SCHOLIEREN M678
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lara v/d Klugt
Vondelschool
8:22
3
Sophie Lazeroms
De Klaverweide
8:23
4
Marit v/d Klugt
Vondelschool
8:43
9
Amber van Hal
Vondelschool
10:01
10
Ashani Nadisha Fernand
Fatima
10:07
11
Dani Remesal van Merod
St. Joseph
10:14
15
Manuela Segers
Fatimaschool
11:00
16
Imke Mangelaars
Rudolf Steiner
11:22
18
Yvonne Zantboer
Vondelschool
13:08
SJ678, SCHOLIEREN J678
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Gent
Heilig Hart School
7:23
3
Luuk ten Brinke
de Heiberg
7:35
5
Raul Remesal van Merod
St. Joseph
7:53
9
Sander de Hooge
Vondelschool
8:28
13
Jeffrey Thielen
De Linde - Nispen
9:25
19
Bram van Zuijlen
Lavoor-Morelberg
10:13
20
Boris Noordegraaf
Fatimaschool
10:28
21
Noah van Ineveld
de Wingerd
10:30
25
Thierry de Quant
de Wingerd
MJUNC, MEISJES JUNC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Isabelle Spierenburg
Sprint
8:15
5
Annemijn Adriaensen
AVR '90
8:28
JJUNC, JONGENS JUNC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Koen van Duijnhoven
Achilles
11:18
8
Max Donkersloot -Buite
Roosendaal
12:51
MJUND, MEISJES JUND
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJUND, JONGENS JUND
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jasper van Eijmeren
Sprint
8:04
8
Armando de Bruijn
Diomedon
8:13
MPUPA, MEISJES PUPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Ymke Timmermans
Groene Ster
5:21
15
Lieke van Eekelen
Groene Ster
5:36
21
Yanniek van Broekhoven
Spado
6:00
23
Lieke van de Linden
Diomedon
6:08
JPUPA, JONGENS PUPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
4:56
18
Daniël Tolenaars
Groene Ster
5:31
MPUPB, MEISJES PUPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Bibiënne Suijkerbuijk
THOR
6:15
12
Fleur Verwijmeren
Achilles
7:13
JPUPB, JONGENS PUPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen van Leent
Groene Ster
5:10
5
Liam van Broekhoven
Groene Ster
5:34
9
Lucas van den Berg
Groene Ster
6:48
12
Jesper van Dam
Groene Ster
7:25
MPUPC, MEISJES PUPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Milou Twaalfhoven
Achilles
3:10
JPUPC, JONGENS PUPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jelle François
Groene Ster
2:50
4
Rick van de Linden
Diomedon
2:51
9
Bas van den Broek
Groene Ster
4:51
MMPUP, MEISJES MINIPUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JMPUP, JONGENS MINIPUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Thijs van Bezooijen
Diomedon
3:20
N.B: opgave herinneringen!! avrolijk@hetnet.nl
Uitslagen.nl
24-01-2013 10:33