| | | | | Uitslagenlijst Molenvencross
Helmond - Zondag 11 november 2012
RECR, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Oliver Schmidt
Korschenbroich (D)
18:31
6
Thomas Kalmes
Korschenbroich (D)
21:05
8
Marieke Brinkman
Stramproy
22:15
9
Thomas Lange
Korschenbroich (D)
22:34
18
Maarten van der Zanden
Helmond
27:27
19
Annemarie Hagelaar
Helmond
27:28
21
Toos van der Zanden
Helmond
29:27
22
Monique Ottenheim
Baarlo Lb
30:06
27
José van Griensven
Helmond
36:10
31
Sebastiaan Rutten
Roermond
38:21
34
Christ Korsten
Beek en Donk
38:54
35
Pieter Paul Saasen
Helmond
38:59
49
Marc van den Berkmorte
Horst
41:15
50
Richard van der Heijde
Eindhoven
41:18
51
Marco van den Wildenbe
Mariahout
41:22
57
Wim van Deursen
Beek en Donk
44:13
63
Ad van der Heijden
Sint-Oedenrode
45:34
67
Loek Verdonk
Heeswijk-Dinther
46:29
70
Stefan van Bogget
Eindhoven
47:04
71
Ronny van Lieshout
Aarle-Rixtel
48:01
78
Henkie van Eemeren
Helmond
50:11
79
Marie-Anne Schulten
Nuenen
50:17
86
Suzan van Lieshout
Helmond
51:32
89
Mireille van Schijndel
Gemert
52:49
94
Mathilde van Lieshout
Venlo
55:10
95
Ellen Heuijerjans
Maasbree
55:11
MSEN, MANNEN 9170
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Gerwin vd Hurk
Prins Hendrik
31:47
3
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
32:24
5
Joost Bouwman
Eindhoven Atletiek
34:55
8
Andres Stelling
Eindhoven Atletiek
35:41
9
Eric Aarts
Eindhoven Atletiek
35:42
15
Martien van Hoof
Lopersgroep Deurne
41:35
M40, MANNEN 40 9170
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Stijnen
AV Heythuysen
35:20
2
Tadesse Woldemesekel
ATV Venray
35:28
3
Anton van den Heuvel
GAC Gemert
36:03
4
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
36:28
6
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
37:44
M50, MANNEN 50 9170
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans vd Mortel
Lopersgroep Deurne
34:15
5
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
36:35
9
Nico Verstraten
Atletiek Helden
38:34
11
Henry Verbugt
Lopersgroep Deurne
39:11
14
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
41:11
16
Mat Skrabanja
AV Heythuysen
45:10
M60+, MANNEN 60 9170
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van den Akker
Eindhoven Atletiek
39:29
2
Martien van de Ven
AV Oirschot
40:26
3
Piet Jaspers
't Jasper Sport
41:22
6
Theo van de Ligt
GAC Gemert
44:01
VSEN, VROUWEN 6010
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
23:27
4
Katja Kanditt
OSC Waldniel
25:56
5
Emilie de Vries
't Jasper Sport
28:39
7
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
33:47
8
Yvonne Jaspers
't Jasper Sport
36:35
V40+, VROUWEN 40 6010
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Maria van Dinther
Lopersgroep Deurne
27:04
6
Mieke Evers
Nijmegen Atletiek
29:48
7
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
30:23
8
Gerrie van Deuren
AV Weert
31:05
MA, MEISJES A 4720
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Irene van der Velden
Fortuna '67
24:41
3
Leanne van Hees
Lopersgroep Deurne
27:06
MB, MEISJES B 3430
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Verhoeven
Oud-Turnhout (B)
13:40
5
Sharon van Heugten
't Jasper Sport
16:25
6
Sanne van Lieshout
Fortuna '67
17:33
9
Karlijn Raijmakers
't Jasper Sport
20:48
MSEN, MANNEN 2100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Robin Teunissen
ATV Venray
6:45
4
Jan van den Hoogen
NSAV 't Haasje
7:07
6
Luke Heijnen
Atletiek Helden
7:17
9
Christian van de Koppe
HAC
7:31
10
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
7:33
13
Jesper Vrouwenvelder
ATV Venray
7:37
15
André Matthijssen
Lopersgroep Deurne
7:44
17
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
7:50
19
Eric Verschuren
GAC Gemert
7:54
23
Matthijs Herpers
GAC Gemert
8:17
24
Ferdie Ranshuijsen
GAC Gemert
8:42
VSEN, VROUWEN 2100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serana kemp
Eindhoven Atletiek
7:34
2
Marta Pape
Eindhoven Atletiek
8:10
3
Yvonne de Jong
Prins Hendrik
8:11
4
Nandy van den Hurk
Prins Hendrik
8:15
6
Janneke Dekkers
GAC Gemert
9:18
7
Samantha van Horssen
Eindhoven Atletiek
9:19
8
Nicky Teunissen
ATV Venray
9:38
9
Leonie Ranshuysen
GAC Gemert
9:53
JA, JONGENS A 5650
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
19:09
6
Sjoerd Raijmakers
't Jasper Sport
24:26
JB, JONGENS B 4760
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
16:26
4
Mark van Diesen
Lopersgroep Deurne
18:09
5
Rik van der Sterren
Scopias
19:19
JC, JONGENS C 3430
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
12:51
4
Imre Dielis
Lopersgroep Deurne
13:06
5
Daan vd Mortel
Lopersgroep Deurne
13:48
8
Wessel Raijmakers
't Jasper Sport
14:58
9
Guus Heijnen
Atletiek Helden
15:02
10
Nick Honings
Lopersgroep Deurne
15:31
11
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
15:32
MC, MEISJES C 2520
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Pascalle Doorenbos
Nijmegen Atletiek
10:26
4
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
10:37
6
Nicole Schellekens
ATV Venray
11:03
8
Elke van Rooij
AV Heythuysen
11:15
10
Hanna ter Braak
ATV Venray
11:18
12
Hannah Kochx
AV Heythuysen
12:17
JD, JONGENS D 2520
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Michael Woldemesekel
ATV Venray
9:52
3
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
9:55
4
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
9:57
14
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
11:05
22
Sander van den Beucken
Scopias
11:53
27
Gijs van Bommel
GAC Gemert
12:30
32
Wout vd Zweep
Atletiek Helden
13:49
MD, MEISJES D 2100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Noortje van Ooij
Lopersgroep Deurne
8:04
4
Hannah Cranen
AV Heythuysen
8:58
6
Heleen Manders
't Jasper Sport
9:10
8
Anna Berkers
Lopersgroep Deurne
9:13
12
Anouk Roijackers
Lopersgroep Deurne
9:22
13
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
9:24
14
Chloé van Selow
Lopersgroep Deurne
9:31
16
Channelyn Ambrosiussen
HAC
9:40
18
Nienke Baltussen
GAC Gemert
9:54
20
Sofie ter Braak
ATV Venray
9:58
21
Mette de Haas
't Jasper Sport
9:59
26
Anne van Heeckeren
Scopias
10:21
27
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
10:22
28
Nathalie Beekmans
GAC Gemert
10:23
30
Sigrid van Gemert
AV Weert
10:58
31
Judith Verscheijden
AV Weert
11:04
33
Fabienne van den Hombe
Swift
11:14
35
Karlijn van Duijnhoven
Swift
11:52
JPA, JPA 1230
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
4:48
6
Jack Abernethy
Eindhoven Atletiek
4:49
10
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
5:08
11
Patrick Beekmans
GAC Gemert
5:08
15
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
5:12
19
Thijs Steinmann
ATV Venray
5:14
21
Joep van den Heuvel
ATV Venray
5:27
22
Stijn van Dommelen
GAC Gemert
5:40
23
Loek Peute
Atletiek Helden
5:40
24
Max Munsters
Eindhoven Atletiek
5:41
26
Koen van den Boomen
't Jasper Sport
5:42
29
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
5:53
33
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
6:05
38
Senne van der Bas
ATV Venray
6:38
MPA, MPA 1230
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
4:56
5
Chantal Schellekens
ATV Venray
5:22
7
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
5:26
11
Vera Versteegen
ATV Venray
5:33
15
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
5:50
20
Maura Welten
Lopersgroep Deurne
6:13
G-ATL, G ATLETEN 1010
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPB, JPB 1010
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Mik van der Hulst
AV Weert
4:45
8
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
5:04
11
Harm van de Berkmortel
Lopersgroep Deurne
5:19
MPB, MPB 1010
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Camilla van Dinther
Lopersgroep Deurne
4:44
7
Minke Manders
Lopersgroep Deurne
4:48
8
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
4:56
13
Saar Stijnen
AV Heythuysen
5:21
14
Claudia Beekmans
GAC Gemert
5:27
JPC, JPC 1010
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Fransen
't Jasper Sport
4:20
3
Gijs van de Ven
GAC Gemert
4:25
6
John Linders
Lopersgroep Deurne
4:43
9
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
4:59
MPC, MPC 1010
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
4:49
8
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
5:24
10
Jaimy Hebben
AV Heythuysen
5:29
Uitslagen.nl
11-11-2012 18:12