Zoek

Uitslagenlijst 17e Ketelhavenloop

Ketelhaven (Dronten) - Zaterdag 1 september 2012

 
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joeri Wolf1991Cifla32:09 
2Arne Mulder1990BB lopers32:48 
3Falco Olivier1983BB lopers34:30 
4Gayri Hawery1990Lelystad35:02 
5Erik Slomp1984BB lopers35:17 
6Martijn Schakelaar1974De Gemzen35:52 
7Janoah Bovenhuis1985BB lopers36:15 
8Stefan Breet1992Flevo Delta38:10 
9Manuel Hofman1975Lelystad39:19 
10Ramon Hofman1979Lelystad39:20 
11Leon Hollestelle1994Flevo Delta40:40 
12Kay Vermeulen1990Kampen43:21 
13Thomas Otter1990Dronten43:55 
14Jeroen Hofstede1980Nijverdal44:16 
15Dennis van den Belt1975Flevo Delta44:24 
16Wim Steenbergen1976Dronten46:56 
17R. Konings1982Flevo Delta48:28 
18Dennis Ettes1974Rotterdam49:24 
19Daan Slot1988Kampen49:44 
20Jochem Hullegie1988Kampen50:36 
21Lex Ouburg1975Rotterdam54:52 
22Marco Voorn1973Lelystad56:27 
23M. Vissering1979Groningen59:24 
24Rene ter Horst1975Dronten1:02:48 
 
M40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bennie Thunker1970Isala '9635:25 
2Roel van der Steege1969Kampen38:12 
3Robert Reitsema1965Isala '9638:22 
4Albert Mussche1970Nieuwleusen39:43 
5Peter de Boer1965PEC 191039:46 
6Frans Breet1964Flevo Delta40:29 
7Erwin Dol1967Flevo Delta41:18 
8Erwin van Dalen1971Kampen44:05 
9Henk Brouwer1966Urk44:13 
10Erik Bezema1965Spirit Lelystad44:43 
11Erik van der Linden1965Dronten45:27 
12Maurice Mulder1969NOP45:32 
13Rene Vernooij1969Emmeloord46:08 
14Bert van den Belt1963Flevo Delta47:40 
15Richard Monden1967Spirit Lelystad48:02 
16Ben Kok1970Kampen48:13 
17Erik Mulder1968Flevo Delta50:42 
18Henk van Dijk1965Isala '9651:16 
19Roelof Siepel1971Dronten51:25 
20Erwin van der Linden1969Dronten51:29 
21Wim Bruins1967Flevo Delta52:21 
22Ludo Reneerkons1964Zeewolde52:52 
23Gerard Otter1962Dronten53:36 
24Erwin Steijns1964Flevo Delta55:33 
25Radboud Sanders1966Flevo Delta57:00 
26Koert van der Kooij1963Flevo Delta58:11 
27Edwin Stoker1967Dronten1:00:37 
 
M50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Henk Wolf1961Spirit Lelystad36:44 
2Jaap Stijlaart1957Triathlon38:40 
3Willem Albers1962Isala '9640:09 
4Lubbert Bovenhuis1954Flevo Delta41:58 
5Andre Goes1958NOP42:14 
6Wilco Visscher1961Isala '9642:16 
7Willem de Vries1956NOP42:58 
8Peter Bekedam1956Flevo Delta43:11 
9Marten Bolt1961BB lopers43:16 
10J. Hollestelle1960Dronten43:44 
11Ger ettes1958Groningen Atletiek44:59 
12Johan van Tol1962Dronten45:26 
13Stan van Dam1958Flevo Delta45:40 
14Leddy Karelse1960Meppel46:36 
15Hans Hilbrands1952Flevo Delta47:28 
16Vincent van Yperen1960Flevo Delta48:35 
17Tom Turksema1952Flevo Delta49:19 
18Dik van den Dool1960Spirit Lelystad50:38 
19Marien van Staalduine1955Flevo Delta51:12 
20Herman Euverman1953Friesland51:38 
21Willem Mouwer1953avVN52:52 
22Erik van der Vaart1956Dutch Runners Basic55:58 
23Arnold te Raa1957Flevo Delta57:07 
 
M60, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Drikus Haalboom1947avVN40:03 
2Eiltjo Noordman1951Lelystad44:46 
3Hidde Leijenaar1951Flevo Delta46:18 
4Adriaan Sparreboom1948Flevo Delta46:54 
5Willem Landman1937Spirit Lelystad47:03 
6Bert Brink1948Dronten49:34 
7Frits Lautenbag1948De Gemzen49:56 
8Barend ten Have1941Isala '9650:20 
9Jan de Graaf1948Dronten51:24 
10Jan Mulder1950Zwolle52:35 
11Henk Kooistra1950avVN54:28 
12Roozenburg1946Spirit Lelystad54:57 
 
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marlijn Griesheimer1985Amsterdam49:10 
2Linda Luijkx1996Almere49:56 
3Tamara Vasilica1986Nunspeet52:51 
4Femke Demmers1983Dronten57:00 
5Christi Visscher1986Isala '9658:16 
6Nicolle Buining1984NOP59:11 
7Ingeborg Kotterink1982Groningen1:01:46 
8Danielle v d Berge1996Flevo Delta1:03:44 
9Lysanne Steijns1989Dronten1:11:02 
10Joyce Nijhoff1989Dronten1:11:02 
 
V40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jacqueline Rustidge1968Isala '9638:25 
2Corrie Stoker1969Flevo Delta43:40 
3Esther Jonkers-vanderw1971Flevo Delta49:24 
4Yvonne Wijnsma1969Flevo Delta53:53 
5Karin Vollema1967Flevo Delta55:35 
6Jenny van den Belt1965Flevo Delta55:37 
7Dorine van Arendonk1964Flevo Delta55:37 
8Lucinda de Weerd1968Flevo Delta56:34 
9Marleen van der Linden1968Dronten57:48 
 
V50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ewa Boverman-Szydlowsk1960Almere49:18 
2Marrie Sparreboom1952Flevo Delta49:25 
3Tjitske Kooistra1949avVN49:33 
4Willy Zwiep1956Flevo Delta56:41 
5Marian Hullegie1960Kampen59:40 
6Anky Goulooze1961Dronten1:00:32 
 
www.uitslagen.nl02-09-2012 13:43