Zoek

Uitslagenlijst Ebuddy Vondelparkloop

Amsterdam - Zondag 15 januari 2012

 
J 1-8, 1.5 KM KINDERLO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Koos Willems2003Amsterdam7:317:29
2Ojani Verbond2004Amsterdam7:327:30
3Benjamin van den Berg2003Amsterdam7:477:44
4Tijm de Geus2003Amsterdam7:497:45
5Seppe Bos2005Amsterdam8:078:04
6Olek Smits2003Amsterdam8:208:15
7Benjamin Bos2005Amsterdam8:368:34
8Ame Rijninks2005Amsterdam8:368:30
9Tijn Antonisse2004Amsterdam8:388:33
10Kyle Buchanan2003Amsterdam8:458:38
11Laurens Bijker2003 8:468:42
12Demy Wit2003Amsterdam8:478:42
13Igor Wuts2005Amsterdam8:518:48
14Elzo Stijger2003Amsterdam8:518:47
15Duco Smits2006Amsterdam8:548:50
16Mees van Zijl2003Amsterdam8:568:51
17Daan van den Boogaard2005Amsterdam9:189:12
18Luke Buchanan2003Amsterdam9:289:22
19Sven Mulders2005Heemskerk9:309:19
20Charlie Broad2007Amsterdam9:369:30
21Noah Stockhammer2006Amsterdam10:2110:14
22Liam Broad2005Amsterdam11:001:14
23Caspar Spangenberg2006Amsterdam11:0210:52
24Sven Ackers2005Amsterdam11:3711:32
25Aidan Bouw2005Amsterdam12:5612:46
26Jipvan de Boogaard2007Amsterdam15:1915:13
27Bo Vink2008Amsterdam15:2115:08
28Emery Kruit2006Amsterdam15:5715:52
29Ward Hoekx2007Amsterdam17:1717:08
 
J9-12, 1.5 KM KINDERLO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ies Kaczmarek1999Almere5:455:43
2Ming Lie2000Amsterdam6:266:24
3Mahendra Suartana2002Amsterdam7:087:04
4First Wongsrila2000Amsterdam7:137:09
5Timo van Helvoort2000Amsterdam7:177:13
6Philip van de Beek2000Amsterdam7:197:17
7Valentijn van den Berg2001Amsterdam7:367:33
8Thierry van Bemmel2001 7:427:38
9Yang Lie2002Amsterdam7:437:41
10Mischa Kockmann2001Amsterdam7:577:54
11Felix Ex2001Amsterdam8:348:29
12Ole Meesterman2000Amsterdam8:458:42
13Kendry Scheveers2002 9:109:06
14Jesper Ackers2002Amsterdam9:259:21
15Tim Huyghe2002Amsterdam10:2810:19
16Senne Stockhammer2008Amsterdam17:3017:20
 
M 1-8, 1.5 KM KINDERLO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Nikki van Herwaarden2003Haarlem7:457:41
2Bourdon-Cadière Fannie2004Amsterdam9:439:40
3Mirthe Hart2003Amsterdam9:509:45
4Bo-May Moor2005Amsterdam9:509:45
5Elena Slijper2003Amsterdam9:539:48
6Esmee Roelants2004Amsterdam9:549:54
7Julia Roelants2006Amsterdam9:579:57
8Eden Roding2005Amsterdam10:2310:16
9Suze Hijmans2003Amsterdam10:2710:19
10Julia Kuyl2003Amsterdam10:3710:28
11Fleur Verhoogt2004Purmerend11:0610:59
12Nikki Wolthuis2005Amsterdam11:45 
13Birgit Kool2003Amsterdam11:4811:40
14Loeske Bergmans2005Amsterdam11:5611:48
 
M9-12, 1.5 KM KINDERLO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Linda Alzate Ramirez1999Zoetermeer5:575:56
2Pamela Alzate Ramirez1999Zoetermeer6:076:04
3Jessica Alzate Ramirez1999Zoetermeer6:596:57
4Renske Dutilh2002Amsterdam7:137:10
5Fah Naeotan2001Amsterdam7:267:22
6Maite Oude Vrielink2002Amsterdam7:537:51
7Madeleine Hooijmaijers2002Amsterdam8:048:02
8Marit van Herwaarden2002 8:318:27
9Emma Koopman2001Amsterdam9:008:55
10Sarah Verhoogt2002Purmerend9:069:00
11Laura Koopman2002Amsterdam11:1711:12
 
MANNE, 3.5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sam Bogerd1996Amsterdam14:0714:01
2Josha Vanderbroeck1997Amsterdam15:0414:58
3Mees Willems2000Amsterdam15:3015:28
4David Maarleveld2000Amsterdam15:3815:37
5Nicola Quaedvlieg1999Amstelveen15:4715:42
6Mees Mulders2002Heemskerk15:5315:50
7Koenvan Trojen1972Amsterdam16:1616:09
8Dirk Jan Bakker1961Amsterdam16:1616:10
9Branco Titus2000Amsterdam16:2016:18
10Michiel Winkler1988Amsterdam16:3316:33
11Melcher Smit2003Amstelveen17:3617:13
12Janek Plate2002Amsterdam17:4517:21
13Pieter-Jan Jongen1969Amsterdam18:2318:12
14Bruno Naletilic1983Amsterdam19:0717:59
15Andre Kuhn1961Amsterdam19:2819:14
16Joep Bijlholt1999Amsterdam19:2918:30
17Wesley Sinkeldam1993Amsterdam19:4619:35
18Boudewijn Klooster2002Amsterdam19:5319:42
19Jonathan Bleamer2004Amsterdam20:1820:15
20Benjamin Klooster2004Amsterdam20:2220:12
21Stefan Stoop1981Barneveld20:2920:19
22Milco van Egmond2002Heemskerk20:4720:44
23Adrien Perret1988Amsterdam20:4720:47
24Daniel Gerhard1972Amsterdam20:4720:35
25Gerben van Tuinen2002amsterdam20:5720:44
26Rémy Mettrop1952Amsterdam21:0319:57
27Henjo Plate1999Amsterdam21:0820:44
28Dirk Brink1950Amsterdam21:1120:34
29Taco Hefting2002 21:4821:24
30Frans de Soet1952Amsterdam21:4921:27
31Brayen Verbond1974Amsterdam21:5521:51
32Ruud van den Broek1951Hoofddorp21:5821:20
33Jan-Nico Ridderbos1975 22:1920:48
34Harry Ebbink1967Amsterdam22:2721:40
35Geert Sleegers1976Amsterdam22:4522:27
36Jan Bruinenberg1958Barneveld23:0122:50
37Pablo Gutierrez1979Amsterdam23:0421:45
38Yair Aa1963Amsterdam23:2221:58
39Jorgos Zoet2004Amsterdam23:5823:49
40Mick de Jongh2005Amsterdam24:4624:32
41Rob Breed1956Bussum24:5624:54
42Aaron Arts2004Amsterdam25:3123:14
43Freek Arts1973Amsterdam25:3123:14
44Matthijs Kuiken2005Amsterdam25:4525:18
45Sjoerd Kuiken Amsterdam25:4525:18
46Bernd Frenzel1967Amsterdam25:5225:31
47Rob Ramaekers1951Amsterdam26:3026:11
48Marcel Kloesmeijer1964Den Haag26:3626:08
49Aaron de Jongh2004Amsterdam26:5526:42
50Henk Brat1969Enkhuizen29:0729:00
51James Pugh1949Amsterdam29:1828:36
52Sep Scholten Amsterdam29:2228:46
53Jos Brat2003Enkhuizen29:3029:22
54Olle Scholten2001Amsterdam34:4734:10
55Eyob Roding2003Amsterdam35:4235:40
56Emil Alaton1999 39:1538:52
57Martijn Smit1998Amsterdam43:2142:50
 
VROUW, 3.5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fieke Cappendijk1986Grave14:1014:08
2Hanneke Maarse1960Aalsmeer15:5915:49
3Lucy Johnson1997Amsterdam16:0416:00
4Jolein de Bruin1976Amsterdam16:4516:15
5Giulia Kuhn1996Amsterdam18:2318:20
6Hannah Martin1983Amsterdam19:1218:57
7Jaschenka Tjaaroeme1976Amsterdam19:1519:11
8Hanneke van der Horst1962Amsterdam19:5119:40
9Yvonne Bakker1975Amstelveen20:3419:10
10Annemieke Lakeman1990 20:4319:12
11Maria C Poulopati1980Amsterdam20:4720:35
12Evelien Vreeswijk1977Zuidoostbeemster20:4720:38
13Diane Beets - Vlieger1976Purmerend20:4720:38
14Zina Draaisma2003Amsterdam21:2521:01
15Lotte Douwes1981Amsterdam21:4020:57
16Anouk Smit2002Amsterdam21:5521:35
17Angélique Koelewijn1991Amstelveen21:5620:58
18Ilse Poort1989Amsterdam21:5620:58
19Nora Ammour  22:0321:14
20Lotte Smit2000Amsterdam22:0921:49
21Maaike Lakeman1982 22:2020:50
22Els Kuppens1962Amsterdam22:2422:12
23Lizzy Houkes1964Amsterdam22:2522:13
24Gea de Jong1970Amsterdam22:2721:40
25Saskia ten Cate1964Amstelveen22:2821:31
26Niki Katsikis2000Amsterdam22:3322:24
27Suzanna Maarse1967Amsterdam22:3321:41
28Gina Cossiga2000Amsterdam22:3421:13
29Janneke Breunissen1987Amsterdam22:3522:02
30Natalie Zoet2001Amsterdam22:3522:26
31Anneleen Schoen1987Amsterdam22:4321:15
32Cato Draaisma2001Amsterdam22:4622:21
33Mieke Maarse1961Kudelstaart22:4621:51
34Ivette van de Wijngaar1987Tiel23:0422:45
35Diane Buchanan1981Amsterdam23:1423:03
36Tamara Roosendaal1982Amsterdam23:3722:44
37Hanna van Hooft1999Nijmegen23:4622:54
38Caroline Freriks1961Amsterdam23:5422:53
39Monika Wolkers1974Amsterdam23:5722:40
40Ilse Debije1958Amsterdam24:0123:21
41Raja Ellouz  24:0723:12
42Loes Knetsch-Jongbloed1953Ter Aar24:0723:47
43Merle Hartveld2001Amsterdam24:1224:09
44Deborah Alfarez1975Amsterdam24:1422:57
45Stephanie Pacskowski1985IJmuiden24:3323:39
46Fatima Bouyarden  24:4423:43
47Tamar Oudevrielink Amsterdam24:4824:44
48Mireille Fikse1987Amsterdam24:5023:22
49Ingrid Ackers1973Amsterdam25:3024:46
50Maaike Damhuis1972Amsterdam25:3024:45
51Bregje van Geest1985Amsterdam25:3225:24
52Els Wijnstekers1983Amsterdam25:4725:05
53Naima Lechkar  25:4724:57
54Marta Frenzel2005Amsterdam25:5225:31
55Francesca De Ritis1967Amsterdam25:5325:32
56Titia Ex1959Amsterdam26:0624:53
57Ilona Verheij1968Amsterdam26:0624:46
58Ellen van Vught1969Den Haag26:3826:11
59Lizzy Hoekx2003Amsterdam26:4426:19
60Rachida Addi  26:5026:04
61Elsa Bruggink1985Ermelo27:0326:00
62Nagihan Sebat  27:2926:39
63Joyce Djasian  28:0527:14
64Lydia Schopman1959Amsterdam28:2527:01
65Maggie van Wouwe1949Amsterdam28:4528:05
66Bianca Lamour1977's-Gravenhage29:0228:18
67Ingrid Schuit1972Enkhuizen29:0728:59
68Kezban Demiroz Onat  29:1628:25
69Nesrine Ahajjarn1993Amsterdam29:1828:36
70Lysanne Gietema1989Amsterdam29:1828:36
71Thea THijssen1960Amsterdam29:2127:56
72Seher Ak  29:4628:57
73Tahira Abdoella  29:5029:03
74Nadia Talbi  29:5429:06
75Rosalie Salameh  29:5729:09
76Lidwiena Koopman1953Amsterdam33:2932:06
77Biemla Ramnaram  35:1634:16
78Karima Raklia  35:2034:32
79Rechma Ramnaram  35:3034:39
80Bea Hadounath  35:3134:45
81Petra van der Vlugt1986Nieuw-Vennep44:2744:19
 
MANNE, 6.7 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Corne van Druningen Amsterdam24:1324:10
2Kevin Gilmore1982Amsterdam25:4925:46
3David Rodriguez1983Broek in Waterland25:5725:53
4Robin Olsthoorn1984Amsterdam28:2228:16
5Rob van Brakel1983Amsterdam28:3528:31
6Boudewijn Welkzijn2000Amsterdam29:0629:03
7Sergio Gridelli1962Amsterdam29:5129:47
8Martin Vanderbroeck1958 30:3830:30
9Danny Kriesels1979Zwanenburg30:5630:52
10Jasper de Beus1988Hoofddorp30:5830:53
11Marcel Voorn1966Amsterdam32:5231:30
12Jan Harinck1959Amsterdam32:5632:49
13Bas Smit1965Amsterdam33:1532:49
14David Stegenga1979Diemen33:3033:12
15Jeroen van Vuuren1975Amsterdam33:4032:12
16Steven Kogeler1977Leimuiden33:4233:12
17Glenn Ikking1976Amsterdam33:5133:22
18Leo van der Wijst1957Barneveld33:5133:45
19Marco van Onzen1979Fairlane34:0934:03
20Leon Goedhart Amsterdam34:1033:17
21Reinier Kranendonk1983Rotterdam34:1933:25
22Sam van den Boogaard2001Amsterdam34:3134:29
23Maarten Spekschate1982Amsterdam34:3534:12
24Joost Scholten1966Amsterdam34:4734:08
25Sven Moller1988Purmerend35:2034:41
26Daniel Groenendijk1979Amsterdam35:3434:53
27Joop de Langen1948Amsterdam35:4535:42
28Henk Zilder1961Amsterdam35:4735:32
29Kasper Stokman1976Haarlem35:5435:38
30Martijn Stokman1974Amstelveen35:5735:40
31Christopher Körber1971Amsterdam36:3336:29
32Roderick Meijer1983Amsterdam36:4235:40
33Xavier Forest1980Amsterdam36:4335:35
34Marc de Boer1980Haarlem37:0435:49
35Job Schlösser1996Utrecht37:0536:36
36Mart Wouters1976Amsterdam37:0836:56
37Henri Nillesen1969Purmerend37:1136:55
38Theo Weijso1958Amsterdam37:1336:12
39Vincent Merme1979Amsterdam37:1636:01
40Bastiaan Bouten1974Amsterdam37:2336:05
41Jan van Duivenboden1954Barneveld37:3437:25
42Ewart @Etxxx1965Amsterdam37:4236:19
43Cas Bijlholt1962Amsterdam37:5236:52
44Bas Bijlholt1997Amsterdam37:5236:53
45Erik Geurts1962Amsterdam38:1837:45
46Riemer Boringa1986Amsterdam38:1937:10
47Dick Hazenoot1972 38:2936:36
48Luis Zaagmans1974Amsterdam38:3538:15
49Alex Dekker1973Amsterdam38:4838:16
50Andy Aspel1965Amsterdam38:5237:28
51Freek van der Linden1980Amsterdam38:5337:49
52Koen den Blanken1985Amsterdam39:0438:11
53Bas Icke1969Amsterdam39:0637:55
54Dirk Schluter1980Amsterdam39:2538:27
55Dirk-Jan Schaap1984Amsterdam39:3039:03
56Roland Mandjes1969Amstelveen39:3438:57
57Rob Mendel1959Zaandijk39:3639:27
58Bas Muller1973Utrecht39:4239:23
59Peter Schollmann1965Heemstede40:0039:18
60Evangelos Chompis1986Amsterdam40:0739:43
61Miguel Ferrer Novoa Spanje40:1739:03
62Jean-Paul Segers1971Amsterdam40:3540:08
63Eric Wahl1956Amsterdam40:5040:37
64Frits Nieuwerth-van de1977Amsterdam40:5440:21
65Gaston Loos1973Amsterdam41:1739:48
66Rob Borman1949Halfweg Nh41:2141:00
67Hans Rennings1981Amsterdam41:4141:29
68Robin Bakker1988Joure41:5040:58
69Robert Jan Koopman1962Aalsmeer41:5340:57
70Hans Bolding1939Hoofddorp42:0041:24
71Daan van Mechelen1985Amsterdam42:0540:49
72Rutger de Gardeijn1986Amsterdam42:0540:50
73Joris Smeets1968Amsterdam42:3541:18
74Jos Nijhoff1968 43:1941:58
75Ronald Broerse1961Assendelft43:4242:23
76Tijn van den Boogaard2003Amsterdam44:1044:08
77Carel Donck1946Amsterdam44:2043:25
78Alan Rae1962Amsterdam44:2543:22
79Sonal Matai1978Amsterdam44:3343:19
80Jeroen Pluimers1969Amsterdam44:3543:47
81Koen Antonisse1966Amsterdam45:2044:06
82Dennis van Rijen1973Amsterdam45:5345:17
83Danny Meka1969Vinkeveen46:3445:50
84Philo Herde1981Amsterdam46:5746:14
85René J Verhoogt1958Purmerend48:4347:37
86Martin Wecker1967Lelystad49:0448:45
87Arye Kirzner Amsterdam55:1454:43
88Jan Krams1960Purmerend55:4455:22
 
VROUW, 6.7 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tineke Peters1983Utrecht30:5530:24
2Nienke Bakker1986Heiloo32:2032:12
3Pien Palsenbarg1982Amsterdam32:2432:17
4Adriana Costantino1974Amsterdam33:3933:34
5Saskia Smit -van der W1969Amsterdam34:0833:46
6Hayley Bakker1986Amsterdam34:4934:28
7Achoucha Laroussi  35:1834:23
8Loubna Laroussi  35:2734:27
9Nathalie Bartels1991Zwanenburg35:3235:29
10Ingrid Melis1964IJmuiden35:4335:24
11Sietske Greeuw1985Amsterdam36:0435:28
12Joline Pronk1988Weesp36:1336:08
13Mirte List1986Amsterdam36:1535:52
14Anoushka Schut Wekzijn1969Amsterdam36:1835:57
15Karin Leunissen1959's-Hertogenbosch36:4436:12
16Hinke van Thuijl1983Amsterdam36:4936:20
17Qury van Vlier1985Amsterdam36:5036:29
18Hayat Koukouh  36:5836:10
19Emmi van den Boom1988Amsterdam37:0636:15
20Mareille Koops1988Heemstede37:0636:15
21Minke Kolstein1978Purmerend37:1136:56
22Liesbeth Moeke1982Amsterdam37:2136:10
23Claudia Olde Meule1982Amsterdam37:2136:11
24Anja Körber1966Amsterdam37:2337:20
25Esther van Loon1976Barneveld37:2737:21
26Karin Bakker1984Amsterdam37:2936:23
27Paulien Willems1978Amsterdam37:3837:10
28Wineke Blees1977Amsterdam38:0037:42
29Jolien Overkamp1952Hoofddorp38:1237:35
30Annabel Kamphuis1991Amsterdam38:1538:11
31Stefanie Beerthuizen1974Hilversum38:2037:19
32Jasmijn Antonisse1965Amsterdam38:2137:09
33Emma Tilanus1979Amsterdam38:4037:59
34Ika van Doorn1974Amsterdam38:4138:00
35Yvonne Oostvogels1984Utrecht38:4238:10
36Larissa Langstraat1988Amsterdam38:4637:59
37Anna Marie de Haan1979Amsterdam38:5337:48
38Corinne Lemans-Bunscho1971Naarden38:5937:37
39Elsenora Abspoel1972Amsterdam39:0637:54
40Marloes van Pul1979Amsterdam39:0738:31
41Jeanette Bouman1978Amsterdam39:1538:43
42Carolien Nuijten1982Bergen op Zoom39:1639:10
43Rosalie Scholtes1990Amsterdam39:2538:38
44Rose Funke1983Amsterdam39:2738:30
45Ester Koot1974Amsterdam39:3138:24
46Ingrid Bleeker1960Amsterdam39:3238:30
47Suzanne de Groot1984Amsterdam39:4339:11
48Anne Kessels1980Nijmegen39:4439:13
49Marlise Koel1978Kortenhoef39:4739:34
50Caroline Dunki Jacobs1981Haarlem39:4739:34
51Els de Soet - Minneboo1955Amsterdam39:5539:33
52Denise Pronk1981Amsterdam39:5639:51
53Annelies Voorhaar1986Amsterdam39:5839:13
54Helen van 't Hof1980Amsterdam39:5839:52
55Eveline Schollmann1997Heemstede39:5939:16
56Stephanie Immerzeel1986 40:0038:34
57Shanti Jak1982Amsterdam40:0639:59
58Stefanie Rijs1979Amsterdam40:0939:38
59Barbara Vlaarkamp1978Amsterdam40:0939:38
60Veroni te Rietmole1961Amsterdam40:1240:01
61Judith Nooy1977Pijnacker40:2140:01
62Gabriela Guzman1973Amsterdam40:3540:07
63Eva Vijverberg1986Amsterdam40:4139:35
64Kim Hekman1987Almere40:4639:51
65Hilda Orozco1979Amsterdam40:4939:30
66Natasha Herman1973Amsterdam40:5139:54
67Janita Veenstra1980Amsterdam40:5339:57
68Gerda Maarse1963Almere40:5339:57
69Raushana Kolbayeva1984Amsterdam40:5440:20
70Leonore Tilleman1964Abcoude40:5540:38
71Nadine Ooms1986's-Gravenhage40:5740:50
72Claudia Appel1987Amstelveen40:5939:49
73Anna Frattaruolo1971Amsterdam40:5939:38
74Annette Leene1973Amsterdam41:0040:38
75Ingrid Leeuwangh1976Amsterdam41:0540:50
76Judith Oost Lievense1976Amsterdam41:0540:50
77Annet Metz1974Amsterdam41:1739:48
78Carla Hoffschulte1958Amsterdam41:2940:25
79Manon Huisman1982Amsterdam41:4241:28
80Marijke Bakker Amsterdam41:4341:08
81Dominique Almeida1965Amsterdam41:5740:44
82Nathalie Murphy1983Almere42:0241:21
83Iris Follender Grossfe1987Amsterdam42:0340:58
84Renske van Veelen1987Amsterdam42:0440:56
85Eline Koopman1986Amsterdam42:0741:14
86Renske Feikema1965Amsterdam42:1141:56
87Marcia Ligthart1965Amsterdam42:1241:39
88Marjolein Schorfhaar1962Haarlem42:1440:53
89Annet Rost1978Amsterdam42:2241:20
90Maryama Amajjout1988Amsterdam42:2642:20
91Vi Lugthart1964Amsterdam42:3041:20
92Hannah van der Grient1986Amsterdam42:4142:07
93Lotte van Diepen1984Amsterdam42:4241:58
94Mandy Mattson1982Rotterdam42:4642:17
95Fenella de Vries1981Amsterdam42:4942:38
96Laura Elbers1987Amsterdam42:5742:24
97Inge Wouters1986 43:0241:37
98Annette Zwart1981Amsterdam43:0741:56
99Francis Abidi1962Amstelveen43:1042:52
100Ruby Samad1979Amsterdam43:1342:49
101Lucia van Leeuwen1986Amsterdam43:1442:49
102Saskia Everaars1977Almere43:1943:10
103Corien Eeltink1981 43:1941:58
104Cindy van Tongeren1977Amsterdam43:2042:09
105Frederique Wolff1978Amsterdam43:2941:56
106Wendy Zilder1972Amsterdam43:3943:21
107Van der Werff1968Amsterdam43:4242:22
108Roos Quadekker1979Amsterdam43:4543:38
109Emma Oliver1977Amsterdam43:4842:45
110Liesbeth Poortvliet1962 44:0642:40
111Liesbeth Smulders1956Utrecht44:0943:35
112Willemien Hoes1962Amsterdam44:1342:48
113Danielle de Langen1971Amsterdam44:1944:15
114Monique Bouten1988Venray44:2844:08
115Suzanne Bouten1984Amsterdam44:2844:08
116J Breton1972 44:3343:46
117Constance van den Hil1959 44:4143:11
118Margré Nijkamp1972Amsterdam44:4243:10
119Karin Hermens1980Barneveld44:5344:45
120Margot Poppes1961Hoorn Nh45:1744:41
121Elly van Amerongen1956Hoevelaken45:2544:41
122Sanne Blom1984Amsterdam45:3744:43
123Soerti Padarath  45:4044:49
124Yfke Kimstra1968Diemen45:4045:05
125Rachel Valk1978Diemen45:5245:14
126Sanne Talsma1978Hoofddorp45:5445:14
127Eva van Straaten1990Amsterdam45:5545:49
128Nayibe Statia1983Amsterdam Zuidoost45:5745:42
129Alexandra Richards1958Haarlem46:1044:50
130KC Looijesteijn1978Amsterdam46:1044:50
131Merel Broerse1994Assendelft46:1344:55
132Mirjam Dam1964Abcoude46:1545:59
133Marielke Nieuwerth1977Amsterdam46:2445:49
134Shanta-Joy Vogel1977Hilversum46:5845:57
135Katherine Spruill1984Amsterdam46:5846:29
136Debbie Boucher1965Gorinchem47:2046:03
137Teere Zuydenhoff1982Amsterdam47:2146:12
138Frederique Lefebvre1962Amstelveen47:2346:48
139Sandie Braucourt1976Amsterdam47:2647:08
140Nicole Turcott1973Amsterdam47:2946:15
141Fieke Rost1952Amersfoort47:3046:28
142Miriam Cohn1955Amersfoort47:3046:28
143Gatha Barlag1956Amsterdam48:0446:59
144Souraja Padarath  48:0947:16
145Lieke van de Voort1984Amsterdam48:1047:26
146Daisy Kroos1980Duivendrecht48:5148:11
147Jeanet Visser1958Amsterdam49:0348:54
148Brenda Wecker1971Lelystad49:0548:45
149Britt Lustenhouwer1981Abcoude49:0648:28
150Berenice Prins1959Amsterdam49:0748:07
151Tessa Laan1981Amsterdam49:1048:11
152Elke van Erp1973Amsterdam49:1348:24
153Nicolette van Cronenbu1971Amsterdam49:1448:24
154Annemiek Huijerman1950Amsterdam49:2648:12
155Elvi Harpal  49:2748:38
156Radha Mahabali  49:2848:38
157Babette Linnemann1990Abcoude50:2249:44
158Kim Stoeltie1979Abcoude50:2249:43
159Anjet van Veen1968Amsterdam51:0250:56
160Esther Goedvolk1964Amsterdam51:0551:00
161Raya Kirzner1981Amsterdam54:5754:26
162Ellen van de Voeren1984Amsterdam55:2554:55
163Kristel Krams1986Purmerend55:4455:21
164Joanna Asmus1972Ankeveen56:3555:19
 
MANNE, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Komen1964Amsterdam35:0035:00
2Paul den Hertog1980Amstelveen37:3037:29
3Steve Kamper1972Gorinchem37:5537:54
4Andrew Huestis1965Amsterdam38:0738:05
5Rombout Aarden1963Amsterdam38:1538:14
6Remco Spigt1978Amsterdam38:1638:10
7Requena Maats1970Amsterdam38:3438:32
8Nicolas DUONG1981Amsterdam38:5038:25
9Leo Nijs1960Amsterdam39:1939:13
10Gerard HAAS  39:2039:16
11GEHU Guillaume1984Amsterdam39:4138:56
12Hein Stolle1964Amsterdam39:4839:46
13Bas Hoogeveen1981Amsterdam39:4939:19
14Daan van der Hoek1985Tilburg40:0039:58
15Sven Kuipers1971Amsterdam40:0640:05
16Jan Gerrand1982Volendam40:0740:01
17Gerben Broens1981Amsterdam40:1140:09
18Sander Boerkamp1979Amsterdam40:1340:07
19Joram van den Berg1974Amsterdam41:1041:08
20Marcel van Kol1963Duivendrecht41:1241:08
21Bartus Kroes1985Amsterdam41:2441:17
22Pim Vellinga1990Zaandam41:2941:24
23Omar Akoutti1966Amsterdam41:3841:26
24David Leinwand recte R1978Amsterdam41:4041:38
25Anne Willem Vermeulen1978Vijfhuizen41:4841:46
26Danny Karijopawiro1965Nieuwegein41:5041:08
27Jason Young1982Utrecht41:5441:33
28Sjoerd Hingstman1984Utrecht41:5640:45
29Bourdon Matthieu1976Amsterdam42:0441:18
30Karel van den Oever1980Amsterdam42:0641:45
31Wouter Buts1984Amsterdam42:0740:49
32David van Tol1974Amsterdam42:0841:54
33Evert de Koning1969Amsterdam42:2341:15
34Guido Bonzet1980Amsterdam42:2441:30
35Blassiotto Paola1980Amsterdam (ARG)42:3240:29
36Michiel Knopper1963Amstelveen42:3442:33
37Scott Drabbe1994Voorburg42:3640:33
38Harrie Brils Amsterdam42:3742:24
39Erik Nieuwenboom1972Rotterdam42:4041:32
40Mart Abee1989Amsterdam42:4441:54
41Hans van Kastel1986Amsterdam42:4441:14
42Billy Fatels1981Uitgeest42:4741:56
43Jarri Jung1985Haarlem42:5041:58
44Bas Arts1976Amsterdam42:5642:42
45Martien Verbeek1962Barneveld43:0042:58
46Frans van Vliet1965Amsterdam43:1542:38
47Marcel Meijer1964Amsterdam43:1743:08
48Chris Wezel1980Uva/Hva team 843:3043:18
49Robert van Marle1960Amsterdam43:3143:25
50Jos Gielen1983Amsterdam43:4142:29
51Ruud Boon1975Amsterdam43:4443:37
52Erik Noordhuis1979Amsterdam43:4843:02
53Nathan Baas1986Amsterdam43:4943:13
54Radek Szklarczyk1976Amsterdam43:5343:38
55Geert Liesting1986Utrecht43:5443:26
56Redmar Damsma1985Amsterdam44:0043:47
57Menno Jensma1984Amsterdam44:0143:34
58Wouter van Kleef1991Amsterdam44:0243:32
59Jelte van der Burg1983Amsterdam44:0343:06
60Antonio Barradas1977Amsterdam44:0843:32
61Joris Roelants1972Amsterdam44:0943:36
62Marek Walendowski1983Amsterdam44:1143:49
63Harm Plasmans1972Amsterdam44:1144:03
64Jacob Durgan1979Amsterdam44:1643:14
65Richard Johansson1978Amsterdam44:2043:24
66Wido Jongman1970Weesp44:2344:19
67Ron van Veen1964Amsterdam44:2443:06
68Arno Koning1974Nijmegen44:3244:19
69Thomas Ettes1986Amsterdam Zuidoost44:3544:17
70Jochem van Hal1963Amsterdam44:4044:36
71Rogier Martens1983Amsterdam44:4444:30
72Bart van Liebergen1964Amsterdam44:5044:17
73Herman Sloot1969Amsterdam44:5844:42
74Billy de Bruijn1977Dongen44:5844:48
75Bas Driesen1977Mierlo44:5844:48
76Seba Krol1984Amsterdam44:5944:33
77Frederik van de Vuurst1983Amsterdam45:0144:32
78Nils Mulders1975Heemskerk45:0443:50
79Michiel Beekhuizen1983Utrecht45:0543:53
80Pieter Verheijen1981Amsterdam45:0644:41
81Wouter van der Krol1989Amsterdam45:0645:01
82Bram Verstappen1980Amsterdam45:0744:33
83Victor van Nieuwenhuiz1973Amsterdam45:1045:00
84Sander Karsten1976Amsterdam45:1145:03
85Chris Braam1981Haarlem45:1442:54
86Erwin HAAS  45:1745:01
87Nico Wessel1959Heerhugowaard45:1745:14
88Paul Evekink1970Zeist45:2244:42
89Rene Spuling1979Amsterdam45:3245:06
90Enteny Klarenbeek1975Alkmaar45:3345:07
91Erhan Tuskan1959Amsterdam45:3444:28
92Erik Luijendijk1978Amsterdam45:4145:02
93Thijs van den Anker1982Amsterdam45:4545:22
94Jan Bosse1961Haarlem45:4645:35
95John Gingrich1965Weesp45:4945:11
96Reginald Janki1957Amsterdam45:5045:01
97Etienne Platvoet Holla1970Rotterdam45:5144:24
98Pim Smit1948Amsterdam45:5345:52
99Marcel Vredenburg1971Koog aan de Zaan45:5443:38
100Dirk Bos1971Amsterdam45:5945:58
101Martijn Bakker1975Linschoten46:0145:37
102Gerben Weitenberg1974Amsterdam46:0745:53
103Sebastiaan Munter1977Heemskerk46:0945:01
104Marijn Muhlenbruch1966Amsterdam46:1045:59
105Jan Paul Heijmans1972Amsterdam46:1345:38
106Ernst Marschall1956Huizen46:1646:05
107Lars Stam1960Amsterdam46:1746:14
108Christiaan Hesselink1985Amsterdam46:1744:45
109Harry Post1967Amsterdam46:1844:36
110Frank Derks1964Amsterdam46:2146:18
111Remco Overstegen1977Almere46:2745:22
112Wouter de Vries1982Amsterdam46:2744:43
113Bas Vink Amsterdam46:2844:43
114Arjan Vliegenthart1978Amsterdam46:2945:05
115Nico van der Voet1960Amsterdam46:3645:21
116Martijn Stammes1979Amsterdam46:3945:40
117Ron Steur1970Amsterdam46:4245:33
118Rene Boerkamp1985Amsterdam46:5446:27
119Sander van den Broek1981Amsterdam46:5646:52
120Maarten Veen1963Amsterdam46:5844:42
121Marcel Verhoeven1967Amsterdam46:5946:23
122Wim Krol1959Amsterdam47:0346:32
123Patrick van Belzen1969Amsterdam47:0646:29
124Ronald Steenvoorden1962Amsterdam47:1345:30
125Frank van de Lustgraaf1982Amsterdam47:1846:00
126Arvind Rambhadjan1973Rotterdam47:2046:45
127Wouter Wakkie1973Amsterdam47:2146:43
128Paul Koole1984Amsterdam47:2246:18
129Luca Zaccariello1983Utrecht47:2347:13
130Jordy Inden1989Amstelveen47:2547:14
131Jeroen Janssen1986Amsterdam47:2646:38
132Barend Quant1970Naarden47:3147:23
133Jan dirk de Boer1951Nijmegen47:3845:50
134Jim Armsworth1972Amsterdam47:3946:07
135Bonnie Mellink1957Barneveld47:4047:37
136Jurienne Platvoet Holl1974's-Gravenhage47:4046:12
137Carlos Gonzalez1976Amsterdam47:5146:48
138Reindert Emmens1987Amsterdam47:5445:14
139Daan Doets1981Amsterdam47:5545:50
140Olivier Nijland1989Amsterdam47:5947:30
141Kjell Massen1977Amsterdam48:0046:50
142Thijs van den Berg1990Amsterdam48:0647:22
143Michal Szafranski1978Amsterdam48:0747:50
144Pieter Hogenhout1970Goirle48:0847:56
145Lasse Hoogeveen1989Amsterdam48:0947:37
146Ferdinand de Wit1966Alkmaar48:1446:57
147Robert Steenhof1964Amstelveen48:1447:40
148Hans Steinraht1959Lelystad48:1547:23
149Ruud Groot1978Grootebroek48:2046:42
150Joost van Kampen1982Hoofddorp48:2246:21
151Jos Joosten1955Amsterdam48:2347:32
152Raymond Meijer1971Amsterdam48:2648:10
153Guido Jong1969Amsterdam48:3247:24
154Lars Walrave1971Amsterdam48:3247:25
155F H Van Bergen1956Heemstede48:3747:36
156Casper Willems1965Amsterdam48:4047:26
157Jeroen van Hecke1988Amsterdam48:4148:09
158Anton Bosse1972Amstelveen48:4748:42
159Henny Denteneer1951Altea la Vella (ESP)48:4947:58
160Evert van Voskuilen1948Amsterdam48:5148:36
161Igor van den Akker1971Amsterdam48:5348:04
162Hugues THIBAUT1980Amsterdam48:5348:12
163Jop Boonstra1974Amsterdam48:5446:29
164Xavier Martinez1982Amsterdam49:0047:27
165Ben Crum1970Amsterdam49:0347:40
166Hans Peter Steens1973Amsterdam49:0948:55
167Arien van Wijngaarden1979Amsterdam49:1547:48
168Mik Drabbe1961Voorburg49:1747:14
169Michael da Costa1971Almere49:2247:17
170Loek Peute1956Amsterdam49:2449:08
171Tijs de Boer1976Amsterdam49:3649:20
172Abdelali Driouich1973Tilburg49:4248:37
173Emiel van Benthem1946Soest49:4249:38
174Hans Hondeman1956Zuidoostbeemster49:4248:48
175Willem Zweerink1954Veenendaal49:4349:34
176Ramon Esbir Wildeman1980Amstelveen49:4848:43
177Theo Wubs1956Amsterdam49:4849:11
178Douwe Tinga1982Amsterdam49:4947:11
179Adrie Nillesen1951Amsterdam Zuidoost49:5047:52
180Vincent Wiering1986Diemen49:5149:19
181Oskar Maarleveld1968Amsterdam49:5449:53
182Rene Kroese1968Barneveld49:5449:46
183Wladimir Cossiga1967Amsterdam49:5648:30
184Sietze Hoefnagel1980Amsterdam49:5849:53
185Folkert Joling1979Amsterdam49:5849:01
186Marcin Zukowski1977Amsterdam50:0149:42
187Boris Slijper1970Amsterdam50:0448:37
188Ingmar Kraak1971Amsterdam50:0749:26
189Jeroen Kallenberg1960Voorschoten50:0947:51
190Joost Verhoeven1981Amsterdam50:0948:34
191Wesley Stokhof1981 50:1450:04
192Jaap Looijen1958Almere50:1548:27
193Peter Heuseveldt1961Amsterdam50:1549:16
194Timpe Tuyt1986Asperen50:1748:42
195Joost Moreels1982Amsterdam50:1849:08
196Wouter Diesveld1977Amsterdam50:1848:55
197Piet van der Star1951Leiden50:1948:02
198Fons van Diemen1957Zoeterwoude50:2047:55
199Rens Kaandorp1960Amsterdam50:2149:57
200Ralph Ferouge1958Amstelveen50:2349:58
201Peter HAAS  50:2949:59
202Fred HAAS  50:3049:59
203Thomas Vellinga1969Amsterdam50:3049:58
204Lars Oostveen1976Diemen50:3349:53
205Jaap Kalfsbeek1981Almere50:3849:32
206Eric-Jan Dol1969Haarlem50:3948:19
207Martin Douwes1970Amsterdam50:3949:33
208Miklos Palko1963Muiden50:5050:03
209Leo Goudswaard1976Amsterdam50:5249:52
210Floris van Bommel1975Tilburg50:5349:16
211Marcel Zethoven1962Uithoorn50:5750:57
212Jupp de Bel1965Amsterdam51:0148:55
213Daan Hoek1991Amsterdam51:0750:39
214Guido Bouman1989Amsterdam51:1348:38
215Joost Verweij1966Leiden51:1648:58
216Roberto van Opmeer1991Amsterdam51:2349:40
217Vincent Meijer1991Uithoorn51:2751:15
218Rinco Boelens1960Amsterdam51:2948:47
219Arjen Dingemanse1988Amsterdam51:2949:05
220Rene Meijer1957Zoeterwoude51:3449:07
221Dennis van der Vliet1983Amsterdam51:3549:00
222Jan Meyer1953Enschede51:3550:25
223Fons Van de Voordt1978Amersfoort51:3749:41
224Theo Frohn1958Amstelveen51:3951:13
225Martijn Oostdam1975Amsterdam51:3950:53
226Juan Fernandez1981Amsterdam51:4051:25
227Sander Zielman1981Amsterdam51:4151:07
228Matthew Slater1980Uithoorn51:5150:36
229Arno Beliën1967Santpoort-Noord51:5651:36
230Hugo Beltran1970Amsterdam51:5950:39
231Paul van Horn1964Assendelft51:5951:21
232Ger Rotmeijer1957Amsterdam52:0051:32
233Jelle Postma1977's-Gravenhage52:0250:51
234Evert Rol1973Amsterdam52:0249:34
235Jorn van Eck1981Amsterdam52:0349:57
236Gijs Majoor1983Amsterdam52:0751:21
237Paul Commandeur1966Diemen52:1851:16
238Thomas van den Hof1989Amsterdam52:2151:37
239Tim Scholte1967Bussum52:2550:56
240Stefan Kutsch Lojenga1981Amsterdam52:2551:44
241Arno van Hoek1961Uithoorn52:3452:33
242Jean Yves Glerant1961Utrecht52:3551:56
243Frank Verkaaik1961Amsterdam52:3750:54
244Eric Ruis1962Amsterdam52:3851:22
245Pete Marigold1968Amsterdam52:3950:01
246Marijn van den Doel1979Rotterdam52:4451:41
247Johan Groen1981Zwolle52:4551:46
248Harry Trauschke1967Amstelveen52:4651:03
249Benoit Lot1986Amsterdam52:4850:21
250Hauden Ugo1983Amsterdam52:5250:26
251Edwin Westgeest1972Kortenhoef52:5251:36
252Fred Baas1954Dordrecht52:5352:16
253Dick van Huisstede1951Nederhorst den Berg52:5450:36
254Leon Straates1982Amsterdam52:5451:48
255Pim Hurkmans1965Heiloo52:5551:11
256Paul van Rooijen1963Hank52:5650:48
257Genja Ferschtman1965Rotterdam52:5852:00
258Marius van der Vorm1980Amsterdam53:0352:03
259Pepijn van Bommel1979Tilburg53:0351:25
260Lex Niekel1957Lisserbroek53:0951:10
261Michiel van Waning1979Amsterdam53:1050:14
262Daan Groosman1988Amsterdam53:1252:09
263Lex Winkler1949Amsterdam53:1453:03
264Jeffery Bray1968Amsterdam53:1552:29
265Boris Fazant1971Amsterdam53:1750:42
266Ruud Gimbergh1970Diemen53:1953:01
267Wesley Lensink1985Amsterdam53:2550:54
268Piet van Wieringen1941Amsterdam53:2851:15
269Lion Versloot1968Amsterdam53:2853:24
270Andreas Daffertshofer1965Amsterdam53:2951:15
271Martijn Tellinga1972Amsterdam53:3252:58
272Laurent Blain1976Amstelveen53:3353:20
273Thieu Engels1944Amsterdam53:3453:20
274Bob van der Mark1968Amsterdam53:3452:43
275Henk Radder1971Amsterdam53:3552:43
276Mario Douma1974Haarlem53:3553:03
277Marc Venema1965Amsterdam53:5452:27
278Pim Verweij1977Amsterdam53:5653:02
279Ruud van Mierlo1975Amsterdam53:5652:05
280Niels van de Put1974Amsterdam53:5752:25
281Herman van der Bijl1957Wilnis53:5751:58
282Rob Broersen1978Grootebroek53:5952:26
283Casper Braam1977Amsterdam54:0151:41
284Wouter Elsenburg1975Amsterdam54:0353:13
285Arno Horsmeier1974Amsterdam54:0452:36
286Jaap Spoor1942Amsterdam54:0552:12
287Daan van den Assem1976Amsterdam54:0651:31
288Patrick de Laive1979Amsterdam54:0651:32
289Bart ter Steege1982Amsterdam54:0951:39
290Jochem ter Steege1978Amsterdam54:1151:40
291Bart Bulsing1969Amsterdam54:1252:14
292Sjef van Bommel1943Amsterdam54:14 
293Alexander Schouten1983Amsterdam54:1553:49
294Jan de Wit1960Amstelveen54:2052:40
295Vicky Mukanay1971Uithoorn54:2154:02
296Allan Broad1966Amsterdam54:2353:27
297Ruben van der Meer1979Haarlem54:2553:45
298Daf Dubbelman1975Amsterdam54:2652:37
299Tarique Arsiwalla1975Amsterdam54:2752:38
300Frans Baas1976Amsterdam54:2752:40
301Marco Beuse1970Purmerend54:3052:41
302Jean-Paul Pieter1977Assen54:3152:14
303Peter Nieuwland1972Amsterdam54:3252:42
304Arthur de Wit1993Amstelveen54:3952:18
305Rinus Westerhoven1956Amsterdam54:4154:17
306Maarten Strasters1985Amsterdam54:4653:25
307Lesly Smit1979Zaandam54:4953:35
308Jeroen Claessen1983Amsterdam54:5154:14
309Erwin van Weely1972Krommenie54:5252:21
310Jos van de Velde1970Almere54:5452:43
311Max Dumoulin1972Amsterdam54:5953:51
312Martin Heemskerk1964Amsterdam55:0152:33
313Evert Siebenga1972Haarlem55:0154:50
314Art de Blaauw1973Amsterdam55:0354:01
315Willem van Hooft1998Nijmegen55:0554:07
316Geert van den Doel1977Amsterdam55:0754:05
317Bas van Thiel1979Amsterdam55:0852:35
318Fred Meiling1961Almere55:1553:16
319Reinier Mensink1974Amsterdam55:2154:14
320Hans Nijenmanting1949Zaandam55:2453:23
321Tim Smit1995Amsterdam55:2954:28
322Matthias ADAM1984Amsterdam (FRA)55:3355:06
323Harald Quaedvlieg1968Amstelveen55:3753:53
324Jack Burema1966Barneveld55:3854:41
325Fred Coesel1970Amsterdam55:4154:17
326Peter Verdam1965Zaandam55:4254:59
327Roel Kock1972Amsterdam55:4454:28
328Jos Combee1981Hoofddorp55:4554:30
329Charissa Mitrasing1986Amsterdam55:4653:13
330Pieter Zwinkels1981Amsterdam55:4854:28
331Thijs van Eembergen1981Amsterdam55:4853:36
332Henny van Amerongen1952Hoevelaken55:5254:49
333Ruud Waals1956Hillegom55:5355:43
334Albert Florida1967Aalsmeer55:5855:26
335Xander van den Berg1978Almere55:5954:13
336Gerard Rijper1953Amsterdam56:0655:07
337Harro Mantel1966Amsterdam56:0954:36
338Yann Riethof1994Ameide56:1356:11
339Marc Wiewel1962Amsterdam56:1455:21
340Jack HAAS  56:2155:41
341Kees Buurmans1951Amsterdam56:2254:30
342Hans van Ravenzwaaij1955Amsterdam56:2355:10
343Gershon Janssen1977Amsterdam56:2454:42
344Peter Olofsen1976Amsterdam56:2754:31
345Bas Smit1971Amsterdam56:2855:28
346Jimmy Kaandorp1987Amsterdam56:2956:06
347Stefan Put1963Amsterdam56:3453:57
348Ricardo Dokter1990Uithoorn56:3656:23
349Bas van den Blink1968Amsterdam56:3756:28
350Luuk Hoogland1992Utrecht56:3854:08
351Walter Hollenkamp1948Purmerend56:3856:25
352Theo de Bruijn1947Arnhem56:4754:41
353Ru Hulsenbeck1969Amsterdam57:0756:59
354Harold de Valk1959Bilthoven57:1355:10
355Konrad Plechowski1983Amsterdam57:1455:00
356Martin Pouw1959Amstelveen57:1756:08
357Bruce Pardoen1991Bennebroek57:1956:39
358Bastiaan Bierens1979Amsterdam57:2055:26
359Mark Zuidberg1992Amsterdam57:2955:15
360Mike Smit1964Amsterdam57:3456:33
361Marco Vreede1979Amsterdam57:3755:17
362Thijs Jansen1981Amsterdam57:3756:42
363Theo van Vliet1963Weesp57:3755:19
364Paul Zwaga1959Amsterdam57:4456:21
365Gert Hop1956Bunschoten-Spakenbur57:4457:10
366Thijs Laboyrie1950Baarn57:4556:05
367SLT Behrens1970Amsterdam57:4655:09
368Erwin den Bak1967Amsterdam Zuidoost57:5956:50
369Simon Bon1965Amsterdam58:0655:43
370Ray Breda1976Amsterdam58:1156:51
371Adrianus Nieuwenhuizen1952Amstelveen58:1857:17
372Ruud Joor1968Hoogkarspel58:2355:59
373Carl Lens1982Amsterdam58:3058:20
374Marc de Groot1970Amsterdam58:3856:13
375Kassim Amrani1986Tilburg58:3857:33
376Michel Winkelman1985Amsterdam58:4157:22
377Brian Alberg1970Hoofddorp58:4657:01
378Wieger Laurey1960Amsterdam58:4758:37
379Marcel Kuijper1971Amsterdam58:5857:53
380Floris van Haarlem1990Amsterdam59:0058:15
381Vincent Jongepier1973Amsterdam59:0457:42
382Diderick Oerlemans1969Amsterdam59:0558:57
383Serge Bueters1972Amsterdam59:1757:50
384Daniël Willemsen1980Amsterdam59:1857:11
385Gijs Zeestraten1985Amsterdam59:1956:49
386Elbert Frans1974Houten59:2657:55
387Elbert Jolink1975Barneveld59:3458:37
388Altan Guner1992Amsterdam59:5559:10
389Tuur Verdonck1981Amsterdam1:00:0257:43
390William Konings1982Utrecht1:00:0359:08
391Bram Neeter1955Amsterdam Zuidoost1:00:0858:45
392Alex Bor1970Almere1:00:1758:07
393Bob Rieder1958Amsterdam1:00:1858:16
394Peter Willems1972Almere1:00:2558:25
395Martijn Verwoest1976Amsterdam1:00:2658:29
396Terence Veldhuizen1978Amsterdam1:00:2657:53
397Henk HAAS  1:00:3059:00
398Bas Bouwman1968Barneveld1:00:3759:41
399Martin Wijn1958Huizen1:01:0458:42
400Jacques Smeets1954Nieuw-Vennep1:01:091:00:25
401Gerben Verburg1971Amsterdam1:01:2158:58
402Arthur Tuyt1954Asperen1:01:381:00:01
403Mario Hanepen1957Amsterdam1:02:0059:37
404Wilco de Ruiter1978Amsterdam1:02:0259:36
405Guillermo Correa Amsterdam1:02:081:00:45
406Harry Ammerlaan1955Amsterdam1:02:1359:57
407Daan Ootes1984Amsterdam1:02:321:01:22
408Niek Noordegraaf1953Amsterdam1:02:421:02:21
409Olmedo Correa1960Amsterdam1:03:001:01:38
410Martijn Groot1970Joure1:03:021:00:36
411Michiel van Straaten1961Almelo1:03:061:01:13
412Jermaine Saaltink1982Amsterdam1:03:261:02:43
413Pim de Ronde1969Heemstede1:03:271:01:45
414Kees Zonneveld1950Amsterdam1:03:281:01:24
415Guido Smit1998Amsterdam1:03:331:02:32
416Henk Stokhof1956Amsterdam1:03:381:01:38
417Martin Klaasen1954Amsterdam1:03:451:02:45
418Nico de Bruijne1962Diemen1:04:011:02:41
419Reynier van Bommel1973Tilburg1:04:121:02:35
420Cor Greven1961Almere1:04:261:02:16
421Peter Karel1975Amsterdam1:04:271:02:29
422Ben van Dillen1949Arnhem1:04:521:02:44
423Peter Puister1958Amsterdam1:05:391:03:40
424Herbert Dupont1958Amsterdam1:05:411:03:13
425Ad van Liempt1946Amsterdam1:05:421:03:22
426Istok Ihtijarevic1989Haarlem1:05:541:05:04
427Rowdy Pouw1975Amsterdam1:05:541:03:10
428Ron van de Krol1958Amsterdam1:06:011:03:38
429Gerrit Arp1986Amsterdam1:06:031:03:30
430Alex Wijsman1948Diemen1:06:101:03:48
431Alexander Bats1978Amsterdam1:06:461:04:02
432Edmond van Straaten1972Almere1:06:581:04:49
433Stefan van den Broek1969Amstelveen1:07:001:05:35
434Patrick van den Hanenb1953Amsterdam1:07:021:05:50
435Gerard Buisman1958Hoorn Nh1:07:381:06:19
436Rick Karsenbarg1961Purmerend1:08:101:06:05
437Hans Arkenbout1958Amstelveen1:09:101:07:20
438Thomas Reddering1989Naarden1:09:131:06:41
439Arko Kuperus1957Amsterdam1:10:341:08:13
440Iain Yuill1958Hamilton (GBR)1:14:481:13:26
441Bernard Wijs1957Amsterdam1:15:431:14:57
442Chris Gunning1970Amsterdam1:16:291:14:37
443Eytan Chazan1966Geldrop1:20:451:00:25
 
VROUW, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mirjam Aghbal1985Amsterdam42:5242:49
2Suzanne Witjes1980Amsterdam43:0342:47
3Tessa van Roomen1983Amsterdam44:3644:29
4Cinta HAAS  45:1745:01
5Jackelien Kuntz1965Leiden45:4645:04
6Simone van Hell1968Amsterdam45:5145:31
7Eveline Blasius1980Amsterdam45:5145:32
8Cindy van der Zwaan1971Amsterdam46:0945:37
9Nadia Kross1972Amsterdam46:3045:57
10Marije Cornelisse1977Amsterdam46:4944:54
11Lorna Wilson1975Amsterdam47:0046:43
12Annemarie Bouma1960Amsterdam47:2947:11
13Karin Weijgers1987Amsterdam47:3046:36
14Quinta Paardebloem1985Amsterdam47:4246:35
15Marije Lafleur1968Amsterdam47:5246:38
16Liz van Ruiten1980Leiden47:5647:14
17Linda Baron1981Amsterdam47:5847:54
18Thyra de Jongh1978Amsterdam48:0747:50
19Judith Gellert1985Amsterdam49:0547:34
20Hinke Wesselius1975Amsterdam49:0648:29
21Marcella van Doorn1973Amsterdam49:1048:26
22Charlotte Schouten1986Amsterdam49:3149:05
23Vivian Francis1975Monnickendam49:3548:13
24Lisette van Dun1983Amsterdam49:4149:10
25Anita Neefjes1985Amsterdam50:0749:39
26Eline van de Kam1965Amsterdam50:0849:52
27Simone Rijpma1989Heemskerk50:1449:51
28Maaike Zuiderwijk1989Heemskerk50:1549:53
29Daniela Wegener1976Amsterdam50:1649:32
30Eveline Hamers1968Amsterdam50:1648:50
31Annemiek Karsijns1987Tiel50:2250:01
32Oudry Aldana Alvarez1979Amsterdam50:3249:45
33Irene van As1982Amsterdam50:5049:19
34Daisy Pearce1948Connecticut (USA)50:5450:26
35Jennifer Ooms1989Amsterdam51:0250:50
36Evelyne de Kluiver1984Amsterdam51:1748:39
37Regina Homan1956Purmerend51:1950:09
38Ilse Stolte1982Utrecht51:2550:31
39Leontien Ridder1962De Bilt51:3149:16
40Monique van Driessel1965Loosdrecht51:4851:33
41Mieke Rieder1956Amsterdam51:4951:21
42Marieke Kruitwagen1978Amsterdam51:5451:35
43Stephanie Bocxe1986Amsterdam52:0651:39
44Christina Wambrauw1976Amsterdam52:2952:10
45Sindy Fransen1978Amsterdam52:3651:01
46Marisa van Opmeer1979Wormerveer52:3750:53
47Ruth Langemeijer1974Amsterdam52:5852:21
48Francesca Wagenaar1983Amsterdam52:5952:01
49Anoek Vincent1983Amsterdam53:0151:37
50Jolanda Hakvoort1970Amsterdam53:1052:18
51Mara Werkman1977Amsterdam53:1351:26
52Melinda Brooks Bray1971Amsterdam53:1852:31
53Annelies van't Westein1987Diemen53:1951:27
54Renda Doorman1966Asperen53:2451:42
55Cindy Uneken1971Almere53:2451:48
56Irmgard Troon1959Amsterdam53:2653:20
57Maud Schmidt1961Amsterdam53:2951:42
58Klaartje van der Graaf1971Amsterdam53:3052:38
59Georgina Schiffers1974Amsterdam53:3152:42
60Hanneke van Stiphout1980Amsterdam53:3252:41
61Aleide Schaafsma1967Amsterdam53:3652:23
62Paula van der Maat1961Amsterdam53:3851:44
63Maartje Fontani1971Amsterdam53:4052:01
64Renske Beijer1983Amsterdam53:4753:22
65Dagmar van Dijk1973Utrecht53:4851:17
66Sharon Boyle1971Amsterdam53:5853:21
67Yvette Ducaneaux1990Amsterdam53:5953:47
68Carlien van Putten1986Amsterdam54:0352:58
69Barbra van Gestel1966Amsterdam54:0751:54
70Karlijn van Engers1983Utrecht54:0752:07
71Jessika van Kammen1964Amsterdam54:1253:35
72Sarah Broekhoven1985Amsterdam54:2553:44
73Karin Bakker1967Amsterdam54:2852:54
74Willy Smeets1953Nieuw-Vennep54:3452:28
75Carine Voshaar1974Amsterdam54:3553:06
76Annemiek van Mameren1962Amsterdam54:3854:10
77Margreet Troost1961Amsterdam54:4254:09
78Eva Lina1990Amsterdam54:4752:45
79Annet van Baarle1967Amsterdam54:4752:53
80Judith Mulder1983Haarlem54:4853:04
81Esther Spijkerman1980Amsterdam54:4854:21
82Simone Prins1973Zaandam54:4953:35
83Henriette van der Kolk1978Amsterdam54:5152:56
84Ronny van Gerwen1952Amsterdam55:0152:59
85Adrienne de Jonghe1970Heemstede55:1453:33
86Josette Hermans1964Nijmegen55:1654:17
87Anne-Marie Jansen1975Amsterdam55:3053:33
88Carolien Koehorst1986Amsterdam55:4154:03
89Tamara Zuijdervliet1981Almere55:4355:08
90Shirley Pierik1978Haarlem55:5053:17
91Francien Eppens1983Amsterdam55:5854:32
92Jasmijn Visser1982Amsterdam55:5854:33
93Nicolette Broekman1990Amstelveen55:5855:14
94Tatiana Pergl-Wilson1977Zaandam56:0154:59
95Elles in 't Hout1982Amsterdam56:0253:28
96Marijke van der Hoek1982Amsterdam56:0253:42
97Simke Klaver1987Amsterdam56:0353:55
98Yvonne Stedehouder-Pla1962Amstelveen56:0455:34
99Elsbeth Beerepool1975Amsterdam56:0454:52
100Esmeralda Garcia1987Amsterdam56:0754:57
101Stefanie Bakker1984Amsterdam56:0955:25
102Lillian van der Laan1966Amsterdam56:1255:00
103Femke Piersma1971Utrecht56:1854:03
104Anna Fontani1969Aerdenhout56:2054:43
105Paula HAAS  56:2155:41
106Marleen de Bruin1983Amsterdam56:2356:19
107Dorien Peters Amsterdam56:2456:19
108Lian Kosse1962Zaandam56:3054:34
109Sanne Ruhaak1985Amsterdam56:3455:44
110Mandy Tijm1986Amsterdam56:3754:42
111Martine van der Valk1975Amsterdam56:3955:32
112Floor Montanus1979Amsterdam56:4054:07
113Leonie Prins1984Amsterdam56:4356:37
114Jessica Kallenberg1986Amsterdam56:4554:27
115Kate Malterer1988Amsterdam56:4956:44
116Fransje Schoenmaker1977Amsterdam56:5256:34
117Marieke Ravesloot1982Amsterdam57:0355:18
118Nadine Coumou1977Amsterdam57:0456:02
119Kelly Boum1982Amsterdam57:1555:00
120Anouk van Veldhuizen1986Amsterdam57:2055:32
121Maaike van Straaten1974Almere57:2055:10
122Lineke Eyssen1983Amsterdam57:2156:39
123Marjolijn van Nes1962Amsterdam57:2456:43
124Maja Groothuis1977Amsterdam57:2855:44
125Desiree Schreurs1970Amsterdam57:2856:24
126Irma Lubrecht1967Amsterdam57:2955:41
127Yvonne Simons  57:3657:13
128Carien Bartels1970Amsterdam57:3657:00
129Mariette de Bruin1968Amsterdam57:3657:01
130Lindsay van Huisstede1989Nederhorst den Berg57:3755:19
131Mirjam Boerop1973Amsterdam57:3956:58
132Marloes Hop1991Bunschoten-Spakenbur57:4157:07
133Lobke Veldhuis1989Amsterdam57:4457:00
134Berber Faber1983Amsterdam57:4756:07
135Eva Legemate1986Asperen57:4856:08
136Denise Janssen1977Amsterdam57:5055:36
137Anne Marije Erdman1983Amsterdam57:5257:08
138Sandra Sligman1978Laren Gld57:5356:17
139Petra Wesdorp1956Groningen57:5555:41
140Carola Roelse1969Beverwijk57:5857:41
141Donna Billingham1976Amsterdam57:5956:26
142Melissa Mulders1975Heemskerk58:0356:48
143Irene Schellings1976's-Hertogenbosch58:0356:49
144Hinnie Scholtens1968Winschoten58:0657:47
145Monique Weisz1969Amsterdam58:0756:00
146Stephany Pandt1978Amsterdam58:1758:03
147Aafke Creemers1990Nuenen58:2258:22
148Willemijn Maas1959Amsterdam58:2356:24
149Birte Ketting1986Amsterdam58:4157:23
150Roosmarijn Luttmer1984Amsterdam58:4357:51
151Margot van Trier1987Loon op Zand58:4557:33
152Alexandra Dekker1970Amsterdam58:4857:51
153Yu Hua Yeh1946Leiden59:1558:31
154Anne Stolk1989Amsterdam59:1758:48
155Ingeborg Hesselink1976Amsterdam59:1757:49
156Renske van Veen1985Amsterdam59:2256:53
157Ellen Boele1976Oostzaan59:2258:05
158Naima Ait Bassou1974Oostzaan59:2258:05
159Chantal van Driel1980Amsterdam59:2358:39
160Nelly Duindam Amsterdam59:2559:03
161Chantal Schrijver1981Amsterdam59:3259:26
162Elke Vriens1980Amsterdam59:3259:27
163Madeleine van Wilderen1979Amsterdam59:3359:28
164Alice de Jong1989Amsterdam59:3357:24
165Carry Burgering  59:5559:31
166Trudy Kloet1982Amsterdam59:5957:40
167Michelle Koning1971Amsterdam1:00:0658:44
168Francis Blenke1976Amsterdam1:00:0858:32
169Ellie van Ooi1960Amsterdam1:00:0858:07
170Paloma Kalf1955Amsterdam1:00:1058:30
171Hedwig Ostendorf1955Amsterdam1:00:1158:36
172Pien Verburg1970Amsterdam1:00:1657:51
173Marleen Lina1988Amsterdam1:00:1958:17
174Souwtje Witte1987Amsterdam1:00:2058:05
175Suzanne Vroon1978Amsterdam1:00:2158:04
176Joukje Versteeg1976Apeldoorn1:00:2158:11
177Lidwien Cluitmans1982Nijmegen1:00:2258:03
178Silke Kuijpers1977Amsterdam1:00:3059:10
179Linda Linders1971 1:00:3159:32
180Klaartje Verhoeven1967Amsterdam1:00:3358:17
181Linda de Jong1974's-Gravenhage1:00:3559:07
182Marjotta Bouws1964Amsterdam1:00:3559:05
183Sylvia Dubie1958Amsterdam1:00:4459:20
184Yvonne Duifs1963Amsterdam1:01:091:00:28
185Tatiana Araya Pochet1984Amsterdam1:01:1958:59
186Pascale Petitpre1967Assendelft1:01:231:00:48
187Ellen de Jong1964Amsterdam1:01:2459:33
188Wilma HAAS  1:01:2559:55
189Erna van der Vegte1953Amsterdam1:01:311:00:34
190Vera Hulsegge1970Scherpenzeel Gld1:01:321:00:34
191Willy Ketting1951Amsterdam1:01:331:00:38
192Bauke Lien van Riel1977Amsterdam1:01:3958:59
193Gerry Meyer1955Enschede1:01:431:00:03
194Tracey Winstone1973Amsterdam1:01:461:01:00
195Louise Bakker1968Amsterdam1:01:481:00:50
196Marieke van Zoelen (MA1978Amsterdam1:01:5459:51
197Monica van Gestel1964Blaricum1:01:5559:42
198Lixia Wang1978Amsterdam1:01:5559:34
199Frieda Hamster1985Amsterdam1:01:5659:43
200Geke Hendriks1961Amsterdam1:01:591:00:01
201Ellis Meyer1982Amsterdam1:02:021:00:23
202El Onbekend1979Amsterdam1:02:0259:36
203June Schram1962Amstelveen1:02:061:00:14
204Noemi Garcia Padron1977Amsterdam1:02:111:01:59
205Odette Verlee1959Nieuw-Vennep1:02:131:01:19
206Sonja van Well1977Hilversum1:02:331:00:57
207Reyka Vlutters1962Amsterdam1:02:361:01:51
208Simone Noordegraaf1953Amsterdam1:02:421:02:21
209Gré Bertelkamp1954Amsterdam1:02:481:01:28
210Dimitra Theodori1967Amsterdam1:02:541:01:33
211Joanna Tomkiewicz1985Amsterdam1:03:001:00:39
212Mariska van Kampen1984Amsterdam1:03:021:01:01
213Eefje Damen1980Amsterdam1:03:051:01:27
214Fatima Stitou  1:03:081:02:04
215Sophie de Vreeze1981Amsterdam1:03:121:02:14
216Gabriella de Rooij1966Amsterdam1:03:211:01:52
217Ilja Honing1987Amsterdam1:03:221:02:29
218Marijke Denz1956Amsterdam1:03:351:01:50
219Nannette Huizenga1966Heemstede1:03:441:02:03
220Sandra Bakker1962Hoorn Nh1:03:581:02:01
221Virry Schaafsma1986Amsterdam1:03:581:02:40
222Carla Fakkeldij1962Amsterdam1:04:001:01:59
223Barbara van der Kolff1966Ouderkerk aan de Ams1:04:021:01:53
224Monika Stankiewicz1975Amsterdam1:04:241:02:13
225Eszter Martin1977Amsterdam1:04:271:02:30
226Chiinga Musonda1976Amsterdam1:04:311:03:19
227Desirée van der Veen1981Amsterdam1:04:321:02:38
228Jaqueline Oude Vrielin1968Amsterdam1:04:351:03:04
229Nicole Wolthuis1970Amsterdam1:04:391:03:08
230Elsbeth van Saane1970Amsterdam1:04:411:02:51
231Lisette de Groot1986Amsterdam1:04:471:02:56
232Paulien Bosse1976Amsterdam1:04:481:03:39
233Mathilde de Vries1974Almere1:04:521:02:53
234Eline van Dillen1981Amsterdam1:04:521:02:48
235Madieke Hupperets1986Amsterdam1:04:551:03:05
236Suzanne Elsinga1972Heiloo1:04:561:02:50
237Margit Kooijman1982Amsterdam1:05:021:02:41
238Nanda Groefsema1979Heiloo1:05:101:03:05
239Saskia van Klinkenberg1957Amsterdam1:05:111:03:00
240Marga Koopmans1987Schagen1:05:121:03:00
241Eva Boomgaard1979Almere1:05:141:04:25
242Simone Tijssen1990Amstelveen1:05:161:05:03
243Sanne Kleerebezem1986Lelystad1:05:161:03:10
244Hanneke Kimmel1957Amstelveen1:05:271:04:19
245Els Klaver1955Amsterdam1:05:331:04:25
246Martien Beintema1968Amsterdam1:05:371:04:09
247Hannie Gerritsen1952Wehe-den Hoorn1:05:381:04:15
248Karin Hoogland1955Zeist1:05:461:03:15
249Louise Westerhoven1954Amsterdam1:05:461:05:22
250Simone Kaandorp1963Amsterdam1:05:471:05:24
251Stephanie de Koning1987Haarlem1:05:541:05:05
252Peggy de Haan1962Leiden1:06:001:03:34
253Marian van 't Hoff1965Amsterdam1:06:011:03:38
254José Meerveld1971Amsterdam1:06:091:04:02
255Hella Schenk1960Amsterdam1:06:111:04:38
256Jacqueline Louwe1968Koog aan de Zaan1:06:131:05:24
257Irene Verwaaijen1955Amsterdam Zuidoost1:06:141:03:49
258Christina Zandberg1964West Graftdijk1:06:151:05:45
259Jessica Berghout1989Amstelveen1:06:231:04:37
260Femke Schreuders1979Amsterdam1:06:301:04:52
261Chaka Starke1982Amsterdam1:06:461:04:02
262Marga Rens1947Amsterdam1:07:021:06:41
263Nadine de Vries1988Amstelveen1:07:151:05:29
264Astrid Melching1964Amsterdam1:07:181:06:30
265Annette Schoof1962Hoorn Nh1:07:381:06:19
266Carlijn Janssen1983Amsterdam1:08:111:06:46
267Lilian Batenburg1957Amsterdam1:08:171:07:56
268Saliema Ishak1988Amsterdam1:08:461:06:37
269Samia Drappeau1982Amsterdam1:09:271:06:58
270Elisabeth Martens1954Amsterdam1:09:351:08:14
271Natasja Tahapary1972Bodegraven1:09:451:07:29
272Willemijn de Boer1989Amsterdam1:10:051:09:19
273Maaike Doornberg1989Amsterdam1:10:051:09:19
274Lisa Vermeij1990Abcoude1:10:251:10:02
275Marleen Falkena1979Amsterdam1:11:121:09:06
276Jacqueline Ayuso1965Almere1:11:151:08:47
277Marion Wevers1969Amstelveen1:11:411:10:02
278Corina de Groot1977Amsterdam1:13:4453:24
279Jacqueline ten Klei1967Purmerend1:14:081:13:41
280Hesther van der Meer1983Haarlem1:14:191:13:45
281Janneke van der Weijde1972Bussum1:14:481:13:25
282Marieke van Horssen1969Heemskerk1:15:411:13:50
283Raphaelle Schill1987Almere1:21:581:21:11
284Marion Sondervan1960Vinkeveen1:21:581:21:11
 
M SEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Imo Muller1980AAC32:1232:12
2Adnan Naanaa1980AAC32:3632:36
3Alwin Groen1989AAC32:5532:55
4Sebastiaan Klooster1990Phanos33:4033:39
5Willem Jan de Graaf1982Phanos34:1034:09
6Anton Costeris1982Phanos34:2034:20
7Ruud Hadders1986Phanos34:3334:31
8Djurre den Heeten1984Amsterdam34:5734:55
9Ruud Weijer1987Phanos35:0735:06
10Tigran Zacharian1990Phanos35:1835:14
11Thomas Merlijn1978Amsterdam35:4935:45
12Alon Levin1982Loopgroep PK36:0336:02
13Ronald de Wit1978Running Holland vere36:2736:25
14Thijs van Putten1987Phanos38:0538:00
15Stephane Airiau1977AV '2338:1238:05
16Christiaan Schakel1982Phanos39:1639:13
17Eric van Santen1985AV Edam39:4139:31
18Maarten Buiter1979Phanos40:3440:29
19Rene Schilder1980AV Edam44:4144:31
20Jeroen van Els1978the Hague Road Runne45:3245:14
21Tense Brunemann1985AV '2348:2747:23
22Tomas Fitzpatrick1983Amsterdam48:5647:48
 
M 35+, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Koen Joosse1967Phanos34:1134:09
2Mohamed Mohammadi1971Amsterdam34:2734:27
3Michael Nijland1972Atos35:0234:58
4Stephan Suiker1976Running Holland35:5035:49
5Paul Leidelmeijer1967avVN36:4136:40
6Martijn Kroonenberg1968Startbaan36:5636:55
7Jan Hendrikse1967avVN37:3637:33
8Piotr Janmaat1967Phanos37:4037:35
9Cor Vonk1967Phanos37:5937:52
10Jaap Bakker1971Phanos38:0838:08
11Marcus Turner1968Running Holland38:4938:47
12Anne Jorritsma1974Running Holland38:5338:52
13Erwin Evers1975Loopgroep Aart Stigt39:0739:03
14Derk Frijmersum1972Phanos39:2839:22
15Marc Willems1970Phanos40:4340:35
16Eelco Muller1971Startbaan42:3042:18
17Bas Groot Hulze1976Delta Lloyd Running43:0042:08
18Jimenez Cova Hector Lu1971Atos44:4344:12
19Dennis Bos1967Phanos46:0145:46
20Farid el Moussaoui1971Eindhoven Atletiek46:0846:02
21Martin Rietman1971Phanos47:2546:30
22Geo Arnold1972Loopgroep Aart Stigt48:4847:56
23Leopold de Bie1967Feniks1:04:541:03:44
 
M 45+, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Johan Smet1959Phanos35:2435:24
2Martijn Hiensch1964Phanos36:4536:43
3Theo Woldberg1957Phanos37:3737:32
4John Hammond1962Phanos39:3039:24
5Rene Duijvekam1964AV '2339:3739:31
6F Smit1966VAV40:4140:33
7Joris de Wijs1960Phanos40:5140:47
8Faisal Callender1965Atos40:5340:31
9Ivar Brinkman1964TTW41:4541:36
10Wim Scholtens1966Aquilo42:5942:50
11Rene van der Helm1960Haag Atletiek43:5643:23
12Henry Lie1967Phanos45:3345:23
13Ron Wipper1962Kombijsport47:3847:33
14Arend de Jong1958AV '2349:2848:19
15Arjan Breed1960AV '2356:4555:43
 
M 55+, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bert Schalkwijk1948AV Monnickendam37:0236:59
2JJM Zwarthoed1953AV Edam38:1338:12
3Jan Klomp1951Triathlon38:2438:23
4Arie Jongejan1951Loopgroep PK38:5638:56
5Oscar Smit1953avVN39:1139:08
6Remco Peetoom1955Phanos39:3639:24
7Wim Schoots1952Phanos39:4939:45
8Raul Veldhuizen1955Ouderkerk a-d Amstel40:1740:15
9Addie Timmer1952avVN40:1940:17
10Dic van Hummel1952Startbaan41:2741:15
11Diederik van Daalen1949Phanos42:5842:48
12Bob Renkema1949Phanos44:0844:03
13Tom van Breukelen1950Phanos44:3444:26
14Ambro Visser1952Phanos44:4844:40
15Simon Pols1952Startbaan45:0544:48
16Piet Blankert1948Startbaan45:4845:31
17Pieter Servatius1942Phanos46:2646:20
18Jos Knevel1954Startbaan49:2449:04
19Peter Kroon1951AV '2352:5651:49
20Cor van Hekken1945avVN53:0152:31
 
V SEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Helen Sharpe1980AV '2336:3636:35
2Valerie Fictorie1984Phanos38:5138:49
3Aafje Brandt1977Phanos39:4539:40
4Sonja van Oers1984Phanos39:4839:44
5Marlies Groenewold1983Triathlon43:3143:18
6Myrthe Perquin1980Phanos48:5448:48
7Marjolein Blaauboer1982Startbaan49:1248:53
8Tessa Beertsen1986SAV49:2848:34
9Gadiza Saaidi1984Phanos49:3849:31
10Marjo Westerveld1984Phanos53:5053:08
11Romee Lauterslager1983Phanos57:0856:23
12Wytske Posthuma1981Phanos1:03:271:02:44
 
V 35+, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Patricia Schreurs1976Hellas37:0937:08
2Yvonne Versteegh1977Loopgroep PK41:1541:09
3Ine Rent1959Phanos44:1644:09
4Nancy Eelzak1969Phanos49:4549:25
5Remke Reith1973Phanos49:4849:40
6Margot Gorter1962Startbaan50:4650:28
7Hella Noorlander1961AV '2351:4050:32
8Marianne IJnsen1955Phanos53:4253:11
9Marije Meeuwes1974AV '2354:0153:03
10MaryTo Frawley1955Amsterdam55:0454:06
11Ria Martowidjojo1977AAC1:00:5659:46
12Willy van Duijkeren1951AV '231:04:021:02:59
13Marion Beertsen1957SAV1:05:291:04:35
 
BEDRG, BEDRIJVENLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sebastiaan Timmermans1983Amsterdam36:5036:48
2Pascal Moen2012Politie Adam-Amst te38:1738:06
3Erik Scheers1974Everaert advocaten38:3538:26
4Wout Bosch1955GVB team 138:4838:45
5Startnummer 1424 Everaert advocaten39:0839:02
6Harry Hodzelmans1967UvA/HvA team 139:1039:02
7Frank Aarts1975UvA/HvA team 139:2239:20
8Hans Arieno1960Leiden39:2739:21
9Emiel Martens1980UvA/HvA team 140:2240:20
10Jelle van der Kolk1988UvA/HvA team 140:2640:25
11Startnummer 1425 Everaert advocaten40:2940:22
12Samir Hot2012Politie Adam-Amst te40:3140:10
13Jos Vrolijk1957UvA/HvA team 140:3240:31
14Johan Hoogenboom1954Mentrum40:5440:51
15Mark Lodewijks1966Schiphol Group team41:1241:06
16Steven Demoulin1987Ernst & Young team 241:1541:06
17Arnaud Landgraaf1981Fysiomed41:2139:52
18Michiel Hobbelt1979UvA/HvA team 141:2541:21
19Remco Bitterling1962GVB team 141:2540:59
20Paul Koopman1961UvA/HvA team 341:4441:41
21Yannick Lefeborg1974Edam42:0342:03
22M Lefeborg1974Edam42:0342:03
23Leon van Oosten1989ASICS Flagship team42:1041:56
24Daan van den Ende1990ASICS Flagship team42:1741:42
25Jan Carel Paro1980Schiphol Group team42:1841:38
26Yannick Fritschy1987Uva/Hva team 742:3342:13
27Rinse Vreugdenhil1965Mentrum42:4841:55
28Jacques de Weger1956Schiphol Group team42:4942:43
29Mathijs Seegers1979eBuddy team 242:5041:47
30Aanstaande van Saskia1990Ernst & Young team 342:5842:01
31Ryan Bilsky1984Cleveland, Ohio (USA43:0242:39
32Casper Wouters1983Amsterdam43:0342:11
33Rento Bijl1991UvA/HvA team 243:0542:35
34Peter Bleeker1958GVB team 143:0642:58
35Joep Kamphuis1975Uva/Hva team 743:0642:58
36Marco Marsman1973Amsterdam43:1642:29
37Remco de Pruis2012Politie Adam-Amst te43:1742:54
38Pepijn Hergerghs1964Brandweer A'dam team43:2043:16
39Nick Kelder2012Politie Adam-Amst te43:2743:11
40  Mentrum43:4142:37
41Marcel Geurtsen Uva/Hva team 743:4342:35
42Vincent de Bruijn1983Uva/Hva team 643:4843:17
43Mark van Karalingen1983Amsterdam43:5843:31
44Olaf Smit1983Ernst & Young team 244:0143:06
45Jim van Soest1991ASICS Flagship team44:1844:02
46Machiel Klaarenbeek1980eBuddy team 244:2244:18
47Jean Lenglet1956Run4Fun team 244:3243:53
48Yannick Pieplenbosch2012Politie Adam-Amst te44:3344:16
49Rob van den Bongaard1961GVB team 144:3544:24
50Regina Veerman1988Ernst & Young team 144:4144:30
51Rob Van Hest1965UvA/HvA team 544:4744:40
52Sjoerd Verhagen2012Politie Adam-Amst te44:4944:35
53Bram van Melle1983Everaert advocaten44:5244:33
54Wout Visser1965UvA/HvA team 344:5844:36
55Maarten Remijn1985UvA/HvA team 245:0444:16
56Hans Bakker2012Politie Adam-Amst te45:0744:52
57Nick Broerse1989UvA/HvA team 245:0944:07
58Norbert Komen1968Utrecht45:1344:21
59Richard Leurs1975Schiphol Group team45:2144:47
60Bas Jansen1985UvA/HvA team 445:2244:36
61Lara Erdtsieck1975Fairlane45:3645:15
62Paul Koorn1962GVB team 145:4045:28
63Lotte Harbers1980Schiphol Group team45:4045:08
64Gijs Schoenmakers1983Fysiomed45:5844:29
65Liam Cummins1990Ernst & Young team 346:0045:07
66Hendrik Koekkoek1985eBuddy team 146:1045:05
67Redouane Ouachou2012Politie Adam-Amst te46:2146:00
68Bart ter Huurne1972Ernst & Young team 146:2345:32
69Maarten Mouwen2012Politie Adam-Amst te46:5045:31
70Marcel vd Water2012Politie Adam-Amst te46:5846:47
71Thomas Rietveld1990UvA/HvA team 346:5946:36
72Salar Zeynelabidin1990Ernst & Young team 346:5946:05
73Lieroy Snippe Uva/Hva team 847:0245:55
74Ronald Lammers1958GVB team 147:1246:32
75Cor de Graaf1964Ernst & Young team 147:1246:25
76Hiske Kneepkens1981Fysiomed47:1246:00
77Flip Jan van Oenen1957Run4Fun team 247:2146:45
78Vincent van der Geest1967Uva/Hva team 847:2747:19
79Richard van der Kleij1968Run4Fun team 247:2746:41
80Andy Foe1965Run4Fun team 247:2846:41
81Jeroen van der Linden1986Amsterdam47:4447:35
82Jitser Berger1985Uva/Hva team 647:5147:17
83Mark van Beers1982Run4Fun team 247:5747:20
84Erwin Pieplenbosch2012Politie Adam-Amst te48:0247:46
85Jos Deen1963GVB team 248:0647:33
86Jeroen van der Kroft1973Ernst & Young team 148:0747:19
87Piet Kelder Politie A'dam-Amst t48:1247:58
88Peter Boetzkes1990UvA/HvA team 548:1247:43
89Marcel Duim1960GVB team 248:1547:42
90Thomas Bruijn1984Uva/Hva team 648:1647:46
91Saskia de Jongh1990Ernst & Young team 348:1747:19
92Alaaddin Vural1959Schiphol Group team48:2347:43
93Adrian Dobson1981Amsterdam48:3147:51
94Michiel Koorn1940Amsterdam48:5148:42
95Jolanda van Berkum1969Fysiomed48:5447:48
96Chaim Scheepers1985Amsterdam48:5947:38
97Loes de Boer1990Ernst & Young team 249:0348:14
98Steven Engel2012Politie Adam-Amst te49:0948:47
99Hendrik de Swart2012Politie Adam-Amst te49:1448:02
100Jasper Stroom UvA/HvA team 449:1547:46
101Bart Buter1979Uva/Hva team 749:1549:11
102Jeroen Vader1965Amsterdam49:2348:40
103Peter Faassen1957Schiphol Group team49:2748:59
104Pier Hoekstra2012Politie Adam-Amst te49:3248:22
105Mustafa Avdic2011UvA/HvA team 249:3948:40
106Felipe Hubertus1987UvA/HvA team 349:4149:16
107Philip Schols1984Uva/Hva team 749:4249:14
108Bruno Boutin1970UvA/HvA team 349:4449:19
109Shai Margolin1989Fysiomed49:5348:48
110Wilgert Opraus1974Amsterdam49:5549:12
111Jacopo Urbani1984Amsterdam49:5848:37
112Sander Nieuwland1977UvA/HvA team 549:5949:03
113Kai Postma1974Amsterdam50:0149:55
114Pieter Ruijssenaars1975UvA/HvA team 250:0349:50
115Michiel Westerhout1986Amsterdam50:0449:54
116Juan Vervuurt1990Ernst & Young team 350:0449:09
117Steven Hannink1989UvA/HvA team 450:2850:01
118Maarten Wiewel1978UvA/HvA team 550:3049:33
119Stanley Kraan2012Politie Adam-Amst te50:4349:26
120Anna Dieleman Thkpraktijk Stadhoud50:4349:51
121Thomas Eveleens2012Politie Adam-Amst te50:4349:32
122Kees Bording1957Brandweer A'dam team50:4449:56
123Jerry Baas1971Thkpraktijk Stadhoud50:5049:56
124Edwin Kok2012Politie Adam-Amst te50:5249:34
125Hanno van Doorn1985Schiphol Group team51:1050:35
126Antoine Sloot ASICS Flagship team51:1450:12
127Marvin Irion1967Amsterdam51:1450:40
128Xander Zwaaf ASICS Flagship team51:1550:14
129Job van der Meer1980UvA/HvA team 451:1850:18
130Edith Amsterdam2012Politie Adam-Amst te51:2051:02
131Johan Ekkelboom2012Politie Adam-Amst te51:2251:10
132Rinus de Schipper2012Politie Adam-Amst te51:2351:08
133Alco van Engen2012Politie Adam-Amst te51:2850:12
134Robert-Jan Hagens1969Ernst & Young team 351:3950:49
135Huseyin Koseoglu2012Politie Adam-Amst te51:3950:15
136Ab Bertholet1959Run4Fun team 351:4150:59
137Jannis Bertholet1997Run4Fun team 351:4151:00
138Radboud Dam1982UvA/HvA team 351:5050:55
139Boudewijn Beenen2012Politie Adam-Amst te51:5151:36
140Theo Schut1953Brandweer A'dam team52:0250:52
141Carola Smaal Thkpraktijk Stadhoud52:0551:14
142Gsus Flores1972Uva/Hva team 852:0751:43
143Esther van der Meulen2012Politie Adam-Amst te52:1151:59
144Mirjam van Gent-Klein Thkpraktijk Stadhoud52:1351:21
145Abder Tonouh2012Politie Adam-Amst te52:1451:00
146Michael Oppatja1973Run4Fun team 252:1651:37
147R Simons1975Brandweer A'dam team52:2451:37
148Gerlof van Gulden1972Schiphol Group team52:3052:03
149Rene Zwartjes2012Politie Adam-Amst te52:3151:20
150Nicole Kuik1981Brandweer A'dam team52:3551:26
151Nicole Klaassen2012Politie Adam-Amst te52:4351:32
152Marcel Hutten2012Politie Adam-Amst te52:4751:34
153Kay Bing Oen1955Run4Fun team 352:4952:14
154Frederique Werner2012Politie Adam-Amst te52:5051:32
155Gerrit Hofmeijer1943GVB team 352:5352:21
156Sophie van 't Hoff Thkpraktijk Stadhoud52:5551:59
157Fleur Manjoero1984ASICS Flagship team53:0352:38
158Jonas Stekelenburg1975Schiphol Group team53:0652:17
159Sjoerd Otte2012Politie Adam-Amst te53:1151:52
160Thomas Kolk1990ASICS Flagship team53:1653:00
161Alex Bulters1978ASICS Flagship team53:1752:17
162Servé Kraft1985Ernst & Young team 153:1852:25
163Bas van Zomeren2012Politie Adam-Amst te53:2452:07
164Charles Picavet1972Run4Fun team 353:2552:38
165Shane Boet2012Politie Adam-Amst te53:2753:14
166Ilona van Dolder2012Politie Adam-Amst te53:2852:14
167Marjolein Baghuis1968Brandweer A'dam team53:3252:23
168Hetty Koopmanschap1954Brandweer A'dam team53:3352:23
169Tijmen Ruizendaal1985eBuddy team 153:3552:31
170Hilde Kroes1983Run4Fun team 253:3952:51
171Elsbeth Beumer1984Amsterdam53:4252:20
172Maarten Jansen1965Run4Fun team 353:4453:08
173Rob Thijssen Politie A'dam-Amst t53:4752:30
174Angelique Overmars1968Fysiomed53:4852:41
175Peter Keijzer1958Brandweer A'dam team53:5353:12
176Martijn Keller2012Politie Adam-Amst te53:5652:38
177Eric Bevers Politie A'dam-Amst t53:5752:46
178Pieter Schreuders1950Run4Fun team 154:0153:18
179Hendrik Schuiling1951Mentrum54:0553:20
180Tiuri van Agten1985eBuddy team 154:1053:05
181Dorien Krebber2012Politie Adam-Amst te54:1553:56
182Wen Cheung1978Schiphol Group team54:1953:42
183Manuel Torres do Amara1989Brandweer A'dam team54:2753:37
184Martijn Walstra1976GVB team 254:3853:59
185John Lardee1963Run4Fun team 354:4053:47
186Jos Kreuzen1955GVB team 254:4553:25
187Maarten Kuin1961GVB team 254:4553:25
188Monique Folman-Warners2012Politie Adam-Amst te54:4754:29
189Geofrey Hofman1982Uva/Hva team 754:4953:29
190Wouter Swenneker1983UvA/HvA team 254:4953:29
191Giel van der Heijden1989Uva/Hva team 654:5754:27
192Jan Willem Bouquet1971Schiphol Group team55:0754:37
193Tjalling Kramer1957Run4Fun team 155:0954:19
194Farida Bouaich2012Politie Adam-Amst te55:0954:53
195Ton van Kesteren Politie A'dam-Amst t55:1054:56
196Charlotte Beijst1981Mentrum55:1154:26
197Joop de Boer1962Brandweer A'dam team55:1954:29
198Hans Grit1965Amsterdam55:2254:28
199Ivar Pruijn1982eBuddy team 255:2754:20
200Dirk Broersen1988UvA/HvA team 555:3255:09
201Oliver Gurney-Champion1987UvA/HvA team 555:3355:10
202Astrid van Engen2012Politie Adam-Amst te55:3554:19
203Bianca van Kralingen1980Amsterdam55:3955:12
204Piet de Boer1940Amstelveen55:5755:28
205Beitske Stoelinga1973Schiphol Group team56:0155:29
206Frank Katsikis1965Amsterdam56:0255:02
207Jan van der Laan1947GVB team 356:0955:51
208Terry van den Dungen1965GVB team 356:1655:38
209Rudy Groenhart1949GVB team 256:1755:35
210Luuk Hekkenberg1960Amsterdam56:1955:17
211Kim Misumi-Bierhof1970Run4Fun team 156:2355:51
212Bob Walstra1947GVB team 356:2855:49
213Guido Guijt1985Uva/Hva team 656:2955:27
214Brenda Kouwenhoven1948Run4Fun team 356:3555:56
215Henk Rebel1965GVB team 356:4756:11
216Djekki van Dessel1988Fysiomed56:5255:47
217Tom Jansen1980eBuddy team 156:5655:48
218Gladys Jager1969Everaert advocaten56:5656:36
219Marco Cornet1964GVB team 356:5856:20
220Jeff Pinkster1985Uva/Hva team 857:0556:09
221Marieke van Eenennaam1981Ernst & Young team 257:3156:42
222Othmar Henrietta1986Amsterdam58:2257:31
223Bart van der Wiel UvA/HvA team 258:5758:39
224Co de Kruijf1954Run4Fun team 159:1158:28
225Mark Linneman2012Politie Adam-Amst te59:1158:48
226Tom Sieverding1972Uva/Hva team 659:1959:00
227Pascal van Zwieten UvA/HvA team 559:1958:59
228Robert Snoeck1976Brandweer A'dam team1:00:0258:55
229Aziz el Ouamari Politie A'dam-Amst t1:00:0458:51
230Marco Nijenmanting1983Fairlane1:00:3059:46
231Paul de Winter2012Politie Adam-Amst te1:00:3459:20
232Chris Knoop2012Politie Adam-Amst te1:00:3459:15
233Daan Lindeman1990Uva/Hva team 71:00:371:00:11
234Lesha de Wet1990Uva/Hva team 81:00:371:00:11
235Stephanie van Elven1975Schiphol Group team1:00:581:00:24
236Elcke van Piggelen1982Schiphol Group team1:00:581:00:27
237Willem Chung1960Ernst & Young team 21:01:271:01:24
238Audrey Deekman2012Politie Adam-Amst te1:01:401:01:21
239Gerda de Groot1965Run4Fun team 11:01:421:01:04
240Vincent Hoogsteder1981eBuddy team 21:01:581:00:52
241Paul Slichter1961Amsterdam1:02:061:01:55
242Fred Driessen2012Politie Adam-Amst te1:02:211:01:09
243Sassha Turk Politie A'dam-Amst t1:02:441:02:29
244Sander Hartog1956Uva/Hva team 61:03:001:02:00
245Lucienne Cohen Thkpraktijk Stadhoud1:03:001:02:03
246Anoek Donkers-Hessels2012Politie Adam-Amst te1:03:101:01:57
247Els Honer Thkpraktijk Stadhoud1:04:051:03:09
248Michael Viveen1980Schiphol Group team1:04:241:03:50
249Anne Marie van Hemert1970Schiphol Group team1:04:391:03:59
250Sipko Hogendorp1973UvA/HvA team 41:05:071:04:43
251Annemieke Besuijen1984Fairlane1:05:221:04:37
252Willem Heemstra1941Run4Fun team 11:06:351:06:02
253Eric Zoet Amsterdam1:06:371:05:38
254Joke Kop1958Run4Fun team 11:06:411:06:08
255Anja Groot2012Politie Adam-Amst te1:08:101:06:56
256Eva Pho1961Ernst & Young team 21:08:281:08:22
257Julia Pho1962Ernst & Young team 21:08:281:08:23
258Bert Fraaij1965Schiphol Group team1:09:051:08:51
259Ronald Korink2012Politie Adam-Amst te1:11:181:09:59
260Chris Cornet1965GVB team 31:11:271:10:46
 
BEDRD, BEDRIJVENLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wendy Baljet2012Politie Adam-Amst da42:1642:04
2Marieke van Lierop2012Politie Adam-Amst da43:1142:59
3Yvonne Hoogzaad1985UvA/HvA damesteam 143:5643:47
4Cindy Rip1965UvA/HvA damesteam 344:5744:54
5Patty Lakenman1991UvA/HvA damesteam 145:0644:56
6Petra Bottelier2012Politie Adam-Amst da45:0744:52
7Marieke van Wiersum2012Politie Adam-Amst da45:4245:28
8Saskia Winkel1967GVB damesteam 147:1246:40
9Iris Duinmeijer1984UvA/HvA damesteam 147:4947:39
10Joanne Schouten1974Run4Fun damesteam 248:2947:50
11Carina Hulshof1978UvA/HvA damesteam 548:3948:29
12Maria Giol Llobet1966Run4Fun damesteam 249:2248:49
13Sija Speelman1951Run4Fun damesteam 249:3348:54
14Ilaria Triaggiana1967GVB damesteam 150:3650:10
15Louiza Voorthuijsen1989UvA/HvA damesteam 350:4550:28
16Emma Reijmerink1988UvA/HvA damesteam 451:0250:41
17Josta Hoekstra1978UvA/HvA damesteam 251:0550:46
18Jolanda Blom2012Politie Adam-Amst da51:1050:53
19Anna Vossers1987UvA/HvA damesteam 551:1350:44
20Roos Keppler1975UvA/HvA damesteam 252:0951:48
21Leonie Klaufus1977Run4Fun damesteam 252:2451:44
22Manoek Los1972UvA/HvA damesteam 152:2951:35
23Sanneke Stigter1971UvA/HvA damesteam 452:4152:20
24Erica Jesterhoudt1965UvA/HvA damesteam 252:4952:26
25Helen Howard1948Run4Fun damesteam 253:0052:23
26Femke Hoogendoorn1980Run4Fun damesteam 153:0452:23
27Yvette Bongers1989UvA/HvA damesteam 553:1452:54
28Maaike Veeningen UvA/HvA damesteam 153:3453:17
29Sandra Leertouwer1981Run4Fun damesteam 254:1753:27
30Heleen Schols1980UvA/HvA damesteam 354:3354:04
31Moniek Zeegers1988UvA/HvA damesteam 554:4254:15
32Liduine Bremer1969UvA/HvA damesteam 254:5054:40
33Liza Neve UvA/HvA damesteam 254:5153:54
34Petra Faber1964GVB damesteam 155:2054:42
35Ruth Weijers1964UvA/HvA damesteam 255:2854:29
36Teri Van Der Heijden1987UvA/HvA damesteam 555:5055:21
37Monique Morra2012Politie Adam-Amst da55:5554:42
38Fleur Ongering1984Run4Fun damesteam 256:0855:31
39Denise Boumans1961Run4Fun damesteam 156:3155:40
40Inge Rebel1966GVB damesteam 156:4756:11
41Marleen Foe1966Run4Fun damesteam 157:1056:22
42Ellen van Caldenborgh1950Run4Fun damesteam 157:1056:35
43Rosa Groen1979Run4Fun damesteam 157:1256:35
44Illya Bilderbeek1969UvA/HvA damesteam 358:2358:09
45Annelies Krol1961Run4Fun damesteam 358:3857:54
46Yvonne von den Steinen1968Run4Fun damesteam 358:4057:52
47Iris van Broekhoven1991UvA/HvA damesteam 358:4058:16
48Linda Hoevenaren1987UvA/HvA damesteam 459:2058:54
49Chantalle Voragen1974Run4Fun damesteam 359:2358:39
50Bianca Nanlohy1965GVB damesteam 11:00:0359:25
51Marjolijn van Drimmele1977Run4Fun damesteam 31:00:1759:33
52Rosanne Onrust1987UvA/HvA damesteam 31:00:2059:26
53Laura Kuhne1986UvA/HvA damesteam 41:02:301:01:23
54Linne Dries1990UvA/HvA damesteam 51:02:531:02:29
55Tatiana Markaki1968UvA/HvA damesteam 31:04:001:03:01
56Linda Jongbloed1988UvA/HvA damesteam 41:04:191:03:17
57Desiree Albicher1984UvA/HvA damesteam 41:04:461:03:52
58Maurien Culbarf1972UvA/HvA damesteam 41:08:261:07:27
59Marianne Kos1957Run4Fun damesteam 31:10:451:09:55
60Karen van der Horst1976Run4Fun damesteam 31:10:461:09:55
 
Vanaf maandag ca. 12.00 uur de foto's op www.runningpromotiongelderland.nl
 
www.uitslagen.nl23-01-2012 21:50