| | | | | Uitslagenlijst Klokloop
Heerde - Zaterdag 29 oktober 2011
MEISJ, 700 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Sanne Tessemaker
De Gemzen
3:09
12
Maud van der Windt
De Gemzen
3:33
16
Maureen de Ruiter
De Gemzen
3:48
21
Francine van der Stoop
Heerde
4:10
24
Mees van der Knokke
Zwolle
4:37
JONGE, 700 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
22
Willem Bijsterbosch
Heerde
7:17
MEISJ, 1400 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Linde Augustinus
De Gemzen
5:48
6
Tirza Tessemaker
De Gemzen
6:10
13
Anne-Jet Augustinus
Wapenveld
6:25
16
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
6:51
20
Anouk van der Windt
Heerde
7:03
23
Esmé Bastiaannet
De Gemzen
7:17
JONGE, 1400 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Rachel van Es - Snijde
Hattem
21:28
5
Judith van der Beek
Zwolle
22:06
7
Claudia Vosselman
Hilversum
22:20
8
Carla Boekema
Loopgroep Aart Stigt
22:21
10
Gerline Crediet
Nieuwleusen
22:36
11
Jitske Strikwerda
De Gemzen
22:37
16
Margreet Otten
Atletics Nijverdal
24:00
18
Mireille van 't Veld
Heerde
24:39
24
Jessica Bronkhorst
Enschede
25:15
26
Jacqueline Dijkslag
Orgaan Donatie
25:33
27
Petra Hollander
IJsselmuiden
25:36
31
Petra Hollander
IJsselmuiden
26:09
36
Gerda van der Vegt
Dalfsen
26:24
40
Liane Grootkarzijn
Oldebroek
26:46
50
Evelien van Schoonhove
Cialfo
28:06
52
Ankie van Schoonhoven
Cialfo
28:09
53
Tuppence van den Broek
Wezep
28:12
57
Annelies Breet
Flevo Delta
28:18
60
Gerlinda van Nieuwenho
Wezep
28:34
61
Lenie van den Berg
Viattence
28:39
63
José Schilderinck
Isala '96
29:11
64
Danielle van het Ende
Wezep
29:19
65
Mariske van der Wall
Heino
29:24
68
Antoinette Kamermans
Honselersdijk
29:30
70
Driesje Eckelboom
De Gemzen
29:32
79
Lenie van den Berg
Viattence
30:06
80
Jolanda van Ommen
Wapenveld
30:25
83
Marjan Fokke
't Loo Oldebroek
30:37
88
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
31:15
91
Sharon van Riel
Dalli - de Klok
31:33
97
Jacolien van der Wal
Wezep
31:51
100
Claudia Vosselman
Hilversum
32:20
102
Annemieke Montfrooy
Viattence
32:24
104
Gerlinda van Nieuwenho
Wezep
32:35
110
Hendriette Eikelboom
Heerde
32:48
114
Margriet Spronk - vd K
De Gemzen
33:03
116
Mireille van der Willi
Zwolle
33:08
123
Alie Schoonderbeek
Nijkerk Gld
33:28
129
Jacqueline Boschman
De Gemzen
34:23
136
Caroline Bos
Dutch Runners Basic
35:53
139
Ella van der Nat
Apeldoorn
36:54
145
Leoni Wobma - Raveling
Orgaan Donatie
40:40
147
Marianne Verhaagen
Orgaan Donatie
40:43
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfred van Holst
Groningen Atletiek
15:32
5
Martin Breunissen
ACO Van Elderen
17:25
15
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
19:43
17
Jeroen Linneman
LAAC Twente
19:59
18
Peter van Grootheest
Triada
20:33
21
Gerben Dalhuisen
De Gemzen
20:58
23
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
21:09
26
Niels van Lohuizen
De Gemzen
21:15
28
Niek de Vos
Orgaan Donatie
21:40
30
Gerrit Jan Kroes
Groningen
21:54
32
Teunis van Lohuizen
Heerde
22:04
33
Lennart Nicolaas
Apeldoorn
22:05
34
Jos van Wijk
Orgaan Donatie
22:05
35
Jasper Bruggeman
De Gemzen
22:08
37
Gerrit van der Wal
Veessen
22:27
50
Bart Valkenier
Orgaan Donatie
23:35
56
Stefan van Herpen
De Gemzen
24:27
65
Patrick Hanekamp
Wapenveld
25:06
67
Dietrik Augustinus
Wapenveld
25:21
70
Huub Hollander
IJsselmuiden
25:38
74
Theo Eikenaar
Dalli - de Klok
25:54
98
Michel Goosen
Dalli - de Klok
28:01
108
Arthur Kalter
Dalli - de Klok
29:42
111
Henk-Jan Wieberdink
Elspeet
30:30
124
Johan Raveling
Orgaan Donatie
40:43
125
Tim Raveling
Orgaan Donatie
40:43
126
Janco Raveling
Orgaan Donatie
40:46
VROUW, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Renske van Mossel
Heerenveen
48:53
6
Henny Puttenstein
De Gemzen
48:53
7
Trees van Bohemen
Dutch Runners Gold
48:56
10
Janny van Bommel
Naaldwijk
49:51
14
Anette Westerink
IJsselmuiden
50:19
17
Erica van de Peppel
Elspeet
50:51
18
Angelique Leerkes
Apeldoorn
50:58
19
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
51:04
21
Simone Sluiter
Amsterdam Zuidoost
51:35
23
Nadia Schweidt
Dalli - de Klok
51:55
24
Gerrinde van Lieshout
Kampen
51:56
26
Margret de Groot
Olympus '70
52:27
28
Linda Welles
Berkel en Rodenrijs
53:17
31
Aletta van Bezoen
PEC 1910
53:31
33
Ingrid van de Poll
Isala '96
53:38
38
Renate Bredenoort
Lopikerkapel
54:13
39
Hester Borst
Dalli - de Klok
54:15
40
Carla Huisman
Dalli - de Klok
54:24
41
Lizette van Baarwijk
Heerde
54:33
42
Jacqueline Molenaar
Olympus '70
54:35
48
Daniëlle van der Weerd
Cialfo
55:11
58
Gertine Brummel-Rozend
Viattence
56:46
61
Gerrie Beetsma
Flevo Delta
57:23
67
Ida van de Meyden
Viattence
57:57
76
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
58:39
80
Dorine van Arendonk
Flevo Delta
58:54
83
Brigitte Dogterom
Alphen aan den Rijn
59:19
84
Marja van Ettingen
PEC 1910
59:24
85
Jolande Steenwoerd
Vaassen
59:44
90
Carin van Loenhout
PEC 1910
1:00:51
97
Diana Braaksma
Dutch Runners Gold
1:01:57
99
Elles Groot Koerkamp
Zwolle
1:02:07
100
Ingeborg Klessens
Groningen
1:02:08
104
Martine Arkema
Flevo Delta
1:02:33
107
Jacqueline van Hoesel
PEC 1910
1:03:39
113
Anneloes van Ark
Amersfoort
1:05:01
119
Kisten van der Hoeven
PEC 1910
1:07:08
120
Alien Koetsier vd Mars
Wapenveld
1:07:36
MAN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Harold Barmentloo
Beemte Broekland
38:53
9
Sjoerd van Westerop
BB lopers
39:18
14
Andre Gijsendorffer
Zwolle
40:40
15
Henk van den Esschert
De Gemzen
40:54
24
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigt
42:11
26
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
42:14
28
Wim van Ravenhorst
Triathlon
42:23
30
Edwin Middelveld
BB lopers
42:52
38
Eveline Morsch-de Hoog
Dronten
43:57
40
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
44:02
42
Freek van de Graaf
De Gemzen
44:17
44
Arthur van Enkhuijzen
Zwolle
44:36
50
Mark Groenhuijzen
Amstelveen
45:06
55
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
46:09
60
Arnoud Dokter
Dalli - de Klok
46:20
67
Dirk Jan Riphagen
Harderwijk
46:53
80
Ferd Dogterom
Alphen aan den Rijn
48:37
82
Aalt van het Goor
Doornspijk
48:43
84
Hielke van der Stouwe
Zwolle
49:01
86
Aalt Wensink
't Loo Oldebroek
49:05
93
Reinier van den Beld
De Gemzen
49:28
99
Dimitry de Graaf
Amsterdam
50:01
106
Bennie van der Rest
Dalli - de Klok
50:44
111
Patrick van der Meijde
Harderwijk
51:00
112
Johan van Leussen
Nieuwleusen
51:01
113
Jan van der Weide
Doornspijk
51:09
119
Mosses Asturias
Westervoort
51:50
134
Jeroen van Breda
Dalli - de Klok
52:47
141
Timo van Huffelen
Amersfoort
53:25
142
Erik van Huffelen
Amersfoort
53:25
148
Mustafa Gözek
Dalli - de Klok
53:44
152
Arjan Nagtegaal
Harderwijk
53:57
154
Erwin van der Beek
Dalli - de Klok
54:02
166
Ruud Appelman
Dalli - de Klok
54:39
167
Sven van der Gaast
Feerwerd
54:46
173
Gerard van der Sluis
IJsselmuiden
55:12
176
Gert Regterschot
Wapenveld
55:17
191
Alfred van de Beerecam
Heerde
57:24
201
Radboud Sanders
Flevo Delta
58:43
202
Patrick van der Lee
Amersfoort
58:50
214
Bertil Oonk
Dalli - de Klok
59:56
215
Frank Voorderhave de K
Hattem
1:00:02
217
Dirk Willem Hiemstra
De Sprinter
1:00:09
220
Harry van Vreden
Wapenveld
1:01:21
226
Cor van Breemen
Flevo Delta
1:03:55
227
Dennis Hoornweg
Dalli - de Klok
1:04:44
230
Eveline Morsch-de Hoog
Dronten
1:07:15
VROUW, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marit van den Broek
Harderwijk
1:10:18
7
Mariët van Petersen
De Gemzen
1:12:29
8
Hermine van der Marel
Olympus '70
1:12:59
9
Marrie Sparreboom
Flevo Delta
1:14:08
11
Jelly van der Brugge
Arnhem
1:15:30
15
Ethel van Marrewijk
Olympus '70
1:16:12
16
Anneke Bouwknegt
Isala '96
1:18:06
18
Jacqueline van Egmond
AV Rijssen
1:18:33
24
Take van Ruijven
Olympus '70
1:19:23
30
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
1:23:56
41
Moniek Wagenvoorde
Diepenveen
1:32:44
42
Marielle Huisman
De Gemzen
1:34:27
MAN, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Martijn Schakelaar
De Gemzen
54:08
5
Henk van der Plas
Eindhoven Atletiek
56:54
7
Michiel van Dellen
Loopgroep Aart Stigt
57:56
9
Roel van der Steege
Kampen
58:29
15
Jorrit van den Heuvel
Berghem
1:01:07
16
Bert Brinkhof
Loopgroep Aart Stigt
1:01:20
21
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
1:02:54
24
Niek van der Knokke
Zwolle
1:03:20
26
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1:03:29
36
Ruben van der Sligte
PEC 1910
1:06:29
37
Robert van der Meulen
Isala '96
1:06:42
55
Rene van der Reest
Spirit Lelystad
1:09:19
59
Patrick Nijmeijer
PEC 1910
1:09:39
66
Anton Schoonderbeek
AV Nijkerk
1:10:30
70
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:10:49
76
Jurriën Norder
's-Gravenhage
1:11:39
77
Jan van de Grootevheen
Hattem
1:11:41
80
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
1:12:05
87
Johan van Slooten
Viattence
1:12:52
96
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
1:14:08
110
Eildert H Delger
De Gemzen
1:17:02
117
Arna van Breukelen
PEC 1910
1:18:22
119
Theo Sleurink
IJsselmuiden
1:18:35
127
Wim J van den Noort
Friesland
1:20:45
134
Kees Jan Willeboordse
Zwolle
1:21:51
136
Gert van den Esschert
Cialfo
1:22:42
138
Johan Kloppenburg
Dutch Runners Gold
1:23:17
140
Henk-Jan Kamphuis
Viattence
1:25:43
147
Sieds Tichelaar
Biddinghuizen
1:30:09
152
Henk Wagenvoorde
Diepenveen
1:32:48
Uitslagen.nl
03-11-2011 22:47