Zoek

Uitslagenlijst 16e Ketelhavenloop

Dronten - Zaterdag 27 augustus 2011

 
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans Lindeboom1986BB lopers34:07 
2Erik Driesen1978NOP34:14 
3Simon Visser1980Isala '9635:07 
4Bert de Boer1987Staphorst36:20 
5Arne Mulder1990BB lopers36:30 
6Henry Visscher1981BB lopers37:04 
7Janoah Bovenhuis1985Flevo Delta37:35 
8Harold Kruidhof1973Staphorst38:16 
9Edwin Boone1990Isala '9639:35 
10Niels Visser1983Hattem39:50 
11Niek van der Knokke1978Zwolle40:08 
12Jonathan Goijert1985Amersfoort41:01 
13Dennis van den Belt1975Flevo Delta43:33 
14Wilco Nijerkamp1988Biddinghuizen45:43 
15Martijn Karel1972Kampen45:57 
16van Molenaar1990Urk46:41 
17Dennis Ettes1974Rotterdam46:47 
18Frank Stobbe1979NOP46:52 
19Jochem Hullegie1988Kampen47:26 
20Peter van Beek1988Harderwijk47:58 
21Robin Kroon1976Flevo Delta48:40 
22Arno vd Brink1980Flevo Delta49:30 
23Dimitry de Graaf1977Amsterdam50:19 
24Jurjen de Jong1972Flevo Delta51:13 
25Ernesto Fraser1979Amersfoort51:43 
26Martin Oosterhoff1984Kampen52:44 
27Jos Vinke1986Lelystad55:45 
28Martijn Kasza1996Doetinchem56:38 
29Rene van Ampting1978Doetinchem56:43 
30Lex Ouburg1975Rotterdam58:11 
 
M40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Frans Deenen1961ATV Venray36:02 
2Bennie Thunker1970Isala '9636:34 
3Martin Hendriks1971Elburg37:26 
4Arjen Driesen1969NOP37:40 
5Roel van der Steege1969Kampen38:16 
6Jasper de Groot1967Flevo Delta38:36 
7Eric Jansen1966Loopgroep PK38:54 
8Marcel van Amstel1969Dronten39:36 
9Robert Reitsema1965Isala '9639:38 
10Andre Gerin1963Spirit Lelystad39:46 
11Gerard van Arendonk1961Flevo Delta41:03 
12Peter Ligthart1964Hasselt41:26 
13Olaf Satink1971Zwolle41:39 
14Erwin Noorman1970Spirit Lelystad42:50 
15Johan Zandbergen1962Flevo Delta44:45 
16Johan van Tol1962Dronten44:50 
17Wieger Vreeke1962Emmeloord44:53 
18Mark de Wolff1964Dronten45:46 
19Robert Wezenberg1968Nederland45:52 
20Marco Driesen1965NOP46:48 
21Erik van der Linden1965Dronten46:55 
22Wim van der Leij1968Flevo Delta47:03 
23Harm Dunnink1967Staphorst47:17 
24Henk Kruidhof1961Rouveen48:52 
25Bert van den Belt1963Flevo Delta49:05 
26Rene van der Elst1967Flevo Delta50:39 
27Wim Bruins1967Flevo Delta51:00 
28Henk Breel1965Arnhem51:29 
29Gerrit Hultink1963Dronten53:21 
30Rene Erkens1964Zeewolde53:22 
31Marco Harberink1969Harderwijk55:33 
32Louwe Smit1965Dronten55:36 
33Patrick Dybiona1963Leusden56:45 
 
M50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marten Bolt1961avVN39:32 
2Gerard Smit1957Statina42:44 
3Lubbert Bovenhuis1954Flevo Delta42:54 
4Willem de Vries1956NOP43:41 
5Mans Veldsink1957Dedemsvaart44:54 
6Peter Bekedam1956Flevo Delta44:56 
7Hans van Unen1957Zwolle46:38 
8Theo Jaskulski1954Flevo Delta46:42 
9Stan van Dam1958Flevo Delta46:49 
10Henk Doornebosch1954PEC 191047:04 
11Tim de Vogel1957Flevo Delta48:52 
12Hans Dorr1954Spirit Lelystad49:50 
13Hans Hilbrands1952Flevo Delta50:15 
14Steven Pul1951Lelystad50:28 
15Vincent van Yperen1960Flevo Delta51:48 
16Marcel Warmerdam1960Swifterbant52:51 
17Gerard Wieten1959Dronten53:00 
18Marien van Staalduine1955Flevo Delta54:51 
19Dik v.d. Dool1960Lelystad54:55 
20Erik van der Vaart1956Dutch Runners Gold55:21 
21A. Nijerkamp1958Biddinghuizen55:36 
22Hans Overkempe1956Flevo Delta56:41 
23Arnold te Raa1957Flevo Delta1:00:00 
 
M60, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim Elshout1951avVN41:40 
2Arnold Stoop1943Athlos42:03 
3Adriaan Sparreboom1948Flevo Delta43:38 
4Hans Harmsen1944Spirit Lelystad45:05 
5A. Boschman1949Elburg45:21 
6Anne Stobbe1951NOP45:23 
7Hidde Leijenaar1951Flevo Delta45:49 
8Roelof Pepping1947avVN46:35 
9Wim Rademaker1947Flevo Delta50:06 
10Bert Brink1948Dronten50:11 
11Barend ten Have1941Isala '9650:43 
12van Mierlo1943Dronten52:06 
13Jan Mulder1950Zwolle52:12 
14Ger Ettes1946Loopgroep Ketelhaven56:26 
15Brusselman1948Spirit Lelystad58:22 
16Fokke Sytsma1943Flevo Delta59:51 
17Allert Everts1949Flevo Delta1:00:50 
18Aad Brugman1943avVN1:03:21 
 
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marleen Vos1974Lelystad39:52 
2Afke Kruis1975NOP47:05 
3Marlijn Griesheimer1985Dronten53:18 
4Lisa Beltman1983Dronten1:00:16 
5Gerdienke Sparreboom1980Zwolle1:04:04 
6M. Hemstede1978Ommen1:08:27 
7Janneke Morsch1991Loopgroep Ketelhaven1:08:48 
8Danielle Wesseling1990Dronten1:11:00 
 
V40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Vanessa Gosselink1971Flevo Delta41:43 
2Marlies van Amstel1970Dronten44:10 
3Corrie Stoker-de Wit1969Flevo Delta44:25 
4Karin Bergmans1971Flevo Delta47:58 
5Esther Jonkers1971Flevo Delta49:15 
6Hilda Paarhuis1965Rouveen49:28 
7Hanny Breel1967Rijen51:29 
8G. Garst1963Zwolle53:26 
9Ingrid vd Poll1966Isala '9653:43 
10Jenny van den Belt1965Flevo Delta56:12 
11Sandra Frijlink1965Almere56:36 
12Vera Schoorlemmer1963Isala '9656:42 
13Dorine van Arendonk1964Flevo Delta57:08 
14Jacqueline Bouwmeester1965Zwolle57:44 
15Kitty Schipper1962Dronten1:04:32 
 
V50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marrie Sparreboom1952Flevo Delta49:17 
2Reina Wijnia-Kwant1956Hasselt51:06 
3Jose Rijnbeek1953SC Reeuwijk58:09 
4Lesleigh Dore1961Spirit Lelystad59:27 
5Eveline Morsch-de Hoog1958Loopgroep Ketelhaven1:01:24 
6Frea Waldus1956Flevo Delta1:03:31 
7Anky Goulooze1961Dronten1:04:32 
8Henny de Graaf1951Dronten1:19:12 
 
V60, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mirjam Brugman1944avVN54:07 
2Gerrie Mulder de Graaf1951Zwolle1:06:36 
 
www.uitslagen.nl28-08-2011 16:32