Zoek

Uitslagenlijst Bridge to Bridge

Arnhem - Zondag 13 september 2009

 
MSEN, 10 EM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Diederik Scheltinga1985Huissen58:4858:48
2Remco Kleinrensink1974Wageningen59:1759:15
3Olivier Diels1981Arnhem1:00:391:00:38
4Mehmet Dag1981Arnhem1:01:0059:51
5Tom Egging1977Westervoort1:01:491:01:48
6Vincent Michielsen1975Wageningen1:03:361:03:34
7Bas Hermsen1975Cuijk1:03:591:03:58
8Robby Ribbink1976Lent1:04:081:03:50
9Lambert-Jan Koops1975Bemmel1:04:181:04:07
10Roelof Docter1976Oosterbeek1:04:541:04:42
11Niels Siebelink1982Arnhem1:04:551:04:54
12Pieter Bloemberg1976Groessen1:04:561:04:53
13Wouter Post1983Deventer1:05:331:05:01
14Jorik Huizinga1977Pannerden1:05:411:05:39
15Ewout Frankema1974Arnhem1:05:431:05:40
16Vincent van Geelen1986Wijk bij Duurstede1:06:431:06:28
17Wilco Agteres1986Ederveen1:06:591:06:57
18Michiel Huzen1975Nieuwleusen1:07:211:06:51
19Wiebe Derksen1987Groningen1:08:141:08:10
20James Hughes1989Churchtown (IRL)1:08:351:08:30
21Jeroen Janssen1986Amsterdam1:08:441:08:42
22Tobi Lusing1989Arnhem1:08:521:08:48
23Mark Mieras1976Arnhem1:09:311:09:26
24Jork Muyres1985Driel1:11:101:11:06
25Michel van Eert1978Nuth1:11:421:11:40
26Gilbert Juliaans1977Nederland1:11:581:11:41
27Thomas Nieuwenhuijzen1974Arnhem1:12:091:11:48
28Pim de Swart1982Arnhem1:12:401:11:47
29Lars Ryberg1976Huissen1:12:531:12:42
30Ruud Wilens1983Enschede1:13:021:12:43
31Guido Nelissen1976Leiden1:13:031:12:31
32Joop Tindemans1979Eindhoven1:13:061:13:00
33Twan Rossen1980Arnhem1:13:221:13:15
34Raymond Spenkelink1987Arnhem1:13:291:13:10
35Jorrit Mertens1983Arnhem1:13:321:13:31
36Juri Hertog1975Veenendaal1:13:321:12:32
37Harm Smit1975Bennekom1:13:351:13:04
38Remco van Hussel1977Nijkerk Gld1:14:011:13:57
39Jurn van Gisteren1984Oss1:14:171:13:11
40Sander Winkelhorst1979Arnhem1:14:221:13:29
41Sander de Wit1980Arnhem1:14:261:14:08
42Laurens Fridael1975Arnhem1:14:391:12:28
43Joeri Baak1991Nederland1:14:401:12:33
44Wesley van Aalten1984Arnhem1:14:471:14:27
45Dandy Gvachakke Barrig1977Arnhem1:14:481:14:31
46Bas Kleijer1982Veenendaal1:15:451:15:16
47Joppe Boon1986Wageningen1:16:101:15:53
48Louis Hartman Arnhem1:16:181:16:16
49Sander van Woudenberg1977Arnhem1:16:291:15:56
50Michel Manintveld1980Apeldoorn1:16:431:16:32
51Maarten Hamelink1976Ede Gld1:16:431:15:45
52Peter van Dijk1986Nijmegen1:16:461:16:00
53Erik Sanders1977emmerich am rhein (G1:16:501:16:03
54Hugo Velthuis1981Arnhem1:17:061:16:33
55Eef Hendrik1987Netterden1:17:191:17:07
56Rene Artz1991Arnhem1:17:371:17:35
57Jorre Vink1978Doetinchem1:18:031:17:14
58Tobias Korte1987Arnhem1:18:091:17:46
59Peter Renden1981Putten1:18:101:16:38
60Niek Verheijen1990Arnhem1:18:111:17:29
61Timo ter Braak1986Nunspeet1:18:391:17:25
62Martijn Baede Arnhem1:18:461:18:37
63Ben te Beek1983Nijmegen1:19:021:18:03
64Brecht Wilke1978Rotterdam1:19:191:18:21
65Laurens Kraal1983Culemborg1:19:211:16:26
66Frank Lankhorst1981Nijkerk Gld1:19:261:18:46
67Nick van de Laar1988Arnhem1:19:421:17:36
68Bart Lagerberg1975Arnhem1:19:491:17:41
69Jody Kevenaar1977Arnhem1:19:491:17:40
70Anton de Vries1983Rijssen1:19:581:18:25
71Mark Wolffensperger1980Velp Gld1:19:591:19:18
72Harm van Hal1977Millingen aan de Rij1:20:091:18:17
73Marcel Cremers1977Nijmegen1:20:131:18:11
74Arnold van Beersum1974Duiven1:20:441:19:54
75Koen Adolfs1985Nijmegen1:21:081:19:05
76Steven Roest1978Zutphen1:21:121:19:31
77Sjors Berns1983Arnhem1:21:341:19:31
78Rick Hartgers1979Arnhem1:21:431:20:09
79Maurice de Klein1979Babberich1:21:511:20:55
80Bas Swinkels Elst1:21:591:21:53
81Oscar Hoiting1978Nijmegen1:22:081:20:42
82Henry van Dijk1978Veenendaal1:22:121:21:47
83Maarten Roest1976Arnhem1:22:261:20:46
84Marcel Koerts1974Nederland1:23:101:23:04
85Sander Oosterink1978Zelhem1:23:461:21:55
86Gerrit Jan Donderwinke1976Doetinchem1:23:501:23:14
87Lemco Klaassen1982Elim1:24:051:22:31
88Dolf Peijnenburg1982Arnhem1:24:101:22:34
89Robin Wijers1980Westervoort1:24:131:23:42
90Jeroen Schlechter1980Doetinchem1:24:161:23:37
91Niels Rossen1977Eindhoven1:24:331:24:26
92Jan Pieter Nijhof1977Rotterdam1:24:501:23:53
93Bart van Veldhuizen1979Arnhem1:25:061:24:45
94Sergei Schennink Arnhem1:25:161:23:33
95Jasper van Voorst1987Nunspeet1:25:161:24:02
96Arno van der Aa1977Wageningen1:25:321:23:34
97Frank van Ark1979Utrecht1:26:071:24:04
98Michiel de Boer1978Arnhem1:26:411:24:32
99Martijn van Uum1978Arnhem1:26:441:25:14
100Sander Hougee1975Driebergen-Rijsenbur1:26:501:25:05
101Dennis van den Eijnden1981Nederland1:27:001:25:59
102Vincent van Gelder1987Nijmegen1:27:211:26:35
103Robert Vonk1975Geldrop1:27:271:25:43
104Erwin van de Vis1977Rhenen1:27:301:26:35
105Raimund Hiller1974Arnhem1:27:451:26:45
106Danny van Dijken1991Heteren1:27:471:25:38
107Coen Hendrikx Arnhem1:28:011:27:54
108Jan Kleijer1977Ede Gld1:28:011:27:32
109Andries Kooistra1982Amsterdam1:28:091:26:31
110Michel de Groot1982Arnhem1:28:191:26:24
111Paul Tours1975Bielefeld (GER)1:28:431:26:27
112Klaus Koonen Arnhem1:28:561:28:43
113Piet Karregat1979Amsterdam Zuidoost1:29:041:28:42
114Casper Brasser1976Utrecht1:29:411:27:56
115Jaco Peters1985Dodewaard1:30:121:28:29
116Bart van de Geijn Beneden-Leeuwen1:30:321:30:01
117Van der Laan1975Arnhem1:30:361:29:26
118Hans Barenbrug1982Arnhem1:30:551:28:43
119Paul van Bladel1978Arnhem1:31:131:29:26
120Fritz van de Pol Nederland1:31:221:29:25
121Adri Bressers Nederland1:31:231:29:42
122Wido Kelderman1976Ede Gld1:32:321:30:37
123Ivo Claessen1982Nijmegen1:32:441:31:10
124Thom Broens1987Hoogeveen1:33:161:31:42
125Bart Haisma Nijmegen1:33:411:33:30
126Usnach Baauw1974Arnhem1:33:441:32:52
127Gerrit-Jan Kappers Nijmegen1:34:371:34:25
128Johannes Kruisselbrink1983Leidschendam1:34:471:33:08
129Guido de Kok1975Ede Gld1:35:491:34:29
130Olaf Lagerwerf1985Tilburg1:36:441:35:00
131Michiel Bom1977Doorwerth1:37:071:35:42
132Rutger van der Staak1995Westervoort1:37:361:36:13
133Joachim Netten1982Arnhem1:38:031:36:12
134Rick de Kleyn Amersfoort1:38:241:38:10
135Jeroen Broerse Arnhem1:38:571:38:39
136Robbie Lange Arnhem1:40:341:40:25
137Sander Wolters Duiven1:47:101:47:00
138Bastiaan van den Brand1975Dodewaard1:47:341:45:56
139Lucas Fust1978Lochem1:47:361:46:32
140Roland Meertens1990Boxmeer1:52:041:49:59
141Siebren Zijlstra Nijkerk1:52:261:52:18
142Michael Verbrugge NIJMEGEN1:54:551:54:23
 
M35, 10 EM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ronald de Jonge1970Rozendaal56:0556:05
2Antoine Roes1972Wijchen57:0757:06
3Ronald Derksen1971Beekbergen57:2257:22
4Nico de Vries1974Kampen1:00:041:00:03
5Werner Weustenenk1967Hengelo Gld1:01:361:01:16
6Armand Goossens1967Arnhem1:03:491:03:36
7Addy Boll1971Arnhem1:04:041:03:58
8Renzo Lippinkhof1973Arnhem1:04:101:04:09
9Edwin van Asten1967Huissen1:04:551:04:53
10Martin Gotink1968Wehl1:05:011:04:43
11Adriaan Tates1969TenneT1:05:421:05:39
12Han Stegeman Giethmen1:05:551:05:51
13Stephan Hoegen1973Elst Gld1:06:571:06:51
14Wouter Rouwhorst1965Borculo1:07:091:06:30
15Henri van Essen1973Nijkerk Gld1:07:411:07:37
16Iwan te Brake1971Arnhem1:07:491:07:32
17Maarten Peters1972Gendt1:08:031:07:57
18Ralph Schielen1966Arnhem1:08:281:07:42
19Gielink Mgh1970Doesburg1:08:481:08:47
20Martijn Mussche1971Arnhem1:08:531:08:43
21Kenneth Bouwman1974Gendt1:08:591:08:56
22Remco Jesterhoudt1972Lelystad1:09:351:09:27
23Albert Stienezen1965Zevenaar1:09:421:09:07
24Kees Peerdeman1966Drempt1:09:471:09:42
25René Hillebrink1967Elst Gld1:09:511:08:26
26Hubert van Wingaarden1970Arnhem1:10:011:09:46
27Giovanni Amato1965Arnhem1:10:191:10:02
28Marco Liberto1967Duiven1:10:301:10:21
29Arthur van den Brink1968Elst Gld1:10:561:10:46
30John Spittel1970Rotterdam1:11:021:10:36
31Falco van den Boom1968Arnhem1:11:101:10:28
32Erik van Grunsven1972Berghem1:11:141:10:39
33Henk Bijsterbosch1966Arnhem1:11:161:10:53
34Tako Sondorp1970Utrecht1:11:191:11:00
35Joos de Bakker Amersfoort1:11:401:11:35
36Peter Jesse1969Arnhem1:12:011:11:46
37Wijnand Weijman1966Veenendaal1:12:061:12:04
38Arthur van der Windt1966Arnhem1:12:331:12:21
39Maarten Vrij1967Utrecht1:12:341:11:46
40Martin Stevens1970Almere Buiten1:12:381:11:56
41Ed van Riessen Oosterbeek1:12:411:12:33
42André van der Neut1973Breukelen Ut1:12:421:12:34
43Volkmar Cremer1971Beuningen Gld1:12:471:11:07
44Peter van Dalen1967Huissen1:12:471:11:30
45Michiel Beurskens1971Arnhem1:12:571:12:09
46Etienne Journee1970Arnhem1:13:071:12:53
47Arnold Daals1968Winterswijk1:13:141:12:20
48Hans Theunissen1968Arnhem1:13:161:13:05
49Gary Vooges1965Lunteren1:13:261:12:54
50Henri Laitervo1974Arnhem1:13:291:13:18
51Harry Corbeek1965Rozendaal1:13:361:12:24
52Alexander Leeman1966Molenhoek Lb1:13:401:12:47
53Diederik Heij1970Oosterbeek1:14:061:13:38
54Dinand van Haaften1974Aalst Gld1:14:131:13:50
55Freek Tjassens Keiser1969Zutphen1:14:351:13:19
56Dick van Regteren1967Arnhem1:14:441:14:29
57Richard Bitter1971Oosterhout gem Nijme1:14:461:14:35
58William Steenbakkers1971Arnhem1:15:001:14:22
59Bernhard Pluim1964Tonden1:15:061:14:16
60Taco Hanou1969Zevenaar1:15:171:14:25
61John Arends1968Huissen1:15:191:15:09
62Marco Schellings1972Arnhem1:15:251:14:09
63Wilbert de Wijs1972Nuenen1:15:281:15:02
64Martin Poodt1973Bemmel1:15:291:14:24
65Jaap Bosch1969Nederland1:15:341:13:41
66Peter Scholten1967Zutphen1:15:481:14:57
67Arthur van Rooijen1970Woerden1:15:521:14:05
68Tom Wientjes1973Arnhem1:16:021:14:30
69Marco Kok1971Huissen1:16:031:14:03
70Ard Cloo1968Amersfoort1:16:181:16:09
71Robin Hoogveldt1969Westervoort1:16:191:15:08
72Nando van Rijnberk1966Arnhem1:16:191:15:08
73Joost den Hertog1965Angerlo1:16:251:14:51
74Hans Berendsen1966Braamt1:16:291:15:52
75Ronald Versteegen Weert1:16:291:16:22
76Läslo Brouwer1969Arnhem1:16:351:15:18
77Marco Halman1970Arnhem1:17:021:15:53
78Mark van den Hurk1973Heesch1:17:221:16:42
79Gert van Harskamp1964Duiven1:17:251:17:01
80Paul van Wijk1969Velp Gld1:17:271:16:02
81Marc Verhaegh1964Huissen1:17:331:17:06
82Roy Theunissen1966Arnhem1:17:371:17:18
83Laurens Römer1967Arnhem1:17:371:15:39
84Raymond Berentsen Terborg1:17:391:17:16
85Vincent Bronkhorst1972Nederland1:17:411:16:36
86Rob Brugman1967Arnhem1:17:441:16:40
87Marco Overdijk1965Cuijk1:17:561:17:11
88Freek Nabuurs1969Nederland1:17:581:17:23
89René Wijnalda ARNHEM1:17:581:16:13
90Marc Spierenburg1965Arnhem1:18:001:16:50
91Hans van den Brink1972Arnhem1:18:101:16:22
92Ian van Deijck1968Doorwerth1:18:141:17:03
93Wilko Linnenbank1967Wehl1:18:161:17:40
94Bas Glasbergen1974Meppel1:18:241:17:22
95Arie Kooiman1965Arnhem1:18:291:17:43
96Emanuel Brokke1973Apeldoorn1:18:301:17:40
97Gerhard Nijhof1968Arnhem1:18:331:17:24
98Gerrit van het Ende1964Nijkerk Gld1:18:421:18:02
99Tim Steenbergh1968Ede Gld1:18:451:17:03
100Rob Rabelink1967Doetinchem1:18:451:18:32
101Marc Bakker1971Arnhem1:18:481:18:08
102Maurice Huijs1967Bergen op Zoom1:18:511:17:52
103Arie Kelderman1968Veenendaal1:18:521:17:02
104Bart Bertelink1965Zwolle1:18:521:17:55
105Robert Janssen Wijchen1:18:531:18:46
106Erik Renshof1966Barneveld1:18:571:17:40
107Frank Hengeveld1969Oosterbeek1:18:581:16:31
108Marco Hengeveld1967Arnhem1:18:591:16:32
109Frano Bebseler1969Oosterbeek1:19:001:17:46
110Frans Kroesen1974Amersfoort1:19:181:18:15
111Jasper van Amstel1964Arnhem1:19:281:18:14
112Thomas Bernard1966Dongen1:19:301:19:09
113Rene van Ham1965Arnhem1:19:311:19:05
114Mario Bammens Duiven1:19:371:19:27
115Marcel Driessen Boxmeer1:19:371:19:28
116Robert Gieling1970Arnhem1:19:411:18:00
117Arno Gerretzen1964Westervoort1:19:471:18:38
118Robert Vermeer1968Rheden1:19:471:18:41
119Lodi Wigman1972Huissen1:19:491:18:41
120Eelco Jansen1974Arnhem1:20:021:19:10
121Raymond Olderaan1966Wehl1:20:031:19:25
122Jacco van der Vinne1971Arnhem1:20:091:19:28
123Nick Arends1967Babberich1:20:111:19:35
124Martin Ekhardt1965Arnhem1:20:131:18:55
125Jeroen van Mierlo1964Elst Gld1:20:181:19:29
126Mike Kevenaar1973Dieren1:20:211:18:12
127Sander Witteveen Vianen1:20:211:20:16
128Michael Kehren1968Arnhem1:20:221:18:57
129Dennis Kobus1970Arnhem1:20:331:18:48
130Alex van Hoof1967Oss1:20:521:19:44
131Guno Burgzorg1969Driel1:20:561:18:57
132Edwin Bakker1966Oosterhout Nb1:20:581:20:02
133Job Smit1966Veenendaal1:21:011:21:00
134Bob Sent1971Deventer1:21:251:19:43
135Mark Klein Gunnewiek1969Elst Gld1:21:261:20:38
136Rene Ros1972Nijverdal1:21:361:20:25
137Dik van Schagen1966Loo Gld1:21:481:21:08
138Erik van der Hoofd Nijmegen1:21:521:21:27
139Frank van Duinhoven1964Nederland1:21:591:20:27
140Hans van der Meer1973Arnhem1:22:031:20:49
141Andre Broekhaus1967Arnhem1:22:101:21:06
142Danny Boegheim1973Arnhem1:22:151:20:28
143Radboud Marijnissen1965Arnhem1:22:171:20:48
144René Berendsen1967Westervoort1:22:211:21:21
145Hans van Vliet1970Huissen1:22:431:22:12
146Reinier Aartsen1970Arnhem1:22:551:21:01
147Ronnie Terhorst1969Doetinchem1:23:041:22:36
148Rene Tuinenbreijer1967Harderwijk1:23:091:22:51
149Joost Klappe1968Huissen1:23:121:21:35
150Fons Wolterink1969Arnhem1:23:191:22:40
151Marc Wezenberg1965Arnhem1:23:241:22:22
152Mischa Pegtel1972Papendrecht1:23:291:21:17
153Maico Bongers Arnhem1:23:401:21:56
154Hans Willem Brussee1969Arnhem1:23:461:22:48
155Jord Kuiken1970Utrecht1:23:501:23:36
156Herman Krabbendam1970Arnhem1:24:021:22:28
157Ronald Hol1974Duiven1:24:091:22:51
158Stanny Schapendonk OOSTERBEEK1:24:101:23:58
159Johan Overvest Woudenberg1:24:141:23:52
160Hendrik Jan Meutstege1969Zelhem1:24:141:23:10
161Leo van den Steen1967Arnhem1:24:251:22:17
162Rémi van der Heide1973Borculo1:24:311:23:15
163Rene van Arem1965Ede Gld1:24:501:24:17
164Marck Wolters1970Arnhem1:24:551:24:43
165Jeroen Hilgers Eindhoven1:24:581:24:53
166Ton Wulferink1969Apeldoorn1:25:011:24:19
167Bart Wiltink1973Arnhem1:25:031:24:24
168Gerrit Jansen1967Doetinchem1:25:171:24:48
169Patrick van Meeuwen1967Huissen1:25:221:25:15
170Michel Visser Wolfheze1:25:281:25:13
171Stephan Buitenhuis1971Silvolde1:25:521:24:58
172Tividor van Lijf1971Nederland1:25:561:24:56
173Melle Steringa1973Arnhem1:26:071:25:06
174Ben Pronk1968Nederland1:26:101:24:17
175Hans Scheefhals Arnhem1:26:131:26:01
176M Steffen1971Arnhem1:26:211:25:48
177Gerjan Emsbroek Houten1:26:511:26:35
178Lî Gielen1969Elst Gld1:26:521:25:18
179Mark Bouwman1966Arnhem1:26:521:25:08
180Joeri Brouwer1972Ede Gld1:26:561:25:12
181Huib de Goede1970Amsterdam1:27:221:25:34
182Edwin Dortland1971Vlaardingen1:27:321:26:36
183André van Dijk1967Zevenaar1:27:341:27:10
184Jerry Mertens1967Baarn1:27:501:27:06
185Andre Kamphuis1968Heteren1:27:541:25:44
186Peter Smit1972Alphen aan den Rijn1:27:571:27:54
187Elowy Groot1971Lent1:28:101:26:42
188Tom van der Zanden1973Arnhem1:28:151:26:46
189Peter Leushuis Apeldoorn1:28:201:28:08
190Anco Hordijk1970Lent1:28:231:26:56
191Jos van Heck1968Ede Gld1:28:231:27:20
192Leon Matser1966Westervoort1:28:301:26:41
193Rene Brouwer1966Almelo1:28:361:28:16
194Rodney van t Oost1965arhnem1:28:561:28:11
195John Schreurs1967Apeldoorn1:29:011:28:03
196Martijn Duijts1971Arnhem1:29:021:27:13
197Michel Vervaet1967Arnhem1:29:071:28:06
198Michel Rijnaarts1970Arnhem1:29:161:27:12
199Frank Simon1965Arnhem1:29:301:28:54
200Sebastiaan van Sandijk1969Nijmegen1:29:311:28:37
201Janjaap Zollinger1973Huissen1:29:321:28:24
202Sander Sjoers1970Nederland1:29:371:27:44
203Arno Barten1969Arnhem1:30:031:28:56
204Hayo Timmer1967Zutphen1:30:101:29:24
205Valer Merenyi1967Nederland1:30:151:28:21
206Alex van der Weijden1972Nijmegen1:30:221:28:34
207Paul Heijmering1964Hilversum1:30:261:29:01
208Wim ten Westenend Huissen1:30:321:30:02
209Ralf Beatse1964Arnhem1:30:351:29:11
210Richard Pietjouw1969Arnhem1:30:511:29:22
211Niels Koster1968Elst Gld1:31:151:29:05
212Herbert van Kraaij1967Arnhem1:31:161:30:21
213Wilco Wortelboer1965Arnhem1:31:191:29:39
214Edwin Van Toor Arnhem1:31:241:31:06
215Luc Froling1971Veldhoven1:31:261:30:41
216Frank Polman Huissen1:31:321:31:18
217Jerry Hondeveld1965Zevenaar1:31:351:30:33
218Rob van Zijl1969Almere1:31:361:29:54
219Mario van Andel1968Nederland1:31:531:29:56
220Marco Lippman1968Nederland1:32:031:31:05
221Berry Kerkhof1968Rheden1:32:201:30:40
222Herman vd Pluijm1974Arnhem1:32:221:30:23
223Feenstra JJ1969Leuvenheim1:32:561:31:24
224Wim Sleurink1967Duiven1:33:071:32:49
225Gert Zwaan Arnhem1:33:121:33:08
226Peter Rijmer Arnhem1:33:231:33:12
227Rob van Dis1966Dieren1:33:251:31:33
228Bussink1968Apeldoorn1:33:291:32:22
229Edwin de Baay1966Doetinchem1:33:391:33:15
230Willem vd Vaart1970Arnhem1:34:181:32:47
231Marcellino Darcangelo1968Dieren1:35:141:33:36
232Wietze Vellinga1969Dieren1:35:181:33:40
233Chris Houtriet1969Arnhem1:35:241:33:57
234Henk Ras1967Oosterbeek1:35:591:35:01
235Robert Engel1971Duiven1:36:231:35:31
236Marc Mulders1965Nederland1:36:531:34:47
237Bryan Mesquita1974Amsterdam1:39:041:38:17
238Michel Palar1969Arnhem1:39:421:38:06
239Jeroen Huzen1973Zwolle1:40:071:39:38
240Jan Balk1967Den Burg1:40:291:38:33
241Mark Visser1973Oosterbeek1:40:361:40:31
242Raf Melssen Bemmel1:41:131:41:04
243Arnoud Tuinstra1969Ede Gld1:41:541:39:44
244Wilbert de Bont1965Ede Gld1:41:541:39:44
245Cees Hagoort1971Heteren1:41:551:39:44
246Roy Boesveld1967Arnhem1:41:561:41:13
247Bas Jolink1974Hengelo Ov1:42:101:41:33
248Jules Oscar Peter Tess Arnhem1:42:451:42:27
249Corné Meeuwis Tilburg1:43:211:43:11
250Herman Winnemuller1970Arnhem1:48:141:46:58
251Philip van der Kwast Oosterbeek1:48:561:48:42
252Bart Rotte Veenendaal1:49:101:48:56
253André Buijs Brummen1:55:161:54:53
254Carel Godec1966Apeldoorn1:56:341:56:15
 
M45, 10 EM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Stefan Blonk1959Didam59:5159:50
2Frank Spaan Velp1:03:161:03:13
3Andries Datema1963Veenendaal1:03:541:03:48
4Jos Bruens1964Huissen1:04:521:04:50
5Paul Waalders1961Aalten1:05:171:05:09
6Paul Visser1956Duiven1:05:561:05:52
7Theo Lam1960Vorden1:06:161:06:06
8Paul Stam1956Arnhem1:06:441:06:44
9Joop Kraaijvanger1955Doesburg1:06:581:06:53
10Paul Huls1960Nederland1:07:021:07:01
11Paul van Os1960Ede Gld1:07:051:07:01
12Hans Boer1959Arnhem1:07:231:07:03
13S Daymaz1960Arnhem1:07:231:07:15
14Luuk Espeldoorn1960Hardenberg1:07:271:07:21
15Jan Smeenk1956Wehl1:07:431:07:26
16Arno Lodders1963Nederland1:07:451:07:30
17Geo Boumann1960Huissen1:07:541:07:51
18Marco Lusing1959Arnhem1:08:381:08:34
19Jozef Kersten1962Nederland1:08:461:08:45
20Andries Centen1964Doetinchem1:08:481:08:47
21Johnnie Wissing1959Gendt1:10:031:09:53
22Hans Paul Visser1964Nederland1:10:101:09:44
23Henk Bos1955Ede Gld1:10:161:09:54
24Erik Eijrond1959Velp Gld1:10:371:10:13
25Eric Arissen1963Angeren1:10:531:10:47
26Wilfried Gebbinck1964Zeddam1:10:551:10:52
27Peter Rasing1963Angeren1:10:561:10:51
28André van IJzendoorn1957Tiel1:11:061:10:39
29Fred Hoekstra1959's-Gravenhage1:11:201:10:57
30Teus Heikamp1962Oosterbeek1:11:231:10:57
31Lody Smeets1958Nederland1:11:401:11:06
32Jan de Jonge1964Arnhem1:11:431:11:27
33Bas Waterham1963Doetinchem1:11:481:11:42
34Hans Legebeke1955Doetinchem1:11:531:11:44
35Jan Wammes1955Nijmegen1:12:081:11:50
36Wim Rouvoet1963's-Hertogenbosch1:12:121:11:31
37Frans van Huizen1955Velp Gld1:12:271:11:37
38Jan Pel1960Arnhem1:12:311:12:29
39Iwan van Aken1964Apeldoorn1:12:411:12:04
40Willem Duckers Meers / Elsloo1:12:411:12:37
41Andre Steintjes1964Zelhem1:12:451:11:22
42Joost Sperber1955Arnhem1:13:161:12:08
43Henk Visser1962Doetinchem1:13:211:12:55
44Thom Kamphuis1960Harderwijk1:13:251:12:38
45Roelf Werkman1961Arnhem1:13:391:13:35
46Gerard Oosterhuis1958Vorden1:13:401:13:25
47Peter Kemperman1961Arnhem1:13:431:13:22
48Sjef Welling1958Arnhem1:13:461:13:28
49Henk Brouwer1963Arnhem1:14:151:12:58
50Jan Vullings1960Arnhem1:14:261:14:05
51Laurens Bouw1964Rheden1:14:321:13:17
52Bert van Ravenswaaij1962Ede Gld1:14:341:14:05
53Martin Seevinck1958Didam1:14:371:13:53
54Herman te Lindert1955Sinderen1:14:441:14:17
55Marcel Scholten1956Didam1:14:471:14:16
56Harke Cleveringa1960Nederland1:14:541:13:31
57Bert Portier1962Nederland1:14:551:13:31
58Erik Steenbergen1959Babberich1:15:061:14:31
59Eric Catz1964Duiven1:15:111:13:37
60Kees-Jan Sanders1959Elst Gld1:15:241:14:10
61Lourens Schipper1957Nederland1:15:261:15:01
62Pedro Stevens1963Duiven1:15:441:13:48
63Peter Hamersma1964Veenendaal1:15:461:14:45
64Robert de Graaff1961Duiven1:15:571:15:29
65Sjon van Kooten1955Wageningen1:16:031:15:42
66Edwin den Exter1961Beek gem Montferland1:16:041:14:43
67Jan Wildeman1956Millingen aan de Rij1:16:061:15:32
68Alberto Palsgraaf1964Zeddam1:16:101:15:11
69Gerrie Arends1954Duiven1:16:181:15:53
70Rob Roelofsen1959Westervoort1:16:191:15:27
71Philip Graat1964Nijmegen1:16:201:15:42
72Henk Rottschäfer1961Doetinchem1:16:291:15:37
73Ron van der Giessen1959Oosterbeek1:16:341:16:05
74Henk Wesselink1956Didam1:16:361:15:56
75Gordon Abraham1960Arnhem1:16:401:16:15
76Wim Loos Groningen1:16:461:16:23
77Ferdi Berendsen Zevenaar1:16:481:16:34
78Stefan Beljon1962Arnhem1:17:041:15:04
79Henk Jansen1957Elst Gld1:17:181:16:31
80Jeroen Jansen1963Arnhem1:17:451:16:54
81Bob Timmer1963Doetinchem1:17:471:17:33
82Willem Heling1964Duiven1:17:481:16:26
83René Derksen1957Elst Gld1:18:101:17:44
84Jan Overeem1958Veenendaal1:18:111:18:09
85Marcel Janssen1959Bemmel1:18:321:18:07
86Jan Derk Romein1961Zetten1:18:381:18:01
87Han Sloetjes1960Arnhem1:18:491:17:12
88Cees Fens Raamsdonksveer1:18:541:18:50
89Gerrit van Mourik1963Deil1:18:571:18:32
90Chris Keen1962Nederland1:19:001:17:54
91Marcel Kemperman1957Driel1:19:151:18:54
92Marcel Jeunink1961Dieren1:19:431:17:51
93Theo Driessen1959Bemmel1:19:481:19:15
94Henk Heinen1954Bennekom1:19:541:19:24
95Ron Blom1960Huissen1:19:571:18:39
96Agustin Garcia Rodrigu1963Arnhem1:20:001:17:47
97Ton Smit1962Veenendaal1:20:021:20:00
98Erik van Tuin1962Delft1:20:051:18:43
99Antoine Nikkessen1963Nederland1:20:101:18:09
100Aleid van der Meijden1954Arnhem1:20:171:19:29
101Jos Sanderink1957Oldenzaal1:20:191:19:46
102Theo Lemmens1959Arnhem1:20:211:19:11
103Cees de Kramer1964Arnhem1:20:231:20:12
104Frits Witjes1964Elst Gld1:20:341:18:09
105Jan willem Nibbering1956Arnhem1:20:361:20:00
106Barend Borgstijn1960Ter Aar1:20:421:20:39
107Ronald Moska1960Arnhem1:20:431:20:36
108Hans Arentsen1960Arnhem1:20:461:19:48
109Frank Kuster1960Bemmel1:21:071:21:00
110Anton Selman1963Gendt1:21:271:20:44
111Gerard Jansen1956Dieren1:21:331:19:42
112Halil Bulut1957Nijmegen1:21:451:20:54
113Dick Hofman1955Oosterbeek1:21:461:20:48
114Gerard de Bruin1961Dieren1:21:501:19:58
115Charles Le Poole1955Arnhem1:21:551:20:24
116Frans Assmann1957Culemborg1:22:041:20:21
117Ben Schuurmans1956Arnhem1:22:041:20:05
118Jacques Smit1959Amsterdam1:22:091:21:15
119Frank van Dulkenraad1961Arnhem1:22:181:22:16
120Joost ter Heerdt1962Zevenaar1:22:301:21:37
121Jan Gerritsen1962Vorden1:22:331:21:48
122Ruud Burgers1963Westervoort1:22:371:20:48
123Frans Nab1960Apeldoorn1:22:551:21:15
124Lodewijk Riemeijer1957Schoonoord1:22:571:22:51
125Harry Niekamp1963Nijmegen1:23:011:22:51
126Jos van Kouterik1954Bennekom1:23:051:22:31
127Rob Gerritsen1957Huissen1:23:141:21:14
128Erik van der Kam1964Goutum1:23:321:23:01
129Michael Biljardt1963Arnhem1:23:451:22:48
130Herman Wools1955Arnhem1:23:481:22:18
131Peter Geurts1958Stein Lb1:23:581:22:51
132Frank Schreur1957Amersfoort1:24:001:23:30
133Jos Elsendoorn1963De Meern1:24:061:22:37
134Erik Minderman1959Elst Gld1:24:071:22:40
135Mick Zieren1961Westervoort1:24:081:22:50
136Jan Autsema1961Arnhem1:24:111:22:55
137Theo Smits1959Zevenaar1:24:281:22:35
138Ton Pauw1957Wijchen1:24:341:22:54
139Ronald Koops1958Arnhem1:24:341:23:11
140John van den Berg1957Amersfoort1:24:351:24:34
141Martin van Mierlo1963Deventer1:24:391:23:33
142Leo Vereschildt1954Arnhem1:24:441:23:18
143Johan van Gerven1959Duiven1:24:461:24:27
144Pieter Koolhaas1963Amsterdam1:24:461:23:53
145Hans Oosterink1962Halle1:24:541:24:24
146Hans Vos1956Doetinchem1:25:001:24:40
147Paul Rooswinkel1962Arnhem1:25:181:24:09
148Douwe Müller1962Wehl1:25:191:24:33
149Jan Eskes1961Zelhem1:25:311:25:02
150Peter Swart1961Nederland1:25:361:23:46
151Mario Visser1961Westervoort1:25:471:24:28
152Harry Menting1955Wehl1:25:551:25:20
153Theo Franken1958Arnhem1:26:051:24:59
154Martin van der Horst1962IJsselstein Ut1:26:061:24:35
155Carl te Riele1961Duiven1:26:121:24:59
156Henk Kroon Leusden1:26:131:25:48
157Martin van der Mije1960Almere1:26:141:24:29
158Bert Brinks1958Doetinchem1:26:281:24:17
159Erwin Oldenburg1961Arnhem1:26:311:25:28
160Toom Balduk1957Beek gem Montferland1:26:451:25:24
161Piet van Riel1959Nederland1:26:561:26:36
162Ronald Swaen1961Ede Gld1:26:571:25:12
163Luit Meeringa1962Elst Gld1:27:051:26:03
164Frank Spreekmeester1959Arnhem1:27:051:25:52
165Peter Laskewitz1963Delft1:27:121:25:15
166Ad Baars1957Ede Gld1:27:131:26:42
167Rik de Weerd1961Barneveld1:27:221:25:49
168Jeroen Meijer1962Zevenaar1:27:241:26:45
169Fenno Meijer1963Oosterhout gem Nijme1:27:241:26:45
170Sander Belgraver Ede1:27:251:25:01
171Fred Kleinee1958Arnhem1:27:281:25:26
172Remon Oude Wolbers1959Doesburg1:27:451:26:52
173Walter de Bie1960Arnhem1:27:481:26:10
174René van den Hoven1958Oost-Souburg1:27:561:26:45
175Andries Stortelder1964Aalten1:27:571:26:31
176Eltjo Ekamper1960Deventer1:28:041:26:58
177Bert Timmer1955Duiven1:28:061:26:44
178Peter Hafkamp1960Arnhem1:28:121:26:43
179Frans de Bruijn1962Nederland1:28:281:26:49
180Bob van Hasselt1959Arnhem1:28:311:27:20
181Ronald Verhaaf1960Huissen1:28:411:26:34
182Arco Groothedde1964Apeldoorn1:28:461:28:03
183Rob Derks1958Deil1:28:491:27:56
184Tom Lusing1959Huissen1:28:551:27:37
185Kees vd Laar1961Arnhem1:28:581:26:51
186Jos Slangen Beers1:29:101:28:58
187Roland van Dalen Zwolle1:29:221:28:57
188Theo Albers Groesbeek1:29:291:29:19
189Stanley Tohata1961Barneveld1:29:311:27:43
190Günter Tieben1957Apeldoorn1:29:521:28:26
191Peter van Gemert1954Arnhem1:29:531:28:04
192Arno de Bont1964Zutphen1:30:061:28:44
193Jos Hooijman1956Ulft1:30:411:29:29
194Pieter Lammers1960Westervoort1:30:431:28:53
195Rolf van der Kemp1964Nederland1:30:551:29:06
196Ben Wiskerke1957Arnhem1:30:571:29:47
197Rob Sanders1960Arnhem1:31:011:29:58
198Gerrit Roessink1959Zelhem1:31:201:31:00
199Han Reukers1960Apeldoorn1:31:301:30:41
200Gerard Radstaat1962Lexmond1:31:321:29:23
201Willij Gerritsen1955Huissen1:31:411:29:43
202Rene Smeenk1959Elst Gld1:32:021:30:34
203Huub Sio Maarssen1:32:081:31:34
204Martin Stofbergen1962Arnhem1:32:101:30:12
205Jos van Beusekom1957Duiven1:32:121:31:26
206Ivo van Heijst1959Velp Gld1:32:141:31:36
207Frans van Kampenhout1960Amsterdam1:32:161:29:53
208Rene Pillen1960Hengelo Ov1:32:231:31:12
209Johan Meeringa1960Neede1:32:261:31:23
210Alfred van Elst Elst1:32:311:32:22
211Wim van Baal1959Nederland1:32:311:30:48
212Frans Arends1961Huissen1:32:411:30:42
213Gerard Versluis1961Doorwerth1:32:431:32:22
214Fred de Vries1961Duiven1:32:491:31:02
215Frans Goris1962Groessen1:32:521:31:02
216Thijs Lenderink1964Arnhem1:32:581:31:02
217Jack van Oijhuizen1963Arnhem1:32:581:30:56
218Theo Thijssen1959Zevenaar1:32:591:31:08
219Eric Poll1955Elst Gld1:33:131:31:37
220Aalt van de Poll1964Nijkerk Gld1:33:141:33:10
221John Tak1959Arnhem1:33:231:32:14
222Peter Sibbald Scheemda1:33:511:33:40
223Rob Berendsen1955Arnhem1:33:521:32:41
224Geert Pel1958Arnhem1:33:551:32:45
225Ramesh P SHRESTHA1963Amsterdam1:34:061:33:49
226Bart Ahrens1961Harderwijk1:34:071:33:19
227Johan Buil1955Huissen1:34:091:33:24
228Hans Klijntjes1963Arnhem1:34:211:32:19
229Peter de Boer1962Arnhem1:34:351:33:23
230Ronald Reijnen1962Ilpendam1:34:361:34:21
231Martien Gerritsen1959Ede Gld1:35:111:33:25
232Ben Mac Intosh1959Amsterdam1:35:141:32:53
233Marinus van de Pol1959Elst Gld1:35:241:33:57
234Geert-Jan Oteman1964Zeist1:35:481:35:28
235Han Berndsen1959Eindhoven1:36:051:34:07
236Willem Kramer1958Amsterdam1:36:121:35:16
237Rob Somsen Arnhem1:36:201:34:35
238Gert van Oijhuizen1963Lunteren1:36:231:34:19
239Johan Franken1959Rheden1:36:501:35:52
240Toon Welbergen1960Nederland1:36:521:34:46
241Jaap Kuijters1964Nederland1:36:561:35:52
242Theo Verwoert1961Nederland1:37:281:35:50
243Theo van der Staak1959Westervoort1:37:371:36:14
244Ron Uijtenboogaard1959Almere1:38:141:36:07
245Richard Koraag1959Rheden1:38:481:36:33
246René van Houwelingen1961IJmuiden1:38:531:36:40
247Piet Post1958Arnhem1:40:181:39:58
248Peter Akkers1958Nijmegen1:40:321:39:13
249Gerrit Nauta1962Elst Gld1:41:101:40:03
250Eric Berendsen1962Zelhem1:41:231:39:18
251Ronald Röling Elst1:44:121:44:01
252Max Liptiay1964Doesburg1:46:071:44:30
253Rob Langeraar1961Overloon1:46:521:44:55
254John Elschot1957Wehl1:49:471:49:04
255Antoon van den Dobbels1959Arnhem1:51:501:49:37
256Benoit Archambeau1964Wijk bij Duurstede1:54:431:53:53
257Ed Berendsen1956Delft1:58:451:57:28
258Willem van der Wal1957Nijmegen2:05:042:04:03
 
M55, 10 EM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Antonio Iniguez1953Arnhem1:04:271:04:26
2Roy Hennekes1952Arnhem1:07:401:07:38
3Henk van der Meijde1950Randwijk1:09:571:09:57
4Fred Cornelissen1952Huissen1:10:591:10:54
5Jos van der Weide1949Nederland1:11:091:09:39
6René ten Hove1954Arnhem1:12:271:11:38
7Barry Mostert1954Nijkerk Gld1:12:291:12:26
8Toon Hendriksen1945Huissen1:12:431:12:39
9Willy Weijers1954Doetinchem1:12:481:12:26
10Hans Bugter1953Huissen1:13:231:13:13
11Gerrit Bosgoed1953Nederland1:14:051:13:51
12Jan Steegh1954Nederland1:14:061:13:51
13Klaas Molenaar1940Velp Gld1:14:111:14:06
14Jac van Santen1953Velp Gld1:15:091:13:32
15Theo Janssen1952Arnhem1:15:351:15:10
16Wim Campschroer1952Gendt1:15:431:15:19
17Ben van der Heide1948Hengelo Gld1:15:501:14:59
18Flip Nijhoff1952Elburg1:16:091:15:53
19Mari van Houtum1950Sint Oedenrode1:16:161:15:40
20Peter Boeting1953Ermelo1:16:421:16:36
21Arie Boschman1950's-Gravenhage1:17:091:16:46
22Evert Koolma1948Veenendaal1:17:271:17:03
23Paul Oostveen1954's-Hertogenbosch1:17:311:17:18
24Eric Rietveld Arnhem1:17:351:17:29
25Peter Modderman1951Ulrum1:18:011:17:17
26Tini van der A1948Uden1:18:131:17:47
27Jos Sanders1951Eindhoven1:18:191:18:12
28Jan de Block1954Malden1:18:261:16:53
29Gerrit Koerting1949Heukelum1:19:391:19:12
30Peter van den Hooff1952Aalten1:19:391:19:01
31Rob Jansen1951Duiven1:19:441:18:19
32Jan Jansen1952Huissen1:20:051:19:06
33Hans Kuijken1948Harderwijk1:20:161:19:35
34Paul Knuvers1949Borculo1:20:291:19:50
35Nol Janssen1952Gendt1:20:341:19:53
36Gerrit Wensink1951Doetinchem1:20:551:18:37
37Otto Jager Haarlem1:21:251:21:16
38Wim Bensik1953Lelystad1:21:441:21:33
39Ton Douwes1954Apeldoorn1:22:151:21:25
40Ronald Rademaker1949Wolfheze1:22:251:21:10
41Rob Kuiper1953Vinkeveen1:24:081:22:54
42Ben Pas1953Oosterbeek1:24:461:23:22
43Gerard Beltman1944Velp Gld1:24:511:24:03
44Gerard Begieneman1953Duiven1:24:571:22:30
45Hans Govers1951Nijmegen1:24:571:23:30
46Harry Hazewinkel1952Arnhem1:25:041:24:10
47Rien Walk1944Grave1:25:281:23:49
48Bertus Otten1952Kampen1:25:411:24:59
49Ipe van der Deen1951Arnhem1:25:541:24:24
50Piet Panis1948Heteren1:26:041:26:01
51Frits van Helsdingen1948Rosmalen1:26:081:25:06
52Kees Baars1948Duiven1:26:161:25:16
53Glenn Blaney Davidson1954Ede Gld1:26:481:26:24
54Henk Neerings1950Amsterdam1:26:541:26:21
55Leo Reijnen Bemmel1:26:591:26:50
56Leo Kochen Dwingelo1:27:151:27:11
57Luuk Rijtma1952Velp Gld1:27:201:25:05
58Bertil Prins1949Kampen1:27:301:25:50
59Marinus Schonk1954Bemmel1:27:411:26:03
60Harro van Leijenhorst1954Soest1:28:161:26:29
61Luc Jansen1950Sleen1:28:241:27:34
62Gert Hoenselaar1949Driel1:28:391:27:11
63John Hoogveld Arnhem1:28:431:28:28
64Herman Fokkink1946Borculo1:28:521:27:04
65Jan van der Hoek1951Sint Annaparochie1:29:161:28:31
66Fred Lourens1951Arnhem1:29:311:28:20
67Henk Feijt1948Wageningen1:29:461:27:34
68Pieter van Alphen1942Houten1:29:521:29:03
69Henny Kuppen1946Wijchen1:30:121:29:52
70Mel Kroon Aerdenhout1:30:141:30:06
71Nico Brand1946Geldermalsen1:30:261:30:00
72Alfred Gaasbeek1952Ede Gld1:30:531:28:30
73Theo Sessink1948Molenhoek Lb1:31:151:29:56
74Henny van Verseveld1946Culemborg1:31:221:30:53
75Peter Alferink Zwolle1:31:251:31:04
76Jan Verweij1951Heerde1:31:531:30:37
77Jan Kerkhof1948Rheden1:32:191:30:39
78Cor Molenaar1949Doorwerth1:32:331:30:47
79Wieger Westerhof1947Westervoort1:33:011:32:17
80Otto Meijering1937Arnhem1:33:031:31:37
81Leo Hommels1942Duiven1:33:201:31:11
82Danny Klaar Oosterbeek1:33:521:33:35
83Pieter Slootweg1954Ede Gld1:34:031:32:04
84Piet van Engeland1946Sint Oedenrode1:34:381:34:02
85Evert Klomp1946Apeldoorn1:34:401:32:46
86Lex Hartman Arnhem1:35:011:34:44
87Mart van der Meijden Leusden1:35:011:34:34
88Peter Lindeman1953Nijmegen1:35:121:33:37
89Jan van der Wielen1941Arnhem1:35:371:33:27
90Wil Kling Duiven1:36:101:35:42
91Harrie Stempher1950Eindhoven1:36:161:35:09
92Richard Hoorn Delft1:36:261:36:03
93Paul Steenmans Pannerden1:36:381:36:07
94Jos Muyres1953Driel1:36:471:35:54
95Gerard Bergevoet1944Huissen1:37:131:35:05
96Bert Peters1952Doetinchem1:37:141:35:19
97Henk Stuurman1950Harderwijk1:37:531:35:46
98Johan Menig1952Nieuwegein1:38:131:35:51
99Bert Kalf1946Arnhem1:38:371:36:33
100Jan van Vugt1950Nederland1:39:101:37:15
101Jaap van Koppenhagen1947Ermelo1:40:051:38:10
102J de Wit1941Otterlo1:41:241:39:28
103Henk Kruisselbrink1952Amersfoort1:42:141:40:35
104Warner ten Kate1950Arnhem1:45:331:43:28
105Edwin de Jong Heteren1:45:561:45:50
106Ton de Kok1947Ede Gld1:46:101:44:51
107Alex Wijsman1948Diemen1:46:571:44:58
108Willem de Kleyn Duiven1:48:051:45:40
109Richard van Holland1951Lochem1:48:251:47:23
110André Westen1950Arnhem1:52:231:51:15
111Cees Bergman1940Nieuw Vennep1:54:591:53:25
 
VSEN, 10 EM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Esme Moricke1979Nijmegen1:10:361:10:35
2Claire Korpershoek1983Amsterdam1:15:081:14:52
3Aafke Rensink1980Borculo1:15:131:13:47
4Renate Bosman1975Meppel1:18:011:16:59
5Zena van de Poel1986Nuland1:18:041:16:09
6Moniek Zuurbier1978Arnhem1:19:451:18:24
7Floor Perquin1975Arnhem1:20:121:19:35
8Wendy Groener1977Deventer1:20:591:20:24
9Dorien Scholten1981Zevenaar1:22:101:21:38
10Suzanne Heijmans1977Arnhem1:22:371:21:05
11Nicole Smeenk1977Groessen1:22:551:21:50
12Judith Vloedgraven1981Nederland1:26:061:24:56
13Ilse de Vries1978Nederland1:28:081:26:45
14Inge Visschers1975Wijchen1:28:201:28:13
15Judith Haarhuis1982Hippolytushoef1:28:261:26:44
16Emily Swan Bom1980Doorwerth1:29:531:28:30
17Inge Hillenaar1977Nijmegen1:30:221:28:33
18Mijke Verkamman1984Zwolle1:30:381:29:08
19ACC van Helden - Ribbe1980Borculo1:30:421:29:16
20Lisette Kwakkel1975Rhenen1:31:051:29:15
21Marije Eleveld1977Ede Gld1:31:101:29:42
22Natascha Ekkelboom1978Nederland1:31:171:29:24
23Hanneke Daanen1979Uden1:31:481:30:34
24Marianne Bom1980Breda1:33:101:31:46
25Hester Pardoel1975Nijmegen1:34:161:32:32
26Elisa van Leijenhorst1984Nijmegen1:34:381:32:51
27Anneloes Wiggers1987Arnhem1:34:461:34:38
28Feenstra Ilse1975Nijmegen1:35:061:33:42
29Leonie Lindeman1983Rosmalen1:35:121:33:37
30Tessa Hofman1984Oosterbeek1:35:281:34:25
31Saskia Valen1982Arnhem1:36:001:34:48
32Annelein Wilke1982Nijmegen1:36:041:35:05
33Kristel van Zonneveld1975Nederland1:36:191:35:21
34Gitte van 't Hof Huissen1:36:191:35:59
35Jessica Hoorn Delft1:36:261:36:02
36Patricia Cornelissen1978Millingen aan de Rij1:37:101:35:18
37Sandra Uil ARNHEM1:37:171:37:04
38Saskia Albers1979Arnhem1:37:181:35:10
39Barbara Götte1977Arnhem1:37:281:36:05
40Loes Daanen1983Uden1:40:241:39:10
41Anja Hoenselaar1981Arnhem1:40:291:39:01
42Leonie Brant1989Nunspeet1:40:291:39:14
43Esther Keegstra Leiden1:40:331:40:25
44Inge Tigchelaar Eindhoven1:42:261:42:22
45Jan van den Berg Bennekom1:45:321:45:19
46Mary Swinkels1974Elst1:45:361:45:30
47Laura Moure-Arts1982Eindhoven1:45:391:44:32
48Judith Hofman1986Oosterbeek1:46:131:44:58
49Brigitte van de Rest Duiven1:47:101:47:01
50Sandra Balk1978Dronten1:48:321:46:35
51Carlijn Rietveld Arnhem1:49:081:49:01
52Sabine de Haan1982Arnhem1:50:141:48:39
53Angela Maraikumu1987Almelo1:51:211:51:01
54Judith (Renske) de Wil Enkhuizen1:52:261:52:18
55Marjolein Huis in't Ve1981Apeldoorn1:53:511:52:34
56Anneke van Campen1980Millingen aan de Rij1:54:591:54:36
 
V35, 10 EM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sandra de Jonge1973Rozendaal1:01:301:01:29
2Majet Spoelder1971Amersfoort1:09:351:09:31
3Cordien Schreurs1974Rheden1:13:481:13:27
4Liesbeth Wennekes1971Elten (GER)1:15:021:14:51
5Natasja Korda1966Duiven1:16:081:15:47
6Corrie Nusselder1964Hummelo1:18:271:18:04
7Neelke Doorn1973Nijmegen1:18:431:17:50
8Ellen Vriezekolk1971Zutphen1:18:451:17:28
9Elske Barkman1964Enschede1:20:571:20:39
10Marike van Mourik1971Apeldoorn1:21:161:20:36
11Anita Hubers1964Varsseveld1:21:471:20:52
12Anneke Rietveld1965Eindhoven1:21:581:19:53
13Jellie van der Meer1966Arnhem1:22:171:22:06
14Alinda Laar-Keen1967Winterswijk1:24:491:23:40
15Yvon Beke1970Arnhem1:25:001:23:55
16Hendrien Minkhorst1965Hummelo1:25:041:24:36
17Jacobijn Sedelaar1969Nijmegen1:26:311:25:01
18Aukje van Egteren1971Zelhem1:27:191:25:54
19Jacky Zegers1972Arnhem1:27:201:26:23
20Jo-Anne Prins1973Apeldoorn1:28:161:27:48
21De Haes1974Doorwerth1:28:261:26:44
22Hettie ZurMuhlen1965Zeist1:29:231:28:01
23Susan Smit1972Valburg1:29:391:28:02
24Christa Verweel-Braker1971Doorwerth1:29:391:28:02
25Hennie Benek1970Harderwijk1:30:151:29:24
26Irene van den Berg1974Arnhem1:30:441:29:51
27Francis Ahrens1967Harderwijk1:31:241:30:35
28Angelique van Schagen1966Loo Gld1:31:431:31:01
29Judith Kiers1971Nederland1:32:061:30:13
30Cindy Lenssen1973Arnhem1:32:241:31:28
31Paulien van der Veen1965Westervoort1:33:011:32:14
32Gerda Wolff1966Nijmegen1:33:201:31:48
33Marie-Cecile van Well1967Arnhem1:33:301:31:25
34Petra van Heiningen1969Duiven1:33:581:32:05
35Sacha Meijer1970Amsterdam1:34:021:33:06
36Angelique Nillesen1965Hoorn Nh1:34:221:32:39
37Yvon van Eekert-Brinkm1966Schalkhaar1:34:381:33:05
38Carolien Hegge Arnhem1:34:521:34:49
39Michelle Buitenhuis1966Arnhem1:35:411:33:37
40Janet Granneman1974Harderwijk1:36:161:35:25
41Karin van Oostrum1965Nijmegen1:36:311:34:19
42Jacinta Tjassens Keise1970Zutphen1:36:351:35:14
43Wilma van Velden1966Nederland1:36:561:35:53
44Yvette Gremmen arnhem1:37:011:36:48
45Foukje Broer1972Arnhem1:37:041:37:02
46Selma Koolhaas1974Arnhem1:37:081:35:07
47Annemiek Hartjesveld1965Velp Gld1:37:201:35:48
48Riet Tillmans1967Nijmegen1:37:321:35:49
49Adriana Boesveld1969Arnhem1:37:441:37:03
50Van de Wiel1971Arnhem1:37:551:36:25
51Renate Pisa1973Apeldoorn1:38:271:36:52
52Bartha Pluim1965Tonden1:39:201:37:26
53Bianca van de Sluis Rheden1:39:291:39:21
54Mirjam Dikken-Lensink1967Nijmegen1:39:361:37:24
55Wilma van Bommel1967Uden1:39:511:38:37
56Jacqueline Arends1970Doesburg1:41:141:40:06
57Mireille Hulshof Arnhem1:42:451:42:27
58Mirjam van der Hout1967Zelhem1:44:051:43:00
59Esther van der Kwast Oosterbeek1:45:341:45:21
60Anja de Bont1967Zutphen1:46:461:45:24
61Froukje van Ligten Velp (gld)1:46:501:46:42
62Melanie van Heumen Arnhem1:46:511:46:43
63Tanja van der Schoor Velp (gld)1:46:541:46:46
64Marjon Tak1965Arnhem1:48:251:47:16
65Renate Wolterinck1971Elst Gld1:48:351:46:19
66Carla Wouters-Borsje1965Huissen1:51:191:49:18
67Frances van Dreumel NIJMEGEN1:54:551:54:22
68Annette Berentsen-Bate Terborg1:55:101:54:51
69Miranda Verhagen Utrecht1:56:311:56:13
70Michelle Buitenhuis1966Arnhem2:05:401:33:37
 
V45, 10 EM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kitty Groothedde1962Apeldoorn1:15:241:14:41
2Will Elsman1959Hengelo Gld1:15:441:15:22
3Joke Toepoel1945Arnhem1:15:471:14:41
4Gerda Damen1953Bemmel1:17:451:17:30
5Marijke Visser van And1964Nederland1:18:081:17:40
6Nannie Putters1957Leusden1:19:501:19:03
7Moniek Roijers1958Nederland1:21:011:20:21
8Anita Spieker1962Deventer1:22:011:21:42
9Isidoor Hermans Utrecht1:22:101:22:00
10Iet van der Sluijs1954Heelsum1:22:461:21:51
11Jannie Teunissen1955Hierden1:24:081:23:25
12Margaret Kroeze1959Oldenzaal1:24:291:23:57
13Ans Dijkstra1950Apeldoorn1:25:081:24:33
14Patty de Kleijn1964Druten1:26:541:26:09
15Reinou Thijssen1959Zevenaar1:27:071:25:14
16Luky Hoeffnagel1960Nederland1:27:441:26:34
17Jolanda van Bergen1958Ede Gld1:28:171:27:33
18Letty Albers1959Oss1:28:181:27:13
19Hennie Calsbeek1954Bavel1:28:231:27:49
20Alien van Wilgenburg1959Harderwijk1:28:291:27:40
21Jose Verlaan1962Dieren1:29:091:27:18
22Annemiek Rambach1955Beuningen Gld1:29:381:28:17
23Berthe van de Weem1962Nijmegen1:29:421:28:22
24Andra Walhout1963Malden1:29:421:28:21
25Yvonne van de Poel1960Nuland1:31:021:29:07
26Joke Alferink-Metz Ommen1:31:251:31:05
27Ineke Sadée1960Arnhem1:32:201:30:33
28Vesna Iniguez-Najdanov1954Arnhem1:32:211:30:35
29Jenny Mac Intosh1958Nieuwegein1:32:501:30:29
30Mieneke van Even1962Oosterbeek1:32:521:31:52
31Ygreck Shyu1962Enschede1:32:561:31:55
32Erica van den Berg1957Nijmegen1:33:201:31:49
33Josette van Luytelaar1950Nijmegen1:33:201:31:49
34Liesbeth Bosman1957Nijmegen1:33:281:32:14
35Mathilde Menting1958Wehl1:33:551:33:21
36Jozien Vogel1952Arnhem1:34:351:33:22
37Marlčne Jansen1963Schalkhaar1:35:091:33:36
38Tineke van Boxmeer1952Sint Oedenrode1:35:351:34:58
39Conny Ariaans1960Oosterhout gem Nijme1:36:021:35:36
40Ans van Eck-Leeuwis1946Doetinchem1:37:151:35:21
41Renate de Ridder1963Arnhem1:37:211:35:48
42Elise Schnitzler1956Arnhem1:37:441:37:02
43Aya Rosinda1956Apeldoorn1:38:341:36:30
44Anja van Hal1962Westervoort1:38:471:36:57
45Marion van der Bliek1959Nederland1:39:101:37:37
46Lijdie van Ballegooije1956Gameren1:39:271:37:59
47Carla Kleinee1959Arnhem1:39:311:37:29
48Tineke Akkers1959Nijmegen1:40:311:39:12
49Hanneke Elema1959Wageningen1:40:501:38:52
50Henny Aerts Wageningen1:41:031:40:51
51Janna de Jong Heteren1:41:171:41:11
52Christina Bierma Enkhuizen1:42:561:42:48
53Mieke Lantsink ARNHEM1:45:321:45:16
54Anneke Doornbos1957Beuningen Gld1:45:361:44:51
55Willemiek Pfaff1960Nederland1:45:391:45:00
56Agnes Huls1955Apeldoorn1:46:001:44:40
57Lucy Aalders- Huls1957Varsselder Veldhunte1:48:091:46:50
58Désirée Krol Elst1:48:361:48:25
59Mareike Bestenbreur1948Tuitjenhorn1:50:301:49:58
60Dirkje Hofman1955Oosterbeek1:59:191:57:10
61Tina Wildeboer Leersum1:59:451:59:35
62Elske Mooijman1964Hengelo Ov2:00:551:58:51
 
MSEN, 10 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maurice Niessen1980Nijmegen Atletiek35:0735:07
2Maarten Haegens1978Pijnenburg36:2036:17
3Arnout Salome1979Prins Hendrik36:2736:24
4Mark Hakbijl1977Loopgroep Aart Stigt36:5436:53
5Dennis van Doornik1982Druten37:2737:24
6Raoul Honings1993Cuijk38:0637:54
7Ruben Crusio1975run2day38:2038:19
8Han Disveld1989Argo38:4638:41
9Joost Legtenberg1975Arnhem39:2939:23
10Thomas Rutten1984Lent39:3439:03
11Jasper Buddeke1982IJsselstein Ut39:5239:48
12(J Kokke) Van Wijnen Arnhem B.40:2240:18
13Pieter Bakx1985Rotterdam40:2640:15
14Jan Keemin1976Ciko '6640:3040:26
15Dirk Wolbers1985Arnhem40:3340:18
16Hans Giesing1976Ciko '6640:5340:50
17Pascal Kolkman1980Winterswijk41:0440:50
18Jeroen Lückers1979Nijmegen41:0540:58
19Wiebe van Eijsden1985Amsterdam41:1341:06
20Wim Leewis1977Arnhem41:1941:06
21Gijs Buddeke1984Arnhem41:2141:18
22Erwin Bralten1977Utrecht41:2941:21
23Gijs Hermans1974Colbond bv41:2941:17
24Ties Brands1983Deventer41:3641:02
25Vincent Brom1977Elst Gld42:1241:59
26Sebastiaan Coot1979Arnhem42:2842:23
27Danny Huisman1983Tilburg Road Runners42:5542:42
28Pieter van Eijsden1976Utrecht42:5742:51
29Martijn Visser1975Quadraam43:0542:34
30Martijn Hueskes1975Ciko '6643:1143:03
31Lahiri Sol1981Arnhem43:5943:30
32Justin Schoemaker1986Apeldoorn44:0143:44
33Kees Rosendaal1975De Kempenaer Advocat44:0243:42
34Wildenberg SJCM1985Arnhem44:0843:58
35Leon Kolkman1975Groenlo44:1143:47
36Gugon Philips1993Arnhem44:3543:53
37Sierk Keuning1981Arnhem44:5744:57
38Robert Teuben1980Arnhem45:0144:23
39Remco Nieuwenbroek1980Oosterhout gem Nijme45:0944:27
40Guy de la Haye1975Arnhem45:1643:33
41Vincent Wensink1974Duiven45:1844:28
42Roger Beumer1978Eiffel45:2645:18
43Peter Knoop1982Arnhem45:3145:09
44Mark van Vorselen1976Huissen45:3744:35
45Rob Groot Zwaaftink1981Nijmegen45:4545:05
46Rick Hennekam1985Utrecht45:5044:41
47Jan-Willem Derksen1983Didam46:2246:14
48Erik Bos1975Doetinchem46:2444:17
49Jeroen Driessen1982Arnhem46:3044:21
50Bart Wamsteker1978Arnhem46:3346:29
51Willem van der Bilt1985Utrecht46:3445:26
52Jeroen Gerressen1975Arnhem46:3546:16
53Joris Meeuwsen1977Arnhem46:4045:36
54Michiel Nuyens1978Colbond bv46:4345:28
55Rico van Houten1977Arnhem46:4546:34
56(Drs E M van Haalen-Ko De Kempenaer Advocat46:5146:27
57Bart Hutschemaekers1978Westervoort46:5446:15
58Marcel Stegers1978Gendt46:5545:58
59Guido Hanegraaf1978Arnhem47:0546:50
60Robbie Meijer1980Arnhem47:0646:12
61Marco Burgers1989Sinderen47:1045:54
62Coen Raaphorst1975Houten47:1446:10
63Wouter Theloosen1987Valburg47:3346:36
64Chios Slijkhuis1975Westervoort47:3846:47
65Juan Cabrera Huygens1977Arnhem48:0545:55
66Michael Boomsma1976Leiderdorp48:2347:59
67Wouter Ribbink1979Loopgroep PK48:2448:15
68Johnny Verhagen1986Wageningen48:2648:16
69Davis Sonntag1994Aalten48:3646:16
70(J Kokke) Van Wijnen Arnhem B.48:3848:26
71Jeroen van Dijk1980Arnhem48:4748:17
72Norbert Evers1979Amersfoort48:5446:46
73(M Derksen) Siza Dorp Groep48:5648:48
74Falko Vieth1984Eiffel49:2748:49
75Wout Groot Koerkamp1976Van Wijnen Arnhem B.49:2949:16
76(J Kokke) Van Wijnen Arnhem B.49:2949:18
77Stefan Kraaijeveld1981Eiffel49:3249:04
78Willem Rutten1978Arnhem49:3348:35
79Mark Sissing1984Arnhem49:3749:21
80Joost Brummelhuis1980Utrecht49:4348:37
81André Gerritsen TenneT49:5849:24
82Robin van der Beek1982Arnhem49:5948:55
83Mark Leppink1979Arnhem50:0049:45
84Kyrill Poelmans1975Arnhem50:0048:44
85Sander Beikes1979Arnhem50:0448:03
86Ewald Staring1975Zevenaar50:0749:08
87Henri Hartgers1974Bathmen50:0849:32
88Jacco Geurts1992Quadraam50:1447:55
89Thijs Boevink1993Quadraam50:1447:55
90Valentin Zillig De Kempenaer Advocat50:1850:01
91Pieter Knüppe1989Arnhem50:2450:00
92Erik van Buuren1981Eiffel50:2750:00
93Nick Palapessy1979Eiffel50:2749:44
94Diederik Theunissen1979Arnhem50:2950:12
95Klaas Mussche1977Staphorst50:3249:15
96Remco Kruiswijk1986Muiden50:4049:57
97Michael Jansen1985Arnhem50:4850:13
98Mart Bruil1978Doetinchem50:4849:58
99Joey Holthaus1979Arnhem51:0148:31
100Daniel Aaldering1976Arnhem51:0148:24
101Lefert Bos1975Nieuwleusen51:1249:54
102Shaymore Groenhuizen1991Tandheelkundig Centr51:2051:05
103Sjoerd van Bemmelen1979Ede Gld51:2349:52
104Gertjan de Wilde1977Vaassen51:2549:59
105Ivo Koehorst1976Ciko '6651:3450:11
106Joris Derksen1981Arnhem51:3651:24
107Jesse Taat1988Arnhem51:4750:29
108Remco Visschers1980Arnhem51:5050:15
109Johannes de Vries1981Wageningen51:5651:23
110Frank Beunder1975Arnhem52:0151:37
111Sebastiaan Philips1987Arnhem52:0251:20
112Gert-Jan Jochoms1975Arnhem52:1751:15
113Orne de Jong1977Arnhem52:2251:05
114Quint Cools1988Velp Gld52:2752:01
115Mark Bussink1990Huissen52:3350:36
116Eelco Blankman1978Utrecht52:3651:32
117Jeroen Molog1974Siza Dorp Groep52:4149:59
118Jens Dekker1979Rheden52:4650:54
119Gert-Jan Buiten1975Arnhem52:5052:03
120Koen Vossen1981Siza Dorp Groep52:5150:08
121Sven Akkerman1987Eindhoven52:5551:13
122Marc Koens1975Ede Gld52:5851:19
123Jurivan Rossum1979Nijmegen53:1152:08
124Peter Teekens1987Arnhem53:1452:48
125Laurens-Jan Duvigneau1989Amsterdam53:1452:50
126Mered Derks1975Rheden53:1551:58
127Koen van Brummelen1983De Kempenaer Advocat53:2152:56
128Jesse Noordzij1984Arnhem53:2251:18
129Marcel Huigens1986Zevenaar53:2950:51
130Wiebo Walstra1975Meppel53:3252:15
131Rutger Smabers1975Huissen53:3251:34
132Bas van den Berg1995Running Team Gemeent54:0153:30
133Joost Leferink1987Apeldoorn54:0752:36
134Joeri Vig1977Tiel54:0952:54
135Jeroen Rauwers1978Nijmegen54:0953:49
136Christian Willemsen1991Opheusden54:1153:58
137Raymond Bosch1983Zutphen54:2453:43
138Edgar Dresme1977Ballast Nedam Bouw O54:3554:00
139Herman van Dasselaar1979Arnhem54:4052:43
140Marco van Putten1976Arnhem54:5152:32
141Ronald Laros1976Arnhem54:5454:46
142Honiem Kreuzmann1985Nijmegen54:5852:57
143Kees van Yren1976Huissen55:0454:42
144(J Kokke) Van Wijnen Arnhem B.55:0854:54
145Michiel Paes1978Arnhem55:1054:10
146Coenraad ter Welle1985Arnhem55:1454:16
147Jarno Overmars1975Arnhem55:1754:41
148Rob de Geest1977Deventer55:2353:25
149Bjorn Vos1978Nijmegen55:4354:51
150Koen Heikens1984Nijmegen55:4453:18
151PJ Goris1978Nijmegen56:1455:11
152Tabe de Boer1975Arnhem56:1654:46
153Derk-Jan ter Horst1979Arnhem56:1753:27
154Simon Bark1980Oosterbeek56:2154:53
155Tim Lammertink1985Arnhem56:2354:23
156Jaap Zoet1981Arnhem56:3754:35
157Niels Driessen1979Rosmalen56:3855:33
158(J Kokke) Van Wijnen Arnhem B.56:4454:20
159Donald Koskamp1975Utrecht56:5155:46
160Alex van Amersfoort1977Rotterdam56:5154:52
161Niels de Witte1994Duiven56:5654:31
162Frank Brouwer1986Ugchelen57:1757:05
163Patrick van der Meijs1975Loopgroep Papendal57:3657:02
164Julien Weiss1995Arnhem57:3755:46
165Marcel van Triest1974Arnhem57:5156:18
166Chris-Jan van Berkom TenneT58:1657:43
167Raymond Scrhijver1992Arnhem58:2356:57
168Mark Wiggers1994Westervoort58:3356:09
169Ruud van den Brink1976Amsterdam Zuidoost59:0058:48
170(M Balk) Rijn IJssel59:3657:01
171Jasper de Klerk1978Doorwerth59:4858:00
172Jos Wassink1985Enschede59:5357:28
173Sander Jordans1976Rozendaal59:5457:35
174Ralph Bijker1975Arnhem1:00:0058:44
175Bart Verbeke1982Colbond bv1:00:1058:52
176Timo de Witte1991Duiven1:00:2457:58
177Jan F Langendoen1975Veldhoven1:00:4658:26
178Rene Vaandrager1978Leiden1:00:5259:02
179Vincent van Amerongen1978Arnhem1:00:5259:26
180Yadi Dragtsma1978Arnhem1:02:1259:41
181Joost van der Werff1978Arnhem1:03:331:01:05
182Mello Liemburg1981Oosterbeek1:03:371:03:18
183Joost Döbken1976Eiffel1:03:551:03:25
184Arno Frederiks1979Arnhem1:03:571:01:30
185Klaas-jan Nieborg1978Harkstede1:04:301:02:39
186Christian Koch1977Duesseldorf (GER)1:05:591:04:12
187David Jagtman1995Arnhem1:06:021:04:10
188Wouter Barts1978Nijmegen1:08:101:05:36
189Friso de Jong1975Arnhem1:08:231:06:32
190Corbi Beumer Lemele1:09:241:08:46
191Stein van den Berg1982Uden1:09:311:07:29
192Gerben Gorkink1976Eiffel1:11:031:10:22
 
M35, 10 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Frank Reintjes1969run2day34:1934:18
2Coen de Wit1969run2day34:3334:31
3Marc van Onna1970Cifla38:3038:28
4Henri te Braak1965Ciko '6638:3138:24
5Andries van der Wal1964Velp Gld38:4838:44
6Dries Pluimers1970Siza Dorp Groep38:5338:51
7Erik Achterkamp1969Westervoort39:0739:04
8Claas Hakkenberg1969Siza Dorp Groep40:0239:58
9Mynko Peterink1971Apeldoorn40:2540:23
10Raymond Zeeman1970Wijchen40:2640:14
11Mark Stuurman1970Oud Beijerland40:5340:49
12Corné van Helteren1972Groesbeek40:5740:50
13Rutger Thung1973Vlaardingen41:0241:00
14Marc de Boer1966AAV '3641:0541:02
15Ali Hassan1970Arnhem41:1040:56
16Herbert van den Brink1968Ciko '6641:1540:59
17Maarten van Alphen1966Ciko '6641:2441:18
18Edwin Merkestein1972Loopgroep PK41:2441:21
19Marcel vd Berg1964Ciko '6641:3241:12
20Michiel Sloot1967Lobith41:3341:19
21Manfred Kooy1970Elst41:4141:39
22Edwin Terink1971Zutphen41:4241:38
23Freddy Orie1970Hengelo Ov42:0241:58
24Leendert-Jan van der E1964Ciko '6642:3242:28
25Arnoud Thomane1969Enschede42:3442:13
26Robert Loeff1971Arnhem42:4842:44
27George Terenstra1969Arnhem42:4942:31
28Joop te Beest1967De Heurne43:2842:56
29Maurice Bosscher1971Arnhem43:3242:49
30Wouter K Vos1969Oosterbeek43:4343:34
31Hans Kleefsman1968Oosterbeek43:5643:40
32Alexander Wenker1968Van Wijnen Arnhem B.44:3444:17
33Marc Muntjewerff1967Arnhem44:3944:21
34Bart-Willem ten Cate1971Oosterbeek44:5344:44
35Peter Janssen1973Arnhem45:0044:18
36John van Uden1972Barenbrug Holland B.45:0244:54
37Ronald van den Hoogen1968Ciko '6645:0444:46
38Ron van Haaren1968AAV '3645:0945:06
39Rutger Timmermans1972Arnhem45:1944:51
40Edwin Pietersma1972Oosterbeek45:2445:17
41Hendri Lensink1965Interstap45:2944:45
42Jorrit Talsma1973Duiven45:5245:39
43Marcel Hovens1972Arnhem46:0045:13
44Michel Driehuis1970Ballast Nedam Bouw O46:0345:55
45Hans Zweekhorst1966Wadenoijen46:0445:41
46Tom van Megen1969Tolkamer46:0645:13
47Laar van De1967Nijmegen46:0645:39
48Joost Barneveld1972Arnhem46:1643:46
49Eric Braakman1971Arnhem46:2745:48
50Tom van Ginkel1974Arnhem46:3146:13
51Vincent Spaan1973Nijmegen46:3344:49
52Huib Evers1973Duiven46:3646:13
53Martin Eimers1968Oosterbeek46:4146:30
54Bert Filius1966Ciko '6646:4346:13
55René Trieling1968AV Wijchen46:4346:29
56Harry Verbakel1967Colbond bv46:4445:30
57Erwin Ykema1967Oosterbeek47:0646:57
58Marcel Leeman1968Arnhem47:2547:09
59Vincent Mandemaker1971Ciko '6647:4747:04
60Marten Boerema1972Van Wijnen Arnhem B.47:4947:40
61Mart de Mooij1966Doorn47:4947:40
62John Palm1969Rheden47:5047:30
63Marc van Leusden1973Arnhem47:5545:58
64Jan Straatman1965Wageningen47:5746:45
65Dirk Skens1969Arnhem48:0948:01
66Fred Rosmalen1970Oosterhout gem Nijme48:1948:06
67Jeroen van der Poel1972Interstap48:2147:27
68Ferry Kemps1967Herveld48:2747:45
69Bernard van Dalen1965Arnhem48:2947:55
70John Vos1970De Kempenaer Advocat48:3548:14
71Michel van Oyen1966Van Wijnen Arnhem B.48:3645:39
72Fred Zeelen1968Arnhem48:3748:08
73Richard Stoelinga1972Velp Gld48:3948:27
74Roel Groenendaal1973Arnhem48:4748:30
75Bob Janssen1969Huissen48:4948:39
76Ruud Somers1968Oosterbeek48:5548:44
77Tom Schouten1970Arnhem48:5547:45
78Peter van Hal1966Argo48:5748:30
79Erik Janssen1971Oosterhout gem Nijme49:0048:46
80Cornelis Mostert1966Wageningen49:0047:52
81Maarten Reichgeldt1968Quadraam49:0246:09
82John Willemse1971Herveld49:0347:53
83Eric Terpstra1966Wageningen49:1248:20
84Onno Marres1972Nijmegen49:1648:34
85Meine Jacobi1970Arnhem49:1748:59
86Edward Pijpers1964Deventer49:1748:51
87Frank Derickx1973Drempt49:2047:34
88Remco Schreuder1973Arnhem49:2147:56
89Marc Leijser1968Gendt49:3148:57
90Jelle Fekkes1971Nijmegen49:4148:13
91Jeroen Vrolijks1967Elst Gld49:4449:13
92Hans Cloosterman1971Eiffel49:5049:31
93Sander Bos1964Oosterbeek49:5148:19
94Paul Verhaere1970Politici Gemeente Ar49:5348:41
95Gertjan Akkers1967Lindenhout49:5748:19
96Han Polman1968Nijmegen49:5747:45
97Philip Pijpers1967Arnhem49:5947:29
98Joost Froeling1967Arnhem50:0849:54
99Efrym Willems1974Arnhem50:0949:21
100Giorgos Boustanidis1971Gorinchem50:1249:29
101Michael Craanen1966Arnhem50:1549:15
102Rick Rijsenburg1967Arnhem50:1650:06
103Erik Huiskamp1968Arnhem50:1749:04
104Roel Vinkenvleugel1972Emmerich am Rhein (G50:1950:04
105Johan Janssen1966Elst Gld50:2349:51
106Johan Sloesen1974Arnhem50:2850:10
107Wilco Wisselink1965Aalten50:3049:59
108Alex Boon1968Arnhem50:3149:01
109Leon Wielders1967Barenbrug Holland B.50:3150:24
110Jan van de Voort1965Nijmegen50:3749:43
111Bert Veldhuis1967Ballast Nedam Bouw O50:3850:10
112Sander van Gogh1973Oosterbeek50:4048:41
113Egbert Vrieling1964Arnhem50:4149:39
114Eddy van Horssen1967Van Wijnen Arnhem B.50:4150:23
115Peter Garstenveld1964Ciko '6650:4849:55
116Rene van Anen1969Didam50:4949:11
117Ronny Kolenbrander1971Wageningen50:5049:47
118Rik van der Jagt1965Zaandam50:5349:55
119Michel Rodink1966Arnhem50:5750:22
120Bart Kersten1967Quadraam51:0248:55
121Rob Kool1968Arnhem51:1049:24
122Johan Cornelisse1969Arnhem51:1150:28
123Gorden Philips1974Leeuwarden51:1350:04
124Kishan Budhu Lall1969Interstap51:1650:33
125Mark Slotboom1974Winterswijk51:2448:39
126Edgar Berkhout1972Colbond bv51:2950:16
127Paul Tjallinks1967Nijmegen51:3351:20
128Edwin Schuurman1965Velp Gld51:3351:18
129Alfons Giesen1967Doetinchem51:3451:07
130Rick Holtman1969AV Nijkerk51:3550:24
131Gerbert van Moerkerk1967Bemmel51:4149:46
132Rogé Roebroeks1971Wyler(Kranenburg) (G51:4850:18
133Robert Bouwman1969 51:5249:25
134Jacq Top1969Arnhem51:5350:34
135Jacco van de Velden1965Arnhem51:5551:04
136Eddy Janssen1966Haalderen51:5651:27
137Xander Smit1970Arnhem51:5749:48
138Avdries Tukker1966Huizen52:1150:41
139Marc van Kempen1974Zetten52:1551:06
140Mark Salari1973Bemmel52:2351:45
141Rob Veger1968TION52:2351:38
142John Hijmans1974Lent52:2552:06
143Jeroen Zwiers1974Ballast Nedam Bouw O52:3052:02
144Patrick Nagtegaal1972Oosterhout gem Nijme52:3751:28
145Peter Twilt1967Arnhem52:4651:47
146Ed Friesen1968Varsseveld53:0352:44
147Frank van den Broek1968Elspeet53:1051:46
148Edze Visscher1973Colbond bv53:1551:55
149Fret Verwije1965Renkum53:2152:59
150Hans van der Horst1964Valburg53:3952:08
151Jeff Goble1972Schaijk53:4651:38
152Machiel de Winkel1969Arnhem53:5553:45
153John Haumersen1965Apeldoorn53:5751:09
154Jeroen Rams1968Menzis53:5951:25
155Clemens Thonen1970Nijmegen54:0051:45
156René Wolters1966Elst Gld54:0652:11
157Nicolay Campschroer1973Oosterbeek54:0651:58
158Vincent Straten1971Malden54:1653:21
159Ronald Tukker1969Colbond bv54:2053:07
160Arnold Bodenkamp1969Arnhem54:2251:50
161Harrie Kuizenga1969Zutphen54:2252:55
162Marcel Meijer1968Oosterbeek54:2353:19
163Ido Harmens1967 54:3053:04
164Harold van Kraaij1974Oosterhout gem Nijme54:3252:49
165Xander Teunissen1965Nijmegen54:3854:18
166Karsten Hoogenraad1964Siza Dorp Groep54:3851:55
167Vincent Rutte1970Nijmegen54:4953:54
168Jaime van Gorp1967Almere '8154:5153:44
169Arno Schuring1967Running Team Gemeent54:5154:05
170Martin Ouderkerken1973Menzis54:5952:36
171Marco van Rijs1966AVA '7055:0153:38
172Léon Lucas1964Arnhem55:0353:21
173Patrick Zonderop1967Leiden Road Runners55:0654:15
174Menno Tomassen1970Arnhem55:1054:10
175Arjan Konings1967Arnhem55:1353:44
176Erwin van Helvoirt1970Arnhem55:1454:46
177Jan-Henk Janssen1968Running Team Gemeent55:1553:31
178Martin Ruiter1973Nijmegen55:1853:34
179Herbert Martin1966Huissen55:1953:57
180John Willemsen1964Zevenaar55:2453:11
181Frank Pouels1967Bennekom55:2553:24
182Kees van Roozendaal1965Running Team Gemeent55:2654:39
183Ronald van Dijk1965Arnhem55:3853:50
184Ronald van Heek1967Arnhem55:4252:55
185Rene Borgers1968Running Team Gemeent56:0955:03
186Frank van Heumen1969Elst Gld56:1155:00
187Erik Keereweer1966Velp Gld56:1955:24
188Eric van Lankveld1966Huissen56:3355:40
189Manfred Voß1965Colbond bv56:3855:18
190Oskar van de Bosch1970Tandheelkundig Centr56:4355:35
191Johan Verweel1968Doorwerth56:4555:55
192Marcel Bossink1967Terborg57:0156:29
193Henk Meijer1965Duiven57:3155:53
194Robin van Gorkum1967Arnhem57:3754:50
195Jeroen van Hunnik1974Arnhem57:4655:24
196Arjan van den Bosch1967Nederhorst den Berg57:4757:05
197Tuncay Irmak1968Nijmegen57:5155:59
198Jan Willem Groenendijk1970Putten57:5256:22
199Walter Hendriks1969Colbond bv58:0156:40
200Danny Blom1969Interstap58:0557:08
201Michel Herms1970AV '3458:1156:40
202Ronald Taling1968Oosterbeek58:1357:28
203Berry Eimers1968Arnhem58:1356:11
204Marcel de Bruijn TenneT 358:1657:41
205Alexander te Brake1972Arnhem58:2655:45
206Ron Camps1971Wageningen58:2656:52
207Auke van Drimmelen1969Delft58:2756:14
208Maarten Clardij1973Arnhem58:2756:16
209Hugo Van den Berg1965Arnhem58:2857:35
210Nick van den Heuvel1968Arnhem58:3457:26
211Simon van Wijk1967Krommenie58:3856:08
212Stefan van Tend1972Zevenaar58:4058:03
213Eric Rieswijk1967Groningen58:4956:53
214Eric Kosterman1970Arnhem58:5357:38
215Gert Assink1972Dieren59:1357:19
216Dennis Schiricke1973Arnhem59:3359:09
217Arnold Brinkhuis1971Tandheelkundig Centr59:3958:37
218Martin Reins1970Zwolle59:4558:10
219Ap van Bottenburg1966Bemmel59:4859:09
220Herald Bruin1968Bemmel1:00:0658:10
221Geert Ravenshorst1966Delfgauw1:00:1258:38
222Wilbert de Haan1968Ciko '661:00:1557:42
223Jan-Willem Huijssoon1966Wageningen1:00:2758:27
224Sjack Elings1965Huizen1:00:4159:07
225Patrick Hoogenbosch1966Arnhem1:00:4958:13
226Wim van Hulzen1968Valburg1:00:491:00:04
227Gewald Maassen1966De Liemers1:01:0359:09
228Ronald Scholten1966Arnhem1:01:0358:30
229Harold Jansen1967Ede Gld1:01:0658:47
230Mark Meerbeek1971Doetinchem1:01:161:00:10
231Pascal Gödden1971Arnhem1:01:1659:53
232Edwin Baars1967Doetinchem1:01:1859:15
233Rengert Siezen1973Arnhem1:01:2959:32
234Peter Aarnink1966Van Wijnen Arnhem B.1:01:291:00:18
235Dave Zuuring1973Huissen1:02:0759:36
236Mike Louis1966Interstap1:02:581:02:02
237Gaico Timmen1967Lathum1:03:201:00:41
238Rene de Lange1966Elst Gld1:03:261:01:13
239Jeroen Kroes1967Deventer1:03:521:01:23
240Cyrille Liebau1972Roosendaal1:03:521:02:06
241Marco Vermaas1968Pannerden1:04:021:02:21
242Peter van de Koppel1966Oosterbeek1:04:041:02:06
243Peter Blom1972Deventer1:04:581:02:30
244Jeffrey de Graaf1970Elst Gld1:04:591:03:40
245Karst Mulder1969Elst Gld1:05:131:03:18
246Twan Janssen TenneT 71:05:191:04:43
247Mark Pieta1969Arnhem1:05:441:03:50
248Karel Post1967Ballast Nedam Bouw O1:06:001:05:24
249Oscar van der Poel1974Arnhem1:07:141:04:35
250Erroll Hetharia1969Quadraam1:07:181:05:13
251Nils van Dijk1974Eiffel1:08:321:07:10
252Arthur Wolleswinkel1972Barenbrug Holland B.1:08:501:06:36
253Martijn Quak1971Van Wijnen Arnhem B.1:10:541:08:12
254Pascal Dauphin1973Wijchen1:17:121:14:54
 
M45, 10 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Paul van Rooyen1960run2day36:1536:14
2Rob van Kooten1959Ede Gld37:1137:07
3Paul Oomen1959Nijmegen37:4537:42
4Han Janssen1957Gendt38:4238:37
5Wim van Hilst1963Siza Dorp Groep38:5938:54
6Henny Blanke1956Siza Dorp Groep39:1239:10
7Rob Laport1963Ciko '6639:5539:49
8Eddy van Bemmel1961Climax40:0339:59
9Rob Wieten1958Siza Dorp Groep40:0740:03
10Rinus Groen1956Apeldoorn40:0940:08
11Marcel Top1957Quadraam40:4540:39
12Peter van Oosten1959Nijmegen40:4740:44
13Joost den Otter1958De Kempenaer Advocat40:5240:36
14Ap Overkamp1956Hanzesport41:3541:29
15Peter van Steen1963Bennekom41:4041:28
16Jan Lenferink1964De Kempenaer Advocat42:1241:56
17Ed Derksen1962Driel42:5942:40
18GE Ooosterbroek1961Westervoort43:2943:05
19Henk Leferink1958Climax43:3943:34
20Ton Fransen1955Cool Region (Stadsre43:5843:26
21Peter Paul Boonekamp De Kempenaer Advocat44:4444:22
22Hans Rietberg1960Ciko '6645:3045:09
23John Pelgröm1961Twello45:5845:53
24Adri Elsen1956De Kempenaer Advocat46:0245:37
25Reinder Sanders1955Politie Gelderland-m46:1345:02
26Roel de Hondt1959Ciko '6646:1945:33
27Peter Kok1962Nijmegen46:2046:00
28Pepijn Zeevenhooven1964Haarlem46:5346:44
29Tonny Jansen1956Deventer47:0746:39
30Jos Jager1963Barenbrug Holland B.47:1747:10
31Peter Waterkoort1955De Kempenaer Advocat47:2847:05
32Peter Kiers1962Quadraam47:3547:02
33David Wells1960's-Gravenhage47:4745:57
34Rien Bunk1958Quadraam47:4747:15
35Martin Sterk1958Westervoort48:1347:57
36Henk Tollenaar1957Barenbrug Holland B.48:3347:45
37Rob Peters1964Colbond bv48:3648:24
38Govert Riksen1961Oosterbeek48:4848:40
39Robert Bijmolt1963Uden49:1048:57
40Adriaan Fokker1956Lathum49:1148:25
41Tom Aalders1962Nijmegen49:1949:00
42Bert Kikkert1958Hoogeveen49:2049:07
43Paul Breuk1962Arnhem49:2847:43
44Eric Baltus1964Arnhem49:3249:22
45Harm van der Sleen1954Hollandscheveld49:3549:23
46Marcel Willemsen1958Westervoort49:4047:47
47Ben aan den Boom1960Nijmegen49:4848:29
48Jaap Mes1956Running Team Gemeent49:4848:56
49Sjraar van Rijswijck1958Maasbree49:5549:04
50Han van der Kamp1956Lindenhout49:5949:03
51Nico Arts1963Cool Region (Stadsre50:0448:02
52Jan Willem Wagter1963Westervoort50:0949:46
53Peter de Boer1959Loopgroep Beilen50:0949:07
54Ron Postma1960Breukelen Ut50:1348:21
55Han van Eerten1961Arnhem50:2450:06
56Willi Röth1961Kleve (GER)50:2948:51
57Michel Hondong1956Ciko '6650:3149:00
58Gerrit Elbertsen1962Oosterbeek50:3549:03
59Heniu Dabrowski1957Arnhem50:3650:04
60Eric Boers1960Ciko '6650:4749:35
61Carlo Kok1963Doetinchem50:4849:59
62Frans van Megen1955Doesburg50:4949:58
63Johan Kolenbrander1959Doetinchem50:5049:57
64Gerard Peters1955De Kempenaer Advocat51:0050:32
65Pierre Kersten1964Millingen aan de Rij51:0249:53
66Hans Theloosen1958Valburg51:0350:06
67Leo Hol1955avVN51:0950:12
68Geert van Horck1963Running Team Gemeent51:0950:23
69Jorg van Daelen1962Oosterhout Gld51:1950:42
70Frans Horstink1958Arnhem51:2750:57
71Harold Zoet1961Westervoort51:2749:04
72Paul van de Kamp1962Siza Dorp Groep51:2850:20
73Dick Hogeweg1959Arnhem51:3751:09
74Rombout Swanborn1960Oosterbeek51:3950:55
75Marcel Migchels1962Berg en Dal51:4049:44
76Michiel van Wijhe1956Zevenaar51:4151:23
77Harry Pruijs1958Quadraam51:4549:56
78Gillis Geschiere1957Schottheide (GER)51:4749:36
79Marius de Boer1961Quadraam51:5550:07
80James Holman1961Arnhem51:5850:03
81Raymond van Karnebeek1962Quadraam51:5949:58
82Tom Beek1959Nijmegen52:0150:22
83Dirk Speelman1958Vaassen52:0151:30
84Jos van Heusden1959Quadraam52:0349:56
85Arthur Verstegen1964Running Team Gemeent52:0550:30
86Jan Hoekzema1959Elst Gld52:0650:24
87Clemens de Jager1963Gaanderen52:1252:04
88Pim Schouten1955Huissen52:1250:18
89Bram de Vries1964Roermond52:1751:36
90Jan Heikens1962De Kempenaer Advocat52:2451:59
91Bert Logtenberg1960Arnhem52:2651:32
92Johan Plamont1959Nijmegen Atletiek52:2852:21
93Jan De Kleijn1959Druten52:2951:52
94Gerard van de Mast1960Apeldoorn52:3352:28
95Edwin Nicasie1963Velp Gld52:3852:07
96Harry Nienhuis1956Menzis52:4150:07
97Ron van Laar1963Loo Gld52:5051:59
98Jan van de Wetering1958Siza Dorp Groep52:5552:02
99Jan Hekman1960Groningen53:0151:45
100Remko Mathijssen1963Elst Gld53:0251:22
101Jos Haas1961Rijn IJssel53:0650:30
102Franklin Derksen1958Atletico '7353:0751:38
103Eduard Coblijn1955Arnhem53:0752:40
104Ignas Rijsemus1959Huissen53:1552:36
105Willem Martens1963Renkum53:2052:59
106Jacques van Dijk1962Beuningen Gld53:2353:09
107Ton de Vos1957Arnhem53:2351:22
108Thijs Patist1961De Meern53:3052:10
109Rob Elst1963Arnhem53:4351:38
110Jos Stokkel1960Huissen53:4352:56
111Guus van Kleef1957Arnhem53:4452:42
112Gerrit Hilhorst1962Politie Gelderland-m53:4452:30
113Gijs van den Top1964Barneveld53:4653:26
114Hans Volgers1958Didam53:5151:30
115Frans Witjes1964Zevenaar54:0051:57
116Frank van der Woude1958Rotterdam54:1253:48
117Titus Gelsing1955Berg en Dal54:1852:22
118Alex Sons1964Duiven54:1953:48
119Christ van den Berg1957Running Team Gemeent54:2553:55
120Roy Agema1963Apeldoorn54:2751:42
121Antoine Wildenberg1956Lutten54:2953:19
122Mart van de Leur1957Ciko '6654:3152:35
123Maarten van der Wouden1959Ciko '6654:4253:32
124René de Jong1962Menzis54:4352:10
125Dick Mol1959Rijn IJssel54:5254:39
126Rob van der Valk1959Colbond bv54:5853:40
127Ger Oosterbaan1959Ciko '6655:1354:05
128Jelle Zijlstra1957Arnhem55:2754:26
129Aj ten Berge1957Doetinchem55:3254:50
130Tom Kampschreur1956Arnhem55:5054:29
131Gerrie Overkamp1961Westervoort55:5154:22
132Hans Evers1960Huissen55:5254:54
133Michiel Dijkman1962Bisnez Management B.55:5853:51
134Fred Stout1961Arnhem56:0154:13
135Fred van den Heuvel1960Westervoort56:0454:39
136Heniu van Prooije1956Arnhem56:0753:19
137Mathias Scheffer1956Arnhem56:0954:53
138Mark JJ van Haaren1958Ciko '6656:3054:16
139Willem Scholten1956Ciko '6656:3156:14
140Wim Witjes1963Duiven56:3755:32
141Appie Schouten1961Barenbrug Holland B.56:4254:25
142Lex Roolvink1957Cool Region (Stadsre56:4654:45
143Theo Aaldering1960Huissen56:4756:11
144Jos Wolters1957Arnhem56:4855:24
145Hans Markhorst1960Quadraam56:5454:39
146Marcel Jansen1964Westervoort56:5555:06
147Piet Jansen1960Tholen56:5755:05
148Peter Keultjes1964Lathum57:0155:02
149Richard de Keyzer1960Arnhem57:2055:12
150Henk van Zuilekom1956Doetinchem57:2355:01
151Bennie Helmink1961Wichmond57:2855:25
152Rob Simons1956Elst Gld57:3256:05
153Rinus Baak1954Politici Gemeente Ar57:4156:28
154Reinder Boomsma1964Hoogeveen58:0656:59
155Arnold Janssen1961De Liemers58:0857:06
156Aart van Winkoop1956Arnhem58:1056:49
157Paul Aaldering1964Huissen58:1557:36
158Henk van Elk1958Arnhem58:1956:51
159Walter Burghout1959Duiven58:3956:11
160Edwin van der Aa1959Duiven58:4157:08
161Peter van der Mark1959Arnhem58:4357:28
162Nico Wiggers1955Politici Gemeente Ar58:4757:35
163Hans Harbers1955Apeldoorn58:5156:44
164Henk Habers1964Heteren58:5156:42
165Ad Heijnen1957Arnhem58:5556:32
166Gerard Heijligers1962Nijmegen59:1057:00
167Gilbert Sneep1960Arnhem59:2258:42
168Ferry Lekatompessy1964Arnhem59:3057:09
169Bob de Rijcke1956Doetinchem59:4657:59
170Kees van het Hof1963Oosterbeek59:5857:34
171Ab Lam1964Barneveld1:00:0059:40
172Wim Gijsbertsen1963Running Team Gemeent1:00:3359:48
173Jos Schrauwen1962Doetinchem1:00:4158:18
174Ronald Dietz1962Arnhem1:00:4658:29
175Gerrit van Dijkhuizen1955Wageningen1:00:5059:02
176Joseph Brey1957Westervoort1:00:5858:54
177Theo Pijnappel1958Menzis1:01:0558:33
178Ronald Jansen1964Bennekom1:01:0658:47
179John Rijsdijk1964Menzis1:01:1258:49
180Jeroen Trynes1962Arnhem1:01:1758:39
181Herman van Haarlem1956Politie Gelderland-m1:02:401:01:28
182Wilfred Goedmakers1961Arnhem1:02:471:01:11
183Wim van Sint Annaland1955Arnhem1:03:051:01:38
184Fred de Witte1961Duiven1:03:171:00:50
185Chris van Horssen1954Arnhem1:03:401:03:11
186Gerrit Rekittke1964Arnhem1:04:251:02:12
187Guido Nuyens1963Duiven1:05:281:03:48
188Hans Veerbeek1963Elst Gld1:05:411:04:01
189Willem Koopman1956Driel1:05:431:03:50
190Lucas Maatita1959Arnhem1:06:051:04:58
191Erik Maier1962Arnhem1:07:491:05:05
192Arnold van Oudvorst1954Wijk aan Zee1:08:371:07:57
193Hans Bodd1962Arnhem1:08:431:06:05
194Peter Otten1962Arnhem1:12:201:12:13
195Richard Scrhijver1964Arnhem1:16:531:15:28
 
M55, 10 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1George van Gorkum1951run2day39:1939:19
2Paul van Dijk1954De Kempenaer Advocat43:2643:10
3Theo Gerritsen1953Elst Gld43:5543:49
4Hans Menting1953De Kempenaer Advocat45:5745:36
5Gerard van Miltenburg1954Siza Dorp Groep45:5845:06
6Bram Blom1952AV Nijkerk46:3446:13
7Wim Hulshof1954Hengelo Gld46:4545:41
8Ben groot Hemmink1954Ron Clarke46:4646:37
9Frits Peters1948Altis48:0347:26
10Roel Ribbink1946avVN48:2348:14
11Martijn van Oene1976Arnhem48:3046:02
12Paul Wilmink1954De Kempenaer Advocat49:1948:59
13Pieter Oostendorp1950Astylos49:2048:28
14Jan Baan1949Arnhem49:4048:52
15Theo de Wit1954Nijmegen50:1749:34
16Ad van der Linden1947Arnhem50:2649:47
17Jan Peter Wullink1976Arnhem51:1648:46
18Martin van Meurs1951Politici Gemeente Ar51:2650:14
19Thijs Scholten1949Huissen51:3850:45
20Frans Loriaux1948Arnhem51:5551:38
21Julius Monte1977Arnhem52:2349:51
22Geert van de Boer1949Driel52:3651:18
23Leen de Waal1952Cool Region (Stadsre52:4251:59
24Wilbert Houweling1954Arnhem53:0450:16
25Rembrand Rietveld1942Zetten53:1552:36
26Rudie Gorter1951Arnhem53:2151:57
27Jos Nabuurs1954Rijn IJssel53:2550:50
28Reinier Weers1940Oosterbeek53:4152:55
29Ben Vink1952De Steeg53:4752:15
30Ger van Bernebeek1945Loopgroep PK53:5052:57
31Maarten Wullink1979Arnhem54:0151:31
32Rob van Ginkel1941Arnhem54:1954:04
33Peter Gehring1948Arnhem54:2452:25
34Martin Raanhuis1952Siza Dorp Groep54:3851:53
35Jean Pierre Portier1952Huissen54:4553:08
36Wim Frits1948Huissen54:4553:08
37Bert Schaart1953Arnhem54:4553:45
38Tom Jansen1951Arnhem54:5154:16
39Johan Alferdinck1951Arnhem54:5653:26
40Johan van Santen1953avVN54:5754:35
41Wim Kemperman1950Elst Gld55:1353:48
42Engelbert Sonntag1949Aalten55:2653:07
43Gert Jan Hoolwerf1954Politie Gelderland-m55:2754:09
44Jan Pieter Wepster1952Arnhem55:3554:29
45Juan Vrijs1953Leiden55:3754:47
46Jacques de Vries1947Doorwerth56:0854:27
47Jozef Tomesen1953Argo56:1155:14
48Herman Straten1947Malden56:3155:35
49Hans van der Brugge1947Tandheelkundig Centr56:3355:25
50Gert Harmsen1950Climax56:5355:49
51Peter van der Steege1954Hanzesport57:1454:48
52Jelle Brouwer1950Almelo57:2555:19
53Marc Barends1951Oosterbeek57:2555:44
54Hans Garretsen1949Winterswijk57:3657:15
55Arno Brouwer1951Arnhem57:4356:33
56Carel Gerrits vd Ende1954Quadraam57:4955:45
57Henk Fleskes1950Loo Gld59:0758:25
58Bern Lauriks1953Running Team Gemeent59:0857:55
59Geert Verhoeven1953Gendt59:5759:24
60Antoon Schiphorst1935Beek gem Montferland1:00:2358:16
61Bert Holkamp1954Menzis1:00:4358:11
62Dennis van de Pas1983Arnhem1:01:0158:15
63Joop Oordijk1951Druten1:01:131:00:28
64Jimmy Vesters1951Elst Gld1:01:1959:28
65Johan Wijnstra1946Arnhem1:01:281:00:40
66Heimen van Andel1946Vaassen1:01:3059:57
67Ruud Weers1954Flevo Delta1:01:431:00:01
68Carel Sweens1948Nijmegen1:01:431:00:02
69Jan Vink1950Velp Gld1:01:5659:39
70Theo Gerritsen1950Ballast Nedam Bouw O1:02:181:00:08
71Paul van Mierlo1946Nijmegen1:02:201:00:38
72Wim van Dijk1950Ballast Nedam Bouw O1:02:261:01:49
73Cor van der Meij1947Ciko '661:02:531:00:33
74Gé Velders1940Deventer1:02:591:00:39
75Fred Driesse1952Arnhem1:03:511:02:26
76Cor Tuit1949Ciko '661:04:061:02:38
77Nico Ressing1946LVG1:04:181:03:38
78Ko Lorist1936Groenlo1:04:181:03:39
79Gerard Arts1944Wijchen1:04:311:03:21
80Roel Gerressen1953Duiven1:04:411:03:15
81Ad van Hoesel1944Arnhem1:05:121:03:24
82No Sijben1946Velp Gld1:05:201:04:30
83Flip van Meeteren1950Arnhem1:06:181:05:52
84Tom Berends1953Renkum1:07:031:04:58
85Rene Holslag1954Arnhem1:07:231:06:55
86Henk Rullmann1946Nijmegen1:07:441:06:01
87Jan Hermsen1953Arnhem1:07:491:05:12
88Jan van de Pol1939Tilburg1:08:291:05:43
89Tom Beumer1947Lemele1:09:301:08:49
 
VSEN, 10 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Josien Aarntzen1987Seven Hills Running40:0640:01
2Alies de Wit1979Arnhem43:0742:39
3Kim Fairley1985Nijmegen Atletiek43:1443:09
4Marly Kroef1978Tandheelkundig Centr46:3746:23
5Irma van Rijswijck1988Arnhem46:4746:20
6Suzanne van Staveren1990Nijmegen Atletiek46:5346:48
7Kim Wellenberg1978Siza Dorp Groep47:4647:41
8Ellen Berg1986Utrecht48:0047:45
9Monique Nijkamp1982Oosterhout gem Nijme48:2747:48
10Sanne van Steenbergen1989Bennekom48:4648:17
11Alie van der Schaaf1977Ciko '6648:4748:13
12Alice van Steenbergen1986Bennekom48:4748:17
13Pleuni Basten1982Arnhem49:1448:51
14Dorthe Schunselaar1980Arnhem49:2148:38
15Roos Pellen1976Elst Gld49:5348:59
16Marjolein Mulder1977Running Team Gemeent50:4750:01
17Imke Nabben1975Nijmegen50:5149:57
18Laura Faut1984NSAV 't Haasje51:1849:17
19Danielle van Oijen1979Wageningen51:2249:47
20Tiuu Heuvel1976Arnhem51:4249:32
21Heike Hollink1975Arnhem51:5249:20
22Lorraine Valembois1988Arnhem52:1051:44
23Stefanie Etzel1975Arnhem52:1851:59
24Pleuni Corton1976Oosterbeek52:2352:02
25Vera van Staveren1992Nijmegen Atletiek52:2852:22
26Thu Hien Nguyen1975Tandheelkundig Centr52:3051:30
27Jelly van der Brugge1975Tandheelkundig Centr52:3451:32
28Gaby Korfage1975Beek Ubbergen52:3850:26
29Judy Lijdsman1981Arnhem52:4350:33
30Marlies Mulder1981Amsterdam52:5352:46
31Annet de Grunt De Kempenaer Advocat52:5552:29
32Sarah Driesprong1980Amsterdam53:0052:16
33Esther Hilebrand1974Apeldoorn53:1752:52
34Marjon Jansen1976Arnhem53:1953:08
35Maaike Janssen1987De Kempenaer Advocat53:2352:57
36Anika Klunder1981Utrecht53:3251:39
37Ilse Wicherts1979Zwolle53:3852:10
38Noor Groenen1995Arnhem53:4052:05
39Monique van Drie1982Arnhem54:0351:42
40Wieke van der Leij1984Eiffel54:0754:00
41Eva van Loon1976Oosterbeek54:2654:18
42Ilona Annema1984Arnhem54:3352:16
43Suzan1977Politie Gelderland-m54:4053:30
44Annerieke Schumaker1975Arnhem54:4152:45
45Channa E Schmeink1983Arnhem54:5652:34
46Stefanie Boland1986Bochalt (GER)54:5952:58
47Aniek van den Munckhof1985Arnhem55:0252:21
48Heleen Fritschy1993Nijmegen Atletiek55:0354:49
49Sabina Svensek1977Didam55:1254:31
50Femke van der Winkel1978Arnhem55:1453:56
51Kiki Schmeink1984Arnhem55:2253:01
52Mariska Engels1981Arnhem55:2354:05
53Sandra de Boer Tennet 255:2754:52
54Denise Swanborn1992Oosterbeek55:2854:43
55Suze Siebes1977Colbond bv55:2954:09
56Laura Lutters1985Arnhem55:3355:10
57Teske Schoffelen1985Nijmegen55:4155:06
58Rafke Schoffelen1983Nijmegen55:4155:06
59Corine Fleskes1981Duiven55:4455:03
60Maaike de Glee1984Arnhem55:5453:34
61Eva Corton1982Arnhem55:5455:32
62Sander Mol1978Arnhem55:5554:49
63Ieneke Voets1983Elst Gld55:5953:54
64Marieke Legtenberg1978Van Wijnen Arnhem B.56:0155:06
65Fannie van der Sluis1978Siza Dorp Groep56:1153:28
66Iris Hakbijl1981Arnhem56:1455:04
67Marieke de Boer1977Arnhem56:1654:47
68Lieke Hermans1977Siza Dorp Groep56:1854:32
69Tanneke Groenendijk1982Arnhem56:3955:09
70Judith Albers1983Aalten56:4154:20
71Lee-Ann Coutinho1977Arnhem56:4754:24
72Sanne Wemekamp1982Siza Dorp Groep56:4755:01
73Grietsje Schokker1979Ciko '6656:5056:18
74José van Gijzen1978Arnhem56:5254:54
75Renate Schoester1982Nijmegen56:5256:17
76Hannah Hübner1978Colbond bv56:5755:37
77Sanne Heymann1984Nijmegen57:0755:55
78Simone Eurlings1980Arnhem57:1954:32
79Nienke Harbers1985Doetinchem57:2656:21
80Femke Pijnenburg1981Utrecht57:3257:21
81Neeltje Rosmalen1980Siza Dorp Groep57:4054:56
82Laura Verdooren1983Arnhem57:4155:19
83Ellen Wieleman1975Arnhem57:4655:57
84Irene Iniguez1980Arnhem57:5156:18
85Lobke de Waal1982Siza Dorp Groep57:5357:10
86Nicky Nillesen1975Arnhem58:0356:52
87Leonie Noordam1976Ede Gld58:0556:50
88Annabelle Kubler1979Arnhem58:2255:57
89Annelies Boonman1978Nijmegen58:2656:45
90Laiying Wang1985Rotterdam58:3657:46
91Lies Wijnveld1975Velp Gld58:3757:40
92Jet Jansen1982Ciko '6658:3857:14
93Alied v Roekel-Kamerli1976Arnhem58:3957:25
94Anke Zegers1981Arnhem58:4857:22
95Monique van 't Erve1977Hanzesport58:5756:22
96Arlene Schoondorp1979Arnhem58:5758:00
97Nienke Ziengs1978Ellecom59:0357:30
98Mandy van Dasler1987Arnhem59:0458:14
99Anouk Kerkhof1977Arnhem59:1356:47
100Niloe Jafari1988Arnhem59:2058:57
101Karin Molenaar1984KAV Holland59:2657:58
102Willemijn Eindhoven1984Arnhem59:2657:58
103Sophie Bijloos1982Eiffel59:4358:28
104Larissa Oostenrijk1980Arnhem59:4458:18
105Marga Bouts1975Nijmegen59:4859:01
106Natascha Biervliet1980Arnhem1:00:0357:58
107Martine Berkelder1983Arnhem1:00:0957:50
108Wendy Wieleman1982Arnhem1:00:1057:51
109Tineke Burgers1983Colbond bv1:00:2159:04
110Dian Agustini1976Arnhem1:00:2659:28
111Magdalena Veenhof1986Politie Gelderland-m1:00:2859:18
112Corine Kroft1983Alphen aan den Rijn1:00:4258:19
113Nelleke Koster1983Eindhoven1:00:4358:25
114Ilona de Witte1988Duiven1:00:4458:18
115Femke Volgers1981Ciko '661:00:4658:26
116Judith Reindersma1982Arnhem1:01:0058:25
117Lisa Catz1989Duiven1:01:0558:40
118Loes Broods1981Siza Dorp Groep1:01:071:00:08
119Caroline van den Brand1976Arnhem1:01:0959:26
120Elsbeth Verdonk1981Ciko '661:01:1259:33
121Eva Verhoeven1982Cool Region (Stadsre1:01:1559:16
122Lonneke de Waal1979Arnhem1:01:1958:48
123Hanneke Simmelink1981PEC 19101:01:2259:44
124Annelies van Wijngaard1983Arnhem1:01:231:00:02
125Fleur Jakobs1982Arnhem1:01:2859:07
126Rosemarijn van Andel1982Ciko '661:01:3059:56
127Bettine van Droffelaar1984Arnhem1:01:3459:32
128Nora Tijman1981Arnhem1:01:351:00:46
129Sarah Broekhoven1985Amsterdam1:01:411:00:54
130Annet Bolt1979Arnhem1:01:421:00:34
131Vera Eisink1982Arnhem1:01:451:00:12
132Kirsten Oisterhaus1975Quadraam1:01:4859:04
133Irene Degen1982Nijmegen1:02:071:00:40
134Marloes Meynen1983Cool Region (Stadsre1:02:201:00:21
135Karin Toonen1980Wijchen1:02:2059:52
136Kiki Janssen1978Arnhem1:02:281:00:16
137Nienke Jansen1980Arnhem1:02:371:01:38
138Henriette Algra-Schepe1976Leusden1:02:381:00:58
139Saskia Hoks1981Amsterdam1:02:401:01:59
140Annouchka Veerman1973Arnhem1:02:501:00:14
141Elke Marijnusse1977Velp Gld1:03:151:01:31
142Silvie Poelmann1975Nijmegen1:03:261:02:11
143Neila Chahed1982Elst Gld1:03:311:01:47
144Arline Meijer1974Apeldoorn1:03:371:02:20
145Lonneke Schaars1983Arnhem1:03:401:01:27
146Katja Nass1981Arnhem1:03:401:01:21
147Marleen Karstens1979Zoeterwoude1:03:421:03:07
148Hanneke Bisperink1985Arnhem1:03:461:02:46
149Jamie Gunsing1985Heesch1:03:471:01:34
150Roos Jansen1987Ciko '661:03:491:02:25
151Samiera Sultan1985Arnhem1:03:521:03:02
152Christel Pennings1981Elst Gld1:03:521:01:12
153Anita Elzinga1976Zwolle1:04:131:03:24
154Remske Noordzij1985Arnhem1:04:171:02:13
155Saskia van Wijk1976Arnhem1:04:181:01:55
156Marlies Jansen1980Arnhem1:04:221:03:03
157Anna Koster1980Quadraam1:04:261:02:08
158Esther Meijerman1978Eiffel1:04:451:04:36
159Sonja Hartjes1979Arnhem1:04:451:02:34
160Karlijn Edink1986Nijmegen1:04:461:02:55
161Renske Janssen1987Groesbeek1:04:461:02:55
162Moniek van den Elzen1977Mill1:04:551:03:11
163Marike Kupers1975Huissen1:05:041:02:48
164Hanneke Peelen1978Van Wijnen Arnhem B.1:05:041:04:09
165Marja van de Boer1984Tilburg1:05:531:03:40
166Samantha Wulterkens1978Arnhem1:05:591:04:13
167Marit Peters1983Arnhem1:06:011:03:36
168Reina Bijsterveld1983Groningen1:06:141:03:57
169Nienke Visser1985Eindhoven1:06:221:04:39
170Marianne Reedijk1975Ochten1:06:231:04:40
171Carolien Derickx1983Arnhem1:06:251:04:39
172Ellis Lesterade1981Politie Gelderland-m1:07:021:05:45
173Sanne Elsman1981Quadraam1:07:231:04:38
174Angela Rietdijk1982Deventer1:07:331:05:36
175Daphne Goossens1980Borculo1:07:381:07:23
176Simone Raben1978Arnhem1:07:451:05:18
177Jorieke Verheul1984Arnhem1:07:511:05:48
178Tessa Zwanenburg1983Arnhem1:07:511:05:28
179Irma Vermeulen1983Arnhem1:08:121:05:42
180Melanie Boelhouwer1974Eiffel1:08:261:07:03
181Marlies Lam1980Arnhem1:08:481:07:47
182Petra Gerritsen TenneT1:08:491:08:16
183Mathilde Mastebroek1977Nijmegen1:09:081:08:07
184Anke van de Locht1983Nijmegen1:09:311:07:28
185Loes van der Meulen1979Arnhem1:10:171:07:48
186Jayme Blans1979Arnhem1:12:431:10:03
187Marjolijn van der Scho1981Arnhem1:14:421:12:33
188Startnummer I51988Arnhem1:15:171:12:37
189Leanne Schrijver1990Arnhem1:16:531:15:28
 
V35, 10 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kirsten Timmers1973Quadraam44:4744:32
2Nancy Achterkamp1970Westervoort45:3845:29
3Christien van Trigt1971Quadraam47:2547:06
4Ursula Driessen1969Ciko '6647:3847:21
5Berna van Eerten-Brand1965Ciko '6648:0247:54
6Marlies Heetebrij1970Running Team Gemeent48:1147:53
7Anita Mostert1967Arnhem48:2347:18
8Niki van Dreumel1973Arnhem49:1948:55
9Lucienne Vrijhoef1965Wageningen49:2349:11
10Sabine van Heertum1965Lindenhout50:1049:14
11Anke van 't Klooster1970Interstap50:1149:17
12Marijke de Bruin1970Nunspeet50:3549:03
13Reina van den Bosch1969Nederhorst den Berg50:4150:01
14Ellen Messing1969Elst Gld51:0650:11
15Bea van Daelen1964Oosterhout Gld51:1750:40
16Suze Beerten1967Interstap51:2050:22
17Marian Thunnissen1971Oosterbeek51:2150:47
18Katinka Vons1966Running Team Gemeent51:2950:55
19Heidi Steggerda1966Oosterbeek52:0149:52
20Odette Zonnenberg1973Barenbrug Holland B.52:0449:50
21Mieke Akkermans1965Lent52:1351:42
22Corien van Andel1968GAC Hilversum52:4952:23
23Lonneke Kranendonk1968Arnhem52:5451:56
24Nicole Sander1972Zetten53:1552:37
25Carla Horstink1964Hengelo Gld53:1652:02
26Kirsten Verpaalen1974Nijmegen53:3552:07
27Caroline Swanink1965Velp Gld53:4152:04
28Nicole Lamers1971Nijmegen53:5553:17
29Jolanda Golembiewski1965De Liemers54:4653:45
30Noor Markus1972Arnhem54:5453:54
31Liesbeth Koster-Willem1973Huissen55:1953:57
32Gerke Dooijeweerd1971Arnhem55:4553:18
33Ingeborg Keereweer1968Velp Gld56:1955:24
34Solomon Berbicks1964Amsterdam56:2354:17
35Sarah Reijenga1973Warnsveld56:4154:07
36Henriette Bussink1966Zelhem56:4355:38
37Dorothee Coßmann1967Pulheim (GER)56:4655:07
38Emma Wells1966's-Gravenhage56:4654:56
39Terry Brouwer1970Lindenhout56:4855:10
40Els Schrijber1970Arnhem56:5055:16
41Hubert Jansen1971Tandheelkundig Centr56:5155:44
42Bianca van Berkel-Vink1971Arnhem56:5254:53
43Eugénie Hagenbeek1965Halle56:5454:12
44Patricia Kemper1972De Liemers56:5554:31
45Judith Tijhof-Looman1973Lindenhout57:0955:32
46Carmen van Dam1974Deventer57:1455:34
47Juliette Vaal1968Siza Dorp Groep57:1854:45
48Jolanda Marring1968Apeldoorn57:1856:54
49Corlina Speijers1972Driel57:2054:40
50Dorethea Bil1966Rozendaal57:2456:13
51Annemarieke Maltha1966Colbond bv57:3256:16
52Marieke Delen1971Arnhem57:4955:12
53Patricia de Keijzer1973Nijmegen57:5456:02
54Hilda Hartholt1965De Liemers57:5655:22
55Diana Engelen1965Westervoort58:0557:15
56Vera Willemsen1968Running Team Gemeent58:1956:55
57Barbara Sol1973Arnhem58:2055:51
58Cindy Bakarbessy1965Running Team Gemeent58:2556:48
59Kalinka Verbaan1973Arnhem58:2555:44
60Barbara Heezen1973Nijmegen58:2656:12
61Marieke Graven1970Arnhem58:2756:04
62Annette van der Meer1969Elst Gld58:3056:36
63Liduine de Jong1966Ciko '6658:3856:09
64Jennifer Demeijer1973Menzis58:4156:08
65Ingeborg Pluim1972Nijmegen58:5358:05
66Joke Konink1970Lindenhout59:0957:32
67Cella Addink1965Zaandam59:1658:19
68Manja Jansen1972Tandheelkundig Centr59:1758:14
69Monique Croes1971Pheidippides59:1858:52
70Angelique Burgzorg-Sij1970Driel59:2357:10
71Silvia Barendse1973Herveld59:3359:08
72Susan Hartsuiker1971Amersfoort59:4058:22
73Hester de Feiter1970Running Team Gemeent59:4758:10
74Yvette Kinwel1970Arnhem59:5558:25
75Maaike Kapoen1973Huissen1:00:0257:33
76Sheila Torrance1969Arnhem1:00:0357:34
77Heleen Mandemaker1966Apeldoorn1:00:0358:07
78Eva Alink1967Oosterbeek1:00:1458:24
79Mathilda Meek1970Ballast Nedam Bouw O1:00:3159:55
80Venessa Rijsdijk1974Bisnez Management B.1:00:3858:28
81Olga Schouten1971Bisnez Management B.1:00:4058:30
82Dianne Polman-Opgenoor TenneT 111:00:501:00:17
83Dian Te Witt1964Duiven1:01:031:00:14
84Tjinta Jacobs1970Siza Dorp Groep1:01:061:00:09
85Marijke Wiegers1968Arnhem1:01:101:00:15
86Miriam Kobussen1966Huissen1:01:1458:50
87Christel Mechelen1969Politie Gelderland-m1:01:171:00:03
88Ank Greijmans1969Lent1:01:2459:08
89Annemarie de Jong1970Oosterhout gem Nijme1:01:2859:12
90Petra Herrel1966Arnhem1:01:331:00:10
91Marielle Bodd-Moolhuyz1965Arnhem1:01:3759:00
92Winnyfred Tersteeg1966Sinderen1:01:4559:41
93Lilian Teeuw1973Arnhem1:01:521:00:00
94Nicole Delaroy1971Arnhem1:02:0359:23
95Wilma Verhofstad1967's-Hertogenbosch1:02:051:00:56
96Loes Kulk1969Roosendaal1:02:061:00:21
97Gisella van Helteren1974Groesbeek1:02:2059:52
98Anja Schot1964Ciko '661:02:2359:52
99Marleen Beenen1971Duiven1:02:231:00:47
100Anneke Triemstra1965Sint Annaparochie1:02:251:00:19
101Helmie Vos1965Nijmegen1:02:321:00:49
102Jaqueline Goldenbeld1967Running Team Gemeent1:02:441:00:33
103Sonja Uitterdijk1970Arnhem1:03:121:01:28
104Susanne Willemsen1972Oss1:03:291:01:54
105Maaike Arts1973Wijchen1:03:531:02:40
106Bianca Visschers1973Gent (BEL)1:03:561:01:16
107Lenna Aden1972Arnhem1:04:021:03:11
108Khrista Algra-Brouwer1972Nijmegen1:04:081:02:28
109Olga Kropman1967Arnhem1:04:131:01:58
110Liesbeth Leuvelink1966Arnhem1:04:191:01:40
111Joanne Schoneveld1972Elst Gld1:04:231:02:10
112Ester Evers1967Duiven1:04:281:03:57
113Gea Vredenbregt1965Arnhem1:04:321:03:48
114Monique Derksen1970Oosterhout gem Nijme1:04:451:03:25
115Jolanda van 't Land1965De Liemers1:04:551:03:53
116Lia Patist1969De Meern1:04:561:03:36
117Alice Heintzbergen1969Lindenhout1:05:011:03:23
118Alda Versteeg1972Siza Dorp Groep1:05:051:02:32
119Judith Huting1973Bemmel1:05:441:04:13
120Erna Vinke1966Lindenhout1:05:541:04:17
121Sandra van den Berg1967Velp Gld1:06:201:05:13
122Jolanda Flodderus1971Lent1:06:341:04:48
123Saskia Rooijakkers1971Lent1:06:341:04:49
124Marloes Janssen1970Arnhem1:07:031:05:11
125Dorenda Vinke1967Arnhem1:07:061:05:23
126Nathalie Giannakopoulo1970Arnhem1:07:261:04:51
127Marieke Muskee1972Eiffel1:07:391:06:22
128Petra Koolen1973Bemmel1:08:071:06:36
129Nienke Pool1968Arnhem1:08:121:05:33
130Judith Lorist1970Wijk aan Zee1:08:371:07:57
131Janneke Hoogstraaten1963Arnhem1:08:401:06:16
132Priscilla Korver1970Elst Gld1:08:581:07:38
133Linda van der Meer1973Velp Gld1:09:011:06:25
134Liane Bannink1970Geesteren Gld1:09:051:06:54
135Jolande Hartskeerl1968Nijmegen1:09:121:08:10
136Patricia Zollinger1972Pheidippides1:09:161:07:02
137Margriet Glazenborg1972Arnhem1:09:201:07:44
138Audrey Davies1972Arnhem1:09:261:07:40
139Edith Kamphuis1967Heteren1:09:371:07:30
140Cindy Bouwmeester1973Borculo1:09:571:07:46
141Natasja Piek1974Van Wijnen Arnhem B.1:10:021:08:51
142Hellen IJsselstijn1968Lathum1:10:161:08:17
143Desiree vd Boom1969Siza Dorp Groep1:10:341:07:50
144Corien van der Poll1969Ciko '661:10:521:08:16
145Ellen Quak - Van Dam1972Van Wijnen Arnhem B.1:10:551:08:13
146Karin Jansen1970Ballast Nedam Bouw O1:10:571:10:20
147Esther Kats1968Nijmegen1:11:001:08:43
148AsilaTastekin1971Siza Dorp Groep1:11:021:08:16
149Ingrid Westerbroek1965Apeldoorn1:11:171:09:21
150Petrousjka Marres1969Running Team Gemeent1:11:401:09:28
151Tini Janssen1968Barenbrug Holland B.1:11:451:09:31
152Alethia Archer1971Arnhem1:12:351:10:09
153Yvette Bruijns1972Roosendaal1:12:511:11:05
154Merlijne Boeracker1972Nijmegen1:16:581:14:55
155Esther Dauphin1971Wijchen1:17:111:14:54
 
V45, 10 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gitta Jabroer1960Taxandria45:3845:27
2Herma Inklaar1961Ciko '6647:0946:51
3Ans van Veenendaa;1953Loopgroep Aart Stigt47:1146:23
4Ank van de Wiel1964De Kempenaer Advocat48:1747:55
5Korrie Hoekstra1956Arnhem49:2148:58
6Aukje Otten1958Velp Gld49:4349:36
7Petra Diederiks1961Siza Dorp Groep51:3748:54
8Alie Ribbink1953avVN52:2152:10
9Ans Moorman1961Zevenaar52:2351:38
10L Roetert-Lageman1959Arnhem53:0451:57
11Karin Berkhout1959De Kempenaer Advocat53:1952:53
12Hetty Kronemeijer1963Arnhem53:2652:11
13Agnes Spikker1956Ciko '6654:0353:38
14Patricia de Vries1957Climax54:1353:17
15Angelica Burgers1963Startbaan54:2853:35
16Henriëte Waterkoort1956De Kempenaer Advocat54:3454:08
17Corrie Oostendorp1948Astylos54:5553:09
18Erna Peperkamp1962Herveld55:1954:39
19Elly Neijland1954Deventer55:3653:18
20Miranda IJzerman1959Oosterbeek55:5354:17
21Carla Uijterlinde1961Breukelen Ut56:1854:25
22Betty van den Berg1957Lathum56:4555:14
23Marga van der Voort1961Westervoort57:0756:18
24Marijke Willemsen1964Slijk Ewijk57:2156:41
25Tanja van Veenendaal1962Elst Gld57:3256:05
26Martha Voncken1959Elst Gld57:4657:35
27Annie Hagen1957Deventer58:1755:59
28Anja Damen1962Running Team Gemeent58:1856:54
29Wilna Hooijer1963Interstap58:2657:27
30Annelies Stokkel-Roelo1959Huissen58:4157:54
31Mia Willemsen1964Oosterhout gem Nijme58:5257:17
32Rita Brinks1961Argo58:5257:07
33Maria van Gils1951Westervoort59:0556:49
34Lia Polman1961Loo Gld59:0558:21
35Corien Aarntzen1963Bemmel59:0756:33
36Therese Beekhuis-Fleur1948Arnhem59:0756:32
37Dina Heijligers1960Nijmegen59:1057:00
38Marja Janssen1955Huissen59:1157:17
39Raba Sonneveldt1953Ellecom59:2958:04
40Mary Pel1962Arnhem59:3058:02
41Joke Samallo1962Arnhem59:3557:14
42Carolien Reilink1962Oosterbeek59:5158:02
43Anita van der Sleen1959Hollandscheveld1:00:0158:56
44Meriam Löwik1964Arnhem1:00:1058:40
45Ineke Wouters1950Arnhem1:00:181:00:07
46Elly1954Elst Gld1:01:1559:24
47Rachel van Beusekom1955Lathum1:01:441:00:54
48Jolanda Grauwelman1963Tiel1:02:051:00:59
49Andrea van den Berg1957Bisnez Management B.1:02:271:00:17
50Ans Achterkamp1958Daventria1:02:591:00:40
51Elsbeth van Genuchten1961Huissen1:03:061:00:51
52Hanneke Nagel1958Arnhem1:03:141:01:39
53Merijn Wilde1957Running Team Gemeent1:03:151:01:33
54Annette Heijblom-Burge1947Athlos1:03:421:02:42
55Ria Nijenhuis1958Velp Gld1:03:501:01:18
56Petra van Horik1963Barenbrug Holland B.1:04:191:02:04
57Marianne Post-Pesch1960Menzis1:04:361:02:03
58Liesbeth Spaan1961Velp Gld1:04:411:03:52
59Marian Wensink1951Arnhem1:04:461:02:31
60Petra Pijnappel1962Menzis1:04:571:02:24
61Sylvia Molenberg1960Hoogeveen1:04:591:03:53
62Marian ten Westenend-K TenneT 161:05:281:04:56
63Ellen Veerbeek1963Elst Gld1:05:411:04:01
64Ilta van der Mast1963Arnhem1:06:401:04:52
65Brigit Adolfsen1960Arnhem1:06:431:04:04
66Annelies Garttener1962Arnhem1:07:261:04:51
67Caroline Bruin1957Ciko '661:08:081:05:31
68Karin Verberkt1961Cuijk1:08:161:06:01
69Jacqueline Sardjoe1962Arnhem1:08:191:05:45
70Anja Verhoeven1961Arnhem1:08:481:07:46
71Petra de Smit1958Rijn IJssel1:09:011:06:25
72Lucy van der Peet1964Heteren1:09:431:07:36
73Rianne Koskamp1963Doetinchem1:10:081:07:45
74Rinie Dijkstra1963Ballast Nedam Bouw O1:12:481:12:03
75Marie-louise Hoogveld1955Siza Dorp Groep1:13:541:11:08
 
M15, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tommy Staal1994Delta Sport16:2216:22
2Melvin Seevinck1994De Liemers17:2617:25
3Jurriaan Scholten1994Loopgroep PK17:4317:43
4Yassine Loulcili1996Zeist18:4218:42
5David van Bergen1994Argo19:1619:13
6Bart Maas1997Ciko '6619:3119:30
7Marc Op den Kamp1996Arnhem20:1920:09
8Daniël van Deutekom1995Arnhem20:3920:37
9Yoran van Meeuwen1996Ciko '6621:3021:29
10Mitchell overklift Vau1994Oss21:4921:43
11Pepijn van der Aa1994Arnhem21:5121:47
12Marco Bisseling1993Elst Gld21:5521:40
13Rob Maas1999Ciko '6622:0322:01
14Jacob van de Beeten1993Aerdt22:0721:37
15Dion Honings1996Cuijk22:1521:48
16Jorn Heinst1996De Liemers23:3022:56
17Quincy overklift vaupe1997Oss23:4223:35
18Rens Beijleveld1994Rheden23:5522:44
19Bjorn Reurings1994Argo24:1124:07
20Yord Yedema1994Arnhem24:1222:54
21Mannes Dreef1994Arnhem24:1823:47
22Niek van der Sluis1995Arnhem24:3323:17
23Sander Veger1998TION24:4424:40
24Jesse Jeunink1997Gelre24:4524:25
25Alex Schoones1994Van Wijnen Arnhem B.24:5423:58
26Mees Krabbben1997Arnhem25:0224:57
27Jaap Wildeman1997Arnhem25:1724:08
28Joost van Gelder1996Ede Gld25:4025:31
29Frank Gerritsen1998AV '3425:4724:11
30Jeroen Heveling1993Arnhem27:0925:53
31Nick Schreurs1998AV '3427:3526:25
32Pim Maas2001Arnhem27:3527:32
33Jelle de Boer2001Arnhem27:5427:19
34Mike de Reuver1997Arnhem28:0527:00
35Tim de Reuver1995Arnhem29:2128:16
36Sander IJdo1998Heteren29:2929:19
37Ruben Scheffer1996Arnhem29:3328:41
38Maarten Laport1997Arnhem30:1829:27
39Jasper Twilt1996Arnhem30:2829:37
40Mickey Heimans1994Huissen31:0129:27
41Jorn Heinst1996De Liemers33:1022:56
42Sijmen Fokker1998Arnhem33:1133:11
43Jesse Goed1999Ciko '6634:0432:03
44Jasper de Graaf1998Arnhem35:0833:06
45Hessel Willemsen1998Arnhem35:0833:06
46Mees Willemsen1996Arnhem35:0833:06
 
M1617, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sten Schaper1992Argo16:2116:21
2Tim Bolink1992Hellas16:3216:32
3Ayoub Benchaabane1992Atos17:2117:21
4Joeri Mul1993Heteren18:2918:25
5Wessel Willemsen1992Huissen20:0520:03
6Sven Willems1992Van Wijnen Arnhem B.22:2821:37
7Carlo Jessurun1991oosterbeek22:2821:58
8Joris van der Meer1992Siza Dorp Groep33:0432:09
 
M1819, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jesper van der Wielen1991Nijmegen Atletiek14:5414:54
2Terence Mesaki1991Arnhem20:0119:54
3Floris van der Giessen1989Nijmegen21:4721:17
4Jan van Rijswijk1989Huissen22:1022:10
5Timo Calamé1990Arnhem22:5521:28
6Tom Geurken1991Sportbedrijf Arnhem23:3523:03
7Frank Smits1991Zevenaar24:2823:43
8Kilian Kuiper1989Arnhem25:3124:15
 
MSEN, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tijs Groen1985run2day15:1115:11
2Jeroen Brandts1981Loopgroep PK16:0016:00
3Ralph Uenk1988Climax16:3116:28
4Guido Engelen1980Indufil BV16:5216:51
5Ruud Nefkens1977Loopgroep PK17:1717:15
6Sander Hilferink1979Ciko '6617:3717:35
7Floris Wardenaar1980Arnhem17:5317:52
8Roger Geurts1983Arnhem18:3518:34
9Martin van den Berg1984Phoenix18:4118:40
10Paul van Schijndel1987Nijmegen18:5218:47
11Stijn van Ewijk1988Enschede19:1819:06
12Lars Slingerland1994Apeldoorn19:2019:18
13Maurice Scholten1977Arnhem19:2719:24
14Youri Lentjes1983Nijmegen19:3119:20
15Frank Janssen1975Doetinchem19:4419:41
16Michiel Tros1980Ressortsparket Arnhe19:5019:44
17Pim Visscher1989Kronos19:5419:48
18Johan van Dijk1984Kronos19:5519:51
19Bart Soetendaal1988run2day20:0620:06
20Peter Madlener1985Tiel20:1520:06
21Sander Ogink1988run2day20:1620:10
22Rene Willemink1981Kronos20:1720:13
23Jan Willem Spoelstra1976Arnhem20:1820:13
24Ken Madlener1983NSAV 't Haasje20:4620:37
25Sander Grefte1980Rheden21:0120:41
26Joshua Risakotta1985Arnhem21:0721:02
27Jan Hermsen1980Nijmegen21:0821:01
28Bart Staassen1987Arnhem21:1221:06
29Filin Henderiks1994Arnhem21:1821:15
30Freek Stöcker1980Groessen21:2321:19
31Gijs Koning1980Arnhem21:2320:54
32Jan van Esch1980Duiven21:2521:06
33Dennis Overbeek1981Arnhem21:2921:02
34Ruben Tienersma1977Haarlem21:4921:44
35Bart Mestrom1985Arnhem21:5021:40
36Jeroen Baron1975Arnhem21:5721:05
37Matthias Kruisselbrink1989Arnhem22:0021:51
38Sander Ettema1974Arnhem22:0421:52
39Pepijn Kemperman1982Van Wijnen Arnhem B.22:0421:57
40Stef van Es1980Wolfheze22:0921:28
41Tom Vergeer1989Arnhem22:0921:57
42Joost Lenting1987duiven22:1321:56
43Roy Niels1983Arnhem22:1622:10
44Edwin van Gastel1979Sportbedrijf Arnhem22:1921:31
45Camiel Richard1974Deventer22:4122:33
46Nick Dorland1982Tandheelkundig Centr22:4221:00
47Sim Kersten1996Oosterbeek22:4222:32
48Remie Kemfers1979Doetinchem22:4321:41
49Johan van Leeuwen1984Veenendaal22:4622:06
50Dennis ter Wal1986Arnhem22:5022:32
51Wout van Maanen1977Ede Gld22:5222:15
52Marius Verweij1981Veenendaal22:5422:35
53Wouter Oorthuis1978Arnhem23:0022:54
54Joost Reesink1983Velp Gld23:0422:08
55Wing-Hoo Li1979Arnhem23:0622:40
56Ivo Schaap1979Nijmegen23:0822:49
57Mark van der Horst1981Arnhem23:1222:41
58Karim van de Zande1977Arnhem23:1522:59
59Jos Maassen1984Arnhem23:1723:08
60Thomas Busking1984Arnhem23:1723:08
61Ernst Jolink1975Arnhem23:2322:54
62Wesley van IJzendoorn Emmerich (GER)23:2623:17
63Bas Tiemens1974Arnhem23:2722:52
64Tom de Graaff1979Winterswijk23:4023:09
65Buddy Wensink1978Deventer23:4523:32
66Patrick Vos Duiven24:0023:45
67Daan Brakenhoff Huissen24:1023:43
68Ramon Groenen Wijchen24:1223:58
69Volcmar VIsser1975Zevenaar24:1323:27
70Hamza Ozcan Arnhem24:1623:49
71Stef Clevers1980's-Gravenhage24:2524:17
72Marco Hagedoorn1981Hoogeveen24:2523:39
73(W de Vos) run2day24:2624:02
74Sander Willemsen Lobit24:3124:21
75Ben Dekker1983Almelo24:3223:39
76Jasper Pricker Elst24:3624:09
77Marcel Hartjes1983Arnhem24:3923:51
78Maarten Massink1981Arnhem24:4223:35
79Joost van Deelen1982Arnhem24:4223:34
80Guido Jansen1981Van Wijnen Arnhem B.24:4324:35
81Ramon Falasco1979Huissen24:4424:40
82Tom Zwaan Wijchen24:4724:32
83Johnny Blijdestein1978Ede Gld24:5124:09
84Joost Vos1975Apeldoorn25:0122:58
85Edwin Lazeroms1980Nijmegen25:0224:04
86Danny Rayson Loo25:0924:53
87Willem Peters1976Arnhem25:1224:30
88Jos de Kleuver1976Ochten25:1424:35
89Jan Willem Vinke1982van Amerongen Facili25:1924:56
90Nico Pieter van Zand1974Arnhem25:2225:03
91Robin van de Water1980Nijmegen25:2425:04
92Matthijs Holtman1984Arnhem25:2725:18
93Herwin Thole1984Groningen25:2824:06
94Peter de Kleuver1982VAV25:3024:52
95Pjotr Paaijmans Oosterbeek25:3725:16
96Robin Heimans Huissen25:4025:19
97Eduardo Roesink1980Ubbena25:4125:12
98Gerrie Elfrink1974Politici Gemeente Ar25:4725:23
99Joey Sanders Westervoort25:4825:31
100Benno van Weelden Arnhem25:5025:38
101Hans Kuiken1983Utrecht25:5123:48
102Niels Gertsen Groessen25:5125:38
103Niels Roede1993woerden25:5225:15
104Machiel Albers Arnhem25:5925:47
105Wouter Oudemans1988Groningen26:0025:56
106Robin van Yperen Oosterbeek26:0125:41
107Kevin Jansen Zevenaar26:0425:38
108Max Thuis Arnhem26:0925:42
109Miguél Kewilaa Zevenaar26:1025:46
110Anton Roodzand1989Wolfheze26:1025:37
111Johan Jansen1980PSH Media Sales26:1124:32
112Martijn de Munnik1978Aequor26:1325:11
113Denzel Zichem Zevenaar26:1525:49
114Oscar Willemsen1975Arnhem26:3126:11
115Jan Hanegraaf1977Nijmegen26:3225:34
116Franko Henkel1982Wijchen26:3825:45
117Juril Bergonje1982Wijchen26:4425:51
118Roy Milder1984Arnhem26:4526:05
119Rick Hermsen1987Arnhem26:5926:13
120Jonik Derksen1997Duitsland27:0526:32
121Mark Lauriks1982Ressortsparket Arnhe27:1327:07
122Michael Groot Nuelend1976ROI Achterhoek Rivie27:2127:12
123Olaf Heller1979Arnhem27:4026:38
124Robert Vrij1980Utrecht27:4526:52
125Peter Anbeek1977Veenendaal27:5526:54
126Leon Barten1975Apeldoorn27:5826:13
127Daan Wolthuis1982Arnhem28:0527:22
128Max Vernooij Haalderen28:1227:58
129Dennis Peters Lingewaard28:1628:03
130Rob van der Vlies1976Arnhem28:1726:29
131Vincent ten Bhomer1977Arnhem28:1927:39
132Diederick van Gorkum Arnhem28:2228:09
133Frank Kokkeler1986Arnhem28:2326:58
134Chris van der Meulen1984PSH Media Sales28:2326:44
135Karel Stoks Westervoort28:2528:06
136Yorick Buiskool Arnhem28:2628:05
137(M Derksen) Siza Dorp Groep28:4527:19
138Robert Fokkens1978Arnhem28:4527:44
139Richard de Geest1981Deventer28:5128:39
140Bastiaan Gosselink1974Wolfheze29:0428:21
141Mark Lieskamp1980Wolfheze29:0428:21
142Marek Schellingerhout1988Utrecht29:1129:05
143Theo van Veenendaal1986Apeldoorn29:2027:34
144Geoffrey Schuil Huissen29:2029:08
145Dennis Rutten1978Arnhem29:2127:42
146Nicolas Bernard1999Arnhem29:2228:31
147Patrick Verweijen Westervoort29:2229:06
148Roman Venema1998Arnhem29:2428:33
149Patrick Zijlstra1981Duiven29:3027:37
150Mert Ekici1976Running Team Gemeent29:3329:10
151Michiel Nederlof1980Arnhem29:3827:43
152Sander Campschroer Arnhem29:5629:42
153Kevin de Bruin Gendt30:1930:06
154Twan Pater Gendt30:1930:05
155Joost Hijl1984PSH Media Sales30:2028:39
156Wouter van Dun Arnhem30:2529:56
157Rolf Hordijk Randwijk30:2529:56
158André Kuenen1976Arnhem30:2829:15
159Valentijn Peters1978Soest30:4530:11
160(M Balk) Rijn IJssel31:1229:16
161Barry Arends1978Arnhem31:1829:54
162Tom Spek1981Indufil BV31:2430:19
163Chiel Lukassen1994Ulft31:2629:27
164William Groothand1976Arnhem31:4129:57
165Marco Smeenk1976Arnhem31:4129:56
166Benoni Budding1978Arnhem32:0530:19
167Alex Lenting1985FMC/CDS Engineering32:0830:10
168Martijn Fienieg1980Boxtel32:2731:12
169Bjorn Kassens1976Arnhem32:3731:54
170Richard de Ruiter1978Arnhem32:4331:44
171Leroy Jurriëns Velp32:5332:37
172Avrael Ummels Arnhem32:5332:39
173Nathan Meijer1982Doesburg33:4933:03
174Martijn Zandman1975Arnhem33:5233:12
175Thijs Geurts1988Oosterbeek34:0033:27
176Jos Bogaers Oosterbeek34:2534:01
177René Jansen Oosterbeek34:3034:07
178Bauke Visser1981Arnhem34:3132:51
179Henri Willigenburg1979FMC/CDS Engineering34:4632:49
180Devi Damen1985Arnhem34:5233:22
181Sander Wendels1992Ellecom35:0333:02
182Loek Swennenhuis1977Arnhem35:4733:54
183Jesper Rutjes Babberich36:2235:57
184Theo Neyenhuis1976Huissen36:3135:42
185Marhan Meffert Arnhem38:1238:00
186Jalmar van Straten Elst38:1238:02
187Robert de Geus Nijmegen38:4038:27
188Milanco van Eijck Arnhem51:1050:59
189Marvin Moerland Zevenaar51:1050:54
190Ricardo de Vries Zevenaar51:1050:54
 
M35, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Daan Kers1968Oosterbeek16:1916:19
2Bart van Gastel GSF19:2819:22
3Pieter Hoekema1968Oosterbeek19:5019:38
4Arjen van Druten1968Aequor19:5419:28
5Bernhard Bade1965Arnhem19:5819:57
6Rob Paijmans1969Veluwe20:3620:35
7Marcel Hendriks1967AV '3420:4220:17
8Erik Delpeut1969Arnhem21:0120:38
9Ron Boerkamp1972Arnhem21:4821:42
10Remmert van den Berg1965Arnhem22:0121:47
11Rob Dirksen1965Putten22:2522:06
12Pat Barefoot1972Arnhem22:3222:27
13Cris Lenting1972Politici Gemeente Ar22:3522:33
14Eddy van Ditshuizen1967Van Wijnen Arnhem B.22:4121:50
15Roger Hollman1970FMC/CDS Engineering22:5521:42
16Sander Hengeveld1969Arnhem22:5822:44
17Hein Kwint1970Arnhem23:0723:02
18Patrick Ruumpol1971Indufil BV23:1622:20
19Thomas Davids Arnhem23:1923:15
20Hans Wittenberg1966Sportbedrijf Arnhem23:3022:41
21André Heinst1969De Liemers23:3222:58
22André Bosveld1966Velp Gld23:3423:10
23Patrick Nootebos1969Indufil BV23:3922:33
24Ferry Euverman1974Arnhem23:4822:21
25Karl Pulleman1970Veenendaal23:5523:37
26Ronald Tijhuis1971Arnhem24:0524:03
27Jeroen Jansen1967Apeldoorn24:1123:49
28Arno van Geel1968Running Team Gemeent24:2824:19
29Ruud Tuithof1966Arnhem24:3624:05
30Andre Jacobs1965van Amerongen Facili24:3824:14
31Jacco Methorst1969Nunspeet24:4224:24
32Robert Wezendonk1974Huissen24:4524:00
33Rinco Schipper1970Arnhem24:4923:19
34Ton van Alfen1966Doorwerth24:5524:10
35Huib Jacobs1969Laren Gld24:5924:41
36Stephan Lindner1972Houten25:0124:29
37Jeroen Kastrin1969Arnhem25:2025:17
38Egon Kooi1973Oosterbeek25:3325:21
39Marc Krabben1966Arnhem25:3325:28
40Frits Lindeman1967Arnhem25:3625:25
41Frank van Strien1968Bemmel25:3724:12
42Jeroen Hoftijzer1970Arnhem25:4225:01
43Mark Olderlaan1969Arnhem25:4224:59
44Willem-Jan Ruseler1968Almere25:4825:11
45Mark van Bener1971Arnhem25:4925:21
46Nanko Gerritsen1968Apeldoorn25:5324:18
47Arno van Asselen1971Wolfheze25:5725:16
48Michiel van Dam1965Arnhem26:0225:47
49Koen Kleinleugenmors1967Arnhem26:0425:47
50Eddy Samson1970Siza Dorp Groep26:0925:15
51Joost van der Locht1973Lent26:1625:34
52Cornald van Strien1965Elst Gld26:3425:10
53André Kooij1968Arnhem26:5226:20
54Ton Lonij1969FMC/CDS Engineering26:5424:57
55Robin van den Brink1970Arnhem26:5525:37
56Ton Seegers1965PSH Media Sales26:5625:16
57Frank Klaassen1971Huissen27:0426:57
58Robbert Vissers1974Van Wijnen Arnhem B.27:0726:12
59Mark Mol1968Lochem27:0824:56
60Jasper Knoef1971Arnhem27:1626:34
61A van Oorschot1971Nijmegen27:3726:56
62Jasper Meijerink1970Arnhem27:3826:35
63Michel Tijsterman1972Arnhem27:4326:50
64Erik Kersten1965Loenen Gld27:4527:02
65Demy Radstaat1974Ede Gld27:4626:25
66Rob Rosbag1966Arnhem27:4926:50
67Wim Vleeming1965Arnhem27:5526:57
68Marc van den Boom1968Van Wijnen Arnhem B.28:0227:08
69Jered Heesters1971Renkum28:0427:12
70Edwin Kaak1966's-Heerenberg28:2628:07
71Ralf Simons1974Arnhem28:2927:14
72Edwin Huygens1965Ciko '6628:3026:27
73Arie van Loopik1966PSH Media Sales28:3526:53
74Joost Kriele1968Arnhem28:3827:40
75Berry de Reuver1968Arnhem28:4727:41
76Bert van de Kamp1970Arnhem28:4928:03
77Rob Warbroek1964Arnhem28:5028:10
78Raphaël Petersen1970Elst Gld29:0227:39
79Robert Merkies1964Breda29:0628:30
80Martijn Penning1973PSH Media Sales29:0827:26
81Paul Garritsen1971Arnhem29:0827:47
82Jacco Koot1968Wijchen29:1328:02
83Hans Smele1966Wolfheze29:1528:30
84Roy Koenen1971van Amerongen Facili29:1728:52
85Arjan Reerink1970Hengelo Ov29:3028:21
86Rob IJdo1965Heteren29:3129:21
87Martijn Brander1969De Wijk29:3428:31
88Jeroen Jazet1972Colmschate29:3528:59
89Henk de Vries1971Arnhem29:3728:30
90Jouko Bomer1969Wolfheze29:4028:55
91Ruud Staijen1965Driebergen-Rijsenbur29:5729:43
92Rik Radema1966Assen29:5828:41
93Wally van Eenenaam1967Weurt30:0729:52
94Frank Lukassen1967Ulft30:0928:10
95Wim Heerbaart1968Arnhem30:1127:59
96Marc Wildeman1973Arnhem30:1728:53
97Boudewjn Vossen1970Huissen30:2129:29
98Peter van Dieten1968Elst Gld30:2729:24
99Huub van Haeren1964ROI Achterhoek Rivie30:3430:23
100Roy Reerink1972Veldhoven30:4729:39
101Ilja Starrowsky1970Arnhem30:5129:52
102Henk Boss1967ROI Achterhoek Rivie30:5630:45
103Patrick Willems1972Arnhem31:1630:23
104Ramon Wouters1970Huissen31:2530:24
105Cor de Leeuw1966Arnhem32:2730:56
106Dolf Nibaele1968Arnhem32:2831:11
107Maurice de Does1967PSH Media Sales33:1031:27
108Rick van de Kamp1972Arnhem33:1432:27
109Jan van Lochem1965Arnhem33:1931:47
110Albert Brussen1969Arnhem33:4231:58
111Dave Clifford1972Arnhem33:4232:41
112Edwin Schrijver1968Loo Gld33:4232:42
113Marlo Sinay1973FMC/CDS Engineering33:4331:43
114Jules Jansen1972Arnhem34:1633:42
115Rudy Pfaff1969Arnhem35:0734:17
116Pieter Dagevos1970Hooglanderveen35:5535:11
117Peter van 't Land1967Duiven38:1036:59
118Ewald Weijers1970Duiven40:3739:22
 
M45, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Berry Turk1962Ciko '6618:3418:33
2Evert Dorregeest1962Ciko '6619:1119:10
3Marco Onnink1963Barendrecht19:4219:41
4Tonnie Mol1963Climax19:5219:50
5Marc van Gelder1961Rhenen19:5719:52
6Geert Geurken1962Sportbedrijf Arnhem20:0620:01
7Ton van den Born1959Aequor20:0820:02
8Paul Bus1962De Liemers20:2320:20
9Rob Blesgraaf1955Ciko '6620:4120:38
10Henk Woolschot1963Zelhem20:4520:41
11Corné Spil1962Lindenhout20:5220:45
12Henk Willemsen1962Running Team Gemeent21:1821:11
13Gert Boer1958Arnhem21:2821:24
14Marcel van Harn1963Arnhem21:3421:31
15Bhjd Oosting1963Wageningen21:3621:31
16Wim Grooters1959Aequor22:0021:49
17Albert Dreise1963Ciko '6622:0721:46
18Jean-Paul van Rie1962Aequor22:3622:10
19Jan van Heugten1962Rhenen22:4622:41
20Henri van Aalst1960Atletico '7322:5222:21
21Gerard Willemsen1960Huissen23:0623:02
22Perry van Vliet1960Oostzaan23:0722:40
23Mart Renique1958Tilburg23:1623:10
24Theo Yedema1962Arnhem23:2323:03
25Gerrit Massen1962Westervoort23:2623:00
26Wilbert Berijs1962Arnhem23:4123:13
27Ron Janssen1961Arnhem23:4223:37
28Jan van Lieshout1958Elst Gld23:5723:27
29Arjen Buitendijk1960Apeldoorn24:0924:01
30Carlo van der Kraan1955Sportbedrijf Arnhem24:4624:27
31William Swaters1961Babberich24:5124:18
32Theunis Kalsbeek1964Running Team Gemeent25:0024:03
33Bram Noordhoek1963Siza Dorp Groep25:1023:44
34Servie Timmermans1961Arnhem25:1824:19
35Wilfried van Oijen1963Van Wijnen Arnhem B.25:1924:27
36Peter Hut1961Almelo25:1924:36
37Ron van Stralendorff1957ROI Achterhoek Rivie25:2125:13
38Albert Stoter1959Ciko '6625:3225:11
39Robčr Goed1964Arnhem25:4025:31
40Cor Uittenbogerd1955Nijmegen25:5225:37
41Ruud van Dijk1962Sportbedrijf Arnhem25:5825:07
42Paul Platell1964Aequor26:0525:01
43Frank Abbenhuis1961Arnhem26:0725:41
44Herman Dreef1957Arnhem26:1525:44
45Robert de Jong1956van Amerongen Facili26:3926:13
46Rob van de Beeten1955Aerdt26:4025:20
47Winfred Milder1960Heteren26:4526:06
48John van Overdijk1961Aequor27:0326:01
49Bob Hendrikse1961Heelsum27:0426:04
50Victor Droop1963Arnhem27:1326:08
51Chris de Mey1961Doetinchem27:2726:54
52Wim Wielinga1956Arnhem27:2826:52
53Toon Schoones1961Van Wijnen Arnhem B.27:3026:35
54Erik Oostrik1961Eerbeek28:0327:34
55Veli Yucesan1962Rijnstad28:2826:51
56Peterhans Petersvannij1963Arnhem28:2927:16
57Max Wolters1957Quadraam28:4927:07
58Hans Jansen1958De Liemers28:5127:20
59Cees van de Giessen1956Berghem29:0927:34
60Harke Cleveringa1960hevendorp29:2328:54
61Klaas Venema1963Arnhem29:2428:32
62Maurits Derksen1964Ede Gld29:2729:10
63Nick Bugter1957Quadraam29:2727:46
64Chris Meijs1956Ressen29:5528:43
65Hans Takke1955Arnhem29:5629:12
66Eric Driessen1960Arnhem30:1429:32
67Wim Michels1963Malden30:1628:47
68Ben Eickhoff1956Arnhem30:1928:32
69Jaap Wildeman1963Arnhem30:3229:21
70Kees Muskitta1962Arnhem30:3929:22
71Jacob Hukuboen1962Arnhem30:3929:22
72Wouter Groothedde1960Rijn IJssel31:3329:36
73Jan Gerth1962Oss31:4630:06
74Piet Hermsen1954Arnhem32:0331:18
75Hans Klaassen1961Arnhem32:1431:52
76Jan Kurmasela1964Arnhem32:2731:09
77Ray Stapel1964Arnhem32:4331:39
78Juul Wolff1964Arnhem32:5030:51
79Marcel Mouton1958Arnhem33:0932:22
80Ron Fokker1962Arnhem33:1232:35
81Wessel Vissser1960BureauTaal33:1531:19
82Arie cornelis Huysman1962Arnhem33:2031:15
83Joost Lanke1964Doetinchem33:3931:38
84Carel Rink1955Rijn IJssel33:4831:50
85Kars Sterenborg1955Didam33:5832:08
86Hans Spruijt1960Zevenaar34:4133:14
87Sam Polderman1954Ede Gld34:4633:47
88Philip Hogeboom1961Arnhem35:2134:11
89Jitze Ramaker1956Rijn IJssel35:4133:44
90Gerard Gerressen1961Arnhem36:4835:34
91Peter Vister1961ROI Achterhoek Rivie37:2235:32
92Gerard Taat1958Arnhem37:3035:36
93Cees van Gelder1962Ede Gld39:2339:03
 
M55, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jos Ruiter1950Running Team Gemeent23:3523:31
2Leo Brouwer1950Westervoort24:2524:02
3Martin van Leeuwen1953Arnhem24:4324:28
4Hennie van Diest1951Bemmel25:1625:11
5Toon Verkerk1954avVN25:2425:09
6Ton Whien1949De Liemers25:3424:52
7Wiet Huisman1951Westervoort25:3925:05
8Bauke Tijmstra1941Velp Gld25:4125:23
9Max de Mey1952Zevenaar25:5025:16
10Ben Winkelmolen1952Heilig Landstichting26:0525:49
11Herman Futselaar1954Westervoort26:1925:56
12Robert Eekhof1949Ede Gld27:1926:23
13Hans Brandts1953Huissen27:2227:19
14Paul Jongenelen1951Huissen27:2327:05
15Roel Kipp1948Apeldoorn27:4926:59
16Willem Hermsen1952Arnhem28:0427:22
17Ferry Bergmans1949De Liemers28:0427:11
18Gert van Ballegoijen1946Renkum28:1227:35
19Peter van der Vooren1951Elst Gld28:1527:35
20Herman Kleijn1953Arnhem28:4427:41
21Wiebe Uithof1951Running Team Gemeent28:5728:34
22René Westenberg1950De Liemers29:1528:23
23Piet van der Veer1948Zeist29:2528:53
24Van Zand1944Arnhem30:1529:55
25Hans ter Beek1948Rheden30:2029:06
26Seph Heijmans1951Siza Dorp Groep30:5830:08
27Michiel Grasdijk1953Westervoort31:2230:17
28Evert de Boer1943Maarn31:4230:28
29Joop Zwartkruis1938Elst Gld32:3131:02
30Herman de Lange1931Velp Gld32:5531:59
31Martin van Alst1950Zevenaar34:4833:11
32Ben Lebbink1945Argo35:3734:48
33Ruud Rutten1948Siza Dorp Groep36:0034:52
34Aart Vijge1936Rhenen36:5736:32
 
V15, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Corinde van Es1997Energie19:5019:50
2Diane van Es1999Energie19:5319:51
3Jamie-lee Overklift Va1996Oss23:4823:41
4Jasmijn Koot1997Wijchen25:2624:17
5Tari Simonis1996Ciko '6627:2726:11
6Fleur Koot1995Wijchen28:1427:03
7Hanneke Beijleveld1996Rheden28:3527:23
8Simone Klijntjes1994Arnhem28:5527:27
9Pip van Uum1994Arnhem29:3428:21
10Juul Kruse1995Arnhem29:3628:23
11Nikki Herremans1999Arnhem31:0831:00
12Seda van Faassen1998Wolfheze31:5031:22
13Ilene Cleveringa1998Doorwerth31:5031:23
14Djara Sebregts1997Spado33:1831:46
15Celien van Lochem1996Arnhem33:1831:47
16Sanne van Engelenburg1997Arnhem35:0934:12
17Anne Kool1998Arnhem35:3135:31
18Manon van der Wals1994Arnhem35:4935:15
19Renske Taat1996Arnhem37:3035:36
 
V1617, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maureen Koster1992AV '4718:2118:21
2Saskia van Bergen1992Argo21:3921:35
3Tara Vossers1992Hengelo Gld28:4628:00
4Nikkie Taat1993Arnhem32:3330:41
5Lisa Gerressen1993Arnhem36:4735:33
 
V1819, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Renske Dickhout1990run2day21:4421:43
2Linda Hulsbeek1989Climax22:1022:08
3Jessica Pel1990Arnhem26:5626:13
 
VSEN, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dorien van der Schot1984Phoenix18:4518:44
2Jeanine vd Klashorst1991Houten18:5518:55
3Simone Gauw1987Huizen19:3319:31
4Karin Gorter1983Atletiek Maastricht19:4519:43
5Esmee Schilp1976Nijmegen21:0421:02
6Jory Scharphof1978Nijverdal21:2521:19
7Bart de Hartog1988Rotterdam22:1621:58
8Manon Wittenaar1982Nijmegen22:1722:06
9Floor de Vries1978Phanos22:3422:32
10Barbara Beijen1981Arnhem23:0222:55
11Kaisy Staring1988Lichtenvoorde24:0723:17
12Saskia Jansen1980Nijmegen24:1523:38
13Annet Mol1979Arnhem24:2424:12
14Aafke van Ewijk1985Leiden24:3924:27
15Charlotte van Haastert1981's-Gravenhage25:1625:09
16Loes Eggink1981's-Heerenberg25:1724:29
17Brenda Brandsma1986Arnhem25:2223:59
18Elles Segerink1976Giesbeek25:2424:52
19Cindy de Leeuw- Verhoe1974Duiven25:3125:09
20Leontien Thewissen1981Zwolle25:3324:35
21Janine Scherpenkate1978Terborg25:3825:30
22Mirjam Aerts1976Arnhem25:5225:44
23Sunniva Witjes1984Arnhem25:5625:39
24Laura Verborg1979Ressortsparket Arnhe25:5725:50
25Rixt Zomerman1981Ressortsparket Arnhe25:5725:46
26Frieke Ortmans-Verbrug1977Elst Gld26:0325:46
27Rinske Groot Nibbelink1982ROI Achterhoek Rivie26:0926:00
28Odeth Bloemberg1976Groessen26:1025:46
29Audry Arends1975Huissen26:1225:29
30Anke Smeets1979Arnhem26:1625:47
31Lotte Gerritsen1985Utrecht26:2225:21
32Nicolette Callaars1987Veenendaal26:2925:50
33Marjolein van Etten1981Deventer26:4825:29
34Barbara Best1982Siza Dorp Groep26:5426:25
35Hilde Wolzak1981Utrecht27:1026:20
36Sandra Grefte-vd Valk1980Rheden27:1426:52
37Ilona Krijgsheld1984Duiven27:2226:21
38Nienke Hendriks1986Nijmegen27:2526:57
39Faisca Knüfken1986Ciko '6627:2927:18
40Medie Janssen1985Huissen27:3027:02
41Cindy Vroon1975Oosterhout gem Nijme27:3626:13
42Bregje van Geffen1981Arnhem27:5027:00
43Lotte Wienke1984Velp Gld27:5627:02
44Jettie Zonneveld1982Velp Gld28:0527:21
45Janneke Alberts1986Nijmegen28:1127:17
46Loes van Wolferen1977Nijmegen28:1127:03
47Inge Leenders1982BureauTaal28:1226:19
48Suzanne ten Bhomer1976Arnhem28:1927:39
49Gidi Thijssen1984Arnhem28:1927:00
50Marjolein Jansen1978Arnhem28:2027:42
51Lisette Hetterschijt1983Duiven28:2428:05
52Natasja Thuis1975Rijnstad28:2926:56
53Simone Lip1976Arnhem28:3628:14
54Esther ter Horst1983Rijnstad28:4227:08
55Bregje Rutten1986Zevenaar28:4328:25
56Hellen Dieleman Running Team Gemeent28:4827:00
57Sabine van Amerongen1975van Amerongen Facili28:5028:26
58Mariska de Kleuver1984Veenendaal28:5728:20
59Birgit Donkers1981Running Team Gemeent28:5828:36
60Mariea Serrano1978Arnhem29:0027:50
61Paulien Flierman1977Arnhem29:0427:44
62Larisa Lentjes GSF29:0427:29
63Wendy Wildeman1976Arnhem29:1327:50
64Daphne Huisman1981Arnhem29:1628:14
65Esther Lahey1979Aequor29:1928:14
66Kim Sterenborg1983Utrecht29:2427:34
67Yvonne Verlinde1981Arnhem29:2527:37
68Hilde Kluitmans1987Vught29:2828:13
69Loes Sanderink1985Arnhem29:2929:20
70Simone Straten1984Malden29:3128:55
71Dafne van der Meer1978Arnhem29:3629:03
72Wies Huisman1982Arnhem29:3628:25
73Jacqueline Eilers1975Arnhem29:4228:54
74Sanja van de Kamp1978Arnhem29:4628:35
75Jolanda van Lent1981Van Wijnen Arnhem B.29:4928:57
76Karin Uilen1983Dalfsen29:5228:49
77Reny Stark1989Bemmel29:5929:41
78Michelle Melskens1976Grave30:0329:03
79Else Kuenen1979Arnhem30:0728:54
80Karen Wammes1977Oosterbeek30:1129:04
81Bianca Driesse1979Arnhem30:1129:05
82Lisette van Velzen1983Delft30:1528:25
83Joanneke Overmans1981Arnhem30:1829:02
84Colinda Callaars1985Veenendaal30:1929:42
85Marielle ter Beek1976Enschede30:2029:07
86Ilja de Wit1978Arnhem30:2229:28
87Marloes Kos1980Cito30:2328:31
88Carin Meijs1982Maastricht30:2429:40
89Tessa Hardin Duiven30:2730:15
90Hilda van der Weg Running Team Gemeent30:2828:40
91Femke Mooij1976Arnhem30:3329:40
92Anoek Meurs1977Pannerden30:3329:05
93Femke Grolman1978Huissen30:3530:28
94Chantal Elout1979Arnhem30:3628:51
95Ineke de Jong1979Cito30:3728:53
96Anke Meijs1984Maastricht30:5130:08
97Deddy Hartman1980Siza Dorp Groep30:5430:26
98Lisette de Hoop1978Arnhem30:5729:47
99Willemijn Huiszoon1986Utrecht30:5729:52
100Stefanie van der Leer1983Arnhem30:5830:41
101Sylvia Lammers1983Arnhem30:5830:41
102Juliëtte Hofman1976Aalten31:0029:04
103Bennelien Blankenstein1982Nijmegen31:0129:57
104Deborah Engelen1983Indufil BV31:0229:56
105Lisanne Wiggers1998Arnhem31:0530:47
106Yorinde de Wit1985Groningen31:0630:53
107Kley Anna-Bo1999Arnhem31:0730:59
108Diane van Moerkerk1974Arnhem31:0930:42
109Sanne Berendhaus1992Terborg31:0931:00
110Sandra Timmer1980Arnhem31:1130:05
111Marije van Solinge1984Arnhem31:1329:51
112Linda Nijenhuis1987Dieren31:1529:58
113Mirelle Hesselink1974Arnhem31:1630:24
114Peggy van Uum1981Indufil BV31:1830:13
115Miranda Gerritsen1979Indufil BV31:2730:21
116Eveline Hund1979Arnhem31:3330:46
117Faith Rouw1976Arnhem31:3430:47
118Annemiek Jansen1982Oosterbeek31:3630:57
119Linda Hendrix1975Arnhem31:4030:28
120Annelein Huisman1983Arnhem31:4030:31
121Paulien Maasdamme1978Maarssen31:4430:34
122Judith van der Winden1983Siza Dorp Groep31:4530:15
123Laura de Winter1985Arnhem31:4729:58
124Christel Rosbag1978Arnhem31:4831:18
125Ingrid Woestenenk1976Harderwijk31:5130:28
126Elizabeth van der Laan1975Arnhem32:0030:39
127Lieke Rebergen1983Amsterdam32:0130:51
128Marije Rebergen1983Maastricht32:0130:51
129Suzan Nieuwenhuis1978Doornenburg32:0330:30
130Marianne van Dijken1978Arnhem32:0630:19
131Angela van der Haak1987Siza Dorp Groep32:1130:47
132Claudia Huisman1982Arnhem32:1331:17
133Corine Uittenbogerd1988Nijmegen32:1331:57
134Ilse Roelofs1978Arnhem32:1431:04
135Tessa Murre1978Arnhem32:1831:01
136Arlette van der Gun1979Arnhem32:2931:59
137Dominique Goderis1978Arnhem32:3131:30
138Karlijn Geerdinck1986Arnhem32:3531:09
139Maaike Cuppen1986Arnhem32:3531:09
140Gabi Breuker1978Grave32:3631:36
141Jacomien Crezee1975Arnhem32:3731:18
142Brigitte Everhartz1978Arnhem32:3831:05
143Suzan Eickhoff1988Arnhem32:4030:53
144Marjolein Vels1986Groningen32:4130:37
145Yolanda Schwarz1984Nijmegen32:4331:44
146Amanda Theeuwes1975Siza Dorp Groep32:4731:14
147Manon van der Vlist1976Lindenhout32:4730:47
148Brenda Uittenbogerd1985Nijmegen32:5132:35
149Anke Franssen1979PSH Media Sales32:5331:11
150Shimora Laarman1985Tandheelkundig Centr32:5531:12
151Sandra Paans1979Ede Gld33:0532:24
152Ellen Welbergen1987Elst Gld33:0932:22
153Karlijn Peters1980Bemmel33:1031:22
154Els Burgmeijer1979Running Team Gemeent33:1631:24
155Marjolein Hoefsloot1980Running Team Gemeent33:1631:24
156Sabrina Wannet Arnhem33:1833:09
157Sophie Boland1981Arnhem33:2431:36
158Dorienke de Weger1985Colmschate33:2432:48
159Pennie Lincewicz1977Arnhem33:2632:39
160Anke Aalvanger1986's-Heerenberg33:2731:39
161Anouk Slegt1982Zeddam33:2731:39
162Judith Körmeling1980Arnhem33:3031:39
163Michelle vd Hengel1980Arnhem33:4032:00
164Joyce Verhoeven1979Uden33:4132:23
165Saskia Sliedrecht1976Lindenhout33:4932:41
166Diana Ruiz1982Rijnstad33:5032:14
167Saskia Velthuizen1979Arnhem33:5032:55
168Asha Keijzer1986Tandheelkundig Centr33:5232:09
169Marjan Heyink1974Arnhem33:5233:12
170Anne-Will Dekker1987Arnhem33:5433:09
171Vera Welling1975Bemmel33:5432:04
172Renske van den Berg1975Ciko '6634:0332:17
173Inger Spin1977Arnhem34:0632:47
174Dorien Onnink1976Velp Gld34:0832:46
175Candy Verwey1984Arnhem34:1332:35
176Romana Verwey1975Arnhem34:1332:36
177Nicole Bloem1987Ellecom34:1832:17
178Danielle Ylstra1983Velp Gld34:2033:34
179Ilse Wissink1984Arnhem34:2233:13
180Sarah Beernink1981Zwolle34:2733:22
181Manuela Fles1986Arnhem34:4234:23
182Kim de Boer1984Arnhem34:4732:54
183Fleur van Deventer1985Arnhem34:5233:21
184Diana van Amerongen1983van Amerongen Facili34:5333:15
185Sabiene van Beersum1975Duiven35:0133:37
186Bianca Ouwerling1981Huissen35:0333:22
187Jorien Abbenhuis1982Arnhem35:0333:22
188Nancy Tutuarima1975Eiffel35:0734:37
189Jolijn Werkman1976Arnhem35:0934:12
190Marleen van Veenendaal1979Apeldoorn35:1033:25
191Sandra van Broekhoven1979Arnhem35:1733:26
192Margje de Vries1984Arnhem35:3833:45
193Nelleke Heijink1985Ressortsparket Arnhe35:4435:34
194Patty Heijnen1993Arnhem35:4935:15
195Ellemieke Prinsen1980Arnhem35:5235:19
196Dian Pluim1982Arnhem35:5335:19
197Joyce Nap1987Siza Dorp Groep35:5934:52
198Marie-Louis Vlemminx1982Rijnstad36:0434:28
199Linda Scheuter1983Tandheelkundig Centr36:1334:30
200Licinda Laarman1983Tandheelkundig Centr36:1334:30
201Shirley van de Giessen1986Nijmegen36:1434:36
202Melisa Veltman Lobith36:2235:57
203Tessa Nagel1984Groningen36:3535:13
204Roxana Spiewsma1993Arnhem36:5236:04
205Jacintha Schepers1977Arnhem36:5335:17
206Wendy Coenraadts1975Arnhem37:0235:08
207Chantal van Wessel1985ROI Achterhoek Rivie37:2035:30
208Mirella Taankink1979Rijnstad37:3035:55
209Margot van Brandenburg1981Arnhem37:4636:42
210Janneke Knuiman1977Arnhem37:4937:32
211Anneke Jager1978Arnhem37:5436:20
212Salem Gebrehiwot1980Arnhem38:1236:13
213Cai Xia Tung1980Zwolle38:1236:14
214Ineke van de Boer1980BureauTaal38:1436:20
215Marloes Vrok1989Harderwijk38:1536:37
216Linda Vork1987Harderwijk38:1636:37
217Imre van den Dop1985BureauTaal38:3136:37
218Kimberley Heusschen1982Arnhem38:3536:42
219Floor van Loon2002Arnhem38:3937:35
220Renate Koot Nijmegen38:4038:30
221Rianne de Baaij1980Cito39:2137:38
222Angela Aagenborg-Stege1979Arnhem39:2537:47
223Janneke Reijnders1983FMC/CDS Engineering39:4137:42
224Cindy Dupiré1979Cito39:5938:16
225Natasja Roesink1978's-Heerenberg40:2439:59
226Anouk Ooms1979Eiffel40:2539:54
227Raffaela Oosting1978Eiffel40:2639:54
228Bernadette Meurs1982Elst Gld42:2541:02
229Merina Meijer1982Arnhem42:2541:03
230Stefanie Jongeling Arnhem51:1150:59
 
V35, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Madelinde Bos1971Deventer20:0220:02
2Esther Tanck1971run2day20:1520:13
3Jannemien Bosman1970DE LOPER21:2121:18
4Sylvia van Mullem1971Gelderse Sport Feder21:4721:45
5Monique de Kock1967Zeddam23:5723:24
6Linda Medendorp1969Aequor24:4523:46
7Mariëlle van Dijk1974Arnhem24:5324:45
8Lynn Leeman1973Arnhem25:1723:49
9Alet Ludwig1973Ciko '6625:2324:53
10Mieke Evers1966Lindenhout25:3624:29
11Renate Simons1964Oosterbeek25:5524:54
12Nelleke Fokker1965Arnhem25:5725:32
13Pia Bremer1968Siza Dorp Groep26:1024:50
14Sophie Koppes1971Oosterbeek26:1125:58
15Anja Meeuwsen1973Huissen26:1925:53
16Angelique Creemers1968Oosterhout gem Nijme26:2926:13
17Petra van Kleef1967Huissen26:3926:13
18Ellen overklift vaupel1964Oss26:5326:45
19Chantal Neervoort1973Arnhem27:1226:52
20Ellen Maas GSF27:1626:30
21Margit Brusse1969Ciko '6627:3427:03
22Josan Schram1972Arnhem27:4127:04
23Jacqueline van Eenenaa1964NSL27:4227:30
24Simone van Ditshuizen1971Van Wijnen Arnhem B.27:4526:55
25Eugenie Hofstad1973Doesburg27:5027:02
26Anne-Marie Witteveen1971Arnhem27:5027:24
27Manon Löwik Blijleven1973Arnhem27:5426:25
28Firien Dubben1969Arnhem28:0027:18
29Regine van Heest1968Sportbedrijf Arnhem28:0127:10
30Godelieve Breedenbeek1964Ede Gld28:0227:30
31Esther Straetemans1973Nijmegen28:0827:30
32Mariken Arends1967Babberich28:1027:37
33Mechthild Passerschröe1965Winterswijk28:1226:55
34Marianne van Braak-Obb1970De Liemers28:1327:19
35Nicole van der Velden1973Ressortsparket Arnhe28:1428:04
36Simo Goddijn1969BureauTaal28:1426:19
37Shannon McKenzie1967Apeldoorn28:2027:57
38Marjolein van der Wel1973Arnhem28:3028:16
39Astrid Peerenboom1968Uden28:3328:28
40Diana van Oijen1965Van Wijnen Arnhem B.28:3827:49
41Anita Elsjan1966Elst Gld29:1028:34
42Jonathan Simonis1968Arnhem29:2828:12
43Sema Daymaz1964Oosterbeek29:3828:39
44Cisca Stokkink1967Velp Gld29:4429:33
45Jeanette van Hoogen1972Arnhem29:4628:26
46Mandy Daams1967Arnhem29:4729:05
47Petra van Blijderveen1970Elst Gld29:5028:22
48Karin Schreuder1973Elst Gld29:5228:41
49Kathelijn Hof1973Elst Gld29:5328:42
50Ellen Dulos1968Elst Gld29:5828:30
51Martine Willemsen GSF30:0828:33
52Hermien Koolstra1968Wolfheze30:0829:24
53Yvette Snijder1971Arnhem30:1329:19
54Esther Vos1971Arnhem30:1329:31
55Marieke van der Lelie1971Arnhem30:1429:22
56Petra vd Brink1969Ciko '6630:1829:37
57Yehudi Verbeek1974Lelystad30:2029:48
58Emma Berendsen1967Westervoort30:2029:52
59Bianca Venus1968Arnhem30:3029:20
60Manon Pleijsant-Lucas1971Arnhem30:3629:38
61Janita de Meij1969Elst Gld30:3728:55
62Monique Jansen1969Velp Gld30:4628:51
63Saskia Hofmeijer1972Arnhem30:4629:17
64Mariska van Oorschot1973Nijmegen30:4730:07
65Monique Morel1969Arnhem30:5029:35
66Eef van Druyten1967Arnhem30:5830:22
67Miranda Logtenberg1973Arnhem31:0129:53
68Heleen van de Water1965Siza Dorp Groep31:0629:39
69Norma Aarts1968Aequor31:0930:06
70Patrice Kielstra1968Elst Gld31:2031:16
71Marjolijn Zwiers GSF31:2629:53
72Belinda Rozenhart1964Elst Gld31:3929:51
73Eline Jurg1973Triathlon31:4031:21
74Marieke van Dillen1973Oss31:4630:06
75Shahana Kok1973Arnhem31:5030:43
76Jolanda Ubels1971Stadskanaal31:5330:30
77Angela Kreeftmeijer1973Arnhem31:5630:04
78Miriam van Norel1972Harderwijk32:0030:38
79Chris Marije Spaargare1974Arnhem32:0030:39
80Hester van Sprang1972Deventer32:0130:47
81Erica de Haas1973FMC/CDS Engineering32:0830:09
82Nicole Derksen1970Emmerich-Elten (GER)32:0831:34
83Rolendis Stemerdink1974Van Wijnen Arnhem B.32:1031:18
84Pauline van Willigen1966Arnhem32:1130:20
85Tjienta van Pelt1973Gelderse Sport Feder32:1729:43
86Carla Bots1969Arnhem32:1831:01
87Rolande Wouda1971Arnhem32:2631:24
88Ellen Blom1970Arnhem32:2730:32
89Karin Wolfs1969Arnhem32:2830:43
90Bianca Moorlag1974Arnhem32:2831:05
91Yvonne Hogen Esch1965Bemmel32:2931:58
92Sabine Heesters1973Renkum32:3031:36
93Julia Dingemans1968Bemmel32:3032:30
94Astrid Abbenhuis1967Arnhem32:3432:06
95Gea Verkerk-Hofstede1971De Steeg32:3630:55
96Jolanda Bouma1964Ugchelen32:3630:33
97Inge Bodt1970Arnhem32:3731:42
98Thea Penninga1969Arnhem32:3731:35
99Hanny Nagtegaal1969Duiven32:4531:20
100Mariëlle Bonenkamp1971Duiven32:4531:20
101Judith Graafsma1970Ciko '6632:4531:55
102Monique Giezen1968Arnhem32:4930:51
103Brenda Vegt Smith1974Arnhem32:5631:44
104Mirjam Rijks1968Siza Dorp Groep33:1231:47
105Wilma Meulenbeek1966Apeldoorn33:1432:31
106Yvonne Croes1970Bemmel33:1532:06
107Harriët Streppel1968Duiven33:1731:32
108Mariette vd Brink1969Bergen op Zoom33:1731:45
109Carmen Willems1968Arnhem33:1832:40
110Dorine Bakker1973Arnhem33:2032:46
111Suzanne Geeris1971Arnhem33:4332:29
112Natascha van den Steen1969Arnhem33:4932:31
113Esther de Boer1970Velp Gld33:5232:37
114Kirsten Spin1974Arnhem33:5332:35
115Margreet Kobessen1973Siza Dorp Groep33:5632:47
116Ineke Smit1968Sneek34:0332:29
117Door Krekelberg1965Arnhem34:0432:18
118Hester Kielstra1969Arnhem34:1032:35
119Tamara Baert1973Arnhem34:1032:35
120Carla Tijhuis1968Oosterbeek34:1633:01
121Annelouk Aberson1970Beek Ubbergen34:2332:35
122Dagmar Scholten1974Arnhem34:4133:20
123Karin Hoefnagels1973Zevenaar34:4533:19
124Martine van Alst1973Bemmel34:4833:12
125Jessica Derksen1973Arnhem34:5633:27
126Margo Stapel1967Arnhem35:0434:02
127Natasja Jansen1972Siza Dorp Groep35:1034:13
128Esther Albers1970van Amerongen Facili35:1533:35
129Ingrid Hulsebos1971Veenendaal35:1634:16
130Diana van der Velde1966Doornenburg35:1634:56
131Ethel Puttman1969Arnhem35:1833:21
132Natalie Rapallini1968Arnhem35:1833:22
133Carine Kool1968Arnhem35:3534:41
134Wilma Oostendorp1973Running Team Gemeent35:3633:49
135Irina Wams1972Running Team Gemeent35:5134:05
136Patricia Slappendel1971Arnhem35:5934:35
137Sandra Spierenburg1970Arnhem36:1234:27
138Saskia Koerntjes1967Duiven36:2334:29
139Margot Brinkhof1974Huissen36:3035:42
140Belinda Panka1970Arnhem36:4936:00
141Manon van Eijden1966Arnhem36:4936:00
142Sabine Andeweg1972Arnhem37:0235:07
143Charly Smith1972Arnhem37:0536:15
144Suzan Cuppen1972Doorwerth37:0835:55
145Mar-Janne van Velthove1965Nijmegen37:2635:49
146Chantal Dieperink1969Arnhem37:4936:20
147Iris Cammelbeek1971Arnhem37:4936:21
148Anneke de Vries1969Arnhem37:5336:23
149Ingeborg Verheij1971Arnhem37:5336:23
150Marjolijn Moester1967Zutphen38:0836:18
151Saskia Moester1971Arnhem38:0936:18
152Chantal Lucassen1973Arnhem38:2536:47
153Sabine Verstijnen1974BureauTaal38:3136:36
154Monique Stoverink1968Arnhem38:4037:36
155Esther Leonards1973FMC/CDS Engineering39:0837:09
156Karin van Boven1966Doorwerth39:1037:31
 
V45, 5K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jeanette Langeberg1964Ciko '6621:0120:54
2Jeannine Liebrand1953Cifla21:2321:20
3Dianne van Druten1962Loopgroep PK22:1622:14
4Lucie Erinkveld1958Doetinchem22:1622:14
5Anja Kalsbeek1964Running Team Gemeent22:2321:49
6Lida Seevinck1962Didam23:4623:42
7Nel van den Hengel1956AV '4724:2022:40
8Hanneke de Peuter1955Arnhem24:2523:19
9Anja Kalsbeek1964Running Team Gemeent24:5921:49
10Gerda van Weij1963Hanzesport25:0424:34
11Maranka Verkerk1962avVN25:2425:13
12Maria Davids1960Arnhem25:4625:24
13Liesbeth Gerritsen1960De Liemers26:2825:34
14Ellen Schellekens1964Oosterbeek27:3826:38
15Geurts Simone1961Quadraam27:5326:15
16Jopie Langewisch1963Arnhem28:0027:15
17Ute Harmeling1964Rhede (GER)28:1226:55
18Sylvia Glashouwer1964Elst Gld28:4428:27
19Marian Besteman1957Arnhem28:4528:01
20Yvonne Vallen1958Arnhem29:0328:08
21Wieneke de Waard1958Politici Gemeente Ar29:0527:23
22Monique de Goede1956Arnhem29:0827:48
23Yvonne Thewissen1954Arnhem29:1328:15
24Jeannette Oosterbroek1962Westervoort29:1828:13
25Jacqueline de Vrij1961Duiven29:2328:37
26Josje Blesgraaf1959Ciko '6629:3628:51
27Marja van der Zwaag1958Stadskanaal29:4428:13
28Annelies Veurman1961Arnhem29:5428:51
29Ceciel Banning1958Siza Dorp Groep30:0028:34
30Viola de Nijs1964Arnhem30:1429:32
31Irene Rensink1962Arnhem30:1529:53
32Toos de Groot1960Arnhem30:2428:51
33Caroline Vos1960Lindenhout30:3329:26
34Ria Kalf1948Rijnstad30:3529:01
35Paulien van Aalst-Zeve1959Atletico '7330:5830:28
36Monique van Schip1953Siza Dorp Groep30:5830:09
37Sandra Jansen1963De Liemers31:2330:44
38Anneke Zoet1957Arnhem31:3630:16
39Ans Hermans1961Zevenaar31:5031:15
40Mien van den Brand1951Siza Dorp Groep31:5530:25
41Astrid Hartogsveld1963Arnhem32:0130:52
42Carla Harmelink1957Siza Dorp Groep32:1531:19
43Diny Teunissen1953Rijnstad32:1630:43
44Ciel Bruggeman1957DE LOPER32:2331:01
45Corinda Coenraadts1963Arnhem32:2531:31
46José van Dijk1956Siza Dorp Groep32:2630:53
47Barbara van Hall1956Bennekom32:2731:48
48Jeanette van den Berg1964Arnhem32:3132:16
49Thalma Wolthuis1951De Liemers32:5531:55
50Renate van den Hoorn1952Boxmeer32:5832:23
51Mieneke Calis1964Lindenhout33:0131:01
52Trees Wesselingh1962Arnhem33:0331:18
53Rozemieke van Elk1953Pannerden33:0631:38
54Joke Gijsbers1950Arnhem33:2332:45
55Marijke Weijers1955Doetinchem33:2431:56
56Petra Herbrink1961Lindenhout33:2532:20
57Ria Esselink1953Arnhem33:2631:59
58Rita Oldenhave1958Arnhem33:2632:00
59Paulien Blanken1954Arnhem33:2731:59
60Els van Veelen1952Siza Dorp Groep33:3032:21
61Caroline Laurense1963Dwingeloo33:3431:50
62Saskia Westerveld1964Rijn IJssel33:4031:45
63Mieke de Riemer1961Arnhem33:4031:56
64Lenie Arts1950Eindhoven33:4932:37
65Corry Maasdamme-Huffel1950avVN33:4932:37
66Mariska Kruitwagen1959Arnhem33:5032:55
67Dini Maas1960Duiven33:5332:18
68Willy Sijbrandi1957Arnhem33:5332:44
69Brenda Leliveld1964Ede Gld34:4633:48
70Wiesje Groenhof1957Arnhem34:5133:11
71Hilde Scholtens1963Velp Gld34:5333:29
72Anita van Duren1963Running Team Gemeent35:0933:21
73Richt Hempenius1949Emmeloord35:1233:55
74Carolien Peters1964Quadraam35:1633:37
75Berna Lebbink-Bosveld1945Argo35:3634:48
76Corrine van Horssen1963Arnhem35:4235:15
77Klaske de Boer1959Oosterbeek35:5234:40
78Ria Peters1954Politici Gemeente Ar35:5934:17
79Marina Eickhoff1957Arnhem36:1234:25
80Mary de Jong1959van Amerongen Facili36:2734:48
81Marjan in 't Veld1963Arnhem37:0235:08
82Anita Woltering1961PSH Media Sales37:2535:43
83Odilia van Paridon1963Lelystad37:5636:07
84José Haanappel1963Arnhem37:5936:06
85Marian Loeters1958ROI Achterhoek Rivie38:1437:25
86Ella van der Nat1960Apeldoorn39:1238:24
87Mia Steggerda1949Rijnstad39:1637:40
88Louise Soser1957Quadraam39:3537:57
89Rita Weeda1948Politici Gemeente Ar39:3937:57
90Alice Berk1954PSH Media Sales40:2038:38
91Ciska Wobma1955Westervoort40:3739:24
 
M5, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Hidde Simons2003 4:324:32
2Thijs vd Griendt2003 4:464:40
3Timo Alink2003Oosterbeek4:534:51
4Julian Van Der Zee2004Huissen4:564:56
5Gijs Oomen2004Arnhem5:475:45
6Quinten Pere2004Arnhem5:495:47
7Joshua van der Poll2003Arnhem5:525:49
8Marian Hamidu2005 5:585:58
9Didier Braam2004Arnhem6:005:57
10Steijn Elst2004Arnhem6:095:54
11Robin vd Hoogen2003 6:115:57
12Sem Haagsmans2004Arnhem6:206:18
13Steven Ravenshorst2004Delfgauw6:206:08
14Okke Herremans2004Arnhem6:256:23
15Ezra Loeff2004Arnhem6:346:33
16Elie Dutilh2004Arnhem6:376:34
17Mick Pieta2004Arnhem6:436:34
18Yaro Rijsenburg2005Arnhem7:016:58
19Hans de Vries2004 7:217:17
20Britt Sanders2004 7:227:22
21Floris Colijn2004Arnhem7:257:11
22Tennis Vollipuram2005 8:218:16
 
M6-7, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Koen van Zwam2001Ciko '663:503:50
2Michael de Vries2001Isala '964:184:17
3Fedor de Pagter2002Hanzesport4:264:26
4Jente Baars2003Doesburg4:314:29
5Pascal Terpstra2001Wageningen4:354:33
6Fedor Venema2001Arnhem4:364:32
7Leander ten Hoedt2002Arnhem4:444:44
8Frank Taat2002 4:464:42
9Robin Koolen2002Bemmel4:484:47
10Arwid vd Hoogen2002 4:514:47
11Gijs Jakobs2002Arnhem4:524:45
12William de Meij2002Elst Gld4:584:56
13Jochem Dreise2001Huissen4:584:53
14Mika Couweleers2002Beek Ubbergen5:025:01
15Simon Wouters2002Huissen5:045:02
16Melvin Brouwer2002Lobith5:045:04
17Aled Elings2002Zuidwal5:085:04
18Bjorn Hulsebos2003Veenendaal5:105:08
19Davy Bekkers2002Arnhem5:145:14
20Yoeri van Norel2003Harderwijk5:145:14
21Wiebe Medendorp2002Elst Gld5:165:09
22Jari van der Kolk2002Arnhem5:195:18
23Esli Ririhena2003Arnhem5:205:20
24Jelle Koster2002Elst Gld5:215:17
25Daan van Kraaij2002Arnhem5:255:24
26Divyan Thambirajah2003 5:275:25
27Tom van 't Hoff2002Arnhem5:275:20
28Sten Steenbarbon2002Arnhem5:285:27
29Lukas Nieuweboer2003Arnhem5:295:29
30Koen van den Heuvel2003Arnhem5:355:35
31Yanick Brouwer2003Lobith5:465:46
32Sem Rodink2003Arnhem5:495:45
33Lucas Guilband2003Arnhem5:495:46
34Simon Konency2002Arnhem5:505:49
35Yacin Barry2002Arnhem5:555:45
36Jesse van der Zee2002Huissen5:575:57
37Teun Dreise2003Huissen6:086:01
38Lana Velthuis2003 6:096:09
39Lucas Mongula2001 6:266:26
40Tim Kool2002Arnhem6:376:27
41Meindert Schrijber2002Arnhem6:436:30
42Mik van Lieshout2003Arnhem6:476:33
43Niels Dalderop2003Arnhem6:536:51
44Juara Jansen2001 6:556:43
45Anne ten Berge2002Bemmel6:586:54
46Jade Brink2002 7:047:04
47Britt de Jonge2003 7:087:08
48Faas Fokkers2002Arnhem7:116:59
49Stijn vd Vorst2002Arnhem7:137:10
50Job de Leeuw2003Duiven7:257:18
51Levi vd Berg2002 7:427:42
52Herman Nahar2001Arnhem7:497:36
53Degani Rambonnet2001 8:018:01
54Teus van der Sluijs2003Doesburg8:067:56
55Imme Trijnes2002Arnhem12:216:40
 
M8, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sieb Mostert2000Pallas '673:503:50
2Thijs van Miltenburg2001BAV4:114:11
3Victor van Gerven2001Arnhem4:284:24
4Ricardo de Knegt2001 4:314:29
5Jelle van Miltenburg2001BAV4:384:35
6Ruben Simon2000Arnhem4:394:37
7Mitchel van Espen2001Arnhem4:394:39
8Nigel Derksen2001Arnhem4:484:47
9Matthijs Westmijze2001Arnhem4:484:46
10Dylan Radt2001Arnhem4:524:49
11Julius de Waele692000Arnhem4:544:51
12Floris Bergacker2001Arnhem4:584:56
13Jan-Pim Kroon2001Gorinchem4:594:56
14Frank van Ree  5:105:04
15Isa van de Kerkhof2001Oosterbeek5:175:14
16Simon Nieuweboer2000Arnhem5:195:15
17Tobias Guilband2001Arnhem5:235:23
18Guus Nijhof2000Arnhem5:295:25
19Victor Korsten2001Arnhem5:305:30
20Tasmin Shaikh2001 5:495:32
21Tijn Wiersma2001Elst Gld6:076:02
22Bjorn Jansen2001Arnhem6:076:02
23Mila Dorland2000Arnhem6:085:59
 
M9, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Robert Los1999Kampen3:473:44
2Sven Haalboom2000Veenendaal3:503:49
3Raf van Oosterhout2000Arnhem3:513:47
4Wiepe van Ligten1999Velp Gld4:004:00
5Sven Hellendoorn2000Kampen4:023:59
6Mirko de Pagter2000Hanzesport4:034:02
7Gijs Tolmeijer1999Arnhem4:094:09
8Juri Hillebrink2000Elst Gld4:134:10
9Finn Garritsen2000Argo4:154:13
10Luuk Jakobs2000Arnhem4:164:14
11Idse Bruinsma2000Utrecht4:194:18
12Marc van Tergouw1999Utrecht4:254:25
13Jeroen Veger2000Enschede4:254:24
14Huub Pennings1999Arnhem4:304:29
15Reinier Westmijze1999Arnhem4:364:33
16Marijn Pleijsant1999Arnhem4:474:43
17Pascal Bodde1999Arnhem4:474:47
18Xander Hanou2000De Liemers4:484:42
19Pjotr Kriele1999Arnhem4:494:45
20Meinte Koster1999Elst Gld4:514:48
21Ivo Stapel2000Arnhem4:534:47
22Ramon Olde Keizer2000Arnhem5:024:59
23Bas Caldenhoven2000Arnhem5:045:02
24Cas de Jager1999Gaanderen5:095:09
25Guus Kooij2000Arnhem5:175:15
26Adriaan Lips2000Arnhem5:195:15
27Jurre Nieuwenhuis2000Arnhem5:275:25
28Sergio Siedziako2000 5:435:43
29David Michels1999Malden5:545:49
30Daan Wiersma1999Elst Gld6:076:03
 
M1011, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Elias Loukili1998Zeist3:233:23
2Brian Versluis1999Atverni3:283:28
3Sven van Miltenburg1998BAV3:303:30
4Jurrian Kooiman1998Arnhem3:363:35
5Lex Bolderheij1997Energie3:373:37
6Victor Aris1999Loopgroep Aart Stigt3:423:41
7Richard Meuleman1999Isala '963:433:41
8Hugo Korsten1997Arnhem3:453:44
9Pim Tolmijer1997Arnhem3:483:48
10Colin Wegman1998Leusden3:493:47
11Julian Hellendoorn1999Kampen3:533:52
12Marten Kooiman1999Arnhem3:553:55
13Lucas van Gerven1998Arnhem3:563:54
14Marciano Olde Keizer1998Arnhem4:024:01
15Lars van Bergen1998Doetinchem4:023:59
16Sven Hillebrink1997Elst Gld4:034:01
17Jaap Nijhof1998Arnhem4:074:06
18Joost Balk1999Den Burg4:154:13
19Jochem Westhoff1998Arnhem4:154:14
20Pieter Vierdag1999Gendringen4:194:17
21Hendrik van der Vaart1998Arnhem4:304:27
22Gideon van Heugten1998Rhenen4:324:32
23Gijs Werkman1998Arnhem4:334:29
24Daan Kooij1998Arnhem4:334:32
25Luuk Ruijfrok1998Arnhem4:374:33
26Tom van de Wijs1998Arnhem4:404:37
27Dylan de Vries1999Kampen4:434:41
28Jarne Kompier1999Hanzesport4:464:43
29Guido van Kooten1999Arnhem4:464:45
30Joshua Amato1997Arnhem4:474:45
31Robin Acad1998Arnhem4:474:46
32Bram Meussen1997Elst Gld4:554:50
33Sven van Ginkel1999De Liemers4:554:54
34Sebastien Guilband1997Arnhem4:564:53
35Menno Mulder1998Elst Gld4:594:54
36Frank Stapel1998Arnhem4:594:54
37Victor Marbus1998Arnhem5:025:02
38Samori Kokay1998Arnhem5:075:04
39Merijn Nieuwenhuis1998Arnhem5:095:07
40Eline van der Griendt1999 5:095:07
41Noor vd Pol1999 5:095:07
42Garek Koriara1998Arnhem5:155:13
43Nikolai vd Dingen1999 5:175:13
44Jisse van Ophoven1999Arnhem5:435:37
45Mathijs Hofman1999 7:167:16
46Marlon Gerarts2001Arnhem7:257:16
47Arman Shaikh1999 8:038:03
 
M1213, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Thomas Potma1996Energie3:113:10
2Lovan Aarts1996Arnhem3:293:28
3Anton Borgstijn1996AAV '363:303:27
4Bart Maas1997Ciko '663:363:35
5Jelle Hamersma1995VAV3:403:39
6Raf van Uum1997Arnhem3:443:43
7Erwin Hulsbeek1995Climax3:513:47
8Bas Groenewegen1996Arnhem3:553:54
9Mias Veldhuis1997Arnhem3:573:56
10Rob Schepens1997Tiel4:003:59
11Pieter Werkman1995Arnhem4:174:15
12Mike Haalboom1997Veenendaal4:204:20
13Koen Böhmer1997Arnhem4:464:41
14Stefan Simon1996Arnhem4:534:49
15Justin Simon1997Arnhem4:544:48
 
V5, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Stella Pelgrom2004Twello5:035:02
2Kyra de Vries2004Kampen5:245:23
3Eline Schumaker2004Arnhem5:525:50
4Babet Meurs2004Pannerden6:025:54
5Anouk Termaat2004Arnhem6:276:16
6Lucie Tromp2004Nijmegen6:326:27
7Claire van Amstel2004Arnhem7:026:48
8Iwan Woolschot2004Zelhem7:026:55
9Myrthe Renshof2005Barneveld7:036:52
10Nina vd Vorst2004Arnhem7:137:07
11Nienke Bergacker2004Arnhem7:136:57
12Isa Mussche2003Arnhem7:146:58
13Nina Platell2004Nijmegen7:157:10
14Eyin Trunes2004Arnhem7:156:58
15Jonna Muntjewerff2004Arnhem7:177:08
16Anna Wouters2003Huissen7:187:02
17Mariame Ella Barry2004Arnhem7:307:18
18Anna Huygens2004Arnhem7:337:23
19Emma van Aabt2005Geldrop7:407:35
20Madison Valk2003Arnhem7:527:52
21Milan van Laan2004Arnhem8:047:55
22San Tuithof2006Arnhem8:057:59
23Carmen vd Heuvel2005Arnhem8:067:48
24Gaia de Waele2004Arnhem8:188:09
25Sativa Wenker2004Arnhem8:298:17
26Ranka Wenker2006Arnhem8:298:17
 
V6-7, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kaddy Stevelmans2001AVON4:344:34
2Laurel Woolschot2001Zelhem4:424:41
3Rikske Herremans2001Arnhem4:444:41
4Dilara Acygun2001 4:474:47
5Mijrte Vierdag2002Gendringen4:534:52
6Sara Hoogakker2002Arnhem5:055:02
7Terra Muntjewerff2001Arnhem5:065:05
8Mei Tuithof2002Arnhem5:065:05
9Merel Bakker2002Arnhem5:085:04
10Sohie van Bergen2002Doetinchem5:085:07
11Annelot de Bruin2003Arnhem5:275:24
12Kirsten Schreurs2002Apeldoorn5:295:26
13Doortje Koldeweij2002Arnhem5:295:27
14Ilse van Haveren2003Ede Gld5:515:50
15Laura Veger2001Enschede6:025:55
16Iris Ravenshorst2002Delfgauw6:045:52
17Eva Dorland2003Arnhem6:116:02
18Kim Ruseler2003Arnhem6:126:05
19Sofie te Brake2002Arnhem6:185:59
20Suze Pennings2002Arnhem6:206:01
21Isis Loeff2003Arnhem6:206:17
22Eline Korsten2002Arnhem6:286:13
23Merel Karnebeek2002Doesburg6:336:31
24Madelief Bakker2002Arnhem6:356:34
25Lucia Bakker2003Arnhem6:376:33
26Liza Zieren2002Westervoort6:386:19
27Mila Siedziako2003 6:456:45
28Sofia Nap2003 6:476:47
29Noor van Regteren2002Arnhem6:506:41
30Mette Geerling2003Arnhem6:546:45
31Geaney Marissen2003 7:007:00
32Mo Nijbroek2002Elst Gld7:036:53
33Moniek Meeringa2002Elst Gld7:046:52
34Ellen Meeringa2002Elst Gld7:046:54
35Bojan Winsschenk2002 7:217:21
36Monique Westerop2003Arnhem7:297:23
37Paula Huygens2003Arnhem7:297:19
38Floor van Loon2002Arnhem7:397:27
39Sharuja Vollipuram2002 7:497:49
40Sascha Valk2002Arnhem7:527:52
41Meike Schennink2001Wehl8:067:40
42Marleen Schennink2001Wehl8:087:47
43Jelita van den Bijlaar2002Maarssen8:328:26
 
V8, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kyra Keurentjes2000Argo4:234:21
2Charlotte Hummel2000AV '344:244:21
3Manyima Stevelmans2000AVON4:324:30
4Manon Los2001Kampen4:324:30
5Linette Linders2001Lopersgroep Deurne4:384:36
6Sverre van der Sluijs2001Doesburg4:494:46
7Anna Vierdag2000Gendringen4:504:47
8Fleur van Haveren2001Ede Gld5:014:59
9Rosalie Prins2000Haaksbergen5:045:01
10Ilse Martinez Hofmans2001Beek Ubbergen5:135:11
11Eva Medendorp2001Elst Gld5:165:08
12Luna Knoef2001Arnhem5:215:17
13Renée Pel2001Arnhem5:285:22
14Kiara Buitenhuis2001Silvolde5:295:22
15Renske Mulder2000Elst Gld5:315:24
16Fenna Rasing2001De Liemers5:325:29
17Nikki Alink2001Oosterbeek5:335:26
18A Sijbing2000Arnhem5:555:51
19Anke Jesse2001Arnhem5:565:51
20Luka Simonis2001Arnhem5:575:52
21Maxim Gödden2001Arnhem5:575:53
22Lyonne Lakeman2001Arnhem6:086:08
23Jet Veenemans2001Oosterbeek6:116:08
24Rozemarijn Bakker2001Arnhem6:276:23
25Megan Nuy2001Huissen6:466:42
26Lieke Nijland2000Arnhem6:536:45
 
V9, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bregje Sloot2000De Liemers3:563:56
2Roos van Zwam1999Ciko '664:044:04
3Christel Heuseveldt2000Climax4:104:08
4Sophie van 't Hoff1999Ciko '664:124:11
5Naomi Mols2000Nijmegen Atletiek4:144:13
6Marit de Jong2000De Liemers4:264:25
7Milou Mattijssen2000De Liemers4:304:29
8Janelle Groenendijk2000Putten4:374:35
9Mees van der Spek1999 4:374:37
10Marjolein Kroon2000Gorinchem4:404:38
11Iris Bokkers2000Megchelen4:504:46
12Harmke Rasing2000De Liemers4:514:50
13Stéphanie Kok2000Argo4:524:49
14Dewi Müller2000Wehl4:534:50
15Esmee overklift vaupel2000Oss4:544:53
16Manouk Homines1999Cuijk4:584:55
17Yanouk Vernooij2000Gendt5:004:57
18Amber van Regteren2000Arnhem5:165:15
19Linde Karnebeek1999Doesburg5:175:14
20Simone Wolters2000Elst Gld5:245:18
21Dennis Li1999 5:305:27
22Leanne Cleveringa2000Doorwerth6:036:01
23Merit Janssen2000Arnhem6:065:59
24Esmee Rietbergen2000Arnhem6:346:32
25Lisa Beek1999Arnhem6:486:45
26Nadia de Knegt1999 7:026:59
 
V1011, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Irene Bijman1999Isala '963:393:39
2Diane van Es1999Energie3:403:38
3Bente Lutteke1998Zutphen3:503:48
4Suzan Werps1999AV Weert4:024:01
5Michelle Musumeci1997Nijmegen Atletiek4:034:02
6Linda Schepens1999Tiel4:044:03
7Willemijn ter Avest1998Zevenaar4:074:06
8Koen Bruning1997Arnhem4:204:20
9Maxime Vernooij1997Gendt4:224:19
10Britt Rosmulder1999Ciko '664:324:28
11Ivana Nagtegaal1998Arnhem4:324:29
12Juul Tak1998Arnhem4:334:33
13Fin van Uum1998 4:334:31
14Indy Kersten1999Oosterbeek4:474:43
15Bram Storm v Gravensan1998 4:484:47
16Lianne Sijbring1998Arnhem4:554:52
17Roos Arends1998Babberich4:574:54
18Milou Reurings1998Argo4:584:50
19Isabel Prins1998Haaksbergen4:584:55
20Desiree Karssens1999Arnhem5:034:59
21Emma de Roon1999Nijmegen Atletiek5:075:05
22Isa Walraven1999Tilburg5:085:06
23Eva Meussen1999Elst5:125:07
24Lisanne Wiggers1998Arnhem5:375:34
25Tij Nijbroek1999Elst Gld5:505:45
26Tessa Meeringa1998Elst Gld5:515:46
27Wessel Twijnstra1998 5:525:52
28Kelsey Trompetter1998Arnhem6:146:10
29Marlijn Jesse1999Arnhem6:306:26
30Sterre de Vries1999Arnhem6:336:23
31Stephanie Bakker1997Arnhem6:476:43
32Givanny Schoof1999 7:497:37
33Bedihan Kazanc1998AAC8:188:17
 
V1213, 1K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tess Wegman1996Altis3:303:27
2Eline de Jong1997De Liemers3:353:35
3Mikaela Lee1997Zevenaar3:543:52
4Julie Kemmink1997Arnhem4:013:58
5Dennis Lankveld1995Silvolde4:234:18
6Priscilla Huisman1996Nederland4:234:19
7Anne de Vries1997Arnhem5:225:18
8Kelly Willeyms1997Arnhem5:405:38
9Christa van Leeven1996Elst Gld5:565:50
10Chelsey van der Heijde1997Arnhem6:086:05
 
MSEN, 10 K GALA
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Said Hayek1980Eindhoven31:0131:01
2Abdi Nageeye1989Apeldoorn31:0131:01
3Wouter Jansen1987Groesbeek31:5831:58
4Joost van den Ende1988Nijmegen32:0732:07
5Jorrit Cleij1987Nijmegen34:1834:17
 
M35, 10 K GALA
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Neals Strik1973Baarn31:2231:22
2Franshua Woldemariam1970Almere32:2232:22
3Jay Sauer1972Nijmegen32:5532:54
4John Aalbers1965Nijmegen33:0933:08
 
M45, 10 K GALA
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Abraham Zewdie1964Bilthoven31:5331:53
2Chris Henet1959Bemmel35:1635:16
3Marcel Klamer1961Denekamp35:5535:54
 
VSEN, 10 K GALA
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Corrine Spaans1976Arnhem36:0636:05
 
V45, 10 K GALA
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ingrid Prigge1963Arnhem36:5736:55
2Karin Klamer1961Arnhem42:2042:19
 
TenneT - Rijn IJssel - Van Wijnen
Menzis - Kasteel Kiekeboe
 
Niet in uitslag of uitslag niet correct? Vul het probleemformulier in op:
http://evenementen.uitslagen.nl/2009/bridgetobridge/
 
www.uitslagen.nl30-09-2009 22:18