Uitslagenlijst Sqware Najaarscross
Bladel - Zondag 2 november 2008
TRIM, 2,4,6,8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas van Vroonhoven
Eindhoven
10:31
2
Jochem van Vroenhoven
Eindhoven
10:35
4
Gijs Hoefnagels
Hooge Mierde
20:40
5
Annick Hoefnagels
Hooge Mierde
23:05
7
Sophie Hoefnagels
Hooge Mierde
26:01
8
Robin den Oudsten
Eindhoven
26:57
12
Marc van Dijk
Valkenswaard
32:59
16
Richard v Kroonenburg
Duizel
35:06
18
Esther Schrijvers
Valkenswaard
35:50
32
Christiaan v d Geer
Valkenswaard
39:06
37
Finus Cornelissen
Valkenswaard
39:37
46
John van den Nonvel
Eindhoven
40:55
47
Marielle Hoefnagels
Hooge Mierde
40:56
49
Domine Leenaerts
Riethoven
41:23
56
Bernadette Jansen
Casteren
42:43
60
Jmke van Vroonhoven
Eindhoven
42:54
74
Kees van de Looy
Veldhoven
48:04
75
Peter van de Ven
Eindhoven
48:06
76
Gerard Berendsen
Valkenswaard
48:20
81
Gerry Heerbeek
middelbeers
50:11
86
Woudy van der Linden
Bladel
54:13
JJA, 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Crombach
Generaal Michaelis
23:43
DAMES, 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Olympia Eindhoven
23:46
3
Maria-Florencia Romano
PSV
28:02
D 35+, 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nellie van Beers
AV Oirschot
27:53
3
Paulien Snoeks
Fortuna '67
30:56
4
Rikie Huyberts
Fortuna '67
31:00
HEREN, 8000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Luc Krotwaar
Prins Hendrik
27:36
4
Frans Pasmans
Loopgroep PK
31:16
8
Merijn Trommar
Olympia Eindhoven
34:32
10
Wout Peters
Olympia Eindhoven
35:35
H 35+, 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg
21:16
5
Michael Harris
Loopgroep PK
22:35
6
Walter van de Pol
Generaal Michaelis
23:15
11
Endy Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigt
26:27
12
Jeroen van Woerden
Loopgroep PK
27:09
16
Silveston Smetsers
Loopgroep Wijbosch
43:00
H 45+, 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Robert Sanchez
Olympia Eindhoven
24:54
11
Arie v d Akker
Olympia Eindhoven
25:13
17
Titus Crombach
Loopgroep PK
26:17
19
Jac van Heerebeek
AV Oirschot
26:43
22
Piet van de Heijden
AVR '69
27:08
23
Cor Mandigers
Olympia Eindhoven
27:11
26
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
28:14
28
Wim Hermans
Olympia Eindhoven
28:28
31
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
29:22
37
Peter Hellings
Fortuna '67
35:48
MJB, 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Anne Elevelt
Generaal Michaelis
9:42
MJA, 4000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosanne van Dijsseldon
Hapert
17:59
JJB, 4000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
15:28
6
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
16:45
9
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
17:34
11
Rohan de Bresser
Generaal Michaelis
18:24
12
Meindert v d Ven
AV Oirschot
18:40
KCRD, 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
KCRH, 4000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
14:50
MJC, 2080
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Demi Saris
Generaal Michaelis
9:17
3
Michelle Lavrijsen
AVR '69
9:26
JJC, 3120
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Lennart Zandbergen
Fortuna '67
13:30
10
Niels Aarts
Generaal Michaelis
13:52
11
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
14:18
MJD, 1660
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske van de Wijdeven
AVV
6:37
2
Suzanne Verhoeven
Oud-Turnhout (BEL)
6:58
5
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
7:24
11
Denise Smetsers
Fortuna '67
7:52
13
Marielle Lavrijsen
AVR '69
8:09
16
Chantal van der Zanden
Fortuna '67
8:20
18
Bo van de Branden
Generaal Michaelis
8:25
19
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
8:35
21
Esmee de Bakker
Generaal Michaelis
9:14
JJD, 1660
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Bram Elevelt
Generaal Michaelis
7:11
10
Sam van der Pasch
Generaal Michaelis
7:33
15
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
8:05
18
Youri van den Heuvel
AVR '69
9:05
MPC, 620
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Witteveen
Generaal Michaelis
2:56
2
Joelle Adams
Generaal Michaelis
3:00
JPC, 620
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Merlijn van der Velden
Eersel
3:11
MPB, 1040
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Naomi van den Heuvel
AVR '69
5:16
JPB, 1040
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Renzo van Kerkoerle
Generaal Michaelis
4:51
7
Dinand de Bresser
Generaal Michaelis
5:10
MPA, 1660
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
7:09
9
Rana van Ginneken
Generaal Michaelis
8:05
12
Caitlin van Spreuwel
AVR '69
8:38
13
Jessie van Os
Generaal Michaelis
8:43
15
Vera de Korte
Generaal Michaelis
9:19
16
Jaime Hermsdorf
Generaal Michaelis
9:35
JPA, 1660
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Bart van Bourgondiƫn
GVAC
7:18
6
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
7:29
9
Donnie van Kerkoerle
Generaal Michaelis
7:46
12
Thijs Hulsen
Generaal Michaelis
7:53
16
Noah Adams
Generaal Michaelis
8:24
19
Tonnie de Benisr
Generaal Michaelis
8:40
Het was mooi herfst loop weer. Waar de zwaarte
van de cross op het eind lag.
Tipmast weer bedankt voor u gastvrijheid.
Uitslagen.nl
05-11-2008 11:27