Zoek

Uitslagenlijst Airborne Ten Miles

Eindhoven - Zondag 16 september 2007

 
Vanwege drukte op de server ziet u tijdelijk de uitslagen in een eenvoudige opmaak
25-04-2008 15:56                                                     Pag: 1

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     16MS, 10 EM WEDSTRIJD
   1 Rik Elfrink            74 PSV                     57:50
   2 Femmo Hermans          85 HAC                     59:23
   3 Eric Aarts             77 PSV                   1:06:32

     16M35, 10 EM WEDSTRIJD
   1 Antonio Duijmelinck    69 Loopgroep PK            57:14
   2 Rene van de Weijenberg 63 PSV                     58:07
   3 Rob Mellegers          66 PSV                   1:00:42
   4 Menno Verhoeven        70 Olympia Eindhoven     1:05:23
   5 Art Vissers            65 Fortuna '67           1:07:27
   6 Hein Wulf              64 Olympia Eindhoven     1:14:19
   7 Peer Blom              64 Olympia Eindhoven     1:19:21

     16M45, 10 EM WEDSTRIJD
   1 Rob Zwartjens          62 Loopgroep PK          1:02:19
   2 Robert Sanchez         57 Olympia Eindhoven     1:04:52
   3 Ron Vermeulen          54 GAC Gemert            1:08:57
   4 Kees van der Put       57 PSV                   1:09:26
   5 Titus Crombach         57 Loopgroep PK          1:10:00
   6 Marcel Nowee           62 Olympia Eindhoven     1:10:08
   7 Jack van Wetten        58 Olympia Eindhoven     1:15:26
   8 Piërre Lardenois       55 Fortuna '67           1:17:51
   9 Roland Robinson        62 HAC                   1:21:58
  10 Henk Harkink           57 Olympia Eindhoven     1:26:33
  11 Henny Valks            57 Olympia Eindhoven     1:37:45

     16M55, 10 EM WEDSTRIJD
   1 Arie van den Akker     49 Olympia Eindhoven     1:05:28
   2 Henk van Zandvoort     51 Veteranen Nederland   1:07:36
   3 Toon de Rouw           51 Marvel                1:08:24
   4 Hans Leuverman         49 Olympia Eindhoven     1:09:16
   5 Hans Wouters           45 HAC                   1:14:31
   6 Wim Hermans            45 Olympia Eindhoven     1:15:52
   7 Ad van der Heijden     52 Fortuna '67           1:16:03
   8 Wim Verstappen         48 HAC                   1:16:11
   9 Peter Hellings         46 Fortuna '67           1:47:05

     16VS, 10 EM WEDSTRIJD
   1 Corine Spaans          76 Olympia Eindhoven     1:02:10

     16V35, 10 EM WEDSTRIJD
   1 Marjo van den Braak    65 Marvel                1:12:40
   2 Mirjam van der Horst   64 Loopgroep PK          1:22:52

     16V45, 10 EM WEDSTRIJD
   1 Thea Ottens            57 AAC '61               1:12:48
   2 Antoinette van de Laar 57 Fortuna '67           1:17:05

     16MR, 16 KM TRIMLOOP
   1 Wesley Sleegers        84 HAC                   1:03:02
   2 Erik Wolfs             75 Zaltbommel            1:05:11
   3 Maarten van IJzendoorn 76 Veldhoven             1:09:22
   4 Frans Vereijken        53 Best                  1:09:40
   5 Kees Boon              59 Eindhoven             1:10:04
   6 Henk van der Veen      46 Eindhoven             1:10:11
   7 Fred Eijpe             62 PSV                   1:10:24
   8 Toine Weijers          64 Olympia Eindhoven     1:10:40
   9 Marco Dreisning        68 Marvel                1:10:59
  10 Boris Liebrand         69 Olympia Eindhoven     1:11:26
  11 Noud Heuvelmans        64 Waalre                1:11:34
  12 Ton Hulshof            70 PSV                   1:11:37
  13 Aaldert Elevelt        59 Generaal Michaelis    1:11:38
  14 Frans Louwers          60 Generaal Michaelis    1:12:02
  15 Hans Gorren            63 Nuenen                1:12:21
  16 Fred van Bakel         53 GAC Gemert            1:12:26
  17 Rob Tulp               63 Nuenen                1:12:38
  18 Peter Derks            61 Nuenen                1:12:38
  19 Jan Boerema            60 AVV                   1:12:42
  20 Peter Janssen          71 Eindhoven             1:13:03
  21 Karel Rikkers          55 Generaal Michaelis    1:13:48
  22 Arno Zweers            74 Eindhoven             1:14:12
  23 Peter du Pau           55 Eindhoven             1:14:32
  24 Jeroen van Gestel      80 Best                  1:14:41
  25 Cor Mandigers          58 Olympia Eindhoven     1:14:41
  26 Fons Essink            60 Sint Michielsgestel   1:15:01
  27 Cees van Bladel        62 Eindhoven             1:15:12
  28 Johan te Bogt          57 Nuenen                1:15:22
  29 Ruben Verberne         88 Olympia Eindhoven     1:15:26
  30 Stefan Rooyackers      59 Olympia Eindhoven     1:15:26
  31 Ger van der Lee        60 Oirschot              1:15:36
  32 Tinie Theunissen       55 Olympia Eindhoven     1:15:41
  33 Erwin Wijkman          79 Helmond               1:15:48
  34 Marcel Timmermans      68 Olympia Eindhoven     1:15:57
  35 Ron Dielhof            74 Best                  1:16:07
  36 Dick de Boorder        53 Veldhoven             1:16:25
  37 Hans Holdijk           54 Fortuna '67           1:16:30
  38 Peter Duine            64 Eindhoven             1:16:33
  39 Theo van der Eerden    54 Fortuna '67           1:16:54
  40 Henk Ruiters           61 Eindhoven             1:17:02
  41 Stefan Nuys            64 Best                  1:17:03
  42 David Tommarello       81 Pittsburgh, PA (USA)  1:17:07
  43 Andre van de Velde     50 Veldhoven             1:17:07
  44 Rob van de Wijst       59 Eindhoven             1:17:30
  45 John Middel            57 PSV                   1:17:39
  46 Patrick Sanders        68 Eindhoven             1:17:47
  47 Erik Harks             76 Eindhoven             1:18:00
  48 Dis Kusters            62 Eindhoven             1:18:03
  49 Dirk Bakkeren          57 Eindhoven             1:18:06
  50 Oscar Noordmand        69 PSV                   1:18:11
  51 Jos Sanders            51 Eindhoven             1:18:29
  52 Rien Romijn            64 Eindhoven             1:18:37
  53 Bernhard van As        51 Eindhoven             1:18:48
  54 Henk Heijmans          52 Fortuna '67           1:18:50
  55 Hans Timmers           55 HAC                   1:18:56
  56 Patrick de Waal        70 Eindhoven             1:19:12
  57 Jan Kusters            60 Fortuna '67           1:19:13
  58 Cees Jansen            60 PSV                   1:19:16
  59 Robert-Jan Brands      68 Generaal Michaelis    1:19:21
  60 Lucas van Houtert      69 PSV                   1:19:26
  61 Pieter Saris           68 Son                   1:19:29
  62 Edwin Walet            73 Nuenen                1:19:34
  63 Rene van Galen         65 Eindhoven             1:19:34
  64 Arold Moonen           70 Helmond               1:19:42
  65 Frank Abbink           68 Generaal Michaelis    1:19:44
  66 Willie Oomen           58 Eindhoven             1:20:00
  67 Koos Post              48 Fortuna '67           1:20:16
  68 Nico Jonker            48 Son                   1:20:30
  69 Rudolf Buur            61 GVAC                  1:20:44
  70 Frans Verbaant         54 Eindhoven             1:21:26
  71 Andy Verhoeven         62 Eindhoven             1:21:27
  72 Wim van Aken           59 Nuenen                1:21:46
  73 Gerben Kruijswijk      80 Eindhoven             1:21:58
  74 Frank Hueben           66 Olympia Eindhoven     1:22:02
  75 Hub Janssen            55 Eindhoven             1:22:02
  76 Boudewijn Abbenes      46 Eindhoven             1:22:04
  77 Henk de Korte          59 Loopgroep De Springb  1:22:10
  78 Ger Vos                54 Eindhoven             1:22:12
  79 Koen Louwers           77 AV Weert              1:22:15
  80 Dick Schenkelaars      59 Eindhoven             1:22:23
  81 Henri Martens          65 Eindhoven             1:23:11
  82 Eric Jacobs            65 Nuenen                1:23:17
  83 Rene Korting           48 Eindhoven             1:23:29
  84 Hans Nunnink           60 Eindhoven             1:23:33
  85 Willem Stakenburg      51 Fortuna '67           1:23:36
  86 Paul van Oosterhout    47 Eindhoven             1:23:39
  87 Geert Schoenmakers     67 Veldhoven             1:24:01
  88 Evert Nannings         63 Eindhoven             1:24:18
  89 Erik van Engelen       69 PSV                   1:24:24
  90 Dennis van Oort        74 Eindhoven             1:24:25
  91 Stefan Schijvens       69 AVV                   1:24:35
  92 Cor Swinkels           64 PSV                   1:24:36
  93 Ruud Polak             63 PSV                   1:24:36
  94 Jean-Marc Huijskens    71 Eindhoven             1:25:03
  95 Koen Evers             84 Loopgroep De Springb  1:25:07
  96 Ad van de Laar         58 Fortuna '67           1:25:38
  97 Joop Graat             64 Eindhoven             1:26:04
  98 Henk van Aspers        57 PSV                   1:26:10
  99 Gert van Veldhuisen    63 Eindhoven             1:26:13
 100 Hubert van Lieshout    66 Eindhoven             1:26:17
 101 Jeko Schmiedecke       91 Eindhoven             1:26:18
 102 Ge de Louw             52 Fortuna '67           1:26:23
 103 Remco van der Lee      92 Oirschot              1:26:23
 104 Alex Klaassen          60 Eindhoven             1:26:25
 105 Fred Godlieb           59 Eindhoven             1:26:53
 106 Gerald Vlaminckx       64 Boxtel                1:27:01
 107 Sjef van Asveldt       66 Boxtel                1:27:07
 108 Wil Marks              59 Eindhoven             1:27:14
 109 Huub Gordeijns         55 Olympia Eindhoven     1:27:19
 110 Hauw Kho               59 Valkenswaard          1:27:24
 111 Harrie Boelens         57 PSV                   1:27:25
 112 Theo van Baalen        50 Eindhoven             1:27:29
 113 Ben Trienekens         85 Loopgroep De Springb  1:27:34
 114 Sally Salemink         60 LOGO                  1:27:35
 115 Peter Bos              62 PSV                   1:27:56
 116 Tom Verest             57 Olympia Eindhoven     1:27:59
 117 Peter Meijering        60 Nuenen                1:28:26
 118 Teus Lamboo            69 Eindhoven             1:28:44
 119 Theo van der Burgt     59 Veldhoven             1:28:50
 120 Jaap Maas              74 PSV                   1:29:23
 121 Hans Vermeulen         57 LOGO                  1:29:57
 122 Hugo Hendriks          67 Eindhoven             1:30:02
 123 Rick Polman            69 Eindhoven             1:30:12
 124 Peter Hilbers          57 PSV                   1:30:14
 125 Timothy Williams       85 Mount Airy, MD (USA)  1:30:16
 126 Theo Roelofs           34 AVV                   1:31:15
 127 Cees Meeuwisse         62 Eindhoven             1:31:19
 128 Bastiaan Sentjens      81 Nederweert Eind       1:31:35
 129 Tjeu van Melick        56 Eindhoven             1:31:40
 130 Kees Kokee             54 Olympia Eindhoven     1:32:16
 131 Riny Kok               54 Eindhoven             1:32:22
 132 Endy Kasanardjo        69 Eindhoven             1:32:45
 133 Sebastiaan de Jong     86 Boxtel                1:32:48
 134 Arno Sanders           73 PSV                   1:33:03
 135 Wilfred Selissen       63 Veldhoven             1:33:20
 136 Fred Kruiswijk         50 Eindhoven             1:33:28
 137 Anton Meulenbroeks     46 PSV                   1:33:37
 138 Cor Lambregts          55 Eindhoven             1:33:52
 139 Aart van Gorkum        52 Eindhoven             1:33:59
 140 Bert Buiting           54 Generaal Michaelis    1:34:04
 141 Bart Vos               64 Best                  1:34:06
 142 Hans Damen             55 Eindhoven             1:34:25
 143 Mat Heuvelmans         67 Generaal Michaelis    1:34:29
 144 Peter Swinkels         49 Neerpelt              1:34:42
 145 Marcel van den Braak   62 Marvel                1:34:43
 146 Marcel Janssen         58 Eindhoven             1:34:44
 147 Frits ter Haar         59 Olympia Eindhoven     1:34:44
 148 Maurice van den Berge  63 PSV                   1:34:45
 149 Geurt te Biesebeek     61 Heeze                 1:34:59
 150 Felix Schults          69 Boxtel                1:35:11
 151 Rudolf Moers           55 PSV                   1:35:28
 152 Robert van Avezaath    68 Eindhoven             1:35:46
 153 Dennis van Kessel      71 Geldrop               1:36:20
 154 Erich Zimmermanns      40 PSV                   1:38:25
 155 René de Laat           53 Nuenen                1:38:35
 156 Jan Winters            56 Eindhoven             1:38:52
 157 Kostas Kevrekidis      76 Sprang-Capelle        1:39:14
 158 Joop Broeders          56 PSV                   1:40:09
 159 Flip van Rijt          58 PSV                   1:40:27
 160 Jan Leijtens           55 Generaal Michaelis    1:41:25
 161 Peter de Bruin         65 Helmond               1:41:30
 162 Italo Verita           52 Eindhoven             1:42:34
 163 Rik Konings            65 Eindhoven             1:43:15
 164 Dannie Beijk           53 Eindhoven             1:43:26
 165 Gijs van Aken          80 Eindhoven             1:43:48
 166 Edwin Adriaans         66 Eindhoven             1:44:35
 167 Riny Verreijt          52 Son                   1:46:10
 168 Leonard Veeneman       69 Eindhoven             1:48:46
 169 John van der Vliet     65 Eindhoven             1:49:03
 170 Peter Kentie           55 Eindhoven             1:51:09
 171 Huub Janssen           63 Eindhoven             1:54:14
 172 Antoon de Jong         36 Eindhoven             1:55:49

     16VR, 16 KM TRIMLOOP
   1 Nikkie van Willigen    87 Eindhoven             1:18:37
   2 Monique Remery         66 Olympia Eindhoven     1:21:57
   3 Josje de Graaf         65 Eindhoven             1:23:03
   4 Simone Wories          67 Olympia Eindhoven     1:24:50
   5 Mascha Schelling       70 Nuenen                1:24:55
   6 Vita Gomes             59 PSV                   1:26:25
   7 Miranda Moonen         70 Helmond               1:27:22
   8 Margot Adriaans        67 PSV                   1:27:36
   9 Gerda van de Ven       55 PSV                   1:29:02
  10 Yvonne Verità          51 Eindhoven             1:30:25
  11 Mirjam Buur            61 GVAC                  1:31:26
  12 Els van Bree           53 PSV                   1:32:09
  13 Mirjam Jahnke          67 Eindhoven             1:33:43
  14 Kim Verheijen          78 Eindhoven             1:33:56
  15 Kea van Dorenmalen     56 Veldhoven             1:33:58
  16 Judith Nieuwhof        77 PSV                   1:34:03
  17 An van Gastel          61 Eindhoven             1:34:24
  18 Jeanny Moonen          65 Eindhoven             1:35:31
  19 Inge Bell              67 Eindhoven             1:35:54
  20 Corinne Heijmans       68 Son                   1:36:32
  21 Marjolein Jansen       71 Eindhoven             1:36:54
  22 Claudia Schmitz        69 Geldrop               1:37:50
  23 Tabitha Pieters        75 Olympia Eindhoven     1:37:52
  24 Betty Mulders          57 LOGO                  1:38:06
  25 Ester Louwers          76 Eindhoven             1:38:21
  26 Nathalie van Bussel    73 Eindhoven             1:39:13
  27 Esther Heijster        67 Nuenen                1:39:34
  28 Linda Janssen          78 Eindhoven             1:40:09
  29 Regine van Lieshout    80 Eindhoven             1:40:11
  30 Mieke Hovens           59 Olympia Eindhoven     1:40:15
  31 Linda Timmermans       78 's-Gravenhage         1:40:20
  32 Simone Jongbloed       74 Nuenen                1:40:23
  33 Linsy Verhappen        76 Generaal Michaelis    1:41:23
  34 Kim Aleven             79 Generaal Michaelis    1:41:23
  35 Desiree Kampen         73 Eindhoven             1:42:24
  36 Annelies Kuypers       50 Eindhoven             1:43:00
  37 Margret Foreman        65 Eindhoven             1:43:29
  38 Marjo Scheper vd Made  64 Eindhoven             1:43:32
  39 Kristin Vandenplas     69 Eindhoven             1:43:48
  40 Anita Janssen          58 Helmond               1:44:01
  41 Inge Poulissen         70 Eindhoven             1:46:02
  42 Marja Bakkeren         62 Eindhoven             1:46:17
  43 Rianne Grevers         70 Eindhoven             1:49:03
  44 Anita de Beijer        69 Eindhoven             1:49:09
  45 Jessica Dekker         81 Boxtel                1:50:23
  46 Erica van der Heijde   75 Eindhoven             1:50:23

     11MR, 11 KM TRIMLOOP
   1 Jos Jans               60 Eindhoven               44:36
   2 Jan Smulders           56 Eindhoven               44:41
   3 Marnix Pieterse        69 Eindhoven               46:19
   4 Haroldinio Abauna      62 PSV                     47:18
   5 Martijn van der Honing 77 Eindhoven               47:37
   6 Freddie Beckers        46 Olympia Eindhoven       48:14
   7 Wout Peters            76 Olympia Eindhoven       48:36
   8 Paul Peeters           55 Veteranen Nederland     48:54
   9 Wouter van Willigen    89 Olympia Eindhoven       49:06
  10 Hennie Bijsterbosch    54 Loopgroep Wijbosch      50:14
  11 Aarnout Brombacher     61 Eindhoven               51:08
  12 Joost van de Laar      60 Eindhoven               51:42
  13 Guido Leunissen        71 Best                    52:39
  14 Evert-Jan Zwartjens    60 Loopgroep PK            52:41
  15 Berthil Verzijl        60 Eindhoven               52:52
  16 Roderick Knipsael      84 Maastricht              53:32
  17 Edwin Hubers           84 Eindhoven               53:49
  18 Mark van de Laar       67 Nijmegen                53:55
  19 Jeroen Notenboom       68 Eindhoven               54:19
  20 Henk Santing           46 GVAC                    56:22
  21 Marco Lemmen           68 Heeze                   57:03
  22 Eric Schauwaert        57 Generaal Michaelis      57:08
  23 Sander Wolf            72 Eindhoven               57:39
  24 Tence Korsmit          77 Eindhoven               57:55
  25 Wim Ottenhoff          60 Eindhoven               57:56
  26 Rinus van Dijck        43 Olympia Eindhoven       57:59
  27 Jeroen Santing         75 Veldhoven               58:08
  28 Jan Langendoen         75 Veldhoven               58:17
  29 Harrie Bos             58 Helmond                 58:51
  30 John Bijl              75 Eindhoven               59:20
  31 Wil Schroemges         60 Eindhoven               59:44
  32 Nol Verhoeven          45 Geldrop               1:00:02
  33 Egbert Tick            55 Utrecht               1:02:11
  34 Geert van Wijk         57 LOGO                  1:02:22
  35 Frank vd Wildenberg    62 Eindhoven             1:02:31
  36 Richard Paliwoda       57 Nuenen                1:02:32
  37 Marc de Wit            64 Veenendaal            1:02:34
  38 Paul Silkens           64 PSV                   1:02:57
  39 Jasper Donkers         85 Maastricht            1:03:01
  40 Rob van Galen          63 Eindhoven             1:03:07
  41 Henk van der Donk      49 Veldhoven             1:03:09
  42 Jos Heesakkers         63 Olympia Eindhoven     1:03:32
  43 Rob Wilcke             57 PSV                   1:04:07
  44 Donald Fagel           59 Eindhoven             1:04:35
  45 Daan Coenen            87 Olympia Eindhoven     1:04:51
  46 Willem Giepman         56 Son                   1:05:05
  47 Nico Waterschoot       59 GVAC                  1:06:16
  48 Tim Foreman            64 Eindhoven             1:06:17
  49 Humphrey van Eeden     63 Eindhoven             1:07:00
  50 Ferry van der Donk     78 Eindhoven             1:07:50
  51 Henk Bijl              48 Eindhoven             1:08:02
  52 Frans Tak              48 Eindhoven             1:08:15
  53 Elbert Beekers         61 Best                  1:10:24
  54 IJsbrand Velzeboer     61 Eindhoven             1:11:45
  55 Wim van Elderen        31 Eindhoven             1:13:01
  56 John Lestraden         56 Eindhoven             1:15:25
  57 Joop Quik              56 Eindhoven             1:16:20

     11VR, 11 KM TRIMLOOP
   1 Inge van der Meulen    73 Olympia Eindhoven       44:45
   2 Rikie Huyberts         59 Fortuna '67             58:01
   3 Weike Beckers          85 Maastricht            1:02:58
   4 Ellen Rooijakkers      60 PSV                   1:04:07
   5 Anouchka Krol          65 Eindhoven             1:04:57
   6 Ankie Dings            65 Eindhoven             1:05:50
   7 Andra Brakel-Davelaar  59 Olympia Eindhoven     1:07:00
   8 Linda van Eeden        69 PSV                   1:07:25
   9 Pauline Brombacher     66 Veenendaal            1:07:39
  10 Annette Schipperheijn  72 Eindhoven             1:08:47
  11 Lindsay Verest         83 Eindhoven             1:14:38
  12 Jyoti Sur              75 Eindhoven             1:18:40
  13 Mieke Roulaux          49 Veldhoven             1:18:40
  14 Cora van Soerland      57 Eindhoven             1:34:53

     6MR, 6 KM TRIMLOOP
   1 Dirk Kox               81 Riethoven               26:36
   2 Dion Liebrand          57 Olympia Eindhoven       27:37
   3 Mitchel Mansvelders    91 Eindhoven               30:08
   4 Luuk Stikkelbroeck     98 Eindhoven               32:26
   5 Ton Stikkelbroeck      66 Eindhoven               32:26
   6 Rob Graat              79 Eindhoven               32:44
   7 Mitchell Slegers       94 Eindhoven               33:50
   8 Jamie Rooijakkers      94 Eindhoven               33:55
   9 Eddy Slegers           65 Eindhoven               33:55
  10 Herman de Wit          43 Olympia Eindhoven       34:11
  11 Koen Mandigers         97 Olympia Eindhoven       34:43
  12 Hans Brombacher        95 Eindhoven               35:01
  13 Albert Kouwenberg      60 Olympia Eindhoven       36:54
  14 Merijn Trommar         75 Olympia Eindhoven       37:17
  15 Peter Warmoeskerken    47 Son                     38:12
  16 Jo Jansen              35 GVAC                    38:57
  17 Leo Bastiaans          48 Eindhoven               41:34
  18 Henk Verreijt          36 Eindhoven               44:33
  19 Frans van der Velden   52 Olympia Eindhoven       44:33
  20 Peter Gorree           68 Geldrop                 45:56
  21 Hans Warmoeskerken     52 Olympia Eindhoven       45:56
  22 Maarten van den Berg   47 PSV                     49:02

     6VR, 6 KM TRIMLOOP
   1 Yvonne Verplak         58 Eindhoven               35:57
   2 Rona Vreenegoor        80 Eindhoven               36:42
   3 Inge Welles            79 Eindhoven               36:52
   4 Marieke de Voogd       74 Eindhoven               39:15
   5 Laura Moure-Arts       82 PSV                     39:19
   6 Evelien Stultiens      78 Eindhoven               40:01
   7 Anita van de Pas       81 Eindhoven               40:06
   8 Judy Nooijens          81 Breda                   40:21
   9 Saskia van Poppel      80 Oosterhout              40:21
  10 Bianca Spitters        69 Veldhoven               41:24
  11 Saskia Schilders       84 Eindhoven               41:35
  12 Petra Raaijmakers      76 Eindhoven               42:17
  13 Brigitte Hoogesteger   60 PSV                     43:48
  14 Gertie Jacobs          63 PSV                     43:49

                    Met dank aan Sportbedrijf De Karpen