| | | | | Uitslagenlijst Wiezo-loop
Wierden - Zaterdag 23 juli 2005
M-6, 800 M T/M 6 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
16
Marjolein Stokkingreef
Galjoen
4:43
21
Benthe Dam Wichers
Sjaloom
4:48
27
Cathelijn Oude Weernin
Widerode
5:00
29
Chantal Buursema
Morgenster
5:00
30
Marlies ter Beke
Morgenster
5:04
31
Jessie vd Coevering
Enschede
5:06
36
Anne-Roos Woolderink
Maria
5:20
50
Senne van Jaarsveld
Wierden
7:02
J-6, 800 M T/M 6 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek van Veenendaal
Galjoen
3:34
6
Thomas Middelkamp
Immanuel
3:59
17
Wouter Grendeman
Morgenster
4:22
19
Daniel Bloemendaal
Immanuel
4:25
36
Sander Langenhof
Kluinveen
5:12
38
Thymo van Jaarsveld
Galjoen
5:20
47
Jelmer Lesscher
Miorgenster
6:19
M-78, 800 M 7-8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Koerssen
Kluinveen
3:14
6
Annemiek Roelofsen
Immanuel
3:38
14
Laura Grendeman
Morgenster
4:00
17
Elsemieke Lukassen
Galjoen
4:06
20
Jolien Middeljans
Touwladder
4:11
27
Marion ter Avest
Morgenster
4:17
29
Eline Stokkingreef
Galjoen
4:22
32
Laure Soepenberg
Kluinveen
4:26
36
Nadèche vd Spiegel
Touwladder
4:34
38
Eline Runderink
Morgenster
4:35
50
Frederieke Nijhuis
Widerode
5:07
J-78, 800 M 7-8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Timo ter Hamsel
Morgenster
3:21
7
Martijn van de Pol
Wierden
3:22
8
Daniël van Burken
Morgenster
3:24
12
Thijs Ter Avest
Morgenster
3:28
14
Bas Klein Schaarsberg
Maria
3:30
21
Jason van der Meulen
Widerode
3:44
23
Hidde Lotgerink Bruine
Saasveld
3:44
24
Maurice Buursema
Morgenster
3:52
28
Martijn Langehof
Kluinveen
3:56
39
Julian Vrugteveen
Eimmanuel
4:35
M-9, 1,6 KM T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Rebecca van Klompenbur
Wierden
7:13
6
Denise van der Weijden
Almelo
7:37
12
Irina Dawidenko
Dorf Sastschebje
8:22
14
Sara Eijkelenkamp
Kluinveen
8:30
16
Jessica Woolderink
Wierden
8:48
29
Gerdien Eertink
Touwladder
10:37
J-9, 1,6 KM T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Laurens de Jonge
Vroomshoop
6:23
4
Wouter Terpelle
Morgenster
6:29
M-12, 1,6 KM T/M 12 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Lisette Bernhards
Widerode
6:39
6
Sterrin Smalbrugge
Rijssen
6:40
10
Sarah van Klompenburg
Wierden
6:59
19
Marit Molenbroek
Hengelo Ov
7:27
34
Ilona ter Avest
Morgenster
8:08
35
Leonie Koenderink
Morgenster
8:11
40
Rebecca van der Beek
Morgenster
8:26
41
Laura Vunderink
Morgenster
8:27
43
Rolinde Middeljans
Touwladder
8:34
46
Janice Kasanmoesdiran
Almelo
8:42
51
Viktorija Senkowa
Dorf Lebelewskaja
9:15
52
Lisanne Scheppink
Kluinveen
9:16
53
Thessa Dam Wichers
Sjaloom
9:18
56
Kirsten Koerssen
Kluinveen
10:03
J-12, 1,6 KM T/M 12 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Robbert Vaartjes
Vroomshoop
6:03
7
IJsbrand ter Horst
Wierden
6:16
8
Lex-Jan ten Brinke
Wierden
6:20
16
Daan Molenbroek
Hengelo Ov
6:43
27
Christian Bredewoud
Immanuel
7:13
35
Kevin Dam Wichers
Kluinveen
7:44
36
Maarten Woolderink
Wierden
7:45
39
Mitchell Cetinkaya
Sjaloom
7:52
41
Jan-Maarten Lubbers
Rijssen
7:54
45
Kayleigh vd Spiegel
Touwladder
8:18
58
Marijn Eijkelenkamp
Kluinveen
10:41
M-12, 2,4 KM T/M 12 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Marie-Louise ter Horst
Wierden
13:53
J-12, 2,4 KM T/M 12 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tommy Staal
Burgh Haamstede
8:05
5
Joost Willemsen
Haarle gem Hellendoo
9:22
7
Simon Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoo
9:33
14
Gert-Jan Smelt
Vriezenveen
10:26
19
Brandon van Kammen
Sjaloom
11:04
25
Mattijs Hunneman
Zuidlaren
11:30
MSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Martijn van Goor
Nederland
16:25
10
Melvin van der Voet
Enschede
17:02
15
Leon van der Lans
Stuifzand
17:47
20
Harmen van Brussel
Rijssen
18:21
24
Jan Grissen
Atletics Nijverdal
18:28
28
Kasper Kikkert
Hollandscheveld
18:48
36
Herman Koppelman
Nijverdal
19:11
37
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
19:22
40
Henry Strijker
Hollandscheveld
19:25
43
William Rozendom
Nijverdal
19:43
51
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
19:59
52
Milan Olde Heuvelt
Hengelo Ov
20:00
53
Martijn Reurink
Vriezenveen
20:02
63
Robbert Kenkhuis
Raborunners
20:40
64
Albert Mussche
Nieuwleusen
20:46
79
Emiel Heerdink
Raborunners
21:43
86
Martijn Oosterhoff
Nijverdal
22:01
87
Martijn Kolkman
Vriezenveen
22:05
88
Miltenburg Barry
Vriezenveen
22:06
96
Joost van Silfhout
Wierden
22:23
99
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
22:38
105
Jasper Hengstman
Atletics Nijverdal
22:53
108
Gert-Jan Nieuwenhuis
Haaksbergen
22:56
111
Lennart ter Harmsel
Wierden
23:00
112
Remco Heerdink
Raborunners
23:02
117
Dennis Zwijnenberg
Wierden
23:16
121
Serge Hasperhoven
Hengelo Ov
23:22
135
Steven Nieboer
Rijswijk Zh
24:24
144
Matthijs Snijders
Oldenzaal
25:11
155
Eyob van Dijke
Raborunners
26:38
162
Harron Dekker
Steenwijksmoer
27:46
M40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Gert-Jan Tichelaar
Veteranen Nederland
17:07
4
Jakob Renkema
Atletics Nijverdal
17:49
5
Richard van der Weijde
Texas
17:52
6
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
17:55
9
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
18:37
10
Archie Staal
Nieuw-Haamstede
18:52
14
Marcel van Tellegen
Enschede
19:16
17
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
19:45
18
Gerald Gerrits
Atletics Nijverdal
20:03
20
Alwie Molenbroek
Hengelo Ov
20:31
22
Jan willem Marteijn
Nijverdal
20:42
26
Hans Uit het Broek
Oldenzaal
21:05
31
Hennie Nijenhuis
Nijverdal
21:38
33
Herman Hakkers
Vriezenveen
22:02
36
Laurens Weersink
Raborunners
22:08
37
Marcel van Oosterwijk
Raborunners
22:10
41
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
22:27
51
Wim Lindenhovius
Den Ham Ov
23:36
52
Frans Exterkate
Raborunners
23:46
62
Suleiman Zureiqi
Hoogeveen
25:00
64
Martin Boswinke
Vriezenveen
25:22
81
Frans van Dijke
Raborunners
28:54
M50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Piet van Oosterom
Schalkhaar
21:36
11
René Spuitstraat 26
Rijssen
21:50
13
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
22:12
20
Ferdinand Bonhof
Nijverdal
24:07
25
Klaus Marrek
Rheine, Duitsland
25:28
26
Gerrit-Jan Oelen
Vroomshoop
25:28
28
Frank Heerdink
Raborunners
25:38
31
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
25:59
35
Dennis Ligtenberg
Raborunners
26:54
38
Herman Bouwhuis
Bergentheim
27:33
41
Jan van der Zande
Oldenzaal
28:46
44
Henry Wanrooij
Vriezenveen
29:57
46
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
30:47
47
Everard Scholten
Nijverdal
30:51
48
Gerard Wolterink
Veteranen Nederland
30:57
52
Loek van Halderen
Vriezenveen
32:32
VSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Nederland
17:22
4
Ester van Heerde
Nederland
18:22
5
Nikki Fairley
Molenhoek Lb
18:47
13
Ilse Meulenbroek
Deurningen
22:42
14
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
23:41
15
Evelien Zengerink
Amsterdam
23:43
17
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
24:02
18
Dieneke Bouwhuis
Bergentheim
24:06
23
Renate Huisjes
Vriezenveen
26:17
28
Marian Nieuwenhuis
Rijssen
27:09
40
Rivalda van Leusen
Nijverdal
30:33
43
Janneke Catsburg
Lemelerveld
30:58
V35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marjan van de Werve
Wierden
23:00
8
Marie-José Mook
Daarlerveen
25:02
9
Trudie Legtenberg
Vriezenveen
25:15
10
Stephanie Hannink
Raborunners
25:20
13
Barbera van Dalm
Hengelo Ov
25:46
15
Marianne Klaas-Likkel
Wierden
26:19
17
Rita Croezen
Westerhaar-Vriezenv
26:34
19
Nellie van Raamsdonk
Enschede
26:47
20
Willeke Stukker
Raborunners
26:54
22
Gerti Exterkate
Raborunners
27:05
29
Jennie Scholten
Hardenberg
28:02
32
Anita Hoogenraad
Vriezenveen
28:50
35
Annet de Wit-Voortman
Vriezenveen
28:56
36
Aagje Klifman
Voorschoten '97
28:57
38
Marian Klein Ovink
Wierden
29:39
44
Antoinette Veldhuis
Delden
30:29
49
Ria Euverman
Westerhaar-Vriezenv
30:48
50
Hermien Borghuis
Nijverdal
30:50
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Atime Fakherddine
Frankrijk
30:35
7
Joeri van Schoffelen
België
31:11
10
Hans van Beek
Rotterdam Atletiek
31:56
11
Dahir Hasan Mao
Hanzesport
32:18
23
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
35:18
24
Krijn Kroezen
Spirit Lelystad
35:46
25
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
36:22
26
Johann-Frederick te Pe
Amsterdam
36:26
30
Daniel Klein-Rot
Haaksbergen
37:07
35
Marcel Oude Nijhuis
Almelo
37:56
38
Michiel Kleinnijenhuis
Den Ham Ov
38:24
40
Alexander van Ameronge
Enschede
38:42
41
Armando Kleise
Vriezenveen
38:58
42
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
39:10
48
Joost van der Sluis
Hellendoorn
39:46
59
Erik ten Siethof
Haaksbergen
41:18
66
Richard van Klooster
Leusden
42:52
69
Martin van den Berg
Enschede
43:12
75
Harm Ligtenberg
Bornerbroek
43:57
90
Raymond Aalderink
Ambt Delden
47:17
92
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
47:44
97
Bertil Nijenbanning
Raborunners
48:12
99
Johan Bomkamp
AV Haaksbergen
48:22
102
Henrico de Groot
Nijverdal
49:07
103
Jacco Smit
Atletics Nijverdal
49:27
105
Jurgen Bouwmeesters
Haaksbergen
49:50
110
Laurent van der Kraats
Almelo
51:51
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Brahim Ait Rahou
Amsterdam
32:26
3
Michael Pantling
Hengelo Ov
34:07
9
Roelof Hutten
Bruchterveld
35:14
16
Jan van den Broek
Deventer
36:45
20
Jose Driussi
Bad Bentheim, Duitsl
37:20
21
Wout Mensink
Loopgroep Aart Stigt
37:26
22
Adrie van Hasbergen
Enschede
37:49
25
Hans Blekkenhorst
Hellendoorn
38:57
27
Ronald Buld
Veteranen Nederland
39:14
42
Bertus Stegeman
Vriezenveen
42:16
43
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
42:24
48
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
43:12
54
Andre Spitbull
Vriezenveen
43:58
63
Lucas Goldsteen
Harbrinkhoek
44:56
71
Herman van den Berg
Aadorp
46:30
73
Jeroen van Maanen
Nederland
46:47
74
Bert-jan Beldman
Nijverdal
46:54
77
Henk van Oostenbrugge
Almelo
47:52
81
Richard Oude Kotte
Wierden
49:09
85
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
49:24
88
Dinand Braakman
Hoge Hexel
49:42
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Bernard Broeks
Atletics Nijverdal
38:44
10
Frans Hoekstra
Groningen Atletiek
42:00
15
Harm Klifman
Voorschoten '97
43:53
16
Alfons van der Kemp
Wierden
43:59
17
Bertus van Elburg
Atletics Nijverdal
44:36
18
Gerrit Jan de Jager
Almelo
44:45
21
Tonny Holleboom
Broekland Ov
45:01
23
Jan-Willem Dijkgraaf
Cialfo
45:39
26
Gerrit Vos
Veteranen Nederland
45:53
33
Herman Holterman
Hengelo Ov
48:51
39
Johan van Santen
Veteranen Nederland
50:41
40
Piet Berende
Veteranen Nederland
51:00
53
Dieks van Eerbeek
Loopservice.nl
1:06:48
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kristijna Loonen
Nederland
33:59
5
Anne van Schuppen
Nederland
35:41
6
Kim Fairley
NSAV 't Haasje
40:13
9
Marleen Herbert
Bergentheim
47:44
16
Frederiecke Reker
Groningen
57:44
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ludmilla Afonjuoskina
Rusland
35:17
4
Dorothe Fairley
Molenhoek Lb
45:31
6
Trees Storm van Leeuwe
Wierden
47:37
7
Joyce Leidelmeijer-Rum
Marathon Pim Mulier
47:54
8
Jeannet Ordelman
Nijverdal
50:08
10
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
54:54
13
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
56:02
14
Marja Euverman
Bergentheim
57:02
17
Anneke Aarten-Heukels
Hengelo Ov
58:41
18
Annette Westerink
Enschede
59:57
19
Betty Huisman
Loopgroep De Drentsc
1:02:31
20
Annie van Rossum
Vianen Ut
1:12:40
Uitslagen.nl
24-07-2005 07:42